ARCHÍV-2

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2008.01.27. 17:20:59

Tamás! Korral nem jár automatikusan a tisztelet.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 13:38:24

Itt is mostantól minden még az előző vitához tartozó hozzászólás törlére kerül.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8569
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2008.01.27. 13:33:15

el fuero írta:
Sharky írta:Lassan már kedvem se lesz feljönni ide
Lemaradsz a legjobb részekről. Jobb mint a Barátok Közt.
majd ha rólad beszélnek így, akkor nem biztos, hogy ilyen vicces lesz :roll:
el fuero
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1668
Csatlakozott: 2006.02.08. 08:55:48
Tartózkodási hely: IX. Ferencváros Üllői út. 129

2008.01.27. 13:31:05

Sharky írta:Lassan már kedvem se lesz feljönni ide
Lemaradsz a legjobb részekről. Jobb mint a Barátok Közt.
Forza Lazio!
Shark
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3789
Csatlakozott: 2006.02.06. 09:40:13
Tartózkodási hely: Szombathely City
Kapcsolat:

2008.01.27. 13:21:41

A kib@szott [auto_cenzúra] életbe, hogy ezen a fórumon hónapok óta ez a szarság megy. Senki se elégedett semmivel, csak a szardobálás megy. Ne csodálkozzon senki a színvonalromláson. A tököm tele van mindennel.

nem érdekel, ha emiatt majd vmi büntetést kapok, a modiságról már úgyis lemoondtam, de ez hihetetlen. Lassan már kedvem se lesz feljönni ide

Ja és Tamás, akármennyire zártba tartozik, Homér nem tűnik el a honlapról, legalábbis nem ezt mondta, és az adminságot magától is leadta volna...

Nem érdekel, ha most bannt kapok, talán jobb is lesz
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 13:13:44

Andris!
A 2. ponthoz: a nyílt qvázás, ribancozás 1 hét, az ennek befejezésére tett felszólítás elüldözés.
Na, ehhez csak gratulálni tudok, "arányos válaszok" születtek! De, a legnagyobb gond ebben az, hogy ti komolyan is gondoljátok ezt!
A 3. ponthoz. Szomorú, hogy szerinted a dolgok így működnek. Valahogy kifordítod a világot a megfelelő keretek közül. Azért, nehogy már a farok csóválja a kutyát. A tisztelet megadása kölcsönös, de nem az idősebbnek kell megalázkodnia. Az utcán sem a 70 éves nyugdíjasnak kell előre köszöntenie nekem, hanem nekem kell előbb köszönni. A buszon sem a 70 éves anyókának kell felállnia, hogy átadja nekem a helyét, hanem fordítva. Tehát: a tiszteletnek a fiatalabb felől kell elsőként érkeznie. Olvass el pár ilyen témájú könyvet, ha nem lennél vele tisztában.

Tamás, én ebbe már nem akarok belemenni. Annyira elrugaszkodsz, teljesen felesleges. De nem véletlen kértem azt, hogy privát üzenetben folytasd, ha szeretnéd. A.
Kép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13508
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.01.27. 13:04:22

Tamás, még úgy, hogy nyilvánosan folyt a vita jó ideig, úgy sem tudsz eleget ahhoz, hogy bármit is nyilatkozhass, főleg nem hogy ilyet.

1. Nagyon örülnék, ha ezt a hozzászólást szépen visszavonnád, én most nem fogom törölni, maximum majd ha megkérsz.

2. Nem egy, és meglehetősen jó ok volt arra, hogy ez a döntés született.

3. Kezd nagyon elegem lenni abból, hogy a felnőttek iránti tisztelettel jösz. Homér egyáltalán nem tisztelte a fiatalabbakat az elmúlt napok vitáiban, így nem értem miről beszélsz, mindenesetre most éppen valahogy kiszemelted Zozzyt, kitudja miért, és olyat írtál aminek semmi jog alapja volt, ellenben ha velem írtad volna, nem kicsit lennék megsértve, azt hiszem. Amíg te nem tiszteled a fiatalabbakat, addig ne várd el a fordított esetet sem.

4. a Vitát megtalálod az Arhívban, nem véletlen került oda, ismét nem a megfelelő helyen kezdtétek el a vitákat.

Majd még kiegészítem ezt, elképzelhető.

És innentől kezdve ezt is inkább privátban oldjuk meg, köszi!
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Vito
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5426
Csatlakozott: 2005.02.07. 10:36:32
Tartózkodási hely: Szeged city

2008.01.27. 12:53:41

Tamás jobban tennéd, ha Te saját magad törölnéd.
a moderálással kapcsolatos dolgok nem véletlen zajlanak zárt keretek közt.
ilyen egyoldalúan a nagyközönség elé tárni inkorrekt és ostobaság.

eddig az összes döntést közösen hozták meg az adminok és a modok.
ez eddig is így volt és ezután is így lesz.
Varga Tamás
Az Eurobarca Anonymusa
Hozzászólások: 7479
Csatlakozott: 2005.11.22. 11:03:07
Tartózkodási hely: Campo dei Miracoli

2008.01.27. 12:46:45

Látom, sikerült a tegnapi nap vitáját eltüntetnia fórumról. Sajnálom.
Ugyanakkor szeretnék gratulálni minden résztvevőnek ahhoz a sikeres akcióhoz, amivel sikerült kiutálni a fórumról Homért. Hatalmas tett volt, hatalmas gratuláció érte!
Én, szégyelleném magamat a helyetekben! Mert szégyellni való. Nem is értem, egyszerűen felfoghatatlan amit tettetek. Sajnálatos, hogy a fiatalok lázadása magával rántotta a legkorrektebb, munkájának legjobban megfelelő adminisztrátort. Iván és Boixos mellett a legaktívabb - utóbbi időben - tagot sikerült elüldözni, aki tenni jött vissza, mindannyiunk épülésére. Aki emelni kívánta azt az alacsony színvonalat, ahova a fórum lesüllyedt. A modik számára - úgy tűnik -, az ocsmányság, a vulgaritás elharapózása előrébbvaló, mint az a személy, aki ez ellen tenni szándékozott, és tett is.
A zárt topic-okban elég nyüzsgő élet folyt, amint az a 'Fórum ajánló'-ból mindannyiunk számára kiderülhetett. Gondolom, Zozzy már meg is kaparintotta magának az admini címet. Így kell ezt csinálni. Ki kell túrni Homért, és elfoglalni a helyét. Csak azt nem tudom, milyen hosszú nyelv kell hozzá? A gerincről már ne is beszéljünk! Undorító! Hányingerem van az egésztől!
Ja, és nyugodtan kitörölheti a jelenlévő moderátor, joga van hozzá! De, a véleményem ettől még nem változik!
Tamás kiűzetését sajnálom, akik ebben aktívan részt vettek, azokat elítélem. A fiatalok, sajnos, nem tanultak kellő tiszteletet az idősebbek iránt. Még időben van, hogy pótolják.
Kép
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.26. 20:44:12

Engedélyezd a felugró ablakokat, talán az segít.
Avatar
kaspeti
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.01.05. 16:56:30
Tartózkodási hely: hajdúnánás

2008.01.26. 19:13:09

Na szóval olyan problémám van h amikor le akarok tölteni vmit akko nem akarja (engedi) elkezdeni a letöltést. Ez mitől lehet talán a vírusirtó akadáj
lyozza vagy vmi más a gond segítsen nekem valaki KÉREM! Am AVG a vírusirtóm
Avatar
Enrique
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10124
Csatlakozott: 2004.10.08. 07:05:05
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2008.01.25. 14:28:10

Jön majd, hétvégén, remélem. :)
Avatar
G-Jay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2006.06.19. 23:25:20
Kapcsolat:

2008.01.25. 14:20:05

Ali!

Nemtudom hogy nekem hiányzik-e vagy másnak is, de az év szavazása 2007-ről kapunk információt hogy hogyan zárult? Vagyis leginkább az a kérdésem, hogy dolgoztok e rajta? Nekem mindegy mikor jön csak jöjjön
:lol:

G.
¡Visca El Barça! ¡Visca Cataluna! Més Que Un Club...
California Love
BLAUGRANA.HU! Minden ami Barca, minden ami történelem!
Avatar
Z. Iván
Adminisztrátor
Hozzászólások: 1365
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:04:18

2008.01.24. 16:05:05

Ezeket a témákat légyszi a FÓRUMOS topicba írjátok, ne ide! Köszi :)
Drigo
Eurobarca Staff
Hozzászólások: 5459
Csatlakozott: 2005.09.07. 15:26:51
Tartózkodási hely: Felsőörs

2008.01.24. 15:57:21

Gondolom elsősorban Gudjózsira gondolsz. Nem rajtam múlik, hogy még itt van...

Ha valóban tiltva lett (de szép a magyar nyelv) madridistáról, és valaki megkérdezi odaát, az ip-t, és az egyezik az ittenivel, akkor a két oldal közötti megállapodás értelmében innen is repül.

Mások nagyon nem szoktak balhézni, a többi topicban, csak írni, de az, hogy madridista létére inkább ezt a fórumot hsználja az őt minősíti, de azért mert valaki nem olyan okos, mint a többiek, még nem bannolható.
http://www.ZALNER.eu" target="_blank
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.01.24. 15:54:13

ozsimiki írta:U.i.: természetesen ha csak én vagyok így ezzel,akkor ne vegyétek figyelembe,de ezt kötve hinném :roll:
Nem, nem csak te vagy így, ráadásul idegesítő(k), és provokatív(ak) is.
Legalábbis egy emberről ez biztos elmondható, szerintem mindenki tudja kiről beszélek... :roll:
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.01.24. 15:44:24

Tisztelt illetékesek :!:

A napokban felvetődőtt (szerintem is teljesen jogosan),hogy a madridistáról átjáró emberkék,miért vannak jelen szinte minden topicban,nekik is van oldaluk,sőt eme honlapon is van egy topic,ami nekik is van fentartva...
Szerintem nem csak a magam nevében szólók,h ez érdekes,és sok esetben vitára is adott/ad okot...Megoldás?

Arról nem is beszélve,hogy ha már a madridistáról ki lett tiltva valaki,akkor itt miért írhat szinte mindenhova? Valamit lehetne tenni...

U.i.: természetesen ha csak én vagyok így ezzel,akkor ne vegyétek figyelembe,de ezt kötve hinném :roll:
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Lezárt