EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.26. 13:31:33

LG írta: Esti meccs: borzasztóan várom már. :twisted: A belga keret tényleg nagyon erős, de eddig csapatként nagyon keveset mutattak, és szerencsére a legjobbjaik is formán kívül játszanak. A mi keretünk jóval gyengébb, de a csapat most nagyon egyben van, Storck szerintem sokkal jobb edző, mint Wilmots, én úgy érzem, összejön a bravúr.
Egyrészt Storck szerintem is jobb edző másrészt szerintem taktikailag is sokkal jobban fogunk felállni mint ők.A baj az hogy viszont itt nem egy-két játékost kell majd nagyon figyelni hanem legalább 5-öt.A portugálok ellen szinte csak CR-t (jó erősen túlzok) kellett volna megfogni és csak talált két gólt.Ez most ugyanaz csak több emberrel.Attól félek hiába mi leszünk jobban egyben előbb utóbb bedarálnak és valamelyik nagyember eldönti.Ráadásul pont tudják azt a játékot ami nekünk nem fog ízleni.

De cáfolják meg a Fiúk!
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.06.26. 13:22:09

etooka9 írta:
Vakmacska írta:sziassztok!

nekem egy olyan kérésem lenne, hogy tudnátok ajánlani valami linket, ahol androidos telefonon külföldön lehet nézni a meccset?
előre is köszi a segítséget
Az m4-nek van egy saját alkalmazása, amin szintén adják a meccseket élőben. Szerintem azt mindenképpen próbáld meg.
próbáltam, sajnos az élő adást nem lehet rajta nézni :(
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.26. 13:09:07

LG írta:Délután hajrá írek. Nem szeretem őket sem, de inkább, mint a csigazabálók, akiknek rohadt jó sorsolásuk lett igy, az elődöntőben kaphatják az első igazi ellenfelet, ráadásul mindig ők pihenhettek eddig a legtöbbet. :evil: Túlhype-olt antipatikus csapat, az ireknek elszálnivalójuk van velük. Persze sok esély nincs a zöld sikerre, de azért hajrá, legalább nehezitség meg Pogbáék útját.

A favoritok közül a németeknek szurkolok, de a szlovák csapat is szimpatikus, úgy is német győzelem lesz, de remélem nem osztanak ki nagy zakót.

Esti meccs: borzasztóan várom már. :twisted: A belga keret tényleg nagyon erős, de eddig csapatként nagyon keveset mutattak, és szerencsére a legjobbjaik is formán kívül játszanak. A mi keretünk jóval gyengébb, de a csapat most nagyon egyben van, Storck szerintem sokkal jobb edző, mint Wilmots, én úgy érzem, összejön a bravúr.
Jah hogy a fritzeknek szurkolsz, akkor érthető miért nem szereted a franciákat. :D Nem baj úgyse fognak idén találkozni, mert a németek lassan pakolhatnak. :lol: Spanyolok szépen hazaküldik őket szagolgatni. :D

Ettől függetlenül nehéz meccsre számítok, de természetesen francia sikerre, allez les bleus. Szoros meccs lesz, írek nagy küzdők, ráadásul pikantériája is meglesz a meccsnek, emlékezzünk Henry kezére. :D

Sajnos a németek bedarálják a szlovákokat, de talán lesznek lehetőségeik Hamsikéknak is.

Na és az esti meccs. Én vebbel ellentétben óriási drámát várok, s szerintem hosszabbításra fog sor kerülni. Bízok a fiúkban, de a realitás az hogy a belgák jobbak. Fáradtak a húzóembereik, de annyi olyan emberük van, akiről bepattanhat egy labda, hogy hihetetlen. Én legjobban Lukakutól félek, mert iszonyat erős, s a portugálok ellen is pl a beadások elhárítása nem igazán sikerült, de nyilván ott nem a legjobb csapatunk játszott. Portugálok ellen azért elég sok volt a hiba hátul ezt feltétlenül orvosolni kell. Hazard meg a többiek "flikkflakkozhatnak" de Lukakura nagyon kell figyelni középen.

Tegnap estihez még annyit, hogy nem értek egyet azzal hogy jobban ki kellett volna nyílnia a horvát csapatnak, megtették, abból kapták a gólt hogy agyon kontrázták őket.....Megvoltak a lehetőségeik így is, de a portugálok erőssége a futás, mi is erre fáztunk rá, hogy gólt lőttünk és mentünk előre, rögtön kaptuk is a gyorsan elvégzett szabadot, gyors kontrát.
Kép
Kép
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2016.06.26. 13:05:16

Vakmacska írta:sziassztok!

nekem egy olyan kérésem lenne, hogy tudnátok ajánlani valami linket, ahol androidos telefonon külföldön lehet nézni a meccset?
előre is köszi a segítséget
Az m4-nek van egy saját alkalmazása, amin szintén adják a meccseket élőben. Szerintem azt mindenképpen próbáld meg.
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2016.06.26. 12:56:46

sziassztok!

nekem egy olyan kérésem lenne, hogy tudnátok ajánlani valami linket, ahol androidos telefonon külföldön lehet nézni a meccset?
előre is köszi a segítséget
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.26. 12:11:37

Délután hajrá írek. Nem szeretem őket sem, de inkább, mint a csigazabálók, akiknek rohadt jó sorsolásuk lett igy, az elődöntőben kaphatják az első igazi ellenfelet, ráadásul mindig ők pihenhettek eddig a legtöbbet. :evil: Túlhype-olt antipatikus csapat, az ireknek elszálnivalójuk van velük. Persze sok esély nincs a zöld sikerre, de azért hajrá, legalább nehezitség meg Pogbáék útját.

A favoritok közül a németeknek szurkolok, de a szlovák csapat is szimpatikus, úgy is német győzelem lesz, de remélem nem osztanak ki nagy zakót.

Esti meccs: borzasztóan várom már. :twisted: A belga keret tényleg nagyon erős, de eddig csapatként nagyon keveset mutattak, és szerencsére a legjobbjaik is formán kívül játszanak. A mi keretünk jóval gyengébb, de a csapat most nagyon egyben van, Storck szerintem sokkal jobb edző, mint Wilmots, én úgy érzem, összejön a bravúr.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.26. 11:41:57

Alcantara írta:Örök optimista vagyok magyarként, de reálisan nézve azt gondolom talán nem jutunk tovább ma este.
bár én nem vagyok örök optimista, de sajnos én is így látom. vicces h a felső ágról a létező legnehezebb csapatot kaptuk, állítom bárki más ellen lenne bőven keresnivalónk. a belgák csapatként nem jók, de van annyi klasszisuk, hogy vmelyik el fogja dönteni a meccset. nekem csak annyi kérésem van, ha kikapunk, akkor kapjunk ki 3:0-ra, mintsem hosszabbításban vmi flipperes góllal vagy ne adj isten büntikkel.

tegnap mindenki kiesett akinek szurkoltam, úgyhogy ma a belgákkal leszek, hátha bejön :mrgreen:

a másik két meccsen nem kérdés ki jut tovább, de a legfontosabb h a tegnapi kínlódás után legyen valami foci...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3550
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.26. 11:33:38

Nekem olyan érzésem volt tegnap hogy a foci halálát látom.Kb. minden hiányzott abból a meccsből konkrétan egy NB1 es Pápa-Pécs utánérzésem volt.

A horvátok konkrétan saját magukat verték meg. Egyértelműen elfogyott az akarat vagy ha az nem is a koncentráció teljesen.115.percben volt az első kaput eltalaló lövés.

Akkor leszek dühös ha a portugálok vegigmennek a könnyebbik ágon.
Kép
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.06.26. 11:23:54

palesz77 írta:
hajnesz írta:Persze, ültessenek a horvátok egy brazil edzőt a padra, kapjanak ki minden meccset 5-3-ra, de legalább a nézők jól szórakoztak :D
Nem mintha csak ez a két véglet lenne, hogy 5-3-ra kikapni, vagy a mai játékkal szerencsétlenkedni.. Ne mondd már, hogy ezzel a kerettel nem lehetne egy normális csapatot összerakni úgy, hogy egy ilyen meccset attraktív focira hajazó módon húzzák be. Láthatóan ez a biztonsági játék nem ment nekik úgyse.
Azért a helyzetek megvoltak nekik, Vida kb mesterötöst rúghatott/fejelhetett volna. Csak nem ment be semmi sem.
A másik meg, ha kinyilnak, portugálok lekontrázzák őket, látszott, hogy csak terület kell nekik.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2016.06.26. 08:24:55

hajnesz írta: Sajnos bejött a tippem, hogy előttek minden puskaport a spanyolok ellen, mostmár mondhatjuk, hogy feleslegesen.
Nem értek egyet, nem ellőtték azt a puskaport, hanem bennük maradt szimplán...
Ez a horvát csapat nagyon egyben volt, lazán lefocizták volna a portugálokat... Erre jött a totál besz@ri játék, a portugálok, meg mint sztem valamelyeset gyengébb csapat nem akartak csodát tenni.
Beijedtek a horvátok, pedig fociban jobbak lettek volna...
Amit végképp nem értettem miért a legvégén akarták ezt megnyerni a horvátok? Volt rá elég idejük, erre a vége felé akartak csodát tenni, le is kontrázták őket a fenébe.
Pedig ez a horvát csapat a Döntőig is elmehetett volna.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3991
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2016.06.26. 07:29:55

A tegnapi napon, ha 1 percet nem néztem volna az összes meccsből, meglennék nélküle.
A délutáni 4 csapat bármelyikét csapnánk egyenes kiesésben.
Pech, hogy éppen a migránsok várnak ránk a 16 közé jutásért.

Örök optimista vagyok magyarként, de reálisan nézve azt gondolom talán nem jutunk tovább ma este.
Remélem tévedek, mert meggyőződésem, ha innen valami csoda vagy jó játék folytán továbbjutnánk, simán ott lehetnénk a 4 között vagy akár a döntőben is a horvátok kiesése után.
A legjobban ami zavar, az Fiola sérülése, mert ezzel Juhász kezdőtagsága biztosítva van, aki sajnos nagyon nagy hátrány már a csapatban a rutinja ellenére is.
Storckra kíváncsi vagyok, nem is ő lenne, ha nem húzna valami váratlant a mai napra is.
Remélem, hogy a belgák lebecsülnek minket, valamint abban bízom, hogy az övéké a kiváló képességű játékosok ellenére nem csapat.
Ami nekünk még jó lehet, hogy Nagy Ádám, Kleinheisler, Kádár sokat pihenhetett. Remélhetőleg Gera is pihent,regenerálódott, ez a négyes iszonyatos munkát végez a pályán.

A végére csak eljutok oda, hogy:

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.26. 00:56:03

hajnesz írta:Persze, ültessenek a horvátok egy brazil edzőt a padra, kapjanak ki minden meccset 5-3-ra, de legalább a nézők jól szórakoztak :D
Nem mintha csak ez a két véglet lenne, hogy 5-3-ra kikapni, vagy a mai játékkal szerencsétlenkedni.. Ne mondd már, hogy ezzel a kerettel nem lehetne egy normális csapatot összerakni úgy, hogy egy ilyen meccset attraktív focira hajazó módon húzzák be. Láthatóan ez a biztonsági játék nem ment nekik úgyse.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2016.06.26. 00:42:03

Persze, ültessenek a horvátok egy brazil edzőt a padra, kapjanak ki minden meccset 5-3-ra, de legalább a nézők jól szórakoztak :D
Aki engem ma nagyon idegesitett, az Perisic. Látszik rajta, hogy gyors, de semmi több. Továbbá, az csak nekem tünt fel, hogy Modricon kivül a portugálok minden horvát középpályásnál gyorsabbak voltak rövidtávon? Kb mint amikor world class modeban nyomom Fifában, csak ez a valóság.
Kovacic eddig beállt minden meccsen, de kb semmit se csinált, csak elvolt, szerintem jó döntés volt, hogy nem rakta be. Viszont, ha Pjacat 10perccel előbb hozza be a hulla Rakitic helyett...
Nagyon jó válogatott ez a horvát, de sajnos nem nyerő tipusúak. Ők minden EB,VB, mikor kijutnak, szépen halnak meg, mindig az egyik legszimpatikusabb csapat,de semmi több.
Sajnos bejött a tippem, hogy előttek minden puskaport a spanyolok ellen, mostmár mondhatjuk, hogy feleslegesen.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.26. 00:29:13

Messias2 írta:Kovacicot egyébként miért nem játszatja többet a horvát edző? Nem mondom, hogy ő lett volna a megváltó, de egy próbát mindenképp megért volna.
Gondolom túl nagy kockázat lett volna játszatni, mert csak 80%-ban jönnek be a dolgai, nem 95.. Láthattuk micsoda öngyilkos taktika ez, Renato Sánchezen is elment a portugálok meccse, csak a gólban is benne volt pl. Tény, hogy nincs nagy formában, de nálam ez hiba volt. Brozovic például nagyon gyenge volt ma összességében szerintem, Kova a lendületével meg dobhatott volna valamit a játékon talán, de ez már sosem fog kiderülni.
Avatar
TripleH
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2014.09.01. 10:55:15

2016.06.26. 00:11:52

Nos ez a meccs arra volt jó, hogy megittam 3 sört.
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2016.06.26. 00:02:20

A horvátok tényleg csak maguknak köszönhetik, illetve az edzőnek, hogy kikaptak. Ilyen mentalítással kiküldeni egy ilyen minőségi csapatot elég nagy baklövés, sokkal többet vártam tőlük. A portugálok pedig "hozták" a formájukat, a sok túlértékelt játékosukkal.
Szerintem nem kell aggódni attól, hogy döntőbe jutnak, ilyen játékkal a lengyeleken sem fognak túljutni.

Kovacicot egyébként miért nem játszatja többet a horvát edző? Nem mondom, hogy ő lett volna a megváltó, de egy próbát mindenképp megért volna.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21304
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.25. 23:55:04

uh, esküszöm felcseszte az agyam ez a meccs. Gyökér horvátok komolyan, ilyen kerettel, ekkora nullát hoznak, amikor látszott az utolsó perekben, hogy tudnának ők focizni. Portugália meg remélem döntőig menetel a meggyőző játékával, vicc volt az ő teljesítményük is ma. Renato Sánchez volt a legjobb középpályásuk, pedig majdnem minden második megmozdulása rossz volt, de legalább akarta játszani ezt a foci nevezetű játékot. Rajta kívül nem sok ilyen volt a pályán sajnos..
Tényleg irritáló meccs volt, a horvátok keveset mutattak, de portugálok egész meccsen végig alulmúlták őket. Sajnos innen esélyes nekik a döntő, de nagyon remélem, hogy a másik ágról jövő csapat lesimázza őket a döntőben, nagyon rájuk férne. 1 meccset sem nyertem még az EB-n, és ott vannak a 8 között, ez igen... #-o

Renato Sanchez viszont nekem nagyon tehetségesnek tűnik, igaz, hogy még sok a hiba, de hát ilyen fiatalon szerintem ez normális, de a képességei elég jónak tűnnek.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2016.06.25. 23:44:50

Üzenném a Horvát Labdarúgó Szövetségnek, hogy Cacic fizetésének a feléért ülhetnék ott én is. Valószínűleg kiestek volna akkor is, de legalább lett volna foci.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 23:43:24

Sok hiba volt, nagyon idegesnek tűnt mindkét csapat. Ez tényleg gyenge meccs volt de állítom a horvátoknál a csehek ellen megtört valami
Kép
Kép
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 23:35:40

Fuh, esküszöm felcseszte az agyam ez a meccs. Gyökér horvátok komolyan, ilyen kerettel, ekkora nullát hoznak, amikor látszott az utolsó perekben, hogy tudnának ők focizni. Portugália meg remélem döntőig menetel a meggyőző játékával, vicc volt az ő teljesítményük is ma. Renato Sánchez volt a legjobb középpályásuk, pedig majdnem minden második megmozdulása rossz volt, de legalább akarta játszani ezt a foci nevezetű játékot. Rajta kívül nem sok ilyen volt a pályán sajnos.. :roll:
Bob_Marley írta:Egy hiba gól, ennyin múlik
Neked legalább mondjuk tetszett biztos, mert nem sok hiba volt ma. :D
Tromort77

2016.06.25. 23:35:21

Szerencsétlen horvátok, így kikapni. :(

Az meg vicces, hogy, ilyen nulla telejsítménnyel idáig el lehet jutni. Sőt, ugye a lengyelek ellen játszanak. Nembaj, majd mi ütjük őket az elődöntőben! :twisted:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 23:33:41

a horvátoknál az a 15/0 kapuralövési mutató nagyon komoly. én mondjuk sosem fociztam, de elképzelni nem tudom, hogy egy játékos, aki heti 30.000.000 Ft-ot keres, hogy nem tudja eltalálni a kaput 5-10-15 méterről :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19633
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 23:28:14

Egy hiba gól, ennyin múlik
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 23:28:04

palesz77 írta:Horvátok tuti kiesnek ha tizikre kerül a sor, kb 2-3 éve nem nyert 11-es párbajt szerintem olyan csapat, akinek én szurkoltam.. :D
detto ue. gondoltam, erre jött a gól. nyomorék portugálok, 4 meccsből eddig volt kb egy jó meccsük, és ennyivel a 8 között vannak...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 23:25:04

Horvátok tuti kiesnek ha tizikre kerül a sor, kb 2-3 éve nem nyert 11-es párbajt szerintem olyan csapat, akinek én szurkoltam.. :D Szóval jó lenne, ha a hátralevő 5 percben bekotorna egyet mondjuk Perisic a kedvemért.

Ez a meccs meg.. :roll: Valami nagyon nem stimmel akkor, amikor ilyen játékosok ennyire nullát játszanak, és próbálják óvni a 0-0-át, hogy nehogy véletlenül is bekapjanak egy gólt. Értem én, hogy majd a győztes neve marad fenn meg anyám kínja, de ez nevetséges már.

szerk.: Erre kapufa, hát nem hiszem el komolyan..

szerk2.: Fantasztikus.. :roll: =D>
Lezárt