Barca Igazolások 2009-2010

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Örülnél-e Robinho esetleges leigazolásának?

Igen, már a télen meg kéne szerezni
235
47%
Igen, de ráér nyárig
69
14%
Nem, elég mély a keret így is
39
8%
Nem, van nála jobb játékos is a piacon
159
32%
 
Szavazatok száma: 502
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.12.04. 15:54:33

Barca_10 írta:Lehet hogy hülyeséget fogok mondani de:ha idén az Arsenal újfent nem nyer semmit és a BL-be sem jut be,pl.a City vagy a Tottenham-esetleg mindkettő-megelőzi szerintem Fabregas meg fogja nyitni az útját Barcelonába.Oké,hogy most az nyilatkozza,hogy nem hadja el az Arsenalt,de egyszer ő is bele fog unni a sikertelenségbe-legalábbis szerintem.
Nem hülyeség ez amit mondasz. Kb én is ugyan erre számítok csak 2-3 év múlva. Amíg úgy látja, hogy eredményes lehet a csapata addig jól is érzi ott magát. Mikor nem nyernek semmit felteszi majd magának azt a kérdést, hogy még meddig akarja ezt csinálni és mikor jön el a váltás ideje. Azért 2-3 évről beszélek mert addigra talán Xavi is kevesebbet fog bírni. Nincs semmi értelem Fabregasnak ide jönni amíg a válogatotthoz hasonlóan semmi esélye az alap kezdőbe. Persze mondhatjuk, hogy kellenek a jó cserék is, de meggyőződésem, hogy ő nem egy jó csere akar lenni hanem alap kezdő játékos.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2009.12.04. 15:46:13

Lehet hogy hülyeséget fogok mondani de:ha idén az Arsenal újfent nem nyer semmit és a BL-be sem jut be,pl.a City vagy a Tottenham-esetleg mindkettő-megelőzi szerintem Fabregas meg fogja nyitni az útját Barcelonába.Oké,hogy most az nyilatkozza,hogy nem hadja el az Arsenalt,de egyszer ő is bele fog unni a sikertelenségbe-legalábbis szerintem.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Xavinho
Capitá del Barça
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2005.09.24. 22:48:54

2009.12.04. 15:30:54

Robinho-ról: gyors,jól cselez, gólveszélyes, két védő figyelmét biztosan leköti. Jobb embert nem nagyon tudnék jelenleg erre a posztra,olyat főleg nem,aki meg is szerezhető.( Én személy szerint ilyen Suárez-félékben nem nagyon hiszek.Zsákbamacska mindegyik.)
Összjátékban kellene még javulnia szerintem,de Pep-nek jó eséllyel sikerülhet beépíteni a csapatba.
Az eddigi pályafutását tekintve igazán jó csapatban még nem volt esélye játszani,mert bár a reál sztárcsapat,ez tagadhatatlan(akármennyire nem bírom őket),de abban az időszakban,amikor Robinho náluk volt, nemzetközi szinten nem volt esélyük címeket nyerni, a bajnokságot pedig azért (is!) húzták be könnyebben,mert nálunk krízis volt. Ráadásul akkoriban Robinhot Shuster előszeretettel mellőzte, Capellonál sem mindig kapott szerepet. A city pedig szerintem enyhén szólva sem jó csapat. Inkább úgy mondanám,hogy sok jó játékos,akiket össze tudtak szedni az arab tulajok.
Nálunk a közeg adott lenne a kis brazilnak,hogy bizonyítsa,hogy méltán mondták Pelé-utódnak (főleg egy Maradona -utóddal egy csapatban :P ).
Összegezve: nagyon szívesen látnám őt a Barcában, és ha Pepnek is kell,akkor a pénz nem lesz akadály (mint pl. Csigánál sem volt az - bár ő szerintem messze nem ért annyit,de mostmár mind1)
Avatar
Zlatan Boy
Barça B
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2009.07.28. 12:43:06

2009.12.04. 15:19:39

Valaki hallott már erről az Abdou Traoréről???Mert állitólag a média szerint érdeklődünk iránta. :idea: :shock:
Kép
http://translate.google.hu/translate?hl ... port.es%2F
Kép
Ferry Corsten:Fontos, hogy igazán higyj abban, amit csinálsz és ne arra törekedj mindenáron, hogy trendi legyél. A lényeg, hogy próbálj egyedi lenni és figyelj oda arra, hogy ne koppints másokat.
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.04. 14:42:57

Messi10 írta:Nani egy ötlet volt csak amú sztem tudná hozni a Barca szintjét mert egy jó képességű játékos! Csak azért írtam a nevét mert hát ö menne engednék is és olcsó lenne! Robinho-val sztem sokat erősödnénk de egy akadálya lesz sztem az üzletnek a pénz! Nem akar már sokat költeni a Barca idén! Én azért kételkedek az ö leigazolásába mert sztem a Csigáért sok pénzt adtak így már nem akarnak költeni! De ami viszont Robinho mellett szól az a elnök választás! De majd kiderül h mi lesz én kíváncsian várom...:D
Szerintem, ha a "szakmai stáb" úgy dönt, Robinho jönni fog, a pénzen nem múlik majd a dolog. Tudja mindenki, hogy a brazil nem 5-10 millióért fog klubot cserélni, ha... Az meg, hogy 25 vagy 30 vagy 35 milcsi, nem lesz szempont, amennyiben Őt akarjuk. :D
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Messi10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.09.13. 16:49:29

2009.12.04. 13:19:39

Nani egy ötlet volt csak amú sztem tudná hozni a Barca szintjét mert egy jó képességű játékos! Csak azért írtam a nevét mert hát ö menne engednék is és olcsó lenne! Robinho-val sztem sokat erősödnénk de egy akadálya lesz sztem az üzletnek a pénz! Nem akar már sokat költeni a Barca idén! Én azért kételkedek az ö leigazolásába mert sztem a Csigáért sok pénzt adtak így már nem akarnak költeni! De ami viszont Robinho mellett szól az a elnök választás! De majd kiderül h mi lesz én kíváncsian várom...:D


Amú nem ide tartozó hír: A madrid kinézte magának Dzsudzsákot sztem kamu de érdekes pletyka:D
Csak a Barca!!!!!
És legfőbb kép Messi!!!!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.04. 11:20:55

Chino írta: Silva pedig nagyon jó játékos, de arra a posztra egy igazi szélső kell. Ahogy láttam ő jobban érzi magát kp-n, nem vérbeli szélső.
Silvával kapcs. sajna igazad van, nem vérbeli szélső, csak nagyon jó playa, és nekünk balszelő kell! :)
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.12.03. 22:10:21

bali 15 írta: És hát úgyis fiatal kell ő pedig többet tett már le az asztalra mint pl. Pedro,Gai vagy Jeffren. Ráadásul PL-ben edződött. Bár éppen ezért rinyál hogy semmit sem edződik. :D
Többet tett le az asztalra mint Gai vagy Jeffren? Ne haragudj már de mennyi lehetőséget kaptak? Mert nem sokat. Nem lehet elvárni tizenéves srácoktól hogy ennyi idő alatt történelmet írjanak. Nani rinyál hogy nem játszik eleget? És Gai vagy Jeffren.
Ráadásul minek ide egy újabb fiatal "tehetség". Az pedig nem tudom miért előny hogy a Pl-ben edződött. Teljesen más bajnokság, teljesen más stílus. Ez nem feltétlen előny, sőőt!
Robinhoval is lehet hosszútávra tervezni. Azért nem egy matuzsálem, és a ligában sztem bizonyított. Már amennyi esélyt kapott. Egy kreativ szélső, aki képes villanni, húzni váratlanokat és aki gólerős, ez jelenleg csak a másik oldalon van. Egyelőre ezt csak Robinho-ban látom, aki most mozdítható. Ráadásul játszhat a Bl-ben is.
És télen kellene megszerezni sztem, mert jó lenne hogy ha mire Titi megy az "utódja" már valamilyen szinten beilleszkedne, felvenné a ritmust. Természetesen a kölcsön + opció lenne a legjobb de nem hiszem hogy ez megvalósulhat.
Cesc-t pedig sztem még korai lenne hozni, ráadásul az Arsenalban most ő az ász, csapatkapitány stb. Az ára így is -úgyis horribilis lenne. Nem hiszem, hogy más csapathoz igazolna, legfeljebb iszonyatos áron. Silva pedig nagyon jó játékos, de arra a posztra egy igazi szélső kell. Ahogy láttam ő jobban érzi magát kp-n, nem vérbeli szélső.

Ja, amúgy tud valaki vmit arról, hogy a Real valami előszerződést kötött volna Silvára a nyáron? Asszem az Elmundo hozta le hogy állítólag 25 millában egyeztek meg.
Forca Barca!!!!
Avatar
senkialfonz40
Capitá del Barça
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2009.06.22. 19:46:19
Tartózkodási hely: Budapest

2009.12.03. 20:54:50

Messi10 írta:...Nani
Szerintem abszolút nem meggyőző, nem akarom bántani, de egy C.R. klón gyengébb kivitelben(mozgására értem). Én nem szeretném!
Még Robinhoval kapcs. is kétkedő vagyok, bár jó játékosnak tartom. Nálam Mata a favorit vagy Silva. Ribery is ok., de Ő valószínűleg már Madrid mezben alszik. :?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára senkialfonz40 2009.12.04. 11:14:07-kor.
" Lionel az után a futballista után kapta a nevét, aki szerintem minden idők legnagyobb játékosa, és az én példaképem. Remélem, úgy fog majd játszani, mint az apja, mert úgy, mint Messi lehetetlen." Antonio Cassano
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2009.12.03. 20:14:35

Sanama írta:Bali15...

Igen. Ibra top5ös a posztján
Nani meg egy fiatal "tehetség"

azért nem ugyanaz a kettő :roll: :roll: :roll:
jó az még top1-nek is
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.12.03. 19:58:29

Sanama írta:Bali15...

Igen. Ibra top5ös a posztján
Nani meg egy fiatal "tehetség"

azért nem ugyanaz a kettő :roll: :roll: :roll:
Hogy jön ide az hogy Top 5? Én a személyiségükről beszéltem.
](*,)
Igen fiatal tehetség, amúgy is azt akar itt mindenki de én amennyit láttam tőle abból arra következtetek hogy nagyon elvan hanyagolva. És hát úgyis fiatal kell ő pedig többet tett már le az asztalra mint pl. Pedro,Gai vagy Jeffren. Ráadásul PL-ben edződött. Bár éppen ezért rinyál hogy semmit sem edződik. :D
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2009.12.03. 19:52:26

Bali15...

Igen. Ibra top5ös a posztján
Nani meg egy fiatal "tehetség"

azért nem ugyanaz a kettő :roll: :roll: :roll:
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2009.12.03. 19:47:17

LG írta:
Messi10 írta: "Szintén a manchesteriekhez kapcsolódó hír, hogy a nemrég Fergusont erőteljesen kritizáló Nani valószínűleg már januárban új csapatba kerül. A szélsőt teljesen elszigetelte az együttestől a skót tréner, már a cserék közé sem jelölte az utóbbi időben. Az is sokat mondó, hogy az A-keret tagjai közül csak Nani nem vett részt a hétvégi jótékonysági UNICEF-vacsorán."

Szerintem ez nagyon érdekes és nagyon kapóra jöhetne a Barcának! Ha már Angliába járnak Txikék akkor megérdeklődhetnék igazán Nani "árát":D:D!!

Ki mit szól hozzá?
Dehogy kell nani...nagyon gyenge játékos, semmivel sem tartom többre mint Pedrot, de még Jeffrennél sem.
Dehogy nem!! Szerintem nagyon jó lenne itt. Tipikus vonalszélső, de ha kell gólokat is lő. Az egójával igaz van egy kis baj, dehát Ibrával kapcsolatban is ezt mondtuk, egy kis fejmosás Pep-től és szerintem lehetne alázatot nevelni a kis pukkancsba. :D . Fiatal ,kiaknázatlan és csak 10 millió.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2009.12.03. 19:16:34

Messi10 írta: "Szintén a manchesteriekhez kapcsolódó hír, hogy a nemrég Fergusont erőteljesen kritizáló Nani valószínűleg már januárban új csapatba kerül. A szélsőt teljesen elszigetelte az együttestől a skót tréner, már a cserék közé sem jelölte az utóbbi időben. Az is sokat mondó, hogy az A-keret tagjai közül csak Nani nem vett részt a hétvégi jótékonysági UNICEF-vacsorán."

Szerintem ez nagyon érdekes és nagyon kapóra jöhetne a Barcának! Ha már Angliába járnak Txikék akkor megérdeklődhetnék igazán Nani "árát":D:D!!

Ki mit szól hozzá?
Dehogy kell nani...nagyon gyenge játékos, semmivel sem tartom többre mint Pedrot, de még Jeffrennél sem.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2009.12.03. 17:39:47

Úgy gondolom jelen pillanatban, hogy Robinho az egyetlen aki megközelítőleg tudná azt a játékstílust, mozgékonyságot képviselni amit Messi mutat a jobb oldalon. Ez a két ember nagyszerűen szét tudná húzni az ellenfél védelmét. Középen Ibra, Xavi, Ini pedig bárkit kipasszolgatnak. Nagyon hiányzik a bal oldalról is egy Messi típusú játékos. Én Robinhoban látom a megoldást.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
vargaakos
Capitá del Barça
Hozzászólások: 648
Csatlakozott: 2008.11.21. 15:47:12
Tartózkodási hely: Nagyszekeres/Budapest

2009.12.03. 17:31:32

westerngom írta:
Cáceres14 írta:most akkor robinho fog jönni januárban?
MrPiedone írta:Istenem, úgy látszik te sem álltál sorban, mikor az észt osztogatták...
Te pedig feleslegesen ne gázolj bele másba!, bármennyire is minősíti a kérdése!
Ő már valószínűleg ismeri Cáceres14 nevű felhasználó társunkat és az ő hozzászólásait. Nem erre a mondatra szólt szerintem a válasz hanem az ő folyamatos tevékenységére. Bocs hogy beleszóltam.
On: Úgy gondolom érkezni fog Robinho. A kölcsönszerződés lenne a legmegfelelőbb opció és bízok benne hogy össze is jön.
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2009.12.03. 17:26:41

Cáceres14 írta:most akkor robinho fog jönni januárban?
MrPiedone írta:Istenem, úgy látszik te sem álltál sorban, mikor az észt osztogatták...
Te pedig feleslegesen ne gázolj bele másba!, bármennyire is minősíti a kérdése!
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2038
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2009.12.03. 17:14:44

Messi10 írta:Robinho-val sokat erősödne a keretünk de egy kicsit drágának tartom! Most olvastam egy olcsóbban megszerezhető hasonló képességű játékosról aki nem más mint : Nani

"Szintén a manchesteriekhez kapcsolódó hír, hogy a nemrég Fergusont erőteljesen kritizáló Nani valószínűleg már januárban új csapatba kerül. A szélsőt teljesen elszigetelte az együttestől a skót tréner, már a cserék közé sem jelölte az utóbbi időben. Az is sokat mondó, hogy az A-keret tagjai közül csak Nani nem vett részt a hétvégi jótékonysági UNICEF-vacsorán."

Szerintem ez nagyon érdekes és nagyon kapóra jöhetne a Barcának! Ha már Angliába járnak Txikék akkor megérdeklődhetnék igazán Nani "árát":D:D!!

Ki mit szól hozzá?
Nekem Nani kicsit Quaresmás. Jó játékos, de vajon hasznos is lenne, annyira amennyire kell?
Én sokkal inkább Robinhot választanám. Meg Nani inkább vonal szélső, aki elfut a szélen, aztán beadja. Nekünk meg egy mozgékony támadó kell, aki gólerős is és képes sok helyváltoztatásra illetve a középcsatárral helycserére, meg ilyenek. Jelen pillanatban Robinho a legalkalmasabb arra, hogy majd átvegye Henry helyét.
Kép
Messi10
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2006.09.13. 16:49:29

2009.12.03. 17:06:25

Robinho-val sokat erősödne a keretünk de egy kicsit drágának tartom! Most olvastam egy olcsóbban megszerezhető hasonló képességű játékosról aki nem más mint : Nani

"Szintén a manchesteriekhez kapcsolódó hír, hogy a nemrég Fergusont erőteljesen kritizáló Nani valószínűleg már januárban új csapatba kerül. A szélsőt teljesen elszigetelte az együttestől a skót tréner, már a cserék közé sem jelölte az utóbbi időben. Az is sokat mondó, hogy az A-keret tagjai közül csak Nani nem vett részt a hétvégi jótékonysági UNICEF-vacsorán."

Szerintem ez nagyon érdekes és nagyon kapóra jöhetne a Barcának! Ha már Angliába járnak Txikék akkor megérdeklődhetnék igazán Nani "árát":D:D!!

Ki mit szól hozzá?
Csak a Barca!!!!!
És legfőbb kép Messi!!!!!!
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.01. 19:57:31

Egyébként én örülnék Robinho leigazolásának. Szerintem jelenleg nincs a piacon jobb lehetőségünk, és nekünk minél hamarabb szükségünk van egy balszélső-támadóra. Ribéry tökéletes lett volna erre a célra, de rá már az esély szinte egyenlő a nullával, ha valami csoda folytán mégis összejönne, akkor sem most télen, főleg, hogy a nyilatkozataival eléggé kiverte a biztosítékot nálam. Ráadásul, ha Robinho-t elhozzuk, a BL-ben is játszhatna, már idén is. Nálam még esetleg Silva lenne esélyes, de őt tuti nem engedik el, és szerintem Robinho eleve jobb választás lenne. Az pedig, hogy Angliában nem megy neki olyan jól a játék, nem jelenti azt, hogy nálunk is így lenne. Szerintem a mi stílusunk biztosan jobban feküdne neki, és Pep is helyrerakná a srácot. Sokan mondják, hogy nagy partiarc, sokat bulizik, és egy kicsit lusta. Ezt Pep meg tudná oldani sztem. Egy kis idő kellene neki a beilleszkedéshez, és újra nagyon jó, hasznos játékos lenne. Ja, és véleményem szerint mindenképpen megvenni kellene, nem kölcsönbe, mert én hosszabb távra terveznék vele. Főleg, ha kölcsönbe vesszük, és jól játszik, mi pedig meg akarjuk tartani, sokkal több pénzt kérne érte a City, mint ha eleve megvennénk. Nekem ez a véleményem a "Robinho-ügyről".
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2009.12.01. 19:43:40

Neeee... Defoe! Eszméletlen az az ember... Hihetetlenül bírom, szerintem a legjobb angol csatár, de nem fog idejönni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.01. 19:41:56

Cáceres14 írta:most akkor robinho fog jönni januárban?
Istenem, úgy látszik te sem álltál sorban, mikor az észt osztogatták... Az, hogy tárgyalások vannak, és meg van az esély a leigazolására, meg, hogy itt most erről megy a téma, még nem jelenti azt, hogy jönni fog. Sok ilyen biznisz esett már a kútba, amire az újságok már szinte biztosat mondtak (Pl. Ribéry-ügy).
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.01. 19:36:51

MrPiedone írta:Kösz a segítséget, már ki is szedtem az egyiket.
Ja, és bocs az OFF miatt.
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Cáceres14
Jugador del Barça
Hozzászólások: 127
Csatlakozott: 2008.07.28. 16:59:19
Tartózkodási hely: Magyarország

2009.12.01. 19:35:56

most akkor robinho fog jönni januárban?
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2009.12.01. 19:33:17

maister6000cm3 írta:Bocsi h így közbeszólok, de ha jól tudom, nem lehet 2 aláírás képed...vedd ki sztem mielőtt a modik striguláznának... :roll:
Egyébként Cáceres14-től már megszokhattuk az efféle névdobálózásokat...
Kösz a segítséget, már ki is szedtem az egyiket.
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Lezárt