Daniel Alvés

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Mire számítasz tőle?

Kiszorítja Dest-et és SR-t
21
34%
Fele-fele arányban osztoznak majd a perceken
17
27%
Csereember lesz
11
18%
Nem sokat fog játszani, inkább az öltözőben fog segíteni a csapatnak
13
21%
 
Szavazatok száma: 62
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.10.04. 13:38:36

http://www.eurobarca.hu/hirek/labdaruga ... tlan/16266

Ez a cikk tele van elég komoly hibákkal:
Alvesnek nem jobbszélső a posztja nálunk hanem jobbhátvéd és a kettő nagyon nem ugyan az. Szélső nálunk Pedro, Alexis amíg itt volt.
Montoyás összehasonlítás ott sántít, h Montoya már évek óta nem játszik egymás után sok meccset, komoly következményt akkor lehetne levonni, ha ő is játszik 10 meccset folyamatosan. Ne várja el senki, h egy játékos havonta-kéthavonta egy meccsel megváltsa a világot.
Védekezésben Montoya sokkal jobb mint Alves. Meg elfelejti a cikkíró, h Pep alatt Abidal volt a párja Alvesnek így nyugodtabban mehetett fel hisz Abidal visszábbmaradt védekezni, most Alba van aki sokkal támadóbb szelleműbb. És a csapat nem bír el két támadó felfogású szélsőhátvédet. Meg lehet nézni, h a PSG miből szerezte a gólokat illetve a helyezeteket miből alakította ki. Széleken való elfutások meg középre adások a híresen "magas" védelembe.

A hibákról még annyit, h az utóbbi évek legfontosabbját sikerült kihagyni: Barca-Atletico Madrid utolsó forduló beli meccsen nagyon nagy szerepe volt neki, h nem nyerük meg (Godin egyenlítő gólja miatta született.)

Az edzők meg lehet, h felsőbb utasításra nem teszik ki a csapatból, mert a vezetés úgy gondolja, h ha játszik talán nagyobb eséllyel lehet eladni.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.04. 10:38:22

A Mundo Deportivo katalán sportnapilap internetes oldala úgy tudja, hogy - ellentétben a játékos minapi nyilatkozatával, miszerint az idény végén a Premier Leaguebe távozik - Dani Alves legalább egy évvel meghosszabbítja a szerződését a Barcelonánál. =D>

Na a jobb szélünk megoldva egy időre: Alves- Sergi Roberto -Pedro... az álomtrió még egy jó ideig marad! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.10.02. 12:38:42

Tény,hogy Alves nagyon sokat tett a csapatért de az utóbbi időben már inkább a csapat ellen dolgozik.Nagyon nem bánnám ha minél hamarabb elhúzna innen. :twisted:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.02. 11:40:22

DaVeR írta:Nekem kétes érzéseim vannak Alvessel kapcsolatban. Mert igen ami tény az tény, hogy megkopott, nem olyan mint régen. Beadásai nem pontosak, nem ér vissza tehát se védekezésben se támadásban nem tud már úgy segíteni. De én úgy gondolom, hogy ha LE kicsit visszább venné és nem engedné fel annyi támadással és jobban ügyelhetne a védekezésre még mindig igen hasznos lehetne.

Emlékszem mindig imádtam a játékát, hogy vagy 3 vastüdeje volt annyit sprintelt meccsenként gürizett becsülettel. Messivel való tiki takáját hosszan lehetett nézni, és pont emiatt van rossz érzésem, mert nagyon sokáig úgy éreztem, igen a világ legjobb jobbhátvédje nálunk van. És emlékszem már a Sevillában is tetszett a játéka és emiatt nagyon örültem, hogy anno hozzánk került. Lehúzott 6 évet nálunk ami szerintem nem rossz. De már 31 éves ami még mindig nem sok, csak vagy kevesebbet kéne a támadásokban részt vennie és többet védekezni, vagy egy új rendszerben egy 3-5-2 ben még eltudnám képzelni :D De ezt hagyjuk :D

A lényeg a lényeg, hogy manapság divat lett fikázni őt, meg szidni, hogy így béna úgy béna, mert tény azok a dolgok amik klasszissá tették azok megkoptak, de ettől függetlenül szerintem nem kellene "elűznie" a fórumnak és én reménykedem benne, hogy szépen fog búcsúzni.

Néhány momemntuma ami bennem nagyon megmaradtak :D
https://www.youtube.com/watch?v=jGJHTmLDuAg" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=9d7MPyxKYrI" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=wmxBErGxFw4" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=AgWpBqV708I" target="_blank
Köszönöm, ez jól esett a lelkemnek. :-) :)
Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, hogy láttuk ezt a generációt (így) játszani.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.02. 09:58:48

Az a szomorú, hogy ezt alighanem nem csak mi sejtettük, hanem nyilván a vezetőség is. Ehhez képest nem igazán foglalkoztak a jövővel ismét. Mert Douglas-t egyelőre nem nevezném a jövő jobbhátvédjének...Sokkal inkább Montoya lehet az, de jó lenne, ha tudatosan készítenénk fel erre és nem havi 1 meccset kapna. :roll:

Alves pedig tett le itt annyit asztalra, hogy egy szép, kupákkal teli szezonnal búcsúzzon.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
DaVeR
Jugador del Barça
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: 2012.01.09. 00:30:11

2014.10.02. 09:42:04

Nekem kétes érzéseim vannak Alvessel kapcsolatban. Mert igen ami tény az tény, hogy megkopott, nem olyan mint régen. Beadásai nem pontosak, nem ér vissza tehát se védekezésben se támadásban nem tud már úgy segíteni. De én úgy gondolom, hogy ha LE kicsit visszább venné és nem engedné fel annyi támadással és jobban ügyelhetne a védekezésre még mindig igen hasznos lehetne.

Emlékszem mindig imádtam a játékát, hogy vagy 3 vastüdeje volt annyit sprintelt meccsenként gürizett becsülettel. Messivel való tiki takáját hosszan lehetett nézni, és pont emiatt van rossz érzésem, mert nagyon sokáig úgy éreztem, igen a világ legjobb jobbhátvédje nálunk van. És emlékszem már a Sevillában is tetszett a játéka és emiatt nagyon örültem, hogy anno hozzánk került. Lehúzott 6 évet nálunk ami szerintem nem rossz. De már 31 éves ami még mindig nem sok, csak vagy kevesebbet kéne a támadásokban részt vennie és többet védekezni, vagy egy új rendszerben egy 3-5-2 ben még eltudnám képzelni :D De ezt hagyjuk :D

A lényeg a lényeg, hogy manapság divat lett fikázni őt, meg szidni, hogy így béna úgy béna, mert tény azok a dolgok amik klasszissá tették azok megkoptak, de ettől függetlenül szerintem nem kellene "elűznie" a fórumnak és én reménykedem benne, hogy szépen fog búcsúzni.

Néhány momemntuma ami bennem nagyon megmaradtak :D
https://www.youtube.com/watch?v=jGJHTmLDuAg" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=9d7MPyxKYrI" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=wmxBErGxFw4" target="_blank
https://www.youtube.com/watch?v=AgWpBqV708I" target="_blank
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.10.02. 09:18:19

visca el barca írta:
bence-barca írta:Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
mehetne télen is, biztos szívesen látnák már akkor is vhol.
Ha nem lennénk kizárva az átigazolásból... Szerződést meg nem fogunk bontani vele, azt a fél évet még elevickéli nálunk. Aztán jöhet egy év, amikor nulláról kezdhetjük Montoyát és/vagy Douglast be- és felépíteni.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.10.02. 08:19:53

Jó hír. Hajrá!
Kép
Kép
Kép
hau30
Capitá del Barça
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2008.05.19. 19:31:35
Tartózkodási hely: Pécs

2014.10.01. 22:03:18

bence-barca írta:Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
ű

Valszeg össze rúgta a port valakivel, mert profi sportoló nem nyilatkozik ilyet a szezon elején Bízom benne, hogy ezzel el is intézte a kezdő tagságát erre az évre. Vezetőség helyében azonnal szerződést bontanák vele és menjen isten hírével. Alvesnek azért lenne jó mert most még megcsípné egy Stoke vagy Southampton, nekünk meg azért mert nem bomlasztaná a csapategységet. 1 évJegelés után max a championship maradna neki,ahol darabokra szednék fizikálisan.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 20:45:08

bence-barca írta:Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
mehetne télen is, biztos szívesen látnák már akkor is vhol.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2014.10.01. 20:43:53

Normandia írta:
bence-barca írta:Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
H

Hála Istennek, mehetne már holnap boldogítani a Premier ligát.
Addig még meccsenként több labdát ad el,mint az Adidas.
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.10.01. 20:42:46

bence-barca írta:Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
H

Hála Istennek, mehetne már holnap boldogítani a Premier ligát.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.01. 20:29:13

Alves: "This will be my last season at Barcelona. Next year I move to England. I'm going to play where football was born." [o globo]
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.10.01. 16:45:17

MQuC írta:Valami kitekert eszme alapján az lehet a háttérben, hogy ha játszatja, hamarabb elkel, mintha padozna. Csak ebben az a baj, hogy egy Affellayt, aki még jó korban van, s nem is volt használhatatlan, nem játszattak, Danit pedig, aki önmaga paródiája, s cska rontja a saját eladhatóságát azzal, hogy ennyit játszik, ő meg olyamatosan kezdő.
Nem hiszem, hogy Luchot, de gyakorlatilag a Barcat érdekelné, hogy hogyan lehet Alvest eladni, mert lejár a szerződése, ha nem viszi el egy csapat, akkor meg csapat nélkül marad. Hosszabbítani se tudunk vele, úgyhogy mindegy.

Én csak azt csodálom, hogy nem állították ki. Sárgával voltak olyan szabálytalanságai, hogy fel se háborodhatott volna, ha kiszórják.
Az pedig szerintem nem mérvadó, hogy a helyettese hogy játszott a Malaga ellen, mert ott talán Bartra-n kívül az egész csapat egy nagy nulla volt. Főleg, hogy első meccsét játszotta.
Forca Barca!!!!
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.01. 16:33:38

palesz77 írta:... pedig a Bilbao nem egy Granada.
Igaz is Bilbao most 16., Granada 11. :-)
Azzal mondjuk egyetértek, hogy nem kéne két védővel támadnunk.
Biztos, hogy Montoya is megkapja majd a lehetőséget. Az első évben nagyon biztató volt a teljesítménye, de tavaly nem volt túlságosan labdabiztos. Szóval, hogy jó lesz-e ő nekünk azt majd az idő eldönti.
Amúgy szerintem - legyünk igazságosak - nagyon jó meccs volt a tegnapi. Rég láttam így hajtani a Barcát! =D> A PSG meg a végére totál elkészült az erejével, ami rólunk talán nem volt elmondható, szóval azért voltak itt biztató jelek! Ha sikerül begyötörnünk még egy nyavalyás gólt akkor kifejezetten emlékezetes párharc lett volna. Így viszont inkább elfelejtem...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 15:34:03

Res írta: Láttuk a Málaga ellen, hogy milyen "teljesítményre" képes a csapat Alves nélkül (is), meg azt is láttuk, hogy mire képes a Granada ellen Alves-sel.
Ennyi erővel a Bilbao ellen meg láthattuk milyen Montoyaval a Barca, amikor ő játszott is simán hoztuk a meccset - helyzeteink legalábbis voltak dögivel -, pedig a Bilbao nem egy Granada.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.10.01. 15:24:07

Res írta:Ha Alves kezdő az azért van, mert LE úgy látja jónak. Láttuk a Málaga ellen, hogy milyen "teljesítményre" képes a csapat Alves nélkül (is), meg azt is láttuk, hogy mire képes a Granada ellen Alves-sel. Bízom benne, hogy hamarosan meglátjuk majd, mit tud Montoya, vagy Douglas, de azért az olyan hozzáállás, hogy "ennél csak jobb lehet" emocionális alapú és nem igazán megalapozott.
ez megint igazságtalan, hogy kiragadsz két meccset a sok tucat közül.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1126
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.10.01. 15:21:38

Res írta:Ha Alves kezdő az azért van, mert LE úgy látja jónak. Láttuk a Málaga ellen, hogy milyen "teljesítményre" képes a csapat Alves nélkül (is), meg azt is láttuk, hogy mire képes a Granada ellen Alves-sel. Bízom benne, hogy hamarosan meglátjuk majd, mit tud Montoya, vagy Douglas, de azért az olyan hozzáállás, hogy "ennél csak jobb lehet" emocionális alapú és nem igazán megalapozott.
Alves azért kezdő, mert nincs alternatívája és ezért a gyatra produktuma is elég. Ettől függetlenül jobb Montoyát kinevelni egy védekező felfogású jobbekknek, mert 1) Alves jövőre elmegy és nagy szrban leszünk, 2) DA idén sem nyújt olyan teljesítményt, ami pótolhatatlanná teszi jobbunkóban 3) Montoya amikor lehetőséget kapott, soha nem okozott nagy csalódást (sajnos pozitív értelemben sem igazán), ergo ha kapna egy minimalista, védekező felfogású jobbhátvéd szerepkört, akkor Alba a balon szabad kezet kapna, mert két támadó szélsőhátvéd óriási rizikó, amire gyakran ráfázunk, a jobb oldalon meg lenne egy a védekező feladatot tisztességesen ellátó jhv.
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.01. 15:00:28

Asszem egy kicsit jobban ért hozzá a [auto_cenzúra] (LE), mint mi. Ráadásul több információval rendelkezik, kivéve persze ha Ti minden edzésen ott vagytok, piszok mázlisták. :D :lol:

Szóval biztos, hogy nem az alapján dönt a kezdőről, hogy kinek milyen a szeme színe, vagy hogy kit mennyien fikáznak a fórumban. Szerintem marhára nem érdekli az sem, hogy mennyiért tudják majd eladni, mert ha idén nem nyer valamit a csapattal azt ő már nem fogja megérni.

Ha Alves kezdő az azért van, mert LE úgy látja jónak. Láttuk a Málaga ellen, hogy milyen "teljesítményre" képes a csapat Alves nélkül (is), meg azt is láttuk, hogy mire képes a Granada ellen Alves-sel. Bízom benne, hogy hamarosan meglátjuk majd, mit tud Montoya, vagy Douglas, de azért az olyan hozzáállás, hogy "ennél csak jobb lehet" emocionális alapú és nem igazán megalapozott.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.10.01. 12:12:06

Valami kitekert eszme alapján az lehet a háttérben, hogy ha játszatja, hamarabb elkel, mintha padozna. Csak ebben az a baj, hogy egy Affellayt, aki még jó korban van, s nem is volt használhatatlan, nem játszattak, Danit pedig, aki önmaga paródiája, s cska rontja a saját eladhatóságát azzal, hogy ennyit játszik, ő meg olyamatosan kezdő.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.10.01. 12:09:08

Res írta:Ugye ezt nem gondoljátok komolyan??? Esetleg Messi, vagy Neymar esetében lehet olyan külső nyomás, hogy elvárják, hogy játszaniuk kell. Ugyebár szponzorok, nézők stb. miatt. Mindenki más esetében már a gondolat is vicces. Azért ez nem Mucsajröcsöge SE, hogy egy edző az alapján döntsön a kezdőről, hogy ki kapja a több fizetést a csapatban. :-))
Mit nem gondolunk komolyan? Hogy Alves eddig játszott 6 meccset, Montoya és Douglas meg összesen nem játszottak 2-t? Gondolom feltűnt azért eddig, hogy LE Danit nyomatja folyamatosan, mi meg erre írtuk, hogy ha ezek után se rakja ki a csapatból, akkor ott komoly gondok vannak..

Amúgy már rég kirakhatta volna, mert a kicsik ellen se játszik jól általában, de most még ki is kaptunk.. Bízok benne amúgy, hogy most végre eljön Montoya ideje - csak ne bakizzon az első meccsein [-o< -, mert a meccs végén Danit hozta le Lucho, csak feltűnik már neki végre, hogy Alves barátunknak már rég nincs helye a kezdőben.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.10.01. 09:15:35

Nálam most dől el, hogy Lucho mennyire lehet jó edző nálunk a jövőben - oké, nem teljesen emiatt fog eldőlni, de ez komoly mérföldkő lesz szerintem -, ha nem meri meghúzni, hogy Danit kidobja a francba, az nem sok jót vetít előre.. :roll:[/quote]

én is ettől tartok! a keménykezű edző, akinél mindenki egyenlő esélyekkel indul... ehhez képest Alves betonbiztos kezdő, és a pályán lehetnek olyan labdarúgók, akiknek időszakosan van kedvük futballozni (eszünk ágában sincs lecserélni)[/quote]

Ugye ezt nem gondoljátok komolyan??? Esetleg Messi, vagy Neymar esetében lehet olyan külső nyomás, hogy elvárják, hogy játszaniuk kell. Ugyebár szponzorok, nézők stb. miatt. Mindenki más esetében már a gondolat is vicces. Azért ez nem Mucsajröcsöge SE, hogy egy edző az alapján döntsön a kezdőről, hogy ki kapja a több fizetést a csapatban. :-))[/quote]

ezt mi nem is írtuk...
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.01. 09:08:20

Pampalini írta:
palesz77 írta:
danianevem írta:Nem vagyok Montoya-párti, de a jelenlegi 3 opcióból messze benne van a legtöbb potenciál. Viszont a nevek már csak nevek...
Nálam most dől el, hogy Lucho mennyire lehet jó edző nálunk a jövőben - oké, nem teljesen emiatt fog eldőlni, de ez komoly mérföldkő lesz szerintem -, ha nem meri meghúzni, hogy Danit kidobja a francba, az nem sok jót vetít előre.. :roll:
én is ettől tartok! a keménykezű edző, akinél mindenki egyenlő esélyekkel indul... ehhez képest Alves betonbiztos kezdő, és a pályán lehetnek olyan labdarúgók, akiknek időszakosan van kedvük futballozni (eszünk ágában sincs lecserélni)
Ugye ezt nem gondoljátok komolyan??? Esetleg Messi, vagy Neymar esetében lehet olyan külső nyomás, hogy elvárják, hogy játszaniuk kell. Ugyebár szponzorok, nézők stb. miatt. Mindenki más esetében már a gondolat is vicces. Azért ez nem Mucsajröcsöge SE, hogy egy edző az alapján döntsön a kezdőről, hogy ki kapja a több fizetést a csapatban. :-))
Res
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 387
Csatlakozott: 2014.08.06. 15:39:22

2014.10.01. 09:07:59

Pampalini írta:
palesz77 írta:
danianevem írta:Nem vagyok Montoya-párti, de a jelenlegi 3 opcióból messze benne van a legtöbb potenciál. Viszont a nevek már csak nevek...
Nálam most dől el, hogy Lucho mennyire lehet jó edző nálunk a jövőben - oké, nem teljesen emiatt fog eldőlni, de ez komoly mérföldkő lesz szerintem -, ha nem meri meghúzni, hogy Danit kidobja a francba, az nem sok jót vetít előre.. :roll:
én is ettől tartok! a keménykezű edző, akinél mindenki egyenlő esélyekkel indul... ehhez képest Alves betonbiztos kezdő, és a pályán lehetnek olyan labdarúgók, akiknek időszakosan van kedvük futballozni (eszünk ágában sincs lecserélni)
Ugye ezt nem gondoljátok komolyan??? Esetleg Messi, vagy Neymar esetében lehet olyan külső nyomás, hogy elvárják, hogy játszaniuk kell. Ugyebár szponzorok, nézők stb. miatt. Mindenki más esetében már a gondolat is vicces. Azért ez nem Mucsajröcsöge SE, hogy egy edző az alapján döntsön a kezdőről, hogy ki kapja a több fizetést a csapatban. :-))
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.10.01. 08:30:40

Lionel85 írta:Köszönjük Alvés, köszönjük Zubizarreta! Alvésnek azért, mert nekiállt cselezni a saját 16-osánál, és több labdát adott el, mint a magyar válogatott. Zubinak azért, mert nem adta el a nyáron és jövőre ingyen megy el.
mondjuk Zubizarreta védelmében: szerinted kellene bárkinek?
és most jöhet Lucho le...ása: mi az öreg ördögért kell játszatnia?! Montoya és Bartra helyében már régen megléptem volna...
Válasz küldése