Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.29. 22:44:45

Bányász írta:
mongyuk angol drukkerektől nem is lehet mást várni...
Miért olasztól lehet?Vagy akárki mástól?
Manapság azért messze az angol szurkerek a legbékésebbek...klubszinten.
A válogatott az mondjuk más,de egyik ország huligánjai se különbek a másikénál...
De az etióp válogatott szurkereknek biztos nincs kemény magja :lol: viccet félretéve az angolok klubszinten valóban elég normálisak.Ők nem balhézni mennek ki a meccsekre hanem valóban szurkolni.
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.29. 20:25:35

mongyuk angol drukkerektől nem is lehet mást várni...
Miért olasztól lehet?Vagy akárki mástól?
Manapság azért messze az angol szurkerek a legbékésebbek...klubszinten.
A válogatott az mondjuk más,de egyik ország huligánjai se különbek a másikénál...
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
socio66

2008.05.29. 18:19:01

Boixos írta:hát gyerekek, ez az alábbi szitu 85-ben pont ezen a napon történt.
brutális, megdöbbentő, sokkoló és rettentően szomorú.
itt :cry:

olyan emberek haltak meg itt, mint például egy apuka és a 11 éves fia, akinek ezt az ajándékot szánta az apja asszem a szülinapjára.
tényleg szörnyű volt....
mongyuk angol drukkerektől nem is lehet mást várni...
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.05.29. 18:11:45

hát gyerekek, ez az alábbi szitu 85-ben pont ezen a napon történt.
brutális, megdöbbentő, sokkoló és rettentően szomorú.
itt :cry:

olyan emberek haltak meg itt, mint például egy apuka és a 11 éves fia, akinek ezt az ajándékot szánta az apja asszem a szülinapjára.
PUYOL-XAVI-INIESTA
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.05.26. 23:38:41

laxa1990 írta:szerintem azért az európai szuperkupa meccsek se lesznek rosszak.
Zenit-MU
Hajrá Zenit
hát az lenne nagy meglepetés ha a Zenit nyerné...bár van rá esély de elég kevés
laxa1990
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2008.05.04. 13:14:25
Tartózkodási hely: Újszalonta

2008.05.22. 19:01:48

szerintem azért az európai szuperkupa meccsek se lesznek rosszak.
Zenit-MU
Hajrá Zenit
Kép
By Poldi
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2008.05.22. 18:50:33

Sajnálom hogy itt mindenki Terryt védi miért csúszott el a szerencsétlenje? Mert meg akarta mutatni, hogy ő a jani aki bombagólt tud rúgni egy nagy rakás szánalom az az alak. Köszi a jókívánságaid remélem részed lesz benne.
Te eszednél vagy?
Tegnap este óta ezt hajtogatod....
Terry egyébként tipikusan az az ember lehet aki "megakarja mutatni,h Ő a jani"...hagyjuk már.
Biztos értelmes emberek fejében ez jár egy Bl döntőben ahova lehet,h soha többet nem jut el,h most majd megmutatja a világnak mekkora ász...

Akkor is szánalom volt amikor kifejelte a golvonalról a lasztit?
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2008.05.22. 17:46:41

fcjoc írta:és most mi értelme volt bmeg berakni a képet.. sajnálod, de azér jót nevecc rajta mi ?! hagyjuk már :roll:
Hol láttál te röhögő szmájlit...?

Amúgy sztem is... :roll:
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2008.05.22. 17:24:19

barca0417 írta:Piquét nem láttam a csapatnál tegnap, ez lehet, hogy jelent valamit? amúgy örülök hogy nem a chelsea nyert, meg annak is hogy Ronaldo kihagyta a tizit. hogy is volt az a nyilatkozat a barca meccs után..? legközelebb belövöm... :twisted: nagyképű pöts.
Amúgy mellékes, de belőtte a következőt a Wigan ellen
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2008.05.22. 17:20:17

Piquét nem láttam a csapatnál tegnap, ez lehet, hogy jelent valamit? amúgy örülök hogy nem a chelsea nyert, meg annak is hogy Ronaldo kihagyta a tizit. hogy is volt az a nyilatkozat a barca meccs után..? legközelebb belövöm... :twisted: nagyképű pöts.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.22. 17:07:18

LG írta: AMugy a mu meg egy kiaszott mákos csapat. 99ben a Bayern lőtt két akkora kapufát, mint a ház, most is két kapufa...Ezek végigbaxhatták fortunát, 0 játékkal 2 BL döntőt nyerni :roll:
99-ben két alapember sem játszott az MU-ban (Scholes,Keane) amugy akkor tényleg a Bayern érdemelte meg!!! De tegnap nagyon egyformák voltak!!! Azt mindenki elfelejti hogy az első félidőben mintha a Chelsea ott sem lett volna a pályán a MU két akkora helyzetet hagyott ki hogy csak na :) Ha láttad a Chelsea egyetlen gólját akkor tudod hogy ahoz sem kis mák kellett!!! Az első félidőben 3-0 kellet volna fordulni az MU-nak ha van egy kis szerencséje az első félidőben!!!!! A második félidő a Dinamo-é volt az tény de mit értek vele?? Összvissz 3 szor találták el a kaput egyszer kellet védenie Van der Sarnak!! Sztem nem érdemes a jogosságról vitatkozni...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.22. 16:58:26

Abban a pár perben bizony [auto_cenzúra] lehetetett neki, de utána milyen jó volt, mikor fölszabadultan elkezdhetett ünnepelni :?: Pokolból a Mennybe...
Avatar
Thuram21
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2008.05.15. 16:44:17

2008.05.22. 16:55:41

Miután a férfiimitátor Ronaldo kihagyta, nagyon szorult a nyakán a hurok, és ezt érezte ő is. Láttam egy videót, amin az ő arcát többször is mutatták, mialatt a többiek rúgták a 11-eseket, és nem volt nyoma sem rajta a megszokott nagyképű vigyornak. Miután Anelka kihagyta, utána az egész csapat odarohant Van der Sar-hoz, kivéve Ronaldot, aki a földön hasalva zokogott. Azért abban a kb. 3-4 percben nem lettem volna a helyében. :D
You'll Never Smoke Alone
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21250
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.05.22. 16:44:55

Én sem védeném Terryt. 14 játékos rugott, ő volt az 1etlen, aki a kaput sem találta el. A többieknek is ugyanugy csuszott a fű, mint neki. Ettől fügetlenül nagyon jól játszott, volt egy oriási mentése is. Csak legközelebb ne rugjon 11-st.

AMugy a mu meg egy kiaszott mákos csapat. 99ben a Bayern lőtt két akkora kapufát, mint a ház, most is két kapufa...Ezek végigbaxhatták fortunát, 0 játékkal 2 BL döntőt nyerni :roll:
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.22. 15:28:50

aronba írta:Sajnálom hogy itt mindenki Terryt védi miért csúszott el a szerencsétlenje? Mert meg akarta mutatni, hogy ő a jani aki bombagólt tud rúgni egy nagy rakás szánalom az az alak.

Köszi a jókívánságaid remélem részed lesz benne.
Hargreaves nem csúszott el, mégis úgy beverte a ficakba hogy nagyon. Cech-nek köze nem volt a labdához. Jól is volt helyezve, emellett még erő is volt benne bőven úgyhogy védhetetlen volt. Szóval attól hogy valaki erősen akarja rúgni a 11-est, nem biztos hogy elcsúszik. Amúgy meg olyankor már eléggé ki van taposva az a pont ahova kitámasztanak. Úgyhogy már eleve sz@r lehet rúgni. Ha "biztonságit" akarsz rúgni ha nem. De lényegtelen. De akkor most tényleg. Hogy rúgja? Gurítsa? Mint mondtam tegnap este is, VdS eldől és már oda is ért a maga 2 méterével. Várja meg míg elmozdul a kapus? BL döntőben nincs ember aki ezt be merné vállalni. Ott mindenki eldönti hogy én most ide meg ide fogom rúgni, és vagy kivédi a kapus, vagy nem. 11-est, főleg egy VdS-al szemben, erősen kell rúgni. Főleg úgy hogy már csúszik a labda és a kesztyűje is. Amint láthattad, volt vagy 2 tizi, amihez a kapus hozzáért, de becsúszott. Ha azokat "biztonságiként" rúgják el, akkor nem mentek volna be, mert nem lett volna bennük annyi erő, hogy becsússzon a kapus kesztyüjéről.

Ne reméld. Már volt :roll: Szerinted miért tiltakozok ennyire, és miért védem Terry-t? :roll: Nem szeretem a Chelsea-t, és Terry-t se, mert nekem nem szimpatikus. De valamennyire át tudom érezni a helyzetét. Igaz hogy én nem 11-es párbajban hanem meccs közben hibáztam de a végeredmény ugyan az volt :roll: Legközelebb majd megpróbálok biztonságit rúgni :wink:
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.05.22. 15:16:15

Mihu írta:
aronba írta:Na ez az, Terry pszichikailag KO volt, példát vehetne a fiatalokról. Csak az edzőbuktatáshoz ért :o Rosszul vagyunk jónéhányan tőle :D
Szerintem Te meg agyilag vagy KO :roll: Fogalmam sincs hogy miért szidod még mindig Terry-t. Elcsúszott. Érted? Elcsúszott. Nem mellélőtte, vagy bele a kapusba. ELCSÚÚÚÚSZOOOOTT. Tudod mi az hogy elcsúszott? Te még sosem estél el a vizes füvön focizás közben? Bár ahogy tegnap leírtad hogy esőben biztonsági 11-est kell rúgni, még azt is kétségbe vonom hogy a lábad valaha is találkozott egy labdával :roll: Szerintem mindenki örülne ha leszállnál végre szegény Terryről.

Kívánom hogy kerülj Te is ilyen szituációba. Akár csak egy megye 1-es serdülő bajnokságban a feljutásért folyó párharc 11-es párbajában Te hagyd ki az utolsót, vagy egyedül Te hibázz és azzal essetek ki. Akkor majd meg fogod tudni hogy milyen érzés az. Nemhogy BL döntőben kihagyni az utolsót.... #-o
Sajnálom hogy itt mindenki Terryt védi miért csúszott el a szerencsétlenje? Mert meg akarta mutatni, hogy ő a jani aki bombagólt tud rúgni egy nagy rakás szánalom az az alak. Köszi a jókívánságaid remélem részed lesz benne.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.22. 15:12:48

aronba írta:Na ez az, Terry pszichikailag KO volt, példát vehetne a fiatalokról. Csak az edzőbuktatáshoz ért :o Rosszul vagyunk jónéhányan tőle :D
Szerintem Te meg agyilag vagy KO :roll: Fogalmam sincs hogy miért szidod még mindig Terry-t. Elcsúszott. Érted? Elcsúszott. Nem mellélőtte, vagy bele a kapusba. ELCSÚÚÚÚSZOOOOTT. Tudod mi az hogy elcsúszott? Te még sosem estél el a vizes füvön focizás közben? Bár ahogy tegnap leírtad hogy esőben biztonsági 11-est kell rúgni, még azt is kétségbe vonom hogy a lábad valaha is találkozott egy labdával :roll: Szerintem mindenki örülne ha leszállnál végre szegény Terryről.

Kívánom hogy kerülj Te is ilyen szituációba. Akár csak egy megye 1-es serdülő bajnokságban a feljutásért folyó párharc 11-es párbajában Te hagyd ki az utolsót, vagy egyedül Te hibázz és azzal essetek ki. Akkor majd meg fogod tudni hogy milyen érzés az. Nemhogy BL döntőben kihagyni az utolsót.... #-o
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.05.22. 14:57:03

Boixos írta:na mindegy, ronaldo 11eséért már megérte megnézni ezt a bugit, bár az szebb lett volna, ha nem a mu nyeri...
igaz, a legszebb akkor lett volna, ha a barca nyeri. vagy a roma.

de majd legközelebb!
:D :D höhöhöhö


Terryt szidni a legnagyobb baromság. Miért nem akkor szidták mikor verve volt a cselzi meg cse is már és ő kifejelte Giggs lövését? Ugyanmár. Mekkora teher volt rajta...meg ezek az összeesküvés elméletek..edzőt buktat meg direkt kihagyja..atyaég #-o

Bírom a Mut, de jobban örültem volna a Chelsea-nak. Abra miket művelt ott, kész az az ember!

Anelka meg nc. Kb leszarta, már a nekifutásából látszott. :?

Am az első 20 perc nálam katasztrófa volt. érvágás.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
chrisnagy13
Jugador del Barça
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2008.05.08. 12:53:36
Tartózkodási hely: Mosonmagyaróvár

2008.05.22. 14:49:18

Remélem ilyen pocsék BL döntőt többet nem látunk.
Az Isten óvjon minket, hogy még egyszer két angol csapat játsza a döntőt. ](*,)
Avatar
torrentkiller
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2008.01.16. 19:52:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/BP.

2008.05.22. 14:44:31

barca99 írta: És innentől kezdve nagyon kíváncsi leszek a MU-ra, mert 2 bajnoki zsinórban, most leesett egy BL, és jön egy nemzetközi torna (EB)... kicsit dezsavű. Kíváncsi vagyok a MU mennyire esik hagyatt magától, és szállanak majd el páran, mert akkor megcsinálják, amit a Barca. Bár lehet, hogy SAF jobban kézben tudja tartani a dolgokat, mint Rijkaard.
Hát szerintem Fergusson nem hagyja eltunyulni a bagást mint Rijkaard. Azt mondják a jó csapatna szerencséje is van. Hát tegnap a cselzinek mindene volt csak szerencséje nem (igaz a góljukban volt egy jó adag mák is...)De azért sokat mond hogy 20x lőttek kapura és csak 3 találta el.
Ezzel együtt sztem megérdemelte a győzelmet a MU. Csak most az a baj hogy CRnek még nagyobb pofája lessz. Pedig megnéztem vna ahogy sírva fakad mert az ő 11esével bukják el a finálét... :twisted:
Kép
"Barcelona Svájcból hozatott nagyon drága gyógyszereket, hogy leküzdje a növekedésihormon-hiányosságát, és ezt meg akarják hálálni. Messinek a szíve diktálta, hogy melyik csapatot válassza. Megráztam a kezét, és gratuláltam, megmutatta, hogy vannak még olyan labdarúgók, akiknél az emberi értékek elsődlegesek"- Ernesto Bronzetti
Avatar
JOEY20
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2006.08.21. 13:54:51
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

2008.05.22. 14:43:49

Szerintem nagy meccs volt(legalábbis izgalomban és drámában)!C.Ronaldo most bebizonyította hogy klasszis játékos.Lehet utálni de azt ne ilyen szánalmas módon.Nekem se szimpatikus de ilyeneket írni,hogy nem klasszis...bexarás.Akkor neked ki a klasszis ha nem az aki gólt lőtt a BL döntőben és ezzel 8 góllal gólkirály is lett.Az meg a másik hogy mindig mondják hogy nagy csapatok ellen nem bizonyitott.Erre már nem is érdemes mit mondani csak pár csapatot akiknek bevette a hálóját(Chelsea,Arsenal,Liverpool,Lyon,Sporting,Roma,Everton).Hát igen végülis a Barcáét nem vette be.Kis gyökér Roni :roll:
Forca BARCA
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.05.22. 14:39:25

Game90 írta:És még a Chelsea a mákos brigád...2 kapufa + Terry elcsúszik a 11-esnél... :roll:

Amúgy nem volt rossz döntő. CR utálatom pedig egyre jobban nő...

Kép
Hát ez hatalmas ez a kép ezek komolyan mondom betegek......... :lol: :lol: :mrgreen:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2008.05.22. 14:23:13

Sztem Ronaldo a tizinél megtorpant és nem csel akart lenni. Nem csípem Cigá őő Cé Ronit, de ezúttal jol játszott. Azon vitatkoznék, hogy többet tett a Chelsea a győzelemért. Most az h volt 20 kapuralövésük amiből 3 ment kapura és egyszer kellett védenie Saarnak. A Mu helyzetei nagyon nagyok voltak és tudatosan kijátszott. Többet passzoltak. Szebben járatták a labdát. Megérdemelte a Mu. Ehez kétség ne férjen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
DaNNy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2006.06.29. 19:11:45
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.05.22. 13:58:22

Game90 írta:És még a Chelsea a mákos brigád...2 kapufa + Terry elcsúszik a 11-esnél... :roll:

Amúgy nem volt rossz döntő. CR utálatom pedig egyre jobban nő...

Kép
Egyik kapufa hosszabbításban volt, a MU 90perc alatt elintézhette volna a meccset ha van szerencséje.
FORCA BARÇA! |EL BARÇA ES MES QUE UN CLUB|
Silva / Villa
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2008.05.22. 13:57:32

Grat a MUnak.

Tizuk előtti kis szünetben bealudtam, de felébredtem a Ronaldo kihagyjaaaaa -nál. :lol: Majdnem szép estém lett. :)

Szerintem ezen meccs alapján a Chelsea jobban megérdemelte volna ezt a győzelmet. Igaz a szezon alapján már lehet hogy nem, mondjuk MUnál sem kell messzire visszamenni, ha látni akarjuk mit nyújtanak nagy csapat ellen.. elődöntő. Undorító modern foci.

Ébresztő Barca!!! :twisted:
Lezárt