Frank Rijkaard #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2008.03.20. 23:00:27

sztem ez a puli msotmár tényleg szedheti a sátorfáját,ezzel a csapattal mégy nyilasi uram vagy várhidi is többet alkotna:D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Giga999

2008.03.20. 22:54:02

Boixos írta:tényleg nem kell ezzel a "mit tett a Klubért" szöveggel jönni.
tény, h nagyszerű első három éve volt, fantasztikus csatákkal és csodálatos győzelmekkel. hogy ezekhez neki mennyi köze volt, azt ne feszegessük, sztem, egyszerű kívülálló szurkoló szerint nem sok, mert ha igen, akkor miért nem tud mit kezdeni az utóbbi két év sza.r teljesítményével?
nem gyűlölködésből, vagy mocskolódás miatt mondjuk sokan, h ennek az embernek a barcelona-beli pályafutásának vége. ennyi volt, érdemes lenne lapozni! senki sem kíváncsi a barcelona középcsapattá degradálására.
a barca eredményessége sokkal fontosabb, mint az, h egy látványosan megújulásra képtelen edzőt a helyén tartsanak.

Nem hát!!!Hen ten Cate volt az ész!!!Nézd meg odament a cselszkibe azt mecsenként 3-4 gólt rúgnak!!!Amióta meg elment azóta [auto_cenzúra] a Barca!!!Ő tudta motiválni a játékosokat főként ronit!!!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.20. 22:50:35

david0311 írta:Azt mondja meg nekem valaki a Celtic otthonában mért tudtunk olyan szépen játszani???
Egy nevet mondanék csak: Leo Messi, ennyi elég azthiszem...
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.20. 22:49:57

david0311 írta:Azt mondja meg nekem valaki a Celtic otthonában mért tudtunk olyan szépen játszani???

Egy oka van nem Rijkaard tette össze a csapatot semmi köze nem volt hozzá.Laporta beláthatná jobban ösztönzi a másodedző a csapatot mint a holland!!! HÚZZON A PIBE FRANKY!!!
Az egyik nap én is ezt írtam, aztán kiosztottak, többek közt Miki. Neeskens-ben több spirituszt látok, mint Frank-ben. Lehet, el kéne küldeni Frank-et, és az idény végéig Johan II-t kellene megbízni az edzői feladatokkal.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.20. 22:49:32

tényleg nem kell ezzel a "mit tett a Klubért" szöveggel jönni.
tény, h nagyszerű első három éve volt, fantasztikus csatákkal és csodálatos győzelmekkel. hogy ezekhez neki mennyi köze volt, azt ne feszegessük, sztem, egyszerű kívülálló szurkoló szerint nem sok, mert ha igen, akkor miért nem tud mit kezdeni az utóbbi két év sza.r teljesítményével?
nem gyűlölködésből, vagy mocskolódás miatt mondjuk sokan, h ennek az embernek a barcelona-beli pályafutásának vége. ennyi volt, érdemes lenne lapozni! senki sem kíváncsi a barcelona középcsapattá degradálására.
a barca eredményessége sokkal fontosabb, mint az, h egy látványosan megújulásra képtelen edzőt a helyén tartsanak.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Boixos 2008.03.20. 22:50:53-kor.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.20. 22:49:29

Tamás, teljessen egyetértek veled.
Hozzátéve, egy ilyen tét meccsen, R10-t el se vitte, Henryt be se teszi a kezdőbe... hogyisvan ez? :roll:
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
david0311
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2007.01.27. 18:14:32

2008.03.20. 22:47:13

Azt mondja meg nekem valaki a Celtic otthonában mért tudtunk olyan szépen játszani???

Egy oka van nem Rijkaard tette össze a csapatot semmi köze nem volt hozzá.Laporta beláthatná jobban ösztönzi a másodedző a csapatot mint a holland!!! HÚZZON A PIBE FRANKY!!!
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.20. 22:45:25

lehet ha Henry kezdo ugyanolyan kakaul jaccik mint eddig!
nem tudni!
jo csere volt az igaz!
fuuuuuuuuuuuuuu gudjohnssen :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.20. 22:45:16

Hogy megismételjem önmagam: SIC TRANSIT GLORIA MUNDI - Így múlik el a világ dicsősége!
Frankie!
Köszönjük, amit eddig tettél, de a továbbiakban nem kérünk belőled. Sikeresen lebontottad önnön "szobrodat", sikeresen kiírtad magadat a Barca aranykönyvéből, sikeresen leamortizáltad a csapatot, a klubot, sikeresen megkeserítetted a szurkolók életét és örömeit.
Ha, és amennyiben Laporta nem rúgja ki Foch marsallt, igazzá válik a mondás: VAK VEZET VILÁGTALANT! Ki-ki döntse el, ki a vak, és ki a világtalan.
Kép
barcakiraly
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 450
Csatlakozott: 2005.09.02. 12:51:41
Tartózkodási hely: Szolnok/Szandaszolos

2008.03.20. 22:43:53

Én már rég elfelejtettem h mit is ért el a barcával. Talán ha elhúz, pár hónapon belül eszembe jutna.
imadom a spanyol jatekvezetest (L)
Giga999

2008.03.20. 22:42:44

Wa2x_ írta:gnorbi - egyetértek... lehet szidni Frankyt, csak közben elfelejtjük, mit tett a klubért, ő nem 1 edző volt... sokkal több és szerintem ezzel mindenki egyet ért. Minden játokosa szereti, bíznak benne, az viszont tény, hogy elfáradt, nem tud megújulni, de úgy gondolom, a csapat is picit, hiányoznak a nagy igazolások, kiugró teljesítmények.... Henry annyire elég volt h pótolja Eto'o-t mikor nem volt, de nem többre. Esélyes a menesztése, de amit tesz és tett a klubért abban benne volt mindene!
Nagyszerű edzőnek tartom.
Azt senki nem felejti el amit tett a klubbért!!!Azért szoktam mondani hogy tisztességel távozhatna ha lemondana!!!Ne várja meg amíg 90 000 ember fehér zsebkendőt lenget és kirúgják!!!Most még úgy mehetne el hogy az marad meg bennünk hogy 2 bajnoki és 1 bl címet nyert!!!
Giga999

2008.03.20. 22:40:02

kicsics írta:most nem hibaztatom!
ma nagyon jol es idoben cserelt!
megvoltak a lehetosegeink csak be kellett volna rugni oket!
Hát ez a baj hogy Henry csere volt!!!Mondjuk most legalább oda hozuta be ahol tud játszani!!Egyből szerzett gólt!!!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.20. 22:39:20

Köszönöm, te eszetlen jószág, hogy kezdőbe tetted a szőke katasztrófát, Henryt meg a kispadon sz.pattad, hozzájárulva ezzel a kieséshez! Mikor takarodsz már el?
Avatar
kicsics
Jugador del Barça
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2008.02.21. 14:02:37
Tartózkodási hely: Balmazújváros

2008.03.20. 22:38:46

most nem hibaztatom!
ma nagyon jol es idoben cserelt!
megvoltak a lehetosegeink csak be kellett volna rugni oket!
Avatar
Wa2x_
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2007.09.29. 10:05:49
Tartózkodási hely: NK

2008.03.20. 18:21:31

gnorbi - egyetértek... lehet szidni Frankyt, csak közben elfelejtjük, mit tett a klubért, ő nem 1 edző volt... sokkal több és szerintem ezzel mindenki egyet ért. Minden játokosa szereti, bíznak benne, az viszont tény, hogy elfáradt, nem tud megújulni, de úgy gondolom, a csapat is picit, hiányoznak a nagy igazolások, kiugró teljesítmények.... Henry annyire elég volt h pótolja Eto'o-t mikor nem volt, de nem többre. Esélyes a menesztése, de amit tesz és tett a klubért abban benne volt mindene!
Nagyszerű edzőnek tartom.
Hinni akkor is, ha a tételt olykor csak hitünk bizonyítja, s küzdeni, bárha elégtételt csak a jövő ad álmainkra.
FCB> °Mes que un club.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.20. 12:40:57

quote="lionelmessi19"]Tamás, az te vagy. Más Barcelonistáknak még élénken él az emlékezetében a sok szemétség, amit a klubbal művelt José. Más futbalt is kedvelőkben pedig még sokszor ennyi egyéb patkányság.

És erre már csak privátban, vagy Frank topicjában.
Kanyarodjunk vissza a játékos igazolásokhoz.[/quote]
Milyen szemétségeket csinált a klubbal :?: Nekem ez új.
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2008.03.19. 21:46:14

Nyugi Attis, szombaton minden cool lesz, aztán - hogy teljes legyen a hétvége - vasárnap megcsapjuk a Valladolidot is... :wink:

Kicsit több pozitív energiát ide (is)!
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
antiimperialista
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3356
Csatlakozott: 2004.11.24. 10:28:44
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.19. 21:33:51

gnorbert írta:JELENLEG Frank Rijkaard az FC Barcelona szakvezetője.
Igen, Norbi, jelenleg ő a Barca edzője, pont ezért olyan kilátástalan jelenleg a Barca játéka.
Inkább koncentráljunk a szombatra :wink:
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2008.03.19. 21:12:32

JELENLEG Frank Rijkaard az FC Barcelona szakvezetője.

Sok szépet s jót köszönhetünk - többek közt - neki a korábbi kiváló eredményeink miatt (és hogy manapság ott vagyunk ahol - bár ez a gazdasági vezetésnek köszönhető inkább, ám ez igen összetett), és sok bosszúságot a mostaniak miatt...

Mivel JELENLEG Ő az edző, így megérdemli a maximális bizalmunkat, és a támogatásunkat, egészen addig amíg itt van.

Személyszerint én már sok-sok alkalommal kettéhasítottam volna az embert (bizonyos végeredmények után), ugyanakkor kedvelem azt a hihetetlen lazaságát, korrektségét amivel megáldotta a Jóisten, és nagyon szurkolok neki - és a kedvenc csapatomnak - hogy mindent besöpörjünk az év végén.

De ez én vagyok :wink:

Goo Frankie, goo FCBarcelona :!: :!: :!: :!:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.03.19. 20:41:18

a BL-ben téányleg nagyon jól muzsikálunk, semmi panasz! eddig a 0-0 volt a legrosszabb! így tovább!

azért vegyük figyelembe, h itt mindannyian csak a bajnokság után elégedetlenkedünk a csapattal, a BL után mindig dicsértük!

bár akkor még játszott Messi... :(
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.03.19. 20:07:28

Varga Tamás írta:Amióta figyelemmel tudjuk követni a spanyol első osztály történéseit, azt kell mondjam, ez a Barca közelmúltjának második legrosszabb teljesítménye. Ennél csak van Gaal második regnálása volt gyengébb. Mert, igaz Serra Ferrerrel is voltunk hátrébb, csak akkor ott volt ellenfélnek a Valencia, a Depor, a Betis, a Bilbao, a Sociedad. Most meg ott van a Real, aztán viszlát. Nincs még egy épkézláb csapat. És a bajnoki ezüstéremben ma sem lehetünk boztosak, az első helyről meg már ne is nagyon beszéljünk. Szégyen, hogy ezzel a játékosállománnyal ilyen gyatra teljesítményre vagyunk képesek. Ez pedig az edzőt minősíti. És, ez nem túlzás. Aki számára az, az szerelmes Frank-be.
Az valóban szégyen,ahogy idén a BAJNOKSÁGBAN játszunk,de ahogy már írtam,Frank csak az egyik oka ennek, igaz ezzel elérte,h le fogják váltani nagy valószínűséggel...a BL ben viszont van játék,nem is rossz,és ott ő is azt hozza amit 2éve...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.19. 19:55:28

Los Banditos írta:
Varga Tamás írta:Andris!
Ebben az okfejtésben a kiindulópont hibádzik. Ugyanis, Frankie-t nem nevezném edzőnek - a szó klasszikus értelmében.
Nem vagy te egy kicsit beteges? :roll:

Azt aláírom, hogy jelenleg nem ő a legjobb edző, de 4 év alatt eddig nyertünk vele.:
-2 La Ligát
-2 La Liga ezüstöt
-2 Spanyol-szuperkupát
- Európa szuperkupa ezüstérem
- és egy BL-győzelem

Az 5. évben jelenleg minden fronton még ott vagyunk, és nem is rosszak az esélyeink. Na most, aki ezek után már edzőnek sem tartja Rijkaardot, annak kefnit a lábára és irány a Petőfi-híd.(by Pistikenews)
És te nem vagy nagyon szemtelen? A by Pistikenews-t pedig otthon, vagy a barátaidnál elsütheted, de nálam, nem. Disztingválj! :twisted:
Ja, és az első ligaezüst az eredmény, a másik, az szégyen. Az Európai Szuperkupa-bukta ugyancsak szégyen, és a Világkupán való bukfencre sem lennék büszke. A Spanyol Szuperkupa pedig senkit sem érdekel, engem legalábbis, nem. Súlya, egyenlő egy kolibriével.
Kép
Avatar
DavidsNeD
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2006.01.22. 20:58:30
Tartózkodási hely: London

2008.03.19. 19:53:53

'...és nem is rosszak az esélyeink...'

Bár így lenne! De ha realisták vagyunk, akkor a spanyol kupán kívül [auto_cenzúra] sincs esélyünk.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.19. 19:53:48

Amióta figyelemmel tudjuk követni a spanyol első osztály történéseit, azt kell mondjam, ez a Barca közelmúltjának második legrosszabb teljesítménye. Ennél csak van Gaal második regnálása volt gyengébb. Mert, igaz Serra Ferrerrel is voltunk hátrébb, csak akkor ott volt ellenfélnek a Valencia, a Depor, a Betis, a Bilbao, a Sociedad. Most meg ott van a Real, aztán viszlát. Nincs még egy épkézláb csapat. És a bajnoki ezüstéremben ma sem lehetünk boztosak, az első helyről meg már ne is nagyon beszéljünk. Szégyen, hogy ezzel a játékosállománnyal ilyen gyatra teljesítményre vagyunk képesek. Ez pedig az edzőt minősíti. És, ez nem túlzás. Aki számára az, az szerelmes Frank-be.
Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2008.03.19. 19:45:05

Varga Tamás írta:Andris!
Ebben az okfejtésben a kiindulópont hibádzik. Ugyanis, Frankie-t nem nevezném edzőnek - a szó klasszikus értelmében.
Nem vagy te egy kicsit beteges? :roll:

Azt aláírom, hogy jelenleg nem ő a legjobb edző, de 4 év alatt eddig nyertünk vele.:
-2 La Ligát
-2 La Liga ezüstöt
-2 Spanyol-szuperkupát
- Európa szuperkupa ezüstérem
- és egy BL-győzelem

Az 5. évben jelenleg minden fronton még ott vagyunk, és nem is rosszak az esélyeink. Na most, aki ezek után már edzőnek sem tartja Rijkaardot, annak kefnit a lábára és irány a Petőfi-híd.(by Pistikenews)
in to exile
Lezárt