Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.01. 11:59:18

lluisllach89 írta:Taylor, Grygera hát nem sok a különbség.
Az elvakultabbak arra még próbálták ráerőltetni h labdára ment, azért 3. percben 1 karriert majdnem félbetörni, ráadásul 1 év kihagyás, szörnyű volt.

Nah most szerencsére nem ezzel a végkifejlettel de sokkal kegyetlenebbül "szerelt" a Juvés. Ilyen nincs, ez nem futball, végtelenül meg tudok érteni minden madridistát most. A labda a földön volt ő meg térdre megy. Sárga? Vicc.

Viszont Taylort annyi időre tiltottam volna el hogy ugyanabban a fordulóban léphetett volna csak pályára a felépülő Eduardoval.
Sosem értettem, miért vannak ilyenek. a labdát kell rúgni, nem az ellenfelet rögtön felrúgni. Sajnos sok ilyen van.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vkinga 2009.08.01. 12:30:37-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.08.01. 11:52:50

Taylor, Grygera hát nem sok a különbség.
Az elvakultabbak arra még próbálták ráerőltetni h labdára ment, azért 3. percben 1 karriert majdnem félbetörni, ráadásul 1 év kihagyás, szörnyű volt.

Nah most szerencsére nem ezzel a végkifejlettel de sokkal kegyetlenebbül "szerelt" a Juvés. Ilyen nincs, ez nem futball, végtelenül meg tudok érteni minden madridistát most. A labda a földön volt ő meg térdre megy. Sárga? Vicc.

Viszont Taylort annyi időre tiltottam volna el hogy ugyanabban a fordulóban léphetett volna csak pályára a felépülő Eduardoval.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.08.01. 11:48:10

füst írta:Tényleg rendkívül durvák voltak a digók. Ez a szellemiség szerintem elfogadhatatlan egy batátságos mérkőzésen, hiszen a béka kupa a taktikai elemek tesztelésére és próbálgatására jó, az eredmény sokadlagos tényező. Megvetem a Juventust, amiért így álltak ki a pályára, mert a felkészülési időszak kellős közepén vagyunk, nem ilyenkor kel bizonyítani, hogy bizony az öreg hölgy minden meccsen nyerni akar, bármi áron.

Mindkét oldalon volt szabálytalanság, Drenthének is akadt "szépségdíjas" belépője, de a torinóiak faragtak, jó szokásukhoz híven, 90 percen kereszül. Mindenesetre gratulálok nekik, elvégre nyertek...

Viszont azt hiszem, hogy a legkevésbé most kellene szidnotok CR-t, egy teljesen új csapatban nem fog brillírozni a 3. meccsén, nem ezeken a felkészülési mérkőzéseken mutatja meg, hogy miért ennyi az ára. Nem játszik még elég felszabadultan, legalábbis én úgy látom :)

Na és akkor egy kicsit visszakanyarodnék, merthogy CR némelyötök szerint máris elkezdte a színészkedést. Nem fog tetszeni nektek az összehasonlítás, de attól még igaz:

Messi a tavaly őszi El Classicón szintén kapott nem egy csomagot, és a meccs után napokig Ramos belépője volt a napirenden, mert az micsoda szabálytalanság volt. Akkor Messi sm sérült meg tudtommal... Nos tegnap CR kapott egy gyönyörű talpalást (szubjektív, de szerintem a levegőben lógott egy igen komoly sérülés lehetősége, persze lehet, hogy mindjárt megmondjátok, hogy csak simogatás volt), és akkor jön a sablonszöveg, hogy szimulál? Pedig azért nem a világ legnevesebb rangadója volt a tegnapi meccs, ahol elpattanhat egy-egy idegszál a játékosoknál, és odalépjen a másiknak...

Egyébként mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy van ilyen a fociban, és minek sajnáltatom CR-t, annyit szeretnék jelezni, hogy nem a szabálytalanság ténye miatt írtam le a mondanivalóm, hanem azért, mert egyből új támadófelületet találtak néhányan a 9-esünkön, amin lehet csámcsogni, holott egyelőre én úgy gondolom, még nem szolgált rá arra a Real Madrid(!) színeiben.

Szép napit!
Az őszi el classicón Messi nem egy durva csomagot kapott!!!!!!! Elég sokat. FARAGTÁK LEÓT! Ne mondd, hogy nem, mert így volt. A bíró engedte, ez volt a baj. Hála Istennek, hogy nem sérült le, de lehetett volna komoly sérülés. Ramos belépője durva volt. Bizony téma volt, mert az volt az érzésem, hogy direkt azt akarták, hogy lesérüljön. Leo tényleg nem szokott színészkedni. Igencsak távol áll tőle ez a pályán.

Az olaszok, amúgyis keményebbek a védekezésnél, amit sosem szeretettem. A bajorok is mit műveltek a Milánnal. Maj tétmeccsen kell jól szerepelni a csapatoknak. Mé összeszedheti magát minden csapat, a real is.

A Barcát meg féltem, mert 8 meccs lesz augusztusban plussz utazás. Komoly meccsek lesznek. Remélem, bírni fogják, nem lesznek fáradtak.
PEEtör
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2009.04.03. 13:07:30

2009.08.01. 11:47:03

Mondjuk Eduardon végrehajtott simogatás szinte egy az egyben ugyanilyen volt,annyi különbséggel,hogy kábé 10-20 centicel lejjebb találta el a csóka...
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.08.01. 11:38:59

"kettétörne a lábad azonnal" Persze, nekem pedig amikor apám megveregeti a vállam, kettétörik a gerincem.
gondolom apád nyújtott lábbal, talppal szokta veregetni a hátad.
ilyenekből szoktak nagy torések lenni, ha bokára mennek. de "szerencsére" ez csak térdre ment. de ha nektek ez semmi, akkor legyen úgy.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.01. 11:38:56

zsuni írta:
Ronaldo meg megint hozta a formáját.Az 1ik juvés talpal megsúrolta ronaldo lábszárvédőjét és már feküdt a földön és "sírt" mint 1 kisgyerek.aztán meg felpattant és semmi baja.
éppen hogy cska megsimogatta, igen, láthatod
ha téged így megsúrolna valaki, kettétörne a lábad azonnal. lehet sokat szimulál a srác, de ez nem súrolás volt. pfff
azért ez a kettétörés túlzás.
de ha neked ez a súrolás, akkor nem kívánom, hogy valaki igazán felrúgjon :wink: az nálad mit takar? lapáttal hátulról fejbever? ez egy szörnyen csúnya belépő volt. és pont lent volt CR lába, csúnya sérülés is lehetett volna belőle. a meccset nem láttam, csak ehhez tudtam hozzászólni. de néhány Barcás kollégának azért nem kéne elvből utálni és fikázni valakit, mert Real játékos! valaki leírta, és igaz: ha ez Messivel történik, 2 napig ez lene a fő téma, hogy mekora durva szabálytalanság volt. itt meg ez a simogatás :roll: vicc. nem is a labdára ment a Juvés
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2009.08.01. 11:44:37-kor.
füst
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2009.05.27. 16:53:45

2009.08.01. 11:21:59

Tényleg rendkívül durvák voltak a digók. Ez a szellemiség szerintem elfogadhatatlan egy batátságos mérkőzésen, hiszen a béka kupa a taktikai elemek tesztelésére és próbálgatására jó, az eredmény sokadlagos tényező. Megvetem a Juventust, amiért így álltak ki a pályára, mert a felkészülési időszak kellős közepén vagyunk, nem ilyenkor kel bizonyítani, hogy bizony az öreg hölgy minden meccsen nyerni akar, bármi áron.

Mindkét oldalon volt szabálytalanság, Drenthének is akadt "szépségdíjas" belépője, de a torinóiak faragtak, jó szokásukhoz híven, 90 percen kereszül. Mindenesetre gratulálok nekik, elvégre nyertek...

Viszont azt hiszem, hogy a legkevésbé most kellene szidnotok CR-t, egy teljesen új csapatban nem fog brillírozni a 3. meccsén, nem ezeken a felkészülési mérkőzéseken mutatja meg, hogy miért ennyi az ára. Nem játszik még elég felszabadultan, legalábbis én úgy látom :)

Na és akkor egy kicsit visszakanyarodnék, merthogy CR némelyötök szerint máris elkezdte a színészkedést. Nem fog tetszeni nektek az összehasonlítás, de attól még igaz:

Messi a tavaly őszi El Classicón szintén kapott nem egy csomagot, és a meccs után napokig Ramos belépője volt a napirenden, mert az micsoda szabálytalanság volt. Akkor Messi sm sérült meg tudtommal... Nos tegnap CR kapott egy gyönyörű talpalást (szubjektív, de szerintem a levegőben lógott egy igen komoly sérülés lehetősége, persze lehet, hogy mindjárt megmondjátok, hogy csak simogatás volt), és akkor jön a sablonszöveg, hogy szimulál? Pedig azért nem a világ legnevesebb rangadója volt a tegnapi meccs, ahol elpattanhat egy-egy idegszál a játékosoknál, és odalépjen a másiknak...

Egyébként mielőtt valaki a fejemhez vágná, hogy van ilyen a fociban, és minek sajnáltatom CR-t, annyit szeretnék jelezni, hogy nem a szabálytalanság ténye miatt írtam le a mondanivalóm, hanem azért, mert egyből új támadófelületet találtak néhányan a 9-esünkön, amin lehet csámcsogni, holott egyelőre én úgy gondolom, még nem szolgált rá arra a Real Madrid(!) színeiben.

Szép napit!
odanézz SMS
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 10:38:00

zsuni írta:
Ronaldo meg megint hozta a formáját.Az 1ik juvés talpal megsúrolta ronaldo lábszárvédőjét és már feküdt a földön és "sírt" mint 1 kisgyerek.aztán meg felpattant és semmi baja.
éppen hogy cska megsimogatta, igen, láthatod
ha téged így megsúrolna valaki, kettétörne a lábad azonnal. lehet sokat szimulál a srác, de ez nem súrolás volt. pfff
"kettétörne a lábad azonnal" Persze, nekem pedig amikor apám megveregeti a vállam, kettétörik a gerincem. :lol: Ennyitől nem törik el senkinek a lába, azt már nem mondom h kellemes is volt. :wink: Egyébként is, ha már ennyire szimulál a srác, miért ne történjen meg vele ténylegesen is? :wink: Ígyis-úgyis sárgát, vagy pirosat ér, akkor már legyen is értelme. :P
Persze ez csak vicc volt, de előre látom, én sírni fogok az idegességtől az el clasicón, nem az eredmény miatt, hanem hogy mikor fog pirosat adni a megértő spanyol bíró a védősorunknak...
Mert hát ügyebár, a spanyol bírók ahogy vannak, úgy kakik, ezt megfejelve CR-rel, ne számítsunk sok jóra. :evil:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2009.08.01. 10:30:54

Roy Keane művelt ilyeneket anno a Manchesterben.
A labdával mit sem törődve, térden talpalja az ellenfelet.
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2009.08.01. 10:26:02

Ronaldo meg megint hozta a formáját.Az 1ik juvés talpal megsúrolta ronaldo lábszárvédőjét és már feküdt a földön és "sírt" mint 1 kisgyerek.aztán meg felpattant és semmi baja.
éppen hogy cska megsimogatta, igen, láthatod
ha téged így megsúrolna valaki, kettétörne a lábad azonnal. lehet sokat szimulál a srác, de ez nem súrolás volt. pfff
House
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1548
Csatlakozott: 2007.10.14. 08:23:26
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 10:24:05

bali 15 írta:Tehát nyert tegnap a Juventus? Vagy döntetlen lett?
Nem értem mit rinyálnak itt egyesek hogy a Juve játékosok aprították őket.
Én azért láttam hogy csúnyán földhöz ökték néhányszor Camoranesi-t.
És arról a Drenthe gyerekről már ne is beszéljünk..... ](*,)
Néhány Juve játékora viszont érdemes odafigyelni. Például a fiatal giovinco na ő nem volt semmi.
2-1-re nyert a Juve. 8) CR hozta, amit ellehetett várni tőle. :roll:
Történelem - 2008-2009
¡Gracias, Pep!
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2544
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.01. 10:17:52

Tehát nyert tegnap a Juventus? Vagy döntetlen lett?
Nem értem mit rinyálnak itt egyesek hogy a Juve játékosok aprították őket.
Én azért láttam hogy csúnyán földhöz ökték néhányszor Camoranesi-t.
És arról a Drenthe gyerekről már ne is beszéljünk..... ](*,)
Néhány Juve játékora viszont érdemes odafigyelni. Például a fiatal giovinco na ő nem volt semmi.
Anarius
Barça B
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2008.11.01. 22:22:50
Tartózkodási hely: Tejútrendszer

2009.08.01. 10:03:18

Nincs sok érteleme vitatkozni hogy a juve igy a juve úgy.Az olaszoknak ilyen stílusuk van.Védekeznek.Védekeznek.Védekeznek.Kontra ,vagy szabi.talán gol.és védekeznek tovább.Közben meg szbálytalanságokkal állitják meg a támadásokat.Ronaldo meg megint hozta a formáját.Az 1ik juvés talpal megsúrolta ronaldo lábszárvédőjét és már feküdt a földön és "sírt" mint 1 kisgyerek.aztán meg felpattant és semmi baja.
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2009.08.01. 07:21:50

A meccsről:
Felbillent a pálya végig, a Real egykapuzott. A befejezésekkel még gond van, de ez nem baj, a felkészülés ezen szakaszában semmiképp. Végre látszik, hogy az elmúlt években megszokottaktól radikálisan eltérő játékot fog játszani a csapat. Nem ívelgetés és szürke játék van, hanem kombinatív, persze még sok hibával.
A Juve sokkal előrébb jár a felkészülésben, ezért jóval nagyobb különbségre számítottam a mezőnyben, de másként történt. Játékuk nekik soha nem lesz, de ez őket nem zavarja, hagyomány.
Az meg egyenesen gyomorforgató, ahogyan aprították a madridiakat az egész meccsen. Ha figyelembe vesszük, hogy ez egy barátságos torna, akkor pedig ez a jelző még túl enyhe is. A spori büszke lehet magára, hogy engedte.
Szerencsére nem történt komoly sérülés. De ez valóban egyedül a szerencsének köszönhető.
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.08.01. 06:30:52

Azért érdekel annyira egy ilyen mecs mert a másik kedvenc csapatom a Juventus és amugyis utálom a realt :D
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2009.08.01. 04:58:11

ElBartimaeus írta:Régen volt vita itt a mez csókolgatás, hogy Ibra is megtette, meg CR is, meg még sokan mások. (Lehet, hogy már volt...) Hát Samu nem csókolta meg az Inter címerét. Ezzel a vita el is dőlt a mi javunkra a real fanokkal szemben! :D :lol: :twisted:
Miért is? Ha jól sejtem nekünk már semmi közünk Eto'o-hoz... :roll:
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 04:10:58

Régen volt vita itt a mez csókolgatás, hogy Ibra is megtette, meg CR is, meg még sokan mások. (Lehet, hogy már volt...) Hát Samu nem csókolta meg az Inter címerét. Ezzel a vita el is dőlt a mi javunkra a real fanokkal szemben! :D :lol: :twisted:
Avatar
kennyke04
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2007.04.17. 14:04:52
Tartózkodási hely: DöBö

2009.08.01. 01:12:25

Budo írta:
t.henry5511 írta:Lehet hogy durván játszott de nyert:D
Amugy meg Amauri tol meg Camoranesi töl láthattunk nem1 nem2 szép cselt
és legalább tízszer ennyi durvaságot láthattunk. az olyan megmozdulások, amilyenek ezen a meccsen voltak semmiképp sem tolerálhatóak.
az meg érdekes, hogy neked egy ilyen meccs bármiféle örömöt okoz.
Hm, azért mikor Drenthe nemgyöngén elkaszálta Camoranesi-t, gyönyörűen csinálta és ha talpon marad, igen csak meleg lett volna a pite! Azért mert eldurvult (ah olvasom) attól még lehetett 90percben, szép mutatvány a kettő nem zárja ki egymást.
"A fociban az a lényeg,
hogy a labdát, ahhoz passzold, akin ugyanolyan színű mez van, mint rajtad.
Ja! És futni kell! A vízilabdában ezt már rég kitalálták: aki nem úszik - megfullad."
- Hofi Géza
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.01. 01:04:25

Amúgy az a legkomolyabb (és legelszomoríttobb is), hogy ez egy felkészülési meccs és a torna neve BÉKE kupa :lol: :roll: Aztán egy rendes mérkőzésen nincs ennyi szabálytalanság.

A Juvénél viszont két ember játéka hihetetlenül tetszett, név szerint Camoranesi és Giovinco (remélem jól irtam a nevüket). Ők nagyon jól játszottak.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.01. 00:55:49

ferninho írta:
barcaloki írta:Pepe eltiltása 4bajnokira szól, ha tévedek javítson ki egy reálos.
pontosan, de hogy jön ez ide??? :) :D
Én kérdeztem jó pár hsz-vel előbb :wink:
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
t.henry5511
Jugador del Barça
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2009.01.10. 15:16:40

2009.08.01. 00:37:20

Lehet hogy durván játszott de nyert:D
Amugy meg Amauri tol meg Camoranesi töl láthattunk nem1 nem2 szép cselt
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.01. 00:37:01

barcaloki írta:Pepe eltiltása 4bajnokira szól, ha tévedek javítson ki egy reálos.
pontosan, de hogy jön ez ide??? :) :D
madridista
Avatar
gyaliraul
Barça B
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2008.05.27. 15:29:03
Tartózkodási hely: Gyál / Budapest
Kapcsolat:

2009.08.01. 00:36:49

Yep, 4 bajnoki meccset kell kihagynia.
Kép
Kép

madridista.
Avatar
barcaloki
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2007.08.22. 23:19:17

2009.08.01. 00:36:00

Pepe eltiltása 4bajnokira szól, ha tévedek javítson ki egy reálos.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2009.08.01. 00:34:34

t.henry5511 írta:Caceres milyen kiképzést fog kapni:D elképzelem ahogy egy beszélgetés során majd Chiellini mutatja hogy Nézd Martin igy kell eltörni egy playa lábszárát ugy hogy csak sárgát kapj:D
hát sajnos a juve valami ilyesmit játszott ma :lol:

de miért kell ennyire bedurvulni...
elhiszem hogy ez a stílusuk de akkor is...
madridista
Lezárt