FC Barcelona 18/19

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Mit tippelsz szezon végére?

Nem nyerünk 1 kupát se a 3-ból
24
18%
Megnyerjük a Bajnokságot
21
16%
Megnyerjük a BL-t
3
2%
Megnyerjük a Kupát
15
11%
Megnyerjük a Bajnokságot és a Kupát
28
21%
Megnyerjük a Bajnokságot és a BL-t
11
8%
Megnyerjük a BL-t és a Kupát
1
1%
Triplázunk
32
24%
 
Szavazatok száma: 135
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2018.04.11. 19:57:45

Ha nekem azt mondják szeptemberben, hogy egy bajnokságot nyerünk azon nyomban kiegyeztem volna vele. Nem volt elvárás a BL győzelem, benne volt a pakliban, hogy hamar kieshetünk. A szerencse viszont velünk volt a sorsolásnál és a sok öngólnál, de ez a kiesés elfogadhatatlan, ami a csapat és edző közös hibája. Szerintem ha a 4 között kiestünk volna, akkor senkinek nem lett volna egy szava sem, de így... A bajnokságot gyorsan rövidre kell zárni, aztán mint az őrült próbálgatni a különböző felállásokat, fiatalokat. Bízom benne, hogy a következő meccseken javulni fog a játék "nézhetősége" mert ez nem egy járható út, ez soha nem volt a Barca játéka és soha nem is lesz az.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tomix354 2018.04.11. 19:59:16-kor.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.11. 19:56:37

S.Agüero írta:Cruyff: "4-4-2-vel nem lehet domináns focit játszani, mert hiányoznak belőle a háromszögek. A háromszögekre pedig szükség van, akkor tudsz passzolni."
ő se ért hozzá.
tessék, csak nem beszéltünk hülyeségeket ha anno Cruyff is ezt mondta.

brazilfan írta:
Károsnak éreztem Miguella nyilatkozatát, érződött belőle a sértettség, hogy nem az ő jelöltjét választották edzőnek.
hát amikor kritika éri a csapatot, vezetőséget, főleg ha negatív, akkor az mindig káros. de attól még jogos lehet. és van benne valami.
amúgy nem edzőről volt szó, hanem sportigazgatóról, legalábbis amit én olvastam.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.11. 19:37:14

Még le sem igazoltuk, de már most tudod, hogy gyenge lesz...
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2018.04.11. 19:32:26

Hatalmas szégyen volt a tegnapi produkció. Ki lehet kapni idegenben a BL-ben, ki lehet kapni Rómában, de egy 4-1-es siker után kiesni nem lehet. Valverde felelős, de nem egyedül ő a hunyó.
Az idény elején 4-3-3-mal kezdtünk, de nem ment, átálltunk 4-4-2-re, így tudtunk stabilan és eredményesen játszani. Hiába jött télen Coutinho vagy épült fel Dembelé (másodjára is), de csettintésre egyikük sem fog beilleszkedni, a brazil pedig a BL-ben ugye nem is jöhetett szóba.
A tegnapi csapatból talán Paulinho (nem) szerepeltetését lehetne felróni Valverde-nek mást nem. Ragaszkodott ahhoz, amit a szezonban sikeresen játszott a csapat, azokhoz az arcokhoz akik ezt sikeresen végig tudták eddig vinni. Legalább ennyire, ha nem még inkább benne van a kiesésben az, hogy a Suárez-Messi-Iniesta-Roberto-Busquets 5ös lelketlenül, egykedvűen, trágya módon játszott. Még 0-2-nél is. Egy támadást képtelenek voltak végig vinni, keveset mozogtak, várták azt a bizonyos sült galambot.. :roll: Iniesta is kesereghet, nagy kedvencem az öreg, de ha ennyire nem bírja, tényleg jobb lesz neki jövőre Kínában. Messike pedig ezzel a mentalitással inkább el se utazzon a VB-re.
Egyébként a bajnoki cím van olyan nagy dolog, mint a BL. Ez a két trófea az, ami számít, ezt már régóta mondom. Ha az egyik megvan, a szezon már nem lehet blama. A többi cím az legfeljebb sebtapasz, hakni, semmi több. Igen, a CdR is. Jövőre szívesen látnék a kupában egy nagyobb rotációt és az alapcsapat számára egy nyugodtabb január-februárt. Idén sem igazán érdekel, hogy sikerül-e megnyerni.
A BL pedig hiába duplázott a Madrid az utóbbi években, még mindig nem lehet elvárás, még nálunk sem. Nézzünk szét mit költekeznek más csapatok, mondjuk az angolok vagy a PSG és mire mennek vele? Vagy mire ment a Real éveken keresztül? Kiestek a nyolcaddöntőben pl. pont a Roma ellen is. Nem mentegetni akarom a csapatot, a tisztes helytállás elvárható lett volna, a végső győzelem nem az.
Egyébként az átigazolásokra rátérve pontosan jól kiütközik, hogy milyen rövid is a padunk ami a minőséget illeti. Olyan igazolásokkal, mint "(f)Artúr" vagy a szépfiú portugál vagy annak idején Vidal vagy Turan voltak, semmire sem megyünk, ha a saját nevelésű fiataljaink elöl veszik el a helyet. 1gyel több ember van a keretben, ennyi. Ráadásul mindegyikük fájóan drága volt (lesz).
A képlet amúgy annyi lenne, ha a kezdőbe kell ember, akkor ne fukarkodjunk kiadni, ha pedig a padra kell valaki, akkor először az ifiknek adjunk lehetőséget, ha pedig ők besülnek (pl. Deulofeu) akkor jöhet egy igazolás.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3310
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2018.04.11. 19:09:40

Pont ezért kellett volna idén ott lennünk a Bl-ben,a döntőben,mert a bajnokságot mondjuk ki ősszel megnyertük,amikor a Real 2 meccset nem tudott hozni,és otthon is vesztették a pontokat rendesen. De mi ott tartunk hogy tavasszal,mikor 11 pont az előny Leganesek,meg Malagák ellen kiállunk full kezdővel(és ugyanúgy szenvedve nyerünk),meg összedrótozott Pikével,aki egy sima ütközés után rásérült. Pedig neki 2 cseréje is van. 4-1 után akkor se nyelném le a kiesést ha a csúcs Real ejtene ki minket,miközben a fél kezdőnk sérült. Ennyire amatőr dolgot ritkán látni.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.11. 18:43:44

Mégsem lesz például Spanyolorszagban a legjobb, akár nyer bl-t, akár nem.

Kupakat nem októberben osztják, de ha februárig vakon vagy, késő a ligában kapaszkodni.

A kupa meg engem speciel erdekel, 4. lenne zsinórban.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.11. 18:33:41

S.Agüero írta:
A Madrid simán elengedi ezt a kupát minden évben
Most meg a Ligát is. Jobb lett volna, ha ősszel sem jönnek a meccsek, aztán csak a szezon végén vannak jó eredményeink? Inkább nyerjünk Ligát, mert az azt jelenti, hogy év közben is jönnek a nyert meccsek/jó játék, minthogy a szezon nagy részében alibizzünk, aztán év végén daráljunk 4-5 meccsen.

Szerintem.

Eddig a sok rotálás volt a baj LE-nél, most meg az, hogy nincs rotálás. :D Nyilán a középút a jó, de nem egyszerű megtalálni.
Ez az inkább nyerjünk ligát a keserű a szőlő esete. Jó dolog a liga, de ez kb mint amikor a Bayern sorban nyeri a ligát, de a BL-ben betlizik. A BL Európa trónja, a liga meg a spanyol! Nem ugyanaz! És igenis, tavasszal kell csúcsformában lenni! Nem 4-5 meccsen, hanem az utolsó 2-3 hónapban. Ez sokadszorra nem megy. Hiába oktatunk októberben, ha áprilisban meg minket oktatnak. Októberben semmit nem lehet nyerni...
Rotálni is pont ilyenkor kell, nem októberben és persze nem ilyen Gomesekkel! Meg kell erősíteni a padot, mert 11 emberrel nem lehet végig tolni a szezont. A kupát meg el kell felejteni, kit érdekel, de komolyan!?
Avatar
brazilfan
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1073
Csatlakozott: 2018.02.26. 09:49:51

2018.04.11. 17:33:57

csababarca írta:Ennek a Miguellanak tökéletesen igazat adok mindenben amiről beszélt.
Óriási gondok vannak, de majd a bajnokság megnyerése miatt megint homokba dugjuk a fejünket.

=D>
Károsnak éreztem Miguella nyilatkozatát, érződött belőle a sértettség, hogy nem az ő jelöltjét választották edzőnek.
Egyébként is jó lenne, ha az ilyen traumák után, mint a tegnap esti volt, nem tolakodnának előre a félretolt zsenik a semmilyen megoldást nem kínáló nyilatkozataikkal. Ugyanazt éreztem, mint amikor az ex-elnök elkezdte szítani a parazsat a tök érdektelen sorfal-téma miatt.
Szerintem a tegnapi buktát és a Barca tavaszi szezonját is sokkal higgadtabban lenne érdemes megbeszélni, amihez kell egy kis idő.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.11. 15:39:43

Cruyff: "4-4-2-vel nem lehet domináns focit játszani, mert hiányoznak belőle a háromszögek. A háromszögekre pedig szükség van, akkor tudsz passzolni."
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.11. 15:39:04

Ennek a Miguellanak tökéletesen igazat adok mindenben amiről beszélt.
Óriási gondok vannak, de majd a bajnokság megnyerése miatt megint homokba dugjuk a fejünket.

=D>
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2018.04.11. 14:07:04

A Madrid simán elengedi ezt a kupát minden évben
Most meg a Ligát is. Jobb lett volna, ha ősszel sem jönnek a meccsek, aztán csak a szezon végén vannak jó eredményeink? Inkább nyerjünk Ligát, mert az azt jelenti, hogy év közben is jönnek a nyert meccsek/jó játék, minthogy a szezon nagy részében alibizzünk, aztán év végén daráljunk 4-5 meccsen.

Szerintem.

Eddig a sok rotálás volt a baj LE-nél, most meg az, hogy nincs rotálás. :D Nyilán a középút a jó, de nem egyszerű megtalálni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3949
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2018.04.11. 05:31:30

Sokat nem tudtam aludni a meccs miatt, bár nem értem miért veszem magamra ezt a nézhetetlen sz...!

Sokadik év, hogy nekünk minden kell, bajnokság, kupa, BL, a január-februári kupamenetelés után mindig elfogy az erő áprilisban. Eddig is játszottunk gyenge meccseket, de minden meccset kontrolálltunk, tegnap viszont csak álltunk és néztünk, miközben lefociztak. Mindenki ólomlábakon kóválygott. Nem értem minek kell 11 pont előnynél a Leganes ellen full kezdőt csapatni, állandóan a spanyol kupáért kizsigerelődni. A Madrid simán elengedi ezt a kupát minden évben, cserébe olyan erőnlétük van tavaszra, hogy bedarálnak mindenkit. Nálunk miért nem lehet formát időzíteni április-májusra?
Én ezt látom Valverde legnagyobb hibájának. Ezt nyugodtan számon lehet tőle kérni, mert hetek óta látszódik, hogy fogy az erő a kulcsembereknél.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2018.04.11. 04:48:14

A spanyol bajnoksághoz elég ez a foci, amit ez a csapat tud - símán nyerni kell. Ja jövőre ennél több a cél, akkor meg kell mozgatni nyáron a keretet és sokoldalúbb focira kell rátérni.
Avatar
vinszentvega
Capitá del Barça
Hozzászólások: 831
Csatlakozott: 2016.09.13. 10:17:08

2018.04.11. 00:57:21

Szombaton meg jön a vérszemes Valencia...nem hoszem hogy addig kialudják ezt a srácok....mondjuk én se
It's the little differences. I mean, they got the same shit over there that we got here, but it's just...it's just, there it's a little different
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.11. 00:49:06

Nero. írta:
Nálam a veretlen bajnokság mindennel felér,
En meg sz.arok a veretlen bajnoksagra, a mai 90 perccel az egesz szezon lelett rombolva. Kilehet esni, a BL sosem lehet elvaras, de igy nem. Minden eselyunk megvolt a triplazasra, de masfel ora ciganykodassal tonkre lett teve minden.

Jovo nyarig senkinek egy filler fizetestemelest nem szabad adni, holnap nyugodtan lehet edzest tartani mindjart reggel, es innentol kezdve valami szep focit is latni akarok mert ez az ev kinszenvedes volt.
+1
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2018.04.11. 00:36:55

MessiNeymarSuarez írta: nagyon hiányoznak a Puyol, Xavi-féle játékosok akik jól fenéken billentik a lazsálókat és helyre rakják.
ezzel teljesen egyetértek, nincs igazi kemény vezető a csapatba, olyan mint Puyol volt, mert ő 1:0 után már úgy lecseszte volna a társakat mint a huzat. van egy nagy álmom csak sajnos nem valószínű hogy valaha is megvalósulna, de rohadt szívesen megnéznék egy Xavi-Puyol edzőpárost a Barca kispadján :D, Xavi lenne a taktikai zseni, Puyi meg hajtaná a játékosokat, de szép is lenne istenem :D
mvik
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.11. 00:16:26

Nálam a veretlen bajnokság mindennel felér,
En meg sz.arok a veretlen bajnoksagra, a mai 90 perccel az egesz szezon lelett rombolva. Kilehet esni, a BL sosem lehet elvaras, de igy nem. Minden eselyunk megvolt a triplazasra, de masfel ora ciganykodassal tonkre lett teve minden.

Jovo nyarig senkinek egy filler fizetestemelest nem szabad adni, holnap nyugodtan lehet edzest tartani mindjart reggel, es innentol kezdve valami szep focit is latni akarok mert ez az ev kinszenvedes volt.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Ronaldinho0408
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:16:37
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:56:07

Bob_Marley írta:Nálam a veretlen bajnokság mindennel felér, nem is lehet kérdés. Rég nem volt ilyen, s nem csak úgy hoznánk vissza a kupát, hogy van kérdés, hanem magabiztosan.

A mait el kell felejteni, ekkora előnyt valóban nem illik leadni...

Nem kell es nem is szabad elfelejteni szerintem. Tanulni kell belole Valverdet pedig en nem tartanam meg. A veretlen bajnoksag szerintem siman nem lesz meg, nem lesz motivacio a kovetkezo meccseken. Madrid ellen vagy felszivjuk magunkat, vagy megalazo vereseg lesz a vege. Ok ismet csucsra vannak most jaratva, mi meg a beka segge alatt.
A bajnoksaggal meg szerencsenk van es semmi tobb. Nem jo a védelmunk, a csapatok rendre dolgozzak ki a helyzeteket ellenunk. Iden mellettunk a szerencse es kihozzuk dontetlenre azt, amit maskor nem.

Valverde focija nezhetetlen, unalmas, rossz. Tamadojatekunk nincs, pedig lehetne, boven vannnak hozza emberek, valverde pedig nem kezd veluk semmit. O kis es kozepcsapatok elen jo, szorgalmas, szimpatikus ember, kiscsapatokhoz illo, vesztes mentalitassal.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:54:24

hajnesz írta: Persze ez a keret már többször is megmutatta, hogy képes a sirból feltámadni, de most valahogy mégis azt érzem, hogy ebben a generációban ennyi volt.
egyet tudok érteni, ha nba lenne, akkor mehetne a rebuild,hatalmas vezéráldozatokkal.
de úgyse lesz ilyen.

viszont vannak használható elemei a csapatnak, és Messiben is van még 3-4 év ezen a szinten. és köré szerintem baromi egyszerű csapatot rakni, mert őt is rakhatod 3-4 helyre pozícióban.

de én tartom, hogy a mostani csapat is jó lehetett volna a bl-ben is, 4-3-3ban, vagz 4-2-3-1ben. ez a 442 gúzsba kötötte a keretet. kb minden felállásra meg vannak az embereink, kivéve erre, mégis ezt játszottuk a szezon 90 %ban.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2018.04.10. 23:43:45

Én úgy érzem, hogy nem elég éles a keret már.
Ha belegondolunk, ez a gerinc van már 10éve, csak a perememberek változtak az évek során, az igazi sztárok a szambakirály kivételével vagy kiöregedtek, vagy még mindig itt vannak.
Minden meccsen ugyanaz van, Suarez jó cimbi Messivel, szóval őt sem lehet pihentetni, Iniesta ha nem játszik, akkor el fog menni. Robertonak jelenleg keresik a helyét, mert saját nevelés, és muszáj, hogy játsszon.
Persze ez a keret már többször is megmutatta, hogy képes a sirból feltámadni, de most valahogy mégis azt érzem, hogy ebben a generációban ennyi volt.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2018.04.10. 23:29:05

Nero. írta:Nekem meg mindig faj a hasam és szédulok, ilyet utoljara 2007ben ereztem mikor Tamudo kiegyenlített és átvkapcsoltam a Sport2re

Ez nem igaz, ilyen kiesés nincs
én amúgy itt kiírom magamból a gondolatokat, de nem vagyok ideges.
valaki írta, hogy közömbös a csapat iránt, nem tud mérgelődni se.
én is most így vagyok vele. pár éve még szétvertem volna valamit, mint ahogy szétütöttem a kezem az ajtóüvegemen ami azóta is be van törve (igen, 2007ben), most egyáltalán nem húzott fel az egész.

attól félek, hogy ugyanaz a vesztes mentalitás ragadt ezzel végleg a srácokra a bl-ben, mint ami jellemezte a realt anno, mikor kiesett a 16 vagy a 8 között ilyen csapatoktól folyamatosan.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2018.04.10. 23:25:22

Nekem meg mindig faj a hasam és szédulok, ilyet utoljara 2007ben ereztem mikor Tamudo kiegyenlített és átvkapcsoltam a Sport2re

Ez nem igaz, ilyen kiesés nincs

Volt olyan fogadóiroda ahol nem is lehetett Roma továbbjutásra fogadni mert egy fillért nem adott rá senki
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10105
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2018.04.10. 23:23:06

Élőben írtam hogy nem értem miért kell rulettezni..:

"Ha az idegenbeli gól kell akkor miért nem úgy megyünk ki hogy minél hamarabb minden áron megszerezzük azt, és utána lehet lazulni? Eddig bejött a dolog de nem biztos hogy mindig bejön és ez itt a BL, ha elrontod akkor vége, majd próbálkozhatsz újból 1 év múlva"

Sajnos ez hamarabb bejött mint gondoltam. Fásult a társaság, 0 motiváció, nagyon hiányoznak a Puyol, Xavi-féle játékosok akik jól fenéken billentik a lazsálókat és helyre rakják.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2018.04.10. 23:18:14

Bob_Marley írta:
A mait el kell felejteni,
Persze, az mindent megold. :D
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2018.04.10. 23:15:18

Bob_Marley írta:Nálam a veretlen bajnokság mindennel felér, nem is lehet kérdés. Rég nem volt ilyen, s nem csak úgy hoznánk vissza a kupát, hogy van kérdés, hanem magabiztosan.

A mait el kell felejteni, ekkora előnyt valóban nem illik leadni...
Ehhez először azt meg kell nyerni, másodszor pedig veretlennek maradni.

Részese voltam (személyesen is) 1-2 rohadt nagy égésnek, de a párizsi 0-4, meg a getafe elleni mellett ez volt eddig a legnagyobb. Szégyenteljes produktum volt.

Ősz óta írjuk, h pocsék a foci, volt 10 jó meccsünk a szezon közepén, azóta semmi. Ugyanazzal kiesünk idén, mint tavaly és tavalyelőtt, az utolsó vak fórumozó is látja, h mit művelünk harmadik évben a BL-ben, EV-nek mégsem jött össze észrevenni. Nem hiszem el, h nem látják ott...eddig nyugodt voltam, de most kezdem magam felhergelni ezen.

Képtelen ez a csapat ölni, csalni a focit, és b+ megpróbálja ő is a harmadszorra.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2018.04.10. 23:22:30-kor.
Lezárt