Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 15:05:39

hát ezen behaltam :D azt jelenti, hogy Naniért bejelentkeztünk, de szó sincs róla, hogy Fergie elengedje ugye? amúgy Nani ügyes gyerek, csak nem hinném, hogy a Barca stílusa nyerő lenne neki. jobban alá kéne rendelnie magát a csapatnak, mint a MU-ban. de az átlövési problémákon ő is segítene :D amúgy szegény Portugál szélsőnek nem megy nálunk... Simao, Quaresma. egyedül Figo, aki ugye más tészta :?
más: én sajnos arra látok esélyt, hogy Wneger miatt nem fog jönni. Villa is jönni akart... Wenger vagy lekaksizza mit akar Cesc, vagy rohadt sokat kér érte.(vagy Cesc nem foglal állást, és így esélytelen az üzlet)
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2009.08.10. 14:43:53

Nagyon jól cseng Fabregas neve, csak nehogy átessünk a Real szindrómába (padra is vilégsztárt vesznek)! Jó a srác, én is visszavárom, de jelenleg nem lehet kezdő ebben a csapatban! Én várnék vele még 1 évet! Keita remek kiegészítő ember, aki nem vergődik, ha csak 20 percet kap, és nem játszik rosszul! Lehet nem világsztár, de nem is kell hogy az legyen! Hasznos és jó játékos, lőtt fontos gólokat, uh szerintem nem kéne lekezelni a játékát! Henry helyén Ini tényleg jól játszott, de közel sem olyan gólerős, mint a francia! Azt a gólmennyiséget amit ő rúgott tavaly, azt Ini nem tudná hozni! Így is kiszállt már egy nagy név Eto személyében, nem lenne szabad több "gólt" elvonni onnan! Reméljük, hogy hanar sikerül beillaszkednie Zlatannak a csapatba, de biztos kell neki idő - pláne hogy még 1 meccset sem játszott a csapatban! Henry sportember, nem lesz motiválatlan idén sem! Sokszor megzörgeti majd idén is az ellenfelek hálóját!
Bocs hogy hosszú lett, de én is nehezen viselem, hogy egyeseket mennyire elkap a hév, és azokat akiket 3 hónapja szerettek, ma már egy öreg roncsnak tartanak!
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 14:38:46

Attika 25 írta:
barcafan0911 írta:Hamarosan Celtic-Arsenal bl selejtező :!:

OFF: Nem tudja valaki mikor van pontosan az a hamarosan?
Hát,augusztus 19. az szerda,akkor szoktak lenni a BL meccsek,szóval az 100% hogy azon a héten lesz,de a nap az nem biztos,mert lehet hogy már kedden,akkor is szokott 1-2 meccs lenni :wink:

Egyéként ha addig nem hozzuk el Fabregas-t akkor tuti hogy játszani fog a Celtic ellen,mert Wenger nagy ivbe szarik rá hogy ha esetleg elmegy akkor pályára léphet e uj csapatában a BL-ben,s valamilyen szinten igaza is van,mert a Celtic az nem egy olyan ellenfél aki ellen biztosra mehetnek,azt meg hogy kiessenek nem engedhetik meg maguknak :roll:
Akkor van még bő egy hete a Barcának hogy valamit elérjen. Másrészt jó lenne tudni hogy Fabregas mit gondol erről az egészről. Várok már egy nyilatkozatot tőle amiben elmondja a véleményét. Lehet hogy nem is akar MÉG idejönni. :?
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Puyol05
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1376
Csatlakozott: 2008.08.01. 20:37:32
Tartózkodási hely: Kecskemét/Freising

2009.08.10. 14:31:39

barcafan0911 írta:Hamarosan Celtic-Arsenal bl selejtező :!: Kicsit reménykedem benne hogy Cesc "valamiért,, nem lesz ott a pályán. :roll: Vagy ha esetleg az Arsenal kiesne akkor talán egy utolsó Robinhos pillanatban még jöhetne. Mondjuk egyikre sincs túl sok esély. Ha Barca komolyan gondolja Fabregas leigazolását akkor még a selejtező előtt lépnie kell.

OFF: Nem tudja valaki mikor van pontosan az a hamarosan? Ha jól tudom talán akkor ez lesz a tv2 nyitómérkőzése.
Augusztus 18, 20:45
jaja a tv2-n lesz
Üdv: Laci
I can't do this all on my own. I know, I'm no Superman!!
Koorpiklaani - Tequila
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.10. 14:29:45

Attika 25 írta:
barcafan0911 írta:Hamarosan Celtic-Arsenal bl selejtező :!:

OFF: Nem tudja valaki mikor van pontosan az a hamarosan?
Hát,augusztus 19. az szerda,akkor szoktak lenni a BL meccsek,szóval az 100% hogy azon a héten lesz,de a nap az nem biztos,mert lehet hogy már kedden,akkor is szokott 1-2 meccs lenni :wink:
OFF: Hát pontosan én sem tudom... De aug 18-án és 19-én lesznek a BL selejtező 1. meccsei! A Loki szerdán játszik... :)
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2009.08.10. 14:25:15

barcafan0911 írta:Hamarosan Celtic-Arsenal bl selejtező :!:

OFF: Nem tudja valaki mikor van pontosan az a hamarosan?
Hát,augusztus 19. az szerda,akkor szoktak lenni a BL meccsek,szóval az 100% hogy azon a héten lesz,de a nap az nem biztos,mert lehet hogy már kedden,akkor is szokott 1-2 meccs lenni :wink:

Egyéként ha addig nem hozzuk el Fabregas-t akkor tuti hogy játszani fog a Celtic ellen,mert Wenger nagy ivbe szarik rá hogy ha esetleg elmegy akkor pályára léphet e uj csapatában a BL-ben,s valamilyen szinten igaza is van,mert a Celtic az nem egy olyan ellenfél aki ellen biztosra mehetnek,azt meg hogy kiessenek nem engedhetik meg maguknak :roll:
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2009.08.10. 14:23:25

nem fogják elengedni Fabregast, az biztos. ebben biztos vagyok. de mindenképpen kellene egy Robinho minőségű játékos,meg valaki érett játékos középre 15 millió körüli összegért Gudi és Hleb helyett.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.08.10. 13:50:02

Ha Cesc-t sikerül megszerezni akkor szvsz. Nagyon megnőne az esélyünk a címvédésre a BL-ben és a Kupában. Európában továbbra is csak a 3 angol csapat jelenthet komoly veszélyt ( Mu,Chelsea,Liverpool ) de ellenünk bevetjük a nehéztűzér Ibrahimovicsot+Messi meg különben is jobbak vagyunk :) Xavi és Iniesta pihent lesz ... mert Fabregas "egyedül" bevezényeli a csapatot a Király Kupa-döntőbe és igencsak be tudna segíteni a bajnoki címbe is de az szerintem nehezebb lesz !!!!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
barcafan0911
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1142
Csatlakozott: 2008.03.07. 17:40:36
Tartózkodási hely: Balassagyarmat

2009.08.10. 13:47:39

Hamarosan Celtic-Arsenal bl selejtező :!: Kicsit reménykedem benne hogy Cesc "valamiért,, nem lesz ott a pályán. :roll: Vagy ha esetleg az Arsenal kiesne akkor talán egy utolsó Robinhos pillanatban még jöhetne. Mondjuk egyikre sincs túl sok esély. Ha Barca komolyan gondolja Fabregas leigazolását akkor még a selejtező előtt lépnie kell.

OFF: Nem tudja valaki mikor van pontosan az a hamarosan? Ha jól tudom talán akkor ez lesz a tv2 nyitómérkőzése.
A felhasználó nevemben a 0911 nem arra utal hogy terrorista vagyok. Csupán akkor születtem. :wink:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2009.08.10. 13:37:53

Hát ha Fabregas a Barcelonához el akar menni és megkéri az Arsenalt hogy hagy jöjjön el az szerintem tuti hogy elfogják engedni egyben elfogadni a 30 misis ajánlatot. És ha ez meg is történik az is tuti hogy én összecsinálom magam :D :oops: :P :lol:
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.08.10. 13:23:53

Kicsit az az érzésem,hogy Mata fog érkezni már csak..
Mivel ha jol tudom nem hosszabitott a Valenciánál...
Ez egy jó pont a távozásra,és mivel Jonathan marad igy gonodolom nem igen jön..bár..én nagyon várom :roll:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.10. 13:14:43

Szerintem Fabregas nélkül kezdjük meg ezt az idényt, túl sokat fognak érte kérni. De legalább már Fabregas is látja, hogy számítanának rá ha akarna jöhetne. Van egy olyan érzésem ha nem szerepel jól az Arsenal ebben a szezonban, akkor Fabregas elgondolkodik a távozásán.
Én minden esetre az Arsenal rossz szereplésében bízok. Szurkolni fogok a Man. City-nek és az Everton-nak, hogy jobb idényt produkáljanak és férjenek oda az első 4be kiszorítva az Arseanlt.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.08.10. 13:12:12

az ahogy Fabregas elment innen, még jól is elsülhet, ha visszajön. Mivel ő is tisztában lenne vele, hogy bizonyítania kellene és meggyőzni a kérkedőket.
amúgy az Arsenal évről évre gyengül sajnos, most már a Citynek is erősebb a kerete. mondjuk ez nem jelenti azt hogy az ágyúsok előtt végeznek biztosan, de tény hogy ha jövőre nem indulhat a bl-ben az Arsenal akkor még könnyebb lenne megszerezni Cesc-t. Jelen pillanatban nem úgy tűnik hogy Fabregas bármilyen cím megnyerésére is esélyes lenne ott, ezért talán méginkább visszajönne.
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2009.08.10. 13:10:27

Fabregast vagy valaki mást kötelező megszerezni hisz az Ibra-transfer csak szemfényvesztés volt , egy esetleges minőségi csere de lehet h ehhez is idő kell akár fél év is... vagyis igazából még nem erősítettünk a nyáron se középen se bal támadóba és ha Ibranak túl sok idő kell akkor kifejezetten gyengültünk...minimum egy Hleb -el, de a kispad mindenképp rövidebb lett ,ha jól emlékszem Pep pont az ellenkezőjét akarta a nyár elején !

Egyetértek Gekkodannal Cesc ára ügyében , mondjuk a csúnya gonosz Fabregas elhagyott minket stb. megközelítésekkel már nem igazán....de mindegy ! Biztos h van olcsóbban is jó játékos középre csak nem nagyon merül fel név.... mivel szerintem Txikiék is 2x meggondolnak még egy "Hleb-féle" üzletet aki gyakorlatilag csak költség volt egy éven keresztül !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.10. 12:19:38

Fabregas leigazolását mindenképp meg kell fontolni. Noha magam is azt mondom/mondtam, hogy egy olyan fickó nem kell ide, aki első szóra elhagyta a Barcát, és türelmetlensége miatt most súlyos euromilliókat kellene fizetnünk érte-mégis szakmailag abszolút indokolt lenne visszahozni. Jómagam már vagy fél évvel ezelőtt fejtegettem ezt a Xavi-Fabregas-Yaya középpályát Ini feltolásával. Mert azt is vegyük figyelembe, hogy Henry pótlására nincs igazán jelölt...
Ennyi pénzt kiadni egy saját nevelésért már már madridos balekságnak tűnik, de a kérdés az, Fabregas mit akar. Ha szeretne még bohóckodni londonban korelnökként az ovisok között, minden komolyabb kilátás nélkül, úgy, hogy a legtöbb elérhető dolog egy szezon végi disneyland látogatás a csapattal, ám legyen.
De ha úgy gondolja, itt lenne az ideje végre valami igazán nagyot alkotni, letenni az asztalra valamit klubszinten is, akkor el fogja érni Wenger óvóbácsinál, hogy elengedje.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2009.08.10. 12:17:22

Sanama írta:[Henry 1szezon alatt nem fog 10évet öregedni,ez az utolsó jó szezonja lehet.
haver. nálad mindenki [auto_cenzúra] aki elmult már 30 éves?

annyira gyűlölöm az ilyen mentalitást. hú, már 32 éves vki, öreg, lassú, nem tud futni, lőni, sőt már azt sem tudja gömbölyű vagy szögletes e a labda.. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Kralo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1923
Csatlakozott: 2004.10.08. 19:52:34

2009.08.10. 12:06:16

madmushroom írta: Azért nem fog jönni mert az Arsenal brutális pénzt fog kérni érte. Nem hiszem, hogy 40 millió alatt eladnák, sőt a jelenlegi piaci helyzetet figyelve körülbelül 50 millió lenne amiért az ágyúsok megválnának a vezérüktől. Majd kiderül, én Keita-t is beledobnám a cserébe :)
A pad rövidsége miatt kellene még ember a középpályás posztra. Ilyen alapon szóba sem jöhet Keita belevonása az üzletbe.
Ráadásra Keita amúgyis remek kiegészítőember.
djtrack írta:Beckham jöhetne kölcsönbe hozzánk:D azért azok a beadások Ibra fejére fantasztikusak lennének:D

na jó csak álmodom de 1nek jó volt.
Ez nálam rémálom kategória. Beadások miatt ne aggódj, főként Xavi, és Iniesta ahhoz is ért, de még lehetne sorolni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2009.08.10. 11:56:34

bingyo írta:Kellene Fabregas !
tömör, de igaz :D szerintem is kellene, és most rajta is múlik. most végre megtudjuk, hogy igazak voltak-e a hírek, miszerint ha Pep hívná, ő jönne. ha igen, szerintem is Henry kerülne ki a kezdőből. Pepnek tetszik Ini a szélen(meg tudom érteni), és Cesc az egyik(talán az egyetlen?) játékos, aki tudná őt pótolni középen. mivel ő a Barca stílusában játszik. láthattuk Hleb példáját. az Arsenalban ő volt a császár, de a Barca stílusát nem tudta fölvenni. de Cescet ahogy nézem meccsek alatt, még mindig így játszik, mint mi(és ott a válogatott is)
Moutinhot meg hagyjuk már! a Sporting játszott Bl selejtezőt, gondolom ő is... szóval max 1% esélyt látok rá(még annyit se)
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2009.08.10. 11:51:15

Beckham jöhetne kölcsönbe hozzánk:D azért azok a beadások Ibra fejére fantasztikusak lennének:D

na jó csak álmodom de 1nek jó volt.
Egyébként Moutinho az tényleg jó megoldás lenne.kicsit hasonlít a játéka Pirlo-éra.meg az ára se vmi egetrengető.
nem úgy mint azé a chirgincskijé vagy mittomén hogy hívják:D sose hallottam róla :oops: :oops: :oops: :oops:
bingyo
Barça C
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2009.03.12. 11:18:49
Tartózkodási hely: Szekelykeresztur
Kapcsolat:

2009.08.10. 11:51:10

Kellene Fabregas !
kadar zsolt
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2009.08.10. 11:42:56

lionelmessi19 írta: ...és Iniesta szerintem vitán felül jobb Henrynél baloldalt.
És így ő számítana Henry helyett a legerősebb 11 tagjának.
Hajjaj...:)
Szerintem meg "vitán felül" jobb Henry a balszélen, mint bárki más a jelenlegi csapatunkból. (De akkor mégis van vita! :D )
Vagyis lehet, h Iniesta jobb, mint Henry, ha szerinted az az elsődleges szempont egy balszélső megítélésénél, hogy "előzetes" assist-okat ad. Nekem azért Henry a jobb ott, mert ő "valódi" assist-okat ad, és gólokat lő. Az előbbi inkább egy középpályás feladata, az utóbbi pedig tényleg egy balszélsőé. Szerintem egy balszélsőnek sem volt ilyen mérlege Európában, mint Henrynak (még Ribérynek sem).

Ettől függetlenül egyetértek veled abban, h kell Fabregas, de én inkább úgy fogalmaznék, hogy két erős kezdő 11-ünk lenne más-más stratégiára.
Pl. a te általad "vitán felül jobbnak" titulált variációt én idegenbeli meccseken tudnám elképzelni, míg hazai meccseken a most fennálló verzió maradhatna.
socio66

2009.08.10. 11:30:16

joao moutinho lenne még talán az a játékos,akinek a stílusa hasonló,mint az itt játszó középpályásoké,fiatal,nem is annyira drága.
tavaly felvetődött a neve,idén nem nagyon.
nasri is jó lett volna,róla is volt szó,de végül ugye elvitték az ágyúsok,akárcsak arshavint,aki szintén valószínűleg szép dolgokat művelt volna itt..
gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2009.08.10. 11:21:53

Erről az egész sztoriról azt gondolom, hogy nekem továbbra sem kellene. Elismerem, hogy jó játékos, de pusztán türelmetlenség, na meg havi pár ezer font miatt úgy döntött anno, hogy elhagy minket. Olyan játékosokkal lehetett volna egy csapatban, mint Xavi, Iniesta, Messi. Nem ezt választotta.
Ezek után pedig súlyos pénzekért visszahoznánk egy olyan játékost, akit gyakorlatilag mi neveltünk ki a világnak a La Masia falai között. Hát nekem ez nem tetszik és baromságnak is tartom.

Piqué esete azért más, mert egyrészt olcsó volt, másrészt saját kérése volt, hogy engedjék "haza". Volt egy olyan "gentleman's agreement" a Barca és a ManU (Sir Alex) között, hogy a játékos döntését tiszteletben tartják és félreteszik az anyagi vonzatát a dolognak. Ezért jöhetett szinte bagóért haza a kis Piqué. Persze olvastuk, hogy SAF tervei között nem volt benne annyira a védő, de azok után, hogy nálunk milyen szezont futott a srác, biztos vagyok benne, hogy megállta volna a helyét Rio vagy Vidic mellett/helyén is.

Wenger más tészta, Cesc is. Eddig a játékos is elmondta, hogy egyszer majd szívesen hazatér, de most céljai vannak odaát. Wenger azért is más, mert egy kőkemény, bőr nélküli üzletember, aki szinte mást sem csinál 2 éve, mint több 100x-os hasznot keres a játékosokon (Henry, Touré, Adebayor, Overmars, stb). Teljességgel kizártnak tartom, hogy Piquéhez hasonlóan olcsón megszerezhetjük, csak mert a játékos kéri. Wenger simán lesz@rja ezeket a tényezőket. Felélték a közeljövőt, új stadiont építettek, nincs pénzük, biztosan megkérik a srác árát. Ez pedig 40 milka körül lehet.

Fabregas nem ér 40 milkát, azért sem mert türelmetlen volt, azért sem, mert mi neveltük ki és azért sem, mert egyszerűen drága lenne a padra a srác.

Biztos vagyok benne, hogy találhatunk helyette olcsóbb alternatívát is a padra, elég megnézni Felipe Melo esetét, aki az idei év egyik legjobb KP-ja volt Olaszországban és 18 milláért vette meg a Juve.

Mindig van elérhető és magas színvonalú játékos a piacon, csak legfeljebb nem kell megfizetni a nevét és ezért olcsóbb. Meg valszeg nem ül egy ekkora tapló az edzői padon, mint Wenger. Aki üzletembernek jó, de amit idén levág, azt nem nézném jó szemmel Arsenal-szurkerként.
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2009.08.10. 11:21:32

bali 15 írta:Hagyjátok már ezt a Fabregas ügyet. Nem fog idejönni úgysem. Még nem. Max majd 2-3 év múlva. De ha sikerül megszerezni az sem lenne rossz.
Azért nem fog jönni mert az Arsenal brutális pénzt fog kérni érte. Nem hiszem, hogy 40 millió alatt eladnák, sőt a jelenlegi piaci helyzetet figyelve körülbelül 50 millió lenne amiért az ágyúsok megválnának a vezérüktől. Majd kiderül, én Keita-t is beledobnám a cserébe :)
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.10. 11:12:42

Hagyjátok már ezt a Fabregas ügyet. Nem fog idejönni úgysem. Még nem. Max majd 2-3 év múlva. De ha sikerül megszerezni az sem lenne rossz.
Lezárt