Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4516
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.08.28. 21:50:46

Talán ha nyár elején van ez az ajánlat, és Silva nem hosszabbít, akkor más lenne az álláspontja a vezetőknek, de így nem szabad elengedni. Bármennyire is fontos és hasznos tagja ő a csapatnak, abszolút pótolható, első szezonja óta pedig eléggé beleszürkült a csapatba véleményem szerint, pár meccsen tudott csak nagyot alakítani, a 40 misi pedig nagyon komoly összeg érte, de pár nappal a piac zárása előtt.. nyár elején érdekes lett volna a gondolattal eljátszani.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.28. 21:50:01

Gergely írta:Hááát srácok , ha Neymar volt 18 akkor Pedritot 40- ért oda kell adni........
Negyvenet nem ér meg, de hát ilyen az amikor egy klubnak van szórni való pénze, ki kéne használni :D 40 millából én személy szerint Pedro helyére hoznám Hazardot.:D de ez az én elképzelésem..
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.08.28. 21:42:58

Hááát srácok , ha Neymar volt 18 akkor Pedritot 40- ért oda kell adni........
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.28. 21:39:27

Corvy írta:
AntiFc írta:Remélem okot ad rá ma este hogy az emberek jobban megbecsüljék:) Még ha sokan támadjátok is, azt el lehet mondani, hogy mindig akkor villant amikor kellett..
sztem mi nem ugyan annak a csapatnak szurkolunk :)
jó, nem manapság.. :?
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2013.08.28. 21:35:51

AntiFc írta:Remélem okot ad rá ma este hogy az emberek jobban megbecsüljék:) Még ha sokan támadjátok is, azt el lehet mondani, hogy mindig akkor villant amikor kellett..
sztem mi nem ugyan annak a csapatnak szurkolunk :)
"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
AntiFc
Barça C
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2013.01.26. 16:18:59
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.28. 21:16:03

Remélem okot ad rá ma este hogy az emberek jobban megbecsüljék:) Még ha sokan támadjátok is, azt el lehet mondani, hogy mindig akkor villant amikor kellett..
Vannak akik azt hiszik hogy a futball úgyszólván élet-halál kérdése. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal több.
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.08.28. 00:29:14

Nyár közepén azt mondtam volna, hogy menjen Isten hírével, de így a szezon előtt már túl kockázatos lenne elengedni szerintem, mivel nem hinném, hogy érkezne valaki a helyére. Nagy lesz a terhelés, kell a rotálás a támadók között is, és Tello-t egyedül kevésnek érezném a Neymar-Messi-Alexis hármas mellett.

Nincs azzal baj, hogy a keretben van, érti a játékunkat, néhanapján hasznos is. a Gond azzal van, hogy az állandó kezdőcsapat közelében sem kellene lennie már vagy két éve.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.08.28. 00:20:32

Én nem nagyon bírom Pedro-t,de szerintem nem lenne jó ha most elmenne. Ha ő elmegy, csak 4 vérbeli támadónk lesz (Messi,Alexis,Neymar,Tello,Fábregast én nem számítom ide) ,így ez 4 támadó 3 posztra. Ennyivel nem nagyon lehet nekivágni egy szezonnak, és ugye itt is előfordulhatnak sérülések. Kell a csereember.(Remélem hogy Pedro csereember lesz...)
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19613
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.08.27. 23:31:54

Szerintem is kacsa. Én nagyon szeretem Pedro játékát, s mindig is védem őt, ideális játékos ebbe a rendszerbe, s jóval többre értékelem a mezőnymunkáját, s az elmozgásait, amiből Messi rúg +15 gólt mintsem, ő nem talál be. Viszont 40 millió euró rengeteg pénz, ennyiért valóban el kellene engedni, persze ha egyáltalán van/volt ilyen megkeresés Párizsból.
Kép
Kép
Kép
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.08.27. 23:05:51

progman07 írta:Majd számoljátok össze, hányszor rúgott gólt a realnak, és esetleg nézzetek bele a 11-es BL döntő góllövői közé is. :wink: Már a tavalyi szezon alatt is, akárhányszor belenéztem a fórumba, azt láttam, hogy sokan el vannak tévedve - vezette a barca fölényesen a bajnokságot, volt egy rossz időszaka, amíg Vilanova beteg volt, mégis mindenki szidta őt. Aztán most itt van Pedro, aki azért rendesen letette a névjegyét, ha nem is Messi, és mindenki úgy kezeli, mint valami koloncot.
Nem csak itt kezelik koloncként hanem az összes Barcával foglalkozó fórumon.
A játékunk legnagyobb problémája az hogy Messi függők lettünk.Nem azért mert Messi nem passzol , hanem mert a 2 szélsőnk fogalmatlan. Nem arról van szó hogy elfelejtettük mennyi mindent tett eddig hanem arról hogy ez most kevés. És itt két teljes szezonról beszélünk.Ez vonatkozik Alexisre is. Az hogy megkapom a labdát és vissza alibipasszolok hátra az nem Barca szint. Hajtanak , küzdenek , visszajönnek ha kell , de ez nem az a csapat ahol a szélső támadótól ez elég.
Gólok , gólpasszok , de ami még ennél is fontosabb hogy 1-1 -ben verje meg azt a szerencsétlen védőt és kerüljünk a védelem "mögé".
Az a támadó aki erre szezonokon keresztül nem képes az menjen innen , akkor is ha a 6 kupás szezonban "isten" volt , meg akkor is ha 40 milláért jött de 2 év után is csak annyit lehet elmondani róla hogy hajt , küzd , csúszik-mászik.

Neymar - Messi - Tello kezdőt!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.27. 23:02:08

progman07 írta:Majd számoljátok össze, hányszor rúgott gólt a realnak, és esetleg nézzetek bele a 11-es BL döntő góllövői közé is. :wink: Már a tavalyi szezon alatt is, akárhányszor belenéztem a fórumba, azt láttam, hogy sokan el vannak tévedve - vezette a barca fölényesen a bajnokságot, volt egy rossz időszaka, amíg Vilanova beteg volt, mégis mindenki szidta őt. Aztán most itt van Pedro, aki azért rendesen letette a névjegyét, ha nem is Messi, és mindenki úgy kezeli, mint valami koloncot.
sőt nem csak mi, hanem a barca szurkolok nagy része. ez még itt babazsúr ahhoz képest amit a spanyol napilapok forumán olvastam.

pedro itt van 4-5 éve, azalatt volt neki egy jó szezonja és ennyi.

én már lentebb írtam, de akkor még1x: ő egy tökéletes csere játékos a barca számára, de semmi több. remélhetőleg neymar lassan átveszi a stafétabotot tőle és megoldódik a probléma.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
progman07
Barça B
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2008.09.01. 15:39:01

2013.08.27. 22:48:50

Majd számoljátok össze, hányszor rúgott gólt a realnak, és esetleg nézzetek bele a 11-es BL döntő góllövői közé is. :wink: Már a tavalyi szezon alatt is, akárhányszor belenéztem a fórumba, azt láttam, hogy sokan el vannak tévedve - vezette a barca fölényesen a bajnokságot, volt egy rossz időszaka, amíg Vilanova beteg volt, mégis mindenki szidta őt. Aztán most itt van Pedro, aki azért rendesen letette a névjegyét, ha nem is Messi, és mindenki úgy kezeli, mint valami koloncot.
Go Gunners! :)
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.27. 22:39:57

visca el barca írta:az a vicc h rosellék sztem 60-ért sem adnák oda senkinek :lol:

Messit hamarab engednék el :lol:
Tényleg vicc, h mit látnak benne ennyire. Elismerem a mezőnymunkáját, de akkor is egy támadót a góljai alapján ítélnek meg, márpedig ő a támadásban (nemhogy gólokban) nem akkora spíler, mint vt anno. 1v1ben képes megállni, visszahúzni a labdát, majd hátrapasszolni.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.08.27. 22:32:15

Most itt páran komolyan az miatt siránkoznak mert,hogy nem lenne helyettese?
Mit kell egy ilyen semmittevő játékoson helyettesíteni?A meccsenkénti 2-3 labdaérintését?
Már évek óta csak egy iszonyú ballaszt a csapatnál,ingyen is el kéne zavarni a fenébe, nemhogy negyvenért! #-o
Nem akarom elhinni,hogy a Barca vezetése ennyire vak,bár lehet Pedro szabadidejében Rosell kocsiját mossa vagy cipőjét pucolja, esetleg tehetséges pizzarendelő. Nem tudom el képzelni mi másért van egy Fc Barcelonában! :oops:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.08.27. 20:05:56

ez egy hatalmas hízott kacsa! még ha elmenne akkor sem hinném el hogy annyit fizettek érte, de ami logikusabb: ha lenne ilyen ajánlat NEKI két kézzel kapni kellene utánna.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.08.27. 19:59:21

az a vicc h rosellék sztem 60-ért sem adnák oda senkinek :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.08.27. 19:55:04

Pedróért nincs ajánlat

Rosell újságírói kérdésre válaszolva tagadta azokat a sajtóértesüléseket, hogy a PSG 40 millió eurós ajánlatot tett volna a napokban Pedróért.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4185
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.27. 19:46:09

Pedrot nagyon kedveltem az első 2 évben, de most azt mondom, hogy 40-ért vita nélkül azonnal, de még 30-ért is mehetne!!! Főleg, hogy a helyén ott van Neymar, meg hát Alexis, Tello... szal ennyiért köszi az eddigi éveket, de viszlát!
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2013.08.27. 19:43:29

40 millió? Már augusztusban jön a Télapó? Ennyiért Rosellnek a hátán kellene elvinnie Párizsba.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2013.08.27. 19:13:17

Sanama írta:Szerintem már 30ért is gondolkodás nélkül kéne aláírni a papírt, nem hogy 40ért. Meg kell neki szépen köszönni azt a 1,5 remek évet, és bezsebelni a 40millát, nekem ez a véleményem.

Mondom ezt úgy, hogy első 2 szezonjában nagyon bírtam, és folyamatosan védtem, hogy ameddig "buta" (egyszerű) játékkal lő gólokat, addig egy rossz szavunk nem lehet rá. De azok az idők már bőven elmúltak.
Maximálisan egyetértek, de még 25-ért is. Sosem kedveltem, nem is tartom jó játékosnak, vihetné Tellot és kövezzetek meg, de vihetné Alexist is. Persze kellene pótlás, de... mehetnének...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.08.27. 19:07:11

Szerintem már 30ért is gondolkodás nélkül kéne aláírni a papírt, nem hogy 40ért. Meg kell neki szépen köszönni azt a 1,5 remek évet, és bezsebelni a 40millát, nekem ez a véleményem.

Mondom ezt úgy, hogy első 2 szezonjában nagyon bírtam, és folyamatosan védtem, hogy ameddig "buta" (egyszerű) játékkal lő gólokat, addig egy rossz szavunk nem lehet rá. De azok az idők már bőven elmúltak.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.08.27. 17:23:47

Anno, amikor Pep itt tartotta (ugyebár Rijkaard anno nem tartott rá igényt és tovább akart lépni a Barça B-ből, így kis híján elment) akkor már érezni lehetett, hogy erőn felül teljesít. Én már akkor is egyszezonos futballistának tartottam, de rám cáfolt, hiszen utána még volt egy jó éve és csak a harmadik évében eresztett le. Azóta hullámzik a teljesítménye, hol jobb, hol gyengébb teljesítményt nyújt.

Én azt mondom, ha jön rá egy 40 millió eurós ajánlat, el kell fogadni. Megértem, hogy ez álmai csapata meg minden, de ahogy Abidal esetében is "érzéketlen" volt a vezetőség, úgy nála is így kéne tenni. Már csak azért is, mert vannak fiatalok, akik szélső poszton a közeljövőben akár jobb játékossá válhatnak, mint Pedro bármikor is volt. Gondolok itt elsősorban Deulofeura, másodsorban Rafinhára. Természetesen idővel meglátjuk, hova jutnak, de szerintem a realitás az, hogy Pedro csúcsformája már nem jön vissza. Azóta eltelt pár szezon és csak meccsekre tudta régi önmagát megközelíteni.

Az ajánlat viszont nagyon későn érkezett, ha a nyár elején-közepén érkezik, akkor lehetett volna pótlásról gondoskodni (venni egy játékost, vagy nem kölcsönadni Deulofeut), így viszont lehet, hogy elzárkózik a vezetőség és Martino az üzlettől.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Stoichkov
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2004.10.09. 12:24:19

2013.08.27. 17:11:35

Ha minimalis uzleti erzekuk van, azonnal eladjak ennyiert!
Pedro egy szezonos csoda volt, ezt mar kijelenthetjuk.
Raadasul b csapatbol fel lehetne tolteni a padot konnyeden
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2013.08.27. 16:53:23

- amennyiben igaz a hír nem szabad gondolkozni, a baloldali/ szélső támadó pozíció első számú játékosa Neymar! Helyetteseként, - már amikor szerepet kap - Tello tökéletesen megfelel erre a posztra. Tello azt simán lehozza amit Pedro. Fiatalabb, gyorsabb, kapura veszélyesebb..
Az elmúlt 2 év alapján Pedro-t - egy ilyen összegű ajánlat esetén - hiba a padon hagyni.
Normál esetben, a keret mélysége és a múltja végett a keretben hagynám, de semmi többet...
herkulesxd
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012.04.14. 13:11:11
Tartózkodási hely: Budapest

2013.08.27. 15:52:41

Amennyiben ez az ajánlat igaz (nem hiszem), azért én Rosell helyében nem biztos, hogy rögtön aláírnám, max amennyiben tudnánk hozni egy helyettest, agy játékost bevonni a Psg-ből. (név nélkül)

Ez így jól hangzik, hogy "úúúh, eladjuk a koloncot, aki 3 éve semmit sem csinált", de azért ne felejtsük el, hogy nincsen normális helyettese, sem a B-ben, sem a keretben jelenleg, másrészt pedig hiába a gyenge játék, 4 éve mégis a kezdőben van, lehet mégis egy zseniális játékos, ahogy Neymar is fogalmazott?? Nem hiszem, de nem is a jelenlegi legnagyobb koloncunk.

Ha elmenne maradna egy Neymar, Tello, Messi, Sanchez, /Fabregas, Iniesta/ csatársorunk, ami 3 helyre, hááát, nem a legbíztatóbb, főleg, ha Tata ezt a fárasztó, rotálást igénylő játékot játszatja. Ráadásul én Ini-t nem akarom még1x balszélsőként látni, az nem az Ő posztja, Fabre még ok, de ez így is adott, és ez is be volt kalkulálva a Pedro-s keretbe is.

Egy szó, mint száz, mehet, ha tudunk hozni valakit, vagy a B-ből vki tud robbantani, amit én most jelenleg nem látok.

Dávid.
Kép
Lezárt