Premiership / The FA Cup

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.09.14. 19:45:29

Érdekes már 2 lapja ebben a topicban csak Adebayorrol van szó :D

hát igen érdekes az ő esete... meg a nyilatkozatai..
olyanokat mondott hogy az utolsó évébében nem szerették, a szurkolók szidták pedig ő beleadott mindent stb...

nem tudom mi igaz abból hogy a citynél a kezdetek óta 100 % os a bizalom vele szemben a és hogy mindenki szereti..
hát lehet mert nagyon formában van újfent.

nem nincs vele különösebb bajom nagyon jó futballista bár azért ez nem volt szép tőle..

gólöröm se volt semmi...valami 100 métert sprintelt az arsenalosokhoz..
hát ha eltiltják azt mondom megérdemli!

Amúgy ahhoz képest teljesen más felállásban és felfogásban játszik a Chelsea Ancelottival nagyon jók ők az elsők tudtommal.. őket is várom az első helyre nem szeretem a Chelseat(sőőt) de nagyon egybe van a csapat
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.09.14. 15:58:36

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... k-1999998/

Megérdemli, ha eltiltják. Ilyenre semmi szükség a sportban.
Ismét bizonyitotta, h emberileg egy nulla, tettével saját magát jellemezte.

A szabálytalanságot sem értem. Miért van arra szükésge egy játékosanak/embernek, h egy régi csapattárásnak rosszat okozzon.

Szánalmas....
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Ticsi 23
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 417
Csatlakozott: 2008.05.27. 14:35:30
Kapcsolat:

2009.09.13. 19:36:44

Csak most láttam a szabálytalanságot, ezér szép kis eltiltást érdemel. Soha semmilyen körülmények között nem kéne ilyennek focipáyán történni, de az, hogy ezt ráadásul egy volt csapattársával csinálta, az még inkább ellenszenvessebbé teszi a togóit. Szégyelje magát.
Kép
"...létezem és élvezem, így szép!" - Supernem
Kedvencek: Puyol, Xavi, Messi
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.13. 19:15:33

Szánalmas sz@r alak. Volt csapattársának így odalép gerinctelen módon. Ilyen eseteknél mindig abba reménykedek, hogy eltiltás lesz az ügy vége. Kicsit szerencsétlenebb szituban a szemét kirúghatta volna.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.09.13. 17:30:47

Game90 írta:

Kép
Na ne mondja má, hogy nem emlékszik erre a szituációra,mert akkor behalok..pfff!Tisztán látszik benne a szándékosság!..szánalmas egy ember! :evil:

Szerk.:Sőt még a kezére is rálépett!Pff :) :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.13. 17:30:12

Teljesen egyértelmű a taposó mozdulat. Ha nem tiltják el legalább 5-6 meccsre, akkor komolytalan az egész szövetség munkája.
Persze, nem ugyanaz a szövetség, de egy másik (FIFA) elítélte 3 meccsre Eduardo-t egy olyan színjáték miatt, amit igen gyakran elkövetnek a játékosok. Szóval minimum 5 meccs kijárna ennek a maki Adebayornak. De az utána lévő teljesen felesleges és gusztustalan provokációval együtt 10 meccset is adnék neki. Nem olyan nagy játékos ő, hogy ilyen dolgokat műveljen (természetesen egy világklasszis se csináljon ilyet, csak azért vannak szintek ugyebár...).
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2009.09.13. 17:23:05

http://www.youtube.com/watch?v=RHwXBRNGdGs


Kép

Kép


Adebayor nyilatkozata: Őszintén sajnálom mindazt, ami történt. Sokszor van az, hogy az érzelmek irányítanak, s most is ez történt. A meccs előtt sokan mondtak, s írtak ezt-azt, s ennek hatására törtek ki belőlem az érzelmeim. Azok az emberek, akik ismernek és szeretnek, tudják, hogy milyen vagyok igazából. Van Persie-s esetről: Hallottam a szituációról a rádióban, de nem emlékszem vissza az incidensre, mivel a labda gyorsan mozgott az eset alatt. Vissza kell néznem majd a momentumot, s értékelnem kell magamban.

Van Persie: Szomorú és csalódott vagyok a korábbi csapattársam, Emmanuel Adebayor esztelen és rosszindulatú tettével, amit ellenem követett el a mai meccs során. Tudom, hogy az ütközés volt a célja, mert megváltoztatta a testhelyzetét, hogy elérjen engem. Visszafelé mozgott, amikor a lendülete amúgy előrefelé vitte volna. Megmutatta a klasszisának hiányát mind nekem, mind a szurkolóknak.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.09.13. 13:36:56

ab1daL írta:Ezek után elutazni majd az Emiratesbe.... :D Szerintem marad Manchesterben, mert olyan fogadtatásba lesz része..
Disznófejet neki!

Egyébként a City keretét nézve még különösebb problémát se okozna nekik ha otthon marad

(Másrészt ilyenkor miért nem tiltják el utólag a játékosokat?)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.13. 13:20:42

LM10 írta:Srácok a Premier League-ben az első 3 v 4 indul BL-t jövőre? Mert én már a 3-ról is hallottam.
nem hiszem,h 3, szerintem marad 4nél.

viszont egyenes ágon 3,ahogy már idén is.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2009.09.13. 13:08:06

Srácok a Premier League-ben az első 3 v 4 indul BL-t jövőre? Mert én már a 3-ról is hallottam.
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.09.13. 12:38:12

Varga Tamás írta:
A szabálytalanság meg önmagáért beszél!

A kettőért együtt minimum 5 meccses pihenőt adnék neki, meg nyilvános bocsánatkérést!
A bocsánat kérés meg volt!De avval sokra nem mennek!
Nagyon szánalmas!
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.09.13. 12:32:01

gekkodan írta:Manchester City - Arsenal 4-2:
....
Utolsó tapernyák gyerek... :roll:
Nos, ezekre nincs magyarázat!
Egy emberi selejt, egy fattyú, hálátlan senki!
Örülök, hogy nem rontja itt a levegőt!
Egy emberi nulla! Embertelen, érzések nélküli szolgalelkű senki!
Az ilyet nem lehet sem tisztelni, sem emberszámba venni!

A szabálytalanság meg önmagáért beszél!

A kettőért együtt minimum 5 meccses pihenőt adnék neki, meg nyilvános bocsánatkérést!

Próbáltam higgadtan reagálni, így sikerült!
Szégyen, hogy vannak ilyen emberi lények. :roll:
Kép
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.09.13. 12:31:06

gygerike írta:Az Rsenal a kedvenc angol csapatom , szerettem adebayort egészen idáig, felháboritó amit művelt ezzen a meccsen. Nem volt méltó 1 Arsenalhoz. Még is mit képzel magárol, utolsó patkány az ember. Wenger nem adott nyilatkozatott a meccs végén , vagy vmi olyat amiröl beszél Adebayorrol??
Wenger véleménye:
...Adebayor veszélyes játékáról van Persie ellen:

"Nem beszéltem Robinnal még erről, én is csak úgy hallottam. Nem láttam az esetet, mert a labdát figyeltem. Majd megnézem felvételről, és majd utána mondok valamit erről."

...Adebayor gólöröméről az Arsenal szurkolók előtt:

"Nem éppen szívélyes gesztus, de a viselkedését nem én uralom, nincs ebbe befolyásom"

korrekt volt Wenger.

Robin van Persie:

"Szomorú és csalódott vagyok a korábbi csapattársam, Emmanuel Adebayor esztelen és rosszindulatú tettével, amit ellenem követett el a mai meccs során."

"Tudom, hogy az ütközés volt a célja, mert megváltoztatta a testhelyzetét, hogy elérjen engem. Visszafelé mozgott, amikor a lendülete amúgy előrefelé vitte volna. Megmutatta a klasszisának hiányát mind nekem, mind a szurkolóknak."
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára levproff 2009.09.13. 12:33:06-kor.
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.09.13. 12:20:33

Ez az Adebayor egy féreg.
Egyébként meg örültem, hogy kikapott az Arsenal, kiszurkoltam az eredményt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.09.13. 11:50:54

Az Rsenal a kedvenc angol csapatom , szerettem adebayort egészen idáig, felháboritó amit művelt ezzen a meccsen. Nem volt méltó 1 Arsenalhoz. Még is mit képzel magárol, utolsó patkány az ember. Wenger nem adott nyilatkozatott a meccs végén , vagy vmi olyat amiröl beszél Adebayorrol??
Visca El Barca
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.09.13. 11:33:56

Ezek után elutazni majd az Emiratesbe.... :D Szerintem marad Manchesterben, mert olyan fogadtatásba lesz része.. :D Amugy várom Syl mikor fog játszani már a Citybe.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.13. 11:31:05

gekkodan írta:
Ja és persze ne felejtsük el, hogy van Persie barátunkat is igen szépen megtaposta a fiú:

http://www.youtube.com/watch?v=RZAxl6R2J8g
Ez az eset megérne utólag is pár meccses eltiltást.Abszolút látszik a szándékosság a mozdulatában.Remélem visszanézik az okosok és elmeszelik ezt a ........ [-(
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.09.13. 11:19:32

Manchester City - Arsenal 4-2:

Adebayor lőtt egy gólt, majd sprintelt egy jó 100 métert, hogy az Arsenal szurkolóit szépen arcon törölhesse:

http://www.youtube.com/watch?v=zZZr1A2MeSU

Ja és persze ne felejtsük el, hogy van Persie barátunkat is igen szépen megtaposta a fiú:

http://www.youtube.com/watch?v=RZAxl6R2J8g

Kedves gyerek a togói...Ezek után már csak annak örülök jobban, hogy anno nem sikerült áthoznunk Eto'o helyére...Egészen pontosan tavaly nyáron.

Utolsó tapernyák gyerek... :roll:
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.13. 01:34:03

Fernando írta:Hát énis nagyon remélem, hogy a City-t megüti otthon a MU. Rájuk férne.
aham :D

eddig szépen menetelnek, de majd ha kezd rajtuk lenni némi nyomás, főleg ha így folytatják,akkor hamarosan, meglátszik majd,h milyen az edzőjük, én nem tartom nagy durranásnak, így a kulcsmeccseken majd főleg decemberi maratonon (de már lehet előbb) bukdácsolni fognak szerintem. Remélem már elkezdik az álmok színházában.

ha az is legalább ilyen jó meccs lesz mint a Tottenham elleni, már megéri nézni.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.12. 20:30:58

Hát énis nagyon remélem, hogy a City-t megüti otthon a MU. Rájuk férne.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.12. 20:25:27

nah vége.

Tottenham-M.U. 1-3

59.perctől emberhátrányban játszott a vendég csapat,de kicsit sem látszódott meg,pedig akkor "csak" egy gól volt a hazaiak hátránya. ha ez nem megérdemelt siker,akkor semmi sem. nagyon látványosan,szép akciókat vezetve,és rengeteg helyzetet kialakítva -emberhátrányban is :idea: - győzött a Manchester :!:

hasonló folytatás kell, főleg az otthoni City elleni rangadón!

GO M.U.!
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8675
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.09.12. 20:14:48

Én momentán láttam a Chelsea meccsét. A Stoke nem hogy 1 pontra nem szolgált rá, örüljön, hogy csak 2-t kapott. Körülbelül 7-1 is lehetett volna, csak vagy fölé, vagy a kapus védett. Nem szoktam védeni a Chelsea-t de ezesetben megérdemelték. Nem utolsó sorban remélem a tippmixem is bejön mostmár. :lol:
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.09.12. 20:12:07

ozsimiki írta:Jó látni,h nem csak a M.U. lő győztes gólt a végén, ugye Mikaos :?: :wink: Chelsea ilyen téren sosem volt lemaradva MUtól.
A Chelsea-nek ez mindig is specialitása volt :? Mármint, amióta "jól" játszanak (szigorú idézőjel!).

szerk.: Ozsi, a ManU-t most sem néz(t)em - érthető okokból :D - per pill inkább a Reált figyelem, abba legalább elejétől bele tudok kapcsolódni.
Ajánlom is a MU-nak, hogy megérdemelten nyerjenek :P :D
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.09.12. 20:10:41

Ott van! Rooney gyönyörűen hozta magát ziccerbe, és be is fejezte. 1-3

megérdemelten van kettő közte 8) Mikaos én most őszintén kíváncsi vok a véleményedre, bár lehetséges,h most megint elhalasztottad (egy részét én is a BARCA meccs miatt) megnézni.

a múlt heti nem teljesen megérdemelt 2-1után, ez maximálisan megérdemelt győzelem lesz, remélem most már nem hozzák x-re.

és ebben a szezonban egyáltalán nem volt több "rondább" meccs,mintsem jó,és biztató..M.U.részről.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2009.09.12. 20:08:58

Tényleg nem rossz :P
Rooney eldönteni látszik 8)
Gyönyörű szóló!Meccsenként lő egyet,félelmetes!
79.perc. 1:3

GO MU!!!
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lezárt