Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
OvaMind
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 486
Csatlakozott: 2007.09.28. 14:49:49

2010.03.29. 22:05:43

Szerintem a Real mostanában jobban játszik a bajnokságban, a mi játékunk idén nagyban függ Messitől. Tavaly azért sok olyan meccsen, ahol nélkülöztük az argentint, győzelmet tudtunk aratni. Szerintem idén hiányzik a csatársor stabilan jó teljesítménye, tavaly jóval hatékonyabbak voltunk elöl, jóval több helyzet volt/ meccs. A Real tegnapi meccsét nézve az életveszélyes Ronaldo mellett ott van Higuáín, és a többiek sem rosszak. Nálunk az a baj, hogy Henry nagyon visszaesett, Ibra pedig nem az a típusú csatár, mint Eto'o volt. Én a Bernabeuban már 1 ponttal kiegyeznék, mert akkor elég lenne a többi meccsen azonos pontszámot hozni a madriddal, és megnyertük a bajnokságot.
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.29. 21:54:35

miihii írta: Kiemeltem ezt a részt,meg ezen belül pár foszlányt.
Mégpedig azért,mert ezek azt sugallják,h nálunk szinte csak Messiből áll minden,nálatok meg az egész csapat hiper.Na persze.Akkor lenne ez korrekt,ha ugyanígy hangsúlyoznád,h nálatok meg CR-en múlik igen sok minden.Legalább annyi,mint nálunk León.Mert szerintem ez így van.Ha CR hozni tudja játszani a játékát,akkor vagytok olyan lendületesek és gyorsak.Elég szépen tolja a szekereteket,nagyban függnek tőle azok a lendületes,gyors Madrid támadások.Szal nem biztos,h szerencsés ezt sugallni,h mi csak Messiből állunk,nálatok meg az egész csapat olyan hűde lendületes.
Mindössze ennyi észrevételem van a hsz-eddel kapcsolatban.Amúgy nem fogok belekötni,csak elég érdekesen hat ez így ebben a formában. :wink:
A velemenyem valahol a te velemenyed es akozott van, ahogy ertetted amit irtam. Szerintem Messitol jobban fugg a Barca eredmenyessege, mint a Madride Ronaldotol. De termeszetes, hogy mindkettojukon sok mulik, egyszeruen en igy erzem. Pl. Ronaldo nem volt igazan nagy formaban tegnap es megis ment az a fajta jatek amit mondtam.
Mindenesetre nem akartam azt sugallni, hogy a Barca Messibol all, mivel ez hulyeseg. De ettol fuggetlenul a lenduletesseget tartom, a Barca sokszor mintha nem a kaput tamadna, vagy nem is tudom hogy fogalmazzam meg..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára daman 2010.03.29. 22:12:10-kor.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2010.03.29. 21:30:06

daman írta:Tudom, hogy a tavalyi evre fel van ekkora arcod, de megis ebben az evben a ket csapat altal mutatott teljesitmenyekbol hogy szurted le, hogy nektek a 80% idegenben eleg lesz? Meg mi az, hogy ezt ne feledje senki? Ez egy teny?
Tény. Ha mind2 csapat csúcsformában játszik, egyértelmű a Barca fölénye.
Nem csoda hogy versenyképesebb a Barca a Bl-ben.
De ha küzdelemről van szó ( persze nem alapvető futballal) és elkapja a fonalat a madrid, hazai lesz.
Ezért 3 esélyes.
De kövezz meg, nevezz nagyképűnek, a Barcelona jobb focit játszik mint a madrid ha mind2 ugyanolyan passzban van.
Kérdés hogy eredményesebbet is..
A Realnak 40% labdatartásból kell majd opernáli,nem 60ból...
Aki több gólt lő az nyer.
ferninho írta:mi a baj a madridista gyorshírekkel??
full normálisan lefordítanak mindent
:lol:
Ronaldo és Messi összehasonlításánál: Mental game= Fejjáték, 68 oldalon keresztül ment a vita hogy ki hány gólt fejelt :lol:
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.03.29. 21:27:01

ferninho írta:
Végre, a szuperbiztos madridista gyorshírek!!
???
mi a baj a madridista gyorshírekkel??
full normálisan lefordítanak mindent nem úgy mint az nso meg a sporthíradó meg a többi... ha meg a pletykákra érted ott mindig ki van írva a a forrás...
Semmi gond velük, valaki nem msn-ezett mostanság valakivel amit kiírhatnátok?
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2010.03.29. 21:23:32

daman írta: Gondolom Ronaldo es Messi teljesitmenyenek a fontossagat nem kell ecsetelni, foleg utobbiet a csapata szempontjabol.
Tehat mindent osszevetve, en nem erzem toronymagasan erosebbnek a Barcat, sot. Szerintem ha a Madrid hozza a lenduletes, gyors jatekat a meccs nagy reszeben es beverik a helyzeteket, akkor behuzhatjak akar golokkal is a meccset, ha az alibiznek tul sokat es nem egybol kapura tornek, amiben igen jok, akkor nagyon necces lesz. Barca szerintem nagyban fugg Messi teljesitmenyetol, es hogy az idei "lassu passzolgatos" vagy a tavalyi, "gyors passzolgatos" jatekot hozzak-e, ha utobbit, a Madrid pedig a lenduletes tamadojatekot, akkor az hiszem hatalmas meccset lathatunk, rendkivul kielezettet.
Kiemeltem ezt a részt,meg ezen belül pár foszlányt.
Mégpedig azért,mert ezek azt sugallják,h nálunk szinte csak Messiből áll minden,nálatok meg az egész csapat hiper.Na persze.Akkor lenne ez korrekt,ha ugyanígy hangsúlyoznád,h nálatok meg CR-en múlik igen sok minden.Legalább annyi,mint nálunk León.Mert szerintem ez így van.Ha CR hozni tudja játszani a játékát,akkor vagytok olyan lendületesek és gyorsak.Elég szépen tolja a szekereteket,nagyban függnek tőle azok a lendületes,gyors Madrid támadások.Szal nem biztos,h szerencsés ezt sugallni,h mi csak Messiből állunk,nálatok meg az egész csapat olyan hűde lendületes.
Mindössze ennyi észrevételem van a hsz-eddel kapcsolatban.Amúgy nem fogok belekötni,csak elég érdekesen hat ez így ebben a formában. :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Lampiao
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2008.04.04. 10:36:22
Tartózkodási hely: Vác

2010.03.29. 21:21:41

Szerintem illene nekünk is felébrednünk...

1. Mi nem vagyunk már torony magas esélyesek. A csapat játéka maradt, ugyanaz a labdát mindig birtokolni akaró, támadó együttes vagyunk. Ugyanazt játszuk csak kicsit rosszabbul. És nem Ibra miatt, nem nem nem... Xavi és Iniesta azon kevés alkalmakkor amikor együtt tudtak lenni (valljuk be alig volt ilyen, kb. egy kezemen megszámolom) akkor sem emlékeztettek a tavalyi duóra.

2. A madrid a sok pénzből, nem lett minden idők legnagyobb bukása, de legnagyobb durranása sem. Jó csapat, helyenként jó játékkal és remek egyéni labdarúgókkal.


Összegezve.: A madrid ellenünk nem engedheti meg hogy 30-45 perceket játszon jól ez látszott az előző Classico-n... Viszont mi sem engedhetjük meg, hogy ratyi módon játszunk ahogy azt tettük a stuttgart ellen, vagy az osasuna ellen. Nem számíthatjuk el a magunkat a taktikával (ugye Guardiola az Osasuna ellen) és nem pazarolhatjuk a helyzeteket (hátrapasszolt kisszögletek).
A madrid meg nem pihizhet át félidőket meg 70 perceket, mert megint megégnek.

Egy tuti, egyik csapat sem fogja elkövetni az eddigi hibáit...

Más megjegyzés továbbá: A madridnál szerintem több kreatív játékos határozza meg a támadásokat, nálunk meg kb 3... Ez baj, úgyhogy kell a nyári erősítés a középpályára.
Madridnál: Ronaldo, Alonso is besegít, Van der Vaart, Granero, Kaka
nálunk: Messi, Iniesta, Xavi.... Több olyat nem tudok mondani aki assistokat, kiugratásokat nyomna, na jó talán még Ibra...
"Mindig aszerint élj amiben hiszel, különben abban fogsz hinni amiben élsz..."

Harcolj velem:D :http://clover880903.mybrute.com

"Legjobbnak lenni nagyobb érdem, mint elsőnek lenni, mert végül a legjobbak lesznek az elsők is." Joan Laporta
Bazsi900
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.03.29. 17:33:26
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.03.29. 20:52:02

daman írta: 2) Tudom, hogy a tavalyi evre fel van ekkora arcod, de megis ebben az evben a ket csapat altal mutatott teljesitmenyekbol hogy szurted le, hogy nektek a 80% idegenben eleg lesz? Meg mi az, hogy ezt ne feledje senki? Ez egy teny?
Ez így van! Egy ilyen meccsen soha nem lehet azt mondani hogy 80% elég,pláne nem a jelenlegi Real ellen, mert nem kicsit jobbak mint tavaj.Ősszel nyert a Barca, viszont azóta már összeforrottabb a csapat és a hazai pálya előnyét is ők élvezik,az hogy a BL-ből kiestek nem jelent semmit, a Barcával is könnyedén megeshetett volna!!!
Ettől függetlenül azért hajrá Barca!!! :D
Írok ide is valamit.... majd ha kitalálok valami jó szöveget...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.29. 20:33:55

Bazsi900 írta:Hááát nem tudom...a Real honlapján ez áll: 10-11/04/10 R. Madrid-Barcelona

Szal szerintem még nincs eldöntve csak a sport1 mégse reklámozhat úgy hogy: El Clásico tíz vagy tizenegyedikén :)

Ez már el van döntve,a sport 1 is 10-én 22.00ra reklámozza :wink:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.29. 20:29:02

Rivaldo11 írta:Az év vicce: Azon fog múlni, mennyit fog focizni a madrid. Muhahahaha :lol: Ez így erős nem?
Itt az idő kivenni a kezeket a biliből. A madrid-az "egyedülálló támadójátékával" együtt simán kizúgott a Bl-ből, és minden komolyabb meccset elvesztett/vagy épp nem tudott megnyerni. Bernabeu ide vagy oda, ez a derbi nem a madridtól függ nagyobb részben. Ha mindkét csapat hozza amit tud-mi fogunk nyerni. Tehát sokkal inkább azon múlik a 3 pont sorsa, melyik csapat lesz közelebb eredeti formájához. Idegenben is képesek vagyunk nyerni, ha hozunk egy 80%-os teljesítményt, ezt ne feledje senki. Persze meglehet hogy kikapunk, hisz egy arrafelé mostanság ismeretlen jelenség-valami BL-még bőven kivehet addig a csapatunkból, és ami igaz, valahogy jobban akarja a győzelmeket a madrid, ez tény. Legalábbis ez jön le a meccseket figyelve.
De én maximálisan bízom a győzelmünkben.
Sejtettem, hogy te bele fogsz kotni, akkor a kedvedert:
1) ha nem vetted volna eszre, leirtam meg nem 1 dolgot azon kivul, hogy a Madrid mennyi ideig fogja hozni azt a tamadojatekot, amit tud. Pl. Messi kikapcsolasa, a Barca milyen gyorsan fogja jatszani ezt a passzjatekat,stb.. Gondolom ez nem tunt fel, mint befoyasolo tenyezo. Emellett pedig szerintem igenis fontos ez a tenyezo, bar nyilvan Barcaskent nem lehet elismerni, hogy a fovarosi oldalon a gollovessel a rengeteg kihagyott helyzet es a meccsenkenti 20-30 perc igazi nyomas ellenere sincs gond.
2) Tudom, hogy a tavalyi evre fel van ekkora arcod, de megis ebben az evben a ket csapat altal mutatott teljesitmenyekbol hogy szurted le, hogy nektek a 80% idegenben eleg lesz? Meg mi az, hogy ezt ne feledje senki? Ez egy teny?
3) A Lyon elleni otthon az elso felidoben igencsak jo jatekot lathattunk, akarcsak a Milan ellen kb szinten max. ennyi ideig, tovabba nem mellekes, hogy akkor Ronaldo nelkul. Azon kivul, ha a helyzeteket ezen idoszak alatt beverik, igy is meglehetett volna mind a ketto. Ez pedig mielott kiemelned, nem magyarazkodas, csak arra proballak ravezetni, hogy ha ne adj Isten a Madrid veletlenul most beveri a 100%-os helyzeteket, akkor az is megeshet, h nem fog 6-2-re nyerni a Barca, remelem ez a megfogalmazas mar elnyeri a tetszesedet.
4) Nekem az idei Barca meg nem mutatta meg, mitol olyan toronymagas eselyes itt, hogy csak rajta mulik mi lesz a meccsen. De kivancsian varom az eszreveteleidet.
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2010.03.29. 20:22:58

Ne számolgassunk gólarányokat, se pontegyenlőséget, egyszerűen menjünk ki és verjük meg a Madridot. Csak maradt még a tavalyi 6-2-ből néhány találat az idei meccsre is. :wink:
Kép
Kép
Kép
Bazsi900
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.03.29. 17:33:26
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.03.29. 20:22:24

Hááát nem tudom...a Real honlapján ez áll: 10-11/04/10 R. Madrid-Barcelona

Szal szerintem még nincs eldöntve csak a sport1 mégse reklámozhat úgy hogy: El Clásico tíz vagy tizenegyedikén :)
Írok ide is valamit.... majd ha kitalálok valami jó szöveget...
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.03.29. 20:20:37

bence-barca írta:Azt szeretném kérdezni, hogyha Madridban kikapunk 2-1re v 3-2re akkor számít az idegenben lőtt gól? Vagy akkor már csak a gólkülönbség számít?
Ha így alakul,akkor majd bajnokság végén ha pontegyenlőség lesz akkor mi leszünk a bajnokok.

De nem fogunk kikapni szerintem,mi is felszívjuk magunkat.Tavaly is hasonló előjelekkel mentünk madridba,már feldíszítették a cibelest...láttuk mi lett belőle :P
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.03.29. 20:16:30

Bazsi900 írta:Üdv

Nem tudná nekem valaki megmondani hogy a meccsek előtt nagyjából mennyi idővel szokott biztossá válni hogy melyik nap lesz?Sajna nem igazán mindegy hogy 10. v. 11. én lesz a Clásico... :(
10-én lesz azaz szombaton este 10-től a Sport1-en.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Bazsi900
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2010.03.29. 17:33:26
Tartózkodási hely: Szombathely

2010.03.29. 20:06:50

Üdv

Nem tudná nekem valaki megmondani hogy a meccsek előtt nagyjából mennyi idővel szokott biztossá válni hogy melyik nap lesz?Sajna nem igazán mindegy hogy 10. v. 11. én lesz a Clásico... :(
Írok ide is valamit.... majd ha kitalálok valami jó szöveget...
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.03.29. 20:05:27

Úgy gondolom,hogy ki tudjuk kapcsolni C.Ronaldót és Higuaint.Nagy részben tőlük függ a Real támadójátéka-bár Xabi Alonso tegnap rámcáfolt.

Én mondjuk annyira nem bánnám ha nem nyernénk meg a bajnokságot.Oké bántana,de ha mi nyerjük a BL-t akkor a Real Madrid arcáról-kicsit erős a kifejezés-égni fog a bőr,hogy a legnagyobb rivális a BL első címvédője,ráadásul azt az Ő stadionjukban hajtották végre.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.29. 19:57:17

Az év vicce: Azon fog múlni, mennyit fog focizni a madrid. Muhahahaha :lol: Ez így erős nem?
Itt az idő kivenni a kezeket a biliből. A madrid-az "egyedülálló támadójátékával" együtt simán kizúgott a Bl-ből, és minden komolyabb meccset elvesztett/vagy épp nem tudott megnyerni. Bernabeu ide vagy oda, ez a derbi nem a madridtól függ nagyobb részben. Ha mindkét csapat hozza amit tud-mi fogunk nyerni. Tehát sokkal inkább azon múlik a 3 pont sorsa, melyik csapat lesz közelebb eredeti formájához. Idegenben is képesek vagyunk nyerni, ha hozunk egy 80%-os teljesítményt, ezt ne feledje senki. Persze meglehet hogy kikapunk, hisz egy arrafelé mostanság ismeretlen jelenség-valami BL-még bőven kivehet addig a csapatunkból, és ami igaz, valahogy jobban akarja a győzelmeket a madrid, ez tény. Legalábbis ez jön le a meccseket figyelve.
De én maximálisan bízom a győzelmünkben.
Rivaldo-A Legnagyobb.
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2010.03.29. 19:51:04

Azt szeretném kérdezni, hogyha Madridban kikapunk 2-1re v 3-2re akkor számít az idegenben lőtt gól? Vagy akkor már csak a gólkülönbség számít?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence-barca 2010.03.29. 19:57:29-kor.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.03.29. 19:50:43

Kezdődik a szájkarate. :lol:
Mi lesz itt jövő héten?
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.29. 19:44:43

Végre, a szuperbiztos madridista gyorshírek!!
???
mi a baj a madridista gyorshírekkel??
full normálisan lefordítanak mindent nem úgy mint az nso meg a sporthíradó meg a többi... ha meg a pletykákra érted ott mindig ki van írva a a forrás...
madridista
Avatar
daman
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2009.12.13. 19:12:25
Tartózkodási hely: Madrid

2010.03.29. 19:44:41

Szerintem az El Clasicora nem lehet tippelni.. Szamomra erdekes, hogy a Barca drukkerek eleg nagy resze mennyire biztos a gyozelemben, mert hogy a Madrid "csak a gyenge csapatokon gyalogol at". Felhivnam a figyelmet arra, hogy nem biztos, hogy olyan gyenge ez a Madrid es olyan eros ez a Barca, ahogy sokan gondoljak. Ha csak ezt az idenyt es ebben az idenyben mutatott jatekot nezzuk, akkor nem gondolom, hogy a Barca elonyt elvezne, foleg nem akkorat, hogy sima vendeggyozelmet lehessen kilatasba helyezni. Igaz, a tavalyi ev nagyon ott volt a Barcanak,de szerintem nem elhanyagolhato kulonbseg, hogy a Madrid igencsak megerosodott, a Barca meg nem nyujtja azt, mint tavaly, es szerintem Eto'o Ibrara valo cserelese a legrosszabb dontes volt evek ota a Barcanal.
Visszaterve a meccsre, szerintem azon fog mulni, hogy mennyi ideig fog focizni a Madrid es mennyit fognak "alibizni". Azt mar megmutattak a Milan es a Lyon ellen is, hogy ameddig igazan focizni akarnak, motivaltak es futnak, elsopro lendulettel nyomnak, nem nagyon tudjak oket megallitani, mas kerdes, hogy a rengeteg kialakitott helyzetet be is kell verni. Szerintem ez egy fontos tenyezo lesz: mennyi ideig jatszik ugy a Madrid, ahogy tud, es hogy hasznalja ki a helyzeteit.
A masik fontos tenyezo az lehet, hogy a Barca hogy all fel es hogy jatszik. Szerintem Ibrahimovic jatszatasa alapjaban lelassitja a Barcat, az pedig itt vegzetes lehet. Aztan persze nem lehet ezt kiszamitani, lehet megint beakad neki valami, aztan azzal nyer a Barca. Mindenesetre azt nem tudom elkepzelni, hogy legalabb 1-1 golt ne lojenek a csapatok. A madridi vedelem koncetraltsagan is sok fog mulni.
Harmadik, hogy a Barca a felallastol fuggetlenul melyik arcat mutatja. Mert lehet jonni ezzel a lefekudt az Atletico szoveggel, de az igazsag az, hogy a Madrid ellen nem jatszottak rosszul, de az elonyuk miatt megint nagy nyomas ala kerultek, es nem birtak ki, mig a Barca egyszeruen gyenge volt ellenuk. Szoval, bar ezt nem nagyon tudom elkepzelni, de ha megint igy jatszik a Barca, akkor nem gondolom, hogy sok eselye van.
(azert ezt hoztam fel, mert ez idegenbeli "rangado" volt)
Meg erdekes, hogy ki szerzi az elso golt, megpedig azert, mert a Madrid nagyon veszelyesen kontrazik es villamgyorsan, a Barca pedig mintha megnyugodna mikor megszerzik a labdat es szepen elkezdik jaratni lassan.
Gondolom Ronaldo es Messi teljesitmenyenek a fontossagat nem kell ecsetelni, foleg utobbiet a csapata szempontjabol.
Tehat mindent osszevetve, en nem erzem toronymagasan erosebbnek a Barcat, sot. Szerintem ha a Madrid hozza a lenduletes, gyors jatekat a meccs nagy reszeben es beverik a helyzeteket, akkor behuzhatjak akar golokkal is a meccset, ha az alibiznek tul sokat es nem egybol kapura tornek, amiben igen jok, akkor nagyon necces lesz. Barca szerintem nagyban fugg Messi teljesitmenyetol, es hogy az idei "lassu passzolgatos" vagy a tavalyi, "gyors passzolgatos" jatekot hozzak-e, ha utobbit, a Madrid pedig a lenduletes tamadojatekot, akkor az hiszem hatalmas meccset lathatunk, rendkivul kielezettet.
Bar en nem bannam, ha a "lassu" jatekkal jonne a barca:)
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.03.29. 19:38:29

Végre, a szuperbiztos madridista gyorshírek!!

/slap Keita

Nem is kell hinni az ilyen híreknek, amúgy Pellegrini szokott okosakat nyilatkozni, például a Lyon előtt is ő nyilatkozta, hogy biztos a továbbjutásukban, nem? Remélem ez is annyira jön be, ha mondott ilyet egyáltalán vagy hasonlót.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
rszergej
Capitá del Barça
Hozzászólások: 564
Csatlakozott: 2007.10.18. 01:21:39
Tartózkodási hely: Gyomaendrőd

2010.03.29. 19:28:46

daffy írta:
Sanama írta: Hát csak nehogy átessenek a ló túloldalára mint tavaly,akkor is nagy volt a mellény,hogy bajnokok kész ki lett jelentve :)
igen,de én emlékszem olyanokra az őszi meccs előtt,hogy most nem 6-2 lesz,hanem 6-0 stb. Tehát a nagy mellényt nem csak egy csapat viseli feltétlen. Voltak szidalmazások,lenézések és mégsem volt olyan sima.
De ezt a szurkolók részéről olvastad, nem pedig a csapat hangoztatta. Két különböző dolog.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.03.29. 19:28:32

Andrisr10 írta:Egyébként meg most olvastam Pellegrini legújabb nyilatkozatát, miszerint 100%ig biztos benne, hogy megvernek minket. Hát elég érdekes... Talán pillanatnyi formában fölénk nőnek, de alázatban és az ellenfél tiszteletében még van mit tanulni...
belinkelnéd légyszi azt a nyilatkozatot? :)
amúgy meg Keita is már okoskodik :D
hétfő, 16:13 - Keita: "Nem láttam a Real Madrid-Atlético meccset, mert tudtam, hogy a Madrid nyerni fog. Az a benyomásom, hogy az ellenfelek nem játszanak 100%-osan akkor, amikor a Madrid ellen lépnek pályára. A Getafe elleni meccs napján is a Getafe edzője azt mondta, hogy a Madrid lesz a bajnok..."
én vhogy ezekben nem tudok hinni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ferninho 2010.03.29. 19:29:31-kor.
madridista
Andrisr10
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2009.09.23. 12:15:24

2010.03.29. 19:25:22

Én Pep helyébe csinálnék egy motivációs videót, a tavalyi classico-król :D.
Bár viccet félre téve, olyan, hogy az el-classico ra ki érkezik motiváltabban nehéz eldönteni. Tudják, hogy ezen múlik a bajnokság, így amennyire csak lehetséges fel fogják magukat szívni. Egyébként meg most olvastam Pellegrini legújabb nyilatkozatát, miszerint 100%ig biztos benne, hogy megvernek minket. Hát elég érdekes... Talán pillanatnyi formában fölénk nőnek, de alázatban és az ellenfél tiszteletében még van mit tanulni...
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.03.29. 19:16:09

Sanama írta: Hát csak nehogy átessenek a ló túloldalára mint tavaly,akkor is nagy volt a mellény,hogy bajnokok kész ki lett jelentve :)
igen,de én emlékszem olyanokra az őszi meccs előtt,hogy most nem 6-2 lesz,hanem 6-0 stb. Tehát a nagy mellényt nem csak egy csapat viseli feltétlen. Voltak szidalmazások,lenézések és mégsem volt olyan sima.
Lezárt