Ronaldinho Gaúcho #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.08.31. 12:20:42

Gutival egy lapon említeni megalázó.. Bár az is megalázó a Barcának, ahogy mostanában játszik... Még elnéztük, ahogy tavaly rossz volt, volt mire fogni.. De most? Kiborító, amit művel... Pedig volt itt fogadkozás, meg minden... Lassan lehet, hogy beigazolódik, amivel Laporta ijesztgette Fergussont anno, és Ronaldinho elkezd inkább a bulival foglalkozni, mint a focival.. A legjobb megoldást abban látom, hogyha kölcösn adjuk jövőre a cselzinek, azzal az opcióval, hogy ellenünk nem játszhat :lol:
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.31. 12:11:31

Ronaldinho most azt csinálja, mnt a realban Guti.... Elnézést a hasonlításér.

de sztem Guti is ad hatalmas labdákat, csak azt hiszi magárol, h Ő r10 8) , és ő sem fut EGYÁLTALÁN SEMMIT.... mi a vélemény??
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.08.31. 11:21:30

Nekem van egy "A világ legjobb futballistái" sorozatból egy Ronaldinhóval foglalkozó könyv. Sokszor olvasgattam már, nemrég újból elővettem és a következőre lettem figyelmes:

Ronaldinhoról mondta Julien Dao Duc, a Paris-SG egyik vezérszurkolója:

"Sohasem lesz még egy ilyen tehetséges játékosunk, mint amilyen ő volt. Ugyanakkor sokszor kicsi lustának tűnt, és nem egyszer úgy látszott, hogy csak akkor focizik, ha kedve van hozzá."

Ez azt jelenti magyarul, hogy nem újkeletű dolog, egyszerűen elkényelmesedett a PSG-ben és itt is azt tette. Megvettük évekkel ezelőtt, a klubváltás ugyebár új impulzusokat ad, motiválja a játékost az új közeg. Ronaldinho pedig már régóta a Barca játékosa, szóval most ott tartunk, ahol volt anno a PSG-ben is vele.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.08.31. 11:10:02

Az is szomoru, ahogy kinéz :roll: Tixta szálka volt, tökéletes testfelépitése, fizikuma volt, most meg... :oops: :cry: Sajnos nagyon leépült, nem csoda, h nem bir futni :(
Avatar
Mental Theo
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2005.08.29. 12:44:33
Tartózkodási hely: Gyulafirátót

2007.08.31. 09:42:57

egyetértek.
amikor idekerült sokkal jobban játszott, sokat futott,nem dédelgette a labdát. az elmult két szezonban megkapta,tartotta, indította Giulyt-t. ennek 90%-a [auto_cenzúra] lett. Messivel jobban megy,de tényleg futnia kéne inkább, nekifutásból cselezgetnie,nem helyből várnia hogy valaki fusson,aztán majd inditom...
Ha 6 tyúk 4 nap alatt hány tojást tojik,akkor hány tyúk hány nap alatt hány tojást tojik?
Andrisveres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2007.08.22. 14:07:49

2007.08.31. 09:24:50

Az a baj szerintem , hogy itt sokan Ronaldinhoval azonosulnak , nem pedig a csapattal!!!

Az h 21 gólt lőtt igaz , de nézd meg h abból hány 11es és hány szabadrúgás volt (ami cseppet sem lebecsülendő persze) , ez is mutatja h a mezőnyben sokkal gyengébben teljesített.

Utálom azt h elvileg 3 támadóval játszunk , Ronaldinhonál a labda togyorog egy kicsit , indítgat (sokszor jól) de tök kiismerhető lesz a játék!!!
miért ne indul meg , cselez ki egy embert passzol egyet etonak és egyből ott a helyzet?

Őt miért ne lehetne kiugratni , úgy h egy az egybe vezesse a labdát?

Mert nem fut , nem próbálkozik stb... Hidd el , h Henry akármikor ki tudná szolgálni R10 et!!!!
(ha az arsenalban éppen nem gólt lőtt akkor gólpasszt adott, és ezt hosszú időn keresztül csinálta, ezért imádták nem hízott el meg sétálgatott)

ha R10 nem venné magára ezt az én vagyok a karmester semmit nem vállalok tisztet és beindulna stb 1000szer jobb lenne a barca!! Mert zseniális játékos , de neki anyit kéne futnia mint messinek , fel alá!!! és ez nem zárja i azt h irányítson , de ő is több gólt szerezne!!!

Ha jólemlékszem régen is ő volt a karmester , és nagyon sokat beindult , vállalt.

És lehet h nagyon sokat elért segített , de ez nem mentség.

Gondoljatok bele , h ha nem tudnátok h ő Ronaldinho , és így játszana 1 éve egy máshogy kinéző játékos, senki nem mondaná azt h a Barcában a helye és le kéne igazolni... ezért Cserepad!!! messze nem kezdő játékos most a Barcelonában.
Avatar
Ádám02
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2467
Csatlakozott: 2006.03.10. 13:58:44
Tartózkodási hely: Barcelona

2007.08.31. 06:54:17

Mr. Master írta:Ronaldinho anno azért kapta meg a szalagot, mert ő volt a csapat egyik legjobbja, a legmotiváltabb, szóval a topjátékos minden tekintetben, ez most MEssi, ennyi erővel neki is nyugodtan átadhatná.... Puyol, Xavi, Messi/Valdes...
Messi nekem valahogy túl fiatal :? és nem olyan fajta aki irányítana egy csapatot én még várnék vele!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.08.31. 06:45:45

Ronaldinho anno azért kapta meg a szalagot, mert ő volt a csapat egyik legjobbja, a legmotiváltabb, szóval a topjátékos minden tekintetben, ez most MEssi, ennyi erővel neki is nyugodtan átadhatná.... Puyol, Xavi, Messi/Valdes...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2007.08.30. 22:33:14

Rumig írta:A kispadra ültetése azért problémás, mert Puyol távollétében ő a csk, márpedig a csk-t nem szokás padoztatni. Sztem újra kéne gondolni/szavazni (csapaton belül) a csk-kat, nálam biztos, h Xavi lenne a második számú :!:
Ettől függetlenül tényleg nem kell mindig kezdenie, és sztem nem is fog, legalábbis Puyol felépülése után nem.
Igen, ez így igaz, a saját nevelésüeknek kéne a csk-knak lennie, Puyol-Xavi-Iniesta-Valdés-Messi-(Oleguer) jók lennének. Bár nem tudom hogy Messi hogy fogná össze a csapatot, szerintem ezt is megoldaná 20 évesen. Chivu pl. 18 évesen volt az Ajax csk-ja!
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.08.30. 21:37:34

cruyff írta:De azt már kevesebben veszik észre, hogy ha ő a pályán van akkor az ellenfél 3-al kevesebb játékosa mer felzárkózni a támadáshoz, de még sorolhatnám.
Csak nyugodtan zárkózzanak föl hárommal többen, marad egy Henry üresen, akinek lehet lendülete... Ha viszont van Ronaldinho, akkor azt ostanában nem három védővel szokátk lerendezni, hanem mióta játszottunk a Cselzi meg a Liverpool ellen, azóta a spanyolok is észrevették, hogy elég egy vérszívót ráálítani... ÉS ha ő a pályán van, akkor garantált, hogy minden ellenfél betömörül a 16osa elé... Hagyni kéne a csapatnak, hogy egy kicsit az ellenfél is játsszon a labdával, a meddő mezőnyfölénynél számunkra nincs rosszabb, nem tudunk benne felpörögni...
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.08.30. 21:34:50

A kispadra ültetése azért problémás, mert Puyol távollétében ő a csk, márpedig a csk-t nem szokás padoztatni. Sztem újra kéne gondolni/szavazni (csapaton belül) a csk-kat, nálam biztos, h Xavi lenne a második számú :!:
Ettől függetlenül tényleg nem kell mindig kezdenie, és sztem nem is fog, legalábbis Puyol felépülése után nem.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.30. 21:26:11

Ronaldinhoval soha nem voltunk 10-en. Mikor neki nem megy, akkor az egész csapatnak nem megy. Ez igaz. De az még senkinek nem jutott eszébe, hogy fordítson ezen a logikán és azt mondja: ha a csapatnak nem megy, neki sem megy. Mert bizony Dinho mellett én még sorolhatnám a tavalyi szezonból Puyol borzalmas helyezkedéseit, a Deco-féle labdatemetősdit, a Marquez-féle antipassz játékot, Oleguert, az általános kevés mozgást a középpályán, azt, hogy Iniestaán és Messin kívül mindenki, kivétel nélkül formán kívül volt, aztán ők is beleszürkültek, szóval itt a csapattal voltak a gondok. Csak Ronaldinhora mindenki rátesz egy tonna terhet, mert saját magához képest, tőle mindig többet várunk. De ő is ember. Most viszont (ha a sérülések elkerülnek minket) meg fog oszlani ez a teher, mert vannak még jó játékosaink. Ja, és még valamit: mindenki azt nézi, hogy bejön-e a csel Dinhonak vagy nem. De azt már kevesebben veszik észre, hogy ha ő a pályán van akkor az ellenfél 3-al kevesebb játékosa mer felzárkózni a támadáshoz, de még sorolhatnám.
VISCA EL BARCA!
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.08.30. 21:23:25

R10-nek az a "szerencséje", hogy Samu megsérült. Mert 1-2 fordulón belül a padon találta volna magát :roll:
Rijkaard pedig nem meri meglépni, hogy dos Santos a kezdő, R10 pedig a csere. Ő nem ennyire bátor...
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.30. 21:21:38

cruyff írta:R10-et a kezdőbe! Indokaim: 1. TAKTIKA R10 már alapból megosztja a védők figyelmét, mégha rossz formában is van, simán leköt 2-3 védőt. S így lesz területe például Henrynak, Messinek, dos Santosnak, vagy éppen Iniestának. 2. PSZICHOLÓGIA Ha egy játékosnak nem megy a játék és ilyenkor nem érzi, hogy kiállnak mellette, megvonják tőle a bizalmat, akkor az tényleg hazavághatja az önbizalmát és a játékkedvét. Például aranyszabály, hogy hatalmas kapusbaki után ne hozd le a kapust, mert azzal az egész karrierjét teszed tönkre. 3. ETIKA R10 már annyit letett az asztalra és annyit tett a Barcáért, hogy egész egyszerűen nem érdemli meg, hogy mikor rosszabbul megy a szekér, hátat fordítsanak neki. 4. LOGIKA Ha nem megy a bugi, még mindig lehet cserélni. Dinho padoztatása esetleg feszültséget keltene, viszont senki nem lesz kiakadva ha dos Santos nem kerül be a kezdő 11-be. Még ő sem. 5. POLITIKA R10 a mai Barca védjegye, szimbóluma, első számú embere. Megjelenése óvatosságra inti az ellenfeleket, és bátorítja a befektetőket. 6. GENETIKA R10 nem egyszerűen egy jó futballista, vagy egy zseni. Ő a Zseni. Mint amilyen Puskás(50'), Pelé(60'), Cruyff(70'), Maradona(80'), Zidane(90') voltak egykoron. A 2000-es évek meghatározó játékosa.
1. Szerintem jobb lenne, ha olyan kötné le a figyelmet, aki még emellé csinál is valamit.

2. Több, mint egy éve állunk ki mellette...Nyilvánvaló, legalábbis számomra, hogy csak úgy nem fog egyik napról a másikra jobban játszani, úgyhogy jobb lenne, ha az edző kívülről minél előbb megtenné a lépéseket. Felesleges várni a semmire...

3. Elég régóta megy már rosszul neki a szekér.

4. Ha nem tudja elviselni, hogy őt is le lehet ültetni, hogy ő nem egyenlő a csapattal, akkor nincs miről beszélni.

5. A pályán játszani kell, nem a politikai szemszögeket figyelembe venni.

6. Ja, egy zseni...Egy sétáló zseni, aki nem segíti annyival a csapatot mostanába, hogy egyfolytába kezdő legyen.
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2007.08.30. 21:09:10

cruyff írta:R10-et a kezdőbe! Indokaim: 1. TAKTIKA R10 már alapból megosztja a védők figyelmét, mégha rossz formában is van, simán leköt 2-3 védőt. S így lesz területe például Henrynak, Messinek, dos Santosnak, vagy éppen Iniestának. 2. PSZICHOLÓGIA Ha egy játékosnak nem megy a játék és ilyenkor nem érzi, hogy kiállnak mellette, megvonják tőle a bizalmat, akkor az tényleg hazavághatja az önbizalmát és a játékkedvét. Például aranyszabály, hogy hatalmas kapusbaki után ne hozd le a kapust, mert azzal az egész karrierjét teszed tönkre. 3. ETIKA R10 már annyit letett az asztalra és annyit tett a Barcáért, hogy egész egyszerűen nem érdemli meg, hogy mikor rosszabbul megy a szekér, hátat fordítsanak neki. 4. LOGIKA Ha nem megy a bugi, még mindig lehet cserélni. Dinho padoztatása esetleg feszültséget keltene, viszont senki nem lesz kiakadva ha dos Santos nem kerül be a kezdő 11-be. Még ő sem. 5. POLITIKA R10 a mai Barca védjegye, szimbóluma, első számú embere. Megjelenése óvatosságra inti az ellenfeleket, és bátorítja a befektetőket. 6. GENETIKA R10 nem egyszerűen egy jó futballista, vagy egy zseni. Ő a Zseni. Mint amilyen Puskás(50'), Pelé(60'), Cruyff(70'), Maradona(80'), Zidane(90') voltak egykoron. A 2000-es évek meghatározó játékosa.
Üljön csak a padon:
1 RACIONALITÁS: Jobban jár a csapat, hogyha 11en vagyunk, mintha csak 10en lennénk...
2. PSZICHOLÓGIA: Ronaldinho nem kapus, amíg látja a társakat brillírozni, elgondolkodhat azon, hogy ő akar-e ebbe szerepet vállalni, és ha igen, akkor ahhoz többet kell nyújtania, vagy marad ott ahol van....
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.30. 20:59:55

ozsimiki írta: Ami szntem badarság:
-Télen eladni :? :roll:
-Mostantól minden nap 100-val írni a hszeket,h milyen fhos,nem kell nekünk,lehet pótólni
Egyetértek!
Sőt, ez több mint badarság.
Rivaldo-A Legnagyobb.
cruyff
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1023
Csatlakozott: 2004.11.23. 14:09:50
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.30. 20:56:32

R10-et a kezdőbe! Indokaim: 1. TAKTIKA R10 már alapból megosztja a védők figyelmét, mégha rossz formában is van, simán leköt 2-3 védőt. S így lesz területe például Henrynak, Messinek, dos Santosnak, vagy éppen Iniestának. 2. PSZICHOLÓGIA Ha egy játékosnak nem megy a játék és ilyenkor nem érzi, hogy kiállnak mellette, megvonják tőle a bizalmat, akkor az tényleg hazavághatja az önbizalmát és a játékkedvét. Például aranyszabály, hogy hatalmas kapusbaki után ne hozd le a kapust, mert azzal az egész karrierjét teszed tönkre. 3. ETIKA R10 már annyit letett az asztalra és annyit tett a Barcáért, hogy egész egyszerűen nem érdemli meg, hogy mikor rosszabbul megy a szekér, hátat fordítsanak neki. 4. LOGIKA Ha nem megy a bugi, még mindig lehet cserélni. Dinho padoztatása esetleg feszültséget keltene, viszont senki nem lesz kiakadva ha dos Santos nem kerül be a kezdő 11-be. Még ő sem. 5. POLITIKA R10 a mai Barca védjegye, szimbóluma, első számú embere. Megjelenése óvatosságra inti az ellenfeleket, és bátorítja a befektetőket. 6. GENETIKA R10 nem egyszerűen egy jó futballista, vagy egy zseni. Ő a Zseni. Mint amilyen Puskás(50'), Pelé(60'), Cruyff(70'), Maradona(80'), Zidane(90') voltak egykoron. A 2000-es évek meghatározó játékosa.
VISCA EL BARCA!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.08.30. 20:55:17

varga tamás írta:A szívemre tettem a kezem, és azt mondom: R10-et a kezdőbe, dos Santost pedig a cserepadra. Aztán ha kell, akkor lehet cserélni.
Ahogy Franket ismerem, tuti ez lex, és ha be is áll Dos, akkor sem Ronie helyett, hanem Messit hozná le, attol függetlenül, h ki nyujt többet. De cáfoljon rám, és mutassa meg, h igen is nagy edző, és nem a nevet, hanem a teljesitményt nézi.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2007.08.30. 20:38:35

Grekinek és Zozzy 5 nek van igaza. Persze még nyilván okak támogatják ezt a véleményt. Többek közt én is. Senki nem azt mondja h küldjük, HANEM,hogy PADOZZON két 3 meccset. Ennyiből áll az egész. DECONAK is bevállt, nem hiszem ,h r10nek kisebb haszna lehnne belőle. Ez az egyetlen megoldás. amig ezt Frank nem látja be, nincs miről bezélgetni.
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.08.30. 20:37:54

Padozással egyetértek! De ahogy motiváltabb lesz garantált kezdőbe Vele!!!

Ami szntem badarság:
-Télen eladni :? :roll:
-Mostantól minden nap 100-val írni a hszeket,h milyen fhos,nem kell nekünk,lehet pótólni
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.08.30. 20:33:17

A szívemre tettem a kezem, és azt mondom: R10-et a kezdőbe, dos Santost pedig a cserepadra. Aztán ha kell, akkor lehet cserélni.
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.08.30. 20:27:07

Tamás, tedd a kezedet a szívedre és mondd azt, hogy hétvégén hagynád Giovanit a padon és R10-et kezdetnéd! Hagynád, hogy a neve miatt ott legyen a kezdőben, miközben ez a suhanc volt a legeredményesebb az előszezonban , a csapat meg kakiban?
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.08.30. 20:24:15

Mikor csinált meg Ronnie utoljára egy jó cselt? Jobbat mondok, mikor vert meg valakit istenigazából egy az egyben, amiből gólhelyzet alakult ki? Én megmondom őszintén (bár egyre jobban romlik a memóriám) mostanában nem ugrik be ilyen. Lassú, körülményes, nem elég robbanékony, valószínűleg önbizalomhiányban is szenved, amiért mostanában nem jönnek össze a dolgai. Ráadásul rohadtul el van hízva. Eddig sem védekezett, ezután sem fog, tehát azt hiába várjuk tőle. De azt, hogy igenis megküzdjön minden labdáért és ha kell becsússzon, azt igen.

Vagyis le kell ültetni a padra, hogy észrevegye magát, hogy nem egyenlő a csapattal és hogy bizony ott toporognak a küszöbön a nem sokadrangú helyettesek, hanem igazi vetélytársak. Pontosan ezért éreztem azt, hogy Henry kell nekünk, hogy jelenlétével megteremtse az egészséges versenyhelyzetet. Hogy ne a szokásos kezdő vonuljon ki mindig a pályára, hanem azok, akik azon a héten a legjobban, a legtöbbet teljesítettek az edzéseken!
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.08.30. 20:22:35

varga tamás írta:Zozzy!
Ne haragudj, de amit leírtál - szerintem - teljes képtelenség. Egyrészt, télen nem veszi meg senki, hisz a nemzetközi kupákban nem játszhat. Másrészt: már korábban leírtam. Azt mondod: néha ad egy jó labdát. Az elmúlt idényben csak Deco adott nála több gólpasszt - tízet, a [auto_cenzúra] Ronie meg nyolcat. Deco hány gólt lőtt? Említésre sem méltó. A gyengébben teljesítő R10 még mindig nélkülözhetetlen játékosa a Barcelonának. Aki másképp látja, az gondolkozzon.
Ahogy ismerem Berlusconit meg Abrát, ők az első adandó pillanatban megvennék, nem számít, hogy tél vagy nyár.
Nem is azt mondtam, hogy a tavalyi szezonban kellett volna eladnunk, vagy hogy akkor Decóval kellett volna pótolnunk. Viszont ebben a mai Barcában ez a Ronaldinho szerintem pótolható. Sőt, az árából egy rakatnyi klasszist meg lehetne venni, amire persze nincs szükség, csak a viszonyítás miatt mondom.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4093
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2007.08.30. 20:17:12

Zozzy 5 írta:Na akkor tőlem utoljára:

A mostani sétálgatása, lazáskodása miatt felesleges védeni. A tények azok, hogy magához képest ez egy nagy nulla! "Kárára" már megmutatta, hogy mit tud, így azt gondolom, hogy mi nyugodtan elvárhatjuk tőle azért a pénzért a valódi tudását, ne csak egy halvány foltot a passzai nevében. Lehet mondani, hogy azért még mindíg nem játszik olyan rosszul, a szabikat egész jól lövi, de ez édes kevés, mert a szabik mögé egy rakatnyi játékost odaállíthatunk, és a padon pedig szintén sok játékost találunk, aki kihajtaná magát a pályán, és sokkal nagyobb hasznára válna a csapatnak, mint ez a "annyira még mindíg nem rosz Ronaldinho". Van elég játékosunk, akiknek a passzolási képességét bármely sztárklub megirigyelné, nincs nekünk egy olyan Ronniera szükségünk, akinek a passzkíséleteiből néha bejön egy forintos, a többit viszont lazán lekapcsolják.

A bizalom...Tavaly már eljátszott egy évet a bizalomból. Akkor volt magyarázat, a fáradtság, ami érthető is. Más kérdés, hogy tőle én fáradtan is többet vártam volna. Na mind1, a tavaly egy katasztrófa volt, de akkor nem csak miatta. Most kipihenhette magát, mégis így látszik, hogy ő frissen sem akar sokkal több mindent. Fejben vannak itt a problémák, el kell ismerni, hogy elszállt magától. Ezzel lehet vitatkozni, felesleges...Mindenképp le kell ültetni 1-2 meccsen a padra, el kell vele beszélgetni. Utánna várni télig, hogyan hatott ez rá. Ha nincs eredmény, akkor télen mehet. Szerintem nem jár neki még1 év bizalom, főleg úgy nem, hogy mostmár elvileg nem is fáradt. Másrészről nem is logikus, hisz ha 1,5 év nem volt neki elég, akkor 0,5 alatt miért változna?

Törekedjen a maximumra, mert ez a feladata. Ez a Ronnie pótolható, úgyhogy ha az előbbikere nem hajnaldó, akkor útjaink válljanak külön :!:

Én most leírtam a magam részéről mindent, tovább nem foglalkozok vele. A hétvégét pedig remélem a padon kezdi!
Itt a pont :wink: :wink:
Kép
Lezárt