Premiership / The FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.03.17. 16:47:35

Nem kérdőjeleztem meg annak a jogosságát, hogy miért is a Manchester vezeti a PL-t. Ez amúgy is egyértelmű. Szóval nem estem át a ló túl oldalára ellentétben azokkal akik szánalmas játékról beszéltek. Én szeretem a Pool játékát. És úgy nehéz véleményt alkotni, ha valaki nem látta a meccset. Persze lehet. Meg, hogy a játékképe alapján inkább volt ixes a meccs. Szóval akkor miért lett mégis annyi?
A Manchester vezető gólja egyáltalán nem volt benne a meccsbe.( Az utána lévő két Pool gól sem) Sőt Vidic két szerelése tartotta az ixet kb. Erre nem sokan emlékeznek, csak arra, hogy rajta ment el a meccs? De fura, hogy kis túlzással idén a manchesteri védelem összesen nem hibázott annyit mint ezen az egy meccsen. (Ferdinand Everton elleni mókája magánszám volt :D)Arra senki nem gondol , hogy hibára voltak kényszerítve?
A megfelelő szó amit kerestetek az nem a szánalmas játék, hanem a jobb játék szerintem. Valószínüleg senkinek sem fáj elismerni, hogy az idényben játszott meccseikk alapján egy meccsen a Pool jobb. Mert, ha úgy emlegetnének szánalmas játékot, hogy a Mu lefocizta őket akkor ok.
Szerintem ami volt szépség a meccsben azt a Pool vitte bele, leginkább Torres. Vagy bele vehetjük Cé két biciklicselét mielőtt szerelték... jó ezt nem azért írom, mert tulajdonképpen semmi bajom vele, csak szeretném, hogy ne az legyen hogy Pool meg a szánalmas játék egybe forrjon felétek. Amúgy én mindkét csapat játékának látom a maga szépségét, csak nem tudom, hogy azon a délutánon mit tett többet a Mu? Mert az ő játékukat senki nem illette szánalmas jelzővel...
cps46
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2005.09.21. 15:39:17
Tartózkodási hely: Agárd

2009.03.17. 13:52:08

gergo9 írta:A szánalmasságot nem az eredményekre hanem a játékukra értette amivel egyetértek én is. A Madrid ellen még csináltak is vmi játékocskát otthon de ezt a Madridot a BL-ben kis tulzással az nem veri meg aki nem akarja. A MU elleni meccsről pedig csak annyit hogyha a játék képét nézzük akkor inkább X mint 1-4 . Amit láttunk a pályán ahoz képest hihetetlenül irreális és tulzó a végeredmény. Vidics döntött. A meccset jól pédázza egy hírportál főcíme:Helyzet nélkül győzött a Pool. :wink:
Én az angol bajnokságot egyáltalán nem kedvelem, a szóban forgó 2 csapatot pedig kifejezetten utálom, ezért valamennyire pártatlan vagyok ebben a témában. A meccsen amúgy a Poolnak szurkoltam, de kizárólag Torres miatt.
Ez a játék képe alapján X nekem nem igazán így jött le. Valóban nem záporoztak a lövések egyik oldalról sem, de a 2 csapat közül még mindig inkább a Pool volt az, akik valamiféle támadásokat próbáltak vezetni. A MU a 2. félidő elejét leszámítva gyakorlatilag semmit nem csinált, és még az akkori játékukat is csak úgy tudnám jellemezni, hogy csak ész nélkül mentek előre. Vidics természetesen vastagon benne volt a vereségben, de hát senki nem kérte tőle bénázzon. Mi is ugyanúgy a pancser védelmünk miatt kaptunk ki az Atléticotól, ők meg kihasználták a hibáinkat, ahogy a Pool is.
Az is tény, hogy a Pool elég gyakran produkál szánalmas játékot a PL-ben, de azért a MU se panaszkodhat a 9db 1-0-jával. De szerintem kár ezen az egy meccsen fennakadni, mert a végén úgyis Manchesterben fognak örülni.
CPS46 - Régi tippjáték fan!!!

THE DOCTOR
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.17. 13:25:49

Én ugyan nem mondtam, hogy a Pool megnyeri a PL-t, nem tudom ki érzi úgy, hogy ez elhangzott volna.

Annyit mondtam, hogy a 4-1 nem vitatható és megérdemelt. És egy Pool szurkoló ennek örül is, nem több.

Benga szavai és az én ma reggeli HSZ-em asszem tökéletesen tükrözi a valóságot és egyikünk mondandójában sincs benne az, hogy a nagy Manchestertől bárki is elvenné a PL-t :roll: Kiváltképp ha ennyi szurkoló akarja ezt :lol:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.03.17. 13:21:26

Én erre csak annyit tudok mondani, hogy még mindig a MU vezeti a bajnokságot. Ja és mikor is nyertek utoljára? kb 20 éve, pontosan nem tom. Egyik csapatot se kedvelem, de ez egy kis happy nekik több nem...
BL-t meg szint úgy nem nyer a pool, mert ott vagyunk mi :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.17. 13:15:44

mihii-t nem kell idézzem, jókat ír.

amúgy meg arról a fene nagy pool "uralom" (Jesszusom)-ról annyit, hogy a csoportkörben semmivel sem érdemelték meg jobban az elsőséget mint pl az Atma, emlékezhetünk az elcsalt hazai meccsükről, a kieséses rendszerben idegenben semmivel sem voltak jobbak mint a Madrid,de szerencsére behúzták,aminek én is örültem, otthon örömfocival lemosták őket, és a saját játékát messziről elkerülő M.U.-t is megbüntették rendesen, így lett 1-4. ezek után kellene annyira félni tőlük? én ugyan nem teszem.

idén a rangadókat a legjobb arányban hozzák ugyan a PL-ben, de mint pár jóval okosabb és focihoz többet értő ember lenyilatkozta az elmúlt pár évtizedben, bajnokságot ritkán egy-egy rangadóval nyer az ember, sokkal inkább múlik a kötelező győzelmeken, és a hipernagy Benitez apó is tudhatná ezt, és felpörgethetné azokra a gémekre is a csapatát, mert ha buk a liverpool, amire jó sansz van, akkor csak is azért buk.

Nah és jöttetek páran közhellyel,h 3 pont a lényeg meg stb, akkor év végén meg a megszerzett címek számítanak csak ( :roll: ) ennyi erővel, attól meg a bajnokságban távolabb van a pool, blben sincs semmivel több sansza mint a M.U.-nak, vagy a BARCA-nak.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.03.17. 12:53:09

gekkodan írta:Szánalmas játékkal illetni egy 4-1re győztes csapatot, vicc :lol:

Amúgy pedig senkit sem érdekel a játék képe, mint ahogy az sem, hogy Tevez mennyire játszott jól, Rooney balszélen nyújtott teljesítménye is indifferens. Egy dolog volt a lényeg: 3 pontra mérik a focit és azon a délutánon ezt a 3 pontot a Pool kapta. Halálosan mind1, hogy hány helyzetből.

Vidicre fogni megint vicces, ennyi erővel 3-0 v. 2-0 lett volna, ha Reina nem úgy jön ki.

Ezek a fociban nem létező eszmefuttatások. Aki meg helyzet nélküli Pool győzelemről ír címlapon, az gondolkodjon el azon, hogy talán fát kéne vágnia újságírás helyett.
Előre leszögezem,h sajna nem voltam TV közelben,így sajna nem láttam a meccset.Összefoglalóban láttam a kiállítást és utána a 2 gólt.Ezek után reagálnék 1-2 gondolattal...

Általánosságban beszélve:attól,h 4:1 egy meccs,még játszhat khm,naon véleményesen ( :wink: ) a győztes csapat.Lásd pölö RM.Egyáltalán nem viccből van lehúzva a teljesítményük.Fájdalom/szánalom a játékuk,még akkor is,ha tudnak rúgni pár gólt...
Abban igazad van,h a 3 pont a Poolé,a játék képétől függetlenül.De az,h kit érdekel mi volt a meccsen?Persze,h a végeredményt nem befolyásolja,de azért vhol mégiscsak érdekes lehet,h miképp zajlott a meccs.Mivel erre a 4:1re ha ránézek,akkor lemosták a MU-t.De kábé 80 percig 1:2 volt csak,utána kiállítás-szabi gól és a 92ben egy óriási hiba hátul.Szal azért a játék képe alapján nem tuti,h volt ennyi a 2 csapat között.
Csak mert most sokmindenki a Liverről beszél,h húha ők nyernek mindent.Ehhez elég volt egy kaki margó otthoni 4:0ája (ezt a reált cirka 6 csapat gond nélkül üthette volna ennyivel) és ez a Manchesteri 4:1 (mondom,nem láttam,cs annyit,amit fentebb leírtam.De ez alapján nem biztos,h annyira hanyatt kéne esni tőlük...)
Pofára naon csodálatos ez a 2 eredmény,de azért nem biztos,h hűen tükrözi az erejüket.Az RM meccsen ellenfél nélkül játszottak,a MU ellen pedig nem hiszem,h lemosták volna a hazaiakat,4:1 ide v oda...

Mondjuk az igaz,h ezek a dolgok is nagyban függnek a ki-kinek szurkol dologtól.Én Manchester szimpatizánsként fogalmazom meg a dolgokat,így igenis fontosnak tartom,h h zajlott le egy ilyen vereség (főleg,h kábé i.e. 8000ben kapott ki otthon a csapat ennyire :D ),Te pedig Poolosként mondod azt,h tökmindegy mi volt,a 3 pont a lényeg.
Erről pedig annyit,h ha mi nyertünk volna Liverben 4:1re,én sem foglalkoznék vele,h mi volt,a lényeg a szép eredmény és a még fontosabb 3 rovátka :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.17. 11:55:03

Szánalmas játékkal illetni egy 4-1re győztes csapatot, vicc :lol:

Amúgy pedig senkit sem érdekel a játék képe, mint ahogy az sem, hogy Tevez mennyire játszott jól, Rooney balszélen nyújtott teljesítménye is indifferens. Egy dolog volt a lényeg: 3 pontra mérik a focit és azon a délutánon ezt a 3 pontot a Pool kapta. Halálosan mind1, hogy hány helyzetből.

Vidicre fogni megint vicces, ennyi erővel 3-0 v. 2-0 lett volna, ha Reina nem úgy jön ki.

Ezek a fociban nem létező eszmefuttatások. Aki meg helyzet nélküli Pool győzelemről ír címlapon, az gondolkodjon el azon, hogy talán fát kéne vágnia újságírás helyett.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.03.17. 11:19:12

Benga írta:Ahha.Ok.
Színtelen szagtalan. Szerintem nézz freestyle focit.
Az a csapat amelyik néggyel üti egy héten belül a Madrditot meg az Old Traffordon a Bl címvédőt szerintem nem szánalmas.
Ezt lehet kihozni a keretből.
Nem tehet róla a Pool, hogy Fabio Aurelio megette uzsira Cét.
Torres meg úgy forgatta a világ egyik legjobb hanem a legjobb középső vádő párosát ahogy illik.
Szóval bocsássa meg a világ, hogy nem egfolytába JogaBonito-t nyomnak hanem ésszel csinálják. De ha kell ugyanúgy megoldják egyérintőbe ugyanúgy megcsinálnak egy szép cselt. Ha egy csapat nem áll be ellenük védekezni akkor azok kikapnak. Chelsea oda-vissza. Real oda-vissza. Mu oda-vissza. Egyedül az Arsenal ellen volt ix, de az egy külön történet. Ezek a tények.
A szánalmasságot nem az eredményekre hanem a játékukra értette amivel egyetértek én is. A Madrid ellen még csináltak is vmi játékocskát otthon de ezt a Madridot a BL-ben kis tulzással az nem veri meg aki nem akarja. A MU elleni meccsről pedig csak annyit hogyha a játék képét nézzük akkor inkább X mint 1-4 . Amit láttunk a pályán ahoz képest hihetetlenül irreális és tulzó a végeredmény. Vidics döntött. A meccset jól pédázza egy hírportál főcíme:Helyzet nélkül győzött a Pool. :wink:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.03.17. 11:05:52

Benga írta:...
Minden szavad áll. Egyszerűen csak azzal van a gond, hogy hiába használja ki a Pool a legjobban a hibákat az egész PL-ben, ha egy Middlesborough-tól kikap, X-el a Wigannel és stb. Nekem csak ez fáj. Az egész szezon úgy indult, ahogy kellett, ráadásul a véleményem volt, hogy ezzel a kerettel végre odaérhet Benitez. Aztán Torres sérülése és Keane harmatosan nulla teljesítménye totálisan felégette a reményeket. Mellette persze a közép- és kiscsapatok elleni döntetlenezés sem tett jót. De ha a rangadókat nézzük, akkor a Liverpool magasan PL legjobb csapata. Sir Alex fiai viszont rettenetesen kiegyensúlyozottak és gyakorlatilag a 3 másik nagy tudja csak megszorongatni / megverni őket.

Ennek ellenére sem gondolom azt, hogy Beniteznél lenne alkalmasabb a padra. Ez a keret nagyjából az Ő "teremtménye", ha új edzőt akarnának, az új taktikával is járna, nem gondolom, hogy bárki tudna ennyi spanyollal dolgozni. Ismét kárba vészne jó pár év.

Azt gondolom, hogy kell egy minőségi és igen drága támadó Torres mellé, egy megfelelő és univerzális szélsőjátékos, aki Riera és Kuyt helyett is megállja a helyét, valamint stabilitás is kell. A többivel nincs gond.

Egy dolog hiányzik: a 2 világsztár (Torres, Gerrard - Xabi Alonso, Mashcerano sem kisebb falat, de a 2 legnagyobb ász vita nélkül Stevie és Fernando) mellé még 1. Lehetőleg a támadószekcióba.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Benga
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1044
Csatlakozott: 2007.02.07. 12:37:36

2009.03.17. 10:31:21

Ahha.Ok.
Színtelen szagtalan. Szerintem nézz freestyle focit.
Az a csapat amelyik néggyel üti egy héten belül a Madrditot meg az Old Traffordon a Bl címvédőt szerintem nem szánalmas.
Ezt lehet kihozni a keretből.
Nem tehet róla a Pool, hogy Fabio Aurelio megette uzsira Cét.
Torres meg úgy forgatta a világ egyik legjobb hanem a legjobb középső vádő párosát ahogy illik.
Szóval bocsássa meg a világ, hogy nem egfolytába JogaBonito-t nyomnak hanem ésszel csinálják. De ha kell ugyanúgy megoldják egyérintőbe ugyanúgy megcsinálnak egy szép cselt. Ha egy csapat nem áll be ellenük védekezni akkor azok kikapnak. Chelsea oda-vissza. Real oda-vissza. Mu oda-vissza. Egyedül az Arsenal ellen volt ix, de az egy külön történet. Ezek a tények.
Figinho
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2006.04.05. 19:30:26

2009.03.17. 10:16:54

Rivaldo11 írta: :lol:
Én befújtam volna. :lol:
Az meg külön szám, ahogy számonkéri a sporitól az esetet.
Szerk: A fekete inges urat felismeri-é valaki?
Alan Shearerre gondolsz ? :D
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.03.17. 06:54:33

OvaMind írta:
Varga Tamás írta:. Hagyni kell dolgozni, és meghozza a gyümölcsét a türelem. Ebben biztos vagyok.
A Liverpoolt szerettem, mikor még Owen és Fowler játszottak ott. Viszont már évek óta undorító antifutballt játszanak, és ezzel a játékkal folyamatosan eredményeket érnek el a BL-ben. Ami a legelszomorítóbb, hogy a Barcát is kiverték a szánalmas futballjukkal 2007-ben, és sajnos idén is lenne erre bőven esélyük. Azért a MU jóval kulturáltabb, kreatívabb focit játszik, bármennyire is unszimpatikus számomra C. Ronaldo, el kell ismerni a tudásukat, a csapat nagyságát.

Azért Gerrardnak nagy tisztelője vagyok!
Ebben teljesen egyetértek mindig is színtelen szagtalan focit játszott a Pool. És én is pipa voltam amikor így verték ki a barcát.
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2009.03.17. 00:36:47

Varga Tamás írta:. Hagyni kell dolgozni, és meghozza a gyümölcsét a türelem. Ebben biztos vagyok.
A Liverpoolt szerettem, mikor még Owen és Fowler játszottak ott. Viszont már évek óta undorító antifutballt játszanak, és ezzel a játékkal folyamatosan eredményeket érnek el a BL-ben. Ami a legelszomorítóbb, hogy a Barcát is kiverték a szánalmas futballjukkal 2007-ben, és sajnos idén is lenne erre bőven esélyük. Azért a MU jóval kulturáltabb, kreatívabb focit játszik, bármennyire is unszimpatikus számomra C. Ronaldo, el kell ismerni a tudásukat, a csapat nagyságát.

Azért Gerrardnak nagy tisztelője vagyok!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.03.16. 23:07:35

:lol: és berúgta a megérdemelt büntetőt? mert ez itt a lényeg.
Egyébként meg a végén mikor számonkéröen néz a bíróra mindent elárul az a tekintet. Lehet látni milyen értelmi szinten áll az ember.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.03.16. 22:53:14

Morminho írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/vi ... 26584.html?

Na hát azért ez nagyon komoly....:D
:lol:
Én befújtam volna. :lol:
Az meg külön szám, ahogy számonkéri a sporitól az esetet.
Szerk: A fekete inges urat felismeri-é valaki?
Rivaldo-A Legnagyobb.
socio66

2009.03.16. 22:46:49

Morminho írta:http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/vi ... 26584.html?

Na hát azért ez nagyon komoly....:D
Óriási. :lol:
Ekkora barmot.. :)
Morminho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2005.04.27. 20:41:13

2009.03.16. 21:32:29

http://www.nemzetisport.hu/angolfoci/vi ... 26584.html?

Na hát azért ez nagyon komoly....:D
"Nekünk nem az számit,hogy mi kik vagyunk...Hanem hogy játsszunk szenvedéllyel... És nem az számit, hogy mi van a mezünk hátulján, hanem az, hogy mi van a mez elején... Ami a mez elején van név sokkal fontosabb, mint ami a hátulján van..."
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.16. 17:25:43

Sanama írta: Igaz,hogy jelenleg csak 4pont az előny
Ha jól tudom, ez ugy 4 pont, h a múnak van még egy elmaradt meccse, azt behúzzák 7 pont az előny, ami tetemes, főleg, h mu nagyon kiegyensúlyozott, és a kötelező meccseket mindig hozza. Szóval én is ugy gondolom eldőlt a bajnokság. A 2 helyért lehet még küzdelem, de én ugy gondolom, az a Chelsea-é lesz, 3. Pool, a 4.-re befut az Arsenal.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.03.15. 23:32:16

Igen, nagyon jó meccs volt a tegnapi MU-Pool.
A Liverpool nagyon megérdemelte a győzelmet, sokkal jobban, taktikusabban játszottak, és sokkal összeszedettebbek voltak, mint a hibát-hibára halmozó MU. A manchesteri védelem pedig gyalázatos teljesítménnyel rukkolt elő. Élén Vidiccsel, aki úttörő hibát garmadáját követte el.
A fáradtság meg nem indok, hisz a Liverpool sem 3 hetet készült a meccsre.
Benítez nagy taktikus, ezt tegnap is bizonyította. Hagyni kell dolgozni, és meghozza a gyümölcsét a türelem. Ebben biztos vagyok.
Kép
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.03.15. 19:28:17

Érdekes meccs volt ez a tegnapi púúl vs MU . Sztem utóbbi 2 évben nem hibázott ennyit a védelem mint tegnap. Érdemes megnézni az összefoglalóját a meccsnek a púúlnak Vidics és Evra hibáján kívül nem volt egy árva kidolgozott helyzete sem a púúlnak. A MU-nak sem ez tény a hibák döntöttek semmi más. Ha Vidics helyett tegnap bárki játszik sztem minimum X-re kihozza a MUa meccset. Vidics kiállítása után jöttek a Pool helyzetek de addig semmi ott is 4 óriási MU szarvashiba kellet a góljaikhoz. Jah és azt hozzá kell tennem hogy a MU-nak az az előtti hétvégén volt egy FA meccsi is ami a púlnak nem volt + a bl meccs is jóval nehezebb meg kiélezetebb volt egy jobb csapat ellen mint a madrid + 1nappal kevesebbet is pihent mint a púúl. Szval nem kell hasraesni a púúltól majd jön egy middlesboró aztán 0-0 :mrgreen:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.03.15. 16:44:05

ozsimiki írta:...
A MU sokkal stabilabb és erősebb csapat ,mint a Madrid ezen nincs mit vitatni.
Szebben ,élvezhetőbben játszanak,és ha esetleg a MU is az utolsó percben húz be 1-1 meccset,akkor azt teljesen megérdemlik a játék képe alapján.
De a Madrid teljesen más tészta,hagyjuk is,mostanában nem fog felérni arra a szintre amit a MU képvisel.

Igaz,hogy jelenleg csak 4pont az előny,de szerintem a MU lazán behúzza a PL-t, a Pool-nak meg figyelni kell a Chelsea-re is.
És a bajnsokságot a rangadókon való vereségek ellenére teljesen megérdemlik,mivel sokkal stabilabbak,mint az Arsenal,Chelsea,Pool.
Jelenleg a legstabilabbak Angliában.

Én nem nézek sok meccset Angliában,de 1-2MU meccset láttam. Akkor pedig a középpályájuk gyenge volt,ott mindenképp kell pótolni Scholes-t. Carrick,hát nem győzött meg.
Védelmük a legerősebb,kész :)

Most belefutottak egy nagy pofonba,de 4pont és 1meccs előnyük van,szerintem megoldják. Fergusson megoldja :)

Mindeneset ameddig matematikai esélye van a Liverpoolnak a PL aranyra,addig szorítok nekik,és remélem nyáron hoznak 1-2 olyan játékost,aki segít megoldani a stabilitási problémákat. :)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.03.15. 16:27:41

LG írta: A mu olyan mint a madrid, a kiscsapatok ellen minden körülmények között hozza a 3 pontot, még a Pool nem, és ezzel el is szálltak. A Chelsea meg melléfogott Scolarival, most jött Hiddink, aki egy nagszerű edző, de már túl késő...Szóval ez már eldőlt, sajnos.
jah pont olyan mint a madrid :roll: :D tudom csak a mezük színe más,amúgy észre se lehet venni a különbséget.

idén az igaz,h a rangadók nem voltak valami eredményesek,de tavaly,és előtte se volt velük különösebb gond, pool idén kétszer rendbe tett minket, azelőtt meg évekig közük nem volt a 3 ponthoz, van ilyen.

előbb nyert a chelsea 1-0ra. ők már nem igen fognak szntem pontokat veszíteni, szntem a M.U. is max kétszer x-el, szóval 3ponttal befut a Chelsea,és 5-6 al a Pool előtt majd szntem.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21246
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.03.15. 10:02:54

Barcaman14 írta:Azthiszem a Pl eldőlt független attol hogy a Mu most kapott otthon egy jo kis verést!A pool a rangadokat hiába hozza ha kiscsapatok ellen rengeteg pontot veszitenek.A mu ezzel ellentétben sztem a Pl-benaz egyetlen olyan csapat jelenleg aki képes kiegyensulyozott teljesitményt nyujtani!És sztem ezért fogják megnyerni ők a bajnokságot bár szurkolok a poolnak hogy végre ők érjenek fel a dobogo legfelső fokára...
Ezt én is igy gondolom. A mu olyan mint a madrid, a kiscsapatok ellen minden körülmények között hozza a 3 pontot, még a Pool nem, és ezzel el is szálltak. A Chelsea meg melléfogott Scolarival, most jött Hiddink, aki egy nagszerű edző, de már túl késő...Szóval ez már eldőlt, sajnos.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.03.15. 10:00:05

Azthiszem a Pl eldőlt független attol hogy a Mu most kapott otthon egy jo kis verést!A pool a rangadokat hiába hozza ha kiscsapatok ellen rengeteg pontot veszitenek.A mu ezzel ellentétben sztem a Pl-benaz egyetlen olyan csapat jelenleg aki képes kiegyensulyozott teljesitményt nyujtani!És sztem ezért fogják megnyerni ők a bajnokságot bár szurkolok a poolnak hogy végre ők érjenek fel a dobogo legfelső fokára...
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.03.15. 09:56:42

LG írta:
Sanama írta:.....
Ez mondjuk nem kérdés, h Ronadlinho a jó éveiben sokkal nagyobbat alkotott. Ő neki elég volt az 3 nagyon jó év, h pl. Maradonával emlegesség egy lapon, azért Ronaldot nem tartják közel ekkora zseninek. De még Messinek is fel kell kötnie a gatyáját, ha Ronie fölé akar nőni.
Cristianonak amugy nem volt nehéz meglőnie ugy azokat a gólokat, ha azt vesszük, a tavalyi Mu egyértelműen rá épült. kamuszabadrúgásokat, kamu11-ket ő rúgta, szögleteknél, beadásoknál az ő fejét keresték. Fergusson rájött, h a gyerek nagyon érzi a kaput, kiválóan fejel, és ebből nagyon jól profitálált. Lőtt is 42 gólt a szezonban, de mellette Rooney vagy tevesz nem sok gólt szerzett. Ellenben a Barcánál mind3 támadó ontja a gólokat.
tökéletesen egyetértek! Messi is min. 40 gólig el fog jutni, szinte biztos vagyok benne, és még ezzel se biztos, h a legeredményesebb lesz csapaton belül:D (bár sztem az lesz...)
most ha jól tudom 29nél tart, de lehet, h tévedek...
Lezárt