Nemzetközi Labdarúgás - Válogatottak, Egyéb bajnokságok

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.08. 20:23:10

lui1698 írta:
krokodil22 írta:Még hasznosabb, mint Riquelme. A brazilok ellen játszott. Paraguay ellen nem tudom, hogy játszani fog-e. Ti kit tennétek be a holnapi mérkőzésre?
Jó, hogy hasznosabb, mint Riquelme, ha nem ő nem is játszik. :D
Nem erre gondoltam. Veron rúgja a gólokat az Estudiantesben, Riquelme a Bocában nem csinál semmit. Versengés megy Palermoval. Szóval már nem a régi.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.09.08. 20:19:24

krokodil22 írta:Még hasznosabb, mint Riquelme. A brazilok ellen játszott. Paraguay ellen nem tudom, hogy játszani fog-e. Ti kit tennétek be a holnapi mérkőzésre?
Jó, hogy hasznosabb, mint Riquelme, ha nem ő nem is játszik. :D
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.08. 20:16:01

LG írta:
Veront miért hagyják ki?
Talán azért, mert ő akkor volt nagy játékos, amikor én elkezdtem nézni a futballt :oops:
Még hasznosabb, mint Riquelme. A brazilok ellen játszott. Paraguay ellen nem tudom, hogy játszani fog-e. Ti kit tennétek be a holnapi mérkőzésre?
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21271
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.09.08. 20:10:52

Veront miért hagyják ki?
Talán azért, mert ő akkor volt nagy játékos, amikor én elkezdtem nézni a futballt :oops:
Szecsiat
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2005.09.01. 15:40:50

2009.09.08. 19:11:06

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a portugál válogatott melyik szállodában száll meg? Előre is köszi!
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.08. 15:00:06

lui1698 írta:Palermo tényleg játszott a brazilok ellen?
Nem játszott.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.09.08. 14:57:38

Palermo tényleg játszott a brazilok ellen?
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.08. 14:53:50

El fanático írta:Hiába kerestem a csapatösszeállítást, nem találtam... Szerintem Jesús Dátolonak esélyt fog adni Maradona. Messi mellé Diego Militora tippelnék én is, bár Martin Palermo és Ezequiel Lavezzi is ott van még...
Szerinted Agüero is bekerül? Akkor viszont 3 csatárral nekiszaladunk a Paraguay-iaknak, mint láthatatlan ember a fotocellás ajtónak... :roll:
Oké, hogy nyerni kell, de azért a védelmet nem nyírnám meg nagyon, mert ezek csak megverték a brazilokat is 2-0ra... :shock:
A brazilok ellen sem nyíltak ki az első félidőben. Két csatárral játszottak. Amúgy Tevez helyett Militót tettem volna be kezdőként. A második félidőben megélénkültek a támadásaik. Hárman is támadtak. Nehéz dolog, hogy mennyire nyíljon ki egy csapat. A brazilok erőfocit játszottak. Kár, hogy Gutierez sérült. Egyedül az szól Palermo mellett, hogy magas, erős. Talán emiatt. Palermót nem biztos, hogy betettem volna a brazilok ellen. Paraguay elleni keretbe betennéd Palermót? A második félidőben ott lesz Agüero. Riquelmét sajnálom, hogy nem a régi. Nem focizik már olyan jól. Elkéne a csapatba. Én is Milito Messi kezdőre tippelek. Messinek már nagyon kéne, hogy gólt rúgjon. Rendbe jöjjön egy kicsit a lelke. Érdekes, hogy Lavezzit még nem vetette be. Örülnék, ha Crespo idén többet és jól játszana. Hátha Maradona felfigyelne rá. Szükség lehet rá is.

Még én sem találtam összeállítást. Talán holnap már többet tudunk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára krokodil22 2009.09.08. 14:59:22-kor.
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.09.08. 14:02:04

Hiába kerestem a csapatösszeállítást, nem találtam... Szerintem Jesús Dátolonak esélyt fog adni Maradona. Messi mellé Diego Militora tippelnék én is, bár Martin Palermo és Ezequiel Lavezzi is ott van még...
Szerinted Agüero is bekerül? Akkor viszont 3 csatárral nekiszaladunk a Paraguay-iaknak, mint láthatatlan ember a fotocellás ajtónak... :roll:
Oké, hogy nyerni kell, de azért a védelmet nem nyírnám meg nagyon, mert ezek csak megverték a brazilokat is 2-0ra... :shock:
Kép
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.08. 13:41:43

A braziloknál állítólag jópár játékos el van tíltva. Nem játszhatnak Chile ellen. Ezekszerint nem Bolívia ellen játszanak. Ők már kijutottak, nekik mindegy.

Az argentínok pedig remélem, győzni fognak. Sajnos pont a jobb védők nem játszottak sérülés miatt a brazilok ellen.

Tevez sajnos megsérült, de Diego Militóra számítok, és Messire meg Agüeróra is. Jónak kell lennünk a védelemben. Veront miért hagyják ki? Ő legalább jó szögletrúgó, meg szabadrúgásból is tud eredményes lenni. Általában. Sajnos a brazilok ellen nem jött össze. Heinzét kihagynám. Nem tudom, hogy Garay mostanában hogy játszik. Nehéz meccs lesz, az biztos. Remélem, Messi végre betalál. HAJRÁ ARGENTÍNA!!!!!!


Van egy nagyon jó cikk. Ki mástól származik, mint Johann Cruyff-tól. Érdemes elolvasni. Jól látja, hogy mi a baj Argentínával. Elmondja, hogy nem Messivel van a baj.

a link: http://www.elperiodico.com/BLOGS/blogs/ ... ndida.aspx
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.09.08. 13:25:05

kanty írta:
MQuC írta:Huh, így már más a leányzó fekvése. Most elég kemény helyzetben vannak az argentinok nem?
Hát mondhatjuk, h nehéz helyzetben van Argentina. Következik idegenben Uruguay és Paraguay. Ha begyűjtik a 6 pontot akkor nem lesz gond, DE nagyon nehéz dolguk lesz.
:wink:
" Dél-Amerikában egyelőre csak Brazília biztos vb-résztvevő, szerdán Chile és Paraguay is felkerülhet az indulók közé. A chilei válogatott Brazíliába utazik, márpedig Luís Fabianóék jelenlegi formáját látva nehéz elképzelni a vendégek győzelmét. A brazilok tavaly szeptemberben Santiagóban is nyerni tudtak 3-0-ra, ugyanakkor a chilei együttes eddigi idegenbeli mérlege kifejezetten imponáló, hét meccsből négyet megnyert.

Argentin kapitány juttathatja vb-re Paraguayt az Argentína elleni mérkőzésen. Gerardo Martino együttese eddigi hét hazai meccséből hatot megnyert, ötször még csak gólt sem kapott, a brazilokat például 2-0-ra verte. A negyedik helyen álló argentinoknak kockáztatniuk kell, ami a hazai csapat kezére játszhat. A braziloktól elszenvedett 3-1-es vereség óta sokat kritizált Diego Maradona a hírek szerint több helyen is változtat a a hétvégi csapaton. Sérülés miatt biztosan kimarad Carlos Tévez, míg Sebastián Domínguez, Juan Sebastián Verón és Maxi Rodríguez taktikai okokból kerülhet ki a kezdőből. Lisandro Lópezre, Rolando Schiavira, Fernando Gagóra és Eduardo Salvióra viszont nagyobb feladatok várhatnak."


Ez nem jól hangzik :( Pedig a szerdai meccset Paraguay ellen meg kell nyerni!!!
Főleg, hogy Tevez sérülés miatt nem játszhat :(
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12235
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2009.09.07. 22:36:14

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/vb ... at-1999202

Baj van baj,Baj van baj!

S ezt a szovetseg csak ugy turi?
"And my heart will leave you never."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.07. 11:33:10

MQuC írta:Huh, így már más a leányzó fekvése. Most elég kemény helyzetben vannak az argentinok nem?
Hát mondhatjuk, h nehéz helyzetben van Argentina. Következik idegenben Uruguay és Paraguay. Ha begyűjtik a 6 pontot akkor nem lesz gond, DE nagyon nehéz dolguk lesz.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.07. 11:23:02

Huh, így már más a leányzó fekvése. Most elég kemény helyzetben vannak az argentinok nem?
Kép
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.07. 10:09:23

Láttad a meccset? Hát nem támadtak. Az argentinok támadtak, de a brazilok kapusa jó volt. két szabadrúgás és egy kontra. Egyszer nem figyeltek Kakára és máris gól lett belőle. A brazilok igen kemények voltak. Nem fociztak szépen.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2009.09.07. 10:01:23

Brazilok leég simán nyertek. A franciákba meg mi ütött?? :lol: Nem lehet kiszámítani, hogy mit fognak játszani. Hihetetlen. Ezzel a kerettel pedig lehetne mit keresni.
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.09.06. 21:41:12

Bogci írta:A szerdai Spanyolország-Észtország mérkőzés amugy hánykor kezdődik ?
22:00 :wink:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Bogci
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2009.05.15. 21:42:23
Tartózkodási hely: Kardoskút

2009.09.06. 21:34:44

Az ilyen Vb selejtezőket csak neten lehet nézni ???? A szerdai Spanyolország-Észtország mérkőzés amugy hánykor kezdődik ?
Visca el Barca!!!
PeAcEeEeE!!!
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.06. 14:44:28

Messike írta:
Perrero írta:Beckham lábát is argentín törte el anno... akkor most utáljuk őket :?: argentínok is tudnak gyilkolni ha úgy alakul.. Messi lekönyökölte anno vanczákot...


Nade nem direkt tette........Vanczák rángatta,ő meg csak ki akart szabadulni.........ennyi...........
Arról nem tudtam. Nem tetszett a tegnapi meccs és a brazilok játéka sem. Ennyi. Igen, ki akart szabadulni. Elsősorban mindig is az argentinoknak drukkoltam.

Szegény Messi pont Rosarioban szaladjon bele ilyen vereségbe.
Avatar
Messike
Barça B
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:41:59

2009.09.06. 14:37:34

Perrero írta:Beckham lábát is argentín törte el anno... akkor most utáljuk őket :?: argentínok is tudnak gyilkolni ha úgy alakul.. Messi lekönyökölte anno vanczákot...


Nade nem direkt tette........Vanczák rángatta,ő meg csak ki akart szabadulni.........ennyi...........
Messi the best!!!!
krokodil22
Jugador del Barça
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2009.07.22. 11:53:19

2009.09.06. 14:05:17

kanty írta:
krokodil22 írta:
Láttam már sok argentin meccset, mert Argentínának szúrkolok évek óta, de amit a brazilok műveltek, az durva volt. Egyébként az argentinok uralták a meccset. Ilyen fizikai fölénnyel nem bírtak az argentinok. Nemcsak Messi miatt szeretném, hogy kijussanak. A kapitány meg kénytelen volt más védőket berakni, meg más játékosokat, mert sérülések vannak. Két vereség volt magaslati levegőn, ez a harmadik, amióta hivatalosan Maradona a kapitány. Bolívia és Ecuador ellen magaslati levegőn kellett játszani, ami nagyon nehéz. Életveszélyes 3000m fölött focizni. Ecuador ellen nem volt szerencséjük. Venezuela volt az első meccs: 4:0-ra nyertek. Az oroszok ellen is nyertek.

Remélem, kijutnak a VB-re. Teljesítménykényszer alatt játszanak. Muszáj most már nyerniük Paraguay ellen.

Amúgy Brazíliát is meg fogja fogni a magaslati levegő, mert ha jól tudom, Bolíviában fognak játszani. Hihetetlen durvák voltak a brazilok. Nem gondolom azt, hogy a brazilok lesznek a VB-én az elsők.
Nem értem.... bűn, h a brazilok fizikai fölényben voltak :?: :!: Ez az ő erősségük és az argentinok gyengéje, mert nem tudtak vele mit kezdeni. :wink:

Amúgy örülök a brazol győzelemnek \:D/ és annak is, h már kijutottak a VBre.

Argentina pedig nem fog komoly eredményt elérni addig amig Maradona lesz a kapitány. Hatalmas játékos volt aki ösztönből játszott és ez az amit nem lehet átadni.

Tele van sztárokkal az argentin válogatott, de nem tud belőlük egy igazi csapatot gyúrni.
Remélem azért meglesz a továbbjutás. Messinek és persze a többi a argetin játékosnak is a VB-n a helye.
:wink:
Fociban legyenek erősebbek, ne a durvasággal. Lehet, nem lesz jellemző a brazilokra, de most eléggé megutáltam őket.

Nem olyan egyszerű csapatot gyúrni, ha alig találkozol a másikkal. Ezt ne felejtsük el.

Argentína jó játékosokból áll, de sajnos könnyű ilyen módszerekkel félretenni, és ez nem igazságos.

Majd kiderül, hogy mi lesz Maradonával.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.06. 13:53:41

krokodil22 írta:
Láttam már sok argentin meccset, mert Argentínának szúrkolok évek óta, de amit a brazilok műveltek, az durva volt. Egyébként az argentinok uralták a meccset. Ilyen fizikai fölénnyel nem bírtak az argentinok. Nemcsak Messi miatt szeretném, hogy kijussanak. A kapitány meg kénytelen volt más védőket berakni, meg más játékosokat, mert sérülések vannak. Két vereség volt magaslati levegőn, ez a harmadik, amióta hivatalosan Maradona a kapitány. Bolívia és Ecuador ellen magaslati levegőn kellett játszani, ami nagyon nehéz. Életveszélyes 3000m fölött focizni. Ecuador ellen nem volt szerencséjük. Venezuela volt az első meccs: 4:0-ra nyertek. Az oroszok ellen is nyertek.

Remélem, kijutnak a VB-re. Teljesítménykényszer alatt játszanak. Muszáj most már nyerniük Paraguay ellen.

Amúgy Brazíliát is meg fogja fogni a magaslati levegő, mert ha jól tudom, Bolíviában fognak játszani. Hihetetlen durvák voltak a brazilok. Nem gondolom azt, hogy a brazilok lesznek a VB-én az elsők.
Nem értem.... bűn, h a brazilok fizikai fölényben voltak :?: :!: Ez az ő erősségük és az argentinok gyengéje, mert nem tudtak vele mit kezdeni. :wink:

Amúgy örülök a brazol győzelemnek \:D/ és annak is, h már kijutottak a VBre.

Argentina pedig nem fog komoly eredményt elérni addig amig Maradona lesz a kapitány. Hatalmas játékos volt aki ösztönből játszott és ez az amit nem lehet átadni.

Tele van sztárokkal az argentin válogatott, de nem tud belőlük egy igazi csapatot gyúrni.
Remélem azért meglesz a továbbjutás. Messinek és persze a többi a argetin játékosnak is a VB-n a helye.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.06. 13:47:24

tudom,h nem Messi miatt akarod csak, azt írtam,h én csak miatta :wink: :D

azért írtam amit, mert nem ebből a meccsből kell levonni olyan következtetéseket,és általánosításokat,h a Brazilok durvák, írtam, volt,h Argentinok voltak ilyen durvák a Brazilokkal szemben. ez egy ősi párharc, óriási indulatokkal,és elvárásokkal, ezúttal (sajnos) a Brazilok alkalmazták inkább ezeket a módszereket, de a vébén nem egy csapat lesz,aki az általad írt fizikai elnyomást, jobban fogja művelni, legyen az Argentína, Brazília,vagy ép Spanyolország ellen.

azért ott még nem tart a világ,és nem is fog remélem,h egy Brazil csapatra az legyen a jellemző,h fizikailag elnyomja az ellenfelét :shock: :D
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt