Samuel Eto'o #3

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.10.31. 13:48:54

Xavinho írta: A prémiumokat nem tudjuk részletesen... aham,akkor nagyon publikus volt.
Ennyi volt publikus: "Sajtóértesülések szerint..." meg XY lap információi szerint.Általában nem szoktak mindent nyilvánosságra hozni,pláne,ami rossz fényt vet a klubra. :wink:
Milito nem téma,mert ő egyetlen meccset sem játszott, a többiek tekintetében pedig annyit,hogy Henry-t Laporta akarta(mint ahogy azt a kolléga leírta) Abidal szép lassan kiszorul, Touré pedig a posztján jelenleg a legjobb,szal nem tehet mást Pep ( de ugye nem rég az is felmerült,h őt is elpasszoljuk...). Meg persze Abidal és Henry nem azok az emberek,akiket Frank elsőként idehozott,akiket elsősorban az ő korszakához kötünk (mint mondjuk Eto'o-t Deco-t vagy R10-t).Szal tévedésben vagy,öreg,de nagyon. :wink:
Hej, kettőnk közül nem én vagyok tévedésben, hiszen még mindig itt van Henry, Milito, Abidal és Touré :) Én csak azt mondtam, hogy akkor szerinted ő nekik már nem kéne itt lenniük... (abból kiindulva, amit Eto'o-ról mondtál)

Eto'o: Több volt publikus, mint emlékszel. Mesalles maga mutatta meg azt a bizonyos sms-t (emlékszel a fotóra?), amiben a jelenlegi feltételekkel hosszabbítanák meg a szerződést. Ez szerintem több mint újságírói spekuláció.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.10.31. 13:38:54

ozsimiki írta:Xavinho, te vagy Eto'o vkingája :wink:

Nem terveztem ide beírni,de tudok pár olyan dologról is, hogy edzéseken már-már nekiment volna Messinek is,csak mert nem passzolt, meg balhézott csomót. Lökdösődött ésatöbbi. /a Barca utánpótlás akadémiáján melózik az az egyén aki kapcsolatban van egy kedves ismerősömmel/ de most már nem érdekel, annyira elvakultan védik páran,hogy kész.

szegény eto'o mindjárt sírok érte...más játékosnál miért nincs ilyesmi? egyedül Valdesnél volt hasonló dolog, a keret többi tagja tud normálisan viselkedni? jobb is hogy elment, rájött,h Pepnél nem lehet janizni, aztán most meg hónapok eltelte után is be nem áll a kicsi szája, szimpatikus a srác.
...ezeknek az infóknak csöppet ellentmond az a tény, hogy a többiek-élükön Xavival, Inivel-elsősorban Samut az embert(!) sajnálták, hogy távozik. Csak utána a góljait!
Ezen is gondolkozzunk el, ez sem lehet véletlen.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.10.31. 13:25:01

a samunak beszédkényszere van egy-két exmunkaadója felé.
mondjuk amikor a madridról emlékezett meg anno a bajnokavatási ünnepségen az nagyon tetszett, ez utóbbi már kevésbé, sőt.
itt azért nem egy feltörekvő, nagyszájú kis niggergyerekként kezelték, mint a madridban, hanem ő volt a(z egyik) király. nem hiszem el, h olyan komoly lehetett a balhé, mint amit most így utólag előad.
tudomásul kellene vennie, h az ő véleményétől függetlenül, nem vele képzelték el a jövőt a barcánál. ehhez egy munkaadónak joga van.
ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.30. 23:05:00

Xavinho írta:
Miki te meg ne vonj le vakon következtetést és ne köss bele senkibe olyan témában ,amihez hozzá sem akartál szólni.
Na písz
alapból nem akartam beírni azokat az infókat amik a fülembe jutottak Eto'o-ról, még Frank alatt is, mert lenyugodni látszott a szitu vele kapcsolatban,de amikor megint elkezdi dobálni a sarat (megmondanád mi szükség van rá?) és azt látom,h Te szerinted teljesen egyértelmű,h igaza van, akkor már megemlítettem.

tovább nem kívánom folytatni a témát, nálam nem most járatta le magát (már picit előbb), csak tetézte picit. és ha megfigyeled még azoknak se tetszik ez a mostani beszólása,akik kicsit se hibáztatták samut a szerződéses cuccban,és ugyanolyan szeretettel köszöntek el tőle.

de most ők se értik,mire jó ez samutól. foglalkozzon az Inter-el, tegye a dolgát. Barca már nem a munkahelye...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.10.30. 22:55:00

Chino írta: Kedvelem még mindig, és szurkolok neki, de nem kéne már ennyit foglalkoznia a Barcelonával. Örüljön, hogy megkapta az álomfizuját és foglalkozzon a játékával és ne a volt csapatát ócsárólja.
Kábé ennyi a lényeg.
Tudható rólam,h naon csípem a playát.De ezzel együtt is azt mondom,h igazán be lehetne fejezni már a csámcsogást a BARCELONÁról!Mármint az ő részéről.Annyira,de annyira lerágott csont ez a sztori,rég túl kellett vona már lépnie mindenkinek.Nem értem miért foglalkozik újra és újra a Blaugranával.Ilyen formában legalábbis...
Múltkor a kéregetős cucc,most meg ez.Mi szükség van rá?

Bár,hangosan gondolkodva azért hozzáteszem,h biztos szerepe van ebben valaminek,ami a háttérben zajlott a BARCA és Samu között.Ennek a szakításnak van sztem egy Directors Cut-ja,amit mi sosem fogunk megismerni.

Ha így is van,akkor sem hiszem,h feltétlenül muszáj lenne még mindig (igaz,nem is volt még olyan régen :P ) ezen lovagolnia.Ha meg is bántották vhogy,akkor is választhatna elegánsabb megoldást a "revansra".Mondjuk rúgjon csillió gólt az Interben,meg próbáljon meg minél nagyobbat alakítani a Camp Nouban.Többet érne el vele.

A mostanitól senkinek sem lesz jobb...
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Gino911
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.07.15. 23:04:24
Tartózkodási hely: Portugália

2009.10.30. 20:17:49

Kitaláció az egész, mivel a Barca Tv-ben volt, amikor beszéltek Eto'o-ról (Iniesta, Xavi, Puyol, stb.), és tisztelték (tisztelik, azt nem tudom), szerették...
Erről ennyit.
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.10.30. 20:13:39

Xavinho írta:...
Öregem, te tényleg nem látsz attól a sok nyáltól, amit Eto'o az arcodba flekkelt. Még meg is érteném, de Eto'o nyilatkozatai mindig attól függnek, hogy merről fúj a szél. Ha annyira, ,,ami a szívén az a száján" ember, akkor miért csak most tálal ki? Ha annyira a Barcában akart volna maradni, akkor a rosszabb szerződést is aláírja. Ő a pénzt választotta, akárhogy is nézed...
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.10.30. 19:22:29

Mikaos írta:Az ajánlatot megkapták és ez publikus volt, maga Eto'o ügynöke ismerte be. Tehát tényleg le vagy maradva :P Ugyanazok a fizetési feltételek lettek volna. Olvasd el a cikket. (A prémiumokat nem tudjuk részletesen, de azt amúgy se nagyon tudnánk...elég csak a lényeg, hogy dekára ugyanannyi lett volna az alapfizuja)

Aha, értem...akkor tehát Henry-t, Milito-t, Abidalt, Tourét is el kellett volna küldenie. De úgy látom, hogy ők itt ragadtak :roll: De várj, szólok Pepnek, hátha nem emlékszik erre, és akkor holnap őket is elküldi. :lol:
Konkrétan Henry-val Pep le is ült beszélgetni, s kérlelte, hogy maradjon - pedig ő tiszta Rijkaard-szerzemény, teljes mértékben az ő személyes kérése volt Henry leigazolása.
A prémiumokat nem tudjuk részletesen... aham,akkor nagyon publikus volt.
Ennyi volt publikus: "Sajtóértesülések szerint..." meg XY lap információi szerint.Általában nem szoktak mindent nyilvánosságra hozni,pláne,ami rossz fényt vet a klubra. :wink:
Milito nem téma,mert ő egyetlen meccset sem játszott, a többiek tekintetében pedig annyit,hogy Henry-t Laporta akarta(mint ahogy azt a kolléga leírta) Abidal szép lassan kiszorul, Touré pedig a posztján jelenleg a legjobb,szal nem tehet mást Pep ( de ugye nem rég az is felmerült,h őt is elpasszoljuk...). Meg persze Abidal és Henry nem azok az emberek,akiket Frank elsőként idehozott,akiket elsősorban az ő korszakához kötünk (mint mondjuk Eto'o-t Deco-t vagy R10-t).Szal tévedésben vagy,öreg,de nagyon. :wink:

Miki te meg ne vonj le vakon következtetést és ne köss bele senkibe olyan témában ,amihez hozzá sem akartál szólni.
Na písz
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.10.30. 18:59:59

Szerintem nem fair amit Samu csinál.
Azt mondja, h konkétan nem nevez meg senkit, de mégis mutogat erre arra.
Azt hitte, h kiszedhet a Barcából egy jó zsiros szerződést, de tévedett.
Most meg kár már a múltról beszélni.

Én azt veszem ki a szavából, h megbánta, h elment, visszasirja a régi időket.

Samu mindig is egy olyan ember volt aki a szivére hallgatott és nem az eszére. Ha az utóbbira hallgatott volna még ma is a Barca játékosa lenne.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.10.30. 18:38:58

Ez egy elég komplikált történet. Samu általánosít, mert tényleg voltak játékosok, akik elmondták róla, hogy szeretnék, ha maradna. Azt meg nem várhatja el, hogy mondja pl. Xavi, hogy: Pep rosszul döntesz, ne add el. Mert Pepé a döntés.
De abban igaza van, hogy Pep sosem mondta ki neki határozottan szemtől szemben, hogy Samu, nem kellesz. Mert ha így lett volna, akkor ezt Eto'o megemlítené. Én nem hiszem, hogy Samu ezt eltitkolná, és ujjal mutogatna mindenkire. Őszintébb ő annál, hogy ekkorát hazudjon. Pep csak az Ibra-Eto'o csere után mondta el (a sajtón keresztül csak), hogy "megérzése" szerint így döntött. Ebben igaza van Samunak, és jogosan mondja, amit mond.
De a játékostársakat nem hiszem, hogy kéne fikáznia, mert az öltözőben biztosan beszéltek a témáról...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.10.30. 18:00:07

Én mindeddig nagyon szerettem és tiszteltem Samut. Most sem utáltam meg, de ez a nyilatkozat kicsit süllyesztette a szimpátiámat vele szemben.
Nemrég még azt nyilatkozta, hogy milyen fantasztikus lesz újra a Nou Camp-ban focizni, néhány csapattárssal még szinte napi kapcsolatban van (asszem Messivel) stb. Erre most pont őket veszi elő. Szerintem Puyol, Xavi, Messi totál köpönyegforgatók lehetnek. Biztos hogy így van, higgyük el Eto'o-nak. Pep pedig minden indok nélkül akart szabadulni tőle. Ez tényleg Guardiolára vall. Kvázi mindenki szemét, a vezetőség, a játékosok, az edző, csak egyedül ő a kis áldozati bárány. Na ne már.
Kedvelem még mindig, és szurkolok neki, de nem kéne már ennyit foglalkoznia a Barcelonával. Örüljön, hogy megkapta az álomfizuját és foglalkozzon a játékával és ne a volt csapatát ócsárólja. Lehet hogy sokan nem értenek velem egyet, de ez az én személyes véleményem.
Forca Barca!!!!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.10.30. 14:09:56

Srácok, pont a leglényegtelenebb dolgot vettétek észre a hsz-emben :)
Teljesen mindegy, hogy mit mondott Pep, vagy hogy ki kérte konkrétan Henry szerződését. Henry-szerződésével kapcsolatban lehet, hogy rosszul emlékszem, a Pep-Henry találkozóval kapcsolatban meg csak annyit tudok, amennyit ti: mindent az újságokból tudunk meg. Vagy van itt, aki személyesen ismeri Laportát, vagy Pep-et?

ON:
Elég gusztustalannak érzem, hogy Eto'o most már az ex-csapattársait is belevonja a sárdobálásaiba. (Leírtátok többen is, hogy Iniesta és Xavi is kiállt mellette teljesen) Eto'o még a távolból is próbál bomlasztani... szörnyen egyszerű ember.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.30. 13:53:56

Mikaos.... Henry leigazolása LAPORTA személyes döntése volt, Rijkaard-nak semmi köze hozzá.
Avatar
Dawe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2007.09.15. 13:40:10
Tartózkodási hely: Barcelona

2009.10.30. 13:53:24

Mikaos írta:
Aha, értem...akkor tehát Henry-t, Milito-t, Abidalt, Tourét is el kellett volna küldenie. De úgy látom, hogy ők itt ragadtak :roll: De várj, szólok Pepnek, hátha nem emlékszik erre, és akkor holnap őket is elküldi. :lol:
Konkrétan Henry-val Pep le is ült beszélgetni, s kérlelte, hogy maradjon - pedig ő tiszta Rijkaard-szerzemény, teljes mértékben az ő személyes kérése volt Henry leigazolása.
Nem is tudtam hogy az emberek ennyire tudják hogy mit csinál guardiola, talán arról is írnak hoyg mikor megy el WC-re? Senki nem tudja mi folyik az öltözőben vagy hogy kit hív el beszélgetni, ezek csak cikkek, amiről szivesen írnak, és ha nincs téma hááááátt... akkor ki kell találni!
Barca...Barca...BAAAAAAARCA
Ronaldinho: Nyerjen mindent a barca - úgy legyen - és úgy is lett :D
Messi?Igen, Ő a világ legjobbja, ez teljesen megkérdőjelezhetetlen, mert senki nem játszik és gondolkozik olyan gyorsan, mint ő. : Partik Kluivert
Torres told the press, "Barcelona are clearly the best side in Europe!"
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.10.30. 13:47:25

Xavinho írta:Bocs le vagyok maradva,ezek szerint egyedül az én asztalomra nem került oda az a szerződés,amit a kameruni kapott, itt pedig jópáran megkapták és tüzetesen átolvasták.
Az ajánlatot megkapták és ez publikus volt, maga Eto'o ügynöke ismerte be. Tehát tényleg le vagy maradva :P Ugyanazok a fizetési feltételek lettek volna. Olvasd el a cikket. (A prémiumokat nem tudjuk részletesen, de azt amúgy se nagyon tudnánk...elég csak a lényeg, hogy dekára ugyanannyi lett volna az alapfizuja)
Xavinho írta: Az,hogy Pepnek az volt az érzése az meg egyszerűen nem indok. Nem tetszett neki az,hogy Rijkaard-érából maradt sztár és nem az ő szerzeménye valamint nem saját nevelés.
Aha, értem...akkor tehát Henry-t, Milito-t, Abidalt, Tourét is el kellett volna küldenie. De úgy látom, hogy ők itt ragadtak :roll: De várj, szólok Pepnek, hátha nem emlékszik erre, és akkor holnap őket is elküldi. :lol:
Konkrétan Henry-val Pep le is ült beszélgetni, s kérlelte, hogy maradjon - pedig ő tiszta Rijkaard-szerzemény, teljes mértékben az ő személyes kérése volt Henry leigazolása.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.30. 13:38:34

Xavinho írta:Ismerősöm ismerőse? Nem gyanús ez egy kicsit ? :P
Ha verekedett volna edzésen,nem nyilatkoztak volna róla pozitívan a játékostársai és Guardiola sem.
Nem csak Eto'-t védem,hanem minden olyan játékost,aki ellen sokan elvakultan dobálóznak mindenféle hülyeséggel.Ezért kár volt írnod.

A médiáról annyit,h egy hete azt nyilatkozta,h Semmit nem kérek a Barcelónától meg egy hónapja az Inter meccs kapcsán elismerően nyilatkozott a Barcáról. Most meg szidja az egész klubot ? Ez sem gyanús senkinek? Komolyan mondom itt jópáran túl hiszékenyek és buták. A sajtó elferdíti a legtöbb esetben a tényeket, főleg a bulvárlapok és műsorok.Erre lassan jó lenne rájönni. Fogadni mernék,h 1-2 hét múlva meg majd megint az lesz,h orrba-szájba dícséri egy nyilatkozatában a Barcát... madj meg lehet nézni. Részemről ennyi.
nem gyanús kicsit sem, mivel te is ismered talán a barátaidat annyira,h megbízz bennük. ezért kár volt reagálnod.

kicsit se tudsz a dolgok mögé látni,te eltökélted h samunak igaza van,és nem is akarsz máshogy gondolkodni. hidd ezt, szerencsére édes mind1 már miket nyilatkozik, kevés hozzá,h bomlassza a csapatot, max lejáratja magát még egy picit. tegye.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2009.10.30. 13:33:21

Sanama írta:Én tisztelem Eto'o-t, és minden Inter meccsen drukkolok,hogy betaláljon, nagyon örültem a tegnapi duplájának, de....

Ezzel azért már túllőtt a célon. Mi az,hogy Ő Milánóból mutogat emberekre?
Az egyetlen ember, akire mutathatna az Pep. Ő mondta,hogy nem kell neki Eto'o, viszont tartom annyira inteligens embernek Pepet,hogy ezt el is mondta Samunak, legalábbos a miértre a választ.
De hogy itt Laportát, illetve a játékostársait bírálja az felháborító !

Mi a baja ?? Az,hogy rájött,hogy az Interrel max Olasz bajnokságot fog nyerni, az életben nem lesz olyan sikeres,mint a Barcával.

A másik meg, minek háborog? Megkapta a 12misit fizuját, amire itt verte magát hónapokig, akkor most ne dumáljon már,hogy Őt mindenki csak bántotta,mert nem hiszem el.

Nekem nagy kedvencem volt Eto'o, még most is az, de ha így folytatja hamarosan nem lesz az...

Ronaldinho miért tudta lezárni a Barcelonából való távozását? Jó,óké az ő teljesítménye 0 alatti volt, de nem háborgott akkor sem.
Azért ne vigyük már túlzásba. ronaldinho meg nem szólalhatott, mert az utolsó évében már azt is kb meg kellett neki köszönni, ha futni méltóztatott őméltósága. Ellenben Eto'o szívét lelkét kitette a pályára. Azt mondom innen Mo-ról,h sem a klub, sem Eto'o feje felett nem szeretnék pálcát törni, mert egészu egyszerűen nem tudhatjuk,hogy mi történt. Okoskodhatunk,de semmi értelme. Azt meg hogy Eto'o ilyen nyíltan kimondja az az ő dolga, ha úgy érezném,h igazam, van akkor én is megtenném, Eto'o-ról pedig mindig is tudtuk, hogy ami a szívén az a száján.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.10.30. 13:30:01

Ismerősöm ismerőse? Nem gyanús ez egy kicsit ? :P
Ha verekedett volna edzésen,nem nyilatkoztak volna róla pozitívan a játékostársai és Guardiola sem.
Nem csak Eto'-t védem,hanem minden olyan játékost,aki ellen sokan elvakultan dobálóznak mindenféle hülyeséggel.Ezért kár volt írnod.

A médiáról annyit,h egy hete azt nyilatkozta,h Semmit nem kérek a Barcelónától meg egy hónapja az Inter meccs kapcsán elismerően nyilatkozott a Barcáról. Most meg szidja az egész klubot ? Ez sem gyanús senkinek? Komolyan mondom itt jópáran túl hiszékenyek és buták. A sajtó elferdíti a legtöbb esetben a tényeket, főleg a bulvárlapok és műsorok.Erre lassan jó lenne rájönni. Fogadni mernék,h 1-2 hét múlva meg majd megint az lesz,h orrba-szájba dícséri egy nyilatkozatában a Barcát... madj meg lehet nézni. Részemről ennyi.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.10.30. 13:26:15

Én tisztelem Eto'o-t, és minden Inter meccsen drukkolok,hogy betaláljon, nagyon örültem a tegnapi duplájának, de....

Ezzel azért már túllőtt a célon. Mi az,hogy Ő Milánóból mutogat emberekre?
Az egyetlen ember, akire mutathatna az Pep. Ő mondta,hogy nem kell neki Eto'o, viszont tartom annyira inteligens embernek Pepet,hogy ezt el is mondta Samunak, legalábbos a miértre a választ.
De hogy itt Laportát, illetve a játékostársait bírálja az felháborító !

Mi a baja ?? Az,hogy rájött,hogy az Interrel max Olasz bajnokságot fog nyerni, az életben nem lesz olyan sikeres,mint a Barcával.

A másik meg, minek háborog? Megkapta a 12misit fizuját, amire itt verte magát hónapokig, akkor most ne dumáljon már,hogy Őt mindenki csak bántotta,mert nem hiszem el.

Nekem nagy kedvencem volt Eto'o, még most is az, de ha így folytatja hamarosan nem lesz az...

Ronaldinho miért tudta lezárni a Barcelonából való távozását? Jó,óké az ő teljesítménye 0 alatti volt, de nem háborgott akkor sem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.30. 13:18:22

Xavinho írta:Bocs le vagyok maradva,ezek szerint egyedül az én asztalomra nem került oda az a szerződés,amit a kameruni kapott, itt pedig jópáran megkapták és tüzetesen átolvasták.
Az,hogy Pepnek az volt az érzése az meg egyszerűen nem indok. Nem tetszett neki az,hogy Rijkaard-érából maradt sztár és nem az ő szerzeménye valamint nem saját nevelés.
A nyilatkozatokkal kapcsolatban már elmondtam a véleményem. Ha elsőre nem volt érthető,olvassátok el megint.
Figyelj kiindulhatunk ebből is hogy a vezetőség hazudott és más feltételek szerepeltek a szerződéshosszabbításában. Csak ez nem vezet sehova. Ebből kiindulva egyetlen egy nyilatkozatot sem lenne szabad komolyan vennünk mert nem voltunk ott nem nekünk mondták azt.

szerk.: amit Miki mond még emlékszem is videóra edzésről mikor Eto'o elkezdte fojtogatni Thuramot...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2009.10.30. 13:27:10-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.10.30. 13:17:03

Xavinho, te vagy Eto'o vkingája :wink:

Nem terveztem ide beírni,de tudok pár olyan dologról is, hogy edzéseken már-már nekiment volna Messinek is,csak mert nem passzolt, meg balhézott csomót. Lökdösődött ésatöbbi. /a Barca utánpótlás akadémiáján melózik az az egyén aki kapcsolatban van egy kedves ismerősömmel/ de most már nem érdekel, annyira elvakultan védik páran,hogy kész.

szegény eto'o mindjárt sírok érte...más játékosnál miért nincs ilyesmi? egyedül Valdesnél volt hasonló dolog, a keret többi tagja tud normálisan viselkedni? jobb is hogy elment, rájött,h Pepnél nem lehet janizni, aztán most meg hónapok eltelte után is be nem áll a kicsi szája, szimpatikus a srác.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.10.30. 13:08:23

Bocs le vagyok maradva,ezek szerint egyedül az én asztalomra nem került oda az a szerződés,amit a kameruni kapott, itt pedig jópáran megkapták és tüzetesen átolvasták.
Az,hogy Pepnek az volt az érzése az meg egyszerűen nem indok. Nem tetszett neki az,hogy Rijkaard-érából maradt sztár és nem az ő szerzeménye valamint nem saját nevelés.
A nyilatkozatokkal kapcsolatban már elmondtam a véleményem. Ha elsőre nem volt érthető,olvassátok el megint.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.10.30. 12:40:44

Ugyan azt a szerződést tették elé ami előtte is megvolt. Tudjuk jól, hogy ő 11misi körül akart keresni. Többet akart nem kapta meg. Ha ez jelenti azt, hogy a KLUB PISZKOSUL ELBÁNT VELE akkor...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.10.30. 12:40:39

Xavinho írta:Eto'o valószínűleg azért nem írta alá az elé tett szerződést,mert előnytelen volt.
Dekára ugyanaz a szerződés lett volna, ami eddig is volt neki - ha ez előnytelen, akkor meg van róla a véleményem :)
Xavinho írta:Azért volt előnytelen,hogy távozzon.Pep megmondta,hogy ő akarta Eto'o távozását, ráadásul ok nélkül,csak mert neki így esett jól.
Azért ez nem ilyen egyszerű. Volt oka rá, és egyértelműen meg is mondta: neki ez az érzése, hogy Eto'o-nak mennie kell. Hogy mit gondol pontosan, azt meg találja ki mindenki.
Én konkrétan 2 dologra gondolok:
1. A közelgő elnökválasztás miatt biztos lett volna megint "fekete bárány"-ügy, és ebben biztos vagyok, hogy Eto'o elől járt volna. Most is meg lehet nézni, hogy milyen "politikus módon" nyilatkozik.
2. Pep színesíteni akarta a Barca támadójátékát, hogy ne csak az agyonpasszolt helyzetekkel tudjunk gólt lőni, hanem bátran legyenek felívelések ezek mellett, illetve váratlan megoldások.
Xavinho írta:Eto'o-val kapcsolatban a legfontosabb 2 gondolat,hogy a klub 3. leggólerősebb játékosa volt és 2 BL-döntőt fordított Barcelona javára. Aki szidja az gondoljon erre és ne írogasson hülyeségeket.
Ezt szerintem senki sem firtatja, firtatta. Ezek tények. Az embereket a viselkedése zavarja, és nem a teljesítménye.
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.10.30. 12:29:50

Eto'o valószínűleg azért nem írta alá az elé tett szerződést,mert előnytelen volt. Azért volt előnytelen,hogy távozzon.Pep megmondta,hogy ő akarta Eto'o távozását, ráadásul ok nélkül,csak mert neki így esett jól. Egy ilyen szezon után szerintem Eto'o helyében bármelyikünkben maradna egy kis tüske,mert nem kell az edzőnek.
Ennek ellenére nem hiszem,h ezekből a nyilatkozatokból kellene kiindulni,mert mostanság a sajtó azt mondat a játékosokkal,amit csak akar. Így lehet eladni a lapokat.Eto'o-val kapcsolatban a legfontosabb 2 gondolat,hogy a klub 3. leggólerősebb játékosa volt és 2 BL-döntőt fordított Barcelona javára. Aki szidja az gondoljon erre és ne írogasson hülyeségeket.
(Egyébként Ronaldinhoval kapcsolatban is ez a véleményem- ő állította talpra a Barcát,ő volt aki BL-győzelemre és 2 bajnoki címre vezette a csapatot. 2007-2008 méltatlan volt hozzá,de okozott annyi örömöt,hogy ezt meg lehessen bocsájtani - az,hogy lezüllött az ő dolga,az ő élete,úgy cseszi el,ahogy akarja,mi ebbe ne dumáljunk bele, főleg,h már a Milán játékosa.)
Lezárt