Pedro Rodríguez

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.08.06. 18:44:38

Az angol csapatok szokásos játéka: feleresztenek egy pletykát, hogy X-ért visszautasíthatatlan ajánlatot tesznek. Hivatalosan meg semmi. Remélik, hogy a riválisok lekopnak, mert ezt nem tudják überelni, aztán egyedüli vevőként le akarják nyomni az árat. Fityiszt nekik! Akár Pedroról,m akár a fiatalokról van szó.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2015.08.05. 19:25:31

Messias2 írta:Én se örülnék, ha távozna, de itt az MNS mögött nem sok lehetőséget kapna, max ha valamelyikük lesérülne. Én egy olasz élcsapatban tudnám a legjobban elképzelni. Azért ott már sztárnak számítana.
Pedro jóval jobb játékos annál mint, hogy egy olasz csapatba nyomja. A PL bármelyik csapatában jó eséllyel pályázik a kezdő tagságra.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2015.08.05. 19:18:05

Én se örülnék, ha távozna, de itt az MNS mögött nem sok lehetőséget kapna, max ha valamelyikük lesérülne. Én egy olasz élcsapatban tudnám a legjobban elképzelni. Azért ott már sztárnak számítana.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.08.05. 19:01:52

ha jövőre megveszik bélt, akkor a mu-ban sem fog túl sokat játszani :? sajnos pedro sem tudásban, sem névben/marketingben nem akkora kaliber, hogy évekig stabil kezdő legyen ott.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 975
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2015.08.05. 18:08:56

Ezt én is így gondolom. Szerintem lenne kérője bőven. Tény, a MU nagyon jól cseng, de Ferguson lelépése óta már nem annyira. Jön megy nagyon sok ígéret. Nem tudom, hogy meg tudna-e ott ragadni. Az elmúlt pár év szélsőiből kiindulva, nem hiszem. Megérdemelne egy kezdőtagságot valahol, de olyan helyen ahol van egy kis állandóság. Arról nem is beszélve, hogy nem lepődne meg senki, ha a Manchester idén is serleg nélkül maradna. Arsenal jobban illene hozzá, vagy inkább egy Liverpool.
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.08.05. 17:29:46

Pedro se tudja, hogy hova megy!
nagy szívás lesz neki a jelenlegi MU. Inkább maradna!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.02. 14:58:31

hank1ee írta:Megegyezett egymással a Barcelona és a Manchester United az ügyében. Már csak idő kérdése, mikor ír alá Manchesterben.
Forrás?

Mert, ha egy Daily Mirror/Mail még közel sem biztos.
Forca Barca!!!!
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.08.02. 10:31:38

hank1ee írta:Megegyezett egymással a Barcelona és a Manchester United az ügyében. Már csak idő kérdése, mikor ír alá Manchesterben.
Sajnálom, hogy elmegy, de valószínűleg ez a legjobb megoldás neki. Januárig így nagyon szűkösen leszünk, de ha elkerülik a sérülések a támadótriónkat, akkor nem lesz nagy gond. Onnantól pedig Turan és Vidal szerintem fogják tudni pótolni Pedrót.

Gondolom akkor így Munir és Sandro is maradnak, nem megy egyikük sem kölcsönbe.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2015.08.02. 03:00:08

Megegyezett egymással a Barcelona és a Manchester United az ügyében. Már csak idő kérdése, mikor ír alá Manchesterben.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.08.01. 20:57:06

Úgy tűnik, hogy a Dí Maria-transzferen áll vagy bukik, hogy megy-e. Ha az argentint szerződteti a PSG, akkor szerintem Pedro megy a MU-hoz.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2015.08.01. 19:04:35

Jobban járna ha távozna, én inkább ezen az állásponton vagyok. Egyrészt a karrierje miatt ,másrészt a csapat miatt. Nem tud már semmit se hozzáadni a játékhoz, eszetlenül cselezget, kiismerhető lett a játéka, én nem fogok tőrt döfni magamba ha távozik. Nem bántani akarom, mert régen szerettem a játékát, meg a srác is szimpatikus, de itt az ideje, hogy új kalandoknak nézzen elébe.
Sandro simán tudja majd helyettesíteni. Csak ezzel meg az lesz a gond, hogy a stáb inkább Sandro-t adja kölcsönbe, mint Munirt, amit igazából nem tudok megérteni , hogy miért.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.08.01. 16:00:41

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... so-2429721" target="_blank

Én nem igazán szeretném, ha idén elmenne, de szerintem teljesen érthető.
Forca Barca!!!!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.23. 21:37:56

S.Agüero írta:
Samper írta:Pedrot kivásárolják. Adrianot kivásárolják és még?
Adrianót valószínűleg ki fogják 90 millióért... =D>
Lehet az enyém a különbség a 90 millió és a vételár között?
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.07.23. 21:01:46

Samper írta:Pedrot kivásárolják. Adrianot kivásárolják és még?
Adrianót valószínűleg ki fogják 90 millióért... =D>
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2015.07.23. 20:42:17

Samper írta:Pedrot kivásárolják. Adrianot kivásárolják és még?
Messit kivásárolják, aztán megveszik a Nou Camp-ot, behintik sóval és vége a Barcának :(
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.07.23. 20:26:27

Pedrot kivásárolják. Adrianot kivásárolják és még?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.07.20. 18:56:41

noname írta:Mielőtt bárki félreérte, nem lehúzni akartam Sanchezt. Az egyik kedvenc játékosom, de az, hogy valaki az Arsenalban húzóember az mit jelent manapság? Nálam hamarabb világklasszis az, aki a Barcában olyanok mellett tudott évekig hasznos lenni, mint Messi.
Lehet csűrni-csavarni a dolgokat de szerintem kb. itt a lényeg. Én nagyon szeretem Alexist, iszonyatosan szurkoltam neki a Copa-n és miatta nézek több Arsenal meccset viszont ez a hátára tud venni egy csapatot nem releváns. Sosem tartozott a kedvenceim közé Pedro, de itt egy Messi-Neymar-Suarez trió mellett kell megállni a helyét úgy hogy folyamatos meccshiányban van. Nyilván szembetűnőbb a gyengébb teljesítmény ha ilyen játékosok mellett kell játszani és nincs olyan szabadsága, inkább ki kell szolgálni. Sanchez nyugodtan játszhat, nincs ilyen nyomás rajta. Amit ő befejezhet azt itt Pedro lepasszolja, vagy nem mehet úgy neki a védelemnek.
Nézzük meg például milyen volt amikor folyamatosan kezdett Villa és Messi mellett. Képtelenség megmondani, hogy mi lenne fordított helyzetben, mert Alexis ment el, viszont afelől ne legyen senkinek kétsége, hogy itt ugyanúgy a padot koptatná.

A két válogatottat pedig ne hasonlítsuk össze. Nem azt mondom, hogy egy világklasszis és Alexis elbújhat mellette, de csereként igenis nívós játékos, aki nem csak középcsapatokban lenne kezdő.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.20. 18:40:54

palesz77 írta:Neymar 41 meccsen 15 gólt lőtt és 15 gólpasszt adott tavaly, akkor Pedroék jobbak voltak nála? Lehet számokkal dobálózni, de a játék képét kéne inkább nézni. Alexis jobb játékos, mint Pedro, meg kell nézni 10 meccsüket amikor jól játszanak, és totál egyértelmű. Ez olyan, hogy CR lőhet több gólt, mint Leo, attól még nem lesz jobb focista nála.

Hype meg hol volt most körülötte? Matyi leírta, hogy nincsenek egy szinten, Kanty meg, hogy Alexis a hátára tud venni egy csapatot. Ezen mi a hype? Most hülye példa, de Pedro még egy Husca ellen sem tud úgy játszani, mint Alexis egy Pl bajnokin, mert totál más a stílusuk. Pedrito lehet, hogy eredményesebb tud lenni, de Sánchez meg komplexebb focista.. De ez nem tudom mitől hypeolás.
Ki mondta, hogy Matyi vagy Kanty hypeolja? Azt mondtam, hogy Sanchez korul alapbol nagy a hype, es ez igaz is.

Es most komolyan azt akarod mondani, hogy Sanchez jatekat jo nezni, amikor ossze vissza botladozik a sajat lababan, a labdat rendszeresen nem tudja atvenni ertelmesen, stb.?
Meg Arsenal szurkolok is ki vannak tole, amikor forgolodik jobbra balra, majd elesik.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2015.07.20. 18:31:53

Az én nézőpontom szerint nem arról van itt szó, hogy az Arsenal topcsapat vagy sem, hanem arról, hogy annak a csapatnak a húzóembere Sanchez. Arról lehet vitatkozni, hogy mennyire jó csapat az Arsenal, de az angol bajnokságban mégiscsak dobogós lett, és azért a PL top3-as bajnokság. (Szerintem top2, de ez most nem annyira releváns.)
Míg Pedróra te is azt mondod, hogy "hasznos" tagja a csapatnak. A kettő azért nagyon nem egy kategória. Ha húzóember valaki, akkor meccseket dönt el, képes a váratlanra, képes a hátára venni a csapatot. Ha valaki simán csak "hasznos", akkor ezekre nem képes, és szerintem ez a különbség a két játékos között.

Mivel mindkettő támadó, így számomra a döntő ez, hogy előrejátékban (gólok, gólpasszok, cselek, védelemmegbontás, kapura lövés, stb.) ki a jobb.
Ezzel én le is zártam ezt a "vitát", mert kicsit értelmetlennek tartom. Ha esetleg Pedro lelép, és képes lesz egy másik topcsapatban (akár Arsenal, Pool stb.) mondjuk egy 15/15-ös szezont lehozni, akkor én leszek az első, aki visszaszív mindent.
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.07.20. 18:18:13

Mielőtt bárki félreérte, nem lehúzni akartam Sanchezt. Az egyik kedvenc játékosom, de az, hogy valaki az Arsenalban húzóember az mit jelent manapság? Nálam hamarabb világklasszis az, aki a Barcában olyanok mellett tudott évekig hasznos lenni, mint Messi.

Az angol bajnokság szerintem rendkívüli módon legyengült. Most is ott van a gyáva Mourinho a Cselzivel, aki évek óta nem mutatott semmit. Ott van Pellegrini a fegyelmezetlen és nem jól csapatként működő City-vel, az átalakuló MU, amely legfeljebb egy év múlva lehet a BL-ben megint tényező. Meggyőződésem h a Barca-Real-Atma trió bármelyik tagja utcahosszal lenne bajnok Angliában is. Az Arsenalt még csak nem is nevezném jelenleg elit csapatnak, mert nem érdemelték ki a jelzőt. Évek óta nincsenek a top5-6 közelében sem. Az, hogy valaki az Arsenalban húzóember nem nagy teljesítmény a szememben. Örülök Sanchez sikerének, de nem lett a szememben jobb játékos. Nincs azon a szinten h húzóember legyen egy Barca szintű csapatban.
Arra is emlékezhetünk, hogy amikor nálunk csereként számítottak rá, rettenetesen ment neki. Sose tűrte jól a padot, miközben Pedro játékán nem látszik meg annyira a kihagyás. Abban, amiben nekünk van szükségünk, abban Pedro igenis jobb játékos.
A Fifa egy szégyen
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 18:13:08

Neymar 41 meccsen 15 gólt lőtt és 15 gólpasszt adott tavaly, akkor Pedroék jobbak voltak nála? Lehet számokkal dobálózni, de a játék képét kéne inkább nézni. Alexis jobb játékos, mint Pedro, meg kell nézni 10 meccsüket amikor jól játszanak, és totál egyértelmű. Ez olyan, hogy CR lőhet több gólt, mint Leo, attól még nem lesz jobb focista nála.

Hype meg hol volt most körülötte? Matyi leírta, hogy nincsenek egy szinten, Kanty meg, hogy Alexis a hátára tud venni egy csapatot. Ezen mi a hype? Most hülye példa, de Pedro még egy Husca ellen sem tud úgy játszani, mint Alexis egy Pl bajnokin, mert totál más a stílusuk. Pedrito lehet, hogy eredményesebb tud lenni, de Sánchez meg komplexebb focista.. De ez nem tudom mitől hypeolás.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.20. 17:47:58

palesz77 írta:Nézd meg Alexist a chilei válogatottban, aztán nézd meg Pedrot a spanyoloknál - csak mert mindketten a válogatottban voltak legjobbak. Alexis a hátán cipeli a válogatottat, cselez, gólokat lő, helyzeteket teremt, míg Pedro több helyzetet bever, de amúgy "csak" egy hasznos lánc a gépezetben. Nem is értem ezt a gólszámos összehasonlítást, a Bacrába Sánchez nagyon nem passzolt, de sokkal jobb játékos annál, mint amit itt mutatott - bizonyította ezt előtte is, és idén is. Ibrának se ment annyira itt, aztán amint szabadságot kapott a pályán, rögtön remekelni kezdett ismét. Alexis szintén, elég csak a VB-re viaszagondolni.
Abba a spanyol csapatba Alexis vagy be se ferne, vagy epp csak egy lancszem lenne ugyanugy, mint Pedro.Vagy akar Pedro ugyanugy kepes lenne huzni Chilet, mint Sanchez.(Mondjuk a Copan ebbol inkabb Vidal vette ki a reszet.) Epp ezert relevans osszehasonlitani azt a helyzetet, amikor egy csapatban szerepeltek, ott pedig kb. ugyanazt hoztak.

Iden mit bizonyitott? 52m/25g/12a (Ez talan a legjobb eve)
Pedro legjobb eve: 53m/22g/13a
Meg ez is majdnem teljesen ugyan olyan teljesitmeny.

Es csak mondom, hogy Sanchez ugy tudta hozni ezeket a szamokat, hogy megkapta az altalad emlitett sabadsagot, Pedro nem.

Felre nem kell ertelmezni, en nem mondom, hogy Pedro jobb, vagy barmi, de ez a Sanchez hype eleg vicces.

ui: Azert az Ibra-Sanchez parhuzamod is eleg megmosolyogtato...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.07.20. 17:43:04

Nézd meg Alexist a chilei válogatottban, aztán nézd meg Pedrot a spanyoloknál - csak mert mindketten a válogatottban voltak legjobbak. Alexis a hátán cipeli a válogatottat, cselez, gólokat lő, helyzeteket teremt, míg Pedro több helyzetet bever, de amúgy "csak" egy hasznos lánc a gépezetben. Nem is értem ezt a gólszámos összehasonlítást, a Bacrába Sánchez nagyon nem passzolt, de sokkal jobb játékos annál, mint amit itt mutatott - bizonyította ezt előtte is, és idén is. Ibrának se ment annyira itt, aztán amint szabadságot kapott a pályán, rögtön remekelni kezdett ismét. Alexis szintén, elég csak a VB-re viaszagondolni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2015.07.20. 17:39:57

Alexis és Pedro között ha számszerűsíteni akarnám a különbséget, akkor Alexis 35-40 milliós játékos Pedro meg olyan 25-30.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2015.07.20. 17:35:04

S.Agüero írta:
Egy fokkal sem rosszabb játékos, mint Sanchez. Más feladatkör. Ennyi.
Ja, egyik védekezésben és támadásban jó, a másik leginkább védekezésben, és mindkettő támadó. :mrgreen:
Persze lesarkítva, de azért nehogy már Pedrót egy szinten említsük Alexis-szel. :)
Pedig egy szinten vannak, Sanchez neha latvanyosabb, amikor evente 3-4 alkalommal ver egy-egy latvanyos golt, kb. ennyi. (Emlekszem a Real-nak lott goljara is, amikor atemelte Lopezt, meddig elt belole...)
Nyilvan iden Sanchez tobb golt lott, mert Pedro alig jatszott,de:

Sanchez sem tobb egy 15-17 golos jatekosnal a ligaban. (PL: 16gol iden)

Visszakeresve Barca-ban toltott kozos idot, minden meccsen(kiveve valogatott)
13/14:
P: 54m/19g/13a
S: 54m/21g/17a

12/13:
P: 45m/10g/12a
S: 46m/11g/13a

11/12:
P: 48m/13g/8a
S: 41m/15g/6a

Ennel sokkal hasonlobb teljesitmenyeket szerintem nehez talalni.
Persze Sanchez korul nagy a hype, mert az Arsenal fizetett erte 35 milliot, meg szeretik a lanyok.

Lehet, hogy jobb jatekos Sanchez, de egyaltalan nem annyival, mint ahogy Te is mondod, hogy nincsenek egy sulycsoportban...
Lezárt