Álmok színháza avagy Barça Igazolások 2006 Nyár

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Gee777
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:11:44

2006.01.25. 18:42:10

Én nem tudom miert almodoztok meg mindig Savigol visszatereserol.(Lehet mert ez topik neve?:) )
Semmi eselyt nem latok ra!Jon Henry megy Larson.Ennyi a keplet.Egy ember megy egy jon ilyen egyszeru.Emiatt nem fog elmenni Guily.
Eto Henry Maxi igazi ekek.
Messi Guily Roni (Ezq) pedig inkabb az osztogatashoz ertenek.
Szerintem arra az egy helyre elol kell 3 csatar.
Bar Roni is tudna elore tolt csatart jatszani de szerintem az egy kicsit luxus, sokkal tobbet er ha O osztogat.
Ezq-re semmi keppen nem mondanam hogy technikatlan.Sokkal technikasabb mint Guily csak nem olyan gyors.
Ugy hirtelen ennyi!
K.Bálint
Barça B
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2004.11.21. 18:23:45
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.25. 17:54:12

Én sem ellenkeznék Henry-nak, mert tényleg hatalmas focista. Sztem ha Henry jön, amire valljuk be egyre nagyobb az esély, akkor Giuly végképp kiszorulna, ergo Giuly sztem akkor megy ha Henry jön. Most nem akarok senkit fikázni, de azért Henry egy szinttel följebb van mint Giuly. Ha tényleg jönne Henry, akkor aszem készen lenne az igazi Dream Team. az biztos, hogy akkor az egyik valaha volt legerősebb támadósor állna ki. Szépel lenne :D Persze ennek csak akkor van értelme ha Henry leigazolása nem árt a csapategységnek. De én bízom Frankben :wink: Forca Barca!
Forca Barca!
doki
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1160
Csatlakozott: 2005.05.31. 22:04:36
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2006.01.25. 15:44:05

Henry érkezésével előtérbe kerülhetne a rotáció,ami egy esetleges sérüléshullám elkerülésének segítője lehetne.A mostani helyzetben ,mint Ronaldinho gyengélkedése(pihenhetne 1-et) is jól jönne egy másik zseni(Henry)! Én szinte biztos is vagyok abban,hogy jönni fog,egyrészt állítólag megállapodtak,másrészt Laportának kell,harmadrészt a technikai repertoárba be tuná építeni Frank(egy Henrynál ez persze egyszerű) 8)
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.01.25. 15:36:09

bandika01010 írta:SAviola meg nem kell!! Nem barca szintü focista!!
Pfff...
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.01.25. 15:30:40

Subinho írta:saviola visszajövetelének semmi esélye és ahogy elnézem a sevillában nem is igazán van olyan formában, hogy beférne a csapatba. így sztem még a vb is kérdéses neki...
Saviola azért nem játszik, mert sérült, kidőlt egy hónapra. Amikor egészséges volt, egy-két kivételtől eltekintve kezdő volt, sőt sérülése előtt már jól játszott, gólokat is lőtt.
TeeeB0R
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2005.02.06. 20:14:27
Tartózkodási hely: Kolozsvár
Kapcsolat:

2006.01.25. 15:20:32

az teny, hogy a nyaron sok csatar lesz a barcelonanal, ha jon henry is, akkor 1el tobb... logikus :D :D ... vagyis akkor egy parat el kell hajtani... de kiket? Larsson megy, ez ok, saviolat eladjuk (ok), de akkor is marad a trident(ronie,messi,etoo), giuly,ezquerro,maxi no meg az henry... a 7 mesterlovesz... igy hogy lesz? vagy esetleg saviola lenne a 8-ik utas? :D egy kicsiket sok...
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2006.01.25. 15:12:45

Arsenal striker Thierry Henry and Barcelona come to a verbal agreement on a transfer for next season according to Spanish paper Sport.
Ez ugyan nem sok konkrétumot tartalmaz, de érdekes ha a Eurosport.com-ra felteszik :)

Bocs most látom, hogy már valaki megírta ide sry.
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.01.25. 14:30:43

bandika01010 írta:Jah és ezqu meg sztem nem a barcába való!! Gyenge a helyzetkihasználása nem olyan technikás!! Nem kell ö nekünk!!
Zongoracipelőről hallottál? Az is kell, nemcsak technikás játékos... Nézd meg mire ment a Real Makele nélkül.... Egy csapatba több zongoracipelő kell, mint technikás játékos... (Bár Deco ebből a szempontból érdekes... Átment zongoracipelőbe, de jól csinálja...)
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
bandika01010
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.01.25. 12:43:05

2006.01.25. 14:27:40

Jah és ezqu meg sztem nem a barcába való!! Gyenge a helyzetkihasználása nem olyan technikás!! Nem kell ö nekünk!!
bandika01010
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.01.25. 12:43:05

2006.01.25. 12:54:16

Larsson tényleg elmegy! AZ ö helyére kell valakit igazolni! És ha van esély henry megszerzésére és nem is olyan drágán akkor miért ne! KI tudja lehet hogy jön egy sérülés hullám és akkor majd nem lesz kit játszatni csatárként! Maxit meg kölcsönbe lehetne adni had fejlödjön sztem sok van még benne!!!! SAviola meg nem kell!! Nem barca szintü focista!!
Ronni-eto'o-messi-henry ezek közül szinte mindegyik tud játszani mindegyik csatárposzton!! Giuly pedig csere!
Nyugodtan lehet nekünk 5 csatárunk mert nagyon jól lehet variálni velük és igy legalább pihennének többet egyes játékosok és igy lehet hogy jobb teljesítményre lennének képesek!

Középpálya: Ide is sztem kéne még valakit igazolni! Most látszik igazán hogy deco xavi motta is sérült azért nem olyan jó ez a középpálya! És ilyen a köv. szezonban is lehet hogy valami miatt nem játszhatnak ezért kell 1 olyan középpályás aki jó szervezö!

Védelem:Nem tom mostanában miért nem játszik a belletti!? Igaz kicsit tul támado és keveset foglalkozik a védekezéssel de azért technikásabb és gyorsabb is mint az oleguer! bár mostani meccsek nagyon jól teljesitett!
Bal oldalra kéne védö sylvinho jó de sztem lehetne nála jobbat is találni bal védö posztjára! Ha igazolunk védöt olyan védö kell aki majdnem minden védö poszton tud játszani!
Avatar
laci18
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 270
Csatlakozott: 2005.07.14. 10:29:56
Tartózkodási hely: Bp

2006.01.25. 12:52:58

Én örülnék ha jönne Henry.
Sztem ha jön akkor Giuly, Ezqu, Larsson elmegy , Saviola nem jön vissza és Maxi marad. Sztem így tökéletes lenne és mivel Messi még fiatal nem is lenne baj ha néha csak csere lenne mert el fog szállni.
Egyébként az lenne a legjobb sztem ha Ronni viszamenne Deco helyére osztogatni és elöl Henry-Eto-Messi lenne. Deco meg lehetne csere. Vagy Rijkard cserélgethetné hogy Ronni néha középen néha szélen játszana.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.25. 12:46:45

Guillyt 1 sorral hátrébb, mert nagy gólpasszokat ad???

Ugyanarról a Guilly-ről beszélünk???? :lol: Ha a középpályára betennénk, na akkor egyből egyből megszakadna a 18 meccses győzelmi sorozatunk :twisted:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.25. 12:31:14

saviola visszajövetelének semmi esélye és ahogy elnézem a sevillában nem is igazán van olyan formában, hogy beférne a csapatba. így sztem még a vb is kérdéses neki...
henry téma is lezárva, nem hinném, hogy eljönne, mert maradni akar. az arsenal meg csak nem lesz olyan hülye, hogy kiárusítsa a csapatot...
giuly sztem maradhatna cserének, de nem tudom ő mit szólna hozzá. mindenesetre én egy sorral hátrébb tenném, mert nagy gólpasszokat ad, de a kapuralövései...
larsson ugye elmegy és ha veszünk a helyére egy igazi klasszist, aki bármikor helyettesítheti eto'o-t (mert valljuk be, maxira azért nem lehetne egy esetleges komoly sérülés esetén alapozni), akkor maxira sincs szükség, mehet kölcsönbe.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.01.25. 10:20:17

Silvanus írta:Hát én már nagyon kíváncsian várom ennek az Henry történetnek a végét!?... Én személy szerint örülnék, ha jönne, mert óriási játékos, és most van pályája csúcsán, illetve nem is lenne olyan drága...
Persze tisztában kell lennünk azzal, hogy ez nagy változásokat hozhat elől, ugye mi lesz majd Saviolával, mi lesz Maxival, Ezquerroval, és Giulyvel, no meg a kis MEssivel, akit eddig mindenki a kezdőbe akart, de ha jön Henry!?... Szóval, meglátjuk...

Örülni örülnék, de ha rajtam múlna: NEM JÖNNE!!!

Egyszerű (lehetne) a képlet: Larsson EL, Giuly EL, Saviola VISSZA, MAXI No.1 csrének, Ezquerro No.2 cserének! Kezdő: Ronaldinho, Eto'o, Messi!!! :shock:
Veled értek egyet, bár nekem nem égetően fontos, hogy Maxi vagy Santi maradjon. Giulyért jobban fájna a szívem, mint utóbbiért. Amit igazán szeretnék, az az, hogy Saviola visszajöjjön.
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.01.25. 09:37:24

Hát én már nagyon kíváncsian várom ennek az Henry történetnek a végét!?... Én személy szerint örülnék, ha jönne, mert óriási játékos, és most van pályája csúcsán, illetve nem is lenne olyan drága...
Persze tisztában kell lennünk azzal, hogy ez nagy változásokat hozhat elől, ugye mi lesz majd Saviolával, mi lesz Maxival, Ezquerroval, és Giulyvel, no meg a kis MEssivel, akit eddig mindenki a kezdőbe akart, de ha jön Henry!?... Szóval, meglátjuk...

Örülni örülnék, de ha rajtam múlna: NEM JÖNNE!!!

Egyszerű (lehetne) a képlet: Larsson EL, Giuly EL, Saviola VISSZA, MAXI No.1 csrének, Ezquerro No.2 cserének! Kezdő: Ronaldinho, Eto'o, Messi!!! :shock:
"Més Cuen un Club"
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.01.25. 08:08:38

Enriquevel értek egyet! nem tudnék teljesen örülni, ha jönne, de azért nem örülni Henrynak?! -hát az viszont egy kicsit túlzás. ha Rijkaard nem akar váltooztatni (márpedig azt mondta), akkor feleslegesnek tartom!
akár Ronnie-t, akár Eto'o-t hogy lehetne padoztatni?! Messi cseréjének pedig ott van Gili. képzeljétek el jön egy nagy rangadó :arrow: akkor ki ül padon: Messi, Ronnie, Henry, Eto'o? ááá.

épp ezért túl nagy kockázat sztem. inkább szélsővédőt!!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2006.01.24. 22:19:04

Többször írtam, hogy Eto'o-n kivül nincs igazi befejezőcsatárunk (Larsson, de elmegy+már nem elég jó), úgyhogy vagy vissza kell hozni Saviolát, vagy jöjjön Henry. Egyébként ő a kedvenc nem Barçás játékosom, és sztem most is ő Dinho után a világ 2. legjobbja. Ráadásul gólérzékenysége mellett mezőnyben is jó :arrow: jöjjön, jöjjön, jöjjön
Csak kérdés, mennyire megbízható ez a triballfootball. :?:
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
barcelona8
Barça C
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.01.24. 22:09:31
Kapcsolat:

2006.01.24. 22:14:11

Most olvastam az eurosport.com-on, hogy szóban megegyeztünk Henry-val és jövő nyáron jön Barcelonaba!! A Sport.es-ről szedték ők is, ugyhogy gondolom ez még nem 100% (bár az eurosport nem szokott nagy kamukat írni)
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2006.01.24. 22:05:32

Luca Tonit kéne megvenni Larson helyére, ő még csak jövő májusban lesz 30, és amit az idén csinál, az önmagáért beszél, biztos olcsóbb lenne mint Henry... vele jól járnánk, szerintem el is jönne firenzéből hozzánk.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.01.24. 21:23:46

Szeretem Ludo és Lionel játékát, de nekem kell egy T. Henry!!! Félelmetes támadóalakzat! Ludo Messi miatt úgyis megy... :? Egyébként az évi kb. 50 meccsen kell is a rotáció! Azért fizikailag nem lehet - sokáig - mindent bírni...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Barcelinho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:52:41

2006.01.24. 21:00:32

Egy ilyen játékos érkezése biztzos hogy nem rontja le az eddigi eredményeket.Henry....világ legjobb csatára akárhogy nézem.Minden csapatban alap helye kel legyen.
Visca el Barca!!!
Avatar
Taibi
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 1194
Csatlakozott: 2004.11.03. 19:52:08

2006.01.24. 20:54:43

Los Banditos írta:Ha ne adj Isten jönne akkor Ilyen cspatot képzelnék el.
---------------------Valdés-----------------
-----Oleguer--Puyol-----Márquez------Gio
-------------Deco-----Xavi-----------------
---Messi--------------------------Ronaldinho
----------Henry------------Eto'o--------------
Én Henry esetleges érkezésével is inkább maradnék a mostani formációnál.

--------------------Valdes---------------
Oleguer-----Puyol------Marquez---Gio
--------------Motta(Edmilson)----------
------------Deco------Xavi--------------
--Henry-------------------Ronaldniho--
-----------------Eto'o-------------------
Messit pedig lehetne rotálni Henryval és Ronaldinhoval is...
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.01.24. 20:49:58

csababarca írta:Bele se merek gondolni mi lenne ebből :D
... Óriási blama.

Rijkaard is azt mondta, nem változtatna a bevált felálláson, úgyhogy Henrynak semmi más dolga nem lenne, mint bejtászani jobbközepet elöl, Messi helyén.

A másik, Deco és Xavi ketten kevesek középen. Egyikük sem az a tipikus vkp, mindketten inkább szervezők attól függetlenül is, hogy jól tudnak védekezni.

AllInAll, maradna minden a régiben, csak Henry lenne Messi helyén.
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.01.24. 20:46:39

hát hogy védelem nem, az biztos
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15477
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2006.01.24. 20:37:18

Los Banditos írta:Ha ne adj Isten jönne akkor Ilyen cspatot képzelnék el.
---------------------Valdés-----------------
-----Oleguer--Puyol-----Márquez------Gio
-------------Deco-----Xavi-----------------
---Messi--------------------------Ronaldinho
----------Henry------------Eto'o--------------
Egyet értek ezzel az összeállítással.
Deco,Xavi elllátná a védekezést messi és ronaldinho tömné a két éket elől.
Bele se merek gondolni mi lenne ebből :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Lezárt