Németországi VB 2006

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Ki nyeri a 2006 -os németoszági vb-t?

A szavazás 2007.02.27. 17:59:26-kor befejeződött.

Brazília
110
55%
Argentína
30
15%
Németország
7
3%
Anglia
2
1%
Spanyolország
23
11%
Olaszország
15
7%
más
14
7%
 
Szavazatok száma: 201
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.06.28. 00:49:30

redlions írta:Strácok! :evil: Kultúráltan...
Igenis megérdemelte a spanyol csapat, hogy kiesett! Se egy rohadt szöktetés, se egy ütem passz, se egy időben passzolt labda... Ritka önző volt a csapat támadójátéka... Egyszerűen mindenki magáért hajtott... Szétesett a csapat játéka. Bezzeg az utolsó 5-10 percben már tudtak együtt játszani... Megérdemelt kiesés!
Szorítsunk Decoéknak, Messiéknek! Azért én a németeknek is szorítok... Remélem a portugálok döntőbe jutnak.
Így van..ezen meccs alapján megérdemelték..de a sokcsillag
franciak nem erdemeltek meg,hogy eljussanak egyáltalán idáig..a 0 játékukkal..ne mondja nekem senki,hogy aki Dél-Koreaval xel és Svájcal is egy sovany 0-0ra kepes es Togo ellen jut tovabb annak a 4ed döntőben a helye..hat sztem kra nem..szanalom az egesz francia valogatott ugy,ahogy van.Spanyolok sem jatszottak csodasan a csoportmeccseken,de nem k nagy makkal jutottak tovabb..Ez a szanalmas,es nem a mai franciak jateka..a spanyolok a meccs alapjan megerdemelten kaptak ki,de a franciak nem erdemeltek meg,hogy idaig eljussanak.. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.06.28. 00:42:24

antiimperialista írta:
Saviola írta:Szánalom..Henry egy pirmadonna..utnem szo nelkul..remelem szegyenletesen kiesnek a brazilok ellen..Aragones is 0 volt..ha mar lehozza Xavit,mar ez alapban baromsag,akkor inkabb iniesta ment volna fel..ááh.. :evil: :cry:
Sajnos Iniesta nagyon gyengén játszott a szaúdiak ellen, így szerintem, ha rajtad lett volna akkora teher, Te sem cserélted volna be.

Egyébként meg hülyeség a madridiakra fogni, semmivel nem voltak gyengébbek, mint a csapat többi tagja. Mondjuk Puyol kiemelkedett, de a többiek kb. azonos szinten teljesítettek.
Ez igaz..de Senna sem alkotott valami szepet..na mind1..ezt sajnos nem lehet megvaltoztatni.. :cry:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.28. 00:19:01

nincs párja a csatársorunknak, és sztem Messi egyree jobban beérik majd szóval nagyon erős lesz, kiváncsi vagyok Gudjohnsenre
a hülye Pekerman mér nem játszatja többet Messit? :evil:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.06.28. 00:07:41

Ordog írta:Ribery meg sztem írtó jó játékos lesz. Sőőőt, már most is az. Ha nem lenne nála a Barcában 3 jobb támadó, mondanám, hogy igazoljuk le, mert fiatal meg minden, de van szoa inkább hagyjuk... :lol:

A reálba biztos nem megy, mert oda csak szép játékosok mehetnek, de sztem vszinű hogy megveszi majd vmelyik nagyobb sztárklubb. Úgy hallottam, hogy elment a Lyonba, de még kicsit fiatal, szoa jó neki még a francia pontvadászat 1-2 évig...
Ribery is kisebbfajta offot kapott!
"Hát igen ő nem a szépségéről híres.." WWáááhhhhh! :lol: :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2006.06.27. 23:53:12

szegény Puyolék :!:
sajnálom őket, kár hogy ilyen hamar kiesnek.
bár ma nem ment igazán senkinek a spanyol válogatottból.

egyébként nemtom h ki figyelte Henryt, de... őt akartuk megvenni :oops: :?: 8)
nagyon [auto_cenzúra] a vb eddig, alig volt pár jó meccs, és ami még szomorúbb, h most a jó meccsek közé tartozik még a port.-holland is :cry:
még a brazilok sem csinálják azt a gyönyörű footballt
Ronaldo egyre gyorsabb, ha nem csal a szemem, és most nem csak a gólja miatt mondom :!: nem?
már nagyon várom az idénykezdetet, Ronaldinho, Messi egy csapatban :D
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.06.27. 23:48:23

Ribery meg sztem írtó jó játékos lesz. Sőőőt, már most is az. Ha nem lenne nála a Barcában 3 jobb támadó, mondanám, hogy igazoljuk le, mert fiatal meg minden, de van szoa inkább hagyjuk... :lol:

A reálba biztos nem megy, mert oda csak szép játékosok mehetnek, de sztem vszinű hogy megveszi majd vmelyik nagyobb sztárklubb. Úgy hallottam, hogy elment a Lyonba, de még kicsit fiatal, szoa jó neki még a francia pontvadászat 1-2 évig...
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.06.27. 23:42:16

barcafan írta:
Kralo írta: Remélem júni 9 után megváltozik a véleményem és majd azt írhatom hogy ez igen ez a foci, amit imádok.
júl 9 :wink:
Nah az első jelei annak hogy túl sokat hallgatom Léderert. :oops:
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.06.27. 23:39:57

totobike írta:
Ordog írta:Ez a Sergio Ramos az Isten ajándéka...

Az még hagyján, hogy egy rendes valamire való felfutása nem volt a széleken, anélkül hogy el nem vesztette volna labdát. Az még hagyján, hogy a pontrúgásnál nem fogta a hosszú oldalt, hogy megakadályozza Vieira fejesét, na de az, hogy berúgja a saját kapujába a labdát az már mindennek a teteje....
Ha Puyolnak nem lett volna az a 2-3 nagyon fontos mentése akkor már hamarabb eldőlt volna a meccs...

Köszönjük meg Ramosnak és kedves klubbjának ezt a csodás estét... mondjuk nemtom hogy a margitot miért vonom ebbe bele, de miért ne.....:DD

Amúgy Aragones egy igazi gyökér... mind emberileg, mind pedig a edzői kvalitását nézve... Raul csapatbatételének volt értelme?? Xavi lehozásának volt értelme???
Nah nehogy már a ramoson ment el a meccs a torres a david villa és a raúl is [auto_cenzúra] volt a pernia oldalán meg úgy hozták át a labdát ahogy akarták ne fogd már rá azért mer madridos
A gól az övé volt!!! Az volt a feladata, hogy fogja azt a telibevert hosszú oldalt! nem fogta...... vieira elfejelte, majd pedig(hab a tortára) még be is pattant róla a labda... pedig ha nem ért volna hozzá casillas kivédi, mivel oda ment ahol ő ált. Nem mondtam egy szóval se hogy csak rajta ment el... Igazad van, hogy Pernia legalább ugyanolyan [auto_cenzúra] volt, sőt még sorolhatnám....
Kicsit ideges lettem attól a bénázástól amit Ramos művelt annál a pontrúgásnál:(((((
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2006.06.27. 23:33:49

Ezt nem hiszem el :twisted: . Végre volt egy szimpatikus spanyol csapat, akiket még én is kedveltem, erre ezek a franciák akiket kimondottan nem szeretek továbbjutnak. De hogy? Egyrészt nem játszottak jól a spanyolok, rosszul cserélt az edző (szerintem), ha már Xavit lehozta Iniestat kellett volna felvinni. Nézzük a másik oldalát a franciákat, önmagukhoz képest egyre jobbak, de Henryt egyre inkább nem kedvelem BL döntő után beszólt Eto'o góljára, most meg eljátsza hogy Puyol lekönyökli. Hová tűnt a fair play, meg a hatalmas szerénysége? Csalódtam benne.

Nah akkor a délutáni meccsről: Brazília, itt a megfigyelt játékosom ki más mint Ronaldinho? Csinált már vmi emlékezeteset ezen a vb-n? Mert én nem igazán láttam :( . Nem tom hogy mi van neki kiadva parancsba, de hogy egyszer megindulna gyorsan előrefelé ahogy szokta ahogy csak ő tudja eddig elmaradt. Másrészt csapatként nem igazán muzsikálnak jól, a világért nem passzolnának le a labdát a tiszta helyzetben lévő játékosnak. Vmi nincs rendjén az biztos. Csalódtam.

Vb: bírók, kommentátorok, csapatok, játékosok. Csalódtam.

Senki se nyújtja azt amit várnék tőle. Most már csak egyben reménykedek brazília játéka feljavul és végre egy csapatot alkotnak elkalapálják a franciákat. Argentína az egyetlen csapat akik eddig megközelítették elvárásaimat, remélem ezekután még ennél is jobbak lesznek. Lehet magas a mércém, de ez egy vb a futball ünnepe. És ne az legyen már a legnagyobb izgalom hogy meglesz-e a sárgalaprekord (meglett) vagy hogy meglett Ronaldo gólrekordja(akinek grat csak összehozta :D ). Nah ennyi. :evil:
Remélem júli 9 után megváltozik a véleményem és majd azt írhatom hogy ez igen ez a foci, amit imádok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Kralo 2006.06.27. 23:42:45-kor.
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.27. 23:30:06

Kluivert55 írta: Aki bírálta Vasárnap este a Hollandokat, igaz ők sportszerűtlenek is voltak, azok nyugodtan bírálhatják a Spanyol válogatottat is, mert a gól után ultra lélektelen játékot játszottak!
Voltál már ilyen helyzetben? Tudod, milyen érzés pár perccel a vége előtt gólt kapni, úgy, hogy tudod, hogy a csapatnak nem megy, és már idő se nagyon van az egyenlítésre?
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.27. 23:27:30

A második gól kifejezetten emlékeztett ebué történetére a bl döntőben feldobta magát befujták talán épp puyolnak azt nem tudom aztán jött campbell most jött ez a mocsadék viera
Kluivert55
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:55:39
Tartózkodási hely: Sárospatak

2006.06.27. 23:27:20

Aki bírálta Vasárnap este a Hollandokat, igaz ők sportszerűtlenek is voltak, azok nyugodtan bírálhatják a Spanyol válogatottat is, mert a gól után ultra lélektelen játékot játszottak! Sajnos! Szerintem az edző is benne van úgy, mint Van Basten! Mindegy legalább pihennek a játékosaink! Szurkoljunk a többi még "életben lévő" Barca játékosnak!
totobike
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:09:05
Tartózkodási hely: Paks

2006.06.27. 23:25:27

Ordog írta:Ez a Sergio Ramos az Isten ajándéka...

Az még hagyján, hogy egy rendes valamire való felfutása nem volt a széleken, anélkül hogy el nem vesztette volna labdát. Az még hagyján, hogy a pontrúgásnál nem fogta a hosszú oldalt, hogy megakadályozza Vieira fejesét, na de az, hogy berúgja a saját kapujába a labdát az már mindennek a teteje....
Ha Puyolnak nem lett volna az a 2-3 nagyon fontos mentése akkor már hamarabb eldőlt volna a meccs...

Köszönjük meg Ramosnak és kedves klubbjának ezt a csodás estét... mondjuk nemtom hogy a margitot miért vonom ebbe bele, de miért ne.....:DD

Amúgy Aragones egy igazi gyökér... mind emberileg, mind pedig a edzői kvalitását nézve... Raul csapatbatételének volt értelme?? Xavi lehozásának volt értelme???
Nah nehogy már a ramoson ment el a meccs a torres a david villa és a raúl is [auto_cenzúra] volt a pernia oldalán meg úgy hozták át a labdát ahogy akarták ne fogd már rá azért mer madridos
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2006.06.27. 23:22:22

Strácok! :evil: Kultúráltan...
Igenis megérdemelte a spanyol csapat, hogy kiesett! Se egy rohadt szöktetés, se egy ütem passz, se egy időben passzolt labda... Ritka önző volt a csapat támadójátéka... Egyszerűen mindenki magáért hajtott... Szétesett a csapat játéka. Bezzeg az utolsó 5-10 percben már tudtak együtt játszani... Megérdemelt kiesés!
Szorítsunk Decoéknak, Messiéknek! Azért én a németeknek is szorítok... Remélem a portugálok döntőbe jutnak.
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.06.27. 23:21:55

Fernando írta:
JONNY GREENWOOD írta:ÁÁÁÁHhhh nekünk sosincs szerencsénk a bírókkal...
meg úgy egyáltalán... szegény puyol, a második gól előtt még szabálytalan se volt...
Lehet durva leszek de sztem Aragones nem jó edző :roll:
Így van! Aki Rault beteszi meg aki változtat a csoportmérkőzésen bevált taktikán az nem norm. Lehet, hogy jót akart húzni, de nem jött össze...
Vhogy olyan érzésem van, hogy Raul miatt változtatott mindenen. Mivel Villát és Torrest nem lehetett kihagyni, ezért átállt 3 csatárra így Raulnak is szorított helyet. De kérdem én, mikor fognak már tanulni abból, hogy ahol ott van az a kiégett ostobaarcú, ott jó nem sülhet ki a dologból... Remélem jövőre alapember lesz a reklámban...

Ez az 1. vb ahol szívből szurkoltam a spanyoloknak... most már tudom milyen csalódást éltek át azok a szurkolók akik eddig nekik csápoltak a vb-ken, eb-ken...

Majd 4 év múlva :lol:
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2006.06.27. 23:10:19

JONNY GREENWOOD írta:ÁÁÁÁHhhh nekünk sosincs szerencsénk a bírókkal...
meg úgy egyáltalán... szegény puyol, a második gól előtt még szabálytalan se volt...
Lehet durva leszek de sztem Aragones nem jó edző :roll:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2006.06.27. 23:08:46

Saviola írta:Szánalom..Henry egy pirmadonna..utnem szo nelkul..remelem szegyenletesen kiesnek a brazilok ellen..Aragones is 0 volt..ha mar lehozza Xavit,mar ez alapban baromsag,akkor inkabb iniesta ment volna fel..ááh.. :evil: :cry:
Sajnos Iniesta nagyon gyengén játszott a szaúdiak ellen, így szerintem, ha rajtad lett volna akkora teher, Te sem cserélted volna be.

Egyébként meg hülyeség a madridiakra fogni, semmivel nem voltak gyengébbek, mint a csapat többi tagja. Mondjuk Puyol kiemelkedett, de a többiek kb. azonos szinten teljesítettek.
Avatar
Ordog
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3013
Csatlakozott: 2004.10.08. 18:54:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2006.06.27. 23:02:30

Ez a Sergio Ramos az Isten ajándéka...

Az még hagyján, hogy egy rendes valamire való felfutása nem volt a széleken, anélkül hogy el nem vesztette volna labdát. Az még hagyján, hogy a pontrúgásnál nem fogta a hosszú oldalt, hogy megakadályozza Vieira fejesét, na de az, hogy berúgja a saját kapujába a labdát az már mindennek a teteje....
Ha Puyolnak nem lett volna az a 2-3 nagyon fontos mentése akkor már hamarabb eldőlt volna a meccs...

Köszönjük meg Ramosnak és kedves klubbjának ezt a csodás estét... mondjuk nemtom hogy a margitot miért vonom ebbe bele, de miért ne.....:DD

Amúgy Aragones egy igazi gyökér... mind emberileg, mind pedig a edzői kvalitását nézve... Raul csapatbatételének volt értelme?? Xavi lehozásának volt értelme???
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2006.06.27. 22:59:44

Szánalom..Henry egy pirmadonna..utnem szo nelkul..remelem szegyenletesen kiesnek a brazilok ellen..Aragones is 0 volt..ha mar lehozza Xavit,mar ez alapban baromsag,akkor inkabb iniesta ment volna fel..ááh.. :evil: :cry:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
huevos
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2006.02.22. 09:40:35
Tartózkodási hely: Huevos szigete

2006.06.27. 22:58:39

nagyon sajnálom, egy igazán remek válogatott búcsúzik, nem érdemelték meg a spanyolok
mondjuk ma talán igen....
szerintem 2 baja van ennek a spanyol csapatnak:
1. aragones
2. raul, de ez az 1.-ből következik.....
-rault játszatni????
-lehozni Xavi mester s helyette a hazanélküli sennát betenni?????
-lehozni Villát s helyette az egész vb-n halványan muzsikáló Luis Garciát behozni????
-Iniestának alig adni lehetőséget????
áááá, remélem eltakarodik ez a rasszista disznó!

szerintem nem vezette rosszul a meccset Rosetti ( azért vicces volt a "sokáig nem adok sárgát" elv...), de ezt hívják úgy hogy eredmény befolyásoló hiba....úgyhogy 1-est neki!
never let the children cryin'!
Badi
Isten császár
Hozzászólások: 4611
Csatlakozott: 2004.10.08. 21:17:02
Kapcsolat:

2006.06.27. 22:55:38

sergio "spanyolországlegnagyobbtehetsége" ramos megint villogott...
aragones is, érthetetlen, hogy miért hozta le Xavit...teljesen megbénult vele a középpálya
JONNY GREENWOOD
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:09:58

2006.06.27. 22:53:51

ÁÁÁÁHhhh nekünk sosincs szerencsénk a bírókkal...
meg úgy egyáltalán... szegény puyol, a második gól előtt még szabálytalan se volt...
Lezárt