Oleguer Presas Renom #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Kluivertinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1334
Csatlakozott: 2005.06.06. 23:54:00
Tartózkodási hely: Szeged

2007.11.08. 14:59:44

Barcaforever írta:Ma az nyeri a fődíjat, aki megtudja magyarázni, h miért pont neki kell bejönni 2-0-ás vezetésnél a csapatkapitányunk Puyol helyére a 85. percben. :roll:

Az életbe nem küldtem volna be 5 perc alatt simán benne van 2 gól. :oops:
De sügér vagy... Komolyan... Talán mert 2-0-nál eldőltnek látta a meccset, lehozta Puyolt, hogy megünnepelhesse a közönség. 5 percet pedig bárki kaphat egy lefutott meccsen.
Kép
Kép
Patje forever!!Visca el Barca!!!
"Mi lehetne bölcsebb tanács annál, mint amit magadnak is adnál?"
"A szex jó, de a póker tovább tart." - Alfred Alvarez
Asys
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1252
Csatlakozott: 2006.07.03. 11:05:00

2007.11.08. 14:57:37

Slither írta:Nem tudom miért kell már megint szidni. :?
Beállt 5-percre, nem lógott ki, nem hibázott... Békén lehetne hagyni. :?
Igen hagyja mindenki békén rendesen dolgozik és próbál jól játszani amikor beáll vagy ha épp kezdő. Nem egy csúcs játékos de azért le lehetne szállni róla! :roll:
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.11.08. 14:47:05

Barcaforever írta: Az életbe nem küldtem volna be 5 perc alatt simán benne van 2 gól. :oops:
Nem azért, de ehhez a hsz-hoz mogyoronyi agy kellett :wink:
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2007.11.08. 14:39:43

Szerintem meg a tegnapi beállásával nem volt semmi baj. Nekem is fel áll a ször a hátamon ha a pályán láttom. De ilyen helyzetbe mint a tegnap este érthető. Volt egy jó kedvű közönség aki nagyon szereti Olit. A meccs meg volt nyerve. A védelmünket meg a skót szoknya sem veszéjeszetete.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.11.08. 14:14:58

Nem tudom miért kell már megint szidni. :?
Beállt 5-percre, nem lógott ki, nem hibázott... Békén lehetne hagyni. :?
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2007.11.08. 10:46:19

Örülnék ha végre Rijkaard is elfelejtené Oli barátunkat! Mondjuk már ő is rájott, hogy Oli-nak nem való se a jobboldal se a középső! Ezért játszatta inkább Puyol-t jobbszélen már meccsek óta és nem Oleguer-t! :wink: Télen hozni kéne oda jobb oldalra egy csere jobb védőt (mint a nyáron szóban volt Ángel, de abból nem lett semmi) mert Oli-val nem lehet számolni mostmár! Szerintem Rijkaard-nál is betelt vele a pohár! Hála az égnek! :twisted: Na peace everybody! 8)
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.11.08. 10:27:16

egyszerűen már muszáj volt játszatni. Túl sok meccset hagyott ki. Biztos voltam benne, hogy pályára fog lépni.
Avatar
Lujo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2004.10.08. 10:35:41
Tartózkodási hely: Marcali

2007.11.08. 10:25:07

Barcaforever írta:Ma az nyeri a fődíjat, aki megtudja magyarázni, h miért pont neki kell bejönni 2-0-ás vezetésnél a csapatkapitányunk Puyol helyére a 85. percben. :roll:

Az életbe nem küldtem volna be 5 perc alatt simán benne van 2 gól. :oops:
Oleguerrel kapcsolatban nem csak negatívumokról beszélhetünk. Ezeket mindannyian ismerjük, legnagyobb gond vele - amit azért mindenképp érdemes kiemelni - hogy nem Barca szintű labdarúgó.
Azonban van pár érv, ami mellette szól véleményem szerint. Ezek a következők:

- még soha nem hallottam, hogy reklamált volna, hogy többet akar játszani,
- még soha nem hallottam, hogy fizetésemelést kért volna, mondván, hogy keveset keres,
- még soha nem hallottam, hogy fegyelmezetlen, nem sportemberhez illő magatartásával bomlasztotta volna a keret egységét.

Ezek elég fontos érvek a szememben, így számomra olyan kép alakult ki róla, hogy valóban nem egy penge játékos, ám ezt megpróbálja kompenzálni a CSAPATHOZ való feltétlen, hűségével, alázatával és akarásával. Ha 5 percet kap játékra, neki az is elég, ha nem kap lehetőséget, az sem gond.
Mivel a legjobb játékosaink évi 70+ meccset játszanak, így valakinek a kisebb csapatok elleni meccseken pótolni kell őket, hogy ők is pihenhessenek. Márpedig véleményem szerint pl. a Levante kaliberű csapatok ellen igenis használható - nyilván nem egy Real Madrid ellen kell bevetni - így Puyoléknak is jut néha pihenő.
Ha pedig azon gondolkozunk, hogy le kellene cserélni mással, akkor azt mondom, hogy Oli és egy idegen, hasonló fizetésű játékos közül én bizony őt választanám, mivel ekkora fizuval, mint ami neki van sok játékost lehet szerintem találni, aki lényegesen jobb lenne nála. Annak meg mi értelme, hogy egy kicsivel jobb játékost veszünk helyette évi 15 meccsre, amiből csak 7-szer lenne kezdő? Talán megoldást egyedül egy megfelelő képességű utánpótlás csapatból felhozott játékos jelentene, aki kiváltja a játékát. Azt viszont a SZAKMAI STÁB valószínűleg jobban tudja nálunk, hogy ott milyen lehetőségekkel lehet számolni.
Az egyébként egyre inkább látszik szerintem, hogy Olira mostmár elsősorban a szélen számítanak, jobb hátvédként, középen egyértelműen van 4 nála lényegesen jobb képességű játékos, aki megoldja a 2 posztot. Jobb szélen is inkább Puyolt favorizálja mostanában (Zambrotta sérülése esetén) Rijkaard, így bizony egyre kíjebb szorul a csapatból.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2007.11.08. 08:06:41

Ma az nyeri a fődíjat, aki megtudja magyarázni, h miért pont neki kell bejönni 2-0-ás vezetésnél a csapatkapitányunk Puyol helyére a 85. percben. :roll:

Az életbe nem küldtem volna be 5 perc alatt simán benne van 2 gól. :oops:
Kép
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.10.11. 21:02:06

ozsimiki írta:Csupán azt magyaráztam abban a részben lepkének,hogy mi ellen hszelünk páran... igaz,csak vesszővel választottam el,ezért lehet félreértetted,de arra utaltam,hogy azt nem bírja felfogni:
-mi is tudjuk h nem Barca szint
-és, hogy nem azért akadunk ki,mert annak tartjuk,csak azon ha ocsmány hszt ír vki.
Ezt nem is fogalmazhattam volna szebben én se.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.10.11. 19:09:40

Csak nekem tűnik úgy, vagy Oleguerről mostanában télleg többet beszélünk mint Messiről,Roniról... :lol:
A Fifa egy szégyen
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.11. 17:11:46

nohát én sem élvezkedek és gondolom lepke sem.

nem az élvezkedésről van itt szó. egyébként meg eleinte én is sírtam rajta. aztán viszont már kénytelen voltam röhögni kínomban. egy ilyen profi csapat, mint a barca, nem engedheti meg magának, hogy ekkora lyukat hagyjon az ellenfélnek. egyszerűen nem értem, hogy miért nem tömik már be ezt a rést. akárkivel! oleguer nem megoldás. nem én vagyok az egyetlen aki ezt mondja...nyílván az én véleményem csak egy szurkoló véleménye, nem értek annyira a focihoz, nem játszottam én ilyen szinten soha, meg nem is fogok, de szerintem ehhez nem kell valami nagy tudás, hogy ezt lássa az ember.

az egész előszezont végigjátszotta, jó formában kellene lennie, de nincs abban!!!! ráadásul arra sem panaszkodhat, hogy nem bíznak benne, mert ekkora bizalmat cannavaro nem kapott a realban, pedig azért ő egy másik szint...marquezt tavaly azonnal megtalálták amikor kicsit rosszabbul teljesített, pedig ő sokkal többet tett le az asztalra korábban. a nacionalizmust meg én nem keverném ide...nyílván vannak oleguernél is nagyobb katalánok, mégsem játszanak a barcában. én nem tudom, nekem ez az egész olguer ügy valamiért gyanús. egy ilyen szintű játékosnak már régen nem lenne helye egy másik komoly csapatban...valami nem stimmel itt...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.10.11. 14:32:49

gojo!

Csupán azt magyaráztam abban a részben lepkének,hogy mi ellen hszelünk páran... igaz,csak vesszővel választottam el,ezért lehet félreértetted,de arra utaltam,hogy azt nem bírja felfogni:
-mi is tudjuk h nem Barca szint
-és, hogy nem azért akadunk ki,mert annak tartjuk,csak azon ha ocsmány hszt ír vki.

Ennyi. Offnak vége.

Még annyit,h az ellen védőjét kiröhögöm,a miénket nem. És nem élvezkedek ha nem úgy jönnek össze a dolgok,legyen az Oli,vagy bárki más a csapatból.
Mert már lentebb írtam,mi csak szorítunk a csapatért,de Ők meg a csapatért játszanak!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.11. 13:45:24

:lol: khm...
Felfogás kérdése:

Te látod azt a hsz-emben,h azt írom,harcilepke,te ocsmányúl írtál róla :?: :wink: Szntem nem :wink: Arra próbáltam rávílágítani,h itt azzal vannak bizonyos embereknek gondjai (nekem is),hogy VKIK többször ocsmányúl írnak Róla,nem normális kritikákat...ezért védjük. Nem pedig azért mert kezdőbe szeretnénk,vagy egyéb :wink:

Szóval,h idézzelek:
"érdemes többször elolvasni mások hozzászólását mielőtt minősíted." :roll:
nos akkor nézzük:
harcilepke!

Felfogásod elég gyér:

A lényeg:

itt mindenki szerint nem Barca szintű,és mindenki a kispadra gondolja:
DE,ha jól teljesít akkor nem kell szidni,főleg nem ocsmányúl,ezt kellene eljutattni az agyad azon részébe,ami képes felfogni
Sőt ocsmány hangnemben egyszer sem kellene egy BARCás spílert sem szidni....
ezt írtad.
némi elemzés után arra a következtetésre jutottam, hogy, mint minden normális magyarul író embernél, azért írod oda az elejére, hogy kinek szól, mert neki szánod. mivel arra való utalást nem tettél a késöbbiekben, legalábbis a magyar helyesírás szabályai alapján, hogy másnak szánod a gondolataid egy vagy több részét, arra jutottam, hogy mindegyik neki szól.
gondolom magad is megtalálod az "ocsmányul" kifejezést a szövegben. vagyis én azt láttam, hogy harcilepkének írod amit írsz, és így neki írod, azt is, hogy ocsmányul.
ha mégsem neki szántad, akkor illett volna elkülöníteni ezt valahogy érthető módon. ha valóban így van, akkor az én beírásom is tárgytalan. :wink: gonodolom ez magától értetődik. tudod: akinek nem inge...ugyanakkor én másnál sem láttam semmilyen ocsmány kifejezést. a falábú volt az egyetlen ami negatív kifejezés volt. nyílván én nem vagyok tisztában az ocsmány fogalmával, mert nekem ez inkább viccesnek tűnik, mint ocsmánynak. tudok mondani ocsmány szavakat is, de, hogy ez az lenne azt kétlem. (persze ez csak szvsz)

ugyanakkor ez már kezd nem kicsit off lenni...így talán abba lehetne hagyni mások minősítését, mert ez a topic inkább a játékos megítélésére van, nem pedig arra, hogy mások beírásait, még kevésbé szellemi képességeit boncolgassuk, mindezt úgy, hogy még csak nem is találkoztunk soha az életben...nem beszélve arról, hogy mi a fenének veszekedni, amikor ugyanannak a csapatnak szurkolunk...szerintem ne tegyünk másra, annak szurkolói magatartására, semmilyen minősítő megjegyzést. vitatkozzunk arról, hogy ki milyennek látja ezt a játékost, de ne arról, hogy hogyan minősíti...amíg valaki normális keretek között nyílvánít véleményt, addig teljesen felesleges elvinni más irányba a dolgokat. minden bántás nélkül mondom ezt. oleguer olyan amilyen. szerintem tény, hogy nem való a barcába. nem hiszem, hogy itt a topicban nyílvánították volna először falábúnak. én kevés ilyen szerencsétlen védőt láttam eddig más ilyen nagy csapatban...na jó, talán a madridban volt egy kettő... :lol: de most őszintén! azokat nem röhögted ki? és nem csak azért, mert a legnagyobb riválisnál játszottak...
mypeter
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1041
Csatlakozott: 2007.07.19. 15:57:20

2007.10.11. 10:46:58

Ott van ő, csak Cannavaro álnéven....
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2007.10.11. 10:22:06

Grege írta:Hianyolom a FIFA 30-as listajarol.... :lol:
Majd az aranylabdáén. :D
A Fifa egy szégyen
Avatar
Grege
Capitá del Barça
Hozzászólások: 580
Csatlakozott: 2004.11.21. 00:21:31

2007.10.11. 10:09:10

Hianyolom a FIFA 30-as listajarol.... :lol:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.10.11. 09:42:29

gojo írta:idézd már be, hogy hol írt bármi ocsmányságot is?
szerintem meg felesleges félreérteni mások beírását! felesleges olyanokat írni ami nem igaz. mindig ez viszi el a netes beszélgetéseket a rossz irányba! ne képzelj bele másik írásába olyan dolgokat amiket ő maga nem írt oda. pláne ne minősítsd mások felfogását akiket még csak nem is ismersz, mert lehet akár még nálad is komolyabb felfogása van...persze nem tudhatom, csak tippelek... :roll:
ez a beírás sem akar haragot szítani. sokszor voltam már ilyen helyzetben neten és mindig ugyanaz lett a vége...ezt utálom a fórumokban nagyon nagyon...

érdemes többször elolvasni mások hozzászólását mielőtt minősíted.
:lol: khm...
Felfogás kérdése:

Te látod azt a hsz-emben,h azt írom,harcilepke,te ocsmányúl írtál róla :?: :wink: Szntem nem :wink: Arra próbáltam rávílágítani,h itt azzal vannak bizonyos embereknek gondjai (nekem is),hogy VKIK többször ocsmányúl írnak Róla,nem normális kritikákat...ezért védjük. Nem pedig azért mert kezdőbe szeretnénk,vagy egyéb :wink:

Szóval,h idézzelek:
"érdemes többször elolvasni mások hozzászólását mielőtt minősíted." :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.11. 00:20:50

Danka00792 írta:
harcilepke írta:"itt mindenki szerint nem Barca szintű,és mindenki a kispadra gondolja"

vegyünk még nem barca szintűeket, azok is jók a kispadra
Javaslat:Mátyus Janika
Hát ha csak ilyeneket tudsz hozzászolni akor én nem nagyon irogatnék a helyedben... de te tod...
:lol:

nemtom. én [auto_cenzúra] nagyot röhögtem rajta.
na persze nem árt ha tudja az ember, hogy mit is jelent az irónia szó, de ha ez megvan akkor már csak egy ugrás a beírás megértése. :lol: (persze tudom, hogy nem lehet minden poén mellé egy értelmező kéziszótárt állítani ez igaz...nade akkor is, könyörgöm... :lol: )
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.10.10. 21:46:07

retek írta:olegert nem tudom milyen okból, de sem a PES-ben sem mobilon a Real Footballban nem találtam, pedig minden egyes játékos benne van rajta kivül, a fifiát meg nem tudom ,mert azzal sosem játszom. nem todom ez miért van, talán me a programozok sem csipik vagy pedig nacionalista és azé?? nemtom!!!
OFF: FIFAban benne van. :roll:
retek
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1231
Csatlakozott: 2005.02.20. 20:34:26
Tartózkodási hely: Szolnok
Kapcsolat:

2007.10.10. 21:43:19

olegert nem tudom milyen okból, de sem a PES-ben sem mobilon a Real Footballban nem találtam, pedig minden egyes játékos benne van rajta kivül, a fifiát meg nem tudom ,mert azzal sosem játszom. nem todom ez miért van, talán me a programozok sem csipik vagy pedig nacionalista és azé?? nemtom!!!
Milinte te szemét, tipszmikszűté??
Avatar
Danka00792
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2702
Csatlakozott: 2007.09.28. 16:53:03

2007.10.10. 21:34:34

harcilepke írta:"itt mindenki szerint nem Barca szintű,és mindenki a kispadra gondolja"

vegyünk még nem barca szintűeket, azok is jók a kispadra
Javaslat:Mátyus Janika
Hát ha csak ilyeneket tudsz hozzászolni akor én nem nagyon irogatnék a helyedben... de te tod...
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.10.10. 21:23:47

harcilepke írta:"itt mindenki szerint nem Barca szintű,és mindenki a kispadra gondolja"

vegyünk még nem barca szintűeket, azok is jók a kispadra
Javaslat:Mátyus Janika
](*,) ...
Avatar
harcilepke
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2004.10.18. 22:31:33
Tartózkodási hely: Pécs-Cece tengely

2007.10.10. 21:13:25

"itt mindenki szerint nem Barca szintű,és mindenki a kispadra gondolja"

vegyünk még nem barca szintűeket, azok is jók a kispadra
Javaslat:Mátyus Janika
Csak a Barca
gojo
Barça B
Hozzászólások: 60
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:35:31
Tartózkodási hely: Pécs

2007.10.10. 21:13:22

idézd már be, hogy hol írt bármi ocsmányságot is?
szerintem meg felesleges félreérteni mások beírását! felesleges olyanokat írni ami nem igaz. mindig ez viszi el a netes beszélgetéseket a rossz irányba! ne képzelj bele másik írásába olyan dolgokat amiket ő maga nem írt oda. pláne ne minősítsd mások felfogását akiket még csak nem is ismersz, mert lehet akár még nálad is komolyabb felfogása van...persze nem tudhatom, csak tippelek... :roll:
ez a beírás sem akar haragot szítani. sokszor voltam már ilyen helyzetben neten és mindig ugyanaz lett a vége...ezt utálom a fórumokban nagyon nagyon...

érdemes többször elolvasni mások hozzászólását mielőtt minősíted.
Lezárt