Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
rainer
Barça B
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2008.05.19. 16:08:54

2009.07.16. 22:49:29

gyuri03 írta:Sziasztok! Lenne 1 fontos kérdésem.. Eto'o-t ki fogja megvenni :? a ManCity megszerete Tévezt és úgynézki megszeri Adebayort is +ottvan Santacruz tehát mancity kilőve más csapat nemképes ennyi fizetést adni eto'o-nak még annyit sem mint mi... én nagyonúgyérzem h Eto'o maradni fog...


Wooops bocsi ezt Eto'o topicjába kellett volna már mind1 bocs még1x
Fergie akarja állítólag
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 22:49:12

barca_bome írta:Eto'o maradj a csapatnál!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Légyszi! Egyik hozzászólásomban azt mondtam, örülnék, ha jönne Villa. Nos már nem vagyok ebben olyan biztos Shocked Eto'o-t akarom ott elöl látni, ha pedig mégis távozna, akkor sem Villát, sokkal inkább Fernando Torres-t. És a Mexwell ügy kapcsán elképzelhetőnek tartom, hogy ugye Torres egy elég jó csatár (talán a világ legjobbja) és mégsem volt róla olyan szinten pletyka, mint a többi sztárral kapcsolatban, nem is értem miért, de azt szeretném kihozni ebből, hogy talán Torres a kiszemelt és szép csendben egyik pillanatról a másikra elhozhatjuk egy mega ajánlattal. (persze Barca szinten értem ezt a mega ajánlatot)!

Még egy érv Torres mellett: Ugye sokak szerint Maxwell ügyében tárgyalt Laporta az Interrel, és mindenki azt hitte Ibra volt a téma. Nos Mascherano egyáltalán nem kell a csapatba semmi szükség rá, nem logikus, hogy egy ilyen vezetőség őt akarná ebbe a csapatba, talán az ő kapcsán Torrest próbálják meggyőzni a háttérben! Legyen így!

Elnézést, ha sok az off, de szerintem amit leírtam az meghatározhatja Eto'o sorsát a csapatban!

Forca Barca! Várom már az előszezont! Wink Cool Razz Arrow
Ebben lehet valami. Bár én Villának jobban örülnék, de Torres is jöhet. :D Sokszor nem választ jó megoldást szvsz, mégis sokan nagyon jó csatárnak tartják. Az biztos, hogy mindig veszélyes a kapura, de sztem Villa jobban helyezkedik, így nem kell akkora ügyesség ahhoz, hogy befejezze. Na, de a lényeg, hogy akár ő is jöhetne, főleg, ha az idei igazolásokat nézzük, az összes gyorsan, titokban történt. Jó kis csapat lesz ebből :D :twisted: :twisted:
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2009.07.16. 22:45:56

Sziasztok! Lenne 1 fontos kérdésem.. Eto'o-t ki fogja megvenni :? a ManCity megszerete Tévezt és úgynézki megszeri Adebayort is +ottvan Santacruz tehát mancity kilőve más csapat nemképes ennyi fizetést adni eto'o-nak még annyit sem mint mi... én nagyonúgyérzem h Eto'o maradni fog...


Wooops bocsi ezt Eto'o topicjába kellett volna már mind1 bocs még1x
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.16. 22:45:25

albicelesteX írta:
Rivaldo11 írta:Azon túl, hogy Villa valóban hatalmas elkötelezettséget mutat a Barca irányába, én továbbra sem feledem, hogy Samu mit tett a Barcáért...
Továbbra is azt mondom, a legjobb opció Eto'o megtartása.
Respect!Bár ezért megkaptam, hogy nem Barca drukker vagyok hanem Eto'o!De nem érdekel!Úgy gondolom,ennyit megérdemel a forever 9,hogy a végsőkig kiálljak mellette!!FORCA ETO'O MINDÖRÖKKÉ!!
Én Barca szurkoló vagyok,ezért Eto'o-t is szeretem!
És én is kiállok mellette a végsőkig. Nem szabad elfelejteni,hogy mennyit tett a klubbért,és mennyire eredményes volt!

Villa: Szép és jó,hogy lemond a fizujáról. De én nem tudom még most sem elfelejteni,hogy pár hete álmai váltak volna valóra,ha Madridba mehetett volna.

Remélem Eto'o hazajön a pihenőről,és aláírja a szerződését,és mindenki boldog lesz !
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.16. 22:40:23

Rivaldo11 írta:Azon túl, hogy Villa valóban hatalmas elkötelezettséget mutat a Barca irányába, én továbbra sem feledem, hogy Samu mit tett a Barcáért...
Továbbra is azt mondom, a legjobb opció Eto'o megtartása.
Respect!Bár ezért megkaptam, hogy nem Barca drukker vagyok hanem Eto'o!De nem érdekel!Úgy gondolom,ennyit megérdemel a forever 9,hogy a végsőkig kiálljak mellette!!FORCA ETO'O MINDÖRÖKKÉ!!
Kép
Avatar
kudu
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1485
Csatlakozott: 2007.08.30. 16:49:36

2009.07.16. 22:39:09

Akkor igyekezz, ajánld fel, hogy kifizeted mindkettőjük fizetését jövőre :lol:
"Nem csak az a nagy sportoló, aki nyerni tud, hanem az is, aki egy pofon után fel tud állni!"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 22:37:51

Rivaldo11 írta:Azon túl, hogy Villa valóban hatalmas elkötelezettséget mutat a Barca irányába, én továbbra sem feledem, hogy Samu mit tett a Barcáért...
Továbbra is azt mondom, a legjobb opció Eto'o megtartása.
Én mindkettőt fizetném jövőre.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2009.07.16. 22:36:50

Ha igaz ez a hír Villa elnyerte a teljes támogatásomat. Majdhogynem példátlan odaadásról tesz tanúbizonyságot.
ettől függetlenül tisztelem Eto-t is ő egy profi és nem számít, hogy "zsoldos" sok zsoldos van de ő legalább őszinte , és mint kiváló profi játékosnak megértem a fizetési igényeit is, ne feledjük, hogy a méltán nagy tiszteletnek örvendő Cruyff volt talán a mai értelembe vett profi futballisták atyja, maga idejében ő is keményen alkudott de senki nem hántorgatja fel mert teljesítmény volt az igény mellett ahogy Etonál is van. Nem kell Xavival, Iniestaval vagy épp Puyolal összehasonlítani ilyen tekintetben és nem is lehet az ő kötődésük a klubhoz más jellegű ami egy csodálatos dolog de nem tartozik ide.
Fontos kérdés az is Eto megítélésében, hogy miként tekintünk rá - egy pénzhajhász emberként? - mert szerintem ez butaság, meg kell nézni hogy mennyit segít honfitársain, Eto szerintem nem magának akar sokat keresni, nem saját gazdagsága motiválja...
Véleményem lényege hogy szeretném ha maradna Eto akár magasabb fizetéssel, de Villa eme elszántsága mellett már nem lehet elmenni szó nélkül és a vezetőségnek pozitívan kell reagálnia erre.
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.07.16. 22:36:44

Iszonyatosan szimpatikus gesztus Villa-tól....... :!:
A Barca helyében emiatt a gesztus miatt emelnék pár millát az ajánlaton , nem igazán várhatjuk el hogy a világ legjobb csatárja ingyen toljon le egy évet....
Mostmár nyélbe kell ütni az üzletet :!: Egyszerűen muszáj. :wink:
A jómunkás emberünknek meg nézni kell egy csapatot vagy vmi. Kuruvcsi-nak adjuk el vagy máshova vagy igazából egyáltalán nem érdekel hova megy, csak menjen.......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gergo9 2009.07.16. 22:38:23-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.16. 22:27:22

A Sport.es szerint a Barca most tett egy 42 millás ajánlatot Villának. :wink:
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 22:24:43

Kp-ra én egy fiatalt hoznék fel, remélem Pep is ezen mesterkedik. :D Az ősz folyamán bőven lenne idejük beilleszkedni, belelendülni a játékba, felvenni a Liga iramát, akkor meg lehetne rendesen rotálni, avagy biztos cserékké is válhatnának tavaszra. Piqué is egyre jobb lett, Busquets is, szóval bárki lehet "hirtelen" jó. :D
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.16. 22:24:16

Ha ez így van akkor le a kalappal.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 22:15:47

Azon túl, hogy Villa valóban hatalmas elkötelezettséget mutat a Barca irányába, én továbbra sem feledem, hogy Samu mit tett a Barcáért...
Továbbra is azt mondom, a legjobb opció Eto'o megtartása.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 22:00:40

ElBartimaeus írta:
matyi25 írta:Haha igazad van. Menj el argentin szappanopera rendezőnek. Ott szoktak ilyen "jó" fordulatok lenni..
Sajnos már szerződésben állok a brazilokkal, de bepróbálkozok az argentineknél is, de kéne gy ajánló levél, nem akarod megírni? :wink: :D

Bocs az offért. :oops:
Hogyne miért is ne. Majd odaírom hogy recenziók---- eurobarca.hu :d stb... na és hogy teljesen ne legyek OFF... Szóval kp-ra való igazolásunk hogy néz ki? Lesz-e valami? Mert ugye arról volt szó hogy Pep szeretne oda is egy új embert.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 21:58:35

matyi25 írta:Haha igazad van. Menj el argentin szappanopera rendezőnek. Ott szoktak ilyen "jó" fordulatok lenni..
Sajnos már szerződésben állok a brazilokkal, de bepróbálkozok az argentineknél is, de kéne gy ajánló levél, nem akarod megírni? :wink: :D

Bocs az offért. :oops:
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 21:50:42

ElBartimaeus írta:
matyi25 írta:Nah figyeltétek a főoldali cikket. Maxwell leigazolása után lendoiro észbe kapott... :lol: :lol: :lol: Hahha ha ilyen erkölcstelenül játszadozott velünk.. embertelenül.... Most pedig adósságban maradtak, méghozzá vevő sincs. Most persze már adnák nyolcért is. Nah jól tettük hogy leigazoltuk maxwellt így legalább hoppon maradtak..
Jah és akkor most jön az év csavara az igazolásokban: olcsoért megvesszük Filipét és eladjuk egész jó áron Abidalt a Milánnak, ami ugye szereti a legalább 30 éves játékosokat. :lol: Nem is lenne rossz :D
Haha igazad van. Menj el argentin szappanopera rendezőnek. Ott szoktak ilyen "jó" fordulatok lenni.. Egyébként nem is lenne rossz a dolog :d
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
bence8
Barça B
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2008.08.06. 12:03:17
Tartózkodási hely: gépnél

2009.07.16. 21:27:17

Na ez a villa ügy is nagy fordulatot vett!!
Villának pedig hatalmas Respect :shock: =D>
ilyen tettre csak pár focistát tudnék "felmutatni"
én már most látom (ebből a gesztusból :D ) hogy itt képes lenne vért izzadni a klub sikeréért

erről Eto'onak kéne példaképet vennie

remélem mihamarabb VILLA :arrow: Barca [-o<
nehogy úgy járjon mit a Maxwell ügy

nemazért mert Max egy rossz választás sőőőt
alakulunk :D

SZERK.: szerintetek az igaz hogy ebbe a Maxwell üzletbe benne van Hleb is azért ilyen olcsó
remélem nem...
még beválhat...
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 21:03:55

matyi25 írta:Nah figyeltétek a főoldali cikket. Maxwell leigazolása után lendoiro észbe kapott... :lol: :lol: :lol: Hahha ha ilyen erkölcstelenül játszadozott velünk.. embertelenül.... Most pedig adósságban maradtak, méghozzá vevő sincs. Most persze már adnák nyolcért is. Nah jól tettük hogy leigazoltuk maxwellt így legalább hoppon maradtak..
Jah és akkor most jön az év csavara az igazolásokban: olcsoért megvesszük Filipét és eladjuk egész jó áron Abidalt a Milánnak, ami ugye szereti a legalább 30 éves játékosokat. :lol: Nem is lenne rossz :D


Villa hozzáállása példátlan sztem. Eto'onak is így kellene gondolkodnia, nem úgy, hogy még 3 milkát akarok keresni minden évben... Azt bánom, hogy neki ez fontosabb, de mindegy. Villa nagyon jól tudná pótolni és sztem a sunyiságát is meg lehetne oldani, elvégre Alves is sokat fejlődött emberileg mióta itt van. Várom a vezetőség válaszát. 8)
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.16. 21:03:37

Hatalmas ez az ember =D> =D> ha ez tényleg igaz akkor le a kalappal elötte és az ügynöke elött is.

Emberileg ezzel a cselekedetével hatalmasat nő mindenki szemében.

Most már remélem, h jönni fog, mert kell ő ide. főleg úgy, h egyre valószinűbb, h Eto'o nem marad.

Én örülnék, ha Eto'o (is)maradna, mert sokat tett a klubért, viszont az igényei irreálisok és szerintem ez lesz a veszte

:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.07.16. 21:00:24

Az új cikk ha igaz!És szerintem az!Akkor Villa egy nagy ember!Nem tudok mást mondani róla!Ha egy ilyen játékos miatt kell mennie Eto'o-nak ám legyen!David Villa :arrow: =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Kép
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.07.16. 20:59:24

Nah figyeltétek a főoldali cikket. Maxwell leigazolása után lendoiro észbe kapott... :lol: :lol: :lol: Hahha ha ilyen erkölcstelenül játszadozott velünk.. embertelenül.... Most pedig adósságban maradtak, méghozzá vevő sincs. Most persze már adnák nyolcért is. Nah jól tettük hogy leigazoltuk maxwellt így legalább hoppon maradtak..
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.07.16. 20:56:06

ke.andy írta:hááát ez az új cikk nagyon ott van... Ha igaz, akkor az példátlan...

Mindenesetre jól hangzik nagyon. Remélem sikerül elintézni.

Bízom benne, hogy sikerülni fog.
Hát én is bízom a mielőbbi megegyezesésben. Megértem Villát, már 27 éves, és itt van élete nagy lehetősége, hogy végre valami igazán nagyot alkosson, amit a Valenciában nem tud megtenni. 1-2 év múlva top csapat már nem valószínűleg nem hívná!(max mint Forlán-t, B-terv ként) Nagyon drukkolok neki!!!
Hajrá Villa!!! Hajrá FC BARCELONA!!!
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
ke.andy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2007.01.20. 14:45:53

2009.07.16. 20:48:14

hááát ez az új cikk nagyon ott van... Ha igaz, akkor az példátlan...

Mindenesetre jól hangzik nagyon. Remélem sikerül elintézni.

Bízom benne, hogy sikerülni fog.
__Szabi__1996
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2009.07.16. 19:37:32
Kapcsolat:

2009.07.16. 19:57:40

lionelmessi19 írta:
__Szabi__1996 írta:Valaki tud vmi friss hírt Villáról???::
mert már azt is olvastam hogy a barca lemondott Villáról....
igaz ez?? :? :?
Nem, nem igaz, és ha még 1szer beleolvasol a sporthiradoba, vagy bármely magyar oldalba eurobarcát leszámítva, nemfogok segíteni többet. :P
Jah okés bocsi lionelmessi19 :D :D
mondjuk énis úgyvok vele hogy elolvasok mindenféle hírt...de addig nemhiszem el míg itt az eurobarcán nincs fent....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13509
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2009.07.16. 19:55:50

__Szabi__1996 írta:Valaki tud vmi friss hírt Villáról???::
mert már azt is olvastam hogy a barca lemondott Villáról....
igaz ez?? :? :?
Nem, nem igaz, és ha még 1szer beleolvasol a sporthiradoba, vagy bármely magyar oldalba eurobarcát leszámítva, nemfogok segíteni többet. :P

plesz77:

Filipe ára felment 20ra, elhoztuk váratlanul és hirtelen minden előzmény nélkül 4,5ért Maxwellt. Bár szvsz csak látszólag előzmény nélkül... inkább az Ibra dolog volt kamu szerintem, és Moratti Laporta találkozón Maxwell volt a fő téma, vagy legalábbis az egyértelmű szándék.

Villa 50be kerül, nem enged a Valencia, úgyhogy most alternatív megoldások következnek, mert 50et nem fizetünk ki.

Eto'o ügyben semmi igazi fejlemény.

baltámadó, középpályás feljemény detto nincs.

Hleb pedig marad itt jövőre is. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Andris 2009.07.16. 19:58:19-kor.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Lezárt