Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.10. 22:06:12

Tipikusan befejező játékos, pokoli sok góllal és hasznos játékkal. Nekem sem az esetem, jobban szeretek egy Eto'o vagy egy villogó Henryt nézni, aki csinál pár húzást, trükköt a gólja előtt, vagy maga rohanja át a fél pályát, de RvN ettől még egy zseniális játékos.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21165
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2008.03.10. 21:30:00

RvN egy nagyon hasznos játékos, hihetetlenül gólérzékeny, ezért többet ér, mint sok más csatár, akik szép cselekkel szinezik a játékot, ugyanakkor nem olyan hatékonyak. Elismerem a tudását, de én őt, és a hasonlo tipusu játékosokat nem szeretem
masterka`madrid
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2006.09.30. 21:12:48

2008.03.10. 21:21:54

abszurd egy helyzet hogy mind a madridistán mind itt a forum szinte egy emberként követeli ugyan azt :roll: Mourinho érdekes csata lesz érte :wink: :twisted:
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.10. 20:19:06

OK RVN nem olyan mint Ronaldo, de mégis három ligában lett gólkirály valamit csak tuyd a fiú...
Másrészt nem biztos, hogy egy cselező géppel a Madrid előrébb tartana. Ne feledjük el Nistelrooy hány pontot szerzett idén a góljaival. Másrészt a Ra-Ni Ro tamadótrió a maga 35 bajnoki góljával az egyik legjobb Európában. Minden a felállástól függ ha Nistelroy egyedül lenne elől most is 20 gól körül járna.
A Madrid történetének egyik leghatékonyabb játékosa a játszott meccsek lőtt gólok alapján. Egy csatár azért van hogy gólokat lőjön nem azért hogy cselezzen arra vannak páran a cssapatban.
Szóval nélküle nem lett volna bajnok a MADRID TAVALY S LEHET HOGYIDÉN IS FONTOS SZEREP VÁR MÉG RÁ.
Az a legkevesebb hogy megengedik neki, hogy innen vonul vissza. Gracias senor Nistelrooy
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.10. 20:09:14

Ez valóban így van , ha nincs RvN akkor valszeg tavaly nem lettünk volna bajnokok a slussz poén volt hogy még gólkirály is lett :) Sőt idei szezonban sem ment neki rosszul egészen a ATMA elleni meccsig ott betalált, és azota semmi...jó mondjuk most sérült, de Ronaldot elengedni óriási hiba volt sztem, ha marad lehet most is egészséges lennee...
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.03.10. 20:00:42

aronba írta:Volt egy észrevéte, hogy RVN gyenge. Hát nem úgy látom. Tavaly egyedül kellett gólokat lőnie, most az estek többségében ott van mellette Raul, tavaly ketten 31 gólt rúgtak a bajnokságban, most 25-nél tartanak ss van még bőven forduló, tehát együtesen idén bőven jobbak lehetnek mint tavaly, csak a gólok eloszlása más. Meg a góllövésbe derekasan beszállt Robimho is 10 góllal, de megnézhetjük a Madrid 27 forduló alatt rúgott 59 gólt tavaly ilyentájt 44-nél tartottak. Tehát a támadó szekció idén jóval hattékonyabb mint tavaly, biztos vannak dolgok, amik nem működnek, de idén a támadószkcióval van szerintem a legkisebb gond
RvN nem gyenge, csak a góllövésen kívül erős túlzással haszontalan, ha jól emlékszem erről volt szó (én is közéjük tartoztam).
RvN az első térdsérülése óta nem olyan csatár, mint mondjuk egy szélvészgyors, és eléggé technikás Eto'o. Persze ez nem von le semmit RvN érdemeiből, csak többek közt én is egy olyan csatárra vágyom a Realba Raúl mellé, aki cselezni is tud, jó távoli lövéseket ereszt, nem csak bepasszolja a kapuba a labdát (és Nistelrooy épp emiatt nem lőtt a sérülése előtt gólokat, mert a Real visszaesett, a passzok megszüntek :arrow: nincs ajtó-ablak helyzet, távolról meg nem sűrűn talál be).

Én tisztelem Nistelrooyt, ha már megvette a real, akkor vonuljon vissza innen, de én amondó vagyok, lehet, hogy jobb lett volna, ha inkább egy technikásabb csatárt vesz a Real, vagy megpróálja Ronaldot feltámasztani.

Mondom ezt annak ellenére, hogy tavaly Nistelrooy nélkül sehol nem lett volna a Real, de akkor is úgy gondolom, hogy ha nem Mijatovic a sportigazgató, akkor sokkal jobb vételt is csinálhattak volna...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poreko 2008.03.10. 20:02:32-kor.
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.10. 19:50:51

Volt egy észrevéte, hogy RVN gyenge. Hát nem úgy látom. Tavaly egyedül kellett gólokat lőnie, most az estek többségében ott van mellette Raul, tavaly ketten 31 gólt rúgtak a bajnokságban, most 25-nél tartanak ss van még bőven forduló, tehát együtesen idén bőven jobbak lehetnek mint tavaly, csak a gólok eloszlása más. Meg a góllövésbe derekasan beszállt Robimho is 10 góllal, de megnézhetjük a Madrid 27 forduló alatt rúgott 59 gólt tavaly ilyentájt 44-nél tartottak. Tehát a támadó szekció idén jóval hattékonyabb mint tavaly, biztos vannak dolgok, amik nem működnek, de idén a támadószkcióval van szerintem a legkisebb gond
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.10. 19:42:33

Poreko írta:Bocs, nem olvastam vissza, csak a legutóbbi 5 kommentet, de amit elolvastam, abból csak ennyit vettem le. Akkor egyet érthetünk.

(mellesleg az utóbbi meccseken a Barca több veszélyes helyzetet mutathat fel amennyit én néztem az utóbbi két meccsből, viszont a játék a mezőnyben mindkét csapatnál trágya...)
helyes :D így már télleg egyetérthetünk....
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.03.10. 19:37:22

Egyetértek Porekoval. Nincs olyan hogy megérdemelte vagy nem érdemelte. A meccseket gólra, a a bajnokságot pontra juátszák ebben az állás 62 Madrid 54 Barca 50 Villareál, a többit nem írom, mert nem élrdemes. Elég abból, hogy a két tábor versenyt űz abból, hogy a saját csapatát ócsárolja. A többi spanyol csapat még így sem tud jáőtszani.
Nézhetnénk más ligákat. Az Inter talán megérdemli a bajnokságot azután hogy bírói kegyelemmel játszott döntetlent a Rómával, s utána szánalmas játékkal kikapott a Napolitól, s már vagy fordulók óta nem játszik jól.
De evvel az erővel az Arsenal elsőségét és megkéárdőjelezhetnénk, lásd Wigan elleni meccs.
A München, Lyon elsőségét meg jobb ha nem is firtatjuk, szóval kedves barátaim, akinek több pontja van az megérdemli a ligát léányegtelen hogy hogy hívják a csapatot. Saját csapatainjkat lehet kritizálni de olyat írni hogy nem érdemelné meg a bajnokságot? Dehogynem ha a többi rosszabb...
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.03.10. 19:27:39

csababarca írta:poreko...őőő én azt írtam h ősszel jobban játszott a madrid minden tekintetben mint mi...idén "tavasszal" viszont játékban még a barca szemüvegemen keresztül se látok különbséget egyik vagy másik irányba sem...de én most tavaszról beszélek...nem őszről...mert ott egyértelmű sztem h ki játszott jobban...sajnos...
Bocs, nem olvastam vissza, csak a legutóbbi 5 kommentet, de amit elolvastam, abból csak ennyit vettem le. Akkor egyet érthetünk.

(mellesleg az utóbbi meccseken a Barca több veszélyes helyzetet mutathat fel amennyit én néztem az utóbbi két meccsből, viszont a játék a mezőnyben mindkét csapatnál trágya...)
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.03.10. 19:25:20

Victor_Valdes írta:A játék képe alapján egyik csapat se érdemli meg a végső győzelmet
Akkor javaslom, közös megegyezés révén adjuk a Villarealnak a bajnokságot, így mindenkinek jobb lesz :D. Főleg, hogy ők 100ig megérdemlik, mert minden meccsükön hihetetlen teljesítményt nyújtottak, és az esetleges vereségek nem miattuk voltak (például a Villareal-Real Madrid 0-5, ez is csak véletlen)

Ezek alapján nincs csapat Spanyolországban, aki megérdemli a bajnokságot, maradjunk abban, hogy a focit gólra játszák. A többi spekuláció felesleges.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.10. 19:24:02

poreko...őőő én azt írtam h ősszel jobban játszott a madrid minden tekintetben mint mi...idén "tavasszal" viszont játékban még a barca szemüvegemen keresztül se látok különbséget egyik vagy másik irányba sem...de én most tavaszról beszélek...nem őszről...mert ott egyértelmű sztem h ki játszott jobban...sajnos...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Poreko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2007.12.02. 10:09:47

2008.03.10. 19:19:14

csababarca írta:azért 8 pont az előnyük,mert ők be tudják rúgni az adódó lehetőségeiket,mi meg tökéletlenkedünk a 16oson belül...
:arrow: azaz jobbak ... legalábbis ha ugyanolyanok, de ebben a pontban jopbbak, akkor összességében is ...

Amúgy meg a Real a tavalyihoz nem hasonlítható, alapvetően támadóbb a játéka, az más kérdés, hogy manapság trágya (bár az Espanyol ellen voltak momentumai Sneijderrel-Gutival az élen), de ha néztél a "tavaszi" szezon előtti Real meccseket, akkor ezt grátnátvörös-kék szemeden keresztül is látnod kell, hogyha a Barcához hasonlítható, a régi Realhoz semmiképp...

Szerintem a Real sokkal jobb focit játszik, mint tavaly, de manapság ebből szinte semmit nem láttunk.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.10. 18:59:08

gekkodan írta:Ez azért nem teljesen igaz. A Madrid sem az atyaúristen-szintű formában van, de legalább kevesebb pontot hullajt :arrow: eredményesebb a focijuk abból a szempontból, hogy 8 ponttal vezetnek és ismét 2 pontról lett 8. Ha annyira vackok lennének, mint amennyire itt egyesek leírják, akkor nem lenne 8 pont. Jobbak és ez tény.
én akkor sem látom játékban meggyőzöbbnek a realt idén...2008-ban...2007es részében a bajnokságban azért lényegesen jobban játszottak...idén viszont ugyanolyan rosszak sztem mint mi...

azért 8 pont az előnyük,mert ők be tudják rúgni az adódó lehetőségeiket,mi meg tökéletlenkedünk a 16oson belül...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.10. 18:21:35

Hát ha elolvastad volna, akkor pont azt írtam hogy nem mondom azt hogy feltámadt a Real, miután nemis támadt :D csak hogy legutóbbi 2 meccsét hozta ezért talán beindul a szekér
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2008.03.10. 18:09:19

fir3bird írta:2 pont különbség után mindenki belelkesedett ( okkal persze ) hogy jövő héten már vezetni fogja a Barca a tabellát, mindenki eltemette a Madridot, erre újra 8 pont a diffi bár azt nem mondod hogy feltámadt a Real, de bajnokságban hozza talán újra a meccseket (Recre,Espanyol)
Messze nem a Real támadott fel, ugyanúgy játszik, ahogy eddig. A játékában bőven benne vannak a pontvesztések. A baj csak az, hogy Mi nem vagyunk képesek egy átlagosan jónak mondható teljesítményre hosszútávon. Így nem lehet bajnokságot nyerni.
Rivaldo-A Legnagyobb.
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.10. 17:59:38

igen, tényleg elég röhejes lenne ha megnyernénk a bajnokságot, és susztit menesztenék, bár ettől a vezetőségtől kitelik... :D

bár azis jólenne ha tényleg sikerülne valami gólerős csatárt venni mert RVN idén nagyon gyenge, Raúlt nagyon csípem, de mostanság hiába rúgja a gólokat ő sincsen túl nagy formában - persze lehet rosszul látom a dolgokat
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2008.03.10. 17:37:15

Nem tudom, az egyik szemem sír a másik nevet.

Ebben a csapatban bármikor benne van egy Bl győzelem vagy akármilyen a helyzet éppen egy bajnoki cím is.( 2 hét alatt mennyi minden változhat)

De én attól félek, ha sikerülne idén felmutatni egy kupát marad a holland, ami szerintem mindenkinek egyértelmű h a csapatnak az lenne a legrosszabb.

Kíváncsi lennék, h egy új edző hol játszatná Dinhot.

Mourinho sztem ék-ként játszatná.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2008.03.10. 17:21:56

Most azért meglehetősen vicces ez a helyzet.

A Real vezetősége be meri kétszer egymás után vállalni, hogy bajnoki arany után edzőt váltanak? Merész lenne, és a világ másik fele is rajtuk röhögne. :)

Vagy reménykednek, hogy jövőre egy csatár+irányító kombóval erdményesebbek lesznek, mint idén? A BL-hez még akkor is mák kell, a kupát még akkor se veszik elég komolyan, etc.

Viszont ha jövőre felpezsdül az itteni állóvíz, nagyon komolyan kell velünk számolni minden fronton.
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2008.03.10. 17:16:35

csababarca írta:a madridot én most is temetem,mert ugyanúgy játszik most is mint amikor csak 2 pont volt a hátrány...(rosszul)

sajnos mindkét csapat sztem rosszul játszik,vmelyiknek ez jól sül el ,vmelyiknek meg nem...
Ez azért nem teljesen igaz. A Madrid sem az atyaúristen-szintű formában van, de legalább kevesebb pontot hullajt :arrow: eredményesebb a focijuk abból a szempontból, hogy 8 ponttal vezetnek és ismét 2 pontról lett 8. Ha annyira vackok lennének, mint amennyire itt egyesek leírják, akkor nem lenne 8 pont. Jobbak és ez tény.

Valamint hozzátesszük, hogy mostantól heti 1 meccset behoznak, nincs más érdekeltségük, ráadásul ha minden meccset hoznánk, amire kevés esélyt látok, nekik akkor is elég 9-et nyerni és ott a serleg. Akkora sanszuk van, hogy csak na. Tavaly megmutattuk nekik, hogy lehet eladni egy bajnoki címet, ők nem fogják megengedni ezt a luxust maguknak.
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.03.10. 16:34:47

A játék képe alapján egyik csapat se érdemli meg a végső győzelmet.a barca jobban :D
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2008.03.10. 16:26:53

a madridot én most is temetem,mert ugyanúgy játszik most is mint amikor csak 2 pont volt a hátrány...(rosszul)

sajnos mindkét csapat sztem rosszul játszik,vmelyiknek ez jól sül el ,vmelyiknek meg nem...
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
fir3bird
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2008.01.14. 00:45:06

2008.03.10. 16:21:10

2 pont különbség után mindenki belelkesedett ( okkal persze ) hogy jövő héten már vezetni fogja a Barca a tabellát, mindenki eltemette a Madridot, erre újra 8 pont a diffi bár azt nem mondod hogy feltámadt a Real, de bajnokságban hozza talán újra a meccseket (Recre,Espanyol)
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.03.10. 16:12:33

Varatrix írta:Ezt a bajnokságot elszórakoztuk, Rajkard leszerepelt. Valamit javítana az összképen hogy megnyerik az Elclasícot. De bajnokok már nem leszünk

Barca!
Valahogy én is így látom a dolgokat. Egyébként szerintem nem érdemelnénk meg a bajnokságot - ahogy a Madrid sem. Náluk visszajött a győzelem + rossz játék, nálunk meg semmi nem jön össze, elképzelés 0. Ez lehet Rijkaard hibája is, de a játékosok egytől egyig benne vannak a bugiban. A másik meg hatalmas hiba volt elszórakozni egy -2 pontot, mikor lélektanilag kumma jó helyzetben voltunk.

Tudom, sok van még a bajnokságból, és okulva a tavalyi szezonból, nem lehet kijelenteni, hogy kié is a bajnokság, ám azt kell, hogy mondjam, nem leszünk bajnokok. Rá kell gyúrni a két kupára.

Visca el Barca!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2008.03.10. 15:59:13

Ezt a bajnokságot elszórakoztuk, Rajkard leszerepelt. Valamit javítana az összképen hogy megnyerik az Elclasícot. De bajnokok már nem leszünk

Barca!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Lezárt