Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.19. 15:42:59

lionelmessi19 írta:
Subinho írta:nem úgy értettem, hogy nem voltak szépek a gólok, hanem, hogy a meccs összképe unalmas labdázgatás volt... vagy te nem így látod???
De így látom. Nem is erről van szó, hanem azt írtad, h "tehtetlen a csapat".

Erre írtam, h sztem direkt nem játszottak, nem pedig amiatt, mert nem tudtak. Akkor volt komoly helyzet, amikor azt ők akarták. Legalább is nekem ez jött leg.

Főleg h ha megnézted, néha elég érdekes felállások voltak 1-0 és 3-0 után:

Iniesta-Dinho-Samu
----------Messi-------

meg

Messi----Dinho----Samu

össze-vissza rohangáltak , nem hiszem h nagyon gólt akartak még lőni, inkább kísérletezgettek... :roll:
nem tehetetlen a csapat! félre értetted! én ezt írtam pontosan: "azt veszem észre, hogy telhetetlenek vagyunk! 4 góllal győzött szeretett csapatunk és mindenki azon sír, hogy [auto_cenzúra] volt a mutatott játék!" vagyis, MI szurkolók, telhetetlenek vagyunk!!! 4 gól sem elég!!! miért??? mert nem csak az eredmény számít, hanem a mutatott játék is!!! mi nem a real vagyunk!!! mert a barcelona több, mint egy klub.....
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.19. 15:32:08

Subinho írta:nem úgy értettem, hogy nem voltak szépek a gólok, hanem, hogy a meccs összképe unalmas labdázgatás volt... vagy te nem így látod???
De így látom. Nem is erről van szó, hanem azt írtad, h "tehtetlen a csapat".

Erre írtam, h sztem direkt nem játszottak, nem pedig amiatt, mert nem tudtak. Akkor volt komoly helyzet, amikor azt ők akarták. Legalább is nekem ez jött leg.

Főleg h ha megnézted, néha elég érdekes felállások voltak 1-0 és 3-0 után:

Iniesta-Dinho-Samu
----------Messi-------

meg

Messi----Dinho----Samu

össze-vissza rohangáltak , nem hiszem h nagyon gólt akartak még lőni, inkább kísérletezgettek... :roll:
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.19. 13:43:46

tavaly meg tavalyelott azert jatszottunk látványosan és azért pörögtek 2-0 utan is a sracok, mert tudtak h bizonyitani kell. bizonyitani kell az elnöknek, a szurkoloknak, azedzoknek, maguknak. bizonyitani kellett hogy a többéves címek nélkuli idoszaknak vége lesz s uj kor kösöznt a barcara. nos ez az elmult 2 évben bekovetkezett: bl, bajnoki cim. iden már sokan ugy jatszanak h, na én már bizonyitottam oszt jo van.
sztem ezertnincs akkor pörgés meg tűz a jatekosokban...
ezert kellenek olyan topjatekosok akik nem naon nyertek még trofeat és mindent megtennének azert h itt végre sikerek lehessenek..
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.19. 13:20:06

lionelmessi19 írta:Érdekes Subinho, már elmondtam párszor lentebb, de Neked is:

Én úgy vettem észre, h amig golt kellett rugni, addig mentek előre a fiúk, 4ből 3 gól gyönyörű lendületes látványos akcióból született.

Persze közben sok volt a labdázgatás, de sztem ha rá lenne kényszerítve a csapat egy meccsen, akkor végig tudna így játszani, lásd El Classico, ahol Presas barátunk kiállításáig folyton vezettük a szép akciókat!
nem úgy értettem, hogy nem voltak szépek a gólok, hanem, hogy a meccs összképe unalmas labdázgatás volt... vagy te nem így látod???

a classicon tényleg végig jól játszottak a fiúk... ami a támadásokat illeti!! mert a védekezés nem volt egy nagy mutatvány!!! ez a gyenge real 3-at vágott, akkor mi lett volna egy MU ellen!!! és nem az emberhátrány miatt, mert már az első félidőben kapaszkodni kellett!!!

és az sem igaz, hogy ha kell odateszik magukat, élő példa erre a liverpool elleni BL meccs!!! hátrányban labdázgattak hátul a srácok...

az 5-1 -es ajax meccsre meg csak annyit, tudom, h nekik is voltak botlásaik, de nem álltak le mondjuk 2 gól után és kezdtek labdázgatni... mint idén oly sokszor a szeretett csapatunk!!!

én ezzel csak annyit szeretnék mondani: imádom a barcát, de kicsit aggódom a jövő miatt, ha ez így folytatódik...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2007.03.19. 12:26:45

Subinho írta:5-1 lett az ajax-psv meccs...
off:

és kilőtte az ajaxnak azt az egy golt? :lol:
(kluivert..)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.19. 11:58:05

Subinho írta:gyerekek, azt veszem észre, hogy telhetetlenek vagyunk! 4 góllal győzött szeretett csapatunk és mindenki azon sír, hogy [auto_cenzúra] volt a mutatott játék! nos, ez így van!!! hónapok óta ezt a lelketlen játékot látjuk!!! elveszett a csapatból az a jó kis hajtós támadó foci! úgy látszik elment amszterdamba... ott 5-1 lett az ajax-psv meccs... mint a régi szép barcelona időkben... érdekes!!! vajon hol keresendő az összefüggés??? :?
ennek ellenére megnyerheti a csapat a ligát, mert a soron következő meccsek a malmunkra hajtják a vizet! ha minden jól megy 2-3 ponttal mehetünk a sevilla előtt, a real előtt meg 5-6 pont megmarad. de ehhez az kell, hogy ezt a pár meccset komolyan vegyék a srácok!!! mert az eddig mutatott játék alapján NEM érdemelnék meg a bajnoki aranyat!!! az igazságos a sevilla elsősége lenne, mert nagyon jó formában vannak, csak épp ők is belekerültek év elején egy kis gödörbe...
Sevilla nem csak év elején betlizett,szóval úgyanúgy némely mecsre eltűnnek mint Mi,semmivel sem kiegyensúlyozotabbak!

Off: ajax,tény,hogy most nagyon elverték a legnagyobb riválist,de azért jópár lutri meccs becsúszott ott is...akkor senki nem talált összefüggést..hogy nézzük már Henknek milyen trében van a csapata...amúgy 5pont a hátrányuk,és kiestek Uefaból is...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.19. 11:36:52

Érdekes Subinho, már elmondtam párszor lentebb, de Neked is:

Én úgy vettem észre, h amig golt kellett rugni, addig mentek előre a fiúk, 4ből 3 gól gyönyörű lendületes látványos akcióból született.

Persze közben sok volt a labdázgatás, de sztem ha rá lenne kényszerítve a csapat egy meccsen, akkor végig tudna így játszani, lásd El Classico, ahol Presas barátunk kiállításáig folyton vezettük a szép akciókat!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2007.03.19. 11:33:58

gyerekek, azt veszem észre, hogy telhetetlenek vagyunk! 4 góllal győzött szeretett csapatunk és mindenki azon sír, hogy [auto_cenzúra] volt a mutatott játék! nos, ez így van!!! hónapok óta ezt a lelketlen játékot látjuk!!! elveszett a csapatból az a jó kis hajtós támadó foci! úgy látszik elment amszterdamba... ott 5-1 lett az ajax-psv meccs... mint a régi szép barcelona időkben... érdekes!!! vajon hol keresendő az összefüggés??? :?
ennek ellenére megnyerheti a csapat a ligát, mert a soron következő meccsek a malmunkra hajtják a vizet! ha minden jól megy 2-3 ponttal mehetünk a sevilla előtt, a real előtt meg 5-6 pont megmarad. de ehhez az kell, hogy ezt a pár meccset komolyan vegyék a srácok!!! mert az eddig mutatott játék alapján NEM érdemelnék meg a bajnoki aranyat!!! az igazságos a sevilla elsősége lenne, mert nagyon jó formában vannak, csak épp ők is belekerültek év elején egy kis gödörbe...
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.18. 19:58:31

varga tamás írta:Tudom, még csak szünet, de azért ideszúrom az erdményt: margit-nástic 0-0. A nástic a 6. perctől kezdve 10 emberrel játszik, a bernabeuban a 25. perctől fogva szinte folyamatosan fütyülnek. A végén sztem nyer a margit, de ez akkoris elég égő.
Off: (BARCA vs. Real toppicba való :wink: )

Az egész Madrid elég égő már régóta :roll:

Nem lep meg ez a játék,de sajnos szerintem is nyernek,bár egyszer talán még Casillas sem tud védeni...
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.18. 19:55:09

Tudom, még csak szünet, de azért ideszúrom az erdményt: margit-nástic 0-0. A nástic a 6. perctől kezdve 10 emberrel játszik, a bernabeuban a 25. perctől fogva szinte folyamatosan fütyülnek. A végén sztem nyer a margit, de ez akkoris elég égő.
Krojf
Az Év Forumozója 2007 & 2008 :)
Hozzászólások: 3182
Csatlakozott: 2006.05.25. 17:48:41
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2007.03.18. 16:45:31

Komáim!
Látom, csillapodtatok kissé...
Nem baj, ha rendszeresítetek otthon egy püfölhető homokzsákot, amit
ilyenkor szabadon megyagyalhattok, talán az segít levezetni a feszkót.
A meccset hajnali fél háromtól néztem meg a Sport1 cseh verziójának
ismétlésében.
Az valóban jó volt, hogy tudtam a végét. Sammy távolija egy kissé
szerencsésen kancsalodott kifelé, a kapus nem tehetett róla, Zambrottát
köszönet illeti, hogy elhagyta állomáshelyét, a Sammynak beadott
bogyónak szeme volt, az pedig, hogy a negyedik gólunk egy összetett
állati mutatvány volt, jól jelzi, hogy Leo, az oroszlán csodálatosan
kígyózott át a Recre védőfala előtt, majd a róka ravaszságának
megfelelően gurított a kapus mellett el.
Ezekre valóban nem lehetett panasz, az pedig, hogy sokat adogattunk
az első gólunk után...?
Szerintem valahogyan ki kell csalogatni az ellenfelet, nomeg meg kell
rajta találni a rést. Lehet, hogy ez nem véletlen. Idegesítő persze,
meg azt hisszük, tanácstalanság jele, de nem biztos.
A három pont a zsebben, ez lényeges, valamint az, hogy ezen forduló
után is vezetni fogunk, valószínűleg.
Egyébként jelen pillanatban finom zserbót majszikálok, hi-hi!
Folyatja a nyálatokat Krojf komátok.
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2007.03.18. 15:33:33

Los Banditos írta:
Ronaldinho #10 írta:Hogy milesz? MARADONA! :)
Vagy még annál is jobb :) Ha így folytatja akkor könnyen meglehet neki az Aranylabda...
Az aranylabda meglehet neki, de MARADONA azért még messze van. "Isten kezénél" meg sosem lesz jobb, nála max a "fekete gyöngy" volt egy picivel jobb, de értelmetlen őket összehasonlítani, más kor, más foci.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2007.03.18. 14:19:35

maradjunk annyiban, h nem kell ordenáré módon megnyilvánulni senkiről sem, legyen az edző, játékos v akárki más. elméletileg itt kultúremberek beszélgetnek, akkor próbálja meg mindenki normálisan megfogalmazni a mondanivalóját. amikor én voltam bunkó, azt is kitöröltem, ezt a stílust másoknál sem fogjuk díjazni.
a mocskolódás nem fér bele a fórum szabályaiba, ennyi.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2007.03.18. 14:17:06

varga tamás írta:Kedves Charlie!
Úgy látom, itt egyesk szabadon írhatnak bármit, mások meg ha egy picit erősebben fogalmaznak, akkor kitiltással vannak megfenyegetve - általad. Talán egyenlő mércével kéne mérni. boggabor szerint Rijkaardot fejbe kellene lőni, én csak az eltakarodása mellett foglaltam állást. Ezek szerint az elküldésre való felszólítás súlyosabb cselekmény, mint a fejbe lövésre való utalás. Hát, engem inkább küldjenek el a kispadról, minthogy lőjjenek agyon. Választ nem várok.
Mivel nem vagyok itt, így nehezen tudom moderálni :wink:

De azért köszönöm hogy felhívtad figyelmem.

Remélem továbbra is ilyen figyelmesen követed a fórumozók hozzászólásait, és felhívod figyelmünk az ilyenekre. Nagy könnyítés ez a munkánknak, ha jól végzed majd, akkor még 1szer moderátorként is üdvözölhetlek.

Egyébként olvasgass egy kis szabályzatot, jót fog tenni. Meg gondolkozz el utána, hogy miért lettél már figyelmeztetve jó párszor.

Update: Eltakarodása mellett foglaltál CSAK állást? Olvasgasd még azt a hozzászólásod figyelmesen. Kérdezd meg fórumozótársaid hogy hány emberre is szóltunk rá az elmúlt időben, főleg az Oleguer témánál mondjuk.
C.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Charlie 2007.03.18. 14:31:04-kor.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2007.03.18. 14:08:50

Nincs idozojelben, de nem komolyan gondoltam, de teny ha berajka Oleguert akkor Reijkaardnak baj van a fejevel vagy penzt kap azzert, hogy jatszik es az rosszabb mintha beteg a fejere
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.18. 14:05:01

Kedves Charlie!
Úgy látom, itt egyesk szabadon írhatnak bármit, mások meg ha egy picit erősebben fogalmaznak, akkor kitiltással vannak megfenyegetve - általad. Talán egyenlő mércével kéne mérni. boggabor szerint Rijkaardot fejbe kellene lőni, én csak az eltakarodása mellett foglaltam állást. Ezek szerint az elküldésre való felszólítás súlyosabb cselekmény, mint a fejbe lövésre való utalás. Hát, engem inkább küldjenek el a kispadról, minthogy lőjjenek agyon. Választ nem várok.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2007.03.18. 14:00:50

iért ne lehetne a legjobb korszakhoz viszonyítani a mostani Barcelonát? Inkább a Cruyff-féle csapathoz hasonlítson, mint a Van Gaal, Rexach, Antics-féle garnitúrához.
És, igen az elmúlt 3 évadban jöttek az eredmények - bajnokság, BL, spanyol Szuper Kupa -, ezeknek nagyon örültem akkor is, és most is. És tudom, hogy ma már nehezebb hosszú időn keresztül a topon lenni, mint volt régebben. De könyörgöm: nézzük meg az idei La Liga színvonalát. Olyan azért ritkán fordult elő az elmúlt években, hogy a margit otthon kikapjon a levantétól, a huelvától - akiket mi összesítésben 7-0-lal intéztünk el -, vagy a valencia otthon kikapjon a santandertől, a sevilla a tarragonától stb. Ha a tavalyi formánk 70%-át hoznánk, már hátradőlve figyelhetnénk a liga eseményeit, és a tartalékcsapatot is kiküldhetnénk a gyepre. Ezzel együtt - ezt már korábban is leírtam, nézd vissza -, továbbra is a saját kezünkben van a sorsunk, rajtunk múlik az újabb bajnoki cím.
És, igen: nem kedvelem Rijkaardot, a korábbiakban is így volt. Ettől még elfogadom a sikerekben való részvételét, de az idén harmatgyenge. Leginkább az idegesít - és sztem nemmcsak engem -,hogyha megszerezzük a vezetést, akkor elkezdünk passzolgatni a saját 16-unk előtt. Ez megengedhetetlen, és nem egyszer ráfáztunk az idén. És ha ez sorozatban előfordul, akkor ott az edzővel is probléma van. Mert, vagy ő biztítja erre a játékosokat, vagy elnézi nekik a könnyelműséget. Egyik nagyobb hiba, mint a másik. Egy Huelva-szintű csapat ellen még esetleg elmegy, de a komolyabb ellenfelek kihasználják, és megfordítják a meccset. És továbbra is tartom, hogy Rijkaardtól el kéne köszönni - remélem megfelelően fogalmaztam - és új edzőt kéne szerződtetni. Ez a véleményem, és ezt fenntartom a továbbiakban is.
boggabor
Capitá del Barça
Hozzászólások: 523
Csatlakozott: 2004.10.13. 13:12:00
Tartózkodási hely: Rev-Komarom

2007.03.18. 13:48:32

Ronaldinho #10 írta:
Los Banditos írta:Zambrotta még jobban játszott ott a jobboldalon szerintem úgyhogy ottis hagyhatnánk és a baloldalra visszajönne Sylvinho vagy Gio és máris megvan úszva a mi PreSasunk. 8)
ÁMEN :!: :!: :!:

Nagyon remélem, hogy frank is erre gondol... ha mégis visszarakja Ole -t a kezőbe, akkor fúúú... leutazok spanyolhonba, oszt oat csinálok, hogy 4 év börtönt is kapok érte :twisted:
Eszt irom en is mar vagy honapja csak mindenki Zambrotta ball oldal ott van 2 normalis emberunk nem is ertem mert kapott uj szerzodest Belleti Presas jo csere ember, de ha jovo heten jatszik varga tamás kérésére moderálva,JOGOSAN!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2007.03.18. 13:45:59

varga tamás írta:Kedves Rumig: ha a Dream Teamet szeretném csak akkor most nem izgatna a csapat, nem nézném a meccseiket. Úgy gondolom, hogy a Cruyff-féle garnitúra igenis lehet mérce a mindenkori Barca előtt, és minden további nélkül lehet hozzájuk hasonlítani az utódokat.
Amikor meg 4. és 6. helyen végewztünk, akkor elég lehangolt voltam, de betudtam annak, hogy a kispadon van Gaal ült, akit nagyon nem kedveltem - főleg a második regnálása idején, amikor csupa hollanddal álltunk fel. De, gondolom számodra sem a 4-6. helyek a mérvadók?
Hát a meccsek közbeni kifakadásaid szerint nem is nagyon nézed a meccseket, csak az első 20-30 percet. :P Nekem persze mindegy, te dolgod, az is lehet, h nem is szoktál elkapcsolni (mint tegnap), csak ezt írod.

Most meg Rijkaard ül a kispadon, akit szintén nem kedvelsz, tehát betudhatod neki a gyengébb játékot, de ne felejtsük, mióta Rijkaard van, ez az első gyengébb szezon (03-04 őszi része is, de az az összeszokás ideje volt). Nem az a helyzet, h évek óta semmit nem nyer a csapat, mint Van Gaal uccsó éve , Serra Ferrer, Rexach, ismét Van Gaal, majd Antics idején, tehát nekem furcsa a türelmetlenséged. Ráadásul valószínű, idén is nyerjük a bajnokságot! De azért igazad adok abban, h lehet, ha én is láttam volna a Dream Teamet, én is többet várnék. Én pl. anno örültem, h Rexach legalább 4.-nek behozta a csapatot, ezzel kiharcolva a BL-indulást, te gondolom negatívabban áltál hozzá az akkori eredményekhez.
De azért nem biztos, h a valaha volt legsikeresebb korszakhoz kell viszonyítani, a magyar válogatott esetén is röhej lenne, ha az Aranycsapathoz viszonyítanánk a mostanit, arról nem is beszélve, h a foci alaposan megváltozott, akárcsak a 90-es évekhez képest is. Nem sok csapat van manapság, amely egyszerre szépen és eredményesen is játszik. Azt hiszem, ha így nézzük a mai csapatokat, nem lehet okunk a panaszra.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.03.18. 13:40:33

Los Banditos írta:Zambrotta még jobban játszott ott a jobboldalon szerintem úgyhogy ottis hagyhatnánk és a baloldalra visszajönne Sylvinho vagy Gio és máris megvan úszva a mi PreSasunk. 8)
ÁMEN :!: :!: :!:

Nagyon remélem, hogy frank is erre gondol... ha mégis visszarakja Ole -t a kezőbe, akkor fúúú... leutazok spanyolhonba, oszt oat csinálok, hogy 4 év börtönt is kapok érte :twisted:
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
otto'o
Barça B
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: 2007.01.27. 20:42:50
Tartózkodási hely: bp.

2007.03.18. 12:54:29

hát nem mondom hogy lerágtam a körmeimet az izgalomtól
de elégedett vagyok
lehetett volna ez szenvedős meccs, ha a helyzetek nem mennek be
szerencsére nem így történt, félgőz bőven elég volt
a hazaiaknak meg egyszerűen semmi nem jött össze

felesleges 4-0-nál jobban kitömni az amúgy szimpatikus kiscsapatot
egyébként sztem ezért fogjuk megnyerni a ligát, mert
lehet hogy a rangadókat nem tudjuk hozni, de legalább a kicsiktől nem kapunk ki, mint a többiek

(érdekes olvasni hogy mindenki kicsit másképp látja a meccseket
de szerintem jól van ez így, végülis szólás- és véleményszabadság van)
kortól függetlenül!
barca, barca, baaar-ca
Avatar
Evilgrim
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1171
Csatlakozott: 2007.01.08. 14:33:08
Tartózkodási hely: Budapest y Barcelona

2007.03.18. 12:51:56

Los Banditos írta:Vagy még annál is jobb :) Ha így folytatja akkor könnyen meglehet neki az Aranylabda...
Nem meglehet neki hanem biztos meglesz neki..

1.Messi 1110000 pont
2.Eto'o 1000000 pont
3.Ronaldinho 800000 pont

:wink:

Kép
Los Banditos
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 7702
Csatlakozott: 2005.05.29. 18:40:20
Tartózkodási hely: Coruscant

2007.03.18. 12:43:45

Ronaldinho #10 írta:
Barcaforever írta: Messi, most nagyon nagy formában van.Könyörgöm 19 éves.Mi lesz az elköv. években? :roll: :wink: :twisted:
Hogy milesz? MARADONA! :)
Vagy még annál is jobb :) Ha így folytatja akkor könnyen meglehet neki az Aranylabda...
in to exile
Avatar
Ronaldinho #10
Capitá del Barça
Hozzászólások: 868
Csatlakozott: 2006.07.16. 23:06:15

2007.03.18. 12:42:19

Barcaforever írta: Messi, most nagyon nagy formában van.Könyörgöm 19 éves.Mi lesz az elköv. években? :roll: :wink: :twisted:
Hogy milesz? MARADONA! :)
Kép
Kép
Gyógyulj meg Samu! Gyógyulj meg Puyol!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2007.03.18. 12:34:30

Még1x akik nem látták,csak halották,hogy mi történt:

Szóval Eto'o távoli lövése után már a legelején megszereztük a vezetést,utána kicsit bosszantó módón jött ismét a hátul passzolgatás,adódtak így a Huelva előtt lehetőségek az egyenlítésre,amiket megúsztunk,majd gyors egymásutánban két szép gólt lőttünk,így eldöntöttük a meccset,nem szakadtunk meg egyáltalán a gólszerzésért,de ezen a meccsen nem is kellett,úgyhogy felesleges lett volna kihajtani a belünket. Második félidő elég unalmasra sikeredett,de véleményem szerint is nem kellett több!
Bőven elégedett vagyok,3 pont zsebben,ráadásul még 4 gólt is sikerült lőnünk,úgy,hogy nem pörögtünk úgy igazán,ahogy tudunk,tudnánk...

Még vannak nehéz meccsek,oda minden bizonnyal több kell,és többet is fog nyújtani a csapat! Meg lesz a bajnokság!

FORZA BARCAAA :!: :twisted:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt