Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.12. 16:48:51

socio66 írta:most olvastam hogy lehet hogy Terry és Drogba nem jáccik a Bl-döntőn.. :)
érzékeny veszteség lenne.. :)
Hát a két legfontosabb játékos, Terry kulcs a védekezésben, ez növeli az esélyt a gól bekapására. Drogba nélkül pedig ki se kéne állniuk.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
socio66

2008.05.12. 16:43:36

most olvastam hogy lehet hogy Terry és Drogba nem jáccik a Bl-döntőn.. :)
érzékeny veszteség lenne.. :)
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.04. 14:07:38

Csatlakozom MIKIhez,azért ne emlegessük együtt az anno győztes görög csapat antifociját,a Rangers 2 meccses (vagy kicsit több is,mert korábban sem nyomták mindig a kapuhoz az ellent az uefaban) bekkelését a MU játékstílusával.Míg az előbbi kettőnek semmi más taktikája nem is volt eleve,azért a Mankeszter alapvetően full támadófocit tol.Fogalmazzunk úg,h ellenünk meg nem bírtak támadni :wink:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.04. 12:44:03

barca99 írta:
Az, hogy a PL-ben mit játszanak, más tészta. Szerintem a BL-ben egyáltalán nincs meg az a vizuális-orgazmust teremtő szép játék. Se a Lyon, se a Roma, se a Barca ellen. De ha jól emlékszem, még a csoportban sem nagyon.
Oké,akkor úgy kérdem,kinek volt Blben idén olyan játéka akiktől befhostunk :?: :roll: Voltak jobb meccsek,de pl Arsenaltól sem kellett elájúlni a csoportban,meg a kieséses rendszerben sem. Vagy sorolhatnék pár csapatot.
Az úgy akkor helytálló,h a Nemzetközi labdarúgás lett sznted trébb,oks ezt még részben aláírom,csak az nem tetszett,h kiemelted a Rangers meg Görög mellé a Manchestert is,azért ez SZERINTEM túlzás.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.04. 12:39:35

Nem siklok én el semmi felett :arrow:
barca99 írta:Lehet magyarázni, de akkor is szánalom, hogy itt tart a nemzetközi labdarúgás 2008-ban.
Az, hogy a PL-ben mit játszanak, más tészta. Szerintem a BL-ben egyáltalán nincs meg az a vizuális-orgazmust teremtő szép játék. Se a Lyon, se a Roma, se a Barca ellen. De ha jól emlékszem, még a csoportban sem nagyon.
ozsimiki írta:Szerintem ezért túlzás egy kalap alá venni a vörösöket a Rangerssel,meg Görög csapattal,akiknek eleve ez a taktikájuk,h öljék a focit, M.U.-ról meg a támadófoci (helyenként a nem is akármilyen támadófoci) jut az emeberek eszébe, 1-2 kivétel nem befolyásolja ezt.
Szerintem meg nem, láttam a 2 meccset (vagyis a 2 MU és félig meddig a 2 Rangers), itt vannak a statok is. Persze, mondom mégegyszer a bajnokságban tényleg le a kalappal előttük, a BL-ben már közel sem ez a helyzet.

Be kell látni, hogy kevés csapat van, aki meg tudja tartani a játékát, és erdményes is tud lenni. Láthatjuk, hogy még a legtámadóbb csapat is beáll "gusztustalanba", ha ezt kívánják az érdekei. Nekem ez a szomorú (és nem konkrátan a MU, hanem az egész tendencia).
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.04. 12:21:10

Ez igaz Laci a Görög,és a Rangers csapatra :wink:

M.U. :arrow: elsiklasz egy pazar játékot hozó szezon felett,mert a BARCA ellen arra voltak többnyire kényszerítva,hogy beálljanak védekezni, amikor MI 2006ban a Milanói odavágón löttünk egy gólt,majd itthon lehoztuk 0-0ra,akkor sem a támadófoci domborodott ki,és kit érdekelt? Tudtuk,h bőven megérdemeljük a sikert,és h az egész szezonban nyújtott produkcióra nem lehet panasz. Ennyi.

Manchester ellenünk nem volt annyira támadó mint szokott,mégis a visszavágón nekik jóval több helyzetük volt, támadások száma ide,vagy oda. Azért nem fogom szidni őket,mert egy BL elödőntőben taktikusabban játszottak mint vártuk volna.

Szerintem ezért túlzás egy kalap alá venni a vörösöket a Rangerssel,meg Görög csapattal,akiknek eleve ez a taktikájuk,h öljék a focit, M.U.-ról meg a támadófoci (helyenként a nem is akármilyen támadófoci) jut az emeberek eszébe, 1-2 kivétel nem befolyásolja ezt.

Na de ezt nem érdemes továbbragozni,leírtad Te is,én is a véleményünket a dologról.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.04. 12:05:34

Ezzel nem értek egyet Miki. Vagy te örültél a görög EB-nek 4 éve? "A Ranger-s válogatott." A MU is hasonló, csak minőségi játékosokkal. Az Arsenal korrektül nyomta a BL-ben is. Igaz, hogy kiestek, de ott a bíró is tévedett. Nem az a bajom, hogy nem tudnak mit kezdeni az angolokkal, hanem az, hogy két párharcból is a látványosan bekkelő csapat ment tovább. Persze ezt is lehet becsülni, de őszintén szólva a halál fsza nem kíváncsi rá ca. 180 percen keresztül.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.04. 11:59:14

barca99 írta:
Lehet magyarázni, de akkor is szánalom, hogy itt tart a nemzetközi labdarúgás 2008-ban.
Az a szánalom,h a többi csapat nem igen tud mit kezdeni az angolokkal,mert hol voltak a többi liga nagy csapatai idén? MEg már tavaly is? (Kivéve Milan,aki tavaly a végére összeszedte magát) Lehet fikázni őket,de lehet,h a többi csapatban IS kellene találni hibát.

Ha az egész idényét nézzük a M.U.nak vagy akár a Chelseanek,akkor szeretnék ilyen szánalmat a köv idénre a BARCÁ-tól is :!:

LG: No Comment :wink: :D
Mit játszott a Bayern Zenit ellen :?: :roll: :lol:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.05.04. 11:52:46

Meg hogyha védekezni jöttek volna Barcelonába, akkor miért kezdtek 3 támadóval? Erre nem tudok rájönni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.04. 11:48:56

Szerintem meg csak annyiban volt más, hogy amíg a Rangerstől ezt várta mindenki, addig az agyonsztárolt MU-tól senki sem. Már csak a kereteket összehasonlítva sem. Ha a MU annyira támadni akart volna, akkor BCN-ban Rooney és Tevez nem védekezett volna állandóan. Persze az is igaz, hogy nem tudták játszani amit akartak, de lényegében ugyanúgy behúzódtak a 16osuk elé, mint a Rangers. Csak a MU klasszisokkal jobb csapat, így maradt erő néhány kontrára is.

Lehet magyarázni, de akkor is szánalom, hogy itt tart a nemzetközi labdarúgás 2008-ban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21204
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.04. 08:47:14

Mind a 2 undoritó, hányadék csapat, az biztos. Döntőkben hajrá Chelsea&Zenit.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.03. 10:55:05

Na azért erős túlzás összehasonlítani a M.U.-t meg Rangerst :wink: MI,azaz a BARCA ha másban már nem is emlékeztetünk régi önmagunkra,de a labdabirtoklásban még minding Number 1 vagyunk...és nagyon jól nyomtuk a Manchester ellen,Ők nem TUDTÁK a saját játékukat játszani,míg a Rangers NEM AKART mást játszani...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.05.02. 23:22:35

Rangers(home): Shots on goal 0 / Shots wide 4 / Possession 34% /goal 0
MU(home): Shots on goal 2 / Shots wide 5 / Possession 42% / goal 1

Rangers(away): Shots on goal 3 / Shots wide 1 / Possession 42% / goal 0
MU(away): Shots on goal 1 / Shots wide 4 / Possession 39% / goal 0

Elgondolkoztató... :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.05.02. 22:50:15

Varatrix írta:
ozsimiki írta:
:shock: Miért,ha szabad kérdeznem? Tetszik a taktikájuk,esetleg a játékuk :?: :roll: Vagy szimplán ősidők óta szimpatizálsz velük?
A szimpátia az első benyomástól függ nem pedig hogy mennyire ős idők óta szurkolsz egy csapatnak. Ugyanakkor vannak akik meg öröklik a szurkolást mint pl én a Nagybátyámtól ő nagy Barca fan. S annak ellenére hogy halálomig Barcás vagyok kedvelem a Liverpoolt mert szimpatikus...
Nekem nem kell megmagyaráznod,h mi alapján szorít vki vmilyen csapatnak :wink:

És mint láthatod gondoltam jómagam is arra a szitura,h már régóta nekik szorít,és ezért annak ellenére szurkol nekik majd a döntőben ,h undorító focit nyomattak mostanában,így érthető :wink:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.02. 22:44:17

Ez igy van, mégis 1 klubbnak szurkolsz igazán és ezt magadban úgy is tudod bármit mondassz. Kedvelem a Liverpoolt de a BArca nyomába sem érhet. És az természetes hogy mindenhol van egy kedves csapat a számodra. Ugyanakkor a Soproni liga más! És abban eggyet értünk hogy Hajrá ZETE!!!!

"Boldog a szívem, mert kék fehér az isten!"
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2008.05.02. 22:26:42

Varatrix írta:
ozsimiki írta:
miihii írta: UEFA-ban szimpatikusabb a Rangers nekem...
:shock: Miért,ha szabad kérdeznem? Tetszik a taktikájuk,esetleg a játékuk :?: :roll: Vagy szimplán ősidők óta szimpatizálsz velük?
Na nem a két uefa elődöntő miatt,és nem a parádés/technikás focijuk miatt :wink: Hanem mert valóban jópár éve a skót bajnokságban nálam ők a favoritok.A legtöbb bajnokságban megvan egy csapat,aki vmiért közelebb áll hozzám.Szimplán ennyi...
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.05.02. 21:45:38

ozsimiki írta:
miihii írta: UEFA-ban szimpatikusabb a Rangers nekem...
:shock: Miért,ha szabad kérdeznem? Tetszik a taktikájuk,esetleg a játékuk :?: :roll: Vagy szimplán ősidők óta szimpatizálsz velük?
A szimpátia az első benyomástól függ nem pedig hogy mennyire ős idők óta szurkolsz egy csapatnak. Ugyanakkor vannak akik meg öröklik a szurkolást mint pl én a Nagybátyámtól ő nagy Barca fan. S annak ellenére hogy halálomig Barcás vagyok kedvelem a Liverpoolt mert szimpatikus...
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
torrestoni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1687
Csatlakozott: 2007.12.14. 01:52:23
Tartózkodási hely: somewhere over the rainbow
Kapcsolat:

2008.05.02. 21:35:52

Capon írta:És a Zenitnél az a fantasztikus hogy ezt az eredményt nem délamerikai játékosokkal érték el hanem orosz játékosokkal Legalább is a nevekből itélve. A végén ált be egy kinai (talán) játékos. Szóval számomra ez tiszteletreméltó ebben a csapatban. Ezért nekik is fogok szurkolni.
Ez nem éppen így van, elárulom, hogy tisztán lásd: A felnőtt keretben ha pontosan tudom 11 külföldi játékos van, a többi 10-15 aki orosz, tehát nem mondanám egy Bilbao-hoz hasonló, nemzeti identitást csak fele annyira előtérbe helyező csapatnak. Jó edző, megfelelő anyagi háttér (Gazprom), s okosan felépített csapat. Én nem értettem hogy például csak a Leverkusen elleni párharcot említsem, nos az után mit lepődött meg úgymond a "fociguruk nagy része", mert ugye hazánkban mindenki mindennél, s mindenkinél jobban ért a focihoz...
A Rangers-t pedig kár szidalmazni..., nyílt titok hogy a fontos kupameccseken vállalják az ilyen szélsőséges játékot, a szurkolók számára kedvelt lendületes, offenzív futballt háttérbe helyezve, úgymond semmiféle értéket nem közvetítve. Elleneb a nemzeti bajnokságban mutatnak vmit a 'football'-ból is... Én nem csak a Rangers-t hibáztatnám, ha nincs megfelelő ellenfél, aki támadásra kényszerítené..., akkor nekik a jól bevállt bekkelés tökéletesen megfelelt...
Ahogy nézem az orosz bajnoki összefoglalókat, van még jónéhány kiugrásra kész csapat... A Zenit jelenleg botladozik a bajnokságban, tehát annyira nem erősek, hogy két fronton is ugyanazt nyújtsák... Összességében azért már megérte, hogy megfricskázzanak néhány elvakult embert... De én ettől még valahogy zsigerből utálom a komcsikat... Nem a játékosokról, hanem a klub élén álló olajmaffiáról beszélek... S ez kb. olyan nyílt titok, mint hogy hazánkban is jelenleg hasonló 'rendszer' van, csak mindenki hazudozik, s nem akarja elismerni...
"As I walk through the valley of the shadow of death, I have no fear because I am the meanest motherfucker in the whole valley" - Gen. George S. Patton
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 21:31:43

Rivaldo11 írta:Nos, ruszkiknak elvből nem szurkolok, a Rangers meg tényleg gusztustalan futballt jászik(?), de a tegnapi Montolivo mozdulat után nagyot röhögtem a Fiorentina kiesésén.
Nekem Argentína és Spanyolország mellett az oroszok a kedvenceim. Persze, messze lemaradva a magyarok után. :wink:
Kép
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.02. 21:29:04

Varga Tamás írta:Amit a Rangers tegnap és egy hete bemutatott labdarúgás címén, az több volt, mint undorító. Az vérlázító volt, a football megcsúfolása. Remélem, a 'ruszkik' a földbe gyalulják őket.
Énis remélem! Meg az is jó lenne ha elbuknák a skót PL-t 8) de sajnos kicsi az esély rá, mert 5 ponttal vezet a Celtic, de 3 meccsel többet is játszott... :?
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.05.02. 21:28:53

Nos, ruszkiknak elvből nem szurkolok, a Rangers meg tényleg gusztustalan futballt jászik(?), de a tegnapi Montolivo mozdulat után nagyot röhögtem a Fiorentina kiesésén.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.05.02. 21:24:48

lacisac írta:hát a Rangers tegnapi játéka nekem undortó volt :? az igazi betonfoci. ez még a Milan játékát is simán túlszárnyalta
Amit a Rangers tegnap és egy hete bemutatott labdarúgás címén, az több volt, mint undorító. Az vérlázító volt, a football megcsúfolása. Remélem, a 'ruszkik' a földbe gyalulják őket.
Kép
lacisac
Jugador del Barça
Hozzászólások: 142
Csatlakozott: 2008.01.25. 18:18:43
Tartózkodási hely: Cegléd, kézilabdakapu

2008.05.02. 21:10:15

hát a Rangers tegnapi játéka nekem undortó volt :? az igazi betonfoci. ez még a Milan játékát is simán túlszárnyalta
Visça el Barça! Visça el Catalunya!
Kép
Kép
Kép
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.05.02. 21:08:24

Én különösképpen nem követtem nyomon a rangers meccseit!elég volt belőle a barca elleni meccsük!undorító bunker focit játszana!és ezzel bejutottak az uefa döntőbe!remélem a zenit megadja nekik is!
Kép
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.02. 21:05:32

Én a Rangers sose fogom szeretni...Celtic sokkal szimpatikusabb és újfent annak is örülök hogy mostmár skót bajnokikat is nyomnak a sporttv-n.Ráadásul a Rangers mindig megver Fifa 08-ban :evil: :lol:
Lezárt