Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.04.28. 00:00:42

Az előző szezonja se volt világrengető, de ez az idei a hab a tortán... Borzalmasan gyenge. Remélem Neymar érkezésével messzire távozik Barcelonától.
Gokuci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2011.01.24. 21:28:32
Tartózkodási hely: Eger

2013.04.27. 23:14:37

A legnagyobb bukta a csatársorban.

Ha Ő kezd, akkor Alexis átszorul a bal oldalra, pedig a jobbon sokkal élesebb, mint Pedro.

Nagyon remélem, hogy a szezon végén Ő lesz az egyik támadó.
Az az alibi, amit nagyjából egy éve művel, már igencsak idegesít...

Maradjon inkább Alexis, Ő legalább küzd, meg elmegy 1v1-ben is, de ha Pedroval szemben áll valaki már jön is a visszapassz..

Rejtély, mit keres még a kezdőben!
Kiváló netes foci, kézilabda és hokimanager:
Csak ajánlani tudom!


http://www.powerplaymanager.com/r896199" target="_blank
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.04.27. 20:11:57

Kezd elegem lenni belőle is. Hihetetlen, hogy nincs gólerős támadónk Messin kívül... :roll:
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.27. 19:57:26

Ma ismét hozta zseniális formáját! Váratlant váratlanra húzott. Már nem tudtam,hogy melyik mozdulatán ámuljak és bámuljak. Remélem tudja tartani ezt a kiváló formáját, mert szükségünk van még mindig a kezdőbe egy ilyen zseniális Pedro-ra!!!!

:roll: :roll: :roll: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.04.27. 19:55:43

kedvellek de minek voltál ma a pályán Kisszíívem? :( :( :? :?
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.04.27. 19:15:19

Ez az ember mit keres a kezdőcsapat közelében???
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.11. 19:12:08

shutterisland írta: szerintem a többségnek az kellene, hogy hozzon egy konstans jó teljesítményt, és termeljen elfogadható mennyiségben.
Szerintem meg a többiek szerint nem az kéne, na bumm. :D

Felőlem vitatkozhatunk arról is, h szerintünk mások mit gondolnak, de úgy gondolom miután én nem az általad leírtakat kifogásoltam, Te pedig nem a saját álláspontod akarod megvédeni (ill. a saját álláspontodat akarod képviselni más véleményeken keresztül), ez jelen formájában totál felesleges
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.11. 19:06:19

majd ha lesz egymást követő 3 értékelhető produktuma, akkor biztos nem fogja kapni senkitől a savat.
mindig az kéne tőle, ami nincs.
szerintem a többségnek az kellene, hogy hozzon egy konstans jó teljesítményt, és termeljen elfogadható mennyiségben.
Csak jelen pillanatban azt hagyod ki ha nincs Pedro, akkor kiesik a Barca. Nem csak az ő érdeme persze, de ő lőtte a gólt, az ő góljával jutottunk tovább.
valóban, ha nem rúgja azt a gólt, lehet, hogy kiesünk.
viszont ha az ő hibájából nem kapunk gólt, akkor lehet nem is álltunk volna kiesésre sem.
Örülj neki, ne szidjad már legalább ilyenkor.
én nem szidtam, csak jobbat várok tőle, mint amit 2 éve művel.
és tud jobbat.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.04.11. 19:02:23

alapesetben nem, de pedro egyrészt nagyon szürke a meccsek többségében, másrészt gólt is keveset rúg, így a közös halmaza a jó játéknak és az eredményességnek igen vékonyka.
Nagyon szépen fogalmazol, nagyokosságokat. Csak jelen pillanatban azt hagyod ki ha nincs Pedro, akkor kiesik a Barca. Nem csak az ő érdeme persze, de ő lőtte a gólt, az ő góljával jutottunk tovább. Örülj neki, ne szidjad már legalább ilyenkor.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.11. 18:51:48

shutterisland írta:a tényekkel viszont te sem vitatkozhatsz (bár...:D) hogy pedro teljesítménye mint játékban, mind pedig statisztikailag visszaesett a 9/10 és 10/11-es szezonhoz képest már tavaly is és idén is.
ahelyett, hogy fejlődött volna.
Én ezzel nem is vitatkozom, teljesen másról beszéltem :D

De akkor újra: akármennyire is visszaesett, azért nehogy már egy olyan meccs után kapjon a fejére, ahol ő rúgott tovább minket, amit alázatosan végigküzdött. Ráadásul olyan alapon, hogy mindig az kéne tőle, ami nincs.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.11. 18:44:17

a tényekkel viszont te sem vitatkozhatsz (bár...:D) hogy pedro teljesítménye mint játékban, mind pedig statisztikailag visszaesett a 9/10 és 10/11-es szezonhoz képest már tavaly is és idén is.
ahelyett, hogy fejlődött volna.

az a szerencséje, hogy a konkurenciája sem különb, így kábé alapkezdő, amikor nem sérült.

nekem semmi bajom sincs vele, de most ez a gól (főleg, hogy a psg gólja meg pont az ő labdaeladásából született) nem menti fel az alól, hogy árnyéka önmagának 2 éve.
A másik meg, hogy a jó játék és a gólok nem is igen zárják ki egymást
alapesetben nem, de pedro egyrészt nagyon szürke a meccsek többségében, másrészt gólt is keveset rúg, így a közös halmaza a jó játéknak és az eredményességnek igen vékonyka.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.11. 18:01:25

shutterisland írta: egyrészt igaza van recrea-nak, nem ugyanazon emberek írják, akkor meg felesleges felhozni, mindenkinek mások az igényei.

másrészt meg nehogy már nagy elvárás legyen a futballtörténelem egyik, ha nem a legjobb csapatának kezdő támadójától az, hogy a jó játék és a gólok szerzése ne zárják már ki egymást. :roll:
Mondjuk pont nem néztem vissza egyenként (nem is feltételeztem, h egy ember leírja mindkettőt), de azt hiszem a közhangulatot jól jellemzi ez a tipikus "van sapka - nincs sapka" hozzáállás. Ha éppen a fórum két különböző fele jön ide, akkor is nevetséges már.
A másik meg, hogy a jó játék és a gólok nem is igen zárják ki egymást, (persze amennyiben nem azt nézzük, hogy Neymar 3x annyi biciklicselt megcsinált volna, mert akkor lehet továbbra is lehúzni), de sztem hálát adhatunk azért, h van egy olyan támadónk, aki a meccs utolsó 10 percét balhátvédben hozza le, ha arra van szükség.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.11. 17:52:18

Meccs előtti vélemények:
"Nem érdekel, mennyit fut meg dolgozik, ha egyszer nem lő gólt"
Meccs utáni vélemények:
"Nem érdekel, h gólt lőtt, mert amúgy meg semmit nem csinált"
egyrészt igaza van recrea-nak, nem ugyanazon emberek írják, akkor meg felesleges felhozni, mindenkinek mások az igényei.

másrészt meg nehogy már nagy elvárás legyen a futballtörténelem egyik, ha nem a legjobb csapatának kezdő támadójától az, hogy a jó játék és a gólok szerzése ne zárják már ki egymást. :roll:
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.11. 17:43:54

sjd írta:Meccs előtti vélemények:
"Nem érdekel, mennyit fut meg dolgozik, ha egyszer nem lő gólt"
Meccs utáni vélemények:
"Nem érdekel, h gólt lőtt, mert amúgy meg semmit nem csinált"

Jók vagytok srácok, csak így tovább. :lol: :lol: :lol:
(Bár nem tudom hova lehet még fokozni azt, hogy továbbrúgja a csapatot, és erre ömlik ide mindenki fikázni őt :roll: )
Ezzel csak az a gond, h nem ugyanazon emberek írták ezeket a mondatokat.

A góltól eltekintve pocsékul játszott, mit nem lehet ezen látni?!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.04.11. 17:37:58

Meccs előtti vélemények:
"Nem érdekel, mennyit fut meg dolgozik, ha egyszer nem lő gólt"
Meccs utáni vélemények:
"Nem érdekel, h gólt lőtt, mert amúgy meg semmit nem csinált"

Jók vagytok srácok, csak így tovább. :lol: :lol: :lol:
(Bár nem tudom hova lehet még fokozni azt, hogy továbbrúgja a csapatot, és erre ömlik ide mindenki fikázni őt :roll: )
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.11. 17:11:13

Barcaman14 írta:A részéről valószínűleg a szezon legértékesebb megmozdulását láttuk tegnap. Szépen bevarrta, egyébként pedig hozta azt, amit tőle megszoktunk.
Elég sajnálatos hogy ezután a meccs után ilyet kell írnunk. De igaz.
Forca Barca!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.04.11. 17:00:35

visca el barca írta:pedronak egy nagy erénye van, amit most méginkább tud kamatoztatni. a csapatban ő és iniesta az egyetlen aki a lötyögös, jó az x meccseken is küzd hajt. rajtuk kivul senki más.
Alves, Alexis, Alba, Mascherano, Adriano.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.04.11. 16:59:02

Barcaman14 írta:Szépen bevarrta, egyébként pedig hozta azt, amit tőle megszoktunk.
Ígyvan! Hozta a nagy semmit! :D :lol: :roll:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.11. 16:47:02

A részéről valószínűleg a szezon legértékesebb megmozdulását láttuk tegnap. Szépen bevarrta, egyébként pedig hozta azt, amit tőle megszoktunk.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.11. 15:36:15

Hát tegnap a gólján kívül tényleg nem sok érdemleges megmozdulása volt. Az idegesít, hogy vagy a visszapassz megy vagy megpróbálja amit tello sokkal gyengébb kiadásban. Egyszerűen nem fért a fejembe tegnap miért kellett kezdenie. Semmi nem szólt mellette. Nem veszélyes kapura, mezőnymunkája kevesebb és gyengébb mint Alexisnek. Ráadásul csak most tért vissza a sérüléséből. Alexis pedig most játszott egy kiváló meccset, lőtt két gólt, önbizalma is visszajöhetett valamennyire erre leültetik a padra. Na ez jót fog tenni neki.
Igaz, rengeteget tett a csapatért korábban, fontos gólokat szerzett, de idén ezt nem tudja hozni, pedig türelem az van felé. Egyszerűen nem fogom fel, miért van bérelt helye a kezdőben. Hiába játszott jól, lőtte a gólokat 2-3-4 éve semmire sem jogosítja fel. Most lett volna fontos Alexist játszatni.
Lőtt egy fontos gólt, pacsi, de kb. ennyi.
Csak abban bízom hogy ez nem fog kihatni a chilei teljesítményére.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.04.11. 15:35:40

pedronak egy nagy erénye van, amit most méginkább tud kamatoztatni. a csapatban ő és iniesta az egyetlen aki a lötyögös, jó az x meccseken is küzd hajt. rajtuk kivul senki más.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.04.11. 15:11:11

nekem semmi bajom nem lenne az égvilágon vele, ha nem kellene szinte mindig a kezdőben látni, amikor egészséges.
többet várnék tőle, mivel ennél jobb volt ő az utóbbi években.
Avatar
Primitive
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2007.06.25. 10:48:23
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.11. 14:23:04

Őszintén szólva nem értettem a tegnapi szerepeltetésének az okát. :roll: Megláttam, és fogtam a fejem.

Ha nem lett volna a gólja, akkor észre sem vettem volna, hogy a pályán van Pedrito barátunk. (Fabregasszal egyetemben)

Viszont! Lőtt egy továbbjutást érő gólt és ezért jár a virtuális pacsi. Ettől azért több kell Tőle, hiszen ettől többet tud. Bízom benne, hogy valami Isteni áldás okán megtáltosodik Pedro. [-o< [-o<
"Non scholae sed vitae discimus"
"Primum nil nocere"
"Lege artis medicinae"
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.04.11. 14:19:15

Ezt a szegény Pedrito gyereket tegnap legszívesebben kivágtam volna a stadionból is az eladott labdájából esett PSG gól után.
Na, de az a lövés a bal sarokba!!!! :wink:
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2013.04.11. 14:18:49

Én úgy gondolom, hogy se Alexis se Villa nem fog olyan formát mutatni amit igazán tud amíg alá kell rendelniük magukat Messinek. Mert valljuk be, rá van minden kijátszva. Nézd meg a Mallorca elleni meccset. Amint nem őt kellett helyzetbe hozni egyből jöttek Cesc-től a távoli lővések is ( amit én hiányoltam mindig is a csapattól betömörülő védelem ellen ) És lássunk csodát Alexis 2 gól Cesc 3. És úgy gondolom, hogy ez hogy mindig Messi alá játszanak tudható be annak is, hogy Messi nélkül nem megy, hiszen amit korábban régi csapatuknál megcsinált Villa és Sanchez is azt a Barcelonában a "váratlan megindulást cselt stb" csak Messi teszi (??teheti??) meg. Ép emiatt nem gondolom, hogy csatárt kéne hoznunk.. Mert jöhet Neymar ő sem fogja ontani a gólokat amíg Messinek kell alárendelnie magát.

De ez csak az én véleményem =/
kajtarp írta:szerintem ez a forma édes kevés amit pedro mutat. se a mostani se az előző szezonbeli teljesítménye nem közelíti meg az első két évében mutatott játékát.

A válogatottban meg mégis villog. talán a barca játéka túlságosan Messi-re épül. lehet ezért jobb neki a válogatottban.

de ugyanez igaz Villa-ra is sajnos. Már bőven volt ideje a sérülése után arra, hogy összeszedje magát. Mégis csak sajnos elvétve játszik jó meccseket, inkább az jellemző rá, hogy eltűnik egy idő után és mintha a pályán se lenne.

Alexis pedig milyen jó volt tavaly, idén meg...

Kellene még egy jó csatár, hogy feltüzelje őket és harc legyen a csapatba kerülésért. mert így sajnos bármilyen gyengén játszanak, jó eséllyel ugyanúgy kezdők maradnak és ez nagyon nem jó így.
Lezárt