Bajnoki Mérkőzések 05/06

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Tincho
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2005.12.26. 18:46:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.02.06. 16:32:01

Viszont lehet, hogy Edmílson már lesz a Valencia ellen, így a van Bommel-Edmílson-Iniesta középpályával állhat ki a csapat, elöl pedig Giuly és Deco irányít, csatársorban pedig újra Eto'o.
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2006.02.06. 15:53:18

Kár sipolni emberek én marhára kiegyeznék minden évben ennyi forduló után ilyen elönnyel. Tavaj ilyenkor ugye hol voltunk. Másrészt persze Bellettivel talán jobbak leszünk. Mindig a közvetlen védelem a szapulás tárgya, de mi van ha nincs elötte megfelelő szürés. Ráadásul tegnap annyi eladott labda vlot , azt nem veszitek észre? Sokszor teljesen sima helyzetből is elpasszolták magukat a fjuk. És semmi ötlet csak darálás és még igy is kihagytunk pár helyzetet. Ugy érzem fáradt a csapat, a sok sérülés miatt rotáció sem lehetett, bár néhányan akkor sem kapnak lehetőséget amikor lehetne. Nem lehet senkit bántani, de Bommel egyre inkább nem tetszik.
Fecó
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 14:58:37

bakker4 a Valenkia ellen nem játszik Messi. :?
Ronnie fellebbezésétől sem sokat várok, úgyhogy nagyon nehéz lesz...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:44:41

Vito írta:
redlions írta: Igazából az zavar, hogy állandóan - mikor rosszul játszik a csapat - fikáztok egy Barça játékost, mintha nem lenne a csapat tagja... Nem szeretem, ha bántják a csapatom játékosait....
értem. csak nem értem... :roll:


még annyit:
nézd meg a Madrid védelmét Pavón előtt és után 8)

pedig ő is "hazai" játékos. sztem ne ez döntsön... :wink:
Ha a mostanira gondolsz, akkor az edző nagyon jól összerántotta a társaságot. Meg lehet figyelni, hogy a középpályájuk is hatékonyabb lett. Nehezebb lesz a NouCampban nyerni, mint a Bernabeuban.... :?
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 12:43:45

OFF:
Red! ha lesz találka nyáron Pesten, akkor felviszlek szívesen, mert úgyis arra van Kecsó.

U.I.: indulás előtt berakok a kocsiba 1-1 kanál vizet. :wink: :lol:

ON
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 12:41:25

redlions írta: Igazából az zavar, hogy állandóan - mikor rosszul játszik a csapat - fikáztok egy Barça játékost, mintha nem lenne a csapat tagja... Nem szeretem, ha bántják a csapatom játékosait....
értem. csak nem értem... :roll:


még annyit:
nézd meg a Madrid védelmét Pavón előtt és után 8)

pedig ő is "hazai" játékos. sztem ne ez döntsön... :wink:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:40:17

Vito írta: pont ez a lényeg! ha nagyon drasztikus akarok lenni, akkor a Barca ellen mindegyik épkézláb csapat egy Oleguernyi fórral indul. (bocs, Presas -ez van, így gondolom... :wink: ).
és ez egy ilyen foghíjas Barcában mégjobban felszínre jön.

mégegy dolog: olyan sztem ne játsszon a Barcelona-ban, aki nem olyan rossz...hidd el találnának nála jobbat is -pl. Damia
Én is szeretem Damiá játékát! Sőt! De Rijkaard az edző. Ő látja napról napra, ki mennyire képes. Övé a felelősség! Ráadául nagyon szép játékos múltja van. Szerintem jól csinálja, hiszen európai élcsapat vagyunk.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:35:35

Vito írta: miért nem ő volt az, aki kihúzta a csapatot a szarból?!
olyat ő még nemigen csinált.
én lennék a legboldogabb, ha legalább néha mentene meccset, pontot a Barcának...
Szerintem volt már ilyen... Csak a nagy fikázások mellett ezt az ember elfelejti.... :? Meccset nem mondok, mert nem emlékszem ki ellen játszottunk... (Mivel nem tartozik a kedvenceim közé, így nem jegyzem meg a dolgait...)
Igazából az zavar, hogy állandóan - mikor rosszul játszik a csapat - fikáztok egy Barça játékost, mintha nem lenne a csapat tagja... Nem szeretem, ha bántják a csapatom játékosait....
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 12:33:46

redlions írta:Nem olyan jó játékos, mint az említett kettő, de ez nem csak az ő sara! Kár csak őt felelősét tenni! Itt nem egy ember, hanem egy egész védelem, illetve középpályás (tiszta madrid...) sor hibázot...
pont ez a lényeg! ha nagyon drasztikus akarok lenni, akkor a Barca ellen mindegyik épkézláb csapat egy Oleguernyi fórral indul. (bocs, Presas -ez van, így gondolom... :wink: ).
és ez egy ilyen foghíjas Barcában mégjobban felszínre jön.

mégegy dolog: olyan sztem ne játsszon a Barcelona-ban, aki nem olyan rossz...hidd el találnának nála jobbat is -pl. Damia
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 12:29:32

redlions írta:
antiimperialista írta: Igazad van, hogy nem lehet mindig mindent Oleguer nyakába varrni, de be kell látni, nem elég jó játékos, ráadásul, amikor a többiek írnak róla, többnyire igazuk is van.
Most ez itt a lényeg! Oleguer nem nagy, nem is jó játékos... De! Tegnap nem egyedül mondot csődöt! Ergo, akkor támadjátok Puyolt és Marquezt is...
namost ettől Oleguer nem lesz jobb játékos...

amúgy, ha elolvasod senki nem "csak" Oleguer nyakába varrja adolgot, de itt rajtad kívül mindenki azt látja, hogy béna.
azzal nem vagyunk előrébb, hogy nem "csak" ő volt tegnap gyenge!
miért nem ő volt az, aki kihúzta a csapatot a szarból?!
olyat ő még nemigen csinált.
én lennék a legboldogabb, ha legalább néha mentene meccset, pontot a Barcának...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:27:25

Vito írta:ok!
Oleguer ugyanolyan jó játékos, mint Puyol, vagy Sylvinho!
ecsém.
nem érdekel a katalán sportnapilapot.
Te! Neked nem tűnik fel, hogy mindig ott van a gól, ahol Oleguer barátunk van?! miért nem állította meg Petrovot, sem ősszel, sem most???
ott nem más volt a hibás, mert ő állt mellette.

Red, komolyan mondom...
mondd ki azt, hogy szerinted semmi probléma nincs Oleguerrel, mert enélkül egyelőre ezt csak kötöszködésnek veszem... :evil:
Sebesség különbség meg van! Lendületből többszőr megverte, de szerintem más védőt is megvert volna. Nem olyan jó játékos, mint az említett kettő, de ez nem csak az ő sara! Kár csak őt felelősét tenni! Itt nem egy ember, hanem egy egész védelem, illetve középpályás (tiszta madrid...) sor hibázot...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:24:47

antiimperialista írta: Igazad van, hogy nem lehet mindig mindent Oleguer nyakába varrni, de be kell látni, nem elég jó játékos, ráadásul, amikor a többiek írnak róla, többnyire igazuk is van.
Most ez itt a lényeg! Oleguer nem nagy, nem is jó játékos... De! Tegnap nem egyedül mondot csődöt! Ergo, akkor támadjátok Puyolt és Marquezt is...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 12:24:05

ok!
Oleguer ugyanolyan jó játékos, mint Puyol, vagy Sylvinho!
ecsém.
nem érdekel a katalán sportnapilapot.
Te! Neked nem tűnik fel, hogy mindig ott van a gól, ahol Oleguer barátunk van?! miért nem állította meg Petrovot, sem ősszel, sem most???
ott nem más volt a hibás, mert ő állt mellette.

Red, komolyan mondom...
mondd ki azt, hogy szerinted semmi probléma nincs Oleguerrel, mert enélkül egyelőre ezt csak kötöszködésnek veszem... :evil:
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:21:10

Pilfer írta:Valahogy várható volt a vereség több okból is. :( Minden sorozat megszakad egyszer, és ez tegnap történt meg. Ha mindig egy ilyen hosszú győzelmi sorozat után kapna ki a csapat, elfogadnám. :) Torres meg elmehet a sunyiba már. Tudtam, h megint betalál, de hogy megint kétszer is... :roll: 2 idény alatt 7 gól Torres teljesítménye csak a Barça ellen! :? Aztán sok volt a hiányzó, amit már nem bírt el a csapat (Ronaldinho, Eto'o, Edmílson, Motta, Belletti, majd a szünetben Messi és később Marquez is kidőlt. :( ). Iniesta és - a sérülésig - Messi játszottak csak jól. Gabri, Deco és Oleguer - csak hogy a 3 leggyengébbet emeljem ki - nagyon gyengék voltak. :(
Remélem Ronaldinho nem lesz eltiltva a Valencia ellen, mert nagyon kellene ott a győzelem. :roll: Jó meccs lesz jövő héten (is). 8)
Puyolt kihagytad.... Eléggé kovájgot a pályán.... :?
Mielőtt nekem estek! A szakírók is így látták...
Mégegyszer leírom, mert sokan támadják Rikaardot, hogy volt egy Zaragozza elleni nehéz 90 percünk is! Jövőhéten minden a régi lesz, pláne, hogy kát játékos visszatér a keretbe.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.02.06. 12:19:51

redlions írta:
Vito írta: az 1 gólnál otthagyta az emberét (Torrest :!: ), hogy odébb lökhesse Gabrit. a 2. gólnál ...hagyjuk még szabálytalankodni sem tudott. a 3. gólnál volt a legkevésbé vétkes. (bár azért egy luftra futotta)
Hagyjuk már! Az egész védelem nulla volt! Ezt a katalán sportlap is így látta! Itt mégis mindent egy ember nyakába akarnak varrni.. Mellesleg nem láttam, hogy Gabrit arréb lőkte volna... Simán átszállt a labda a feje felett, mikor felugrott... Egyéként ilyen kis távolságon bravúros volt, ahogy az Atletico játékosa megcsinálta a helyzetet. Torres, aki van olyan jó csatár, naná hogy berúgta.
Igazad van, hogy nem lehet mindig mindent Oleguer nyakába varrni, de be kell látni, nem elég jó játékos, ráadásul, amikor a többiek írnak róla, többnyire igazuk is van.
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:18:39

[quote="visca el barca]

a tegnapi vereségrol meg annyit, hogy előbb-utóbb már érett, mert nem jatszottunk jol az elmult fordulokban.

[/quote]

Ezt mát én is észrevettem hogy csak szenedünk. Remélem így hogy lesz Eto'o és Ronaldinho nyerni fogunk.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.02.06. 12:17:55

Tényleg várható volt a vereség, de akkor is nagyon fáj, főleg, hogy egy nagy rekordot dönthettünk volna meg. Ki tudja, mikor lesz rá megint lehetőség (vagy lesz-e egyáltalán)...
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.02.06. 12:16:33

Vito írta: az 1 gólnál otthagyta az emberét (Torrest :!: ), hogy odébb lökhesse Gabrit. a 2. gólnál ...hagyjuk még szabálytalankodni sem tudott. a 3. gólnál volt a legkevésbé vétkes. (bár azért egy luftra futotta)
Hagyjuk már! Az egész védelem nulla volt! Ezt a katalán sportlap is így látta! Itt mégis mindent egy ember nyakába akarnak varrni.. Mellesleg nem láttam, hogy Gabrit arréb lőkte volna... Simán átszállt a labda a feje felett, mikor felugrott... Egyéként ilyen kis távolságon bravúros volt, ahogy az Atletico játékosa megcsinálta a helyzetet. Torres, aki van olyan jó csatár, naná hogy berúgta.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2006.02.06. 11:59:04

aynas írta: remelem legalabb tiszteseggel esunk ki ne kapott gollal leegve.
te kis butuska. kapott gol nelkul eleg nehez kiesni :roll:

a tegnapi vereségrol meg annyit, hogy előbb-utóbb már érett, mert nem jatszottunk jol az elmult fordulokban. lehet fogni a hinyzokra (hozzáteszem volt boven..) a védelemre, stb. de felesleges, kikaptunk és kész. a jövő héten azt hiszem a mestallaban jatszunk...nem lesz könnyű na...


ISTEN NYUGOSZTOLJA BÁNKA KRISTÓFOT! :(
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Pilfer
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 458
Csatlakozott: 2004.10.12. 08:01:18
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

2006.02.06. 11:51:09

Valahogy várható volt a vereség több okból is. :( Minden sorozat megszakad egyszer, és ez tegnap történt meg. Ha mindig egy ilyen hosszú győzelmi sorozat után kapna ki a csapat, elfogadnám. :) Torres meg elmehet a sunyiba már. Tudtam, h megint betalál, de hogy megint kétszer is... :roll: 2 idény alatt 7 gól Torres teljesítménye csak a Barça ellen! :? Aztán sok volt a hiányzó, amit már nem bírt el a csapat (Ronaldinho, Eto'o, Edmílson, Motta, Belletti, majd a szünetben Messi és később Marquez is kidőlt. :( ). Iniesta és - a sérülésig - Messi játszottak csak jól. Gabri, Deco és Oleguer - csak hogy a 3 leggyengébbet emeljem ki - nagyon gyengék voltak. :(
Remélem Ronaldinho nem lesz eltiltva a Valencia ellen, mert nagyon kellene ott a győzelem. :roll: Jó meccs lesz jövő héten (is). 8)
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 11:32:26

OFF: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ON

azért Sanyikám a zakók előtt nem igazán volt okod írogatni. nemde?!

van igazad csak Neked nagyon fehér és nagyon fekete...
aynas
Capitá del Barça
Hozzászólások: 514
Csatlakozott: 2004.10.28. 13:08:07

2006.02.06. 11:27:48

hey eljott az idom

melyik nyomi forumos kereste a multkor ki a szepti beirasomat. na most legy okos ;s keresd meg a masfel evvel ezelotit oleguerrel :lol:

ez a tegnapi meccs egy szegyen volt. egesz csapat mehet a ...ba
ilyen jatekall. es ne fogjukl ma a hinyzokra.
\puyollal is megkjapjuk a 3-4 golt nem kell vinnyogni.
mit akarunk mi a bl-ben? remelem legalabb tiszteseggel esunk ki ne kapott gollal leegve.
meg jo hogy a kupabol kiestunk mert a madrid nagyon alazott volna minket : vagy nem
a bommel szegyen
iniestanakegy valogatast kene kiadni az elrontott barcas ziccereirol. tiszta guly ketto a vedelem szegyen gabri es oleguer pedig mehet a csABA

MI MINDE3N [auto_cenzúra] csatart naggya teszunk kezdve a kolyokkel
a senki petrovval, ewerthonnal.
most kell kapaszkodni. mert a bajnoksag meg meleg lehet a tetu real nagyon jon
Zsolti
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6154
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:34:54
Tartózkodási hely: ,,!,.
Kapcsolat:

2006.02.06. 11:26:36

off: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
on.
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2006.02.06. 11:25:14

ajjaj, mindjárt kapjuk az osztást :mrgreen:


Kép
Avatar
Ronal.10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1255
Csatlakozott: 2005.12.18. 09:10:35
Tartózkodási hely: Dunakeszi

2006.02.06. 11:21:37

Mikor lesz a dötés Ronaldinhoval kapcsolatban??
??ugy volt hogy a hét elején de mikor??????tudja valaki???( mondom hogy TUTTI eltörlik Ronaldinho Gaucho piroslapocskáját!!!!!!ilyenért nem lehet adni lapott!!!mert az ARANYCIPÖJÉVEL rálépett a lábujjkörmére...ugyan már kérem szépen
Lezárt
cron