Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Ibra99
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2010.02.27. 15:16:38
Tartózkodási hely: Szerbia Mohol, 24435
Kapcsolat:

2010.04.27. 17:16:54

Ibra, Eto'o kiköpott mása, aki nem hiszi járjon utána ezért igazolták:

http://www.youtube.com/watch?v=EndvvBbX ... re=related
„Öt esztendőre írtam alá, nagyon boldog vagyok itt, és eszem ágában sincs eligazolni Barcelonából.”-mpndta Ibrahimovics
Forza Barca
Barca 4ever
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.27. 16:34:01

LG írta:...
Persze, nekem ezt nem kell mondanod... ;)
Ezt csak egy olyasféle "szemfelnyitásnak" szántam azok számára,akik Eto'o-t követelték vissza szerda után.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1618
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2010.04.27. 00:29:20

Szerintem a Barça mindig favorit. Minden sorozatban, amiben éppen játszunk, favoritok vagyunk. Ezért vagyunk a Barcelona.

Jól beszél a colos. Ki képes kettővel nyerni otthon, ha nem a Barcelona??
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.26. 22:41:41

Öcsém ez a videó. Nagyon jó. Ez a srác ilyenekre képes és még a tizedét sem mutatta meg nekünk. Most hétvégén is csodálkoztam , alig tud megverni egy védőt egy az egyben, közben pedig ilyeneket tud. 8) Go Zlatan!
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Entonii8
Barça B
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2009.03.30. 20:58:31
Tartózkodási hely: Vác

2010.04.26. 21:51:44

http://www.youtube.com/watch?v=0qVpaoGigwc

Lehet,h már volt linkelve ez a videó...jó lenne 1 ilyen jó Ibrát látni hétről hétre.. :wink:
Nem álmodozni kell...
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.26. 20:58:06

Ráadásul Ibrát folyamatosan hátráltatták kisebb sérülések is, míg Eto'o 37 meccset játszott anno.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21163
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2010.04.26. 20:56:42

Sanama írta:Nem vagyok a híve az Eto'o vs. Zlatan mizériának,de ha már az Inter meccs után mindenki Eto'o-t követetle vissza ,akkor egy kis adat:

Eto'o 1. éve:
2004/2005 Bajnoki: 37meccs 24gól. 0,64es gólátlag

Zlatan első éve:
2009/2010 Bajnoki: 26meccs 16gól ez 0,61es átlag. Plussz 7 gólpassz.

Ez kb ugyanolyan teljesítmény mint Samunak volt az első évben.
Többet nem is akarok ehhez hozzáfűzni,csak annyit,hogy nincs vége az idie szezonnak!
Azért sztem Ibrának nehezebb dolga van a beilleszkedéssel, mint anno Etoonak. Akkoriban épült egy teljesen új csapat, amely sikerre volt éhes Ronaldinhoval az élen. Etoonak ebbe a közegbe érkezett, mikor nagyon ment a csapatnak. Ibra pedig már egy kész csapatba érkezett, szóval neki kellett alkalmazkodnia. + ez a csapat nem az, amely 5 sikertelen év után akart újra nyerni vmit, hanem vmennyi sorozat címvédője. Szóval nemmind1.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.26. 15:39:58

Nem vagyok a híve az Eto'o vs. Zlatan mizériának,de ha már az Inter meccs után mindenki Eto'o-t követetle vissza ,akkor egy kis adat:

Eto'o 1. éve:
2004/2005 Bajnoki: 37meccs 24gól. 0,64es gólátlag

Zlatan első éve:
2009/2010 Bajnoki: 26meccs 16gól ez 0,61es átlag. Plussz 7 gólpassz.

Ez kb ugyanolyan teljesítmény mint Samunak volt az első évben.
Többet nem is akarok ehhez hozzáfűzni,csak annyit,hogy nincs vége az idie szezonnak!
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.26. 09:41:59

Csak hogy lássátok, hogy meg is tudom dícsérni a játékát, az a véleményem hogy egy gól és egy gólpassz nagyon jó teljesítmény tőle. a góljánál az tetszett, hogy amikor bemozdult a labdára, előtte eltolta a védőt ahogy tanítják, és így esélye sem volt szerelni. Touré amit előtte csinált nagyon nagy volt. a gólpassza tetszett, nem gondoltam volna h leadja, pont Henry-nak, de megtette és jó döntést hozott. Ez alázatos megoldás volt végre. játszon így legalább az inter ellen is, de azért mozogjon picit többet, és nem lesz gond.
Avatar
galamb
Jugador del Barça
Hozzászólások: 155
Csatlakozott: 2010.04.26. 06:38:30

2010.04.26. 07:04:32

Köszöntök mindenkit az Eurobarcán.
Az Ibra-ügyhöz szeretnék annyit hozzáfűzni, hogy nagyon sokatmondó a "Nap képe", jól látható, mennyire "foglalkoztatják" nem kis termetű csatárunkat. És itt nem egyedi esetről van szó. Még neki is nehéz három védővel megküzdeni. Míg ezt teszi kevesebb ellenfél jut csapattársaira. Persze szinte mindig ez a helyzet Messivel is. Ez is bizonyítja nagyságukat. Soha nem voltam Ibra fan, de elégedett vagyok első szezonbeli teljesítményével, főként az alázatát emelném ki, és nem elhanyagolható a védekezésben nyújtott teljesítménye sem, főleg szögleteknél. Ezt is észre kell venni.
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.04.26. 00:31:48

ronaldinho89 írta:Jajj ez a szegény ember nagyon megosztja a közvéleményt. Szerintem: Rendkívül nehéz egy uj szezonban egy új csapatba egyből beilleszkedni. Az is biztos hogy nem hozza ki magából a legtöbbet, tudása legjavát talán még nem is láthattuk, többre is képes lenne. De akárhogyan is nézzük ha még nem is van formában, fontos gólokat lőtt az idén ( Real, Stuttgart, Arsenal, Osasuna és még volt biztosan, ) melyik sokat érnek majd a szezon végén. És akárhogy is nézzük a szezon végén, első szezonja nem is sikerült túl rossszul. Láttam itt már csomo olyan hozzászólást aki elküldni a p...ba, meg máris eladná. Sajnos mi itt " kis magyarországi" ésszel nem is tudjuk felfogni mekkora pénzek forognak a futball ban, és nem lehet csak ugy valakit eladni, amikor még most vettük. Szvsz szerintem kint Spanyolországban, a culék nem hinném hogy ennyire kritizálják mint pl egyesek ezen a site-on. Biztosan nekik sem tetszik pár dolog, de tudják, és remélik hogy Zlatan egyre jobb lesz, mert vérbeli szurkolók. És én is remélem hogy eljön Ibra ideje. mert elfog... 8)
Szép hsz., abszolút egyetértek vele. (mint vérbeli szurkoló) :D
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.04.26. 00:07:13

Jajj ez a szegény ember nagyon megosztja a közvéleményt. Szerintem: Rendkívül nehéz egy uj szezonban egy új csapatba egyből beilleszkedni. Az is biztos hogy nem hozza ki magából a legtöbbet, tudása legjavát talán még nem is láthattuk, többre is képes lenne. De akárhogyan is nézzük ha még nem is van formában, fontos gólokat lőtt az idén ( Real, Stuttgart, Arsenal, Osasuna és még volt biztosan, ) melyik sokat érnek majd a szezon végén. És akárhogy is nézzük a szezon végén, első szezonja nem is sikerült túl rossszul. Láttam itt már csomo olyan hozzászólást aki elküldni a p...ba, meg máris eladná. Sajnos mi itt " kis magyarországi" ésszel nem is tudjuk felfogni mekkora pénzek forognak a futball ban, és nem lehet csak ugy valakit eladni, amikor még most vettük. Szvsz szerintem kint Spanyolországban, a culék nem hinném hogy ennyire kritizálják mint pl egyesek ezen a site-on. Biztosan nekik sem tetszik pár dolog, de tudják, és remélik hogy Zlatan egyre jobb lesz, mert vérbeli szurkolók. És én is remélem hogy eljön Ibra ideje. mert elfog... 8)
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2010.04.25. 23:57:01

Felolem egy maga is eldontheti a meccset az inter ellen, akkor sem a barcaba valo.Nem szapulni vagy kritizalni akarom mert jo jatekos de a stilusa nem illik ide es nem is fog sosem akarhany evet is jatszon nalunk. Barcsak eladnank az iden ,akkor meg jo penzt kaszalnank erte de biztosra veszem h nem fogjuk. Csak abban remenykedem jovo szezonban jon melle egy David Villa...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.25. 23:38:02

ElBartimaeus írta:Nekem annyira nem tetszett a játéka. Igazából nem nagyon emlékszek (ez valszeg inkább a lukas memóriámnak köszönhető. :lol: ) jó megoldására a gólpasszon és a gólján kívül, sőt a gólja előtt is lesen sétálgatott, alapvetően nem volt megjátszható, csak Touré zsenialitása miatt kerülhetett olyan helyzetbe.
A másik, hogy amit láttam tőle az Arsenal ellen, hogy visszalép, majd lendületből indul be az hiányzott teljesen, mindig lesvonalról indult. Egy Xerez ellen ez elég, de egy komolyabb csapat ellen nem. :? Azon kívül emlékszem több eladott/elvesztett labdájára is, avagy támadás lassításból is rémlik egy helyzet. És nekem még mindig kicsit keveset lépett hátra labdáért.

A gólpasszát viszont mindenképpen meg kell dicsérni, nagyon szép dolog volt. Ez egy jó jel arra, hogy ha megtanul itt is rendesen játszani, akkor a többivel már nem lesz baj. :)

Amivel még kiegészíteném a mondanivalómat, most tökéletesen elégedett lennék az Inter ellen egy góllal és egy gólpasszal tőle. :) A kisebb csapatok ellen azért is érzem fontosabbnak a játékot, hogy az igazán erős csapatok elleni meccsekre tudjak következtetni belőle.
Na erről beszéltem...
Tegnap lőtt 1 gólt és adott 1 gólpasszt.
És megint fél oldalban a szidás. Jó látom megdicsérted a végén,de egy ilyen meccs után szidni ?
Nem értem. Oké eladott kb. 2 olyan labdát ami kapkodás miatt lett eladva,de más hibája mi volt?

De azokat nem említed meg,hogy amit Csiga,Rafa vagy Pique felbombázott labdákat, abból 10/8at megtart elől...

ui: bocs, és még kihagyott ey ziccert.
szszabolcs19
Jugador del Barça
Hozzászólások: 228
Csatlakozott: 2008.09.16. 15:57:42

2010.04.25. 22:08:46

Látom, hogy még mindíg megy Ibra szapulása...:S

Bezzeg, mikor Messi önzőzik, vagy hadja ott a labdát, az simán elmegy, vagy meg se említitek.
Nem játszhat az egész csapat labdatartást, mert abból gól szinte tuti nem lesz.
Eddig is mindíg az volt, hogy a támadó 3-asunk több kreativitást kapott, amiből egyenesen következik a labdavesztés. Persze, ha látja, hogy nem megy, akkro vissza is passzolhat. Pedro azért játszik annyi passzjátékot, mert neki egy- egy ellen annyira nagyon nem megy, de inkább 2ő ellen nem annyira.
Ibra is megteszi a magáét. Sokféle középcsatár létezik, nem lehet tudni, hogy Pep hogyan küldte pályára Ibrát... Hagy ne magyarázzam el az összeset.

Csak bízni tudok benne, hogy megtalálják Ibra igazi posztját a pályán, ami ténylegesen nagyon fekszik neki.

És még vmi... ha mindenki mindíg ugyan úgy játszana, akkro néhány mecs után kiszámítanák ezt, és fuccs mindennek...
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.25. 21:59:25

Nekem annyira nem tetszett a játéka. Igazából nem nagyon emlékszek (ez valszeg inkább a lukas memóriámnak köszönhető. :lol: ) jó megoldására a gólpasszon és a gólján kívül, sőt a gólja előtt is lesen sétálgatott, alapvetően nem volt megjátszható, csak Touré zsenialitása miatt kerülhetett olyan helyzetbe.
A másik, hogy amit láttam tőle az Arsenal ellen, hogy visszalép, majd lendületből indul be az hiányzott teljesen, mindig lesvonalról indult. Egy Xerez ellen ez elég, de egy komolyabb csapat ellen nem. :? Azon kívül emlékszem több eladott/elvesztett labdájára is, avagy támadás lassításból is rémlik egy helyzet. És nekem még mindig kicsit keveset lépett hátra labdáért.

A gólpasszát viszont mindenképpen meg kell dicsérni, nagyon szép dolog volt. Ez egy jó jel arra, hogy ha megtanul itt is rendesen játszani, akkor a többivel már nem lesz baj. :)

Amivel még kiegészíteném a mondanivalómat, most tökéletesen elégedett lennék az Inter ellen egy góllal és egy gólpasszal tőle. :) A kisebb csapatok ellen azért is érzem fontosabbnak a játékot, hogy az igazán erős csapatok elleni meccsekre tudjak következtetni belőle.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.25. 13:20:45

danko94 írta:Emberségből ötös!!! Visszaadta Henry-nak azt amit ő kapott a csapattól, amikor nem ment neki és megkapta a sorsdöntő tizit. Akieddig fiokázta, hogy milyen nagyképű és nem csapatember azoknak most jó csattanós választ adott. Kiváncsi vok pl h Balotelli letette volna e, vagy Madridban Ronaldo egy rossz formában lévő társnak...(úgy, hogy előtte ő még nem lőtt gólt). A játéka bíztató volt, csak így tovább, jó lenne, ha valami villanna az Inter ellen is. :wink:
Nekem még mindig nem volt eléggé csattanós ez a válasz, amit Ibra adott...
Kép
Kép
Kép
Avatar
danko94
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2312
Csatlakozott: 2006.11.03. 19:41:06
Tartózkodási hely: Pécs

2010.04.24. 22:47:05

Emberségből ötös!!! Visszaadta Henry-nak azt amit ő kapott a csapattól, amikor nem ment neki és megkapta a sorsdöntő tizit. Akieddig fiokázta, hogy milyen nagyképű és nem csapatember azoknak most jó csattanós választ adott. Kiváncsi vok pl h Balotelli letette volna e, vagy Madridban Ronaldo egy rossz formában lévő társnak...(úgy, hogy előtte ő még nem lőtt gólt). A játéka bíztató volt, csak így tovább, jó lenne, ha valami villanna az Inter ellen is. :wink:
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.24. 20:21:24

De ami lényegesebb hogy jóval többet mozgott mint az Inter ellen.
Hogyne mozgott volna jobban, mikor friss felépülő volt még. Mondom Ibra jó már kb a Stuttgart elleni meccse óta a játékban is, és ez remélem folytatódni fog még.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.24. 20:16:47

1 gól 1 gólpassz! De ami lényegesebb hogy jóval többet mozgott mint az Inter ellen. Ma megvoltam vele elégedve. Egészen jól mozgott. Csak így tovább Ibra :!:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.24. 20:05:04

Nálam Toure mögött a 2. legjobb volt ma.
Ha kicsit jobban odafigyel 2gólja is lehetett volna.
A legszebb jelent volt mikor odaadta Henrynak a labdát, jó volt látni őket ölelkezni.

Zlatan szerdán is egy hasonló teljesítmény kéne,vagy még jobb.
Gólt kell lőni!
Avatar
Messiaskii
Jugador del Barça
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2007.08.29. 23:57:25
Tartózkodási hely: Kistarcsa
Kapcsolat:

2010.04.24. 19:48:05

LM10 írta:Azért akármennyien fikázzák egyesek Ibrát csak adott 1 gólpaszt(ahol nagyon önzetlen volt pedig sima gól is lehetett volna) meg lőtt egy sorsdöntő gólt is. És főleg a 2. félidőben nagyon sok mezőnymunkát végzett, rengetegszer ment vissza labdát szerezni. Jó lesz ez még a szezon hajrában, VAMOS IBRA!
osztom a véleményed ! én 100%osan bízom benne még mindíg
Kép
Kép
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2010.04.24. 19:44:57

Azért akármennyien fikázzák egyesek Ibrát csak adott 1 gólpaszt(ahol nagyon önzetlen volt pedig sima gól is lehetett volna) meg lőtt egy sorsdöntő gólt is. És főleg a 2. félidőben nagyon sok mezőnymunkát végzett, rengetegszer ment vissza labdát szerezni. Jó lesz ez még a szezon hajrában, VAMOS IBRA!
pikkolo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.08.30. 19:49:41

2010.04.24. 19:17:49

a gólis ottvan:D
pikkolo
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2008.08.30. 19:49:41

2010.04.24. 18:27:50

Ibra önzetlenül lepasszolta:) szép
Lezárt