Bajnokok Ligája & Európa Liga

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.07.29. 18:08:10

http://kullaauk.ee/pls/apex/f?p=279:600 ... 9972006811
Hátha ezen jobb valamivel egy picit szaggat
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.29. 18:03:48

skadi írta:http://lsport.we.bs/#

itt azt írják talán :roll:
elég rossz minőség de legalább látom :roll: köszi :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
skadi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 630
Csatlakozott: 2007.01.11. 12:12:40

2009.07.29. 17:35:26

http://lsport.we.bs/#

itt azt írják talán :roll:
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.29. 17:29:45

robertfcb írta:Tud valaki valamit arról, hogy a Debrecen bl selejtezőjét legalább neten lehet -e követni?
Ez engem is érdekelne mert nincs digisportom :evil: HA valaki tudja hol lehet nézni neten az dobjon egy linket :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
supa
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.07.17. 12:14:41

2009.07.29. 14:41:03

hát nem túl sokan, de csak ez adja
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.07.29. 14:33:03

supa írta:a digisport adja 18.00-kor (a Debrecen meccset)
És azt szerinted hányan tudják fogni az országban?
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
supa
Barça B
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: 2009.07.17. 12:14:41

2009.07.29. 14:24:47

a digisport adja 18.00-kor (a Debrecen meccset)
Avatar
robertfcb
Capitá del Barça
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2005.08.16. 22:03:26
Tartózkodási hely: 1 Messi Messi galaxisban

2009.07.29. 14:20:40

Tud valaki valamit arról, hogy a Debrecen bl selejtezőjét legalább neten lehet -e követni?
Kép
EuroBarça Tour 2009

Proxima estáció: Sagrera
Visça el Pinchos muronos!
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.07.24. 18:47:41

Először is máskor ne írj egymás után 3hszt mert most már gondolkodás nélkül törölni fogom!

Aztán,az NB-1.hu-nak gratulálok ha valóban ez a véleményük és ezt le is írták.

Nálam az egész ott kezdődik,h valahogy nem igazán éreztem magamra nézve sértőnek azt a feliratot a Steua stadionban.Nem éreztem,h a magyarságom sérült volna azt meg végképp nem,h olyan nagyon meg lett volna sértve a nemzet az által,h 20-30 ember kifeszített egy ilyen hülyeséget.

Nagyon furcsán látod a dolgokat és elég furcsa,h nem értetted meg amit Drigo mondott.Most erre mondjam azt,h sztem meg az olyanok miatt mint Te tart ott az ország ahol...?

Egyébként most biztos én leszek a nagy ellenség de sztem a Steua szurkolók transzparense sokkal ötletesebb volt és "eredetibb",az Újpestieké egy gyenge utánzat.Szóval sztem még odamondogatásban is kikaptunk....
(mondom mindezt azért mert nem tudok komolyan venni egy stadionban látható transzparenst.Biztos bennem van a hiba de én jót nevettem amikor olvastam :) )
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.07.24. 18:33:51

itt a válasz ami szerintem teljesen korrekt volt és az NB1.hu szerint is..
http://kepfeltoltes.hu/090724/0724napke ... es.hu_.jpg
idézem: "Méltóbb, elegánsabb, igazabb nem is lehetett volna... Már persze, ha értették, akiknek szólt...
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.07.24. 18:04:13

Katalán88 írta:2009.08.05. 20:00, Debrecen
A Tallin ellen aki teheti vegyen jegyet és szúrkoljon! :wink:
Óriási mérkőzés lesz.
ezt most nem provokatív kérdésnek szánom, csak kérdezem..:D ha lila-fehér sállal mennék ki (persze nem balhéért csak szurkolni egy magyar csapatnak) megvernének? :lol: ... komolyra fordítva a szót, ki is mennék talán csak messze van még autópályán is, bajnoki meccsre sem szoktam Debrecenbe menni, mert messze vagytok sajnos :S :(
Guardiola írta:Kedves 18Uv85 barátom!
Én Erdélyből szurkoltam az Újpestnek és bizton állíthatom, hogy a Steaua a leg antipatikusabb klub számomra, de ettől függetlenül javaslom hogy gondolkozzatok el társaiddal a hozzáállásotokon.
Avval nem vág vissza senki, hogy büdöscigányrománozik habzó szájal evvel csak azt igazolja, hogy ugyanolyan paraszt mint a másik semmivel sem különb. Hidd el azt is, hogy mondhat néhány duhaj román szurkoló akármit avval nem szégyeníti meg a nemzetet sőt sajátjára hoz szégyent.
Tudod mi lett volna méltó és elegáns válasz ha egy cseppet sem foglakoztatok a vendég szurkolókkal csak a csapatot buzdítotjátok, na az igen az méltó lett volna....
elfogadom és nem is akarlak meggyőzni, ha te így látod, de én ezzel nem értek egyet...
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2009.07.24. 13:51:17

18UvB85 írta:
Drigo írta:,,,
nem akarlak megsérteni, hogy esetleg lerománozlak, de ez tipikus olyan beszólás volt :? az ilyen emberek miatt használják ki sokszor a magyarokat, min te, akik szerint hagyni kéne, hogy a "román kutyák" azt csináljanak amit akarnak, cigányozzanak verjék a magyarokat nekünk pedig tűrnünk kéne.. nemigaz? te így látod nem? (a kommentedből ítélve!)....hát a nagy sz.rt, nem fogjuk hagyni, hogy egy nemzetet szégyenítsenek meg és ez különben is egy válasz volt a múltkorira !!! ez már rég nem arról szól, hogy okos enged szamár szenved... :? :shock:
Kedves 18Uv85 barátom!
Én Erdélyből szurkoltam az Újpestnek és bizton állíthatom, hogy a Steaua a leg antipatikusabb klub számomra, de ettől függetlenül javaslom hogy gondolkozzatok el társaiddal a hozzáállásotokon.
Avval nem vág vissza senki, hogy büdöscigányrománozik habzó szájal evvel csak azt igazolja, hogy ugyanolyan paraszt mint a másik semmivel sem különb. Hidd el azt is, hogy mondhat néhány duhaj román szurkoló akármit avval nem szégyeníti meg a nemzetet sőt sajátjára hoz szégyent.
Tudod mi lett volna méltó és elegáns válasz ha egy cseppet sem foglakoztatok a vendég szurkolókkal csak a csapatot buzdítotjátok, na az igen az méltó lett volna....
Avatar
Katalán88
Capitá del Barça
Hozzászólások: 977
Csatlakozott: 2008.11.18. 19:01:12
Tartózkodási hely: Hajdúnánás

2009.07.24. 13:44:21

2009.08.05. 20:00, Debrecen
A Tallin ellen aki teheti vegyen jegyet és szúrkoljon! :wink:
Óriási mérkőzés lesz.
Kép
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.07.24. 13:19:58

socio66 írta:ez mind szép és jó,kedves 18UvB85,de;
ahogy az írásodból is kiderül,gyakorlatilag most már nem mehetsz ki meccsre szurkolni,mert az ott lévők 80%-a egyszerűen csak a balhé miatt van ott.
nem hiszem,hogy Neked az a futball-élmény,hogy meccs után nem mersz kimenni a stadionból,mert könnygázt nyomnak a szemedbe,petárdát robbantanak a lábadnál,vagy éppen megvernek a 'magyar sünök',ahogy te fogalmaztál..
köszönöm,én ebből nem kérek.
a barátod a tökéletes példa arra,mivé is lett a szurkolás,hogy miért is nem mer az ember családdal,gyerekkel kimenni egy meccsre.
személy szerint én maradok a vízilabdánál,itt Egerben olykor 3000 ember is összejön egy komolyabb meccsre,ami egy 'pici' uszodában bizony hatalmas szám. ott aztán van hangulat,szurkolás,félelmetes légkör,mindezek mellett pedig kulturált szurkolótábor.
engem szerencsére ez kárpótol,az ostoba,agyatlan,szánalmas huligán 'szurkolókon' meg csak nevetek,vagy szánakozva szemlélem őket a tévén keresztül..
sztem összekevertél a másikkal aki írta mert nem az én haverom volt aki nem is a meccset nézi.... am hát igen családostul nem is érdemes kimenni egy ilyen meccsre...de mondjuk egy Újpest:Haladás meccsen hidd el nem lett volna semmi....
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
socio66

2009.07.24. 13:14:31

ez mind szép és jó,kedves 18UvB85,de;
ahogy az írásodból is kiderül,gyakorlatilag most már nem mehetsz ki meccsre szurkolni,mert az ott lévők 80%-a egyszerűen csak a balhé miatt van ott.
nem hiszem,hogy Neked az a futball-élmény,hogy meccs után nem mersz kimenni a stadionból,mert könnygázt nyomnak a szemedbe,petárdát robbantanak a lábadnál,vagy éppen megvernek a 'magyar sünök',ahogy te fogalmaztál..
köszönöm,én ebből nem kérek.
a barátod a tökéletes példa arra,mivé is lett a szurkolás,hogy miért is nem mer az ember családdal,gyerekkel kimenni egy meccsre.
személy szerint én maradok a vízilabdánál,itt Egerben olykor 3000 ember is összejön egy komolyabb meccsre,ami egy 'pici' uszodában bizony hatalmas szám. ott aztán van hangulat,szurkolás,félelmetes légkör,mindezek mellett pedig kulturált szurkolótábor.
engem szerencsére ez kárpótol,az ostoba,agyatlan,szánalmas huligán 'szurkolókon' meg csak nevetek,vagy szánakozva szemlélem őket a tévén keresztül..
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.07.24. 12:51:22

Drigo írta:
18UvB85 írta:
"Honnan lehet tudni, hogy cigány vagy?-Románul beszélsz!"
"A magyar anyák a világ legszebb asszonyai! Olyan nők melyekről ti még álmodni sem mertek! Leendő királyaitok!" :D :D :D
Gondolom a múlthetin is hasonlóan kacarásztál... Ezek után remélem egyik sem tartja különbnek magát a másiknál... Itt románoztak egy héten keresztül, hogy ez mennyire felháborító meg így, meg úgy, és előadják ugyanazt, hát bravó!

Őszintén szólva eléggé szánalmas és elszomorító, de már egyáltalán nem meglepő, hogy egy magyar csapat európai szereplése kapcsán még csak szó sem esik a pályán nyújtott teljesítményről, de már a pályán kívül is kispályásnak számítunk. Most komolyan a többségnek már meg sem fordul a fejében, hogy talán szurkolni menjen ki a pályára???
nem akarlak megsérteni, hogy esetleg lerománozlak, de ez tipikus olyan beszólás volt :? az ilyen emberek miatt használják ki sokszor a magyarokat, min te, akik szerint hagyni kéne, hogy a "román kutyák" azt csináljanak amit akarnak, cigányozzanak verjék a magyarokat nekünk pedig tűrnünk kéne.. nemigaz? te így látod nem? (a kommentedből ítélve!)....hát a nagy sz.rt, nem fogjuk hagyni, hogy egy nemzetet szégyenítsenek meg és ez különben is egy válasz volt a múltkorira !!! ez már rég nem arról szól, hogy okos enged szamár szenved... :? :shock:
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.07.24. 12:20:09

LM10 írta:Ha most a DVSC kiveri a mostani ellenfelét, akkor bejutnak a főtáblára? Vagy itt is van már vmi szabályváltoztatás?
lesz még 1 kör, ahol már kaphat a nem-bajnokok közül is ellenfelet.
egyébként hihetetlen fontos, h kiverje az észt bajnokot a loki....: ugyanis, ha továbbmennek az utsó bl-selejtező körbe, akkor egy továbbjutással onnan már BL-főtábla, ha kikapnak, akkor meg EL-főtáblára jutnak egyeneságon! tehát hajrá DVSC, a Levadiát ütni kell!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.07.24. 12:17:13

Ha most a DVSC kiveri a mostani ellenfelét, akkor bejutnak a főtáblára? Vagy itt is van már vmi szabályváltoztatás?
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.07.24. 02:31:04

Drigo írta:
18UvB85 írta:
"Honnan lehet tudni, hogy cigány vagy?-Románul beszélsz!"
"A magyar anyák a világ legszebb asszonyai! Olyan nők melyekről ti még álmodni sem mertek! Leendő királyaitok!" :D :D :D
Gondolom a múlthetin is hasonlóan kacarásztál... Ezek után remélem egyik sem tartja különbnek magát a másiknál... Itt románoztak egy héten keresztül, hogy ez mennyire felháborító meg így, meg úgy, és előadják ugyanazt, hát bravó!

Őszintén szólva eléggé szánalmas és elszomorító, de már egyáltalán nem meglepő, hogy egy magyar csapat európai szereplése kapcsán még csak szó sem esik a pályán nyújtott teljesítményről, de már a pályán kívül is kispályásnak számítunk. Most komolyan a többségnek már meg sem fordul a fejében, hogy talán szurkolni menjen ki a pályára???
Válaszolva a kérdésedre. Két barátom van ki Újpest szurkolók. Az egyikőjük a meccs 90%-ban azzal van elfoglalva, hogy mi történik a lelátón időnként megkérdezi történt-e valami a pályán és már megy is tovább ki tudja mit csinálni. Mikor van szerencsém kimenni velük néhány mérkőzésre a srácot időnként látom felbukkanni szól egy két jó szót valakihez aztán megy tovább. Igazából kurvár@ nem érdekli, hogy játszik a csapat, kik a kezdők, milyen a játék képe. Neki az a fontos, hogy ott legyen és kiélje a haragját, vágyát mit tudom én mit csak az a lényeg, hogy tartozzon valahová. Egyébként egy rendes srác :D
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2009.07.24. 01:20:00

18UvB85 írta:
"Honnan lehet tudni, hogy cigány vagy?-Románul beszélsz!"
"A magyar anyák a világ legszebb asszonyai! Olyan nők melyekről ti még álmodni sem mertek! Leendő királyaitok!" :D :D :D
Gondolom a múlthetin is hasonlóan kacarásztál... Ezek után remélem egyik sem tartja különbnek magát a másiknál... Itt románoztak egy héten keresztül, hogy ez mennyire felháborító meg így, meg úgy, és előadják ugyanazt, hát bravó!

Őszintén szólva eléggé szánalmas és elszomorító, de már egyáltalán nem meglepő, hogy egy magyar csapat európai szereplése kapcsán még csak szó sem esik a pályán nyújtott teljesítményről, de már a pályán kívül is kispályásnak számítunk. Most komolyan a többségnek már meg sem fordul a fejében, hogy talán szurkolni menjen ki a pályára???
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.07.24. 01:11:50

Ennyi reálisan volt a két csapat között. Viszont most inkább éreztem tökösebb csapatnak a lilákat és nem a szurkolók miatt. De McStay is mondta hogy van pár játékos aki nem bírta kondival, bár ahogy én láttam küzdöttek rendesen, és jóval bátrabban fociztak mint idegenben.

Jah és a kiírás miatt 50 000 ojrót perkálnak a románok, kíváncsi vagyok az újpestiek mennyit fognak.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
18UvB85
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.07.12. 23:04:44
Tartózkodási hely: Érd
Kapcsolat:

2009.07.24. 00:35:57

a tisztánlátás érdekében leírom nagyjából mi történt, mert látom sokan nem látták a meccset ... ugye mint azt megírták sok helyen félidőben volt egy kis balhé azt a mi ultráink kezdték görögtüzek dobálásával a románok pedig szétverték a kerítést és a székeket aztán azokkal válaszoltak (az okos magyar sünök viszont álltak mint egy f.sz aztán a románok hátráltak)
ekkor viszonlyag megnyugodtak a felek viszont meccs végén mikor a románokat kivezették az újpestiek a lelátókról lemenve az udvarról próbálták utánuk menni, viszont a magyar rendőrök szó szerint visszaverték őket...ekkor kb a 3/4 stadion kiürült már (a "keménymag" eközben bunyózott) mi pedig kb 200an bentragadtunk a stadionban aztán kb 20 perc múlva tudtunk kijutni, mert senki nem mert kimozdulni a füst miatt...eccer lenéztem de pár méterre tőlem robbant egy petárda meg szemembe csapott a könnygáz is a levegőből szal végül átmásztunk a D szektoron át... naggyából ennyi történt meccs után de ahogy a rendőrök adóvevőin értettem kb a Váci utcáig oszkatták őket... azt nemértem, hogy a magyar sünök mér a mieinket bántják mikor a román kutyák ugyanúgy balhéztak és őket meg csak nézték hozzájuk sem mertek érni...mi ilyen széktörésért meg petárdázásért Bukarestben már nagyon nagy verést kaptunk volna az ottani rendőröktől :evil: :x szal szánalom... éreztem én hogy a B középbe kellett vna mennem, de fater soha nemjön velem oda csak haverral mek be....egyápként sok meccsen, többek közöt ezen is sokkal biztonságosabb volt a B közép mint a B szektor....huh ez kicsit hosszú lett, de ki kellet beszélnem magam és a szemem is kezd kitisztulni :lol: ja és am a kiírások odab.szósak voltak sztem nagyon :D

"Honnan lehet tudni, hogy cigány vagy?-Románul beszélsz!"
"A magyar anyák a világ legszebb asszonyai! Olyan nők melyekről ti még álmodni sem mertek! Leendő királyaitok!" :D :D :D
Kép
No brain, no pain. No pain, no game.
Kép
Kép
Kép
Avatar
alex27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2005.02.08. 15:12:06

2009.07.23. 22:13:06

Messa írta:Nem láttam a meccset, volt valami balhé? :roll:
A 2. félidő olyan 15 perces késéssel kezdődött, addig a rohamrendőrök ténykedtek egy kicsit, de alapvetően nyugodt volt a meccs. Ez talán annak is köszönhető, hogy kevés román drukker volt a stadionban.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.07.23. 22:01:53

Nem láttam a meccset, volt valami balhé? :roll:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
csabooo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 789
Csatlakozott: 2008.10.19. 18:20:56
Tartózkodási hely: Székelyföld

2009.07.23. 22:00:28

alex27 írta:Itt a vége: Újpest - Steaua 1-2, nagyon gyenge játékkal.
Ennyit a 'román kutyákról...'
Barça,Barça,Baaarça!!!
Lezárt