Eidur Gudjohnsen

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
socio66

2009.08.15. 12:32:03

sajnálom,számomra rendkívül unszimpatikus.
a flegma rágózása,a semmitmondó tekintete,az a nulla játékintelligencia, amivel rendelkezik(nem kell egy kétperces videót belinkelni,amin össze van gyűjtve három gólpassza..),a 'kényszerítői',egyáltalán a passzai.
hogy a lövéseiről ne is beszéljünk..tavaly is olyanokat lőtt néha,hogy hirtelen nem tudtam,sírjak-e vagy nevessek..
tudom,hogy elcsépelt és sokszor tévesen használt jelző ez;
de ő tényleg nem barca-szint.
érdekes,nekem anno akkor tetszett inkább a játéka,amikor azt hiszem két éve,középcsatár volt jó ideig,samu hosszú sérülése miatt. akkor azért lőtt gólokat,kiharcolt büntetőket,látszott,hogy a posztján játszik.
de aztán amikor visszajött ilyen 'irányítószerűségnek',amit most játszik..
ez számomra borzalom.
nem sok játékos van/volt a csapatban,akit kifejezetten nem bírtam,amikor itt ténykedett,de gudjohnsen ilyen.
ízlések és pofonok.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.08.15. 12:20:30

socio66 írta: ha hleb-et,meg cáceres-t elküldtük,mert nem voltak elég jók,akkor mi a fenére várunk az izlandival kapcsolatban..?
Talán mert más mint Hleb meg Cáceres...

Nem tudom mi a nagy gond vele.Nem világot megváltani van itt.Arra meg amire tartjuk bőven jó.Nincs vele semmi gond.Nem dől össze a világ ha itt marad.

Ha meg a fiatalok valóban előtte vannak akkor nem fog tőlük elvenni játékperceket mert nem fog játszani...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2009.08.15. 12:19:21

Én azt nem értem hogy ha tényleg ennyire [auto_cenzúra] lenne mint ahogy mondod akkor már rég elküldték volna!De még is itt van! Majd akkor beszélj ha el akarják küldeni és nincs csapat aki megvenné.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8706
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.08.15. 12:19:08

Mit kell egyfolytában ócsárolni Gudjohnsent. Úgy beszéltek róla, mint egydarabszarról.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
socio66

2009.08.15. 12:14:39

nem igaz,augusztus közepe van és még mindig itt van ez az ember.
komolyan mondom,jobban örülnék a távozásának,mint akárki leigazolásának.. :roll:
egyszerűen nem értem,miért nem látja ő is,hogy már az atleticből felkerülő fiatal srácok is ezerszer pengésebbel,jobbak technikailag,mint ő.
nálam abszolút legutolsó a csapaton belüli rangsorban. isten ments,hogy egy jonatan-tól vagy egy tiago-tól vegye el a játékperceket egy ilyen ember.
ja,és én elhiszem,hogy jó a világ legjobb csapatánál 'tengetni' a hétköznapokat,de könyörgöm,vegye már észre magát és távozzon!
ha hleb-et,meg cáceres-t elküldtük,mert nem voltak elég jók,akkor mi a fenére várunk az izlandival kapcsolatban..?
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2009.08.02. 14:17:42

Megint bírálni szeretném józsit mint már első éve óta teszem .
Semmit de komolyan semmit nem csinált ma sem.
Tudom,hogy akar meg minden,lehet,hogy jó fej is stb.de akár melyik fiatallal pótólhatjuk,és most,hogy elment Hleb már csak ő a kakukktojás.
Avatar
joker23
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.07.21. 18:01:57
Tartózkodási hely: néha itt,néha ott

2009.08.01. 21:23:10

Attól, h eladjuk az izlandit Bojan nem fog több lehetőséget kapni
Pep Gudjonsent a középpályán játszat(t)ja általában, mig Bojan csatár, tehát ők egymást nem keresztezik a csapatba kerülésért.
Nem baj attól adjuk el Gudjonsent,és Bojan kapjon több lehetőséget. 2 külön akartam csak érthetetlenül írok :)
IBRA MIÉRT?????
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.01. 21:18:15

joker23 írta:Szerintem is el kell adni és több lehetőséget adni Krkic-nek.
Amennyit ebben a szezonban csinált azért kár tartani.
Attól, h eladjuk az izlandit Bojan nem fog több lehetőséget kapni :wink:
Pep Gudjonsent a középpályán játszat(t)ja általában, mig Bojan csatár, tehát ők egymást nem keresztezik a csapatba kerülésért.

:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
joker23
Barça B
Hozzászólások: 62
Csatlakozott: 2009.07.21. 18:01:57
Tartózkodási hely: néha itt,néha ott

2009.08.01. 21:10:03

Szerintem is el kell adni és több lehetőséget adni Krkic-nek.
Amennyit ebben a szezonban csinált azért kár tartani.
IBRA MIÉRT?????
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.01. 19:42:57

ElBartimaeus írta:
kanty írta:Én se értem, h őt miért nem adjuk el :?: :!: Semmit plusszot nem tud a csapat játékához hozzá tenni.Egy szimpatikus srác, de ennyi ami még pozitivum, h küzd.Technikailag se megbizható, lassú, nehézkesen mozog a pályán.

Szerintem(is) egy fiatal simán lehozná azt amire az izlandi képes
Azért a tapasztalat jól jön szvsz. Van, amikor Guddy jó kis csere, nem kéne eladni szvsz, mert lehet még jó párszor az, ha ő játszik ott és így kicsit más stílusra állhatunk át. De tényleg sok tapasztalat van, ami segíti a csapatot. Ha másért nem is, csak ezlrt tartsuk meg :D Am nem egy nagy ágyú, de nem is olyan rossz, mint ahogy te beállítod. Csak rosszabb, mint Xavi, Touré vagy Ini, de ez nagyon nagyon sok játékosra igaz! :D
Azért kár megtartani, mert tapasztalt.Inkább kapjanak lehetőséget a fiatalok ezzel tapasztalott szerezvén.

Én úgy érzem, h nem jó poszton játszik itt, hiányzik belőle a kreativitás.Szerintem, ha klasszikus 9-es poszton játszana több hasznát vennénk.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2271
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.01. 16:56:00

kanty írta:Én se értem, h őt miért nem adjuk el :?: :!: Semmit plusszot nem tud a csapat játékához hozzá tenni.Egy szimpatikus srác, de ennyi ami még pozitivum, h küzd.Technikailag se megbizható, lassú, nehézkesen mozog a pályán.

Szerintem(is) egy fiatal simán lehozná azt amire az izlandi képes
Azért a tapasztalat jól jön szvsz. Van, amikor Guddy jó kis csere, nem kéne eladni szvsz, mert lehet még jó párszor az, ha ő játszik ott és így kicsit más stílusra állhatunk át. De tényleg sok tapasztalat van, ami segíti a csapatot. Ha másért nem is, csak ezlrt tartsuk meg :D Am nem egy nagy ágyú, de nem is olyan rossz, mint ahogy te beállítod. Csak rosszabb, mint Xavi, Touré vagy Ini, de ez nagyon nagyon sok játékosra igaz! :D
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.01. 10:29:43

Én se értem, h őt miért nem adjuk el :?: :!: Semmit plusszot nem tud a csapat játékához hozzá tenni.Egy szimpatikus srác, de ennyi ami még pozitivum, h küzd.Technikailag se megbizható, lassú, nehézkesen mozog a pályán.

Szerintem(is) egy fiatal simán lehozná azt amire az izlandi képes
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
socio66

2009.07.31. 21:51:32

mikor megy már el ez az ember? :roll:
küldözgetjük itt el egy év után a gyengébben teljesítő játékosainkat,miközben ez a(z ezen a szinten) favágó izlandi még mindig itt van,nem igaz.
most nem kellenek a kommentek,hogy 'jaj de ne menjen már,mer hát hajt meg küzd..',nincs rá szükség,inkább egy fiatal játékos kapjon lehetőséget helyette.
ha hlebre azt mondjátok,egy fiatal is megoldja azt,amit idén művelt,akkor ez gudjohnsenre is igaz.
neki is jobb lenne egy west ham mondjuk.
remélem nem 'marad a nyakunkon' idén.. :roll:
Gery11
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2009.06.07. 21:55:23

2009.07.31. 21:42:02

Guddy sztem sem vmi jó inkább elkéne adni vmelyik másik klubnak.Ígyis sokPl-es csapat szeretné megvenni.Örülnék inkább annak ha Mascerano jönne be a helyére.De valósszínüleg nem jön át a barcaba mert úgy tűnik h Xabi Alonso a Realba megy,így Benítes nem szeretné eladni.
Amásik aki jó lenne a Barcának Fabregas aki még szeretne is átigazolni, de ahhoz elkellene mennie Tourénak, mert mind a ketten kezdő játékosok.
Iliásics Gergely I.G.Gery
Avatar
Sergi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 200
Csatlakozott: 2007.06.25. 14:41:53
Tartózkodási hely: Hotel California

2009.07.31. 21:22:26

Az, hogy a harmatgyenge Guddy még mindig itt gyengíti a keretet, csakis az idei nyáron meglepően dilettánsan viselkedő Txiki nyakába varrható...
Remélem hosszabbítunk vele...vagy nem is, inkább járjon le a szerződése kb. 1 vagy 2 év múlva, és passzoljuk el 200 Ft-ért Jászkunhirtelengöröngyösre, Kovács Paliért, aki az elmúlt idényben meglepően kevés játéktudással is tudott szépen ülni a kispadon...

Ki lehet vágni a véleményem ha nem tetszik, csak sztem nem baj ha vki nem esik hanyatt az igazolásoktól,és beírja a negatív kritikát...
vkinga
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2009.04.12. 17:06:04

2009.07.31. 17:53:19

madmushroom írta:Most, hogy Hleb visszamegy a Stuttgartba és Pep nem szorgalmaz újabb igazolásokat, megnőtt az esély a maradására. Bármennyire is jó az utánpótlásunk a fiatalokkal nem lehet feltölteni a padot.

Még megerőltetőbb lesz az idei szezonunk mint tavaly, Az európai szuper kupától a Klub Világbajnokságig mindenhol helyt kell majd állnunk. Keita és Touré ráadásul az Afrika Kupa alatt sem lesz a csapatnál. Bárhogy nézem szűk a keretünk, főleg a középpályán. Ezért sem értem azt ami fost folyik, Hleb maradhatott volna, szükség van a keret mélyítésére, a kezdőhöz persze már nem nyúlnék hozzá.

Nincs igazán minőségi cseréje Alvesnek sem, Puyol jó lenne jobb szélen bár én a védelem szívében, középen szeretném látni. Megfelelő winger sem nagyon van a csapatban aki vészhelyzet esetén be tudna ugorni, akár Henry, akár Messi helyére.

Kíváncsian várom mi fog történni ebben a bő 1 hónapban, ami még az átigazolási szezonból hátra van.
Én sem értem a klubbot. Nem fog tudni Messi 70 meccset végig futni, de a többiek sem. Ott kezdődik, hogy 8 meccsünk lesz augusztusban, plussz az utazás. Sokkal nehezebb lesz ez a szezon. Kellenének a minőségi játékosok. A Barca fiatalok ügyesek, de nem állhatunk fel velük egy BL meccsen. remélem, lesznek még igazolások.

Guddy jó formában volt egy darabig, de utánna nem. Lassú és körülményes volt.
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.07.31. 17:45:54

Most, hogy Hleb visszamegy a Stuttgartba és Pep nem szorgalmaz újabb igazolásokat, megnőtt az esély a maradására. Bármennyire is jó az utánpótlásunk a fiatalokkal nem lehet feltölteni a padot.

Még megerőltetőbb lesz az idei szezonunk mint tavaly, Az európai szuper kupától a Klub Világbajnokságig mindenhol helyt kell majd állnunk. Keita és Touré ráadásul az Afrika Kupa alatt sem lesz a csapatnál. Bárhogy nézem szűk a keretünk, főleg a középpályán. Ezért sem értem azt ami fost folyik, Hleb maradhatott volna, szükség van a keret mélyítésére, a kezdőhöz persze már nem nyúlnék hozzá.

Nincs igazán minőségi cseréje Alvesnek sem, Puyol jó lenne jobb szélen bár én a védelem szívében, középen szeretném látni. Megfelelő winger sem nagyon van a csapatban aki vészhelyzet esetén be tudna ugorni, akár Henry, akár Messi helyére.

Kíváncsian várom mi fog történni ebben a bő 1 hónapban, ami még az átigazolási szezonból hátra van.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.28. 20:46:01

nagyakos91 írta:majdnem összejött neki az ollózós gól :D
nagyot néztem amikor nekikészült, nem hittem volna h ő "ilyet is tud" :)
deee ... kellemes meglepetés :)
Pedig tud... EZT NÉZZÉTEK MEG! :shock: :) Igaz, nem ma volt... :P

Én is nagyon remélem, hogy marad! Sőt biztos vagyok benne, hogy marad! Most, hogy Hleb elment nem fognak még egy kp-t eladni, aki még csatárnak is jó! Yuppi, Guddy marad! :) 8)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.28. 20:37:44

kanty írta:Nem értem, h sokan mit látnak az ő játékában :roll:

Személy szerint én a legnagyobb jó indulattal figyeltem a játékát, de nekem ő semmi.Nem tud a csapat játékához hozza tenni nagyon. Lassú, körülményes, a technikával si hadilábon áll

Remélem talál magának egy másik csapatot :wink:
Én sem azt mondom,hogy kezdő ember lesz ha marad.

A játékával pedig,ha beáll 15-25percre, semmit nem vesz el a csapat játékából,néha hozzá is tud tenni(szerintem).

Viszont ha eladjuk 10 milióért,akkor 20alatt nem fogunk a helyére szerezni senkit,ebbe kéne belegondolni.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.07.28. 20:33:42

Jó lenne, ha idén maradna. Most lenne lehetősége bizonyítani, azt érzem, hogy az alázata most hozhatja meg a gyümölcsét. Ha maradna, akkor szerintem azért, mert Guardiola számol vele, és nem padon, mert kp. szerződtetés még asztalon van. Sokan nem tudják megfelelő mércével mérni 8és ez már túl van a Barca mércén), nyílván nem Xavi, Iniesta, de ha viszonylagos állandósággal játékban lenne, ki tudná segíteni a csapatot (és igazságtalan lenne elvenni tőle néhány fontos meccsen a hős címet). Hozzáállásban sokban emlékeztet Henkére!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.07.25. 07:28:50

Nem értem, h sokan mit látnak az ő játékában :roll:

Személy szerint én a legnagyobb jó indulattal figyeltem a játékát, de nekem ő semmi.Nem tud a csapat játékához hozza tenni nagyon. Lassú, körülményes, a technikával si hadilábon áll

Remélem talál magának egy másik csapatot :wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
nagyakos91
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2007.06.25. 13:56:50
Tartózkodási hely: Gyep

2009.07.24. 22:07:33

majdnem összejött neki az ollózós gól :D
nagyot néztem amikor nekikészült, nem hittem volna h ő "ilyet is tud" :)
deee ... kellemes meglepetés :)
visca el barca!
Leomessi14
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1715
Csatlakozott: 2009.03.04. 08:18:38

2009.07.24. 21:58:08

Guddy is jol tolja :D Szerintem maradhatna meg egy evet legalabb foleg ha Hleb is megy...
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2009.07.02. 11:12:05

Már leigazolásakor ledöbbentem, hogy vajon milyen tervei lehetnek vele a stábnak (akkor még Rijkaardnak ugyebár). Elleneztem is az érkezését és sztem ezzel nem voltam egyedül.
Nem sokat játszott, nem voltak kiugró mérkőzései, viszont mégis megkedveltem. Mégpedig azért, mert bármikor bármilyen kevés időrre pályára lépett, látszott rajta, hogy küzd, harcol és akármit megtenne a csapatért. Komolyan, néha már Puyol küzdőszellemét és akarását láttam rajta.
Nagyon szimpatikus ember lett a szememben, remélem Angliában újra magára talál!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.02. 10:34:02

Barcaman14 írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/we ... 43597.html?

Újabb érdeklődő Guddy iránt.Úgy néz ki Angliában köt ki.
Ezért kellene sztem egy olyan ember aki Iniéket megfelően tudná pótolni, mert ha még Hleb is megy, akkor hiába jön Mascherano az betonbiztos kp nem lesz igazi, főleg ha Ini feljebblép vagy Xavi pihen. Hiába lép feljebb Touré vagy Busi nem lesz az igazi. Amúgy meg vkp-nak így is ott van Touré és Sergi (aki sztem rendesen bevált és még rutinosabb lett) valamint Marquez-t is nyugodtan be lehetne vetni ott.
És ha Guddy (esetleg Hleb is) távozik akkor még inkább szűkülnek a variációs lehetőségek, amit Pep éppen hogy el szeretne kerülni. Azért várjuk ki, biztos van még a tarsolyában egy-két ember. Keirrison is derült égből villámcsapásként érkezett. Szívesen látnám ha egyik napról a másikra megjelenne Cesc. :lol:
Forca Barca!!!!
Lezárt