Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.08.05. 18:42:55

Rémesen unalmas már ez a téma, lerágott csont. Txikiék minden nap elmondják ugyanazt, fórumon is ugyanaz a semmirevezető vita...
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.08.05. 18:01:39

danko94 írta:
gekkodan írta:...
Plusz még az az indok hogy az elm
últ két bajnokságban alig játszott meccset mivel folyton sérült volt és lehet h Pep ezért nem számít rá + még az Afrika kupa....
Ja, és Adebayor nem játszik az ANK-n? Ez nem indok, ez egy hülyeség.
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.08.05. 18:01:32

danko94 írta:
gekkodan írta:...
Plusz még az az indok hogy az elm
últ két bajnokságban alig játszott meccset mivel folyton sérült volt és lehet h Pep ezért nem számít rá + még az Afrika kupa....
Ami nem lesz ebben a szezonban. Egyébként a többi stimmel. de ennyi erővel eladhatnánk Messit is, mivel ő sem keveset sérült meg... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2008.08.05. 17:59:13

gekkodan írta:...
Plusz még az az indok hogy az elm
últ két bajnokságban alig játszott meccset mivel folyton sérült volt és lehet h Pep ezért nem számít rá + még az Afrika kupa....
Avatar
d.OR
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 439
Csatlakozott: 2008.06.05. 14:50:06

2008.08.05. 17:48:14

nos, ez az "Eto'o a MU-ban" dolog nekem nagyon gyanús. a szívem egyik fele hosszú évek óta a MU-é (gondolom mondanom sem kell, hogy a másik fele meg a Barcáé), és én azon a véleményen vagyok, hogy nagyon nem illene bele a V. Ördögök jelenlegi keretébe. szerintem valahogy egyáltalán nem "angol focihoz illő" játékos. és amugy meg nem is ugyanaz a posztja mint Ronaldonak, a MU-nak nem kell középcsatár, Ronaldo távozása esetén talán szélső játékos jöhetne szóba, de az sem lenne olyan sürgős. szerintem Pep Eto'onál jobb középcsatárt kerseve sem találhat, nem tudom miért akarja elküldeni, de mivel nem látunk bele a fejébe, hanyagoljuk ezt a témát.
talán még csak annyit mondananék, hogy nekem nem igazán szimpatikus Pep "taktikája", de ezt inkább most nem fejteném ki. ez csak "női megérzés", ha szabad ilyet itt mondani :lol: mindenesetre meglátjuk mi sül ki belőle.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.08.05. 17:41:39

Igen, csak a probléma gyökere pont az, hogy miért??? Mi a garancia arra, hogy egy eddig Eto'o-hoz képest semmit sem mutató Adebayor megfelelően pótolja a spanyol bajnokságban kiemelkedő Eto'o-t?

Amikor Pep okoskodik, hogy nem illik a taktikába Eto'o, akkor megkérdezném tőle, hogy miért nem zavarja el Xavit-Iniestát és a többieket is? Ezek a játékosok posztjukon a spanyol bajnokság legjobbjai, sőt esetenként a világ élmezőnyében tanyáznak, csak úgy mint Eto'o.

Pep azzal kapcsolatban van eltévedve, hogy elfelejti talán: ennek a klubnak vagy egy arculata, amit edzőktől függetlenül elvárás, hogy betartanak. Sok passz, labdabirtoklási fölény, támadófoci. Erre Eto'o-nál alkalmasabb ember nem sok van a világon.

Mindezek ellenére számomra még mindig az a valószínű, hogy Pep nem küldte volna el. Txiki és haverjai kitalálták, hogy a nagy megtisztulás része lesz Eto'o, csak az a baj, hogy míg Deco és R10 esetében indokolt volt az eladás, Eto'o esetében nem az. Pusztán egy madrid-meccs előtti sárgalap, vagy néhány kiszólás nem jogosítja fel arra a vezetést, hogy egy 18/16-os bajnoki mutatóval bíró és a siralmas szezonban kiemelkedő teljesítményt nyújtó játékost elzavarjunk/elküldjünk/ ne számítsunk rá. A megfogalmazás szerintem indifferens.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.08.05. 17:30:20

Mihu írta:Ha Eto'o marad, akkor nem sok jót jósolok Pepnek :D Azért nem, mert Eto'o-t nem úgy ismerjük, mint aki jól tűri a megaláztatást, és jó teljesítmény után ne nyílvánítaná ki a véleményét :D Majd az egyik sorsdöntő meccsen gólt rúg, és lehet hogy a gólörömnél ki fog mutatni Pepnek valamit :D Amit teljes joggal megértenék, és Pep is megérdemelné, mert amit művel a kamerunival, az mindenre utal, csak nem épeszűségre.
Sztem ha ezt megcsinálná, akkor télleg a padon ülné végig a szezont, amit teljes joggal megértenék.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4094
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.08.05. 16:11:17

Ha Eto'o marad, akkor nem sok jót jósolok Pepnek :D Azért nem, mert Eto'o-t nem úgy ismerjük, mint aki jól tűri a megaláztatást, és jó teljesítmény után ne nyílvánítaná ki a véleményét :D Majd az egyik sorsdöntő meccsen gólt rúg, és lehet hogy a gólörömnél ki fog mutatni Pepnek valamit :D Amit teljes joggal megértenék, és Pep is megérdemelné, mert amit művel a kamerunival, az mindenre utal, csak nem épeszűségre.


Engem az zavar a legjobban, hogy SEMMIFÉLE magyarázatot nem kaptunk még arra hogy miért akarják elküldeni. Ronaldinho-nál azért burkoltan nyilatkozgattak, de Eto'o-nál semmi.
Avatar
Nastradamus
Jugador del Barça
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2008.07.03. 09:23:54
Tartózkodási hely: Budapest

2008.08.05. 15:55:08

otto'o írta:nekem egyre inkább úgy tűnik hogy guardiola ezzel a cirkusszal próbálja "betörni" eto'ot, hogy ellenvetés nélkül hajtsa végre az edző utasításait, és ha a sajtónak sem dumál közben akkor maradhat
sajnálom samut, nem lehet most könnyű neki
talán mégis jobb lenne, ha el tudna igazolni
kezdő sztem így is csak akkor lehet ha mások megsérülnek
nem akarom látni ahogy a padon szenved
'csába
Ez a nem lesz kezdő dolog....sztem simán kezdő lesz viszont ebben a "betörős" dologban lehet vmi!
Kép
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2008.08.05. 15:55:07

otto'o írta:nekem egyre inkább úgy tűnik hogy guardiola ezzel a cirkusszal próbálja "betörni" eto'ot, hogy ellenvetés nélkül hajtsa végre az edző utasításait, és ha a sajtónak sem dumál közben akkor maradhat
sajnálom samut, nem lehet most könnyű neki
talán mégis jobb lenne, ha el tudna igazolni
kezdő sztem így is csak akkor lehet ha mások megsérülnek
nem akarom látni ahogy a padon szenved
'csába
Sztem is csere lesz bár sztem a kezdőbe lenne simán a helye!!!
Henrynál sokkal jobb nem értem én ezt az egészet Pepet se meg azt a ro*adt csikit se :evil: ...de kitudja kezdő lesz....remélem....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szajko 2008.08.05. 15:55:54-kor.
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2008.08.05. 15:52:42

nekem egyre inkább úgy tűnik hogy guardiola ezzel a cirkusszal próbálja "betörni" eto'ot, hogy ellenvetés nélkül hajtsa végre az edző utasításait, és ha a sajtónak sem dumál közben akkor maradhat
sajnálom samut, nem lehet most könnyű neki
talán mégis jobb lenne, ha el tudna igazolni
kezdő sztem így is csak akkor lehet ha mások megsérülnek
nem akarom látni ahogy a padon szenved
'csába
barca, barca, baaar-ca
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2008.08.05. 15:49:10

Hát nagyon remélem,h az alább leírtak igazak és csak egy vezetői kavarás volt az,h Eto'o elmegy.
Nincs semmilyen ésszerű indok a kameruni távozására.
- ő maradni akar
- játékostársai szeretik
- szurkolók szeretik
- jól teljesít
- akarásával semmi gond
- nincs jelenleg még egy hozzá hasonló csatár a piacon(de szerintem amúgy is ő az 5 legjobb egyike)
ezeken felül még laporta meg Pep is elismerik.
Remélem,h egy jó kezdés után majd Pep is elismeri,h tévedett vele kapcsolatban (hivatalosan is).
Szerintem Berbatov leigazolása túlzás lenne,m akkor túl sok lenne már a középcsatárunk és ugye elvileg 1 középcsatáros a taktikánk. Gudjohnsen szerintem tökéletes 4. számú csatár és viseli a padozást is és még kp-t is tud játszani,ha úgy adódik.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.05. 13:19:38

Eto'o ügyét lezárják Augusztus 12-ig, azt nyilatkozta Txiki. A Bl seljtezőket már fix csapattal szeretnék kezdeni. Na most nem hiszem, hogy addig találunk bátkit is a helyére, ennyi. :D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.05. 12:36:52

Egy kis kiegészítés. az sem elképzelhetetlen szerintem, hisz ne feledjük a foci is egyre inkább politika, hogy az egész Eto'o "nem kell" ügyben Laporta áll a háttérben, csak az amúgy is szerény népszerűsége miatt ráfogták Pepre. Most meg mikor meggondolta magát, Pep nem változtathat hírtelen az állaspontján, mert akkor elveszíti hitelét.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
vale
Capitá del Barça
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2008.07.25. 18:02:12

2008.08.05. 12:33:27

Bestbarca írta:Új hír, Eto'o mindenféle képpen maradni akar, és a klubb is egyre inkább hajlik rá, hogy megtrtsa. Bár allítólag Pep nem számít rá továbbra sem, és elképzelhető hogy Eto'o maradása mellett is jön Berbatov. Azonban azt is nyilatkozta Pep, hogyha marad, akkor ugyan úgy tekit rá majd, mint bármelyik játékosra, de meg kell dolgoznia a csapatba kerülésért. Ellenben Laporta egyre inkább Eto'o mellett van, és Puyol és az egész csapat is támogatja Eto'o-t, úgyhogy előbb utóbb engednie kell Pepnek, mert "megtörik". Ha nem enged, könnyen lehet, hogy belebuki, szerintem. Egyébként az elmundo szerint az egész církusz azért volt, mert Laporta borzasztóan megharagudott Eto'o-ra, hogy a Real ellen szándékosan nem lépett pályára. Mondjuk megértem, mivel ott kaptunk egy 4-es, lefociztak minket, és Laporta a legcsúnyább vereséget szenvedte el akkor. Persze ez nem csak Eto'o miatt volt, de úgy érezthette elárulták. Azonban Eto'o teljesítménye meggyőzte, hogy érdemel másik esélyt. Hát nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi a szépítés, de az fix hogy Eto'o maradása egyre biztosabb, és az is, hogy azért a lehetőséget meg fogja kapni a bizonyításra. Szerintem a következő évben egy túlmotivált Eto'o lő vagy 50-et azt Pep kedvence lesz az fix. :D 8)
Hát elég logikusnak és érthetőnek hangzik... szerintem van benne valami.
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2008.08.05. 12:31:08

Új hír, Eto'o mindenféle képpen maradni akar, és a klubb is egyre inkább hajlik rá, hogy megtartsa. Bár allítólag Pep nem számít rá továbbra sem, és elképzelhető hogy Eto'o maradása mellett is jön Berbatov. Azonban azt is nyilatkozta Pep, hogyha marad, akkor ugyan úgy tekit rá majd, mint bármelyik játékosra, de meg kell dolgoznia a csapatba kerülésért. Ellenben Laporta egyre inkább Eto'o mellett van, és Puyol és az egész csapat is támogatja Eto'o-t, úgyhogy előbb utóbb engednie kell Pepnek, mert "megtörik". Ha nem enged, könnyen lehet, hogy belebuki, szerintem. Egyébként az elmundo szerint az egész církusz azért volt, mert Laporta borzasztóan megharagudott Eto'o-ra, hogy a Real ellen szándékosan nem lépett pályára. Mondjuk megértem, mivel ott kaptunk egy 4-es, lefociztak minket, és Laporta a legcsúnyább vereséget szenvedte el akkor. Persze ez nem csak Eto'o miatt volt, de úgy érezthette elárulták. Azonban Eto'o teljesítménye meggyőzte, hogy érdemel másik esélyt. Könnyen lehet, hogy pepnél is emiatt nem kedvenc, de az is könnyen lehet, hogy Laporta áll a háttérben, csak az amúgy is szerény népszerűsége miatt ráfogták Pepre. Most meg mikor meggondolta magát, Pep nem változtathat hírtelen az állaspontján, mert akkor elveszíti hitelét. Hát nem tudom, hogy ebből mi igaz, és mi a szépítés, de az fix hogy Eto'o maradása egyre biztosabb, és az is, hogy azért a lehetőséget meg fogja kapni a bizonyításra. Szerintem a következő évben egy túlmotivált Eto'o lő vagy 50-et azt Pep kedvence lesz az fix. :D 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bestbarca 2008.08.05. 12:34:14-kor.
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
socio66

2008.08.05. 10:03:51

vilmso94 írta:
Pep-nek nem tudom mi a baja Eto'o-val . A világ egyik legjobb csatára hanem a legjobb is. Kellesz nekünk Eto'o , nem engedünk ugysem el !!!
ezt már sokszor kitárgyaltuk. nyilván nem a játéktudásával van gondja, valószínűleg nem kell neki egy öntörvényű,fegyelmezhetetlen játékos.. ennyi, ha jön érte ajánlat akkor megy ha nem jön akkor nem megy.. :wink:
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.08.05. 09:54:11

MeNnOn írta:íírjunk levelet Guardiolanak ,hogy az euro barca megszavazta elég nagy föléényben ,hogy Samuel Eto'onak maradnia kell..hátha reagál rááá :lol: :lol:
Jó lenne ha reagálna rá !!!
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Avatar
MeNnOn
Jugador del Barça
Hozzászólások: 234
Csatlakozott: 2008.07.25. 10:55:05
Tartózkodási hely: topsecret*-*

2008.08.05. 09:48:07

íírjunk levelet Guardiolanak ,hogy az euro barca megszavazta elég nagy föléényben ,hogy Samuel Eto'onak maradnia kell..hátha reagál rááá :lol: :lol:
Asszem 1értelmű ;-)
Viscaaa Barcaaa ( L )

G.Dos Santos FaN :(
Avatar
vilmso94
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.07.09. 10:43:57
Tartózkodási hely: Eger
Kapcsolat:

2008.08.05. 09:45:25

Ilúvatar írta:
Lionel Messi Fan írta:Nem tudom mit kell itt Eto'o-val szorakozni kell és kész. Nem kell ide más csatár elég Eto'o aki a világ egyik legjobb csatára.
ezt hiába írod le, Pep nem akarja őt látni a keretben :S
Csak tudnám miért....
Pep-nek nem tudom mi a baja Eto'o-val . A világ egyik legjobb csatára hanem a legjobb is. Kellesz nekünk Eto'o , nem engedünk ugysem el !!!
Magyar a szív, de Katalán a lélek, Barcelona drukker leszek amíg élek!!!,
Kép
Kép
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2008.08.05. 00:09:48

Én már csak azért se adnám el Eto'o-t mert lassan vége az átigazolási szezonnak, és nem hiszem, hogy tudnánk venni a helyére megfelelő csatárt. A másik, hogy ha hoznánk mondjuk Berbatovot, mert kb már csak az a lehetőség maradt, akkor annak még be kellene illeszkedni. Meg kellene szoknia a spanyol stílusú focit. Godnolom spanyolul sem tud, ezért a pályán se biztos, hogy tökéletesen megértenék egymást a csapattársaival.
Remélem marad Eto'o!
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.08.04. 23:48:12

Persze igazad van szerintem is maradjon mert ez a legjobb a csapatnak,és hát (nekünk is ) ez a legfontosabb !Csak kiváncsi lennék h milyen lehet a viszonyuk...pl. Pep:figyelj Samu örülök h maradtál,nem gondoltam ám komolyan h nem kellesz...vagy Samu ha rajtam múlna te már nem lennél itt,de azért nem sértődöm meg ha lősz egy két gólt...ETO'O szemszőgét meg inkább nem is mondom,elég sértődékeny típus....amugy én is bízom Messi aranylasztiában(bár lehet h korai lenne) Henry feltámadásában már kevésbé !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5727
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2008.08.04. 22:58:22

hát szerintem a "te állat, mér akartad eladni" verzió jobb, mint a "te állat, minek adtad el". így legalább kompenzálná a döntést, h meccsenként 2 gólt vág. ha fordítva lenne, és mondjuk a BL-ben pl. megint a Manchestert kapnánk és ott lőne kettőt nekünk, akkor már tényleg le szednék a fejét :D
maradjon csak, kisebb a rizikó. meg szerintem Henrynak sem lesz most jó éve, valahogy érzem, úgy, mint azt is, h Messinek meg ez lesz idáig a legjobb :D
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1269
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.08.04. 22:51:44

Azért szerintem igy hogy Eto'o most rugja a gólokat ,igen kellemetlen helyzetbe hozta Pep-et (vagy Pep magát) ,aki kijelentette h nem kell neki ...Mert ha elmegy, és Henry nak nem ugy jön ki a lépés ahogy szeretnénk + vesszünk vmi "maradék" csatárt aug.30 án aki kétlem h potolni tudna Eto'ot...akkor te állat mér rugtad ki Eto'ot ?? Ha marad és hozza a formáját, lővi a gólokat...akkor te állat el akartad adni ?? (+esetleges feszültség Eto'o és Pep között) szóval mindenképp meg?ződhet Pep szakmai hozzáértése ,amit nem engedhet meg !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Lezárt