Zlatan Ibrahimovic

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.29. 11:11:04

Lionel85 írta:Én erre csak azt mondom, a 9-es mez a góllövőké. Eto'o az volt, Ibrahimovics már más. Hiányoznak a góljai. Eto'o ha majd megnyeri a BL-t, joggal röhöghet majd a markába!
Aztán meg lehet majd nézni, hogy hol lesz az Inter az elkövetkezendő években.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.29. 11:02:17

Én erre csak azt mondom, a 9-es mez a góllövőké. Eto'o az volt, Ibrahimovics már más. Hiányoznak a góljai. Eto'o ha majd megnyeri a BL-t, joggal röhöghet majd a markába!
Kép
Kép
Kép
Dupladd
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2009.12.05. 11:39:01
Tartózkodási hely: Bp

2010.04.29. 10:57:22

Igazából mivel a forumozás ugye erről szól én is kifejteném a véleményem vele, a csapattal kapcsolatban...Nekem Ő mindig is egy nagy kedvencem volt az arroganciája és nagyképűsége miatt rettegtek tőle az ellenfelek, allatomos kiszámíthatatlan, erős, jól passzol nagyon nagyot és pontosan lő tud cselezni is, tarja a labdát és jó inditásokat ad. Amikor nyáron meghalottam hogy leigazoltuk ha irhatom t/1 személybe nagyon boldog voltam hogy sokat ad majd a csapatnak...De ahogy én észrevettem az eddigiből nemcsak nekünk tünik fel a türhetetlenül rossz játéka illetve mentalitása, de viszont én még most is a védelmembe veszem mert ő a termete ellenére (ahogy a régi meccsket néztem)egy többet mozgó, egy sokkal több alkalmazkodást, területet igénylő játékos igazából nekem se lenne kedvem elöl két védő közt örlődni, amikor szinte minden meccsen beindul vagy 5*6*és egyszer sem kap labdát.

Szerintem millioszor több kedve lenne játszani ha nem azon a 4nm2 kellene mozogni, az eggyik nagyon nagy erőssége, lövés se én se senki nem látott tőle komoly lövést mert a barcaban még az üres kapuban is passzolni kell...(tegnap ez miatt estünk ki)ez mind szép és jó imádom nézni ahogy jár a labda de ha tegnap ibra ott lett volna a 16 on kivül akkor lett volna egy két kellemetlen bomba JC kapujára...

Tahát most röviden az én észrevételem ha esetleg lönének is néha a barca játékosai nem csak a passz szerintem célratöröbb lenne a játék, a másik ha nem 5kp lenne hanem 4 és melette lenne 2 csatár akkor szerintem sokkal dominánsabb lenne ibra játéka, mert igy az utóbbi mecsekken ha messinek megy akkor haladunk tovább.... ez a játékrendszer Iniesta nélkül (egy keitaval, egy SB vel) halott...(most az inter elleni mecsre hegyeztem ki)

valahogy igy játszanám és a csapatot


---------------------v.V.-----------------------
-------------Puyol------------Pique-----------
Dani------------------------------------Abidal
-----------Yaya--------------------------------
--------------------------Xavi-----------------
Messi---------------------------Jó balszélső:)
---------------Ibra-------Bojan---------------

Kellene egy fürge és egy erőcsatár is messinek több terület xavi meg akkor már két elöllévőnek adhatna fantasztikus passzokat. De a lényeg nem ibraval hanem evvel a játékrendszerrel van baj lehozzuk a meccseket mert nagyon jók a játékosok de szerintem igy gólerősebb biztosabb lenne a csapat....egy ilyen betömörölü ellenel szemben.

Jah és még valami

LÖVÉS LÖVÉS LÖVÉS LÖVÉS LÖVÉS gyakorlás
mert az hogy 6 kapura lövésből egy messi lövés találja el a kaput illetve Xavinak volt egy komolyabb rakétája, szánalom...
Ibracadabra+Messidabra= BARCADABRA

Barca>Real
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.04.29. 10:42:57

én továbbra is tartom amit eddig írtam zlatanról.

egyszerűen kedvtelen. soha nem mosolyog, vagy örül a gólnak, akár ő akár más rúgja. meglehet nézni az interes, és a barcás gólörömét.

ráadásul hiába technikás játékos, ő nem illik bele ebbe a játékrendszerbe, nem birja ezt a tilitolit játszani.

sejtettem, hogy óriási hiba volt leigazolni, s ez kezd egyre inkább szembe tűnni. persze lehet mondani, hogy azért lövi a gólokat, de hát ilyen támogatással európa top 20 csatárára közül bárki kőtt volna már ennyit.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.04.29. 10:33:56

bszilard10 írta:"Lassu, korulmenyes, kopkodo es hajigazito csataromat egy gyors, kombinativ ,kuzdeni tudo es sikerehes csatarra cserelnem"...Sandro Rossell vagy barki is lesz a barca uj elnoke hasonlo hirdetessel kene inditsa mandatumat
Elég lenne a padra nézni, ott van ilyen sikeréhes csatár.
Kép
Kép
Kép
Kalap1988
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2638
Csatlakozott: 2007.12.11. 12:29:11
Tartózkodási hely: Magyarország,Pest megye

2010.04.29. 10:09:22

ALEXDP írta:Amikor szó esik Fabre leigazolásáról,gyakran elhangzik hogy azért is lenne jó mindenen felül,mert ebben a játékrendszerben nőtt föl.

Talán pont ez a lényeg...
Ezt a játékot így csak mi játsszuk,és azt gondolom hogy egy ilyen termelés első évben az minden csak nem rossz!

Benne van a pakliban hogy nem fogja tudni megtanulni,de azért nem 1,és főként nem ilyen év után kéne elzavarni...

Fura módon Hleb és Guddy sem tudott igazán beleszokni,és nem hiszem hogy csak az ő hibájuk!
Az akaratot nem látom rajta, ellenben az általad leírt két játékoson sokkal inkább láttam, na meg ők ketten más klasszist is képviseltek. Viszont egy dolgot nem értek: Mindig azzal jöttök, hogy a statjai jók, vagy jobbak, mint Eto'o-é. Tudjátok mit? Nem érdekel. Láttátok tegnap Eto'o mit csinált? Ha kellett szélső volt, ha kellett hátvéd, ésszel játszotta és szívvel a játékot egyszerre. Ez Ibrában nincs meg. Keitaval elől ketten elérték a két meccsen, hogy kb 10-15 percet húzhatta az Inter az időt, mert folyamatosan követték el a buta szabálytalanságokat. emellett Ibra nem mozgott semmit. Így nem lehet játszani, mert tényleg lehet szidni Xavit, de ő mozgó embereknek tud passzolni:) Tavaly három rengeteget mozgó csatárunk volt, idén ebből egyet kivett Guardiola, egyet eladtunk és jött egy olyan, aki nem mozog. A harmadik meg kevés egyedül, illetve nem is csatárposzton játszik. Persze, hogy csak kézilabdás módon játszunk, ha nincs mozgás. És szerintem ebben a legnagyobb felelőssége Ibrának és Pepnek van (azon túl, hogy Pep minden bizalmat megérdemel, szerintem erre ő is rá fog jönni, sőt! az utóbbi meccseken mikor lecserélte Ibrát és jobb lett a játék sztem már rá is jött.). Nyáron ebben változás kell. Eto'o vissza:) Persze komolyra fordítva, akár egy David Villa típusú csatár is sokkal hasznosabb lenne (bár kétlem, hogy új csatárt vennénk sajnos).
Nem érdemelne nálam még egy évet, mert egy igen buta és akarat nélküli játékos. Eto'o hirtelen játékos, néha a megszólalásaiban meggondolatlan, de a pályán hihetetlen rafinált és dörzsölt. Ezzel szemben Zlatan.... Lelkes amatőrként szerintem nekem több eszem van a focihoz... Csak lábam nincs:D
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.04.29. 10:02:19

Ibra egy zseniális játékos. Csak ezt idén nem láttuk... :roll: Számtalanszor mondtam, hogy ne izguljunk majd belejön a játékba, meg hogy adjunk neki bizalmat. Én végig bíztam benne, de eközben mindvégig éreztem magamban, hogy valahogy nem az igazi. A mi játékunk csak akkor működik ha sok a labda nélküli mozgás. Ennek megfelelően mozgékony játékosokra van szükség. Ibra egy kicsit lomhának nehézkesnek tűnik. Az ellenpélda mondjuk Yaya. (de ő más tészta :D )
Tavaly emlékezzünk vissza Eto'o játékára. Folyamatosan kereste az üres területre valóbemozgás lehetőség. Ezért 8is) tudott Xavi ilyen tanári labdákat osztani és ezért volt Messinek több területe.
Nyilván Ibra első éve. Még fel kell vennie ezt a stílust de valahogy nem látom a javulást. Vannak fellángolások, de valahogy nem érzem azt hogy a svéd valaha is képes képes alkalmazkodni a mi játékfelfogásunkhoz.
Ettől még továbbra is él bennem a bizalom és nem akarom én megkövezni, csupán nagyon hiányzik Samu! :) :roll:
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
balazsfoci
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 260
Csatlakozott: 2006.03.22. 15:18:00

2010.04.29. 09:55:29

Na most aztán megmutatta klasszisát.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.29. 00:43:14

Nem hiszem hogy van helye ebben a csapatban. Egyszerűen más stílusa és mentalitása van, nem működik ez itt. Hatványozottan jobb lesz a játékunk amint bárki más van a helyén.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
ALEXDP
Capitá del Barça
Hozzászólások: 583
Csatlakozott: 2008.08.18. 11:37:11

2010.04.29. 00:19:27

Amikor szó esik Fabre leigazolásáról,gyakran elhangzik hogy azért is lenne jó mindenen felül,mert ebben a játékrendszerben nőtt föl.

Talán pont ez a lényeg...
Ezt a játékot így csak mi játsszuk,és azt gondolom hogy egy ilyen termelés első évben az minden csak nem rossz!

Benne van a pakliban hogy nem fogja tudni megtanulni,de azért nem 1,és főként nem ilyen év után kéne elzavarni...

Fura módon Hleb és Guddy sem tudott igazán beleszokni,és nem hiszem hogy csak az ő hibájuk!
Avatar
zsulter
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2005.12.24. 14:50:02

2010.04.29. 00:05:37

geridoss írta:
tudomka958 írta:16 gól 8 gólpasz és a gólok között nem egy döntő (pl. real,arsenal)...
Az Arsenal elleni gól az miért is döntő ?:idea: :o
Ne csak a statisztikát nézd, az nem mindig tükrözi a valóságot... A mutatott játék az, ami nagyon nem tetszik az embereknek, na meg a hozzáállás. Már leírták előttem, hogy Ibra azt nyilatkozta, hogy élete legfontosabb meccse lesz ez. Ehhez képest csak sétálgatott a leshatáron... Ilyen hozzáállással menjen vissza a Malmöbe...
Így van...a mutatott játékkal van baj! Egy ilyen csapatban mint a Barca lehet ennyi gólt rúgni úgy is ha egész szezonban nem megy....
Az a baj, hogy nyugodtan sétálgathat, flegmáskodhat büntetlenül, mert a következő meccsen ugyanúgy kezdő lesz ha egészséges...ergo megtehet mindent...és ez nagy hiba...
Kép
Los Equipos de Leyenda: (Ramallets, Olivella, Gracia, Segarra, Tejada, Gensana, Kocsis, Kubala, Czibor, Suarez, Eu. Martínez. El entrenador era: Helenio Herrera)
bszilard10
Barça B
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2007.09.19. 23:51:36

2010.04.29. 00:00:01

"Lassu, korulmenyes, kopkodo es hajigazito csataromat egy gyors, kombinativ ,kuzdeni tudo es sikerehes csatarra cserelnem"...Sandro Rossell vagy barki is lesz a barca uj elnoke hasonlo hirdetessel kene inditsa mandatumat
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2010.04.28. 23:53:27

Rivaldo11 írta:Egyébként annyira nem rossz, amennyire egyesek gondolják. Tény, a kissé lomha mozgása kitűnik a többek közül, és ha nem jön a gól, akkor jelenleg még nem tud annyit hozzátenni a játékhoz, hogy gól nélkül is jó meccset produkáljon. De semmi baj. Ajánlom azért, hogy mindenki próbáljon vele megbarátkozni, mert még Ibra lesz a centerünk pár évig.
Egyébként egy klasszis balszélső-aki képes védőket levenni egy egy csellel- az Ő játékát is jelentősen javítani tudná.
Ez igaz.
Nekem a hozzáállásával volt ma hatalmas problémám.Bár ez sajnos a csapatra is elmodható... (Piquet kivéve)
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.04.28. 23:45:58

Egyébként annyira nem rossz, amennyire egyesek gondolják. Tény, a kissé lomha mozgása kitűnik a többek közül, és ha nem jön a gól, akkor jelenleg még nem tud annyit hozzátenni a játékhoz, hogy gól nélkül is jó meccset produkáljon. De semmi baj. Ajánlom azért, hogy mindenki próbáljon vele megbarátkozni, mert még Ibra lesz a centerünk pár évig.
Egyébként egy klasszis balszélső-aki képes védőket levenni egy egy csellel- az Ő játékát is jelentősen javítani tudná.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.04.28. 23:41:00

tudomka958 írta:16 gól 8 gólpasz és a gólok között nem egy döntő (pl. real,arsenal)...
Az Arsenal elleni gól az miért is döntő ?:idea: :o
Ne csak a statisztikát nézd, az nem mindig tükrözi a valóságot... A mutatott játék az, ami nagyon nem tetszik az embereknek, na meg a hozzáállás. Már leírták előttem, hogy Ibra azt nyilatkozta, hogy élete legfontosabb meccse lesz ez. Ehhez képest csak sétálgatott a leshatáron... Ilyen hozzáállással menjen vissza a Malmöbe...
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.04.28. 23:36:49

geridoss írta:
tudomka958 írta:akkor most lehet sorolni azokat akik jól játszottak ma...
miért csak ibrán múlott?
Csak Pique játszott jól. Senki más. De Ibra az egész idényben hagy némi kívánnivalót maga mögött.
16 gól 8 gólpasz és a gólok között nem egy döntő (pl. real,arsenal)...
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.04.28. 23:29:34

tudomka958 írta:akkor most lehet sorolni azokat akik jól játszottak ma...
miért csak ibrán múlott?
Csak Pique játszott jól. Senki más. De Ibra az egész idényben hagy némi kívánnivalót maga mögött.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
tudomka958
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2007.12.15. 23:55:01

2010.04.28. 23:28:21

akkor most lehet sorolni azokat akik jól játszottak ma...
miért csak ibrán múlott?
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.04.28. 23:21:23

Kezdem elveszteni a reményt. Meccsek óta észre sem lehet venni, hogy a pályán van, továbbra is kilóg a támadójátékból, nem helyezkedik jól, nagyon keveset mozog. Sürgősen változtatnia kell.
Twitter: https://twitter.com/KJuraszik" target="_blank
Blog: http://laguardia.blog.hu" target="_blank
Facebook: https://www.facebook.com/laguardiablog/" target="_blank
Avatar
jelwaz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1145
Csatlakozott: 2005.07.10. 18:38:11
Tartózkodási hely: A barikádokon...

2010.04.28. 23:21:07

Lionel85 írta:Guardiola újabb rossz húzása a svéd leigazolása.
Pont, hogy a lecserélése. Lehet itt szidni Ibrát, de egyetlen épkézláb emberünk volt ezen meccsen, az pedig Piqué. Ezen a meccsen se Xavi, se Touré és felsorolhatnám a többi embert is (Vldést hagyjuk ki, ezen a meccsen nem volt szerepe).
Végig a beívelgetés ment, kitől várták a fejest, ha nem tőle. Neki lett volna esélye egyedül gólt szerezni a töketlen játékunkkal egy ilyen védőfallal szemben.
Oké, hogy nagy a csalódottság, de ne egy embert találjunk már meg ezután. Ha egyetlen emberre akarjuk kenni a dolgot, az csak Pep lehet.
boixosnoisbarca
Jugador del Barça
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2008.05.26. 22:09:22

2010.04.28. 23:20:03

Én már az elején megmondtam...hiába volt 1-2 jó meccse(ami annyit tesz,h lőtt 1 gólt vagy adott 1 gól passzt) EBBE A CSAPATBA NEM ILLIK!Minél hamarabb meg kell válni tőle...ami még jobban idegesít,h még a tűz sincs meg benne egy ilyen meccsen ráadásul...ismét 1 nagy 0 volt!
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2010.04.28. 23:15:18

Ibra? őszintén? nagyon gyorsan javíts a formádon, különben realitássá válik az a tény, hogy rosszul jártunk veled...
Kép
Avatar
jokeszvarga
Barça C
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010.03.23. 15:20:07

2010.04.28. 23:14:10

Szerintem kb Torghelle Sanyi szintje alatt van egy picivel...
Az miért lehet,hogy neki mindig támadó szabálytalanságot fújnak?Egyszerűen szánalmas amit művel.
Sajnálom,hogy ezt kell mondjam de remélem,hogy minél előbb eltakarítják innen!
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4513
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2010.04.28. 23:12:48

Több hete fogalmazom magamba, de leírom, Zlatan nélkül jobban játszunk. Nem tudom mi van vele, de ez nem hogy kevés de nulla. Persze meg kell szokni mindent, de könyörgöm... Vannak szép megoldásai, de azzal nem lehet meccset megnyerni, ez nem lett az élete meccse az biztos. Viszont a csiki-csukiba eddig Eto'o sokkal jobban beleillett, ősszel jól játszott, de real elleni meccsünk óta hatalmas 0.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2786
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2010.04.28. 23:11:09

Most betelt a pohár!!! Eddig türelmes voltam vele, hogy majd az igazán fontos meccseken villan. De óriásit csalódtam benne. Lehullott a szemellenzőm, és világossá vált, hogy Ibra leigazolása eddig hatalmas baklövésnek bizonyult. Nyár óta, talán én voltam a legboldogabb szurkoló, hogy Zlatant megszereztük. De be kell ismerni, hogy EDDIG totális káosz. Ha nem javul, semmi keresnivalója nincs itt.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Lezárt