Bajnoki Mérkőzések 07-08

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Gomezinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2008.02.04. 14:20:41
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.11. 20:31:58

Subinho írta:az a helyzet, hogy lassan nem a reallal kell foglalkozni, hanem hátrafelé tekingetni... nehogy úgy járjunk, mint a 2003/04 szezonban a real, akik az utolsó néhány meccsen a legnagyobb mélységbe zuhantak és a végén meg sem álltak a 4. helyig... akkor kezdődött el a Barca sikeres korszaka! ezüst, arany, arany, BL, ezüst... ha a sorrendet nézzük, akkor most a 4. hely következik??? sajnos elszaladt a ló Laporta alatt. egy remek csapatból még jobbat akart, úgy mint annak idején a real! idehozta a legnagyobb neveket! zambrotta, thuram, henry, abidal... csak az a baj, hogy ők "nagy nevek", de nem sokat bizonyítottak! annak idején a posztjukon sokkal jobban tolta belletti, sylvinho, gio, larsson... 2003-2007: csapat, most "galaktikusok"... :roll: annak idején ezért szapultuk a realt!!!
Ezért ettől elég messze állunk!nem? :)
Ronaldinho .... cserben hagytál minket!
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.11. 20:31:06

az a helyzet, hogy lassan nem a reallal kell foglalkozni, hanem hátrafelé tekingetni... nehogy úgy járjunk, mint a 2003/04 szezonban a real, akik az utolsó néhány meccsen a legnagyobb mélységbe zuhantak és a végén meg sem álltak a 4. helyig... akkor kezdődött el a Barca sikeres korszaka! ezüst, arany, arany, BL, ezüst... ha a sorrendet nézzük, akkor most a 4. hely következik??? sajnos elszaladt a ló Laporta alatt. egy remek csapatból még jobbat akart, úgy mint annak idején a real! idehozta a legnagyobb neveket! zambrotta, thuram, henry, abidal... csak az a baj, hogy ők "nagy nevek", de nem sokat bizonyítottak! annak idején a posztjukon sokkal jobban tolta belletti, sylvinho, gio, larsson... 2003-2007: csapat, most "galaktikusok"... :roll: annak idején ezért szapultuk a realt!!!
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2008.03.11. 16:22:18

Puyollal is ott van a Barcelona ahol a part szakad!!!!
Kép
Avatar
Blaugrana10
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.03.07. 14:08:48
Tartózkodási hely: Csíkszereda (Székelyföld)

2008.03.11. 16:19:12

Ne en nem vok Milito ellenes, de amit az utobbi merkozeseken csinalt elkepeszto. Hat avval h gyenge a vedelmunk, biszti h mindenki egyet ert. A Villa ellen Puyol sem jatszott es ez meg is latszott a csapat vedelmen, mondjuk nem egy jatekostol fugg a vedelem. Remelem Milito ossze szedi magat, en igazabol nem latok erre sok eselyt; szerintem nyaron kell igazolni egy igazi jo vedot, mert hat Milito nem remekel. A hatranyunk sajnos nem igazan behozhato, ami nagyon szomoru, de remelem a kupat megnyerjuk. Viva Catalunya
MyStiQ
Barça B
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2007.08.24. 18:20:02
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.03.11. 13:15:38

Egy Almeira-ból kinézted volna, hogy veri a madridot??? Na látod, hogy nem!
11meccs alatt sok minden történhet! Hullámvölgy, sérülés, "bénázás", stb.
Ez nem csak a Madridra igaz. :wink:
azért 11ből 3 meccset lehet, h nem fognak elbukni. Ezzel a sorsolással, ami hátravan nekik. Zaragoza idegenben azért igy papiron neheznek tunhet elsore, ha ki kell emelnem egyet a Real meccsei kozul.
Csak a következő 4 forduló meccsei:

Deportivo-Real Madrid (2002 óta még gólt sem rúgtunk a Riazorban, valamint több, mint 10 éve nem nyertünk ott :arrow: 99%, hogy kikapunk)
Real Madrid-Valencia (Hiába nem megy nekik, tartok tőlük...)
Real Madrid-Sevilla (Nem kell indokolni szerintem)
Mallorca-Real Madrid (Veszélyes csapat a Mallorca, pl kupában is oda-vissza vertek minket)

Ellenben ti játszotok az Almeriával idegenben, a Valladoliddal otthon, utána mentek a Betishez, majd fogadjátok a Getafét. Minimum 10 pont lesz ebből, talán az Almeriában bízok, hogy összehoznak egy x-et.


:arrow: Lényeg: Egyáltalán nem dőlt még el semmi...
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.03.11. 12:57:46

Rám túlzott optimizmus jellemző, de nem kell nagy hozzáértőnek lenni, ahhoz, h lássa az ember, h vmi belső probléma van, ha egy ilyen keretű csapat nem 10 ponttal vezet.
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2008.03.11. 12:47:38

Barcaforever írta:Hétvégén nincs netem, szal még nem olvastam el a hozzászólásokat.

De kíváncsi vagyok, h hányan vagy írta-e vki h hát nah igen Messi miatt kaptunk ki.Ennek a keretnek Messi nélkül el kéne verni minden csapatot min. 2 góllal.Mikor Eto'o volt sérült nah majd visszatér, mikor Dinho padozott, nah majd ha beáll.

Itt más problémák vannak fogják már fel. :roll:

Egyszerűen rühellem Rijkaard, egy normális edző kell ide, végre, ahogy a szakkommentátor is megmondta a sport klubbon.
Év végéig úgysem rúgják ki Rijkaardot,úh fölös mindne 2. hozzászólásban a távozását sürgetni!!!Várjuk meg mi lesz a sportklubbon meg nem igazán vannak szakkommentátorok!!!Laikus vok,de 5-ször annyit értek hozzá mint bármelyik!!!
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.03.11. 12:24:05

Egy Almeira-ból kinézted volna, hogy veri a madridot??? Na látod, hogy nem!
11meccs alatt sok minden történhet! Hullámvölgy, sérülés, "bénázás", stb.

VISCA EL BARCELONA, MÉS QUE UN CLUB
Avatar
Dave87
Capitá del Barça
Hozzászólások: 509
Csatlakozott: 2007.12.06. 20:42:02
Tartózkodási hely: Magamon kívül

2008.03.11. 11:57:34

Tibi1982 írta:Mindenki mourinhot akarja! Emlékszem még mikor a chelsea edzője volt, mindenki fikázta! Hogy is van ez??? Én nem szeretném ha jönne, mert akkor olyan gennnyes csapatot csinálna a barcából, mint a chelseaből, és itt nem az eredményességre gondolok, hanem a sportszerüségre!

Nem értem minek kell visítani itt pár embernek, hogy elment a bajnokság! 9 pontról sikerült feljönni 2-re, az 7pontot dolgoztunk le 2-3hét alatt! Kérdezem én, akkor most nem sikerülhet???

"Egyre kevesebb esélyünk van arra, hogy megnyerjük a bajnokságot, de azt még nem mondhatjuk, hogy elvesztettük a sorozatot. Van még 11 meccs előttünk, 33 megszerezhető ponttal, lehet tehát esélyünk." Laporta mondta!

Meglesz a bajnokság, a Bl és a kupa is! Figyeljétek meg.

VISCA EL BARCA, MÉS QUE UN CLUB
A próféta szóljon belőled :lol:
Ami biztos, most már nem hibázhatunk, szinte minden (!) meccset meg kéne nyernünk, én így látom. Ez azt jelenti, h ha a Real 3x kikap, akkor megelőzzük őket...azért 11ből 3 meccset lehet, h nem fognak elbukni. Ezzel a sorsolással, ami hátravan nekik. Zaragoza idegenben azért igy papiron neheznek tunhet elsore, ha ki kell emelnem egyet a Real meccsei kozul.
Jó, x-elhetnek is. Lényeg a lényeg, több hiba nem fér bele. Laportarol meg annyit, h mi mást modhatna? :)
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2008.03.11. 10:39:53

Kíváncsi vagyok Jose(vagy a köv. edző) nyer e 5 kupát 5 év alatt és lesz e közte bl, nameg a reakciókra, ha nem sikerülne neki. Bár gondolom a magyarázat arra is meglesz(gyengébb keret stb).
Mennyi lesz a min. elvárás az edzővel szemben és mennyi a türelmi idő, ha esetleg nem jönnének az eredmények?
Kép
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.03.11. 10:39:31

Zsoltbarca írta:
RolandinhoFCB írta:Mindenben egyet kell értsek Szandi Főnökasszonnyal!

Ha nem lenne ilyen nagy a tét, akkor már rég lapátra tették volna Frankie-t! Elpackáztuk a lehetőséget, hogy befogjuk a Realt és ennek meg lesz a böjtje! Mindenről az edző tehet! Ez már megint egy unott csapat, akik egy góllal akarnak meccseket nyerni, tegnap pedig mét ettől is fényévnyire voltunk, RÁADÁSUL OTTHON! :oops: Bármi lesz is, az edzőnek mennie kell! Kicsit már talán most is a Milanban érzi magát a Frankie, mert erőlteti ezt az egy-gólos eredményre ráülő szarságot!

Hiányzik a Messi, de milyen a keretünk?! A világ egyik legerősebb kerete, a világ legjobb kispadjával! Elég volt a cseszekedésből!
Úgy gondolom, hogy a játékosok motiváltságát, a kreativitást, az ötletességet és ezzel a játékosságot csak edző-cserével lehet elérni!
Te mi a p.... beszélsz????Milyen egy gólos mecsekről beszélsz öreg?Mi egyenlítettünk!Szerinted ráültünk utánna az eredményre ?Vagy te nem Barca meccset néztél az elmult 2 hónapban?
Ezzel az edző cserével már nem akarok fohóglalkozni mert ugy látom tök fölösleges!Azok után hogy valaki rühelli,fölösleges vele vitázni!Szerinted ha jön egy uj edző akkor majd Puyolról nem pattan be a labda?Vagy Valdes nem huzza el a csatár lábát?Vagy Militot egy neve nincs csatár nem [auto_cenzúra] egész meccsen?Nevetséges!
Egyetértek, egy új edzővel is lehet bénázni!
Zsoltbarca
Barça B
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2006.06.07. 10:52:59
Tartózkodási hely: Szarvas

2008.03.11. 10:18:47

RolandinhoFCB írta:Mindenben egyet kell értsek Szandi Főnökasszonnyal!

Ha nem lenne ilyen nagy a tét, akkor már rég lapátra tették volna Frankie-t! Elpackáztuk a lehetőséget, hogy befogjuk a Realt és ennek meg lesz a böjtje! Mindenről az edző tehet! Ez már megint egy unott csapat, akik egy góllal akarnak meccseket nyerni, tegnap pedig mét ettől is fényévnyire voltunk, RÁADÁSUL OTTHON! :oops: Bármi lesz is, az edzőnek mennie kell! Kicsit már talán most is a Milanban érzi magát a Frankie, mert erőlteti ezt az egy-gólos eredményre ráülő szarságot!

Hiányzik a Messi, de milyen a keretünk?! A világ egyik legerősebb kerete, a világ legjobb kispadjával! Elég volt a cseszekedésből!
Úgy gondolom, hogy a játékosok motiváltságát, a kreativitást, az ötletességet és ezzel a játékosságot csak edző-cserével lehet elérni!
Te mi a p.... beszélsz????Milyen egy gólos mecsekről beszélsz öreg?Mi egyenlítettünk!Szerinted ráültünk utánna az eredményre ?Vagy te nem Barca meccset néztél az elmult 2 hónapban?
Ezzel az edző cserével már nem akarok fohóglalkozni mert ugy látom tök fölösleges!Azok után hogy valaki rühelli,fölösleges vele vitázni!Szerinted ha jön egy uj edző akkor majd Puyolról nem pattan be a labda?Vagy Valdes nem huzza el a csatár lábát?Vagy Militot egy neve nincs csatár nem [auto_cenzúra] egész meccsen?Nevetséges!
Forcabarca
Avatar
Tibi1982
Capitá del Barça
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2006.03.07. 19:07:51
Tartózkodási hely: Hajdúnánás
Kapcsolat:

2008.03.11. 08:26:57

Mindenki mourinhot akarja! Emlékszem még mikor a chelsea edzője volt, mindenki fikázta! Hogy is van ez??? Én nem szeretném ha jönne, mert akkor olyan gennnyes csapatot csinálna a barcából, mint a chelseaből, és itt nem az eredményességre gondolok, hanem a sportszerüségre!

Nem értem minek kell visítani itt pár embernek, hogy elment a bajnokság! 9 pontról sikerült feljönni 2-re, az 7pontot dolgoztunk le 2-3hét alatt! Kérdezem én, akkor most nem sikerülhet???

"Egyre kevesebb esélyünk van arra, hogy megnyerjük a bajnokságot, de azt még nem mondhatjuk, hogy elvesztettük a sorozatot. Van még 11 meccs előttünk, 33 megszerezhető ponttal, lehet tehát esélyünk." Laporta mondta!

Meglesz a bajnokság, a Bl és a kupa is! Figyeljétek meg.

VISCA EL BARCA, MÉS QUE UN CLUB
Attila-Raul
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.12.22. 21:07:24

2008.03.10. 22:29:15

Én sem mondom, hogy maradjon a Frenki, mert tényleg kellene lassan egy váltás.

De az már tényleg szörnyű, hogy MINDEN rosszabb eredmény után őt vonja kérdőre a fórum 90%-a. Eto'o miért nem lőtt gólt, Henry miért volt nulla? Miért van az, hogy egy "falábú" Franco eteti meg a Yayát és a Militót? Értitek...
Latom vannak me`g olyankok akik gondolkoznak is....
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.03.10. 20:56:24

nem kell ezt túlragozni. az a helyzet, h a jó csapatnak van szerencséje, mi pedig (jelenleg a bajnoki meccseken legalábbis), egyelőre nem vagyunk azok. ez van.
tökéletesen egyetértek laportával:
„Nagyon rosszul játszottunk a Villarreal ellen” – értékelte a Barcelona teljesítményét a vezető.

ettől függetlenül a bl még meglehet, és akár maradhat is rijkaard, mert öt év alatt két bajnoki címmel, három ezüsttel (ha marad a jelenlegi felállás), plusz egy (vagy két) bl első hellyel nem feltétlenül szoktak kirúgni edzőket, akárhogyan is túráztatjuk itt páran magunkat...
bár remélem, h eljut a főnökség tudatáig is, h ez, ami már lassan két éve megy, csak egy helyben topogás, és legalább 50% esély van arra, h némi vérfrissítés nélkül nem is fog változni.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Karashu
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2007.11.08. 14:17:02
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2008.03.10. 20:35:23

Én úgy gondolom, hogy fogok még jókat röhögni a madridosokon ebben az évben! Csak Rijkaardnak jönne már meg az esze, akkor egy balf*sz lett az az ember, csak rosszat bír csinálni, jót nem!
VISCA EL BARCA!!! MINDHALÁLIG!!!
2008. május - A Bukás - Rijkaard utolsó napjai
Puyol, Messi, Henry és Alves a legnagyobbaaaaak!! :D
Csakis a saját magam zsoldosa vagyok!
Nyíregyházán beszállnék egy szerepjátékos partiba! M.A.G.U.S. elsősorban, de Vampire-rel és D&D-vel is eljátszok! Msn-n keress meg! Thnx! :)
Eddig jól kenjük Pep! :) Serlegeket és örömkönnyeket a szurkolóknak! :)
Avatar
bzozo
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 304
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:19:37

2008.03.10. 20:18:38

:( :( :( :? Az elottem szolok mindent elmondtak amit el akartam mondani!!!!

EEElég VOLT!!! Ez már sok k k k k k k k k .....Frank Rijkaardnak mennie kell!! Minden kiesett a csapat kezéböl es ez csakis a h...e taktikai bakiknak köszönhetöö!! Minek játszunk hátra ha az ellenfél térfelén kéne lennünk??


Fel kell támadni porainkbol es elhódítani a BL-trófeát és frankie szépen bucsuzhat!!

UFFF......... :P

:twisted: BARCA FOREVER :twisted:
Messi-#19 írta:egyébként ez jóhogy megtörte a csapatot. Sorra nehéz meccsek... Celticx2,Villareal , Atletico M
Egy fráászt! Még a java hátra van!!
VISCA EL BARCA
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.03.10. 17:26:14

Hétvégén nincs netem, szal még nem olvastam el a hozzászólásokat.

De kíváncsi vagyok, h hányan vagy írta-e vki h hát nah igen Messi miatt kaptunk ki.Ennek a keretnek Messi nélkül el kéne verni minden csapatot min. 2 góllal.Mikor Eto'o volt sérült nah majd visszatér, mikor Dinho padozott, nah majd ha beáll.

Itt más problémák vannak fogják már fel. :roll:

Egyszerűen rühellem Rijkaard, egy normális edző kell ide, végre, ahogy a szakkommentátor is megmondta a sport klubbon.
Kép
Avatar
RolandinhoFCB
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2007.01.21. 15:12:55
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.10. 17:00:30

Mindenben egyet kell értsek Szandi Főnökasszonnyal!

Ha nem lenne ilyen nagy a tét, akkor már rég lapátra tették volna Frankie-t! Elpackáztuk a lehetőséget, hogy befogjuk a Realt és ennek meg lesz a böjtje! Mindenről az edző tehet! Ez már megint egy unott csapat, akik egy góllal akarnak meccseket nyerni, tegnap pedig mét ettől is fényévnyire voltunk, RÁADÁSUL OTTHON! :oops: Bármi lesz is, az edzőnek mennie kell! Kicsit már talán most is a Milanban érzi magát a Frankie, mert erőlteti ezt az egy-gólos eredményre ráülő szarságot!

Hiányzik a Messi, de milyen a keretünk?! A világ egyik legerősebb kerete, a világ legjobb kispadjával! Elég volt a cseszekedésből!
Úgy gondolom, hogy a játékosok motiváltságát, a kreativitást, az ötletességet és ezzel a játékosságot csak edző-cserével lehet elérni!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.03.10. 16:46:11

Ronaldinho&Barca írta:Háát én komolyan.. ez dráma volt tegnap... :( 3. gólt jó h nemadták meg mert felkötöttem volna magam...
Amugy nemtudom hol a hiba, talán a gyorsaság és pontosság, R10 szép labdákat adott, de vhogy Eto'o és Henry szürke volt tegnap...
Jó volt a játékunk, bár akadozott mint vmi rossz dömper, de vmi hiányzott nagyon. Lehet hogy Messi nemtudom, de vmi nagyon hiányzik ebbl a Barcából.
Rijkaard most nemtehet semmiről sztem, a srácokon múlt minden, és a szerencsén.

Valahogy ez a csapat, kicsit a 2006-os Brasil válogatottra emlékeztet engem... csupa jó, kiválló sztár játékosok, de vmi hiányzik...
Megmondom, mi hiányzik: EDZŐ.
Kép
Szandi
Főnökasszony
Hozzászólások: 1575
Csatlakozott: 2007.07.12. 21:01:59

2008.03.10. 16:05:31

Ezt elk.rtuk. Nagyon nagyon.
Megkaptuk a lehetőséget a sorstól, mesében nincs ilyen, hogy ennyi idő alatt jöjjünk vissza 9ről 2 pontra, lélektanilag nagyobb előnyt nem is álmodhattunk volna. Óriási luxus volt ezt a két meccset így elbukni. Vszínűleg a bajnokságba kerül. :?
Mostmár nagyon-nagyon oda kell figyelni a BL-re és a kupára. Ez az egy menekvése van Frenkinek. Bár év végén szinte biztosra veszem, hogy megköszönik neki a munkáját. Laporta nem akart idényközben ekkora változtatást a csapatnál, vagy vmi ilyesmi lehet a háttérben, más magyarázatot nem találok.
"Jeff Buckley a világ legkirályabb jelensége a rántotta feltalálása óta"
Nobody fucks with the Jesus.
Art too bad to be ignored.
Avatar
Messi-#19
Capitá del Barça
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2007.12.17. 09:42:15
Tartózkodási hely: Barcelona

2008.03.10. 16:04:03

egyébként ez jóhogy megtörte a csapatot. Sorra nehéz meccsek... Celticx2,Villareal , Atletico M
Kép
Més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.03.10. 16:02:59

Eggyet értek rohattúl érzékeltetik hogy kinek szurkolnak és ez tényleg idegesítő!!! :twisted:
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.03.10. 16:00:13

Jaam és a kommentátor meg madrid drukker volt!! Ott ahol van kezdhet futni... rémes volt a közvetítése, már azon felhúztam magam!!!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.03.10. 15:52:34

Hát lassan lemondhatunk a bajnoki címről. Ha Rajkard nem akar ugy el menni hogy full ra utálja mindenki akkor rá készülhetne mondjuk arra hogy a BLt megnyeri, mert a királykupa kevés lessz. Én remélem jővőre jöj Murinho!!!!
MURINHOt akarom!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt