Frank Rijkaard

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.04. 08:28:56

LG írta: Sylvinhot azért igazoltuk, h ne csak 1 balszésonk legyen. :roll: Edmilsonnak még nem volt lehetosége nálunk bizonyítani, de a Brazil válogatottba és a Lyonba bírtam. Deco...ugye sejted, h hol lenne a csapat most nélkule. :roll:
Azért írtam, hogy ők legalább jók. De akkor is utálom a kínait. Nekem nincs mit szeretni rajta, még ha sorra jól játszik, akkor is irritál.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.03. 15:14:18

antiimperialista írta:Blasko: nem baj, hogy ennyit rizsáztál, sőt én egyetértek veled. Eto'o sem tökéletes, és bizony igencsak ráférne a pihenő. Most már van is olyan, akit a helyére lehet rakni, ráadásul itt mindenki szeretné őt a kezdőben látni. De rijkaard barátunk nemcsak az én nézeteimet nem osztja, hanem úgy látszik, a tieiteket sem...

Én sem szeretem Sylvinhot, sőt egyenesen utálom, nem is tartom jó játékosnak sem. Minek kellett leigazolni? Egyébként Decót is utálom meg például Edmilsont is, de ők legalább jók.
Sylvinhot azért igazoltuk, h ne csak 1 balszésonk legyen. :roll: Edmilsonnak még nem volt lehetosége nálunk bizonyítani, de a Brazil válogatottba és a Lyonba bírtam. Deco...ugye sejted, h hol lenne a csapat most nélkule. :roll:
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2005.03.03. 10:17:59

antiimperialista írta:Blasko: nem baj, hogy ennyit rizsáztál, sőt én egyetértek veled. Eto'o sem tökéletes, és bizony igencsak ráférne a pihenő. Most már van is olyan, akit a helyére lehet rakni, ráadásul itt mindenki szeretné őt a kezdőben látni. De rijkaard barátunk nemcsak az én nézeteimet nem osztja, hanem úgy látszik, a tieiteket sem...

Én sem szeretem Sylvinhot, sőt egyenesen utálom, nem is tartom jó játékosnak sem. Minek kellett leigazolni? Egyébként Decót is utálom meg például Edmilsont is, de ők legalább jók.
Vegre valaki en egesz evben mondom Sylvinho [auto_cenzúra] bar Deco nagyon jo es Edmilson is bar meg nem is jatszott, de egy bisztos 2 csataral nem tud jatszani a csapat es ez Reijkaard hibaja
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.03. 08:33:52

Blasko: nem baj, hogy ennyit rizsáztál, sőt én egyetértek veled. Eto'o sem tökéletes, és bizony igencsak ráférne a pihenő. Most már van is olyan, akit a helyére lehet rakni, ráadásul itt mindenki szeretné őt a kezdőben látni. De rijkaard barátunk nemcsak az én nézeteimet nem osztja, hanem úgy látszik, a tieiteket sem...

Én sem szeretem Sylvinhot, sőt egyenesen utálom, nem is tartom jó játékosnak sem. Minek kellett leigazolni? Egyébként Decót is utálom meg például Edmilsont is, de ők legalább jók.
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6157
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2005.03.02. 18:21:47

A második félidő már kicsit pörgősebb volt.Sztem ebben mindenki egyet ért,de nem kellett volna lehozni a Maxit,főleg annak tudatában,hogy a 66.percben kiállították azt a karatés gyökeret,de ezt nem lehetett előre tudni.2csatárral lehet,hogy többre mentünk volna.Na sebaj.Ma kikap a madrid,és pont az előny. 8)
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.03.02. 17:59:51

antiimperialista írta:
Xavi írta:
antiimperialista írta:Higgyetek nekem, ebben van tapasztalatom!
Ja, biztos voltál már a Barca edzője meg háromszoros BEK-győztes, meg holland szöv.kap. Ne higgye már senki sem közülünk azt, hogy jobban ért a futballhoz, mint Rijkaard.
Miért nem olvasod el rendesen, hogy mit írtam? A megye 2-ben van tapasztalatom, mert játszottam több olyan szintű csapatban is (sőt előtte feljebb is).
Attól, hogy valaki háromszoros BEK-győztes és szövetségi kapitány is volt, még nem biztos, hogy jó edző. De egy szóval sem mondtam, hogy többet értek a focihoz mint a csodálatos frank rijkaard.
Bocs, ezt tényleg félreértettem, de az utolsó mondatomat tartom...
Avatar
Blasko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2005.02.03. 18:07:49
Tartózkodási hely: Pápa

2005.03.02. 15:18:32

Az egyetlen pozitív dolog az volt ezen a meccen, hogy Rijkaard !VÉGRE! változtatni mert a kezdőn.Igaz nem nagyon értettem hogy miért Maxit cserélte le a szünetbe.Lehet hogy ezért lekiabáljátok a burámat, de sz.tem Eto'o sokkal rosszabbul játszott.Itt azt értem hogy ő szinte végig középen játszott míg Maxit a számára teljesen idegen posztra rakta,ahol persze nem tudta azt hozni, amit elvártak tőle.Ráadásul Eto'o rengetek helyzetet elpuskázott.Jó erre lehet azt is mondani hogy Kameni védett nagyott.Az előző meccen is rosszul játszott, persze ott is volt mire fogni(a pálya talaja,amiben van is v.mi) .Talán ő is elfáradt, pihentetni kéne.Mielőtt azt mondanátok hogy utálom a srácot,el kell mondanom hogy nálunk midenkinek ő a kedvence :lol: (na jó nekem Xavi :oops: :wink: ).Ronaldinho-rol nem mondok semmit.Ugyanaz vonatkozik rá, mint Eto'o-ra,csak nála hosszabbra nyúlik vissza a formah.Bocs hogy ennyit rizsáztam. :oops: Remélem mindenki egyetért velem, de az se baj ha nem, legalább lesz min vitatkozni. :lol:
Avatar
nb.nb.nb
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 259
Csatlakozott: 2005.01.20. 10:51:30
Tartózkodási hely: Tata

2005.03.02. 15:00:31

ronaldo írta:
antiimperialista írta:Majd elfelejtettem: az esti cseréi is igen érdekesek voltak... A végén 5 védő volt a pályán, Rafa emberelőnyben is végig hátul volt, Sylvinho meg balhátvéd, nem is ért sokat feljebb tolva.
Sylvinho sztem nem olyan jo játékos, tiszta ballábas nem nagyon szokot felfutni. Giot sokkal jobban szeretem,
Gio-t én is jobban szeretem. de nem is tudtam h Damiá középpályás :shock: , csak azt h Gio volt az. Arsenalban lett bal hátvéd, amikor Cole-t kellett helyettesítenie
Kép
Forca Barça!
Avatar
ronaldo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2004.10.08. 14:25:34
Tartózkodási hely: Környe

2005.03.02. 13:34:57

antiimperialista írta:Majd elfelejtettem: az esti cseréi is igen érdekesek voltak... A végén 5 védő volt a pályán, Rafa emberelőnyben is végig hátul volt, Sylvinho meg balhátvéd, nem is ért sokat feljebb tolva.
Sylvinho sztem nem olyan jo játékos, tiszta ballábas nem nagyon szokot felfutni. Giot sokkal jobban szeretem,
Forza Barca!!!
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2005.03.02. 08:47:00

Ezt abszolút eltaktikázta Rijkaard, Oleguer szélre tolása utána valóban Sylvnho cseréje, közel nincs olyan, mint Gio, bár Belletti behozatalával egyetértek, de sokkal inkább már eleve Dámia-val kellett volna kezdeni. Emberelőnyben meg tényleg be lehetett volna tenni még támadó szellemű játékost, akár a fiatal Messi-t is (bár lehet nem volt a csapattal) Emellett miért kellett kizavarni vagy Eto'o-t vagy Maxit a jobbszélre, nem megy ők befejező csatárok, valóban Ronaldinhot jó lett volna a két támadó mögött látni, bár a mostani játékával, lehet ő sem csinál semmit és nem ad jó labdákat a csatároknak.
Barcelooooooooooooooooooooooooona
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.02. 08:33:37

Majd elfelejtettem: az esti cseréi is igen érdekesek voltak... A végén 5 védő volt a pályán, Rafa emberelőnyben is végig hátul volt, Sylvinho meg balhátvéd, nem is ért sokat feljebb tolva.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.02. 08:28:46

Xavi írta:
antiimperialista írta:Higgyetek nekem, ebben van tapasztalatom!
Ja, biztos voltál már a Barca edzője meg háromszoros BEK-győztes, meg holland szöv.kap. Ne higgye már senki sem közülünk azt, hogy jobban ért a futballhoz, mint Rijkaard.
Miért nem olvasod el rendesen, hogy mit írtam? A megye 2-ben van tapasztalatom, mert játszottam több olyan szintű csapatban is (sőt előtte feljebb is).
Attól, hogy valaki háromszoros BEK-győztes és szövetségi kapitány is volt, még nem biztos, hogy jó edző. De egy szóval sem mondtam, hogy többet értek a focihoz mint a csodálatos frank rijkaard.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2005.03.02. 07:33:14

nohát. nohát. örömmel vettem tudomásul a mérkőzés elején, hogy a mester váltani próbált a megszokott taktikán. az látszott szerintem az egészből, ha szélen nem rohangál a két védő (most gio és oleguer) akkor megette az egészet a fene...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3974
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2005.03.02. 06:47:49

Sejehaaaaaaaaaaaaaaaaj.Ez a 2 pont naon fájó. :? Nem tom mien felállásban játszottak de sztem ha már Eto'o és Maxi együtt jáccik akkor csak 2 csatár volt nem?Vagy vmeik szélen volt gondolom.......Sztem legjobb lenne ha Dinho végre középen irányítana és előtte Maxi és Eto'o.
Kép
gsn
Barça B
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2005.02.08. 22:09:13
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2005.03.02. 00:15:45

Nem értem Rijkaardot, nagyon furcsa volt ez a félidei csere. Beteszi Maxit és Gerardot a kezdőbe, aztán lecseréli őket a szünetben. Még a Nou Campban is felhördültek a cserén. Pedig a többiekhez képest, sztem nem is játszott gyengén Gerard, sőt Maxi még egész jó is volt.
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2005.03.01. 22:26:29

Enrique írta:Frenkíííííí, léccci rakd be a kezdőbe az új Szőke Hercegünket! Úgysem játszhat Giuly, és még a Ronnie sem biztos... Megérdemelné, meg végre ki lehetne 1x próbálni. :wink: 8)
Kössz, Frenkííí, remélem bejön a dolog!!! :D
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.01. 21:38:38

antiimperialista írta: Nekem például az nem tetszik benne, hogy megvannak az állandó cseréi, és akármi van, azokat mindig meghúzza. (Pl. Giuly játszhat akárhogy, mindig lecseréli, tavaly ez volt Saviolával és sokszor Luis Garciával is.) Ezt megye 2-ben csinálják az edzők. Pályára küldik a kezdőcsapatot, aztán meccs közben először beállítják a legjobb képességűnek tartott cserét, majd a másodikat és így tovább.
Miért kit kuldjon be :?: Jorquerát, Navarrot, esetleg Messit :?: :roll: :shock:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2005.03.01. 21:37:30

LG írta:
Mr. Master írta:Olvastátok? Giuly helyére Damia.... És még így se MAxi léáp pályára (kezdőként). Nem rossz játékos, de hallottátok Rijkaard azon nyilatkozatát, miszerint, ha az emeredény a csapat számára jól alakul ,,nem kockáztatja meg Maxi játékát". Szerintem a csleszki ellen bizoonyított. Nem értem mi kellhet még neki. Ok, szerintem ha a Bl- döntőben vezet 3-0-ra a Juve,beáll, és rúg 30 per alatt hármat, majd beköszüön a hosszabításban is, talán megkockáztatni egy meccs erejéig kezdőnek. Bár ez sem biztos....
Ne beszélj hulyeségeket. Damiá védo...nem játszik Giuly helyén :roll: , a Juve meg mostanában(az utolso bajnokit leszámítva, amit 1 fos csapat ellen játszottak) nem arrol híres, h 3masokat rugdos foleg nem nekunk. Orulhetnek, ha a madridon tuljutnak...
Miellenunk meg beálnának 10 emberrel védekezni, de mi még ígyis laza 3sal szornánk meg oket...ugyan má...
Damiá igazából középpályás... :roll:
Nézz utána! 8)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.01. 21:34:28

Azt 1 szoval sem írták, h a kezdo 11be, csak h a keretbe
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.01. 21:32:08

LG írta:
Mr. Master írta:Olvastátok? Giuly helyére Damia.... És még így se MAxi léáp pályára (kezdőként). Nem rossz játékos, de hallottátok Rijkaard azon nyilatkozatát, miszerint, ha az emeredény a csapat számára jól alakul ,,nem kockáztatja meg Maxi játékát". Szerintem a csleszki ellen bizoonyított. Nem értem mi kellhet még neki. Ok, szerintem ha a Bl- döntőben vezet 3-0-ra a Juve,beáll, és rúg 30 per alatt hármat, majd beköszüön a hosszabításban is, talán megkockáztatni egy meccs erejéig kezdőnek. Bár ez sem biztos....
Ne beszélj hulyeségeket. Damiá védo...nem játszik Giuly helyén :roll: , a Juve meg mostanában(az utolso bajnokit leszámítva, amit 1 fos csapat ellen játszottak) nem arrol híres, h 3masokat rugdos foleg nem nekunk. Orulhetnek, ha a madridon tuljutnak...
Miellenunk meg beálnának 10 emberrel védekezni, de mi még ígyis laza 3sal szornánk meg oket...ugyan má...
Tudoml, hogy hülyeség, de néézdd meg! Ott van a cikkben (az Eurobarcán), ha nem így lesz, akkor avagy ők írtak el vmit, vagy én vagyok hülye. Van annyi eszem, hogy tudjam Damiá mit játszik.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21305
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2005.03.01. 21:29:49

Mr. Master írta:Olvastátok? Giuly helyére Damia.... És még így se MAxi léáp pályára (kezdőként). Nem rossz játékos, de hallottátok Rijkaard azon nyilatkozatát, miszerint, ha az emeredény a csapat számára jól alakul ,,nem kockáztatja meg Maxi játékát". Szerintem a csleszki ellen bizoonyított. Nem értem mi kellhet még neki. Ok, szerintem ha a Bl- döntőben vezet 3-0-ra a Juve,beáll, és rúg 30 per alatt hármat, majd beköszüön a hosszabításban is, talán megkockáztatni egy meccs erejéig kezdőnek. Bár ez sem biztos....
Ne beszélj hulyeségeket. Damiá védo...nem játszik Giuly helyén :roll: , a Juve meg mostanában(az utolso bajnokit leszámítva, amit 1 fos csapat ellen játszottak) nem arrol híres, h 3masokat rugdos foleg nem nekunk. Orulhetnek, ha a madridon tuljutnak...
Miellenunk meg beálnának 10 emberrel védekezni, de mi még ígyis laza 3sal szornánk meg oket...ugyan má...
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.01. 20:27:14

Tényleg nem egy profi e téren. Valami olyat mondtak az egyik meccsen (Sport1), hogy megvette a Barca, de nincsenek vele meglégedve a csapat háza táján és ezért nem játszik a fiatal argentín. Én megvagyok. Meg szinte az összes Barca-drukker. A cserékre visszatérve: tényleg elég ,,bénán" csinálja. Sok edző jobb nála ebben a dologban, de még ,,fiatal". Van ideje tanulni bőven. Remélem nem egy ilyen ,,hülyeségén" fogjuk elbuki a bajnokságot, vagy a BL-t.
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2005.03.01. 20:08:42

Valami oka biztos van annak,hogy nem játszatják Maxit,csak mi erről nem tudunk.
A Chelsea ellen azért is tudott ilyen sokat lökni a csapat játékán,mert a londoniak egyátalán nem ismerték.
Én azt is el tudom képzelni,hogy azért nem játszik még többet Maxi,mert Rijkaard nem akarja,hogy Mourinho jobban megismerjék a játékát.Mourinho nagyon jó szakember(meg egy tahó paraszt,bocsi a kifejezésért),de az ismeretlen ellen nem tud mit kitalálni...
Xavi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 557
Csatlakozott: 2004.10.19. 14:08:12
Tartózkodási hely: Keszthely

2005.03.01. 19:42:10

antiimperialista írta:Higgyetek nekem, ebben van tapasztalatom!
Ja, biztos voltál már a Barca edzője meg háromszoros BEK-győztes, meg holland szöv.kap. Ne higgye már senki sem közülünk azt, hogy jobban ért a futballhoz, mint Rijkaard.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2005.03.01. 19:17:35

Olvastátok? Giuly helyére Damia.... És még így se MAxi léáp pályára (kezdőként). Nem rossz játékos, de hallottátok Rijkaard azon nyilatkozatát, miszerint, ha az emeredény a csapat számára jól alakul ,,nem kockáztatja meg Maxi játékát". Szerintem a csleszki ellen bizoonyított. Nem értem mi kellhet még neki. Ok, szerintem ha a Bl- döntőben vezet 3-0-ra a Juve,beáll, és rúg 30 per alatt hármat, majd beköszüön a hosszabításban is, talán megkockáztatni egy meccs erejéig kezdőnek. Bár ez sem biztos....
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Lezárt