Új igazolások!

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.29. 11:05:07

tom314 írta:Az origo-n általában nem találják el az igazságot, de ezt olvastam:

"Egyes lapértesülések szerint a Chelsea megszerezte a brazil Santos csatárát, Robinhót, de a focistát januárban kölcsön is adják a portugál Benficának."

Nem ez a srác akart hozzánk jönni Ronnie miatt?

Robinhot már vagy 5csapatnak eladták az elmúlt 1 hónapban :D Ezt a verziót mondjuk még nem olvastam,csak azt hogy a Benfica leigazolhatja.Lehet hogy van benne vmi mert Mr. Abramovics mindent megtehet mint tudjuk :roll: .Tényleg ti mit szóltatok volna ahhoz ha Abramovics esetleg a Barcelonát vásárolja fel?
C.
Avatar
tom314
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2004.10.13. 16:04:03
Tartózkodási hely: Veszprém

2004.10.29. 10:13:40

Az origo-n általában nem találják el az igazságot, de ezt olvastam:

"Egyes lapértesülések szerint a Chelsea megszerezte a brazil Santos csatárát, Robinhót, de a focistát januárban kölcsön is adják a portugál Benficának."

Nem ez a srác akart hozzánk jönni Ronnie miatt?
Mi az a 3 szó amivel egy kocsmai verekedés kezdodik?
Mivan? Mivan? Mivan?
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.26. 19:12:08

tom314 írta:Azt meg ne felejtsük el, hogy kb. 1 hónappal a téli igazolások után felgyógyulnak a játékosaink, legalábbis reméljük. Akkor meg nincs is szükség az újakra. Vissza lehet őket küldeni.
Nem is biztos hogy 1 hónapra érdemes igazolni, ha addig kibírjuk.


Bárcsak felgyógyulnának akkora,sztem esélytelen,leghamarabb Márciusban láthatjuk őket pályán az én véleményem szerint.
C.
Avatar
tom314
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2004.10.13. 16:04:03
Tartózkodási hely: Veszprém

2004.10.26. 16:11:49

Azt meg ne felejtsük el, hogy kb. 1 hónappal a téli igazolások után felgyógyulnak a játékosaink, legalábbis reméljük. Akkor meg nincs is szükség az újakra. Vissza lehet őket küldeni.
Nem is biztos hogy 1 hónapra érdemes igazolni, ha addig kibírjuk.
Mi az a 3 szó amivel egy kocsmai verekedés kezdodik?
Mivan? Mivan? Mivan?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.10.26. 15:48:37

Pilfer írta:
tom314 írta:Bárki is jön, meg kell hagyni, hogy megint jó a vezetőség, csak kölcsönbe jönne bárki is, így hagyva lehetőséget, a felépülőknek is. Ez biztosan nekik is sokat számít.
A kölcsön másik pozitívuma, hogy vajon mennyit "ér" a játékos a spanyol bajnokságban. Ha nem válik be, nem igazolja le a vezetőség, ha beválik, akkor le lehet igazolni... 8)
A 3. pedig h ha nem válik be--> nem kell megvenni, de ha igen, akkor ugyis lex rá opcios jog, így meg végleg meg lehet venni!! :D :D Szal ez így naon jó! És ezeknek megfelelően sztem Tacchinardit kéne megszerezni! Ő a legmegfelőlőbb! ÉS NE A DACOURT-ot!!! :evil: :evil: :evil:
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.10.26. 07:37:53

tom314 írta:Bárki is jön, meg kell hagyni, hogy megint jó a vezetőség, csak kölcsönbe jönne bárki is, így hagyva lehetőséget, a felépülőknek is. Ez biztosan nekik is sokat számít.
A kölcsön másik pozitívuma, hogy vajon mennyit "ér" a játékos a spanyol bajnokságban. Ha nem válik be, nem igazolja le a vezetőség, ha beválik, akkor le lehet igazolni... 8)
Avatar
tom314
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2004.10.13. 16:04:03
Tartózkodási hely: Veszprém

2004.10.26. 03:09:34

Bárki is jön, meg kell hagyni, hogy megint jó a vezetőség, csak kölcsönbe jönne bárki is, így hagyva lehetőséget, a felépülőknek is. Ez biztosan nekik is sokat számít.
Mascherano fölösleges, pláne nagyon drága.
A többiek közül többen is jöhetnek kölcsönbe.
Mi az a 3 szó amivel egy kocsmai verekedés kezdodik?
Mivan? Mivan? Mivan?
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.10.25. 21:38:00

Tacchinardit ne vegyuk meg akkor ez hulye viccnek tunik meg es Bonera meg osztalyokal jobb jatekos mint Oleger en Bonerat nagyon szeretnem latni a csapatban
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2004.10.25. 16:11:09

Ezzel egyet értek - azaz szerintem is Oleguer szépen lassan nagyon jó játékossá fogja kinőni magát a Barcában, ha továbbra is ennyi lehetőséget kap, és a jövőben is megbecsüljük őt! Én sok fantáziát látok benne, sok jó megmozdulása van, és egyre biztosabb pont hátul!!! Puyollal ketten még nagy dolgokat fognak művelni!!! :wink:
"Més Cuen un Club"
Avatar
PetI
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 933
Csatlakozott: 2004.10.09. 10:59:55
Tartózkodási hely: London

2004.10.25. 15:44:14

Szerintem a télen csak kölcsönbe jöjjenek játékosok, aztán majd nyárig elválik, hogy mennyire tudnak beilleszkedni/mennyire kellenek, ha nem lesz sérültünk. (Tacchinardi-t jó lenne megvenni). Meg aztán ott van a B csapat is :!: :arrow: Messi
Oleguer az egyik legjobb védővé növi ki magát a csapatban :D
gyiko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2004.10.11. 10:58:15

2004.10.25. 10:29:28

Egyetértek az olaszokkal eddig nem volt szerencsénk, sokkal inkább spanyolhonból kellene válogatni és igazából számomra a többi név sem szimpatikus. Tachinardit nem kedvelem, talán csak Bonera (mostani játéka láttán) és Edu esetleges igazolásával lennék elégedett, a többieknél vannak sokkal jobb játékosaink és fel fognak épülni. Akkor inkább adjunk több lehetőséget a fiataloknak, Messi már 17percet játszott a hétvégén!? Ki látta, hogyan teljesített?
Barcelooooooooooooooooooooooooona
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.10.25. 08:47:48

Bonera nagyon jo igazolas lene jatszhatna Oleger helyen, de a olaszok edig nem igazan jotek be meg, de remelem Tachi. csak kolcsonbe jojon mert Motta sokal jobb nala es remelm ilyen Vagner csak azert kerul szoba mert nincs csapata es brazil
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2004.10.23. 15:55:36

Úgy látom Tacch-üzlet meg fog valósulni! Ennek nagyon örülök! Csak azon gondolkodtam h kölcsönbe avagy végleg le kéne igazolni.... Mert egyszer felépülnek a sérültek és akkor+ sok lex a vkp-s játékosunk...
Majd a vezetők eldöntik, bár kiváncsian várom mi fog történni! :D
Sir Maxwell
Jugador del Barça
Hozzászólások: 221
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:39:09
Tartózkodási hely: Nyíregyháza-Sóstófürdo

2004.10.23. 10:38:19

hát ja
kluivert volt az egyik kedvencem
rivaldot is vissza lehetett volna ingyen, szívesen jött volna
overmars meg a létező legjobb szélső volt:(
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.10.23. 08:55:35

Kosszi Ivan es utoljara meg1X Kluivert nem ertem Laportat igaz 10MEur kereset, de ingyen elengedni most sem ertem igaz nem ment neki a jatek, de akor is jobb mint Larson es Eto`o-tol osztalyokal igaz tavaly nem jatszot fenyesen, de akor is sokszor o vite hatan a csapatot bar szerintem nem a penz miat rugtak ki hanem a [auto_cenzúra] miat de egy bisztos gazdasagi vezetok nagyon gyengek minden emberen csak vesztunk anyagilak egyet nem tudok mondani akin kerestunk volna egyedul Figo meg Stoichkov nagyobb vesztesegek (Dugarry,Couto,Pizzi,Hagi, Maradona,Litmanen,Rivaldo,)
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2004.10.23. 00:08:44

Guily gyors, technikás, gyorsan jár az esze és gólveszélyes! Zseniális volt a Monacoban is! Ilyen társakkal pedig mégzseniálisabb lehet! Szerintem ő volt idén a legjobb igazolás.
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.22. 23:58:17

taylor200 írta:Szélsőre pedig igenis szükség van, mert a Milan ellen is bebizonyosodott hogy nélkülük nem megy igazán jól. Belletti nem jó megoldás erre és nem is várhatjuk el a védőinktől hogy állandóan ingázzanak az ellenfél és a saját 16-osunk között. Emlékszem a szezon kezdetén Rijkaard is bajban volt, mert nem tudta hogyan oldja meg ezt a szélső-problémát. Ő már akkor látta, hogy ez így nem lesz jó. Az egyetlen Guily-re pedig nem alapozhatunk, mert mivan ha újra lesérül? Neadjisten épp a BL döntőre... Ráadásul én őt sem tartom igazán jó szélsőnek, bár még nem sokat láttam játszani (pár meccs) azokon viszont nem győzött meg.

Tavaly se láttad?Pedig akkor meggyőzhetett volna igencsak.Rúgott majdnem 20gólt a bajnokságban vagy az egész idényben ,mind1,akkor is nagyon jó,sőt,KITÜNŐ teljesítmény volt,amikor játszott nálunk akkor is jó teljesítményt nyújtott,gólokat is szerzett már,szval nincs rá panasz,legalábbis nekem nincs.
C.
taylor200
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2004.10.10. 14:04:25

2004.10.22. 23:51:37

Szélsőre pedig igenis szükség van, mert a Milan ellen is bebizonyosodott hogy nélkülük nem megy igazán jól. Belletti nem jó megoldás erre és nem is várhatjuk el a védőinktől hogy állandóan ingázzanak az ellenfél és a saját 16-osunk között. Emlékszem a szezon kezdetén Rijkaard is bajban volt, mert nem tudta hogyan oldja meg ezt a szélső-problémát. Ő már akkor látta, hogy ez így nem lesz jó. Az egyetlen Guily-re pedig nem alapozhatunk, mert mivan ha újra lesérül? Neadjisten épp a BL döntőre... Ráadásul én őt sem tartom igazán jó szélsőnek, bár még nem sokat láttam játszani (pár meccs) azokon viszont nem győzött meg.
Avatar
tom314
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 286
Csatlakozott: 2004.10.13. 16:04:03
Tartózkodási hely: Veszprém

2004.10.22. 21:24:27

Na visszaolvasva én is elég zavarodott lettem!
Sergiot szerintem sem szabad eladni. Tehetséges. Ráadásul ennyiért. Hogy utána majd vegyünk valakit méregdrágán. nem-nem!
Ő csak kölcsön. A szélső hiányával egyet kell hogy értsek, én viszont azt mondom, hogy nem kell több csatár. A játékunk nem erre épül. Több csatárposzton is bevethető játékosunk van, akik úgyis váltogatják a helyüket. Inkább egy Giuly szintű szélső kell.

Ha jól olvastam, a real viszont kijelentette, hogy Morientest semmilyen körülmények között nem engedik, el, mert szüksége van rá a csapatnak. Sérülések és eltiltások esetén nagy szerepet szánnak neki.
Szerintem ez iszonyat amit csinálnak vele. Tényleg sajnálom. Ráadásul nagyon szimpatikus!
Mi az a 3 szó amivel egy kocsmai verekedés kezdodik?
Mivan? Mivan? Mivan?
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2004.10.22. 21:12:35

A múltkor néztem az Argentína-Uruguay meccset.És azt kell h mondjam h Riquelme szenzációsan játszott!!!Vele mi lesz úgy sajmálom.Bár ilyen emberek mellett mint Dinho + Iniesta mellett nem sok esélye van.Pedig jó most.


Jaaaaa.Laporta itt léte alatt az egy nagyon hiba lenne ha Sergio Garciát eladnák.Akkor inkább legyen 6 évig kölcsönben.De eladni nem szabad egy ilyen tehetséget!!!!semmi képpp!
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2004.10.22. 21:10:29

Pilfer írta:
boggabor írta:Pilfer szerintem nincs igazad mert a kivasarlasi ara bisztosan 120MEur volt, de volt egy kikotes ha csokentik a fizeteset akor 1,2MEur mehet mar en ugy tudom nem csokentetek akor meg menyit kaptunk mert ha igazad van akkor Laporta nem sokal jobb m9int Gaspar
lehet, h nem jól emlékeztem... :roll:
a lényeg, h nagyon olcsóért távozhatott :) :oops:
KLuivert végül teljesen ingyen távozott, mert a klub eltekintett az 1.8 milliótól, amit papíron kellett volna fizetni érte. De a Newcaste csak így ment bele, mert nagyon magas a fizetése. És valóban kölcsönbe ment papíron, de tényleg csak papíron, mert a szerzödés szerint a Newcastle-é a jog, hogy további két évre náluk maradjon. És mintha ezt a jogot már le is hívták volna...

de ha nem akkor is mindegy, mert Kluivert marad Newcastle-ben és már nem jön vissza a Barcába.
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.10.22. 21:04:35

boggabor írta:Pilfer szerintem nincs igazad mert a kivasarlasi ara bisztosan 120MEur volt, de volt egy kikotes ha csokentik a fizeteset akor 1,2MEur mehet mar en ugy tudom nem csokentetek akor meg menyit kaptunk mert ha igazad van akkor Laporta nem sokal jobb m9int Gaspar
lehet, h nem jól emlékeztem... :roll:
a lényeg, h nagyon olcsóért távozhatott :) :oops:
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2004.10.22. 20:54:38

Charlie írta:Gallardo játszott már Európában ha jól emléxem,még pedig a Monacoban,nem ment neki annyira jól ezért visszatért Argentínába,bár jó játékos szépen játszik,láttam már pár meccsen.Jó lenne,és fiatal :) Bár nem hinném hogy szóba jön.
C.
Tenyleg Monacoban jatszot es 3 evel ezelo francia bajnoksaglegjobb jatekosa volt Milan akarta leigazolni, de Deschampal nem jot ki ezert tert haza szerintem sem igazoljuk le mart azert sem mert argentin es a kluban utaljuk az argentinokat(Maradona,Pellegrino,Saviola,Riquelme) es Pilfer szerintem nincs igazad mert a kivasarlasi ara bisztosan 120MEur volt, de volt egy kikotes ha csokentik a fizeteset akor 1,2MEur mehet mar en ugy tudom nem csokentetek akor meg menyit kaptunk mert ha igazad van akkor Laporta nem sokal jobb m9int Gaspar
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2004.10.22. 20:06:14

boggabor írta:Utana neztem sajnos Kluivertet eladtuk vagyis az nem bisztos, hogy eladtuk, de 3 eves szerdose van a Newcastl-val most mar akkor szeretnem tudni menyit kaptunk erte valaki megirhatna Rochenback a Sportingnak van kolcsodadva meg erre a evre es Riquelme meg a Villarealnak, de ok hozank tartoznak Kluivert :cry:
Ha jól emlékszem Kluivert nagyon olcsón el tudott válni a klubtól, asszem 3 v 5 millió euró volt a kivásárlási ára. Ezért is igazolhatta le a Newcastle végleg és olcsón :roll:
ha hülyeséget írtam, akkor bocs. 8) :)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2004.10.22. 19:19:01

Gallardo játszott már Európában ha jól emléxem,még pedig a Monacoban,nem ment neki annyira jól ezért visszatért Argentínába,bár jó játékos szépen játszik,láttam már pár meccsen.Jó lenne,és fiatal :) Bár nem hinném hogy szóba jön.
C.
Lezárt