Barça Igazolások 2007-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
sasi1
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1291
Csatlakozott: 2005.07.09. 23:01:04

2007.03.07. 23:44:54

Jól összegyúrták ezt a csapatot, sikeréhes gárda volt, akrtak nagyon..
Felértek a csúcsra csapatban is, és egyénileg is néhányan.
Deco szinte mindent elért már, Ronaldinho a világ legjobbja - hangzik mindenhol, aranylabda..... ezt ő is tudja. Ez a csapat felért a csúcsra 1 éve.

Szerintetek lehetséges, hogy visszatérjen ugyanaz a tűz, ugyanaz a motiváció, ami volt az elmult 3 évben???

Lehet, hogy nem csak mellékszereplőket, vagy "leggyengébb láncszemeket" kell elküldeni?
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2007.03.07. 23:39:55

Új szavazás, lehet voksolni. :)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2007.03.07. 23:16:08

Sztem nem kell cserecsatár, inkább a Nyulat megtartani :!:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.07. 21:23:27

Zozzy 5 írta: és egy fiatal irányító, mondjuk Nasri
:lol: :lol: :lol: :lol: el ne vigyuk már az OM egyetlen épkézláb játékosát :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
lionel19

2007.03.07. 20:34:40

Nagyrészt egyetértek...
de sztem Quaresma kellene és nem Nasri vagy Assiati és még Maxi-t is vissza kell hozni kölcsönbl....
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8567
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2007.03.07. 20:31:41

Na akkor én most ebben a topicban összefoglalom minden gondolatom, érzésem a mostannal és a jövővel kapcsolatban :

1. A Bl-ből kiestünk, teljesen megérdemelten. Taktikánkat rég kiismerték, esélytelenek vagyunk erősebb ellenféllel szemben.

2. Rijkaard a 4-3-3at nagyon jól nyomta 3 évig de mint írtam kiismertek. Könnyedén faltolják le teknikás osztogatóinkat és varázslóinat. Frank pedig képtelen változtatni, folyamatosan bemagyarázza magának hogy ez a taktika jó, beválhat, nyerhetünk vele. Folyamatosan követi el az edzői baklövéseket mind a kezdőcsapat meghatározásában, mind pedig a meccs közbeni "ténykedésében", ha lehet ezt annak nevezni mert egyébként semmit nem csinál meccsen, ül és néz ki a fejéből és látszik h azon gondolkodik h mit csináljak de nem tud döntést hozni.
Csak hogy egy friss rosz döntését hozzam fel : A Pool ellen pályáraküldött 4 középpályást egy olyan csapat ellen amelyik amúgy is a pálya közepén készült tömörüli. Ezeből a középpályásokból mind1ik osztogató volt, tehát egyik sem olyan aki a szélen el tudott volna futni. A széljátékunkat pedig a 3 védő másrész pedig Messi és Dinho lófrálása véglegesen megsemmisítette. Márpedig az egyetlen nyerő recept a szélen vezetett támadások lettek volna.
A kezdőbe folyamatosan rosz játékosokat nevez, ugyan az a helyzet mint a kezdőcsapatnál. Nem tudja beismerni hogy a kiskedvencei mostanság a 0-val egyenlők(Oleguer, Marquez, Deco, Giuly). Pontot téve ehhez a bekezdéshez : Új edző kell, legalább a nyáron.

3. Ebben a szezonban a bajnokságot be kell hozni és nyáron egy megújult csapattal munkához látni. :arrow:

4. Nálam a nyáron a következő játékosok távoznak : Belletti, Edmilson, Giuly, Ezquerro, Gio, Marquez és Saviola( ő nem fog cserepadon ülni ezért itt fog hagyni minket)

5. Az érkezők sora : Dos Santos, Appiah/Makoun/Muntari/A. Diarra, Abidal/Lahm/esetleg Alves/Mendy/ vagy akárki más aki jól fut fel és jól védekezik, Olmo/Valiente vagy egy nagyobb igazolás középre. egy jó középcsatár cserének pl : Arouna Kone/Huntelaar stb, és egy fiatal irányító, mondjuk Nasri vagy Aissati.

Felállás : 4-2-3-1
Edző: :?: :?:
dickricsi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 519
Csatlakozott: 2004.10.08. 22:12:33

2007.03.07. 20:23:53

Nagyon nem tetszett Alves viselkedése az ellenük játszott meccsen, egyetértek azzal a megjegyzéssel, hogy görény módon játszott, de azt se felejtsétek el, hogy múlt nyáron, amikor arról szóltak a hírek: esetleg mi is megvennénk, ő csak a Pool-ról áradozott, hogy mennyire oda akar menni stb. Tudom, hogy Zambi baloldalon jól tolja és jobbszélső védő kéne, de sztem jobboldalon is jól tolná, mert már beilleszkedett a játékrendbe. Sztem baloldalra Abidal kéne és az ügynöke azt is mondta (sport.es) hogy ő elsősorban a Barca-ba jönne, és ez is fontos, hogy vki itt akarjon játszani, ne csak a klub akarja idehozni. De a szubjektívitást félretéve is Abidal lenne balra a legjobb megoldás, de kéne egy vkp., lehetőleg afrikai style (nekem tetszik Muntari játéka), de Albelda se lenne rossz, és kéne egy jó szélső. Ez lenne a minimum. Ugyanakkor Deco-t (pláne, ha annyira el akarna menni) elengedném, helyére a Werder-es Diego nagyon zsír lenne.
Vmint nem lenne rossz egy jó edző sem :D


Azulgrana para siempre!
lionel19

2007.03.07. 19:29:42

grecki írta:
lionel19 írta:a szélső védőnek jó hogy védekeznie kell, persze néha támadhat... kb mint Zambrotta... de nem kell tulzásba esni mint Alves
Szerintem Daniel Alves a mai, modern, támadó szellemú szélső védő mintapéldája! A nagy Cafú méltó utódja! Csak jól járnánk vele, bár ebben szerintem úgysem fogunk egyetérteni.
az lehet hogy jó de sztem túlságosan támad és nem kell agressziv alattomos... az nem barca stilus
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2007.03.07. 19:28:28

lionel19 írta:a szélső védőnek jó hogy védekeznie kell, persze néha támadhat... kb mint Zambrotta... de nem kell tulzásba esni mint Alves
a balbunkó(+jobbbunkó) korszaknak már réges-régen vége
talán Cafú, meg Maldini meg Carlos voltak az elsők ebbe a műfajban, de a mai fociban már nem csak elsősorban védekeznie kell, de rendre segítenie kell(ene) a támadásokat.

Alves ügyében nem foglalok állást, úgy sem engednék...
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.07. 19:05:26

lionel19 írta:a szélső védőnek jó hogy védekeznie kell, persze néha támadhat... kb mint Zambrotta... de nem kell tulzásba esni mint Alves
Szerintem Daniel Alves a mai, modern, támadó szellemú szélső védő mintapéldája! A nagy Cafú méltó utódja! Csak jól járnánk vele, bár ebben szerintem úgysem fogunk egyetérteni.
lionel19

2007.03.07. 19:01:00

a szélső védőnek jó hogy védekeznie kell, persze néha támadhat... kb mint Zambrotta... de nem kell tulzásba esni mint Alves
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.07. 18:56:15

Csak kicsit ironizáltam, mert mindenki azzal jön, hogy egy szélsőbekknek védekeznie kell. Erre mindenki (HOZZÁTESZEM JOGOSAN) szapulja Oleguert, mert nem ment fel támadni. És [auto_cenzúra] hátul. Erre gondoltam, akkor feldobok egy nevet, aki minden kívánalomnak megfelel... :wink:
lionel19

2007.03.07. 18:48:10

grecki írta:
lionel19 írta:humor topic???
Bemásolhatod... :wink:
nemnagyon tudom mit akartál az előbbi hsz-eddel :D
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.07. 18:42:37

lionel19 írta:humor topic???
Bemásolhatod... :wink:
lionel19

2007.03.07. 18:30:07

grecki írta:Vegyük meg Kristont jobb bekknek, mert ő visszaér védekezni... Igaz, támadni nem tud, csak futni, de azt nagyon... Nem vicc! Úgyis mindenkinek ez a mániája... :twisted:
humor topic???
grecki
Hí­rhozó-cikkíró
Hozzászólások: 5041
Csatlakozott: 2006.01.03. 21:02:29
Tartózkodási hely: Lincoln Financial Field

2007.03.07. 18:21:02

Vegyük meg Kristont jobb bekknek, mert ő visszaér védekezni... Igaz, támadni nem tud, csak futni, de azt nagyon... Nem vicc! Úgyis mindenkinek ez a mániája... :twisted:
lionel19

2007.03.07. 18:19:23

visca el barca írta: 4-4-1-1 (én ezt dijjaznam leginkabb...)

giot kuldeném (bár szerz.-t hosszabított..), mottat, ezquerrot, giulyt uszinten...

amugy tatok tőle, hogy max 1 jatekost fogunk venni, az se lesz vmi ejha de nagy név... :?
Giot,Ezquerrot és Giulyt én is küldeném de sztem Motta maradjon és Edmilson menjen....

Vkp, Szélsővédő és egy támadóbb szellemű játékos kellene sztem
Albelda megfelel a célra már Appiah jó lenne...
Szélsővédő hát nemtom balra Emanuelson ottlenne, de inkánn jobbra kell
Támadó szekcióba C.Ronaldo óriási fogás lenne.. De Quaresma is jó igazolás lenne..

4-4-1-1 et jácchatnánk... de inkább egy 4-2-3-1

------------------Valdes------------------
Zambrotta-Puyol-Marquez-Emanuelson
-------------Xavi----Albelda--------------
--------------------------------------------
Messi--------Ronaldinho----Quaresma--
------------------Eto'o---------------------
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.07. 16:49:58

noh. bár mondandom nem feltétlenul ebbe a topicba való, de belefér, hiszen leendo uj jatekosokat is erint.
én orulnék ha jovore ha az alabbi jatekrendszerek közul választana a LEENDŐ( :D ) mester
4-2-3-1
4-1-4-1
4-4-1-1 (én ezt dijjaznam leginkabb...)

mivel multkor lehurrogtak egy páran h milyen uj jatekoskat szeretnének, egy kicsit visszább vettem :D

egy szélso védo mindenképp kell, sztem jobb oldalit könnyben talalnank mint baloldalit igy zamb maradhatna bal oldalon (barbár alvest én nem dijjazom..)
egy vkp is kell, sztem albelda jo lenne (bár ő elég barbár, de a vkp-ként leen is az...)
középpályára csak ugy van értelme tamado szellemu jatekost venni, ha vki (deco?) megy...
csatar poszta nem kell senki sztem jovore visszajon maxi..

akik sztem maradnak(+uj jatekosok)
kapusok: vv, jorquera
védő: oleguer belleti, thuram, rafa, puyol, sylva, zamb.+ EGY SZÉLSŐ
kp: edmilson, ALBELDA, xavi, iniesta, ronnie, messi + ESETLEG EGY TÁMADÓ KP (dos santost felhozni?)
csatár: eto'o, maxi, guddy

giot kuldeném (bár szerz.-t hosszabított..), mottat, ezquerrot, giulyt uszinten...

amugy tatok tőle, hogy max 1 jatekost fogunk venni, az se lesz vmi ejha de nagy név... :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2007.03.07. 15:47:47

jövőre nagyon meg kéne erősödnünk.

én nagyon örülnék ennek a keretnek jövőre, sztem erős lenne:

Valdes Jorquera

Belletti Zambrotta Thuram Puyol Chivu Marquez Abidal Olmo

Xavi Deco Edmilson Iniesta Appiah

Messi Quaresma Ronaldinho Dos Santos
Saviola Eto'o Maxi Lopez

Ebből azér lehetne rotálni, az ilyen oleguer meg Giuly félék helyett minőségibb játékosok lennének.
Kép
Avatar
Cooltiszo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1949
Csatlakozott: 2004.10.08. 06:57:08
Tartózkodási hely: Bp

2007.03.07. 15:25:11

Decotól nálam tegnap telt be a pohár.
Hihetetlenül gyenge volt, és neki mentsége sincs.
Nyáron mehet Isten hírével ahova akar. Helyette meg jöhet Lampard/Diego/Xabi alonso stb....
A hiányposztokra is kell ember, de ezt most nem fogom felsorolni.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2007.03.07. 14:42:07

Xabi Alonso :arrow: szerintem nem igazi vkp. 4-4-2-es rendszerben ő az aki kiegészíti az igazi vkp-t. Besegít neki de nagy falat lenne neki egymagába az a poszt. Sztem kb. ugyanolyan poszton játszik, mint Xavi. Xavi se a tipikus vkp., de tud azt is játszani, de az elősleges feladata BESEGÍTENI a vkp.-nak, megtartani a labdát, és jó helyekre osztogatni. Néha egy nagyobb átlövés. Bár Xavi valamivel támadóbb szelleműbb. Legalábbis a mi játékrendszerünkbe.

Albelda :arrow: ő már megfelelőbb a posztra, de sztem lényegesebben több meccset fejeznénk be 10 emberrel, mint eddig. És nem is a miénk lenne év végén a fair play díj. :)

Alvés :arrow: már leírtam, hogy egy görény, de jól védekezik, ad be, támad, húzza szét/zavarja a felfutásaival a védelmet.

Abidal :arrow: tökéletes lenne arra a posztra, ha nem egy bizonyos G. Zambrotta kápráztata el minket azon a poszton hétről hétre.

Ustari :arrow: egy vicc, nem tudom, mit néznek akik Valdes/Jourquera helyére akarják hozni. Annyi pénzért? Soha.

Henry :arrow: öreg, tavaly sem jött, most sem fog.

Ronaldo :arrow: jó formában van, de Quaresma olcsóbb, és el tudja érni azt a szintet, mint CR. Ráadásul sztem eléggé veszélyesek a külsővel "pöckölt" labdái.

Jó lenne, ha Zambi ilyen teljesítményt nyújtana a jobb oldalon (is), Abidalt megvenni balra +dos Santos + vkp. + támadó (pl. Sneijder), meg egy csatár. ez minimum 3-4 új igazolás, meg egy felhozatal. Frissíteni kell. :wink:
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.07. 14:33:13

Na neeeeeeeeeeeeeee.....Maxit minek visszahozni??????!Tehát ez lenne az óriási igazolási terv???!nagyon csalódnék........ :roll:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2007.03.07. 14:15:29

Ustari ne jöjjön :!: Mennyi is lenne az ára? 10-12 millió? :oops: Cserekapusnak egy kicsit drága lenne :roll:
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Deco01
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2005.04.11. 19:36:37
Tartózkodási hely: Békéscsaba

2007.03.07. 14:06:26

nos ez ugy tudom h egy megbizható oldal.
szoval ha lesz vmi konkrétum az átigazolásokkal kapcsban, érdemes felkeresni és itt tájékozodni.
A többi megbizhatatlan oldal csak kamu mint pl.: foci24,tribal etc.


Szóval az oldal szerint nyáron jönni fog Ustari mivel már megvettük + visszajön M.Lopez ill. Saviola megy a Villarealba.


http://www.transfermarkt.de/de/verein/1 ... sicht.html
Avatar
Barcaboy08
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2006.10.01. 00:27:25
Tartózkodási hely: Dublin ,IRELAND

2007.03.07. 13:19:02

Én ugy érzem nem feltétlenül kell erősítenünk a kapusposztot..csak emlékezzetek vissza tavaj Victor ugyan így megcsinálta ezeket a bakikat...pl:Valencia ellini 1-0 ás bukta mikor odadobta Villa elé a labdát....és még sorolhatnám!ebböl is látszik,hogy a védelem van szétesve de csúúúnyán!Tavaj előtt Valdes úgy lett zamora díjas,hogy szinte nem csinált semmit....de a védelem megtette helyette!És megnyerte neki nem tudok mást mondani,de ez így van!pedig szerintem jó kapus, és nem mellesleg igazi Katalán és a közönség többek közt ezért is szereti!csak gondolkozzatok el,miért is van még itt Oleuger???? detto történet!föleg így,hogy Jorquera marad...én inkább védőt vennék és vkp-t feltétlenül és sűrgősen! :roll:
„Mintha háborúba mentünk volna. Soha életemben nem éltem át ilyen kegyetlen pszichológiai nyomást. A hangulat egyébként nemcsak Figót, hanem az egész csapatot megbénította"Florentino Pérez, FCBarcelona-Real Madrid( 2000.10.22) után....
Lezárt