Serie A / Coppa Italia

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.19. 12:10:32

barca99 írta: A sorfal meg hatalmas poén volt, amikor berajzolták a 9 métert, már akkor is előrébb álltak, aztán folyamatosan lépkedtek előre... :lol:
Farina egy hatalmas csődtömeg. Rettenetesen rossz bíró, a vicc kategóriát súrolja a tevékenysége. Főleg amikor meccseket dönt el a baromságaival.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.19. 12:07:38

Ennek ellenére nem egy gólt szereztek idén kézzel az Inter játékosai. :) Egyszer még belefutottam egy olyan oldalba is, ahol rendesen sorolták a bírói tévedéseket az Inter javára... de sehol nem találom. :( :D

A sorfal meg hatalmas poén volt, amikor berajzolták a 9 métert, már akkor is előrébb álltak, aztán folyamatosan lépkedtek előre... :lol:
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.04.19. 12:05:52

Saviola írta:Most nem tudom miért nincs itt a sok szakértő,aki csalózza az Intert.Tegnap a Juve megin hatalmas kamuval hozta az 1 pontot Torinoban,szóval innentől vissza lehet venni a csalózást. :evil:
itt vagyok Savi! 8) :lol:

na, láttam a meccset, amiket Fecoo írt, tényleg úgy volt, max annyi változtatással, h nem egy, hanem majdnem az összes púpos szabadrúgásnál kb hét méterre álltak az interesek. ibrahimovics lerántása megvolt, legrottaglie egyértelműen hozzáért a bosnyákhoz, aki természetesen egyből dobta is magát, mintha a villanypásztornak szaladt volna. az ilyen gyakorlatoknál jóval kevesebbért szokták szállítani az internek a büntetőket, ráadásul pont az ellentámadásból egyenítettek a púposok, szal jogos a felháborodás. dehát nincs mindig karácsony, ugye 8) egyébként ez a hozzáállás végig jellemző volt az interesekre, ha egyszer-egyszer erősebben szaladt el mellettük egy juvés, azonnal a földön volt mindegyik. balotelli egy külön fejezet, ő az a gyerek, akinek semmit sem kellene tennie azért, h jól megruházzák, elég, h csak szimplán létezik. maximálisan megérdemelte tiago belépőjét, de őrá inkább martin taylort ereszteném, az az állat talán hatásosabb lenne. nem tudom, mintha mostanában az internél működne egy gyökérmágnes, olyan szépen összegyűjtik ezeket a gyerekeket.
ezzel együtt a juventus számára hízelgő az x, mert úgy általában sehol sem voltak. del piero sanyi lekvár volt, amikor behozták helyette giovincot, a kisgyerek 10 perc alatt többet csinált, mint a sanyi 80 alatt. ráadásul volt az internek vagy 3 olyan helyzete, amikor kizárólag buffon bravúrja miatt nem lett gól, szal mondom, összetehetik a kezüket torinoban, h 1-1 lett.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.19. 11:55:51

Fecooo írta:nem láttam a meccset, de ha jól hallottam, "supermario" megint hozta a formáját, és sokak szerint megint csak a bíró jóindulatán múlt, h a pályán maradhatott...
arról nem is beszélve, h egy juve-s szabirúgás előtt a bíró kb 5-6 m-re állította fel a sorfalat... (nem láttam, ezt többen megerősítették...)

a lényeg, h az a "hatalmas kamu" hatalmas kamu :D
Miről beszélsz ? Sokak szerint,biztosan efogulatlanok a forrásaid..S az biztos nem kamu,hogy nem adnak meg egy tizit,s az ellentámadásból ver egyet a Juve az 5(!) perces hosszabítában.Hagyjuk a már a hülyeséget.
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2009.04.19. 11:38:22

lui1698 írta:Azért ilyet is tudott Paolo:

http://www.youtube.com/watch?v=9NQ1GFGSYKY
Ezt várnám el én mindenkitől. :? :wink:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.04.19. 11:38:01

nem láttam a meccset, de ha jól hallottam, "supermario" megint hozta a formáját, és sokak szerint megint csak a bíró jóindulatán múlt, h a pályán maradhatott...
arról nem is beszélve, h egy juve-s szabirúgás előtt a bíró kb 5-6 m-re állította fel a sorfalat... (nem láttam, ezt többen megerősítették...)

a lényeg, h az a "hatalmas kamu" hatalmas kamu :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fecooo 2009.04.19. 11:38:40-kor.
Avatar
Saviola
Júdás 2, az áruló
Hozzászólások: 4961
Csatlakozott: 2004.10.08. 20:00:31
Tartózkodási hely: Tolna

2009.04.19. 11:33:33

Most nem tudom miért nincs itt a sok szakértő,aki csalózza az Intert.Tegnap a Juve megin hatalmas kamuval hozta az 1 pontot Torinoban,szóval innentől vissza lehet venni a csalózást. :evil:
,,Azt hitted, hogy mi történt."
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2009.04.12. 19:30:33

Azért ilyet is tudott Paolo:

http://www.youtube.com/watch?v=9NQ1GFGSYKY
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2009.04.12. 19:05:26

Varga Tamás írta: Viszont Di Canio nevét leírni egy fórumon, vagy akárcsak ki is ejteni - hát nem tudom...rossz érzésekkel teli, ismerve a megnyilvánulásait.
OFF: Na miért is kapnék bant srácok? Már ezt is büntetik? Ismerem a Capitano elveit és hovatartozását, de attól mert idéztem tőle nem hiszem, hogy bárkit is megbántottam volna.

Lehet őt szeretni vagy nem, de nem kell egyből nyávogni és megjegyzéseket tenni. El lehet határolódni a dolgai miatt. De ő mindig szívét, lelkét kitette a pályára. Simon Tiborhoz tudnám hasonlítani. Neki is van egy Fradisták által jobban ismert szólása: "Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!"

Paolo per sempre! Tributo a lui, il vero simbolo della nostra Lazio, Paoletto sempre Uno di Noi! :wink:
Forza Lazio!
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.11. 22:28:45

Végül 3-2-re nyert a Genoa. :) (Mellesleg Del Piero pont úgy végezte el a büntetőt, mint Messi, csak a másik irányba, a kapus pedig elment rá)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.11. 21:55:10

Ez igy van. A spanyol bajnokságra is szoktuk mondani, h visszaesett a szinvonal, de még igy is a világ 2. legerősebb bajnoksága. Csak az angolok húztak el nagyon. Bár náluk is inkább csak a 4 nagy, mert a középcsapataik nem olyan erőssek, lásd: Uefa kupa
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.11. 21:47:01

Ebből is látszik, hogy a Serie A eléggé leült és hiába egyeduralkodó ott az Inter annyira nem is tükrözi hűen a valódi erejét!Senki nem tud felnőni melléjük viszont ők meg nem tudnak felnőni Európához!
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.11. 21:40:11

Varga Tamás írta:A félidőben a Genoa 2-1-re vezet Thiago Motta duplájával a Juventus ellen.
Ennek nagyon örülök. Igazából nem követem a Genoaát, igy Mottát se, de ha jól hallom megy neki. Mindig mondtam: ha elkerülis a sérülések nagy játékos lehet.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.11. 21:23:50

A félidőben a Genoa 2-1-re vezet Thiago Motta duplájával a Juventus ellen.
Kép
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2009.04.11. 21:04:22

hát... a 4-2tőt eltaláltam, csak sajnos nem jó irányban... mindegy.
nem értem, h a 2. halfban mi volt az a kiengedés, aminek meg is lett a böjtje. a kiállítások után 3-2nél azt gondoltam, h még visszahozhatjuk a meccset, de kolarov szaladásánál és a góljánál egyszerűen leoffolt mindenki :shock: rossz volt nézni.
mindent egybevéve végülis megérdemelték a traktorosok a győzelmet, hiszen kettővel többet rúgtak... ettől függetlenül ez egy igazi derbi volt, az összes hisztivel együtt!

di canioval meg nem kell foglalkozni, nem bolond ő, legalábbis nem orvosi szempontból, hanem egy fasiszta ember, aki elég határozottan meg is éli az elveit, úgy, mint mondjuk abbiati. de nem zavar sok vizet most már, h a lodigianiból is elköszönt (a Capitano ott kezdte gyerekként, ez a fsz meg onnan ment nyugdíjba).
az a jó, h nem muszáj vele egyetérteni.


egyébként a genoa éppen motta exbarcás barátunk góljával oktatja a púposokat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.11. 20:59:32

Hát végülis a karlegyintésein kivül semmi komkrétat nem tett, és 1x egy nyilatkozatába is mondta, h ő szélsőjobbos, de nem rasszista. Inkább csak provokativ amit csinál. De amugy érdekes egy ember, mikor elhagyta a Laziot és elment vmi 4. ligás romai csapatba, akkor volt egy interjú vele, be is linkelte vki a fórumra. Na az egy nagyon őszinte nyilatkozat volt, sokmindent meg lehetett tudni belőle. Lehet szeretni meg gyűlölni, de 2 dolog biztos: Hatalmas futbalista és hatalmas egyéniség.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.11. 20:49:35

Tamás!Mikor néztem a meccset és tette amit tett akkor igazából hidegen hagyott nem szőrnyűlködtem rajta!Nem igazán érdekelt!Engem annyira nem botránkoztatott meg!Sokkal jobban b*ssza a csőröm a sok megélhetési bűnöző! :wink:

És még sokunknak,de ne offoljuk szét a topicot ha lehet!

Szerk:Sorry modik!
Kép
Avatar
Bányász
Rendfenntartó - moderátor
Hozzászólások: 3345
Csatlakozott: 2007.12.07. 21:34:15
Tartózkodási hely: Neverland

2009.04.11. 19:44:53

Igazából mindenkinek szíve joga eldönteni mit gondol Di Canioról.De én személy szerint nem ítélem el olyan határozottan mint itt sokan.Természetesen vannak nézetei amivel nem értek egyet ebbe most nem is mennék bele.

Viszont mindezek mellett Fair Play díjas labdarúgóról beszélünk.Szóval számomra túl összetett személyiség és igazából szerintem túl keveset tudunk arról,h valójában milyen ember Ő,ahhoz,h elítéljük.

Pszichológiai eset :)
Kép
"Akinek rózsaszín a világ az hazug,aki mindent imád nem látta még úgy a tengert ha zúg..."

"A szívem a Barçában van, és egy nap ismét magamra öltöm majd ezt a mezt." Yaya Toure
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.11. 19:41:54

albicelesteX írta:Valami olyat jelent hogy a csatatérről csak két féle képpen lehet visszatérni!Az ellenség fejével vagy a sajátjuk nélkül!
Egyébként Di Canio-ról meg annyit hogy nagy játékos jó csatár ezzel egyetértek Én is viszont azt nem értem hogy miért gond ha valakibe kicsit több nemzeti érzés szorul?
Csak egy kérdésem lenne: a nemzeti érzésbe - szerinted - belefér a náci karlendítés? (amit jó párszor láthattunk tőle)

Jó érzésű ember az ilyet megveti és elutasítja. Én így vagyok ezzel. Emberileg nulla, hatalmas nagy nulla.
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21269
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.04.11. 19:40:26

albicelesteX írta:Valami olyat jelent hogy a csatatérről csak két féle képpen lehet visszatérni!Az ellenség fejével vagy a sajátjuk nélkül!
Egyébként Di Canio-ról meg annyit hogy nagy játékos jó csatár ezzel egyetértek Én is viszont azt nem értem hogy miért gond ha valakibe kicsit több nemzeti érzés szorul?

Szerk.:Romat meg lehet temetni sajnos!Gyanítom Spalletinek is ez az utolsó szezonja ASR edzőjeként!Sajnos!
Illyés Gyula tökéletesen leirta:
A hazafi jogod véd
A nacionalista jogot sért
És ha jól tudom, Di Canio az utóbbi csoporthoz tartozik.
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2009.04.11. 19:32:21

Valami olyat jelent hogy a csatatérről csak két féle képpen lehet visszatérni!Az ellenség fejével vagy a sajátjuk nélkül!
Egyébként Di Canio-ról meg annyit hogy nagy játékos jó csatár ezzel egyetértek Én is viszont azt nem értem hogy miért gond ha valakibe kicsit több nemzeti érzés szorul?

Szerk.:Romat meg lehet temetni sajnos!Gyanítom Spalletinek is ez az utolsó szezonja ASR edzőjeként!Sajnos!
Kép
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.11. 19:06:38

Ezért volt ott a "gyanítom" kifejezés :wink:

Di Canio-val kapcsolatban pedig Tamásnak teljesen igaza van.

Hozzáteszem, hogy a West Hamben akkora zsugás volt, hogy valami eszméletlen. Nagy játékos, nagy tehetség, nagy gólok, csak mindez mérhetetlen korlátoltsággal, sötétséggel és a legundorítóbb emberi tulajdonsággal párosult: a rasszizmussal.

blehh...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2009.04.11. 19:02:29

gekkodan írta:
LG írta:el fuero! Megkérdezhetném, mit jelent a vers, amit leirtál?
Gyanítom, hogy valami olyat, aminek ban lesz a következménye. De minimum egy törlés.

A Lazio és Di Canio összefüggésében nekem rossz az előérzetem, főleg, hogy nem véletlen van olaszul a dolog...
Én nem tudom, mit jelent a mondat.
Viszont Di Canio nevét leírni egy fórumon, vagy akárcsak ki is ejteni - hát nem tudom...rossz érzésekkel teli, ismerve a megnyilvánulásait. Mértékletesen gondolkodó ember nem vállal vele sorsközösséget és gondolatközösséget.
Jó játékos volt, aki kitette a szívét-lelkét a pályára, de emberileg vállalhatatlan. Ez az én véleményem. Én az első karlendítés után örökre kitiltottam volna a stadionok közeléből.
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.04.11. 18:57:31

Google translate szerint ennyire nem durva... "Két módja van annak, ahogyan visszatérhetsz a harcmezőről: az ellenfél fejével vagy a sajátod nélkül - Paolo Di Canio"

A google sem tévedhetetlen, én meg főleg, de nem tűnik durvának. :roll:
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.04.11. 18:46:15

LG írta:el fuero! Megkérdezhetném, mit jelent a vers, amit leirtál?
Gyanítom, hogy valami olyat, aminek ban lesz a következménye. De minimum egy törlés.

A Lazio és Di Canio összefüggésében nekem rossz az előérzetem, főleg, hogy nem véletlen van olaszul a dolog...
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Lezárt