Barca vs. Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2009.06.13. 12:38:08

US.Madrid írta:Miért az 100 hogya BArcelona Gaspar féle időszakban felhalmozott adoságokat tiszta pénzből fizette ki?
De! Erre te mond, hogy nem, én meg majd válaszolok, hogy de. Felőlem belemehetünk egy ilyen óvódás vitába...
lijacska
Jugador del Barça
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2008.08.29. 08:27:38

2009.06.13. 12:34:57

Én úgy tudom hogy nincs kifizetve az.csak amit Laporta vett fel kölcsönnek az van teljesen visszafizetve és még valamnennyit törlesztettek a Gasperréből.
US.Madrid írta:
Fecooo írta:
US.Madrid írta: Miért beszélsz hítelről?
azért, mert nem 100%, h tiszta úton jutott ehhez a pénzhez Perez... ráadásul nem lehetetlen, h megint egy ingatlanügylet van az egész hátterében, amiről mi nem tudunk...
a lényeg, h vmi nem tiszta ebben az egészben... erről nem a real tehet, a real nem =perez...
Miért az 100 hogya BArcelona Gaspar féle időszakban felhalmozott adoságokat tiszta pénzből fizette ki?
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.13. 12:34:35

Hát igen, annyit lehet illenék megjegyezni, hogy bocsi fiúk, tényleg jól mondjátok, hitelből vette a játékosokat. Nem pedig egyből visszatámadni egy elterelő kérdéssel, amire egyébként a válasz: annyi biztos, hogy a Barça adósságainak legális eltüntetése többszörösen hihetőbb, mint a Perez-féle adósságrendezés.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2009.06.13. 12:34:16

Amúgy én már a mi oldalunkról nem értem a dolgot.
Egyfolytában kérdezgetitek, hogy honnan van a pénz.
A Madridisták a véleményük, és legjobb tudásuk szerint válaszolnak.
Ha mi úgy se fogadjuk el a választ, akkor nem kell még egyszer feltenni.
Kit érdekel, kit igazolnak le.
Fenébe így csak 5-öt kapnak a Bernábéuban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Varatrix 2009.06.13. 12:35:18-kor.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.13. 12:32:36

US.Madrid írta: Azért nézz utána mennyit buktatok Janibával és mennyit költött Laportabácsi.
mellébeszélésből 5ös... amióta Laporta az elnök (2003), azóta a csapat nyert 3 bajnokságot és 2 bl-t... csak ez az 5 trófea komoly bevételeket jelentett a klubnak, a sociók száma rohamosan növekedett (ma már a legtöbb pártoló tagja a Barca-nak van), ez szintén bevételgyarapodást eredményezett, a többi dologról (pl Messi bevételgeneráló "képessége") nem is beszélve...
az adósságok évről évre dinamikusan csökkentek emiatt...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.06.13. 12:34:16-kor.
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 12:28:52

Fecooo írta:annyira bírom ezt... felteszünk egy kérdést, kapásból jön az ellenkérdés, természetesen válasz nélkül...
a Barca kevesebbet költött, többet nyert azóta...
Azért nézz utána mennyit buktatok Janibával és mennyit költött Laportabácsi.
Egy Város Egy Szív Egy Club!!!! Siempre Fieles Real Madrid!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.13. 12:25:01

annyira bírom ezt... felteszünk egy kérdést, kapásból jön az ellenkérdés, természetesen válasz nélkül...
a Barca kevesebbet költött, többet nyert azóta...
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 12:15:12

Fecooo írta:
US.Madrid írta: Miért beszélsz hítelről?
azért, mert nem 100%, h tiszta úton jutott ehhez a pénzhez Perez... ráadásul nem lehetetlen, h megint egy ingatlanügylet van az egész hátterében, amiről mi nem tudunk...
a lényeg, h vmi nem tiszta ebben az egészben... erről nem a real tehet, a real nem =perez...
Miért az 100 hogya BArcelona Gaspar féle időszakban felhalmozott adoságokat tiszta pénzből fizette ki?
Egy Város Egy Szív Egy Club!!!! Siempre Fieles Real Madrid!
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 12:13:47

mrmonster írta:
US.Madrid írta:Miért beszélsz hítelről?
A honlapotok szerint:
"A spanyol Kis- és Középvállalkozások Szövetsége ma azok a pénzintézetek ellen tiltakozott, melyek pénzt adtak a Real Madridnak a játékosok leigazolására. Jesus Bárcenas szerint nem gond, hogy a futballba beszállnak a bankok, de ugyanezt a pénzt a hazai vállalkozások nem kapják meg."

Meg ugye józan paraszi ésszel is tudvavaló, hogy 160 millió euro készpénze még Perez úrnak sincs a zsebében...
Senki nem beszélt hitelröl a játékosok jogainak egy része a bankoknál marad. Amennyivel beszálnak a többit a Real Madrid fizeti.
Egy Város Egy Szív Egy Club!!!! Siempre Fieles Real Madrid!
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.13. 12:08:32

US.Madrid írta: Miért beszélsz hítelről?
azért, mert nem 100%, h tiszta úton jutott ehhez a pénzhez Perez... ráadásul nem lehetetlen, h megint egy ingatlanügylet van az egész hátterében, amiről mi nem tudunk...
a lényeg, h vmi nem tiszta ebben az egészben... erről nem a real tehet, a real nem =perez...
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.13. 12:08:30

US.Madrid írta:Miért beszélsz hítelről?
A honlapotok szerint:
"A spanyol Kis- és Középvállalkozások Szövetsége ma azok a pénzintézetek ellen tiltakozott, melyek pénzt adtak a Real Madridnak a játékosok leigazolására. Jesus Bárcenas szerint nem gond, hogy a futballba beszállnak a bankok, de ugyanezt a pénzt a hazai vállalkozások nem kapják meg."

Meg ugye józan paraszi ésszel is tudvavaló, hogy 160 millió euro készpénze még Perez úrnak sincs a zsebében...
Előre a TITOlusokért!
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 12:02:06

mrmonster írta:
enjoye írta:A Barcának jót tett az edzőváltás és a nagytakarítás. Nálunk pedig Calderon azt hitte, hogy elég lesz egy Van der Vaart a világ megváltásához.
Calderon is el akarta hozni Cristiano-t, de valszeg neki nem voltak olyan banki kapcsolatai, nem kaphatott annyi hitelt, mint most Perez.
Miért beszélsz hítelről?
Egy Város Egy Szív Egy Club!!!! Siempre Fieles Real Madrid!
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.06.13. 11:58:28

enjoye írta:A Barcának jót tett az edzőváltás és a nagytakarítás. Nálunk pedig Calderon azt hitte, hogy elég lesz egy Van der Vaart a világ megváltásához.
Calderon is el akarta hozni Cristiano-t, de valszeg neki nem voltak olyan banki kapcsolatai, nem kaphatott annyi hitelt, mint most Perez.
Előre a TITOlusokért!
Avatar
enjoye
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2007.11.30. 17:08:49
Tartózkodási hely: Győr

2009.06.13. 11:43:48

A Madrid szurkolói nagyon büszkék voltak tavaly a 4-1-es classico után, de mi is hozhattuk volna ezeket az érveket: eltíltások, sérülések, belső rend bomlasztása, stb.

Annak a meccsnek már nem volt tétje. Az eltiltásokat pedig direkt szedték be a játékosok, hogy ne kelljen sorfalat állniuk. :roll: Tisztelet a kivételnek.
A real szurkolók olyanok mint a Magyarok a Múltból élnek lassan!
Ne általánosíts! :wink: Egyszer egyik csapat a jobb, másszor a másik. Tavaly mi voltunk jobbak, most ti. A játékoskeret nálatok és nálunk is naggyából megegyezett a tavalyival, de azóta történt egy két dolog mindkét oldalon. A Barcának jót tett az edzőváltás és a nagytakarítás. Nálunk pedig Calderon azt hitte, hogy elég lesz egy Van der Vaart a világ megváltásához.
Jövőre úgysem lesz ennyire egyértelmű a bajnokság, mint idén vagy tavaly. Két remek együttes fog találkozni. Szerintem az is benne van a pakliban, hogy a kupában vagy a BL-ben is összefutunk. 8)
Na béke veletek!
Para siemre Real Madrid! 8)
Kép
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 11:32:30

Cali írta:
US.Madrid írta:Persze nem volt szétesve a Madrid 6 sérülttel különböző furások voltak a klubbon belül mindenki már az elnőkválasztásra koncentrált, de felesleges ilyen kifogásokat keresni jobbak voltatok nyertetek. De ezmár ugyanugy történelem mint hogy mi a 20. század legjobb csapata voltunk.
Az az érdekes, hogy addig nem jöttek ezek a szövegek, amíg zsinórban elvert mindenkit a Madrid. Már a városés a szurkolók is készültek a győzelemre, meg a gálázásra a Barca ellen, ezt bizonyítja a nemtudom milyen tér feldíszítése is az ünneplésre.

A Madrid szurkolói nagyon büszkék voltak tavaly a 4-1-es classico után, de mi is hozhattuk volna ezeket az érveket: eltíltások, sérülések, belső rend bomlasztása, stb.

Az meg a legnagyobb vicc, hogy az idei 6 - 2 történelem, pár hete történt és az még nagyon is a jelenhez tartozik.
JObbak voltatok, sikerült megvernünk néhány kiscspatot de a nagyobbaktol kikaptunk ez van. De már a tegnap is mult ugy hogy a 4-1 6-2 is. Senki sem mondta, hogy ettöl még te ne élvezz erre. Az biztos hogy egy történelmi vereség nektek gyözelem. De hát uj szezon uj remények.
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.06.13. 11:22:57

US.Madrid írta:Persze nem volt szétesve a Madrid 6 sérülttel különböző furások voltak a klubbon belül mindenki már az elnőkválasztásra koncentrált, de felesleges ilyen kifogásokat keresni jobbak voltatok nyertetek. De ezmár ugyanugy történelem mint hogy mi a 20. század legjobb csapata voltunk.
Az az érdekes, hogy addig nem jöttek ezek a szövegek, amíg zsinórban elvert mindenkit a Madrid. Már a városés a szurkolók is készültek a győzelemre, meg a gálázásra a Barca ellen, ezt bizonyítja a nemtudom milyen tér feldíszítése is az ünneplésre.

A Madrid szurkolói nagyon büszkék voltak tavaly a 4-1-es classico után, de mi is hozhattuk volna ezeket az érveket: eltíltások, sérülések, belső rend bomlasztása, stb.

Az meg a legnagyobb vicc, hogy az idei 6 - 2 történelem, pár hete történt és az még nagyon is a jelenhez tartozik.
Avatar
Szed
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2007.12.08. 12:13:03
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg-Szombathely

2009.06.13. 11:17:44

Nem vagyok rátok féltékeny. Barcelona egy csicsa színes fegyelmezetlen klub, amelyet nem is igazán vesznek komolyan a pályán nyújtottakon kívül. Nem olyan fegyelmezett nagy multú és hatalmas preztizzsel rendelkező klub mint a real a mu vagy esetleg a milan. ennyi..


Ha te így, akkor én is.
Fegyelmezetlen ( mr batman pepe, marcelo the kid)
Nagy multú (generalissimo Franco)
Presztizs? Perez Flóra?

Normális Madrid szurkolóktól elnézést, ezzel csak azt akartam mondani, hogy bármelyik csapatot lehet kritizálni úgy, ha megfelelő primitív szintre süllyedünk le, most én is ezt tettem, mint az az egyén aki az idézetben leirtakat pötyögte be otthon a gép előtt, megannyi leköpött barca poszter, sál, és fényesre sz o po tt perez-szobor társaságában.
All My Best Friends Are MetalHeads
barca1615
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 342
Csatlakozott: 2005.12.22. 07:50:05

2009.06.13. 11:10:26

A real szurkolók olyanok mint a Magyarok a Múltból élnek lassan!
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 11:10:01

lluisllach89 írta:
US.Madrid írta: Persze nem volt szétesve a Madrid 6 sérülttel különböző furások voltak a klubbon belül mindenki már az elnőkválasztásra koncentrált, de felesleges ilyen kifogásokat keresni jobbak voltatok nyertetek. De ezmár ugyanugy történelem mint hogy mi a 20. század legjobb csapata voltunk.
Hát hogyne :D

Látod legalább mindig van mire büszkének lenned ha tarol a Barca, becsüld meg és vigyázz rá :idea:
Ez már mult jobb ha mind 2 t csapat a jövöre koncentrál. Azthiszem a Madridnál el is kezdték. :wink:
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2009.06.13. 11:08:00

US.Madrid írta: Persze nem volt szétesve a Madrid 6 sérülttel különböző furások voltak a klubbon belül mindenki már az elnőkválasztásra koncentrált, de felesleges ilyen kifogásokat keresni jobbak voltatok nyertetek. De ezmár ugyanugy történelem mint hogy mi a 20. század legjobb csapata voltunk.
Hát hogyne :D

Látod legalább mindig van mire büszkének lenned ha tarol a Barca, becsüld meg és vigyázz rá :idea:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
US.Madrid
Barça C
Hozzászólások: 15
Csatlakozott: 2009.06.12. 19:32:16

2009.06.13. 10:57:35

csababarca írta:
US.Madrid írta: Ti mondogatjátok állandoan hogy ne beszéljünk a történelemről. Most felesleges felhozni ezt a 6-2 t, sikerült megverni egy mindenszempontból szétesett Madridot egy gálázó BArcelonanak. De ezek oda vissza dolgok hogy ha történelemet nagyon nézni akarjátok volt már 8-2 is meg 1-4 is a camp nouba de felesleges ilyeneket elöhozni.
Az a szétesett madrid 8 pontot vert a Barcára a Classicóig :wink: addig lélegzetelállító csapatként néztetek a madridra,és Ramosra,utána meg egyből ment a fikázás... :roll:
A pár hete történt 6-2 történelem,ti ehhez képest mindig a 9 BEK/BL győzelmeteket hozzátok fel,és hogy a 20. század legjobb csapata...
Akkor hogy is van ez?
Persze nem volt szétesve a Madrid 6 sérülttel különböző furások voltak a klubbon belül mindenki már az elnőkválasztásra koncentrált, de felesleges ilyen kifogásokat keresni jobbak voltatok nyertetek. De ezmár ugyanugy történelem mint hogy mi a 20. század legjobb csapata voltunk.
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.06.13. 10:33:42

menczel írta:AZért ez érdekes, mert eddig úgy hallottam néhány ide irogató madridistától, meg ma az Ns ben is az volt hogy raul a legjobban fizetett reál játékos 7m Euroval. A Valdeses cikk szerint Casillas 9m-t keres. és hogy annyit kérne Valdes is. Mostanság meg ugye olyan infok jönnek, hogy Kaká évi fizuja 9,5 lesz, cré 10m. Az eurobarca cikke szerint Messi 11et kap. Ami azért lehetetlen mert cr nél biztos nem keres többet Messi, és cr nem sanszos hogy kisebb gázsit kapna a reálnál mint a MUban.
Egy szó mint száz Ha valaki hiteles pontos infot tud mondani,annak örülnék.
Nem zsebben vájkálás miatt, hanem érdekel hogy egyes kluboknak milyen lehetőségeik vannak; a játékosaikat ezen belül hogy becsülik meg egymáshoz vagy az összes többihez viszonyítva.

Nem értem miért nem lehet egyszerűen köztudomásra hozni a szerződéseket, miez a angy titkolózás. Az amerikai sportokban bezzeg lehet tudni mindent. Sokkal tisztább ügy lenne.
Én úgy olvastam hogy ronaldo éves fizuja kb 9.5 millio euro lessz.
Amúgy az átigazolását LA-ben ünnepelte paris hiltonnal ahol állítólag egy este alatt 17500 eurót költött. :o
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.06.13. 10:33:39

US.Madrid írta: Ti mondogatjátok állandoan hogy ne beszéljünk a történelemről. Most felesleges felhozni ezt a 6-2 t, sikerült megverni egy mindenszempontból szétesett Madridot egy gálázó BArcelonanak.
Már bocsi, de milyen szétesett Madridról beszélsz? :roll: Tudtommal a Real akkor volt a legjobb formában... Még, ha nem is mutattak be szép játékot, akkor volt az a tizenakárhányas sorozat, amikor nem kaptatok ki...
Szóval pont nem egy szétesett, hanem egy jóformában lévő Madrid lett elverve...
Ha ott nyertetek volna, akkor a két csapat között lett volna 1 pont!
Ezután a pofon után lett a Real minden szempontból szétesett... :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.06.13. 10:37:30-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.06.13. 10:32:17

Barcaman14 írta:Valaki tud arról valamit hogy a Real megszerezte Alvaro Negredot az Almeria spanyol csatárát :?: Csak mert valahol már tényként közlik...
Negredo tudtommal real nevelés... lehet, h rosszul tudom, de én úgy tudtam h csak kölcsönadták...

ezt alátámasztandó:
madridista.hu írta:péntek, 20:03 - A Valencia tartományi Canal 9 televízió szerint a Real Madrid 50 millió eurót, Grarerót és Negredót (piaci értéken 73 millió eurót) ajánlja a Valenciának David Villa és Raúl Albiol játékjogáért.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.06.13. 10:34:38-kor.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.06.13. 10:30:26

Valaki tud arról valamit hogy a Real megszerezte Alvaro Negredot az Almeria spanyol csatárát :?: Csak mert valahol már tényként közlik...
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Lezárt