EB - 2016

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Összességében elégedett vagy az EB-vel?

Igen
12
29%
Nem
30
71%
 
Szavazatok száma: 42
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.25. 18:58:20

Btw az megvan, hogy Wales, Írország, Észak-Írország, Anglia is bent van a legjobb 16 között. Eközben Skóciában:
Elég baj az, büntetnek rendesen a meccseikkel. A skótok még nagyon hiányoznak. :lol:

Kicsit veszélyesebbek az észak-írek, nekik is szurkolok inkább, Bale-t eddig szépen lekapták a pályáról.

Az sem semmi, hogy rövid időn belül Svájc második nagy tornájáról esik ki veretlenül. :roll:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 18:42:27

fuh, ezzel a fhossal vallatni lehetne. édes istenem, jussunk vmi mákkal tovább a belgákon, ezeket úgy kiütjük h öröm lesz nézni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 17:57:49

Én meg 70-ik körül szépen bealudtam, sok volt mostanában az NBA draft, magyar-portugál és társai, erre lemaradok egy tizipárbajról. :D Na nem baj most majd Wales. :D

Btw az megvan, hogy Wales, Írország, Észak-Írország, Anglia is bent van a legjobb 16 között. Eközben Skóciában:
Kép
:mrgreen:
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 17:48:01

szegény sváca, sajnálom őket, sokkal jobban játszottak. lengyeleknek ilyen játékkal meg gyorsan véget ér a kieséses szakasz...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 17:32:02

Csak a 2. felidejet latom a hosszabbitasnak, de svajc sokkal jobb ez alatt. Shaqiri golja kemeny volt, de az elobb nykmott egy Crujff fele lefordulast, az se volt csunya. Embolo meg remelem tenyleg Schalke szintu csapatba megy inkabb, kell neki meg par ezer perc ahhoz, hogy a komolyabb szintet megusse - viszont nekem biztato amit lattam tole az EB-n.

Xhaka viszont hozza magat egesz EB-n - amit lattam -, az Arsenal jol tette, hogy meg a kezdes elott leigazoltak.. :D szerk.: Kellett nekem mondani.. :lol:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.25. 17:30:02

A gól óta Svájc nagyon lendületben van, már eldönthették volna, igy szerintem a büntetőknél a lengyeleknél lesz egy kis lélektani előny.

Szerk: közben csak maradt egy lengyel meccslabda a végére :mrgreen:
Avatar
mahitoo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1193
Csatlakozott: 2009.11.05. 17:38:37
Tartózkodási hely: Veszprém-Budapest

2016.06.25. 16:55:32

Jó, hát azért ahol Shakira meg Cher játszik... :D

Mekkora gól volt, te jó ég.
"De a csaj adta meg a telefonszámát!!! Ez olyan, mintha elmennél vadászni, a szarvas kijön az erdőből, elveszi a puskádat, fejbelövi magát és bemászik a csomagtartódba. Persze hogy hazaviszed és megeszed!" :D
Tromort77

2016.06.25. 16:42:30

Pont azon gondolkodtam, hogy eddig nehezen tudnám megnevezni a torna gólját. Erre tessék. :shock: Shaqiri!!!

Lengyelek nagyon bealudtak. Remélem Svájc nem vesz vissza. Hajrá!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 16:41:12

az eb gólja. a kisgyerek 16ról mekkorát ollózott :shock:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.25. 16:17:08

visca el barca írta:jobb meccs mint amit vártam, bár őszintén megmondom hogy bármelyik csapat is megy tovább, ez lesz nekik az utolsó meccs az eb-n...
Aki továbbmegy, a horvát-portugál győztesével játszik, igaz? Ellenük valóban nem lesz sok esélyük, de teljesen nem írnám le őket. A portugálok kifoghatnak olyan pocsék napot, mint az osztrákok ellen, és a horvátok is kiengedtek már meccset a kezükből a csehek ellen. Hatalmas közhely az egy meccsen bármi lehet, de igaz, főleg ezen az EB-n.

Amúgy jó a meccs, a lengyelek nagyon erősek, de Lewandowski közel sincs csúcsformában, ha feljavulna, akkor lennének igazán veszélyes ellenfél.

Svájc sem rossz, de a kapu előtt elég töketlenek az egész tornán, hiányzik tőlük egy igazi gólvágó nagyon.

Közben jön Embolo, az ő játéka eddig tetszik a tornán, meglátjuk, ma jól szál-e be.

Szerk: Shaqiri Rivaldozott egyet. :shock: Azt hiszem megvan az EB gólja!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2016.06.25. 16:42:15-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 15:53:27

jobb meccs mint amit vártam, bár őszintén megmondom hogy bármelyik csapat is megy tovább, ez lesz nekik az utolsó meccs az eb-n...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.25. 14:58:07

Én Lengyel és Wales továbbjutást várok. Utóbbiak lesznek szerintem a fekete ló, s már az EB előtt is éreztem bennük az erőt, most az ágak miatt pláne. Elődöntőt várok Walestől. Estére tippem sincs, Ronaldo felszabadulhatott meg csak továbbvánszorogtak, horvátok erősek, de még ha fordítottak is a spanyolok ellen kicsit úgy érzem azon a cseh meccsen valami megtört. Szerintem hosszabbításban továbbmegy Portugália, de ahogy mondani szokták bármi lehet és annak az ellenkezője is. :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2016.06.25. 14:55:27

LG írta:Szoros lengyel siker. Egyik csapat sem ontja a gólokat az EB-n, szerintem 1-0 lesz Lewáéknak.
Vártnál sorosabb walesi siker. 1-0 v. 2-1
És szoros horvát siker. 2-1-re tippelem Rakétáéknak.
1. 0-0, sztem egy rém unalmas meccs lesz, szörnyű csatárteljesítményekkel. büntik fognak dönteni
2. meglepit érzek, 0-1. de, akárcsak a svájci, ez is borzalmas meccs lesz.
3. modric nem tudom mennyire van bevethető állapotban, de ha játszik ha nem, a horvátoknak be kell húzni, szeretném látni cuncuska depressziós fejét a lefújás pillanatában.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Tromort77

2016.06.25. 14:44:54

palesz77 írta: Szintén ezekbe bízok, ezeket tippelem. A horvátoknak nagyon fogok drukkolni, baromi jó keretük van, és szimpatikusak, még az se lepne meg igazából, ha döntőznének.. Remélem továbbmennek CR-éken, a középpályájuk sokkal erősebb, egyedül Mandzukicot érzem gyenge pontnak, akin viszont elmehet a továbbjutás is.. De remélem ha ő nem is, majd mások megoldják ott elől - Perisic pl -, még sokáig akarom őket nézni.
Mandzukic sérüléssel küzdött, bár tegnap már edzett. De remélem nem kezd. Kalinic jól mutatkozott be. (gól és gólpassz) Remélem ő kezd.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2016.06.25. 14:37:57

Tromort77 írta:Remélem Svájc behúzza valahogy, bár nagyon erősek a lengyelek.
Wales szerintem nem lehet kérdés, bár biztos kemény meccs lesz.
Horvátoknak meg baromira szurkolok. Nagyon erős csapatuk van. Remélem szétcsapják Portugáliát.
Szintén ezekbe bízok, ezeket tippelem. A horvátoknak nagyon fogok drukkolni, baromi jó keretük van, és szimpatikusak, még az se lepne meg igazából, ha döntőznének.. Remélem továbbmennek CR-éken, a középpályájuk sokkal erősebb, egyedül Mandzukicot érzem gyenge pontnak, akin viszont elmehet a továbbjutás is.. De remélem ha ő nem is, majd mások megoldják ott elől - Perisic pl -, még sokáig akarom őket nézni.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.25. 14:09:00

Tromort77 írta: Jóslatok mára?

Remélem Svájc behúzza valahogy, bár nagyon erősek a lengyelek.
Wales szerintem nem lehet kérdés, bár biztos kemény meccs lesz.
Horvátoknak meg baromira szurkolok. Nagyon erős csapatuk van. Remélem szétcsapják Portugáliát.
Szoros lengyel siker. Egyik csapat sem ontja a gólokat az EB-n, szerintem 1-0 lesz Lewáéknak.
Vártnál sorosabb walesi siker. 1-0 v. 2-1
És szoros horvát siker. 2-1-re tippelem Rakétáéknak.
Tromort77

2016.06.25. 13:56:43

Perisic felksézült a meccsre. :D

https://i.redditmedia.com/LBcH_gG9RvBg8 ... 16e09792c7

Jóslatok mára?

Remélem Svájc behúzza valahogy, bár nagyon erősek a lengyelek.
Wales szerintem nem lehet kérdés, bár biztos kemény meccs lesz.
Horvátoknak meg baromira szurkolok. Nagyon erős csapatuk van. Remélem szétcsapják Portugáliát.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2016.06.24. 10:47:55

PCsabi írta:Egy blogger csoportkör utáni álomcsapata:

McGovern - Srna, Boateng, Bonucci, Kádár - Ramsey, Xhaka, Kroos - Payet, Bale, Iniesta.
Cserék: Neuer, Schär, Modric, Gera, Hamsik, Perisic, Morata.
Jó csapat ez, bár nálam Modric helyett inkább Rakitic kerülne be, ő mindhárom meccsen jól játszott.
Avatar
Veidt_madridista
Madridista
Hozzászólások: 836
Csatlakozott: 2016.05.25. 22:41:18
Tartózkodási hely: Miskolc

2016.06.24. 00:35:55

PCsabi írta:Egy blogger csoportkör utáni álomcsapata:

McGovern - Srna, Boateng, Bonucci, Kádár - Ramsey, Xhaka, Kroos - Payet, Bale, Iniesta.
Cserék: Neuer, Schär, Modric, Gera, Hamsik, Perisic, Morata.
Peet az, igaz? :D

Szerk.: Igen :D Csabi.
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2016.06.24. 00:23:33

Egy blogger csoportkör utáni álomcsapata:

McGovern - Srna, Boateng, Bonucci, Kádár - Ramsey, Xhaka, Kroos - Payet, Bale, Iniesta.
Cserék: Neuer, Schär, Modric, Gera, Hamsik, Perisic, Morata.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
gg86
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2008.05.09. 12:12:49

2016.06.23. 23:09:07

Már várom, hogy az EB után a magyar edzőfenoménok elemezzék a csapat teljesítményét. Jöhetnek az "Ez egy 20 éves folyamat eredménye", "Velem is sikerült volna ezt elérni", "Ez a magyar edzők sikere" és társai megállapítások. Tanulságos volt a válogatottról szóló dokumentumfilm, nagyon jól szemléltette az amatőr és a profi labdarúgás közötti különbséget. Az Egervárinál bemutatott öltözői jelenetek egy megye kettes csapat felkészítését mutatták be, Dárdai (és Storck) stábja viszont profi körülményeket teremtve (taktika, kommunikáció, szemléltető eszközök stb.) hozta ki a csapatból a legjobbat, ami véleményem szerint korábban is bennük volt.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2016.06.23. 17:16:22

minden leírtatok, csak pár dolog részemről.
anno azért szerettem meg a brazilokat, mert rajtuk láttam azt, hogy frankón élvezik a játékot, röhögcséltek, flikkflakkoztak, közben hozták a meccseiket. mostanában - természetesen nem ugyanazt -, de valami hasonlót látok a magyar válogatottnál is. mekkora volt a tegnapi meccsen is, hogy lazán, minden különösebb erőlködés nélkül (persze tuti, h ezerrel koncentrálva) csináltunk hülyét a portugálokból, miközben ők egy folyamatosan vicsorgó, hisztiző ronaldóval hajtottak az egyenlítésekért !!!!
nagyon kemény, hogy tényleg, ahogy vhol írták, két "német", egy magyar, meg egy igazi idejött, és megtanították focizni majdnem ugyanazokat a gyerekeket, akiket nem is olyan régen még aláztak az ellenfeleik. hihetetlen! '78 óta nézem a mieinket a vb-ken és úgy általában, néhány szép pillanat mellett elég sokat csalódtam, de most nagyon örülök, hogy ezt láthatom! kb negyven éve vártam erre.
akármeddig is fogunk jutni, ez az egész eb, a norvég meccsek óta már ajándék!
és nagyon bízom benne, hogy a válogatott szerepléséből, az ott folyó szakmai munkából levonják a szükséges tanulságokat az itthoni klubfutballban is és kiszórják azokat a mammutokat, akik semmit nem tudnak felmutatni, mégis be vannak betonozva a rendszerbe.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19580
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2016.06.23. 15:58:43

recrea írta:
Még valami, nincs fogva a keze, "bármit megtehet", meg tudja/meri lépni, h az NB3-ban száműzött és zsarolt játékost a EB kulcsjátékosává teszi. Olyan mélyre kerültünk, h egy 40 éves serdülő edző mondhatta azt, h gyerekek, vagy mindent megadtok, én vagyok a főnök vagy hagyjuk az egészet, fulladjatok meg a sárban. Kap pénzt meg feltételeket, meg lehet pl nézni hol laknak, hogyan készülnek a játékosok, ki van nyalva a fenekük, ami pl egy Iniestanak vagy CR-nek természetes, mivel így kellene, de nálunk eddig ez sem volt meg.
Ez szerintem nagyon fontos tényező, mert többek között ezért preferálom elég régóta, hogy minél több külföldi edzőt hozni, mert nem csak a mentalitásbeli különbség fontos hanem az is hogy nem haveri alapon történik a kiválasztás. Storcknak természetesen elvitathatatlan érdemei vannak, de azért jegyezzük meg, hogy néha Midász király és, amihez nyúl arannyá változik. :D Tehát az hogy Kleinheislert beteszi, mert meglátja benne, hogy ebből lehet valami az oké, de egyből gólt is vág. :D Priskin a semmiből kezdő, gólt vág. Szalai szerintem már saját magát is lecserélte volna kis túlzással, erre gólt lő az osztrákoknak. És szerintem ezek olyan húzások, hogy egy külföldi jobban bemer ilyet vállalni, mert a közvélemény nem teljesen volt a magyar foci oldalán és egy hazainak azért jobban meglenne kötve a keze.
Kép
Kép
Kép
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2182
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2016.06.23. 14:34:34

Nem gyenge húzás volt Platinitől, hogy 24 csapatos Eb-t csinált. Így igazából plussz egy meccsel játszanak többet a tovább jutott csapatok.

És úgye jól látszik, hogy megmozgatja ez az EB Magyarországot. 20-30 ezer magyar ember ment ki a meccsekre. Itthon is mindenki az EB-t nézi. Alighanem rekordokat dönt a nézettség.
És nem nagyon volt olyan csapat akit agyonvertek volna. Szóval műküdik a rendszer.

A magyar csapat előtt meg le a kalappal. Már lassan elfelejtjük milyen kritikusak voltak számunkra régen az utolsó percek.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2016.06.23. 13:24:45

Na kivéve a tegnapi eseményeket(Fuuu de másnapos vagyok!)mondható itt ezer és egy közhely de bakker kémények voltunk erőszakosak és a portugálok jöttek az eredmény után nem mi Gera amit 37 évesen leművel az valami észvesztő Király annyi év brutálisan elszúrt válogatott meccse és megalázott hazakullogása után élete virág formájában van Zsuzsin úrra lett az akarat igazi vezére az egésznek.A fiatalok konkrétan világszinten is hozzák amit nem gondoltam hogy tényleg képesek.Hihetetlen végre megéltük egységes csapat igazi karaktert mutatva harcolva egyben megyünk ki a pályára és tesszük amit kell.Hihetetlen újra és újra elmondva is hihetetlen.Én tényleg nem vártam sokat egy gólt egy pontot erre veretlenül csoportelsők...Néha kezdem tényleg elhinni hogy az éjjel soha nem érhet véget! :D
Kép
Lezárt