Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.27. 15:25:44

Érdekes lesz a dolog. Csiga az ellen a csapat ellen (azaz ellenünk) fog játszani, ahol bizonyítania kell. Érdekes meccs lesz holnap Csigának.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2009.08.27. 15:12:28

fcbarca0827 írta:
fradika87 írta:Ez azért pofán csapott!
3-4 hónapja azt se tudta egész Európa, hogy ki ez a kimondhatatlan nevű ukrán gyerek, erre már klasszis védő.


Miért Arshavint ki ismerte anno?
Arshavint sokan ismerték 3-4 hónapja... Lényegében Arshavint kb. 1,5 éve ismeri a futballt szerető ember! (Tudod, UEFA-kupa győzelem) :wink:
Persze tudom, csak én arra értettem, hogy az uefa kupa győzelem után sok nagycsapat bejelentkezett egy akkor 26 éves játékosért, és ugyan ilyen hozzászólásokat olvastam, hogy eddig senki nem ismerte, meg hogy túl drága, meg nem állja meg egy nagycsapatba a helyét , és tessék bevállt.
És ugy gondolom hogy ezt igy nem lehet megmondani előre hogy a Csiga [auto_cenzúra] lesz , vagy jó lesz, amikor még nem láttuk játszani a Barcában.
Ezért én várnék 1-2 hónapot és utánna nyilatkoznék erről.

A pénzről meg annyit, hogy sztem nem fog hanyattvágni minket 25 milla.
matador
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 413
Csatlakozott: 2008.06.02. 15:43:35

2009.08.27. 15:09:47

fcbarca0827 írta:
fradika87 írta:Ez azért pofán csapott!
3-4 hónapja azt se tudta egész Európa, hogy ki ez a kimondhatatlan nevű ukrán gyerek, erre már klasszis védő.


Miért Arshavint ki ismerte anno?
Arshavint sokan ismerték 3-4 hónapja... Lényegében Arshavint kb. 1,5 éve ismeri a futballt szerető ember! (Tudod, UEFA-kupa győzelem) :wink:
Idióta...szerintem ő is az UEFA-kupa győzelem előttre gondolt, mert akkor tényleg senki nem ismerte. És igen, ő is pár hónap alatt lett klasszis mindenki szemében
Valbali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2008.06.25. 18:07:31

2009.08.27. 15:09:30

Barcelona: a Sahtar megerősítette Csihrinszkij átigazolását

A Sahtar Doneck vezetőedzője, Mircea Lucescu megerősítette, hogy Dmitro Csihrinszkij a Barcelonában folytatja pályafutását.
Ám az ukrán védő holnap még a katalán együttes ellen játszik majd az európai Szuperkupában a Sahtar színeiben.

„Klubunk elnöke azzal a feltétellel engedte el Csihrinszkijt, hogy pénteken még a mi csapatunkban játszik. Büszkék vagyunk, mivel a világ egyik legjobb csapatába került" - mondta Lucescu a játékosról, akiért az értesülések szerint 25 millió eurót fizet a Barca.

/nso/
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.08.27. 15:03:24

Nahát ezt az igazolást elég későre halasztották. Én csigának fogom hívni mint már többen tették előttem is. Úgy néz ki kellet védekező típusú játékost igazolnunk mert Pep is és Cruyff is így látta. Bár én nem igazán értem, de szó se róla biztos nekik van igazuk egy hangyányit jobban értenek hozzá :)
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
fcbarca0827
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3238
Csatlakozott: 2007.08.30. 14:29:21
Tartózkodási hely: Sülysáp

2009.08.27. 15:02:36

fradika87 írta:Ez azért pofán csapott!
3-4 hónapja azt se tudta egész Európa, hogy ki ez a kimondhatatlan nevű ukrán gyerek, erre már klasszis védő.


Miért Arshavint ki ismerte anno?
Arshavint sokan ismerték 3-4 hónapja... Lényegében Arshavint kb. 1,5 éve ismeri a futballt szerető ember! (Tudod, UEFA-kupa győzelem) :wink:
KowalskymegaVega,Supernem,HollywoodUndead,Fish!
Hiperkarma,VadFruttik,EstiKornél,AWS
30Y,BagossyBrothersCompany,Useme,Elefánt
Bodi
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3395
Csatlakozott: 2004.10.08. 13:59:23
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza

2009.08.27. 15:02:17

Én nem vitatom,hogy szükség van még egy védőre,és ha Pepék szerint megér ennyit az ukrán,akkor jöjjön,de sztem sokkal nagyobb szükség lenne egy bal oldali támadóra.
Egyrészt már így is bővebb a keret a védekező részlegen,mint elöl,másrészt a Barca játékát sokkal jobban meghatározza a támadó játék.
Hiába lesz jó a védelmünk,ha sérülés miatt mondjuk Messi és Iniesta hosszabb ideig nem játszhat,akkor hatalmas bajban lennénk.A BL döntőben kiderült,hogy lehet akármilyen felforgatott a védelmünk,attól még lehetünk jók.

A tavalyi keret is egyértelműen szűk volt,csak megvolt az a nagy szerencsénk,hogy nem voltak komoly sérülések.Persze ha idén se lesznek sérültjeink,akkor hozhatjuk a tavalyi szintet,de sztem nem szabad erre alapozni.Ha megnézzük az elmúlt jópár évet,mindig voltak sérülések,csak pl amikor Xavi kidőlt fél évre,volt a helyén egy Deco.
Most gyakorlatilag a 3 támadó posztra van 3 olyan játékosunk,akit egy Chelsea ellen is nyugodtan bevethetünk,de ha idevesszük Bojant,még akkor is kevesen vannak 4-en. Pedrotól én még nem várok sokat,de ne legyen igazam.

Szóval a lényeg,hogy ha van fölös 25 millió,azt lehet jobb lenne mondjuk Matára fordítani,dehát Pep jobban ért hozzá és remélem neki lesz igaza.
Avatar
fradika87
Barça B
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2007.08.10. 07:59:29

2009.08.27. 14:56:53

Ez azért pofán csapott!
3-4 hónapja azt se tudta egész Európa, hogy ki ez a kimondhatatlan nevű ukrán gyerek, erre már klasszis védő.


Miért Arshavint ki ismerte anno?
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.27. 14:37:33

Barcaádám írta:hát ha igaz a hír és tényleg jön én nem örülök neki.
lehet hogy jó de azért nem olyan nagy név hogy 25-t kiadjunk érte.

Henriquet meg lepasszolják Cácerest már le is passzolták.

Ha jön remélem Márquez fog játszani a védekező középpályás szerepkörében, ott is jó és szükség is lesz az ANK idején...

mondjon bárki bármit én nem ezt az igazolást ellenzem.


majd ha nagyon jól játszik legalább egy Rafa szinten megbékélek vele...
Azért vagyunk emberek, hogy a véleményünk a sajátunk legyen, még, ha különbözik is másétól!:-)
Úgy gondolom Csigát még egyikünk sem igazán látta játszani, vagy, ha mégis, akkor talán egy-két meccsen. Nekem a srác teljesen fekete ló, de Guardiola ragaszkodása nem lehet véletlen, kíváncsian várom a bemutatkozását, mert a Madridot meg kell előznünk a bajnokságban, és várhat rá jópár fontos meccs a BL-en kívül is! Annak örülnénk mindannyian, ha az érzéseid teljesen ellenkező fordulatot vennének a sorozatos jó játéka folytán.:-) És elkezdenéd sajnálni később, hogy a BL-ben miért nem játszhat. Az áráról meg annyit, tényleg nem aprópénz, de ha valaki lemond évi 1,8 millió euróról, csak, hogy nálunk játszhasson, az nem semmi. Nálunk az egyik leggyatrábban kereső játékos lesz és úgy gondolom nem az az általános, hogy egy 3 millát kereső játékos az éves keresetének csak töredékét kapja meg. Még szerződésének utolsó évében is csak 2 milliót fog keresni, és így tényleg olyan mint, ha a 25-ből lekarcolnánk évente a 3 és az aktuális kereset közti különbséget, ami köbö 7 milka, de azért még úgy sem tűnik ócsónak!:-)
Holnap már péntek, megint BARCELONA, függőségem kielégítve!:-)
A feleségem azt mondta: "szólj már be a szolgáltatónak, hogy 64 csatornára vagyunk előfizetve, de csak a sportcsatornák jönnek be állandóan!:-) Lehet, hogy vennünk kell neki is egy tévét az istállóba!

Hajrá Barca!
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.27. 14:36:29

barka írta:Sziasztok!

Szerintem is nagy hülyeség Chygrynskiy-ért ennyit kiadni. Jól meg szívjuk vele, mint a Caceressel, pedig ő legalább a spanyol ligában játszott és nem is rosszul, és fele ennyibe került. Csak hát Pepnek nem tetszett és szinte sose játszatta. Azért nem kénne a padra ennyiért vásárolni. Főleg, hogy Guardiola azt nyilatkozta, hogy nem tud más védőt elképzelni mert csak ő felel meg számára. Hát legyen így,de én azért nem hiszem, hogy nem találtunk volna ugyan ilyen képességű játékost, aki fele ennyibe kerül.
Ha meg belegondolok, hogy Maxvell 5 millió volt, és nem kicsit játszott eddig jól, akkor már a fejemet is fogom! Fel kénne ébredni!
Remélem a holnap esti meccsen rúgunk róla vagy hármat és átgondolják ezt a transzfert!

Hajrá Barca!
Nem hiszem, hogy játszani fog ellenünk, ha már leigazoltuk. Másrészt meg nem hinném, hogy akkora hiba lenne a leigazolása könyörgöm bízzunk már Pep-ben ;) nem véletlenül Ő az edző és tavaly sem csak ücsörgött és ahogy látom Ibra-ból sem maradt egy vadállat hanem egy kellemesen agresszív ember aki nagy hasznunkra lesz és már senki sem ellenkezik ellene. :) Hajrá Csiga Gyerünk Ibra és Forca Barca :)
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.27. 14:35:59

Gyurinho írta:Anderson kb. a vicc kategória ahhoz képest ,hogy irányító középpályás (bár mostmár ki tudja) a kapuval nincs nagy barátságban nem is tudom ,hogy egyáltalán lőtt-e gólt tétmeccsen de ha igen nem sokat..
Emelett szerintm teljesen átlagos ,elveszne a labdazsonglőrök közt a Barcában.Szerintem.
Lőtt gólt tétmeccsen csak itt olyan keveset hogy mindenki elfelejtette hogy ki is ő valójában. A Gremio-ban és a Porto-ban nagyon jó volt.
És végül is logikus az a kijelentése hogy most hogy CR elment sokkal több lehetősége lesz neki is.
Gyurinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 863
Csatlakozott: 2008.07.18. 11:06:00
Tartózkodási hely: Budapest

2009.08.27. 14:33:26

Anderson kb. a vicc kategória ahhoz képest ,hogy irányító középpályás (bár mostmár ki tudja) a kapuval nincs nagy barátságban nem is tudom ,hogy egyáltalán lőtt-e gólt tétmeccsen de ha igen nem sokat..
Emelett szerintm teljesen átlagos ,elveszne a labdazsonglőrök közt a Barcában.Szerintem.
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.08.27. 14:30:06

Hát volt róla szó hogy Fergi elaakarja adni mert jincs vele megelégedve (1-2 helyen megjelent ez a cikk) de hát ugy látszik mégse. pedig sztem lelehetett volna csapni rá
Visca El Barca
Kép
Avatar
barka
Jugador del Barça
Hozzászólások: 218
Csatlakozott: 2008.04.01. 12:56:28
Tartózkodási hely: Vác

2009.08.27. 14:27:20

Sziasztok!

Szerintem is nagy hülyeség Chygrynskiy-ért ennyit kiadni. Jól meg szívjuk vele, mint a Caceressel, pedig ő legalább a spanyol ligában játszott és nem is rosszul, és fele ennyibe került. Csak hát Pepnek nem tetszett és szinte sose játszatta. Azért nem kénne a padra ennyiért vásárolni. Főleg, hogy Guardiola azt nyilatkozta, hogy nem tud más védőt elképzelni mert csak ő felel meg számára. Hát legyen így,de én azért nem hiszem, hogy nem találtunk volna ugyan ilyen képességű játékost, aki fele ennyibe kerül.
Ha meg belegondolok, hogy Maxvell 5 millió volt, és nem kicsit játszott eddig jól, akkor már a fejemet is fogom! Fel kénne ébredni!
Remélem a holnap esti meccsen rúgunk róla vagy hármat és átgondolják ezt a transzfert!

Hajrá Barca!
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.08.27. 14:24:25

gygerike írta:
danikaa10 írta:
gygerike írta:Én még megprobálnám Andersont leigazolni ha tényleg hogy eladó, ugy is akkartak 1 vkp-át és ő nem csak ott vethető be szerintem jó vétel lenne
Szerinted mindenki jó lenne. Volt egy- egy kis cikk is róla?? Nem.

Am: http://www.manutdfanatics.hu/index.php?n=1251280928 :wink:
Nem azért csak mivel ugy is vkp-át kerestünk , és Mascerano szerződtetni is akartuk , Csak Anderson jóval fiatalabb, bőven jó lene, és valószinű hogy ha el akkarták volna adni akkor nem is kérnek olyan hatalams összeget, De hát igy nincs rá esély ugy hogy kár is ezzen vitakozni
Anderson eladó? Csak úgy felhívom a figyelmet arra hogy Anderson amúgy egy rohadtul technikás játékos csak Fergie nevelt belőle egy állatot. Néha mutat is valamit az igazi énjéből. Pélául a BL döntőben kiosztott egy óriási kötényt toure-nak. És nemrég lőtt egy szép szabadrúgásgólt egy felkészülési meccsen. És most olvasom róla hogy az igazi posztja a támadó középpályás s a bal oldalon is szívesen játszik. Egyszóval semmi köze a védekező kp poszthoz. De most mondtátok hogy kell egy vkp egy támadó kp és egy bal oldali támadó egyszerre.
Igazi univerzális játékos. Tényleg eladó? Ja látom hogy maradni akar. Akkor ez kilőve.
És mégegyszer: welcome Chigrinsky. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bali 15 2009.08.27. 14:30:45-kor.
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2009.08.27. 14:22:02

Titinho írta:
Na majd meglátjuk, de mégegyszer mondom, nem értek vele egyet, sőt az utóbbi évek leghülyébb igazolásának tartom az ára meg kész vicc!

Év végén ugye az ÉV SZAVAZÁSÁN belül, legalább már megvan a "Az év csalódása Barcelonában" pont nyertese! :?
Szerintem egy kicsit eltúlzod ezt a magabiztosságot a jövőjére nézve. Nem mondom, nem ő lesz a legjobb igazolása a Barca történelmében, de azt sem hogy, ahogy te írtad "a leghülyébb", majd meglátjuk. Igaz nemzetközileg még nem klasszis, de itt azzá válhat, és az is igaz, hogy ugyan úgy eltűnhet mint Cáceres (bár ebben kétségeim vannak), de én, az ukrán válogatott összes meccsét (na jó nem, 1-2 kivételével) láttam amióta ő válogatott és bízok benne, látván a teljesítményét a nemzeti csapatában, hogy nem fog. Ráadásul védekező kp-ként is belehet vetni, de szerintem nem ott fog rá Pep számítani.

Az ára: igen, még így is magasnak tartom, annak ellenére, hogy nagyon akartam azt, hogy itt kergesse a labdát, ez van.
Remélem ha jól fog teljesíteni, megbékélsz vele.
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2009.08.27. 14:16:14

Örülök h Pep megkapta az emberét! Hleb és Caceres valóban nem vált be, de Pique és Alves ugyanakkor túl is szárnyalta a reményeket!
Én nem akarok véleményt alkotni Csigrinkijről, mert nem nézem az ukrán bajnokságot, max 2-3 meccsét láthattam, azon se figyeltem a játékát. Szóal örülök h Pep tervei sikerültek, mostmár nagy érdeklődéssel figyelem az új védőnk játékát.
Mellesleg az lenne a nagy slusszpoén, ha jönne még 1 kretív kp is. Hiszen van még 4 nap. :lol: :lol:
A Fifa egy szégyen
Avatar
gygerike
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1008
Csatlakozott: 2009.08.12. 21:21:41
Tartózkodási hely: Acapulco

2009.08.27. 14:12:06

danikaa10 írta:
gygerike írta:Én még megprobálnám Andersont leigazolni ha tényleg hogy eladó, ugy is akkartak 1 vkp-át és ő nem csak ott vethető be szerintem jó vétel lenne
Szerinted mindenki jó lenne. Volt egy- egy kis cikk is róla?? Nem.

Am: http://www.manutdfanatics.hu/index.php?n=1251280928 :wink:
Nem azért csak mivel ugy is vkp-át kerestünk , és Mascerano szerződtetni is akartuk , Csak Anderson jóval fiatalabb, bőven jó lene, és valószinű hogy ha el akkarták volna adni akkor nem is kérnek olyan hatalams összeget, De hát igy nincs rá esély ugy hogy kár is ezzen vitakozni
Visca El Barca
Kép
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2009.08.27. 14:10:46

Titinho írta:. . .
Viszont őket mindenki úgy várta, hogy mekkora játékos, Chygrynskiy pedig majdnem Perezék beépített embere. :) Remélem működik a fordított arányosság.
Avatar
matyi25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2009.01.17. 20:55:15
Tartózkodási hely: Szlovákia

2009.08.27. 14:08:34

Ezzel meg is van az idei utolsó igazolásunk. Én bízok Pepben, majd kiderül, hogy muzsikál utánna írok róla véleményt ha láttam itt játszani.

Valamint szerintem idén fogunk igazolni télen, januárban az ANK miatt. Kérdés kit.
Kép
Visca el Barca

6 KUPA - 2008-2009 történelem
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.27. 14:08:18

ab1daL írta:Egy kérdés, mert nem vagyok benne biztos. Csigrinszkij mostmár biztos hogy jön, de a BL-ben nem játszhat. Ez azt jelenti hogy csak a csoportkör küzdelmei alatt nem játszhat, vagy az egész BL-ben (beleértve a nyolcaddöntőt, negyed-,elődöntőt? és persze a döntőt is ;) ?
Mért a döntő nem tartozik bele a blbe? :) Természetesen az egészet kikell hagynia.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2009.08.27. 14:03:39

messi1996 írta:Nem értek egyet veled!ez nbem pénzszórás ha egy klasszis védőért 25 milliót adunk!ugy hogy alig kap fizetést!
Ez azért pofán csapott! :wink:
3-4 hónapja azt se tudta egész Európa, hogy ki ez a kimondhatatlan nevű ukrán gyerek, erre már klasszis védő. :)

Nem győzöm hangsúlyozni, hogy nem értek vele egyet, akárhogy akarja Pep. Hlebet és Cácerest is ő akarta, nézzük meg most hol vannak. Tavaly mindkét játékos bemutatásán ugyanígy el volt ájulva a két játékostól mint most Csigától. :?

Na majd meglátjuk, de mégegyszer mondom, nem értek vele egyet, sőt az utóbbi évek leghülyébb igazolásának tartom az ára meg kész vicc!

Év végén ugye az ÉV SZAVAZÁSÁN belül, legalább már megvan a "Az év csalódása Barcelonában" pont nyertese! :?
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2009.08.27. 14:01:46

Egy kérdés, mert nem vagyok benne biztos. Csigrinszkij mostmár biztos hogy jön, de a BL-ben nem játszhat. Ez azt jelenti hogy csak a csoportkör küzdelmei alatt nem játszhat, vagy az egész BL-ben (beleértve a nyolcaddöntőt, negyed-,elődöntőt? és persze a döntőt is ;) ?
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2009.08.27. 14:00:09

Üdv a Barcában Csigrinszkij :wink:

Én örülök, h leigazoltuk. Nekem nagyon tetszik a játéka. Fiatal, erős, egy védőhöz képest technikás.
23 éves, ha bevállik akár 8-9 évig is játszhat itt.

Az ára pedig nem nagyon érdekel. Ha a szakértők azt mondják, h megéri akkor szerintem ez igy is van.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
danikaa10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1370
Csatlakozott: 2009.05.24. 19:20:25
Tartózkodási hely: Győr

2009.08.27. 13:59:23

gygerike írta:Én még megprobálnám Andersont leigazolni ha tényleg hogy eladó, ugy is akkartak 1 vkp-át és ő nem csak ott vethető be szerintem jó vétel lenne
Szerinted mindenki jó lenne. Volt egy- egy kis cikk is róla?? Nem.

Am: http://www.manutdfanatics.hu/index.php?n=1251280928 :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára danikaa10 2009.08.27. 14:00:14-kor.
Valdes; Alves - Puyol - Piqué - Abidal; Iniesta - Torué - Xavi; Messi - Ibrahimovic - Henry.
Kép
Lezárt