A Magyar Barca Zártosztály #2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.17. 13:10:45

Nekem nincs mit átgondolnom, már megtettem... Én szeretnék egy újra erős, céltudatos, és sikeréhes HFCB-ben játszani! Amit tudok a magam részéről meg is teszek, szóval rám számíthat a csapat! Ahogy pedig már ezt is írtam: a következő szombattól ha sérülései nem akadályozzák Viktor barátomat ő is csatlakozik hozzánk, és ha szimpatikus lesz személye a csapatnak, illetve játéka meggyőző lesz, akkor szerintem vele is lehet hosszútávon számolni edzéseken, és tornákon is!

FORCÁ HFCB!!!
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.17. 12:09:50

Kedves Mindenki!

Olyan információkat kaptam, hogy Szeptember 9. környékén lesz a következő szurkolói torna.
Namost arra lennék kiváncsi, hogy kik azok az emberek akikre lehet számítani mind azzal, hogy eljönnek (nem nyaralnak éppen) és kik azok akik akár az "örömfoci" mellett illetve helyett egy másfajta felkészülésben volnának benne!

Nem kell rögtön válasz!
Mindenki gondolkozzon el rajta, hogy ha az utóbbit választja akkor teljes intenzitással tudjon a csapat hasznára lenni.
Ami azt is magában foglalja, hogy 1-2 hiányzás még belefér, de mivel rövid az idő így sok hiányzást nem engedhetünk meg magunknak.

Természetesen itt jegyezném meg, hogy a torna előtt lesz a selejtező is amin gondolom a "B" keret szeretne részt venni.
Jó lenne ha valaki felvállalná a szervezkedést ott is, hogy még időben lehessen kvalifikálni magát a csapatnak!!!

Szóval nem kell rohanni a válaszadással, de örülnék neki ha legkésőbb hét végéig vagy jövőhét elejéig megszületne mindenkiben a döntése.

Köszi
Avatar
Gábor no.:2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.05.08. 21:39:28

2006.07.14. 06:58:01

Írjátok már be, hogy ki jön most szombaton focira!
Mert a Mehrl, Büky, Joti nem tudnak jönni...
Mert ha nem vagyunk meg 10en akkor fölösleges elmennem nekem is. A múlt héten is ippeg, hogy meglettünk. Szóval gyertek minél többen!!!!!!!

1.
2.
3.
4.
5.
6. Czinger
7.
8.
9.
10.
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.07.06. 22:16:45

A külsősökre való utalásokról jutott eszembe. Ennyi.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.07.06. 21:52:55

Remélem mindenki számára világos, de leírom mert azért nem vagyok benne biztos :) ;
Szebényi Zoli nem volt a tornán.



Ezt hogy érted?
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Marci
Capitá del Barça
Hozzászólások: 828
Csatlakozott: 2005.09.16. 20:19:45
Tartózkodási hely: /home/marci

2006.07.06. 16:06:42

Remélem mindenki számára világos, de leírom mert azért nem vagyok benne biztos :) ;
Szebényi Zoli nem volt a tornán.
Na éljük túl ezt a kudarcot és jöjjön minnél több ember focizni szombaton!
Sajnálom hogy lemondtál Norbi mert nagy szívvel foglalkoztál a csapatoddal.
Marci 3 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Gábor no.:2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.05.08. 21:39:28

2006.07.05. 18:32:55

Ja a másik.
Semmiféle szétesés nincs. Azt nem értem, hogy most mér kell így bebúsulni, lemondani úgymond tisztségekről. Én azóta vagyok ilyen jól, mióta beláttátok Büky, Gábor és Booges szavait! Sínen vagyunk!
Addig lesz egy csapat amatőr, amíg a csapat tagjai több pénzt és energiát ölnek bele a sportba, mint a klub ill. a szponzorok! Szóval Én világ életemben amatőr voltam! Ejnye Magyarország, dehát mit is panaszkodok unióban élünk, el is lehet költözni! :twisted:

A másik: lesz foci szombaton? És leszünk vagy 10en?
Avatar
Gábor no.:2
Jugador del Barça
Hozzászólások: 185
Csatlakozott: 2005.05.08. 21:39:28

2006.07.05. 18:21:54

Huh gyerekek alig bírtam elolvasni ezeket a novellákat(Amúgy se szeretek olvasni) Nemhittem volna, hogy ekkora lavinát indítok el, de megérte!!!
Én sose szerettem beleszólni a Barca ügyeibe, de mostanáig rengeteg dologgal nem értettem egyet(talán bánom is, hogy a többiekkel nem mondtam el a véleményemet). De végre egy kis nyugit látok kibontakozni!

A Bükyvel mi tudjuk mi az, hogy csapategység, hiszen gyerek korunk óta a Csepelben játszunk(már nem)! És az utánpótlásban elég magas szintre eljutottunk, és nem mással mint egy csapattal! Köztünk is voltak gyengébbek, de ezzel sosem volt probléma, legfeljebb kevesebbet játszottak. A csapategységen kívül kell a fizikai állóképesség stb...(a már agyonbeszélt dolgok)

Ezzel csak a döntést szeretném megkönnyíteni:

1 - Ha nyerni megyünk és nem akarunk focista haverokat hozni, akkor edzeni kell!

2 - Ha szeretnénk felhőtlenül focizni és legalább a csoportból továbbjutni, akkor ahhoz egy csapatra van szükség!

Szerintem ami közelebb áll hozzánk az a második lehetőség!
Szóval döntöttem mindenki helyett is :wink:

Bevallom őszintén, hamár mindenki az volt, hogy a leírtak miatt nem szerettem volna az 'A' csapatban játszani. A mostani 'B' már közelebb állt a szívemhez, habár ott is még volt olyan akit sosem láttam és menet közben kritizálta a játékomat. Volt benne igazság, de fele annyit nem futott mint én, és sokszor azért nem passzolok, mert nem tudom eldönteni, hogy mi lenne a jobb: rálőni, továbbvinni vagy passzolni. Innen is látszik, hogy sose voltam fociedzésen, csak a Brazilokén :roll:
Ezért is kellene mindenkinek érzésből játszani, mert nekem is csak akkor megy úgyahogy. Ha görcsölök még el is fáradok a fölösleges futásokban.

Ilyen hosszút se írtam soha, talán az irodalom érettségin! Ha nem figyelek még többet írok mint a Silva :twisted:
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.05. 14:30:56

Rhynn, és minden aggódó - Jól esik, hogy így aggódtok, de nyugi. Nem esik szét semmi! Valóban kicsit paprikás (volt) a helyzet, de én 100% biztos vagyok abban, hogy ez csupán a csalódottság, semmi más!
Eredménytelen 3 torna van mögöttünk, és ettől most valahogy kibuktunk, ennyi... Nincs semmi vita, nem is lesz, Norbi, Bercy, én, és mindenki más továbbra is jóban vagyunk, és leszünk is, továbbra is együtt fogjuk űzni a labdát a pályán gránátvörös-kékben... de ahogy Büky is mondta: most pihenésre van szüksége mindenkinek! Hosszú volt a szezon! :wink:

Bármit is, bárkinek is írtam én vállalom, ezért nem is törlöm azokat utólag, de részemről le van zárva minden, már nem foglalkozom vele! Én most egyéb elfoglaltságaim miatt nem tudok sajnos menni pár hétig szombatonként, de legalább kipihenem magamat rendesen.
Remélem, hogy mire visszatérek már mindenki szemében a tüzet, az elszántságot látom majd, hogy újra jó csapattá gyúrjuk ezt a HFCB-t!!!
"Més Cuen un Club"
Avatar
rhynn
A Stadionturista
Hozzászólások: 1583
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:03:56
Tartózkodási hely: Springfield
Kapcsolat:

2006.07.05. 13:54:33

Srácok, azért nagyon szomorú nézni, hogy mi ebbe a dolgoba pénzt öltünk (igaz nem sokat) és főleg energiát, promótáltunk titeket, stb, most meg szétesik a csapat.
Ejnye!
Új projektem, olvassátok, lájkoljátok:
http://stadionturista.blog.nepsport.hu
Rhynnblog:
http://rhynn.blog.nepsport.hu
Büky-bá
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2005.05.08. 18:18:25

2006.07.05. 13:46:26

Hali!

Szerintem Deffent látja jól a dolgokat, én is vmi hasonlóra akartam rávílagítani.
Hagy adjak egy jó tanácsot Nektek! Ez néhány ország hadseregében kötelező szabály.

Ha vmi gondod, bajod van a másikkal, akkor mindig várj legalább 1 napot, de akár többet is, mire ténylegesen reagálsz a problémára.
Így sok felesleges vita ill. egymás sértegetése is elkerülhető.

Egyszerűen nem értem miért vagytok így kibukva, most meg már saját magatokat heccelitek.

Menjen el mindenki nyaralni eggyet és töltődjetek fel :D

Üdv: egy aggodó B csapatos. :)
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 20:05:42

gnorbert írta:...ezért döntöttem el hogy sok sikert kívánva félreállok az utatokból.
Kicsit fáradt vagyok ahhoz, hogy most az egészre reagáljak (talán értelmetlen is), de ez az egy mondat picit sziven ütött! Nagyon remélem, hogy ezt nem gondolod komolyan!!! Félreállni? Hova, miért, ki elől? És mi az, hogy "utatokból"...? Mi ez a királyi többes??? :evil:

Vicces. Az jutott az eszembe, hogy úgy általában én, és Bercy szólunk hozzá a legtöbbet a Magyar Barca fórumhoz (és persze TE, Norbi), mondunk javaslatokat, megjegyzünk ezt-azt... el kéne gondolkodni, hogy ez miért van így!?... Talán mert nekünk legalább annyira fontos ez az egész, mint neked??? NA! Akkor nehogy már pont ezért forduljon a dolog a visszájára, és legyen úgy beállítva, ahogy... :?
"Més Cuen un Club"
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 19:55:45

Kedves Mindenki! És főleg Norbi!

Megpróbálok reagálni az itt feltett kérdésekre illetve válaszokra ami engem érint!

Jaxy téma.........

Azt mondod nem komálom... hmmmm
Tény nem áll a szívemhez olyan közel mint egyes emberek a csapaton belül. Ez tény. Erről Te is tudsz beszélgettünk erről már eleget.

"Ámbár érthető magyarázatot sosem kaptam arra hogy mi is a baj vele...?"- volt lehetőség rá, hogy beszéljünk erről??? Volt egy pár. Mondjuk mikor elmentünk bulizni. Foci után, stb, stb... Elmondtam egy-két dolgot de ezek szerint Te nem vetted le vagy nem akartad megérteni, hogy én miért nem szeretek együtt játszani Jaxy-val.
Én elhiszem, hogy nekem országos cimborád és nagyon jóban vagy vele, de én sem kértem/kérem tőled, hogy valakit jobban kedvelj a csapaton belül.
Mondjuk erre a témára nem is akarok több időt pazarolni, mert nem ez a legnagyobb probléma a csapat körül!

1. Mert a Bercy és köztem valamiféle 'hatalmi viszály' vagy 'nézeteltérés' vagy mi a szösz alakult ki (hogy miért...?? mert nem vagyunk egy hullámhosszon.)
2. Mert a Bercy másként látja a dolgokat mint én (a legkevésbé sem baj ez), és mert azt gondolja (s vele talán más is azt gondolja, pl. Te Silva) másképp jobb lehet...


1. Semmilyen hatalmi viszály nincs köztünk és nem emlékszem, hogy bármikor is nyilvánosan megkérdőjeleztem volna a döntésedet!
Elfogadtam a döntésedet minden szempontból és alárendeletem magamat. Csak annál az utolsó esetnél kaptam idegbajt. És sajnálom, de elszakadt a cérna.

2.Másképp látjuk a dolgokat ez tény, de én soha nem szóltam bele a döntéseidbe, esetleg elmondtam, hogy én miképp látom illetve csinálnám.
Egyébként mint írtam neked privátban, hogy nem kellenne lemondanod csak még kéne melléd 2 ember aki segít mindenben és tudnak ötleteket adni, megbeszélni a lehetséges lépéseket.
Valamint a most adódó több elfoglaltságod miatt időben és mindenben is ki tudna segíteni.
Személy szerint én az utolsó lehetőséget tartanám a legjobb megoldásnak!!!


UI: Nem értem mi történt veled, hogy így ilyen stílusban osztasz ki engem aki elég sokmindenben kiállt melletted és a csapat mellett!
De lelked rajta......
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 19:38:35

Azt elfelejtettem, hogy ha jól olvasom ki az eredményekből, legalább selejtezőt nem kell játszania a csapatnak. Ez is egy nyűggel kevesebb. Örüljünk neki.

Nem akarok szentségtörést csinálni, de egy kis párhuzamot látok a Real Madrid felnőttcsapata és a HFCB között. Jó játékosok, de semmi csapategység, rossz hangulat, nulla eredmény.
Biztos, hogy ott másképp fognak csinálni valamit a következő szezontól. Nekünk is ezt kéne. Első körben kellene egy jó pálya!!!
Avatar
deffent
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 273
Csatlakozott: 2005.07.14. 14:37:04
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 19:31:56

Hello HFCB!

Nem értem, miért kell ennyire komolyan venni mident. Miért kell annyira a tornagyőzem? Pénzdíj? Nem. Dicsőség? Talán, bár nem tudom, mivel lettünk nagyobbak, mikor tavaly megnyertük. Még csak az NS sem ír róla (talán jobb is, mert akkor egy csomó "profi" áramlana bele) Szóval miért kell? Ez az egész csak egy időnként megrendezésre kerülő rendezvény.
A realitás az, hogy a mi csapatunk az 1-6 helyek egyikéért küzdjön, de Pali nélkül inkább csak a 3-6 a reális. A tornagyőzelem ugyanúgy benne van a pakliban, mint a 6. hely.
Próbáljuk meg a következő tornán, hogy nincs semilyen elvárás sem a "B" sem az "A" csapattal szemben. Nincs idegeskedés, anyázás, ellenfél szidalmazása, csak játék. Állítom, hogy többre vinnénk, mint így görcsölve.

Mivel a futball világában volt már példa olyanra, hogy egy edző lemond, de aztán nem fogadják el a lemondását, ezért kérem Norbit, hogy NE MONDJON LE. Megértettem az okokat, kevesebb időd is lesz, neked sem hiányzik egy veszekedős társaság, de gondold át még egyszer. Megérti mindenki, hogy nem fogsz tudni mindig jönni, de a tornák előtti szervezéseket eddig is meg tudtad csinálni, ha vállalnád, akkor mást nem is kéne tenni ezeken kívül. Kár költeni drága edzőmeccsekre, meg ilyesmi, szóval kevesebb lenne a szervezés.

A pálya lecserélése viszont jó ötlet. Boggess annak idején tudott egy belvárosi helyet. Azzal mi van?
Ha másvalaki tud valamiről, az intézze. Most nyár van, az őszi szezonra még nem foglaltak mindenhol a termek, itt az alkalom egy újat találni. Szeptembertől egyre nehezebb lesz és ez a mostani tényleg nem jó gyakorolni. Ha valaki kispályán gyakorol hétről-hétre, az ne várjon csodát, ha nagypályás meccseken van a szurkolói torna.

Összefoglalva: Ez az egész szurkolói torna nem ér meg egyetlen vitát sem, mert rangja nincs, pénzdíja nincs, csak magunkat idegesítjük az állandó eredménykényszerrel.
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.07.04. 17:07:49

Azt hiszem valóban jól jött ez a zárt topic(sajnos),nem mondhatni hogy nem használjuk ki a "lehetőségeit".Okosat/újat most nem tudok hozzáfűzni,csak annyit hogy bármi is lesz én továbbra is teljes erőmmel a csapatban/csapatért leszek!
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2006.07.04. 16:53:20

Igen képlékeny még ez a dolog a jelen pillanatban Csongor, sajnos sokkal kevesebb időm, s energiám lesz erre mint eddig...

Még azt sem tudom hogy lesz most hétvégén ezek után...

Annyi biztos, hogy a jövőben nem én leszek az A Csapat csk-ja.

Aludj még 4 órát, és olvasd L még1x, s megérted :wink:
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Avatar
gnorbert
Capitá del Barça
Hozzászólások: 971
Csatlakozott: 2004.10.08. 17:31:45

2006.07.04. 16:28:50

Silva, Bercy!
Ne kerülgessük a forró kását most már!
Pláne hogy lett ez a 'belső' fórumunk (jó 5let volt Csongor!)

Nem akarjátok...
Nem nem, átfogalmazom...
Bercy nem akar, a Jaxyval hétvégenként játszani, mert nem komálja.

OK. Megértettem.
Ámbár érthető magyarázatot sosem kaptam arra hogy mi is a baj vele...?

Felmerül a kérdés: most sem, és az előző Tornán sem volt "fék" a B Csapatból (pl. Jaxy) mégcsak a közelében sem a Tornának mégsincs eredmény...

Hogy ez hogy lehet?
Megmondom a válasz(oka)t.

1. Fájt a térdem (ergó nem vertem a gólokat), fostam mint a ló (ergó nem toltam a gólpasszokat) és nem tudtam rákoncentrálni emiatt az egészre (ergó nem irányítottam)...
Félretéve a tréfát:
1. Mert a Bercy és köztem valamiféle 'hatalmi viszály' vagy 'nézeteltérés' vagy mi a szösz alakult ki (hogy miért...?? mert nem vagyunk egy hullámhosszon.)
2. Mert a Bercy másként látja a dolgokat mint én (a legkevésbé sem baj ez), és mert azt gondolja (s vele talán más is azt gondolja, pl. Te Silva) másképp jobb lehet...
Legyen úgy, ezért döntöttem el hogy sok sikert kívánva félreállok az utatokból.
3.
Akármit is mondasz (tudom hogy kedves ismerősöd de), a Tomi nem védett jó formában szombaton (mindemellet hogy voltak remek mentései is) ám nem is ez volt a legfőbb probléma vele.
A múltban éppen az ugyanolyan arrogáns, és idegbeteg magatartás miatt voltak vitáink a Zolival a kapuban, mint amit a Tomi bemutatott aznap.
Ilyen habitusú emberrel a háta mögött a védelem ingatag, és nem lehet nyugodt, pláne hogy újoncként minősíthetetlen hangnemben beszélt aktuális csapattársaival.
Utólag nagyon sajnálom hogy végül nem Téged kértelek fel hogy állj be a kapuba...
4. Görcsöl a Csapat nem tudom miért. 1000x elmondtam hogy nem kell idegeskedni ez csak játék, amit örömmel kell játszani és élvezni kell.
Nézzétek meg a nagyokat, ott sem megy ez másként, csak más szinten (lásd Brazília - görcsöltek, annyira nyerni akartak --> mi lett belőle...). Egymás tisztelete, türelem, és CSAPATSZELLEM szükséges egy CSAPAT sikeréhez :!:
Amíg egy ember is lesz aki a másikra mutogat hogy "na azzal, azokkal én nem..." nem lesz eredmény.
Nekem ezt nem sikerült megakadályoznom, ezért léptem meg amit megléptem.

A 2-es pontnak kifejezetten örülök, mert így a B Csapat továbbra is ugyanott és ugyanakkor találkozhat, örömfocizhat, és készülhet a következő Torna selejtezőjére, függetlenül attól hogy én 'irányítom' avagy sem a B Csapatot (ha egyáltalán lesz B Csapat??) :!:

Amennyiben pedig így lesz, oda befér az én Juventus szurkoló Jaxy barátom is (meg mások barátai is), s nem szúrja többé senkinek sem a szemét senki. Biztos vagyok benne hogy a szurkolói csapatok közül egy sincs ahol csak, és kizárólag annak a csapatnak a szurkolói szerepelnek...
Lehet hogy néha csak 5-en 6-an leszünk (és 700 meg 800 ft-ot kell fizetnünk fejenként), de akkor is jó lesz, mert aki ott lesz garantáltan jól fogja érezni magát...

üdv
gnorbert
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gnorbert 2006.07.04. 16:40:55-kor.
Visca el Barça, visca Catalunya! Més que un club!
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 14:04:29

No csak hogy ne beszéljek ám itt a levegőbe, és hogy mindenki értse is, milyen változtatásokra célozgatok, leírnék ide egy-két apró gondolatot arról, hogy SZERINTEM mik lennének azok az alapvető változtatások, melyeket a csapat jövőbeli eredményessége érdekében sürgősen át kellene gondolnia az újdonsült CSK-nak...
Hangsúlyoznám: ezek tényleg alapvető dolgok, amelyek már régóta érlelődnek bennem (de talán nem csak bennem), és ha ezeken nem változtatunk, akkor szerintem nem is fogunk soha jobb eredményeket elérni... Kíváncsian várom a véleményeteket!

Szóval:

1. Azt a felfogást, amiben mi most szombatonként focizgatunk sürgősen el kéne felejtenünk, mert abból soha semmi nem lesz. Torna arany biztos nem! Felejtsük el ezt az 'örömfocizgatást' - hogy jön a haverom, meg annak a haverja, meg én csak ezzel, meg csak azzal focizom, meg vele soha, meg röhögök, meg nem szólok, hogy nem megyek…..

2. Az a tornaterem szintén felejtős! Rendes kézilabda méretű pálya kéne nekünk, vonalas, akár nagykapus... de ezen sosem fogunk annyit futni, amennyit kéne!!! Az a pálya egész egyszerűen nem alkalmas szerintem arra, hogy edzünk rajta komolyan!

3. A kereteket is tisztázni kéne, mert nem jó ez az ide-oda vándorlás, én itt, az ott... tiszta káosz az egész! Szabályokat, kritériumokat kellene hozni, amihez köthetjük magunkat (természetesen a szurkolói tornák szabályaihoz híven!!!), különben nem csoda, ha teljes a fejetlenség, és a káosz a kereten belül, amiből aztán mindig viták lesznek más csapatokkal (sokszor érthető módon!). Felejtsük el a haverok, meg azok haverjainak odacsődítését, EMLÉKEZZÜNK KIK IS VAGYUNK: Magyar Barcelona szurkolók, HÁT MARADJUNK IS AZOK, és CSAKIS AZOK!!!

4. Találkozók, megbeszélések, CSK... azaz a csapat belső élete! Az elmúlt 1 évben ez is teljesen káosz, hogy többet ne említsek: a legutóbbi megbeszélésen voltunk 4-en... No, amíg ez nem működik, amíg ilyen az érdektelenség csapaton belül, MIRŐL BESZÉLÜNK???
Rendet kellene tenni a fejekben, és ezeknek a megbeszéléseknek, közös találkozóknak, barátságos meccseken való részvételeknek gördülékenyen, és hatásosan működnie kell!!!
Aki ezeken nem tud SOSEM (mert néha-néha még érthető, hogy nem tud) részt venni, vagy nem is akar, az lássa be: ez neki így nem működik, és akkor hagyja inkább abba! Legyünk őszinték: akármilyen apró kötöttség nélkül azért ez nehezen működik, ennyi kell!!!

No, egyenlőre ennyi, de még sok mindent írhatnék... higgyétek el, mindezt meg lehetne valósítani, csak elszántság, akarat kérdése. És nem kell, hogy háború legyen, lehet ez öröm is, működhet ez tökéletesen is, MONDOM: HOZZÁÁLLÁS KÉRDÉSE AZ EGÉSZ!!! :wink:
"Més Cuen un Club"
Ronaldinho 17
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1942
Csatlakozott: 2004.10.17. 18:13:25
Tartózkodási hely: Csepel

2006.07.04. 13:40:53

Ja,valahogy így kellene!! :roll:
ZSOLTI 10 - Hungarian F.C. Barcelona
Silvanus
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2807
Csatlakozott: 2004.10.08. 09:02:59
Tartózkodási hely: Budapest

2006.07.04. 13:30:37

Barcafan - Csak épp a lényeget hagytad ki Bercy hozzászólásából, azaz hogy nem lehet mindkettő a cél a jövőben, mert abból soha semmi sem lesz, hangsúlyozom: a jelenlegi kerettel! Amikor nyertünk 1 éve, akkor még a keret is olyan volt, és sikerült! Most nem ez a helyzet, és ha nem változtatunk a kereten, akkor nem is fog sosem változni a helyzet sem!!!

Bercy, ill. mindenki - Részemről természetesen nem is lehet más a cél, mint a rendes, normális, és komoly, céltudatos felkészülés a mindig soron következő szurkolói tornára! Ezért én a csapat érdekében bármit megteszek, illetve ha majd kell javaslok is dolgokat, mert szerintem van min változatnunk bőven... de ez már legyen a megválasztott CSK dolga. :wink:

Szóval! Ha kell áldozzuk be a szombati örömfocit, és akarjunk jobbak lenni, de maradva Büky, Boogess, Gábor... és még sok más emberke gondolatánál: EZT AZ EGÉSZET KIZÁRÓLAG ÚGY CSINÁLJUK TOVÁBB, HOGY AZT KÖZBEN ÉLVEZZÜK IS, ÉS NE VALAMI RÉMÁLOMKÉNT ÉLJÜK MEG (veszekedések, beszólogatások, viták, sárdobálás közepette...) :!:
"Més Cuen un Club"
Lezárt