Téma1

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Gábor
Jugador del Barça
Hozzászólások: 117
Csatlakozott: 2005.03.30. 18:01:35

2008.04.07. 20:21:06

eijjjj... itt már virtuális vér folyt... :shock: :shock: :shock:
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2008.04.07. 17:47:11

Apucit a Norbi invitálta le... még anno! :) Szóval nem én hívtam, ha nem hiszed, hát járj utána!
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2008.04.07. 17:40:00

Bercy írta:
dopi írta:Én mindkét oldalra értettem a szurkálódást, meg úgy általánosságban is. Félre kéne ezeket tenni vagy megbeszélni a problémákat és elérni hogy végre legyen egy barca B amelyik feljut és legyen egy Barca A amelyik végre agyonveri a Milant. Utopisztikus álom a Barca A és Barca B első és második hely. :)
Sajnos nem értem az összefüggést a két dolog közt...
Jakse értelmetlen szurkálódásai még arra vezethető vissza, hogy megkértem Zsoltit... a többit pedig már mindenki tudja.
Azóta csak a fórumon van nagy szája vagy ha apuci is elkiséri mikor a problémákat meg kéne beszélni...Ennyi
Apucit hagyd ki a dologból, mert ő semmit nem tett neked... és jobban jársz, ha nem is fog! :) Apádat, meg anyucidat én sem vettem a számra! :)
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2008.04.07. 17:34:39

Bercy írta:
Jaksi írta:
Egy dolgot azért megemlítenék, de nem kioktatás, nem szemtelenkedés, sőt semmi rosszindulat! Azért mert esetleg a csapatból mások nem nyilvánítják ki a rosszallásukat, még nem biztos, hogy szeretnek is! Ciao
Gondolom Te olyan sok barátra tettél szert itt, hogy mindenki rólam panaszkodott és pont neked... :lol:
Jaksi írta: Ui.: lehet, hogy nekem a fórumon a szám nagy, de a pályán nem esek össze egy apró rúgástól, ha meg igen, akkor felállok... :)
Dopinak igaza van... nincs értelme egy ilyen vesztessel foglalkozni aki rögtön feladja, mert az egyetlen barátja nem jön többet közénk...

Megjegyzés: ha már úgy döntöttél, hogy nem jársz többet felénk akkor ne rombold a fórum színvonalát... ha hiányzom keress meg privátban (bár nem sok értelmét látom :lol: )
Ui: úgy emlékszem mikor belerúgtál a bordásfalba nem nagyon ment a "felállás" :lol:
Először is, én nem láttam, hogy Dopi ilyet írt volna, ha igen, akkor elég szégyen, mert én barátomnak hittem, a másik pedig, hogy nem vagyok vesztes, csak előbb kérdezd meg apámat, anyámat, hogy miből élek, hülyegyerek! :) Tudod az egyetem mellett nincs időm mindig dolgozni, és nem tudok mindig ennyit költeni, a másik pedig, igen, én is emberből vok, és néha nekem is fáj ha belerúgok a bordásfalba... :) De minden második rúgásnál nem esek össze! :) Ja, és a Te nagy vesztes haverod rúgta az első gólt a legutóbbi tornán... mert hajtott! Persze ettől nem leszek ügyes, vagy valami... Ha pedig a Dopinak ilyen jellegű mondata volt esetleg... örülök, hogy velem is megosztotta, ja és én nem a Norbi miatt nem jövök, hanem ismétlem, pénzhiány! Ill. lehet máshol is focizni, és nyugi, többé nem rombolom sem a fórum sem a hülye Barcelonanak a színvonalát... na, most meglehet lepődni, hogy lehülyéztem a Barcelonát, szuper! Mindenki megrökönyödésére ezzel ennyi, és ne aggódj, nem kell többé látnod! Nem is tolom le képem hozzátok... mert a hányinger kerülget! :) Dopi te meg ne gyere a feszültségkeltéseddel... márcsak azért sem, mert eddig pont neked mondták ezt... neked se tetszett!

Ja, és mégvalami, nem a barátok száma, hanem az számít, hogy ki mekkora barát, ha szükség van rá! :) Tudtommal két barátom volt ott... Dopi és a Norbi igenis a barátom! Ja, és a másik a múltkorira visszatérve, lehet, hogy én nem nyökögtem neked élőben a gondjaim, de te sem jöttél oda magadtól sose... egy alkalomról tudok, amikor felmerült a b különedzése! Na, annyi, aztán én másra nem emléxem! :)

Ciao
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.07. 12:40:55

dopi írta:Én mindkét oldalra értettem a szurkálódást, meg úgy általánosságban is. Félre kéne ezeket tenni vagy megbeszélni a problémákat és elérni hogy végre legyen egy barca B amelyik feljut és legyen egy Barca A amelyik végre agyonveri a Milant. Utopisztikus álom a Barca A és Barca B első és második hely. :)
Sajnos nem értem az összefüggést a két dolog közt...
Jakse értelmetlen szurkálódásai még arra vezethető vissza, hogy megkértem Zsoltit... a többit pedig már mindenki tudja.
Azóta csak a fórumon van nagy szája vagy ha apuci is elkiséri mikor a problémákat meg kéne beszélni...Ennyi
Avatar
dopi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2006.08.02. 15:45:05

2008.04.07. 12:33:56

Én mindkét oldalra értettem a szurkálódást, meg úgy általánosságban is. Félre kéne ezeket tenni vagy megbeszélni a problémákat és elérni hogy végre legyen egy barca B amelyik feljut és legyen egy Barca A amelyik végre agyonveri a Milant. Utopisztikus álom a Barca A és Barca B első és második hely. :)
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.07. 11:12:53

Jaksi írta:
Egy dolgot azért megemlítenék, de nem kioktatás, nem szemtelenkedés, sőt semmi rosszindulat! Azért mert esetleg a csapatból mások nem nyilvánítják ki a rosszallásukat, még nem biztos, hogy szeretnek is! Ciao
Gondolom Te olyan sok barátra tettél szert itt, hogy mindenki rólam panaszkodott és pont neked... :lol:
Jaksi írta: Ui.: lehet, hogy nekem a fórumon a szám nagy, de a pályán nem esek össze egy apró rúgástól, ha meg igen, akkor felállok... :)
Dopinak igaza van... nincs értelme egy ilyen vesztessel foglalkozni aki rögtön feladja, mert az egyetlen barátja nem jön többet közénk...

Megjegyzés: ha már úgy döntöttél, hogy nem jársz többet felénk akkor ne rombold a fórum színvonalát... ha hiányzom keress meg privátban (bár nem sok értelmét látom :lol: )
Ui: úgy emlékszem mikor belerúgtál a bordásfalba nem nagyon ment a "felállás" :lol:
Avatar
dopi
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2006.08.02. 15:45:05

2008.04.07. 10:48:29

Neeee. Pont az ilyen odaszurkálásokra nincsen szükség, általában ezekből lesznek a viták. Az egymásról alkotott véleményeket privátban meg lehet beszélni, de ez a hangulatkeltés szerintem nem kell ide.
Avatar
Jaksi
Barça B
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: 2006.12.02. 12:32:16
Tartózkodási hely: Budapest: Csepel

2008.04.06. 23:02:46

Nem sértődtem meg nyugodj meg! :) Sőt felvidítottál! :)

Egy dolgot azért megemlítenék, de nem kioktatás, nem szemtelenkedés, sőt semmi rosszindulat! Azért mert esetleg a csapatból mások nem nyilvánítják ki a rosszallásukat, még nem biztos, hogy szeretnek is! Ciao

Ui.: lehet, hogy nekem a fórumon a szám nagy, de a pályán nem esek össze egy apró rúgástól, ha meg igen, akkor felállok... :)
Jaksee - Hungarian F.C. Barcelona
Bercy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1807
Csatlakozott: 2004.10.12. 13:08:24
Tartózkodási hely: Budapest

2008.04.06. 17:40:30

Jaksi írta::) Látom humorodnál vagy Papi! :)
Látom kis taknyos neked meg csak a fórumon "nagy" a szád!!! :lol: (remélem ezen nem sértődsz meg, úgy mint szoktál...azaz mindenen :lol: )
Lezárt