Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
zerom
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2008.06.27. 11:48:11
Tartózkodási hely: A Földön!

2009.07.03. 08:47:07

forrás? :roll:
Visca el Barca!
mark93
Barça C
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2009.07.02. 13:01:45

2009.07.03. 08:09:10

Robinho gyorsan megunta a Premier League és Anglia levegőjét, ráadásul kevés igazi sikerélményt ünnepelhetett a Manchester City labdarúgójaként. Ezért döntött a brazil támadó, mindenképpen új csapatot keres a nyári átigazolási időszakban, ehhez megfelelő képzelőerőt is „kapott” a sorstól. A korábban a Real Madridban is szereplő futballista ugyanis a La Liga felé kacsintgat, a firss Bajnokok Ligája-győztes FC Barcelonához kíván kerülni.
Tény, nem a brazil labdaművészről szólt az elmúlt idény a Premier League-ben, pedig 2008 nyarán nagy dérrel-dúrral igazolt Manchesterbe. Robinho mindenáron bizonyítani kívánta, hibát követett el a Real Madrid, amikor nem tartóztatta. A sztár azt is „eskü alatt” vallotta, új csapatával megtöri a Manchester United városi uralmát.

Nos, semmi sem lett Robinho álmaiból, igaz a legvérmesebb City-rajongók mellett kevesen is hittek reményeiben. Igaz, harmincegy találkozón tizennégy találattal segítette csapatát, amely tizenkettedik lett a Premier League-ben, az UEFA Kupában sem alkotott maradandót.

A futballista azonban a kesergés helyett más utat választott, mindenáron el akarja „adni magát”. Kiszemeltje pedig az európai klubfutball új királya!!!

„Egyelőre csak találgatásokat hallottam, konkrét ajánlatom sincs. Azt azért elmondhatom: nagyszerű csapat a Barcelona, mindenki szívesen játszana a csapatban!” – jelentette ki Robinho.



a bal szárny megerősítésére :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.03. 02:48:29

Egyébként nem azért írom le,hogy itt osszam az észt,de Iván írta a cikkben,hogy Villa annyit keresne kb. mit Xavi.
Megérdemli?
Itt mondta mindenki,hogy Eto'o nem érdemel 10-11miliót,mert Xavi nem kap annyit,meg hogy kevesebbet kap.Illetve,hogy a teljesítmény alapján kapják,plusz még hogy ki saját nevelés ki nem...

Most én azt nem értem,hogy Eto'o aki már számtalanszor bizonyította,hogy mindent megtesz mikor meg kell, nem kap emelést,és küldik el a fenébe, de egy David Villa aki még jóformán semmit nem csinált a csapatért,csak hetekig nyalt a Madridnak,már rögtön 'ér" annyit a csapatnak ,mint Xavi?

Ezzel nem azt akarom mondani,hogy fair és reális lenne Eto'o-nak a 11miliós szerződés és fizetés,de ha ennyire ez a fizetési egyenlőség van hangsúlyozva,akkor nem értem,hogy miért egyenlő Villa és Xavi.
Valdesnél azt mondták ,hogy fontos volt,hogy saját nevelés,Xavi is az. Kérdem én, David Villa ér annyit a klubnak 1. perctől kezdve,mint a jelenlegi egyik legnagyobb ikonja?


Ahhoz képest,hogy sokan azt mondtátok,hogy 4-5 max 6 milióval beéri Villa,azért egy sikeres idényben zsebre tenne közel 10miliót :)

Ezzel azt akarnám mondani,hogy nem a fizetés miatt küldik el Eto'o-t,ha elküldik,hanem valami teljesen más dolog miatt.. Mert egyébként lazán tudnának adni neki évi + 1-2miliot.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.07.03. 01:59:33

sjd írta:Szóval, Mascherano: a délután folyamán itt a fórumban már el volt magyarázva, hogy miért lehet szükség rá, volt youtube-os videó, amelyiken úgy futotta le Ibrahimovicot, mint Messi a védőjét, de még mindig az Afrika-kupán van a vita.
EGYÉRTELMŰ h Mascherano nem az Afrika-kupa miatt jönne, mivel arra az időre akár kölcsön is lehetne venni vkit, és sztem (ahogy mások már korábban írták)a középpálya több rotálási lehetősége miatt hoznák.
Mivel se balszélsővel, se középhátvéddel nincs komoly tárgyalás, úgy néz ki h az előbbi Ini lesz, az utóbbi Touré + Gudjohnsent már legalább 4 angol klub akarja, Hleb is elmehet, szóval annyira sokan nem is leszünk. Őszintén szólva Busquets az egyetlen, aki rendes szűrőt játszik,Touré meg védőből előremegy cselezni, Keita felszalad fejelni (és ugye hát Dani Alves se ér mindig vissza)
Így végiggondolva nem is olyan nagy hülyeség, ugye?
A gondolatmenetedet elolvasva sem vagyok meggyőzve. Ez a "Touré meg védőből előremegy cselezni" stb. nekem erősen sántít. Nem igazán láttam a szezon folyamán, hogy csak úgy tömtek volna minket gólokkal, pedig az okfejtésedből ez jön le.
Tény: VKP posztra van jelenleg legalább 3 ember.
Irányító/támadó kp: Ini, Xavi. és olyan cserék mint Hleb, Keita mondjuk Guddy (plusz ebből kettő lehet, hogy el is megy), ergo nem a legminőségibbnek mondható playák, még ha valami kis kombinatorikát is szerveznek Busival például akkor sem túl erős. Ráadásul a középpályánk az aminek a legstabilabbnak kell lennie ahhoz, hogy tudjuk a saját játékunkat játszani.

Most komolyan szted melyik poszt megerősítése a lényegesebb, mert szvsz én inkább Xaviékhoz próbálnék valakit szerezni, mert azért láthattuk hogy Ini is megsérült vagy feljebb kellett lépnie Henry helyére. Az rendben van hogy kell a hosszabb kispad de reálisan legyen elosztva. Plusz ha hozzávesszük, hogy 30 milla lenne már egy kicsit más megvilágításba helyezi a dolgokat.

Az Eto'o- ügyhöz meg én már csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy fogalamam sincs kinek higgyek. Valószínűbb hogy Samu meg az ügynöke a "sáros", de ennek ellenére azért nem küldöm el a p...-ba ahogy néhányan tették. Be kel vallani, hogy egyikünk sem látja, mi folyik ott pontosan, így meg nem igazán kellene ítélkezni egyik irányba sem. Az viszont nem lenne jó ha Villa és Eto'o is itt lenne. Azt sem bánnám ha nem jönne Villa és Eto'o - Keirrison centerpárosunk lenne. Nagyon kiváncsi vagyok arra a srácra.
Forca Barca!!!!
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.07.03. 01:31:14

Szerintem pont nem független Samu maradása Villa jövetelétől. Szerintem ha jön a spanyol, Eto'o megy innen. Ribéry... mától az egy vicc nekem. Azthiszem félre ismertem egy kicsit a nyilatkozatai alapján.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Carles Puyol Saforcada
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 282
Csatlakozott: 2008.07.02. 13:09:52
Tartózkodási hely: Budapest, 22.

2009.07.03. 00:12:01

már qvára idegesít h nincs megegyezés eto'o villa ügyben!!! :x
tök mind1 h mi lesz legyen vége és az előszezonba toljuk már azzal a csapattal amelyik a végleges :wink:
VISCA EL BARCA, VISCA CATALUNYA
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4509
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2009.07.03. 00:06:55

Vélhetőleg azért jön Villa mert Ribéryt elfelejthetjük. Ha Samu marad, ami ugye Villa érkezésétől független, azért erős kis támadó alakzatunk lenne, mellettük Henry, Messi, Bojan és Kerrison sráccal.. Az már más kérdés, ha jön, hol fog játszani.. :?
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.07.02. 23:49:27

Messa írta:Úgy néz ki, tényleg megvan Villa!

Ha jól értelmezem, 5(!) évre szólna a szerződése, és évenként 7.5 millió eurót keresne.

Na, innentől kezdve Samu sorsa megvan pecsételve...
forrás? sporthirado?
eurobarca nem említ semmi olyat,hogy meglenne már a játékos.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sanama 2009.07.03. 01:16:19-kor.
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.02. 23:41:24

de ha holnap vagy holnapután nem hozza le akkorr ajtad kívül 500-an jönnek hogy na megmondtam? okos vagy plz ne írj ilyen hülyeségeket amikről nincs is normális forrásod
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.02. 23:37:52

jhol van majd ha holnapután a eurobarca is lehozza, akkor majd visszakeresem a hsz-em és jönni fogok az "ugye megmondtam?!" dumámmal.
♥fcbarca.♥
Avatar
faithnomore
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2008.05.29. 20:24:00
Tartózkodási hely: Gyula city

2009.07.02. 23:36:38

ennyire még nem vagyok biztos benne....ne bízd el magad ennyire, lehet én olvasom rosszul de pl a mit a sport.es-en írtak az még csak a szerződés, nem olvastam hogy a Valencia is elfogadta volna
Kép
El hombre Martín...igazi balfék! A szöcske!- Horti 'Mester' Gábor
www.perfectinsanity.blog.hu
Avatar
realmadridfan
Barça B
Hozzászólások: 56
Csatlakozott: 2006.09.24. 20:53:00
Tartózkodási hely: Nyíregyháza
Kapcsolat:

2009.07.02. 23:35:12

bojanfan írta:tökmindegy úgyis nálunk fog kikötni. főleg, hogy most már leírtam most már biztos. :wink:
De ügyes vagy ember! Beírod, és már biztos(hivatalos) is, az igen... :shock: A gondolatmentedet majd leírhatod ha ennyire ráérsz. :wink:
Kép[/url]
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.02. 23:33:19

bojanfan írta:tökmindegy úgyis nálunk fog kikötni. főleg, hogy most már leírtam most már biztos. :wink:
:D
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.02. 23:32:52

tökmindegy úgyis nálunk fog kikötni. főleg, hogy most már leírtam most már biztos. :wink:
♥fcbarca.♥
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.07.02. 23:31:54

Lionel85 írta:
isti010 írta:
bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
ezt honnan tudod? ugye csak kölcsönbe.....
Villa kölcsönbe? :shock: :roll:
Keirrison vagy Cáceresre értettem :S :shock:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.07.02. 23:31:27

Szóval, Mascherano: a délután folyamán itt a fórumban már el volt magyarázva, hogy miért lehet szükség rá, volt youtube-os videó, amelyiken úgy futotta le Ibrahimovicot, mint Messi a védőjét, de még mindig az Afrika-kupán van a vita.
EGYÉRTELMŰ h Mascherano nem az Afrika-kupa miatt jönne, mivel arra az időre akár kölcsön is lehetne venni vkit, és sztem (ahogy mások már korábban írták)a középpálya több rotálási lehetősége miatt hoznák.
Mivel se balszélsővel, se középhátvéddel nincs komoly tárgyalás, úgy néz ki h az előbbi Ini lesz, az utóbbi Touré + Gudjohnsent már legalább 4 angol klub akarja, Hleb is elmehet, szóval annyira sokan nem is leszünk. Őszintén szólva Busquets az egyetlen, aki rendes szűrőt játszik,Touré meg védőből előremegy cselezni, Keita felszalad fejelni (és ugye hát Dani Alves se ér mindig vissza)
Így végiggondolva nem is olyan nagy hülyeség, ugye?

U.I.: tököm tele van már Eto'o+ Villa üggyel, nem érdekel mi lesz a vége csak tegyenek pontot mind2 végére
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sjd 2009.07.02. 23:31:55-kor.
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.02. 23:31:26

Lionel85 írta:
isti010 írta: ezt honnan tudod? ugye csak kölcsönbe.....
Villa kölcsönbe? :shock: :roll:
Igen Villa kölcsönbe jön! Nem tudtad? :D Dehogyis... Arra gondolt, hogy Cáceres, vagy Keirrison megy a Valenciához kölcsönbe a 40 misi mellett! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcbarca0827 2009.07.02. 23:33:38-kor.
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.07.02. 23:31:25

Ez a hír csak arról szól,hogy milyen lenne Villa szerződése,ha végül hozzánk igazolna.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.02. 23:29:41

bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
Ez még nem megegyezés, ez csak a tervezet ember!!! Megegyeztünk a játékossal a klubbal még nem!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.07.02. 23:28:55

isti010 írta:
bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
ezt honnan tudod? ugye csak kölcsönbe.....
Villa kölcsönbe? :shock: :roll:
Kép
Kép
Kép
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2009.07.02. 23:28:43

Úgy néz ki, tényleg megvan Villa!

Ha jól értelmezem, 5(!) évre szólna a szerződése, és évenként 7.5 millió eurót keresne.

Na, innentől kezdve Samu sorsa megvan pecsételve...
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2009.07.02. 23:26:09

No az Eto'o ügyről annyit, hogy fogalmunk sincs, hogy mi az igazság, de nem hinném ,hogy mindenki szemét a klubbnál(Laporta, Pep), mindenki kikezdte szegény Eto'o-t. Eto'o egy zsoldos, többször nyilatkozta is ezt, hogy ő csak a pénzért van itt. Több pénzt akart a szezon végén, nem kapta meg, majd mikor ráébredt, hogy csak a Man City adja meg a horribilis fizetési igényét, akkor visszakozik. Ugye most keres 9 milliót, ott keresne vagy 13-14-et, node kevesebbet kell adóznia spanyolországban, így már a különbözet nem is olyan sok, plusz kapna vagy 15 milkót az aláírásért, node azt ne feledjük, hogy közel nem adnak el annyi mezt, emléktárgyat... a Man citynél, mint a Barcában ezáltal kevesebb bevétel ebből, alias könnyen lehet, hogy Eto'o kb. ugyanannyit keresne tisztán ott, mint itt. Ezek után ti inkább hol játszanátok? Barca- fő esélyes minden címre(amikért többek közt nem kis bónusz jár)legendás klub, vagy M. City- majd 2-3 év múlva odaérhet, ha odaérhet, most meg sehol nincsenek. No ezért akar maradni. Ő arra várt, hogy hívja majd valamelyik nagy csapat - Chelsea, MU, Milan, Inter..., ahol kicsit többet kereshet, plusz hasonló szint. Hát nem jött be. Most meg maradna. Hát most már mész, ez van. Nem így kellene hozzáállni, mert ha nem is tudjuk a tényeket, de az fix hogy van Eto'o val is baj itt baj rendesen !!! Az idei teljesítményéről annyit, hogy 36 gólt nem kell magyarázni, meg a BL-t érőt sem, de egy ilyen Barcában erre nem csak ő lenne képes, ellenben azt 100 kihagyott ziccet lehetne magyarázni, vagy azt, hogy 1-1-ben miért nem tudott semmit alkotni! Egy fix, ha jön Villa szerintem ugyan azt a gólmennyiséget meg fogja rúgni, talán még többet is, ugye ő még azért pl. BL-t nem nyert, nincs még egy zsák címe! Mondjuk a 40 egynéhány misit Kerrison+Cáseres állatira sokallom, ha el is adjuk Kerrisont, nem kis tehetség a srác!

Mascheranoról annyit, hogy hacsak arra vennénk, hogy az afrika kupa alatt legyen vkp, akkor egyszerűen rongyrázás lenne! Node Keita már nem fiatal, és szeritnem 1-2 éven belül ő vele akarják pótolni. Így viszont nem hülyeség!

Filipe meg úgyis jön, nem lehetne őt szeritnem még traktorral sem visszafogni. Nem kis váltás jelenleg a Deporból a Barcába!!! :D Az viszont nem tetszik, hogy Pedrot is be akarják vonni a bizniszbe. Victor Sanchez nyugodtan mehet, de Pedroban látok fantáziát. Bár szegény úgyse kaphat elég lehetőséget ebben a Barcában. Ez a baj, olyan erős a csapat, hogy nem fogjuk tudni megtartani a fiatalokat! Dehát ez legyen a legkisebb! :D :D :D Ja apropó! volt már egy Luís Filipe nevű játékosunk egyszer, a neve többi része úgy hangzik, hogy Madeira Caeiro FIGO! :D :D :D 8)
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
bojanfan
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2009.05.03. 22:19:00
Tartózkodási hely: catalunya.
Kapcsolat:

2009.07.02. 23:25:21

fcbarca0827 írta:
bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
Adjál már egy rohadt forrást ember! ](*,) ](*,) ](*,)
elmundo.es
sport.es
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bojanfan 2009.07.02. 23:26:19-kor.
♥fcbarca.♥
Avatar
isti010
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2008.04.13. 18:24:52
Tartózkodási hely: Lélekben Nou Camp...

2009.07.02. 23:25:18

bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
ezt honnan tudod? ugye csak kölcsönbe.....
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.07.02. 23:23:59

bojanfan írta:miénk david villa 40 millió ejrórért + kerrison vagy caceres \:D/ \:D/ \:D/
Adjál már egy rohadt forrást ember! ](*,) ](*,) ](*,)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Lezárt