Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
M.I.P.A.X.
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2009.05.10. 19:24:59

2009.11.30. 22:14:22

De a Barca játékosok és Pep miért tudja elismerni hogy a Madrid jó volt és Pellegrini miért nem? Ez nem túl szimpatikus...
A felhasználónevem kezdő betűi embereket takar: Messi, Iniesta, Puyol, Alves és Xavi +HENRY fan vagyok :)
Kép
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 22:08:35

El Fanatico: ZSENIÁLIS!!!!! =D>
Visca el BARCA!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2009.11.30. 22:06:17

Kép
Kép
Kép
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2009.11.30. 19:32:30

El fanático írta:Kép

:lol:
hatalmaaaas kép :lol: :lol:
Avatar
mrmonster
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1195
Csatlakozott: 2004.12.18. 13:54:14
Tartózkodási hely: Budapest XX. ker.

2009.11.30. 19:29:30

Getti írta:Nem kell mindig a multat felhozni, mi volt tavaly vagy mi van 5-6 éven keresztül. Nem számit. Az van ami idén van. Ha multat akartok idézni, akkor csak az örökranglistát érdemes emlegetni, abban pedig még le vagytok maradva.
Nem a múltat idéztem... :idea:
Csak arra hívtam fel a figyelmedet, hogy a hasonló flegma mentalitás, felsőbbrendűségérzet okozza nem kis részben a veszteteket évről-évre a BL-ben, meg a nagy rangadókon! Mi ebben a múltidézés???
El fanatico: kegyetlen a visszapillantó!
Előre a TITOlusokért!
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2009.11.30. 19:24:58

Kép

:lol:
Kép
Avatar
Robcsyy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1129
Csatlakozott: 2006.07.10. 21:34:57

2009.11.30. 19:23:08

levproff írta:hétfő, 18:52 - Hajnali kettő órakor autójával egy sorompónak ütközött Karim Benzema. A francia a hírek szerint 50 km/h-val sem haladt, ezért szerencsére sértetlenül úszta meg az ütközést, ellenben Audi Q7 típusú személygépkocsiján súlyos károk keletkeztek. Benzema épp hazafele tartott, az El Clásicót követően.

Szerencse, hogy nem lett baja.
Szegény Audi.. :?
vajon mit látott a visszapillantóban? :lol:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.11.30. 19:15:10

chonggy írta:
levproff írta:hétfő, 18:52 - Hajnali kettő órakor autójával egy sorompónak ütközött Karim Benzema. A francia a hírek szerint 50 km/h-val sem haladt, ezért szerencsére sértetlenül úszta meg az ütközést, ellenben Audi Q7 típusú személygépkocsiján súlyos károk keletkeztek. Benzema épp hazafele tartott, az El Clásicót követően.

Szerencse, hogy nem lett baja.
Szegény Audi.. :?

öngyilkos akart lenni.... :D
ez elég [auto_cenzúra] poén volt...

Szerencsére nem történt semmi baja!
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2009.11.30. 19:11:12

levproff írta:hétfő, 18:52 - Hajnali kettő órakor autójával egy sorompónak ütközött Karim Benzema. A francia a hírek szerint 50 km/h-val sem haladt, ezért szerencsére sértetlenül úszta meg az ütközést, ellenben Audi Q7 típusú személygépkocsiján súlyos károk keletkeztek. Benzema épp hazafele tartott, az El Clásicót követően.

Szerencse, hogy nem lett baja.
Szegény Audi.. :?

öngyilkos akart lenni.... :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
levproff
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2809
Csatlakozott: 2007.12.06. 13:15:26
Tartózkodási hely: Sopron

2009.11.30. 19:08:13

hétfő, 18:52 - Hajnali kettő órakor autójával egy sorompónak ütközött Karim Benzema. A francia a hírek szerint 50 km/h-val sem haladt, ezért szerencsére sértetlenül úszta meg az ütközést, ellenben Audi Q7 típusú személygépkocsiján súlyos károk keletkeztek. Benzema épp hazafele tartott, az El Clásicót követően.

Szerencse, hogy nem lett baja.
Szegény Audi.. :?
Kép
FC Barcelona: Més que un club! Visca el Barca!
Pep Team 2009 : Spanyol Bajnokság, Bajnokok Ligája, Spanyol Kupa, Európai Szuperkupa, Spanyol Szuperkupa, Klub VB!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.30. 17:17:10

Colin írta: ha valóban 11-re megszabadult a mezétől akkor nagy drukker lehet...
Biztos vagyok benne, h nem azért vette le, de azért jól hangzott így leírva
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2009.11.30. 17:15:53

boixosnois írta:Ez itt a madridista oldal :?: :!: :?: :!: :roll: :roll:
Mert ha nem, akkor miért írogatnak ide :?: :!: :shock: :shock:
ez a szövegértelmezők oldalja, mai napra fejlődtünk topik cím értelmező oldallá.

BARCA VS Real :wink: azért van ez a topik,hogy ők is írhassanak, aki nem tud viselkedni közülük, úgy is repül.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
yozsoo
Barça B
Hozzászólások: 39
Csatlakozott: 2009.10.31. 20:12:06
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 17:11:19

barca28 írta:
Rezi Torres írta:hisztiánót én a MUFCos korszaka óta gyűlölöm mert egy emberileg 0 szarházi már bocs!!!De egy Rault egy Kakat egy Cassilast soha a büdös életbe nem fogok szidni!!Mer Raul egy igazi sportember egy tiszteletreméltó játékos és csak kívánni lehet hogy minden ember ilyen legyen!! Kaka egy zseni tegnap is voltak olyan cselei hogy tapsoltam és mondtam ez igen!Casillas meg egyszerűen parádés!
Szerintem az ilyenféle megnyilvánulásokat mellőznöd kéne a fórumon.Honnét tudod milyen ember ismered személyesen?

A meccsről:A focit gólra játszák és tegnap este mi voltunk a jobbak.Ennyi a történet, a Madrid játékosainak remegett a lábuk a kapu előtt vagy éppen Puyol zseniálisan tudott menteni.Valdes is kitűnően védett,és szerintem is ez volt talán eddigi barcelonai pályafutásának a legjobb meccse,Eric Abidalról van szó,az pedig teljesen nyilvánvaló hogy az Iniesta Xavi középpálya ha megvan bontva akkor nem megy úgy a szekér..most összejött a győzelem,de legközelebb már lehet hogy ezek a helyzetek amiket kihagytak ellenünk bemennek.Reméljük nem.

visca el barca
Nem, biztosan nem ismeri, de elég ha csak a nyilatkozatait hallgatja vagy elovassa...a pályán mutatott személyiségéről és viselkedéséről meg ne is beszéljünk...nem 1 madridistát ismerek, akik "élnek halnak" a madridért, de ezt a roni gyereket még az ő gyomruk se veszi be...U.I:ő is csak a véleméynét mondta el...joga van neki is hozzá akár csak neked:)...
Kép
Visca el Barça! Visca Catalunya!
Colin
Capitá del Barça
Hozzászólások: 834
Csatlakozott: 2005.04.10. 20:04:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2009.11.30. 17:07:43

Hmm.

Én is Real mezben mentem ma suliba. Mert a szurkoló akkor is az marad ha a csapat éppen vereséget szenved, ráadásul most sikerült megszorongatnunk a 21. század egyik legjobb Barcáját.

Igazából nem értem mi azzal a baj ha valaki egy vereség után is a csapat mellett áll, hozzáteszem hogy ha valóban 11-re megszabadult a mezétől akkor nagy drukker lehet...
REAL MADRID C. DE F.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2009.11.30. 17:04:03

Ma reggel egy nagy madridista srác Real mezben jött be a suliba. Elsőnek egy osztálytársammal találkozott, akinek megmutatta a mezt, erre ő megkérdezte: "Láttad tegnap a meccset?". 11kor már nem volt rajta a mez :D

Azt kicsit már jobban viselte, amikor a Dani Alves mezemben odaálltam elé (hatalmas vigyorral az arcomon).
Ezek az élet apró örömei.... :D
Avatar
ElBartimaeus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2209
Csatlakozott: 2009.03.25. 00:11:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 16:54:24

Szerintem Pep alapvetően egy hibát követett el: nem cserélte le Keitát a félidőben Ibrára. Szerintem, ha most Keita nem lett volna a pályán, akkor nem 1-0-ra nyer a Barca, valszeg gólt is kapott volna, mert 3-0-nál már hátul is csökken a figyelem. :D

A lényeg, hogy nem a legerősebb felállásban játszott a Barca, egy rossz napot kifogó Keitával, egy sérülésből felépült Messivel és Ibrával, egy még ritmust fel nem vevő Henryval és mégse tudtak nyerni, vagy legalább egy X-t kihozni, holott fél órát emberelőnyben játszottak.

A Madridistán levő kollégák megnyilvánulásához csak annyit, hogy a bíró nem volt velünk, a csapatunknak jobb passzjátéka volt, az alapfelfogásból következően volt több teretek passzolni a kapu előtt, akkor alakultak ki szép támadások, de amúgy semmi, sok pontatlan labda, a befejezések meg nem függnek a csapatösszhangtól... Sőt, el kell szomorítsalak titeket, mert sok Henry kiugratást lesnek fújt a bíró, amikor egyvonal volt. Erről ennyit...

"A remek produkció ellenére még mindig nem úgy tűnik, hogy ez a Madrid jól össze lenne rakva. A tény, hogy a Barcelona most nem lőtt hat gólt, mint tavasszal, nem jelenti azt, hogy a Real problémái megoldódtak volna." Írja a Marca.
Szerintem is inkább a Barca volt ma gyengébb, mint a Real jobb...
Avatar
barca28
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2009.10.26. 14:07:35
Tartózkodási hely: lelátó tetején -.-

2009.11.30. 16:42:51

Rezi Torres írta:hisztiánót én a MUFCos korszaka óta gyűlölöm mert egy emberileg 0 szarházi már bocs!!!De egy Rault egy Kakat egy Cassilast soha a büdös életbe nem fogok szidni!!Mer Raul egy igazi sportember egy tiszteletreméltó játékos és csak kívánni lehet hogy minden ember ilyen legyen!! Kaka egy zseni tegnap is voltak olyan cselei hogy tapsoltam és mondtam ez igen!Casillas meg egyszerűen parádés!
Szerintem az ilyenféle megnyilvánulásokat mellőznöd kéne a fórumon.Honnét tudod milyen ember ismered személyesen?

A meccsről:A focit gólra játszák és tegnap este mi voltunk a jobbak.Ennyi a történet, a Madrid játékosainak remegett a lábuk a kapu előtt vagy éppen Puyol zseniálisan tudott menteni.Valdes is kitűnően védett,és szerintem is ez volt talán eddigi barcelonai pályafutásának a legjobb meccse,Eric Abidalról van szó,az pedig teljesen nyilvánvaló hogy az Iniesta Xavi középpálya ha megvan bontva akkor nem megy úgy a szekér..most összejött a győzelem,de legközelebb már lehet hogy ezek a helyzetek amiket kihagytak ellenünk bemennek.Reméljük nem.

visca el barca
Kép
Schweinsteigert a Barcábaaa!!!
R.I.P. Ocskay Gábor.
:!: :!: :!: Bajnokság/BL/CDR/E.Supercupa/S.Supercupa/Klub-VB :!: :!: :!:
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2009.11.30. 16:37:26

Fecooo írta:egyébként nem tudjátok, h cr hány gólt szerzett tegnap este? 10nél megállt, vagy 20at lőtt?

NSO írta:Nem meglepő, hogy Cristiano Ronaldo ennyi kihagyás után nem tudta annyira felvenni a ritmust. Nagy helyzetet hagyott ki. Szerintem az a kijelentése gátolhatta, hogy tíz-húsz gólt akar lőni a Barcelonának" – jelentette ki Dani Alves."
hehe, Dani jól leoltotta :D

cr eddig 4 Barca meccs előtt ígérte, h betalál nekünk, hány gólnál is tart? 0+0+0+0 (tanulság= nem nyilatkozni kell, hanem cselekedni...)
Se tavaly, se most nem olvastam egy Barca-játékostól se olyat, h most már pedig gólt-gólokat fog lőni a Real-nak... egyébként örüljön Benzema is, a FIFÁ-ban betalált ellenünk :D
Szerintem Pellegrini a nyilatkozatában arra a meccsre gondolt, amit Benzema játszott le a FIFA 2010-ben. Azt ugyanis a madrid nyerte meg 3 0-ra! :D

(Ezt a hszt nem kell komolyan venni madridisták és nekem ugrani, csak poénnak szántam!)
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.11.30. 16:33:52

hisztiánót én a MUFCos korszaka óta gyűlölöm mert egy emberileg 0 szarházi már bocs!!!De egy Rault egy Kakat egy Cassilast soha a büdös életbe nem fogok szidni!!Mer Raul egy igazi sportember egy tiszteletreméltó játékos és csak kívánni lehet hogy minden ember ilyen legyen!! Kaka egy zseni tegnap is voltak olyan cselei hogy tapsoltam és mondtam ez igen!Casillas meg egyszerűen parádés!
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
boixosnois
Jugador del Barça
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2004.10.13. 17:41:20
Tartózkodási hely: Nagykanizsa/Budapest

2009.11.30. 16:32:34

Ez itt a madridista oldal :?: :!: :?: :!: :roll: :roll:
Mert ha nem, akkor miért írogatnak ide :?: :!: :shock: :shock:
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7853
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2009.11.30. 16:30:11

egyébként nem tudjátok, h cr hány gólt szerzett tegnap este? 10nél megállt, vagy 20at lőtt?

NSO írta:Nem meglepő, hogy Cristiano Ronaldo ennyi kihagyás után nem tudta annyira felvenni a ritmust. Nagy helyzetet hagyott ki. Szerintem az a kijelentése gátolhatta, hogy tíz-húsz gólt akar lőni a Barcelonának" – jelentette ki Dani Alves."
hehe, Dani jól leoltotta :D

cr eddig 4 Barca meccs előtt ígérte, h betalál nekünk, hány gólnál is tart? 0+0+0+0 (tanulság= nem nyilatkozni kell, hanem cselekedni...)
Se tavaly, se most nem olvastam egy Barca-játékostól se olyat, h most már pedig gólt-gólokat fog lőni a Real-nak... egyébként örüljön Benzema is, a FIFÁ-ban betalált ellenünk :D
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2009.11.30. 16:28:39

Raul72 szerintem szeretnél te ilyen alibi passzokat látni a bernabeuba!!!
C.Ronaldo helyzetén kívül hol volt ziccere a madridnak??Láttam e meccset és mégse emlékszem!Hisztiánó fejese?marcelo 3.szintre lőt lövése?benzema 10méterrel fölé emelése??vagy mi??
Nem magyarázkodás.Meg voltak a helyzeteink,"hisztiánó"(mondjuk mit is várjunk..ok-okozat piqué bolényfeje is.)helyzete mondható 100% ziccernek.Emellett megvoltak a lehetőségeink,Marcelo tutyimutyi volt,meggyőződésem,ha nem ő áll ott,legalább kaput talált volna.
Nektek 2 óriási helyzet,1 gól,és mellette csomó "apróbb" helyet.Belőttétek,mi nem,tiétek a 3.pont.

(a gól meg nem volt les.)


A kiállítás után meg mondtam a barátnőmnek hogy Keita le Yaya be Ini vissza kp!Kérdeztem is tőle hogy miért nem én ülök ott
Mert ez kb én is megmondtam volna.. :lol:
csakamadrid
Avatar
Rezi Torres
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2008.07.07. 12:54:09

2009.11.30. 16:21:29

Raul72 szerintem szeretnél te ilyen alibi passzokat látni a bernabeuba!!!
C.Ronaldo helyzetén kívül hol volt ziccere a madridnak??Láttam e meccset és mégse emlékszem!Hisztiánó fejese?marcelo 3.szintre lőt lövése?benzema 10méterrel fölé emelése??vagy mi??
na mind1 had magyarázzák meg maguknak hogy lealázták a barcat!!nekünk ettől nem lesz rosszabb nekik meg nem lesz több pontjuk szóval ennyii!
Amúgy én Sergit lekaptam, volna a sárgája után!Nem azért mert [auto_cenzúra] volt mert nekem tetszett a játéka de valahogy éreztem hogy kinyomják!A kiállítás után meg mondtam a barátnőmnek hogy Keita le Yaya be Ini vissza kp!Kérdeztem is tőle hogy miért nem én ülök ott :lol: :lol: :lol:
Barcelona:Egy város,egy csapat, egy szerelem egy ÉLET!!!
Avatar
torotam
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2009.04.21. 23:24:43
Tartózkodási hely: Budapest

2009.11.30. 16:19:43

Fecooo írta:átnéztem a madridistára...
"bölényfejű Piqué" és hasonló szépségek....

most lehet, h tévedek, de asszem ott annyi az értelmes, reális hsz., mint itt a hülyeség... és ott annyi a normális drukker, mint itt a mocskolódó...

(kis túlzással persze...csoki majd biztos reagál vmit erre, és kíváncsi is vagyok rá, mert ennyi mocskolódást, mint ami most ott megy, itt sose láttam...)
Tegnap én is átnéztem, valóban így van sajna...
Nehezen emésztik meg a vereséget, talán az elfogultság miatt, talán CR elrontott ziccere miatt. De mit is várjon az ember, ha még Pellegrini sem tudja józanul megítélni a helyzetet? A jobb nyert, ennyi. Nem szeretek a real (Perez) pénzével foglalkozni, de ezt muszáj leírnom: Vehetnek még jó pár sztárt euromilliokért, kik tíz-húsz gólt rúgnak a Barcanak, DE alázatot nem lehet vásárolni!
Visca el BARCA!
Avatar
Barcaádám
Capitá del Barça
Hozzászólások: 811
Csatlakozott: 2009.04.05. 18:43:08
Tartózkodási hely: Békés

2009.11.30. 16:11:59

nagyobb meccsre számítottam ennek ellenére nagyon örülök ki lett a győzelem harcolva, ha jól megnéztük a meccset azt mondhatjuk a jogosan nyert a Barca :lol:
1.félidőbe masszív Real bekkelés és veszélyes kontrák kevés helyzet főleg a hazaiak részéről, bár itt, nem játszottunk rosszul szvsz többet kellett volna a szélen akciókat vezetni.
2. félidő teljesen más, átvettük a meccs irányítását nagyjából, Puyol Piqué varázslat, szenzációs szerelések, becsúszások.és aztán megszületett Dani Alves egyetlen értelmes beadása és 5 percel beállása után.. hát igen tudtam hogy ő lesz a mi a emberünk!!Zlatan köszönjük !!!
aztán Busquets értelmetlen kezezése volt félóra lehetősége a Madridnak de a szerencsétlenek nem bírták kihasználni de azért a nagy nyomás miatt kicsit beszorultunk, olykor megállt az izgalomban nálam az ütő :D de sikerült túl vészelni és végül egy szép győzelmet aratni és helyreállt a világ rendje a tabellán is! :D :D

én nem emelik ki senkit szerintem átlagban jól teljesített a csapat, talál Keita és Henry volt kicsit szürke, de szép volt fiúk!csak így tovább!
Hajrá Barca!
Kép

"A helyzet az, hogy jelenleg a Barça maga a futball, és ahhoz, hogy legyőzd a Barçát, a futballt kell kiirtanod."
Lezárt