Bajnoki Mérkőzések 08-09

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Belletti
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:43:47
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.09.13. 22:30:59

balboa7 írta:
Belletti írta:Meg ne haragudj, hogy nem győz meg az, hogy Pedrito egyszer eltalálja a kaput. Nem azt mondom, hogy [auto_cenzúra] játékos, mert jó, de még nem elég a kezdőhöz! De kezdem azt érezni, hogy mi nem egy meccset néztünk.
én se mértem, h miket írsz és miért szidod a fiatalokat...
nem rajtuk ment el, egyáltalán nem...
henry 5 meccsenként lő egyszer kapura...miért lettünk volna vele előrébb?? mindig az a legjobb játékos aki nincs a csapatban...


...volt egy periódusa a meccsnek amikor jobban játszott a csapat, és amikor sokkal jobban küzdöttek...csak hát előtte 60percig aludtak...
a kis csapatok, illetve védekező típusú klubbok ellen ki kéne találni valamit pepnek, h orvosolja ezt az impotens játékot...nem akarom idén is azt nézni a bajnokikon, h gyakorlatilag csak a reál nem áll be védekezni ellenünk mi meg elképzelés nélkül futkározunk a pályán...

nem látok a taktikában sem igazán új dolgot amit rijkaard nem erőltett volna az elmúlt években...

...
Én nem utálom az ifistákat, mielőtt ezt gondolnád, de engem nem ghyőzőtt meg a játékuk, egy idő után teljesen eltűntek! Még mindig fenntartom(immár sokadszor) nem bírják még a 90 percet!
Marian Cozma!
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.09.13. 22:29:18

kovinho írta:
khtomka írta:Valaki szóljon a hírszerkesztőknek, hogy egy vereség egy döntetlen az egy pont. Nem kettő!
Gondolom te nem szoktál sose hibázni.
Ne harapd le a fejem, de azért egy eurobarcas hírszerkesztö legyen már tisztában azzal, hogy hány pontja van a Barca-nak!
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2008.09.13. 22:28:30

teljesen levagyok döbbentve... 1-1? nemááár...
Kezdem elveszteni a hitem Pep iránt...
KépKép
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.13. 22:28:06

Belletti írta:Könyörgöm emberek, ez a spanyol első osztály, nem kupa!!! 90 percig nem bírják még a tempót!Mint korábban már írtam, szerintem nem játszottak sz.rul! De egy Titi vagy egy Márquez bírta vlna és talán nem csak 2-3 jó megoldása van. Titi például mondjuk nem egyszer lő kapura(pl.:Pedrito)
Guardiolanak nem itt,hanem a kupába kéne az ifistákkal a kezdőben szórakozni!
Titi mondjuk az első fordulóban 10 percet futott a 60-70ből amit kapott. És lehet hogy két kapuralövése volt. 8)
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2008.09.13. 22:28:02

Ede72 írta:Ez a csapat a Barca és nem a Barca B...
Guardiolát még most el kell zavarrni vissza a B csapatba, az összes ifistával együtt, kell egy igazi edzőt szerezni valahonnan és január 1. én kell venni végre egy kapust..
Valdes: két lövés két gól
igazi idióta
Köszönjük a hozzászólást......... nem kellet volna!!!! 1 a B-nél L.E van. 2 Az ifisták inkább képviselték ma a Barca szintet mint Abidal,Eto'o,Xavi. 3. Valdesnek köze sem volt egyik gólhoz sem egyik sem az ő hibája.
Ede72: Egy hozzászólás egy b.a.romság
igazi idióta :wink:
Avatar
balboa7
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1091
Csatlakozott: 2004.10.08. 16:32:03
Tartózkodási hely: BP

2008.09.13. 22:27:46

Belletti írta:Meg ne haragudj, hogy nem győz meg az, hogy Pedrito egyszer eltalálja a kaput. Nem azt mondom, hogy [auto_cenzúra] játékos, mert jó, de még nem elég a kezdőhöz! De kezdem azt érezni, hogy mi nem egy meccset néztünk.
én se mértem, h miket írsz és miért szidod a fiatalokat...
nem rajtuk ment el, egyáltalán nem...
henry 5 meccsenként lő egyszer kapura...miért lettünk volna vele előrébb?? mindig az a legjobb játékos aki nincs a csapatban...


...volt egy periódusa a meccsnek amikor jobban játszott a csapat, és amikor sokkal jobban küzdöttek...csak hát előtte 60percig aludtak...
a kis csapatok, illetve védekező típusú klubbok ellen ki kéne találni valamit pepnek, h orvosolja ezt az impotens játékot...nem akarom idén is azt nézni a bajnokikon, h gyakorlatilag csak a reál nem áll be védekezni ellenünk mi meg elképzelés nélkül futkározunk a pályán...

nem látok a taktikában sem igazán új dolgot amit rijkaard nem erőltett volna az elmúlt években...

...
Visca el BARCA!Visca el BARCA!Visca el BARCA!
Kép
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.09.13. 22:27:06

xbalix írta:
wikko írta:Most 2 mecs nem jött ösze és röktön neki esünk az edzönek? A csapat még nem szokott anyira ösze hogy , hibátlan legyen tétmérközéseken! Várni kell még az IGAZI BARCÁRA ! És azért a második félidö sem volt olyan szörnyü! Hisz volt jo pár helyzetünk! És ne feledjük az elsö félidöben nem megadott 11-est! A biro hát......mongyuk én 1-2 pirosat ki osztotam volna! És az föleg GUSZTUSTALAN volt hogy , fojton idöt huztak!



FORCA BARCA!!!
Igazad van, de sztem Pep nem kap fél évet mint Rijkaard. Pont a várással van már mindenkinek tele a töke.
A fehér zsebkendők nem csak ennek a két meccsnek szólnak, hanem az elmúlt 12-nek. Nem lehet teljesen különválasztani a Riijkard korszak végét Pep kezdetei botlásaitól. A nézők nagyon régén látták bajnoki meccsen az igazi Barcát
Avatar
Belletti
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:43:47
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.09.13. 22:26:29

Könyörgöm emberek, ez a spanyol első osztály, nem kupa!!! 90 percig nem bírják még a tempót!Mint korábban már írtam, szerintem nem játszottak sz.rul! De egy Titi vagy egy Márquez bírta vlna és talán nem csak 2-3 jó megoldása van. Titi például mondjuk nem egyszer lő kapura(pl.:Pedrito)
Guardiolanak nem itt,hanem a kupába kéne az ifistákkal a kezdőben szórakozni!
Marian Cozma!
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2008.09.13. 22:24:16

khtomka írta:Valaki szóljon a hírszerkesztőknek, hogy egy vereség egy döntetlen az egy pont. Nem kettő!
ezt hívják megelőlegezett bizalomnak.

visszatérve a meccsre, ha ezt a szintet nem tudják mondjuk úgy oktober környékéig átlépni, akkor sztem úgyis elsöpri a brigádot a népharag laportástúl, pepestűl, mindenestűl.
mégegyszer nem lesznek olyan türelmesek a sociok, mint rijkaard első fél éve után, pláne, h a főnökségnél már nyáron is nagyon rezgett a léc.
remélem, átérzik ezt a szitut a csapatnál is, és innentől összeszedik magukat.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.09.13. 22:23:54

wikko írta:Most 2 mecs nem jött ösze és röktön neki esünk az edzönek? A csapat még nem szokott anyira ösze hogy , hibátlan legyen tétmérközéseken! Várni kell még az IGAZI BARCÁRA ! És azért a második félidö sem volt olyan szörnyü! Hisz volt jo pár helyzetünk! És ne feledjük az elsö félidöben nem megadott 11-est! A biro hát......mongyuk én 1-2 pirosat ki osztotam volna! És az föleg GUSZTUSTALAN volt hogy , fojton idöt huztak!



FORCA BARCA!!!
Igazad van, de sztem Pep nem kap fél évet mint Rijkaard. Pont a várással van már mindenkinek tele a töke.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2008.09.13. 22:23:16

Belletti írta:Meg ne haragudj, hogy nem győz meg az, hogy Pedrito egyszer eltalálja a kaput. Nem azt mondom, hogy [auto_cenzúra] játékos, mert jó, de még nem elég a kezdőhöz! De kezdem azt érezni, hogy mi nem egy meccset néztünk.
Én is ezt kezdem ezt hinni, mert folyamatosan lehúzod a fiatalokat, pedig mindketten jól játszottak és az én elvárásaimat felülmúlták... :)
aronba
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.01.09. 23:33:39

2008.09.13. 22:23:08

baas11 írta:Ezt a 3 pontot Pep mester egyszerüen elflegmázta....no comment! bajnokság 2. forduló és még mindig nem tudjuk h mi Hleb posztja,vicc,addig szórakozott vele amig lerugták ,fasssza !Iniesta vonaltól indul kicselez 3 bólyát és ELTALÁLJA a kaput csak ez gyakoroltatnám vele napi 3órában :) mert igy sosem lesz viéágklasszis !ez a mai gáz volt annak ellenére h a fociban nincs igazság !
Sajnos úgy néz ki tényleg nem fogjuk megtudni egy ideig hol akarja játszatni szegény Hlebet. Jobbulást neki, de szerintem minimum 2-3 hétig rejtve marad leendő szerepe a csapatban
wikko
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.04.06. 17:42:38

2008.09.13. 22:22:29

Most 2 mecs nem jött ösze és röktön neki esünk az edzönek? A csapat még nem szokott anyira ösze hogy , hibátlan legyen tétmérközéseken! Várni kell még az IGAZI BARCÁRA ! És azért a második félidö sem volt olyan szörnyü! Hisz volt jo pár helyzetünk! És ne feledjük az elsö félidöben nem megadott 11-est! A biro hát......mongyuk én 1-2 pirosat ki osztotam volna! És az föleg GUSZTUSTALAN volt hogy , fojton idöt huztak!



FORCA BARCA!!!
Kovi
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4668
Csatlakozott: 2007.01.21. 13:48:37
Tartózkodási hely: Bp

2008.09.13. 22:21:25

khtomka írta:Valaki szóljon a hírszerkesztőknek, hogy egy vereség egy döntetlen az egy pont. Nem kettő!
Gondolom te nem szoktál sose hibázni.
isu
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2008.03.30. 08:54:25

2008.09.13. 22:21:11

Alvelsrol nem is beszeltek, pedig egy rakas labdat elszort. Amugy en is egy mas felallasra szavzok, csakhogy ilyen kerettel nem lehet 4-4-2-t jatszatni. Tobb a csatarunk (Henry, Messi, Eto'o, Boyan, Gudjohnsen, Pedro), mint a kozeppalyas (Xavi, Iniesta, Toure, Keita), szoval lehetetlen 4 kozeppalyassal jatszani. Nyugodjatok szepen bele, hogy minden igy marad ahogy van. Majd vagy nyerunk, vagy nem nyerunk meccseket.
isu
khtomka
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 254
Csatlakozott: 2008.05.01. 16:47:40

2008.09.13. 22:21:00

Valaki szóljon a hírszerkesztőknek, hogy egy vereség egy döntetlen az egy pont. Nem kettő!
"Egy az Isten, egy a Nemzet"
"A Madrid két évig szerencsével nyerte a bajnokságot.2007/08-ban szerencsés 18 ponttal."
2009-hez grat
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2008.09.13. 22:20:58

Ezt a 3 pontot Pep mester egyszerüen elflegmázta....no comment! bajnokság 2. forduló és még mindig nem tudjuk h mi Hleb posztja,vicc,addig szórakozott vele amig lerugták ,fasssza !Iniesta vonaltól indul kicselez 3 bólyát és ELTALÁLJA a kaput csak ez gyakoroltatnám vele napi 3órában :) mert igy sosem lesz világklasszis csak örök remény mint pl.Aimar !ez a mai termés gáz volt, annak ellenére h a fociban nincs igazság !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára baas11 2008.09.13. 22:25:29-kor.
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
mr.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 369
Csatlakozott: 2008.02.29. 21:54:50

2008.09.13. 22:20:31

xbalix írta:Z. Iván szerint van már 2 pontunk!!! 8) :D :D :D A másikat mikor is szereztük? :o :D
A jövő héten... :D Télleg már csak nevetni tudok az egészen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mr. 2008.09.13. 22:22:53-kor.
brolly
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.07.23. 12:00:16
Tartózkodási hely: Nyírbogát

2008.09.13. 22:20:27

nem értem minek kellett kitörölni az előzőt!!
vale ilyet mondani a kedvenc csapatodra szégyen!!!
keress másik csapatot!!
csá
fcbarcelonazsombi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2006.11.21. 14:24:50
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy

2008.09.13. 22:20:09

MichaaBee írta:Nem az a baj, hogy beállnak bekkelni, hanem, hogy szánalmasan húzzák az időt és mindig szabálytalankodnak (lásd: Hleb). A Numancia is beállt bekkelni, de legalább nem húzta így az időt és nem rúgdosta pároslábbal az ellenfelet!
Nem-nem! Ők azt játsszák, amivel pontot tudnak csinálni. Nem ők a hibásak. Nekünk kéne nagyon mást játszani.
Avatar
xbalix
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 383
Csatlakozott: 2005.04.21. 10:18:16
Tartózkodási hely: London, Bow

2008.09.13. 22:19:58

Z. Iván szerint van már 2 pontunk!!! 8) :D :D :D A másikat mikor is szereztük? :o :D
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2008.09.13. 22:18:57

Atlantis írta:NEKEM SEMMI BAJOM NEM VOLT A FIATALOKKAL!!! 8)

Szerintem Pedrito jót tett a játékunknak aktív volt, jó megoldások is, bár a 2. félidőben kicsit halványabb volt.

A játékunk az 1. félidőben nem volt lenyűgöző, de a 2. félidőben szerintem szépen összekapták magukat.(szerintem Guardiola uszította őket)

Tudom túlságosan is optimista vagyok, de szerintem alakul a csapat. Egyszerűen szerencsétlenség súlytja(nemtomhogykellírni:D) a támadókat. Nem vagyunk képesek begyötörni a labdát. Pedig a helyzetek megvannak, akciók is, de mindig:
a) mellé
b) véd az aktuális ellenfél szemétláda kapusa :)
c) lemaradnak róla

Persze a gólok számítanak a fociban, de nem sok kell már ahoz... :D
Ha a következő meccsen az első számú csapat kezd, akkor egy nagyon erős csapatot fogunk látni.

Egyetértek a hozzászólással, szerintem is idő kell, nézzük meg hogyan állunk monnyuk a 10. fordulóban. Szerintem jó lesz ez, csak a kezdet nyögvenyelős. Mondjuk, ha az 5-6. fordulóban sem nyerünk egy meccset sem, akkor majd én is azt mondom, lépni kell.
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
Belletti
Jugador del Barça
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2007.08.23. 16:43:47
Tartózkodási hely: Veszprém

2008.09.13. 22:18:51

Meg ne haragudj, hogy nem győz meg az, hogy Pedrito egyszer eltalálja a kaput. Nem azt mondom, hogy [auto_cenzúra] játékos, mert jó, de még nem elég a kezdőhöz! De kezdem azt érezni, hogy mi nem egy meccset néztünk.
Marian Cozma!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2008.09.13. 22:18:42

Én sejtettem, hogy egyből nem szoknak össze, de ha jobb %al értékesítjük a helyzeteket akkor nincs miről beszélni, kettővel nyertünk volna... Eto'o is mit kihagyott...

2.félidőben sokkal jobban játszottunk már, és helyzetek is voltak dögivel, de hát semmit sem értünk vele. Az meg tragédia, hogy 1 helyzetből egy gólt kapunk, igaz szabadrúgás nem egy átlagos helyzet, de akkor is, nehezen emészthető.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2008.09.13. 22:17:42

Háát Háát... nehéz erre még valamit is írni. Elsőre is talán szerencsénk az nincs, csak nekünk nem osztották még azt ki. Megint sok hiba volt, de kevesebb talán mint az első találkozón.
Játékosokat illetve, két fiatal jó, de én akkor tenném be, ha már biztos a 3 pont. Alvés még nem az az Alvés akit én régóta figyeltem. Látom hogy hajt, küzd, fel le fut passzol, próbálkozik, de még nem az igazi. :?
Eto'o egy szem labdát nem kapott egész meccsen, azért ez kicsit durva. :?
Messiről nem tudok mit mondani, egyszerűen szenzációs egy ember, részben értem miért 1 félidőt kapott, de sajnos így jöttek ki a válogatott meccsek, benne is több van még sokkal, de ma szépen tolta, pedig nem sok időt kapott.Többiek teljesítménye azért biztató, de össze kell szokni amihez idő kell. Xavi se az igazi még, kicsit rányomja ez is a bélyeget a játékra. Viszont Hleb játéka nekem nagyon tetszett, remélem nem súlyos a sérülése. :?

Összességébe nagyon remélem, hogy nekiállunk azért játszani, sok meccs kell még, hogy lássuk az igazi Barcát és persze kis szerencse is néha. Nekem mégis hiányzik az amikor 1 passz eldöntött mindent a semmiből, vagy egy igazi vezér aki szervezi a játékot. Egy ember hiányzik így nekem a csapatba egy igazi bal, akkor teljes lenne a kép. Majd meglátjuk, de eddig kicsit csalódás az egész.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Lezárt