Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.28. 15:46:19

Mental_Theo írta: A Barca elveit követve ilyen kell: Spanyol, saját nevelés, fiatal. Na ugye. Nincs más. Megfelel.
Ronaldinho, Giuly, Henry hogy csak egy pár nevet említsek a közelmúltból. Az, hogy ,most össze jött egy olyan generáció, hogy rengeteg kiváló képességű saját nevelésű játékosunk van attól ez nem volt mindig így. Bizony ha nem ütik meg a szintet akkor igazolni kell, márpedig Pedro nagyon messze van attól a formájától amivel Henryt ki tudta szorítani a kezdőből. Cserének én megtartanám, de nálam nincs helye a kezdő 11-ben.
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3736
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.28. 15:16:28

Mental_Theo írta:MIért? ki lenne jobb az ő posztján a Barcelona stílusába?
Elég sok szélső a világon... Az első szezonjában kiszorította Henryt és sorozatban termelte a gólokat újoncként. A 2. szezonjában 22 gólt termelt és rengeteg gólpasszt adott, pedig ősszel alig szerzett gólt.

Van az, aki nem látja a különbséget. Statisztikailag és játékban is messze elmarad önmagától. Az meg röhej, hogy a néhány válogatott meccsen 2x annyi gólt lőtt idén, mint a Barcelonában.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2013.03.28. 15:06:55

MIért? ki lenne jobb az ő posztján a Barcelona stílusába? Ja és ne azt mondjátok, hogy vegyük meg Ribéryt, meg anyám tudja kiket.
A Barca elveit követve ilyen kell: Spanyol, saját nevelés, fiatal. Na ugye. Nincs más. Megfelel.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.28. 14:29:45

Először is, nagyon kedvelem Pedrot, a stílusát, a hozzáállását, helyenként a játékát. Érti a rendszert, és stabil embere a világ legjobb csapatának, amire sokan nem voltak képesek dupla ennyi tehetséggel, ez nem véletlen, de....
Barcaman14 írta:Egyetértek az előttem szólókkal, sokan nem tudják értékelni, amit Pedro tesz a csapatért.
Mit tesz? Légyszi sorold fel nekem. A csapatmunkát hagyjuk.

Elmondom, egykoron mit tett: helyzetbe került, kíméletlenül beverte azokat, attraktívan részt vett az összjátékban, mert előre kezdeményezni, mocskosul érzte a kereszetbe mozgásokat, a bemozgásokat, állandóan megjátszható volt a mélységi labdákkal, orbitális önbizalma volt.
Barcaman14 írta:Teljesen aláveti magát a csapatmunkának és ez van olyan hasznos, mint pl Messi góljai..
A legtöbben természetesen Iniesta vagy Messi megmozdulásain ámulunk, mert Pedro játéka kevésbé észrevehető, de legalább olyan hasznos.
Ugye ezeket csak viccból írtad? :shock:
Barcaman14 írta:Az ő szerepkörét valóban nagyon kevesen tudnák ilyen alázattal elvégezni, így nagy hiba lenne őt elengedni, és nem véletlen, hogy ez szóba sem kerül Titoéknál.
Ezzel a tehetséggel és tudással az alázat a minimum, amit elvárok egy élsportolótól.
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.28. 13:46:49

Pedro segíti a csapatot?Ugyan már...Az egész ember egy nagy alibi.Egy szélsőtől nem azt várja el az ember,hogy védekezzen,hanem azt hogy támadjon és merje bevállalni az 1vs1-et.Ha Pedro szembe kerül egy védővel visszafordul azt hátra adja a labdát Piquének vagy Puyolnak.
Sánchez simán bevállaja az 1vs1-et és nagy %-ban győz is.Ha pedig elveszti a labdát egyből rohan vissza védekezni.Sokkal szívesebben nézném Őt mint az alibiző Pedrot.
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.03.28. 13:22:57

Barcaman14 írta:Egyetértek az előttem szólókkal, sokan nem tudják értékelni, amit Pedro tesz a csapatért. Teljesen aláveti magát a csapatmunkának és ez van olyan hasznos, mint pl Messi góljai.

A legtöbben természetesen Iniesta vagy Messi megmozdulásain ámulunk, mert Pedro játéka kevésbé észrevehető, de legalább olyan hasznos.

Az ő szerepkörét valóban nagyon kevesen tudnák ilyen alázattal elvégezni, így nagy hiba lenne őt elengedni, és nem véletlen, hogy ez szóba sem kerül Titoéknál.
Nagy mezőnymunkát végez ez tény, de idén már Alexis is legalább akkorát végez mint Pedro. Mint ahogy Sjd is írta, az hogy idén sok gólt kapunk a jobb oldalon nem feltétlenül Alves hibája, Pedro rendre későn zár vissza ebbe jobbnak érzem a Chileit.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.28. 13:16:36

Egyetértek az előttem szólókkal, sokan nem tudják értékelni, amit Pedro tesz a csapatért. Teljesen aláveti magát a csapatmunkának és ez van olyan hasznos, mint pl Messi góljai.

A legtöbben természetesen Iniesta vagy Messi megmozdulásain ámulunk, mert Pedro játéka kevésbé észrevehető, de legalább olyan hasznos.

Az ő szerepkörét valóban nagyon kevesen tudnák ilyen alázattal elvégezni, így nagy hiba lenne őt elengedni, és nem véletlen, hogy ez szóba sem kerül Titoéknál.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.28. 12:56:17

Először is kihangsúlyozom, hogy nem Pedro eladása mellett teszem le a voksom.
De Alexis is elvégez kb. annyi mezőnymunkát mint Pedro, mégis többször kerül gólhelyzetbe. (a kihasználás más kérdés. A chilei is rendesen részt vesz a védekezésben, sok labdát is szerez.
Pedro érdemei elvitathatatlanok, ami a mezőnymunkát illeti, azonban sajnálatosan kb. ki is merül ennyiben. Ezelőtt is elvégezte ezt a munkát, de sokkal termelékenyebb volt, ami a gólokat illeti.
Ráadásul nem is tud annyi védőt lekötni mint mondjuk AS. Félreértés ne essék, nem kívánom, hogy eladjuk és a gólínségéhez az is hozzátartozik hogy elég Messi-központú a támadósorunk, lásd válogatott. Ennek ellenére bármennyit is jönnek fel a szélső hátvédek és vissza kell zárni, nem tartom reálisnak, hogy Adriano vagy Alba sokszor veszélyesebb, mint a "csatárunk", s ez gólokban is megmutatkozik.
nagyon hasznos játékos Pedrito és ilyen játékos is kell a csapatnak, de szerintem Villa és Alexis is előtte áll a sorban.
Azt nem jól tudom, hogy Párizsban akkor sem játszhatna, ha nem lenne sérült?
Forca Barca!!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.28. 09:32:20

Bob_Marley írta:Ritkán értek veled egyet
Mondj egy embert, akivel gyakran egyetértesz :mrgreen:

Úgyhogy h most se legyen meg ez az élmény:
Bob_Marley írta:Nálunk Alba-Alves hátrafele hiányosságait pótolni kell, s ehhez Busquets kevés középen a szélső támadók ELSŐDLEGES feladata a labda visszaszerzése, s a helyes tolódás.
Na sztem pont ezért gáz, hogy 2-3 gólt is kaptunk úgy, hogy Alvesen két ember maradt (természetesen Alves hibája, adjuk el 30 millióért a PSG-nek), Pedro meg a képernyőn sincs. Persze gondolom így kicsit nehezebb a helyzet, hogy nem vonalszélső, és egy kontránál így nem is tudja visszakövetni az akciót, de ha már tolódásról beszélünk, ott volt egy-két látványos hiányossága az utóbbi hetekben.

Ja amúgy sztem Pedrohoz meg csapjuk hozzá Alexist, Alvest meg Xavit és Puyolt, és akkor máris van 150 milliónk Neymarra, az év üzlete lenne :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2013.03.28. 19:34:01-kor.
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6741
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.03.28. 08:33:48

Mezner2 írta:
StickyFingaz írta:Nem örülök hogy megsérült,de így legalább összeállhat a Villa-Messi-Alexis csatársor.

Sosem értettem,hogy Pedronak miért van bérelt helye a kezdőben.Én a nyáron túladnék rajta.Valamelyik olajklub szerintem lazán kifizetne érte 30 millát.
Ezen mindig jót mosolygok,hogy sokan mennyire nem látják azt,hogy ki milyen szerepet tölt be a csapatba,és melyikük mennyire fontos a csapat játékában ! Pedro azért kezdő minden meccsen mert rohadt fontos tagja a teamnek,azt a mezőnymunkát amit ő elvégez,azt nem lehet pótolni,elég nehéz az ő posztjára olyat találni,aki ennyire alázatosan aláveti magát a csapatérdekeknek,és feladja a góllövés dicsőségét azért,hogy hatékonyan működjön a presszió és a csapatvédekezés ,mintahogy Masch is elmondta,nálunk minden szerep teljesen fordított,a szélső védőink majdhogynem elsődleges feladata a támadás segítés, a szélső támadóké pedig a helyük visszabiztosítása,és visszazárás,és ebbe a rendszerbe a legtökéletesebb puzzle darab Mr.Rodríguez !
Lehet valaki tud olyat mondani aki évi 10-12 góllal többet lőne a srácnál,csak épp nemhogy előrébb nem lennénk azzal a12góllal,hanem még veszítenénk is rajta!!!
Most helyettesítsd be Alexis nevét Pedro helyére.

Pedro az utóbbi időben alibizik támadásban, nekem nagyon kevés, akinek ez elég, elfogadom, én a focit szeretem.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.28. 08:28:30

Na, ez a 10 nap még kellett... Köszönjük, FIFA-vírus... Jobbulást, Pedrito!

A jelentőségét illetően egyetértek Meznerékkel, több mint fontos számunkra, legyen szó a passzjátékba való bekapcsolódásáról vagy a védekezésben nyújtott fontos szerepéről. Lehet, hogy mostanában nem annyira hozza a formáját, de ezért még nem kell az eladására gondolni, nagyon is fontos láncszeme a csapatnak ő is.

Amúgy a franciák elleni gólja, ha valaki lemaradt volna róla:
http://www.dailymotion.com/video/xyi6xc ... VPw5zfNmkw
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19639
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.03.28. 08:13:36

Mezner2 írta:
StickyFingaz írta:Nem örülök hogy megsérült,de így legalább összeállhat a Villa-Messi-Alexis csatársor.

Sosem értettem,hogy Pedronak miért van bérelt helye a kezdőben.Én a nyáron túladnék rajta.Valamelyik olajklub szerintem lazán kifizetne érte 30 millát.
Ezen mindig jót mosolygok,hogy sokan mennyire nem látják azt,hogy ki milyen szerepet tölt be a csapatba,és melyikük mennyire fontos a csapat játékában ! Pedro azért kezdő minden meccsen mert rohadt fontos tagja a teamnek,azt a mezőnymunkát amit ő elvégez,azt nem lehet pótolni,elég nehéz az ő posztjára olyat találni,aki ennyire alázatosan aláveti magát a csapatérdekeknek,és feladja a góllövés dicsőségét azért,hogy hatékonyan működjön a presszió és a csapatvédekezés ,mintahogy Masch is elmondta,nálunk minden szerep teljesen fordított,a szélső védőink majdhogynem elsődleges feladata a támadás segítés, a szélső támadóké pedig a helyük visszabiztosítása,és visszazárás,és ebbe a rendszerbe a legtökéletesebb puzzle darab Mr.Rodríguez !
Lehet valaki tud olyat mondani aki évi 10-12 góllal többet lőne a srácnál,csak épp nemhogy előrébb nem lennénk azzal a12góllal,hanem még veszítenénk is rajta!!!
Ritkán értek veled egyet, de most maximálisan!
Pedro szerepe nálunk iszonyat fontos, s jóval fontosabb hogy visszazárjon minthogy elkezdjen cselezgetni meg az itt divatos 1-1et vállalja fel.

Ő nem egy képzetlen focista, jól mutatja, hogy a válogatottban teljesen más taktikai feladattal játszik, s lőn világosság ott meg rugdossa a gólokat, nem azért mert a Selección meze szárnyakat ad neki, hanem ott jóval inkább játszhat szabadon, s nem mellesleg az Alonso-Busquets kettős miatt kevesebb a védekezési feladata.
Nálunk Alba-Alves hátrafele hiányosságait pótolni kell, s ehhez Busquets kevés középen a szélső támadók ELSŐDLEGES feladata a labda visszaszerzése, s a helyes tolódás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.03.28. 07:33:59

StickyFingaz írta:Nem örülök hogy megsérült,de így legalább összeállhat a Villa-Messi-Alexis csatársor.

Sosem értettem,hogy Pedronak miért van bérelt helye a kezdőben.Én a nyáron túladnék rajta.Valamelyik olajklub szerintem lazán kifizetne érte 30 millát.
Ezen mindig jót mosolygok,hogy sokan mennyire nem látják azt,hogy ki milyen szerepet tölt be a csapatba,és melyikük mennyire fontos a csapat játékában ! Pedro azért kezdő minden meccsen mert rohadt fontos tagja a teamnek,azt a mezőnymunkát amit ő elvégez,azt nem lehet pótolni,elég nehéz az ő posztjára olyat találni,aki ennyire alázatosan aláveti magát a csapatérdekeknek,és feladja a góllövés dicsőségét azért,hogy hatékonyan működjön a presszió és a csapatvédekezés ,mintahogy Masch is elmondta,nálunk minden szerep teljesen fordított,a szélső védőink majdhogynem elsődleges feladata a támadás segítés, a szélső támadóké pedig a helyük visszabiztosítása,és visszazárás,és ebbe a rendszerbe a legtökéletesebb puzzle darab Mr.Rodríguez !
Lehet valaki tud olyat mondani aki évi 10-12 góllal többet lőne a srácnál,csak épp nemhogy előrébb nem lennénk azzal a12góllal,hanem még veszítenénk is rajta!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.28. 01:43:24

ez a 30 millió is attól függ, honnan nézzük.

ha torres 58, hulk 55, falcao 47, aguero 45, robinho 42, pastore 42, carroll 41, hazard 40, lucas 40 millió euróért váltott klubot....

akkor pedroért 30 millió körüli összegért simán elmehetne, főleg ha ha figyelembe vesszük, hogy az ő személyében egy európa és világbajnok, többszörös bl győztes és spanyol bajnok játékosról beszélünk, aki több fontos meccs között egy bl döntőben is betalált már, és még mindig csak 25 éves.

ha viszont azt vesszük figyelembe, hogy a legjobb formáját meg sem közelíti jó ideje, és vélhetően a barcelona játékstílusánál számára már csak kevésbé kedvezőbb létezik a földön, akkor meg 20 millánál nem nagyon ér többet.

pedrot egyébként nagyon nehéz lenne beárazni.
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.28. 00:01:54

StickyFingaz írta:Nem örülök hogy megsérült,de így legalább összeállhat a Villa-Messi-Alexis csatársor.

Sosem értettem,hogy Pedronak miért van bérelt helye a kezdőben.Én a nyáron túladnék rajta.Valamelyik olajklub szerintem lazán kifizetne érte 30 millát.
Pedróért 30 millió, ezt hol álmottad? :D Még ha valami felkapott médiakedvenc lenne azt mondanám reális, de egy nem celeb, kevés gólt szerző játékosért még az arabok sem fizetnek 30-at.

Jó helyen van ő itt, látjuk mire képes, csak nem kell neki bérelt hely a kezdőben. De az érdemei elvitathatatlanok.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.27. 22:24:53

Nem örülök hogy megsérült,de így legalább összeállhat a Villa-Messi-Alexis csatársor.

Sosem értettem,hogy Pedronak miért van bérelt helye a kezdőben.Én a nyáron túladnék rajta.Valamelyik olajklub szerintem lazán kifizetne érte 30 millát.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.03.27. 21:09:23

Game90 írta:Official: Pedro has a small calf muscle tear and is expected to be out for 10 days.
Azt hiszem lassan itt lenne az ideje, hogy a mi focistáink is varázslatos módon "véletlenül" megsérüljenek a válogatott meccsek előtt, ahogy a Madrid játékosai szoktak mindig....Aztán persze véletlenül sikerülne összedrótozni őket a következő bajnokira..
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.03.27. 20:55:11

Official: Pedro has a small calf muscle tear and is expected to be out for 10 days.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7510
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.03.27. 15:39:31

ktm írta:Véleményem szerint hármajuk(Pedro, Alexis, Tello) esetében nem is érdemes nézni gól/gólpassz mutatókat, mert mindegyiküké gyenge. Szerintem Pedro a többiekkel(Ini,Xavi stb) való tiki-takában még jobb Alexisnél és Tellonál, ezért helyezném előrébb a sorban.
Viszont Pedro teljesítménye sajnos mostanában ki is merül ennyiben. Nem támadja a kaput, nem vállal fel 1vs1-eket a másik két úriemberrel ellentétben. Alexis mostanában egyre több váratlan húzásra képes, több védőt tud elvonni, igaz a helyzetkihasználása botrányos.
Tellonál viszont egyértelműen jobb alternatíva. Neki pont az az erőssége, hogy a 60-70. perc körül beáll és a gyorsaságát, frissességét kihasználva teremt gólveszélyt. Kezdőként sosem zavart sok vizet.
Forca Barca!!!!
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 456
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2013.03.27. 14:11:58

Véleményem szerint hármajuk(Pedro, Alexis, Tello) esetében nem is érdemes nézni gól/gólpassz mutatókat, mert mindegyiküké gyenge. Szerintem Pedro a többiekkel(Ini,Xavi stb) való tiki-takában még jobb Alexisnél és Tellonál, ezért helyezném előrébb a sorban.
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2013.03.27. 13:08:39

connor írta:
20tek írta: Úgy tudom, hogy 5 gól és 9 gólpasz a mérlege Pedronak eddig a bajnokságban.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pedro ... 65278.html
Én azért nem szeretem ezt az oldalt, mert itt beleszámolják a gólpasszok közé, ha valaki kiharcol egy 11-est, vagy ha rábikázza a kapura és másvalaki lövi be a kipattanót. Ezek a szituációk egyértelműen nem számítanak gólpassznak máshol.
Érdemesebb akárhol máshol megnézni :)
Ez igaz, viszont a tényleges teljesítményt jobban mutatja, mert egy kiharcolt tizenegyes nagyobb teljesítmény, mint az utána belőni.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.03.27. 12:08:22

hát nem azért...
Ehhez persze hozzátartozik, hogy Pedro 2759 percet töltött a pályán, míg Sánchez 1692, Tello pedig 1115 percet.
így rohadtul nem fair az összehasonlítás.
egyáltalán nem mutatja, hogy pedro a 3. legjobb megoldás, hiszen a gólpont/perc átlaga lehet, hogy nem is jobb, mint az alexis-tello duóé.
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.03.27. 12:06:24

20tek írta: Úgy tudom, hogy 5 gól és 9 gólpasz a mérlege Pedronak eddig a bajnokságban.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pedro ... 65278.html
Én azért nem szeretem ezt az oldalt, mert itt beleszámolják a gólpasszok közé, ha valaki kiharcol egy 11-est, vagy ha rábikázza a kapura és másvalaki lövi be a kipattanót. Ezek a szituációk egyértelműen nem számítanak gólpassznak máshol.
Érdemesebb akárhol máshol megnézni :)
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2013.03.27. 11:45:19

connor írta:Ettől függetlenül még mindig ő a 3. legeredményesebb csatárunk. 7 gól és 8 gólpassz az idei mérlege, 5 gól és 6 gólpassz a bajnokságban.
Úgy tudom, hogy 5 gól és 9 gólpasz a mérlege Pedronak eddig a bajnokságban.
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pedro ... 65278.html
20tek
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.08.13. 14:52:03

2013.03.27. 11:40:51

shutterisland írta:sose kívánok sérülést, viszont ha emiatt nem kezd a psg ellen, az lehet nem lesz hátrányára a csapatnak.
Sárgalapos eltiltás miatt amúgy sem játszhat az elős meccsen a PSG ellen.
Lezárt