Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.23. 12:27:18

Jose- val nagyon jól jár a Real, mert egy kiváló edző...
Taktikailag szerintem erősen túlértékelt, de motiválásban kiváló...
A csapatai nagyon egységesek, szervezettek, mindenki meghal a pályán...
Madridban már idén is egy nagyon jó garnitúra volt , José tényleg csapatot is csinálhat belőlük, ehhez nagyon ért...(Pepnek is ezek az erényei)

Azért remélem most is Quaresmakhoz meg Mancinikhez fog ragaszkodni, mint Intehez érkezésekor :D

Mindezek ellenére arcoskodásra előre nincs ok Real oldalon (mint tavaly), mert a sikerekért még nagyon sokat kell tenni, hisz a Barca az ellenfél , ami már rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal , amit a Real el szeretne érni a portugállal...
Avatar
Fevernova
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2009.05.14. 12:23:37
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2010.05.23. 12:22:48

barca99 írta:Ha történetesen a világlegeslegjobbedzője sem tud sokkal többet felmutatni (jó, mondjuk ő továbbmegy a legjobb 8-ba, meg a kupában sem ég be), akkor mi lesz Madridban? Úgy érzem, ez az utolsó utáni szalmaszál amibe kapaszkodnak, ha ezzel sem lesznek sokkal előrébb, akkor mi lesz? Feloszlatják ez egész Klubot? :)

Úgy érzem ez Perez utolsó esélye. Ha meghazuttolja önmagát, és tényleg háttérben marad, Mou meg szabad kezet kap, akkor lehet ebből valami. De ha bármibe is beleszól, a portugállal hamar össze fogja rúgni a port. Pechjükre a Barca még mindig nagyon komoly, ráadásul a tervezett igazolásokkal megközelíthetik a 2 évvel ezelőtti brutál játékot, az előző szezonbeli kegyetlen mérleggel (4 vesztes meccs egész évben), így nem lesz könnyű Pellegrininél többet letenni az asztalra.

Na, de ők tudják, öntik a pénzt a Klubba, semmi nem jó, semmi nem elég, semmire nincs idő. Tényleg kihívás Mourinho-nak. :)

Utolsó szalmaszáluk ? Utána kitalálják , hogy a fű miatt nem ment mert Mourinjo szerint Angliában sokkal jobb volt a fű meg blabla következő évre meg , hogy a Bernabeu új szigetelést kaphatna ...mindig kitalálnak majd valamit! A legjobb tényleg a feloszlatásuk lenne és új névvel futnának....a XX. század legjobb csapata...
SEX N MONEY...
Nazario
Jugador del Barça
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2005.05.16. 15:52:33

2010.05.23. 12:17:45

Fernando írta:A Real-nak egy Wénger -féle fiatalabbakat sztárokkal vegyító, támadófocit játszó edző kellett volna.. Ez a Wénger-féle edző pedig nem más lett volna, mint Wénger. Nem pedig egy "építsétekátastadiontmertnagyazarcom" edző.
Csak az a gond, hogy Wenger soha a büdös életben nem fogja otthagyni a gyerekneveldéjét. Tavaly megpróbálta elhozni a Real. Wenger azt mondta, hogy nagyon csábító, impozáns projekt, amit elé tett Perez, de ő marad az Arsenalnál, mert az a csapat élete főműve.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2010.05.23. 12:06:06

Ha történetesen a világlegeslegjobbedzője sem tud sokkal többet felmutatni (jó, mondjuk ő továbbmegy a legjobb 8-ba, meg a kupában sem ég be), akkor mi lesz Madridban? Úgy érzem, ez az utolsó utáni szalmaszál amibe kapaszkodnak, ha ezzel sem lesznek sokkal előrébb, akkor mi lesz? Feloszlatják ez egész Klubot? :)

Úgy érzem ez Perez utolsó esélye. Ha meghazuttolja önmagát, és tényleg háttérben marad, Mou meg szabad kezet kap, akkor lehet ebből valami. De ha bármibe is beleszól, a portugállal hamar össze fogja rúgni a port. Pechjükre a Barca még mindig nagyon komoly, ráadásul a tervezett igazolásokkal megközelíthetik a 2 évvel ezelőtti brutál játékot, az előző szezonbeli kegyetlen mérleggel (4 vesztes meccs egész évben), így nem lesz könnyű Pellegrininél többet letenni az asztalra.

Na, de ők tudják, öntik a pénzt a Klubba, semmi nem jó, semmi nem elég, semmire nincs idő. Tényleg kihívás Mourinho-nak. :)
luffancs
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2008.05.30. 11:38:49

2010.05.23. 12:03:27

Itt is mindenki Pep-et fikázza :D de ismétlem, amikor 6 kupát nyert a csapat, akkor ő volt a legjobb :D Én még mindíg Pep-et tartom a világ legjobb edzőjének meg Hitzfeldet... Tény Mourinho is a legjobb edzők közé tartozik, de ő most egy olyan feladat elé néz, amit nehéz lesz megoldani, ugyanis az 1 Real Madrid... és nem egy Internazionale. Ott állandó címlapok lesznek, nem úgy mint Milánóba...

És a Touré ügyre visszatérve... Fabregas mellett, meglenne még egy Touré is, ha utóbbinak a menedzsere nem kevergetné a sz.rt a háttérben. Akkor Yaya is maradna...
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 12:00:24

gekkodan írta:Én nagyon félek Mourinhotol és teljesen jogosan teszem szerintem. Nálam a világ legjobb edzője és punktum. Ha megkapja akiket kér, akkor simán esély van arra, hogy a bajnokság tényleg 2 meccsen dől el, mert szinte mindenkit oda-vissza megver majd a 2 csapat.

Pep eladja a középpályánk egyik legstabilabb védelmi oszlopát, nagyobbat gyengülünk ezzel, mint hinné bárki
Az első megállapítással nem értek egyet Dani barátom. Ha belenyúl a játékba,ha kiveszi a lendületet a csapatból egy esetleges átszerveuzéssel, itt is simán boztladozhat a kicsik ellen egy sort. Ez meg végzetes lesz, az tuti. Az egymás elleni derbiket meg nagyon várom.A támadójáték "csinálói" közül legelőlről már nem csak Messit kell kilőni. Nehéz, nagyon nehéz fába vágta ezúttal azt a fejszét a portugál...
Ami Yayát illeti, azzal egyetértek. Ha eladtuk utána érezzük meg igazán, mennyre nagy kincs volt nálunk. De innen mi semmit sem tehetünk...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.23. 11:57:18

A Real-nak egy Wénger -féle fiatalabbakat sztárokkal vegyító, támadófocit játszó edző kellett volna.. Ez a Wénger-féle edző pedig nem más lett volna, mint Wénger. Nem pedig egy "építsétekátastadiontmertnagyazarcom" edző.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
socio66

2010.05.23. 11:55:08

marci. írta: Nehogymár lebassz.l ember.. :roll:
Nem leb.szás,csak annyit írtam,hogy mókás a dolog.
Már csak a hülye nem látja,hogy az egyedüli dolog,ami kellene nektek,az az állandóság.
Ehelyett megint váltás jön,érkezik az aktuális 'világlegjobbedzője',aki amúgy még véletlenül sem azt a játékot fogja játszatni,amiért te például Real Madrid drukker lettél,de nem baj,ő kell.
Mindegy,itt van nektek ez a három hónap,addig ti lesztek reflektorfényben az új edző,meg a nagy igazolások miatt,az utána következő kilencben meg jövünk mi és megmutatjuk,mit nem lehet pénzen megvenni. :)
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.05.23. 11:53:29

gekkodan
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3683
Csatlakozott: 2007.08.15. 19:37:48
Tartózkodási hely: Curahee

2010.05.23. 11:52:39

Én nagyon félek Mourinhotol és teljesen jogosan teszem szerintem. Nálam a világ legjobb edzője és punktum. Ha megkapja akiket kér, akkor simán esély van arra, hogy a bajnokság tényleg 2 meccsen dől el, mert szinte mindenkit oda-vissza megver majd a 2 csapat.

Pep eladja a középpályánk egyik legstabilabb védelmi oszlopát, nagyobbat gyengülünk ezzel, mint hinné bárki. A Madrid legnagyobb erősítése pedig Mourinho hosszú évek óta.

Az idei mentalitással és rövid kerettel jövőre oltári bajba kerülhetünk, szóval ideje lenne kicsit a szakmára is figyelni a személyes hülyeségek helyett (Touré).
Ne használd a kepfeltoltes.hu-t!

Yaya Touré - a szikla.

SOM LA COPA, SOM LA LLIGA, SOM LA CHAMPIONS, SOM UN !!!
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3797
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.05.23. 11:52:07

zsuni írta:pl nem vesz csatár hátára csatárt? ja nem, az nem a Madrid :)
Henry idén elmegy, nincs bal oldali támadónk. Hiányposzt? -Hiányposzt. Pszt! :-$
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 11:49:33

Egyébként nagyot kockáztat a madrid más szempontból is. Ha Mourinho megbukik, akkor aztán tnyleg nem tudom, melyik neves edző vállal majd munkát arrafelé.
Nálam Van Gaal, Hitzfeld, Lippi, Capello nagyobb edzők, de mind mind ugyanazt a stílust képviselik nagyjából mint a portugál-Van Gaal mondjuk offenzívebb, mint a többiek, de a szervezettség nála is elsőszámú szempont.
Mourinho a labda nélküli mozgásban, szervezettségben, erőnlétben tud rettentő sokat hozzátenni a játékhoz. Meglátjuk milyen játék sül ki ebből.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.05.23. 11:48:35

Érted mit akartam irni ,nem?Akkor minek kötsz bele? :roll:
csakamadrid
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15489
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.05.23. 11:41:16

marci. írta:
sz.r focival fog nyerni 6 kupát,ami ugye.. :P

Hogy fog nyerni 6 kupát?mégis marad az interbe?

Az inter nyerhet 6 kupát,Mourinho már nehezen idén.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.23. 11:31:11

csababarca írta:
daffy írta:nagyságrendekkel szorosabb bajnokság,szorosabb clásico,izgalmasabb idény.
most kaptak a fiúk egy edzőt
Daffy!!

a tavalyi 2-6nál csak szorosabb lehetett,de így se volt még halvány esélyetek se nem hogy a pontszerzésre,de a győzelemre sem. Főleg az otthonotokban. Ősszel még volt 2 helyzetetek,aztán megmutattuk hogy mi a FUTBALL még Busquets kiállítása után is :wink:

Elég sajnálatos hogy ilyen alacsony lett nálatok a szint hogy egy ilyen "edző"ért imádkoztok...
Ez így igaz. azt már csak halkan teszem hozzá, hogy most tavasszal is lehetett volna egy sima négyes is akár-ha belőjjük a két ziccert a 2. félidőben.
Mindazonáltal várjuk ki a végét. Biztos lesz új igazolás is, amit Mourinho kér majd, kivácsi vagyok milyen csapatot épít. A Cheseanél az uccsó két évben már csúnyán meghalt a mágiája. A serie-A is már a Roma kezében volt félig-meddig.
Itt nem hullajthat annyi pontot majd, mint odaát, az is biztos.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7213
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2010.05.23. 10:49:32

Gali írta:
MessiFan írta:
Tudod az van hogy én is meghajlok Mourinho taktikája előtt.
Ne viccelj már! Egyszerűen nézhetetlen az a bunkerfoci, amit a csapataival játszat.
ez nagyon egyszerű,ha nem érted mi az a taktika,ne nézd.
adj hálát ez esetben h nem a saját csapatot edzője lett és így csak 2 meccsek kell szenvedned az évben.
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2010.05.23. 10:45:02

MessiFan írta:
Tudod az van hogy én is meghajlok Mourinho taktikája előtt.
Ne viccelj már! Egyszerűen nézhetetlen az a bunkerfoci, amit a csapataival játszat.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
zsuni
Capitá del Barça
Hozzászólások: 606
Csatlakozott: 2009.02.08. 12:03:53
Tartózkodási hely: bp

2010.05.23. 10:42:06

Bár én még a mai napig nem értem Juan de Ramos menesztését.
pedig nem volt valami bonyolult ügy, új elnök, saját edzővel. nem Pellegrini lett volna, ugye tudjuk ö kb 3. alternativa volt, igy jött össze.
Olyan elnök aki nem dobálja a pénzt értelmetlenül sztárokra,mint pl.(perec úr)hanem posztokra igazolnak embereket,mint Morattiék és a többiek.
pl nem vesz csatár hátára csatárt? ja nem, az nem a Madrid :)
mi volt értelmetlen igazolás tavaly? melyiket nem értetted? segitek :)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.23. 10:38:15

Fernando!Ebben igazad van!Akkor úgy írom, kíváncsi vagyok mire fog menni a Barca ellen a Mourinho által irányított Madrid!A lényeg az lett volna,hogy kíváncsian várom a kettőjük összecsapását! :wink:
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2010.05.23. 10:31:44

Már annyira bele vagytok esve,hogy még ilyen sz.r focit játszatva is tapsoltok neki
Tudod az van hogy én is meghajlok Mourinho taktikája előtt. Egyáltalán nem [auto_cenzúra] foci. Egyszerű és biztonságos hogy 100%-osan védekeznek és van 1 csatárjuk aki a kontrákat általában berúgja aki D.Milito és ha Joséval együtt a Realba igazol akkor... Már megint nem tudok mit mondani:)[/i]
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8680
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2010.05.23. 10:23:31

Jó edző, de szerintem az arca nagyban hozzájárult ahhoz, hogy ennyit cikkeznek róla. Eddig ahol dolgozott nem volt nehéz dolga. Az Internek nem igazán van ellenfele. Többi klub csórobb, gyengébb a játékosállományuk. Porto mindig is Portugália egyik legjobb csapata volt. A Chelsea-nél meg azt tették amit mondott. Röpködtek a milliók ki a zsebből.

Elismerem. Nagyon nagy edző. De elájulni valahogy sosem tudtam tőle. Vannak nála sokkal jobbak. Capello, Lippi, Sir Alex, Hiddink, Advocaat, szerintem azért mind-mind jobb edzők. Kíváncsi lettem volna, ha mondjuk a nagy José egy Espanyol-t treníroz meddig jutnak.

Top10-es José, de elszállni nem kell. Szarból ő se fog nálatok várat építeni. :wink:

"pl. Guardiola,hogy tudja majd felvenni a kesztyűt vele."
Nem fordítva kéne történnie? Ideteszi az arcát és őt kell legyőzni? Én azt hittem azért jön. hogy ő gyűrjön le minket. Ugyanis az utóbbi 4 El Classico-t magabiztosan nyertük és 2 éve bajnokok vagyunk. Szerintem így lenne evidens.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2010.05.23. 10:21:46

Gratulálok a Madridnak az új edzőhöz!Azt nem lehet elvenni tőle,hogy nagy stratéga!!!Kíváncsi leszek mi lesz a helyzet odaát,az Ő érkezésével!Ahogy kíváncsian várom azt is,hogy pl. Guardiola,hogy tudja majd felvenni a kesztyűt vele.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2010.05.23. 10:15:22

marci. írta:Nehogymár lebassz.l ember.. :roll:
Az tény,hogy minden évben edzőt cserélt az elnökség,de most érzem azt először,hogy megérte.
2003 óra kb 3 darab normális ezdőnk volt.
VDB - Fabio - José
Nem tudunk mit csinálni,biznunk kell a portugálban.
Egyetértek.
Utálom Murinhot de elismerem.
2. legjobb edző Sir Alex után. (3. Guardiola de ő még fiatal)
Én is röhögök, meg szánom a Madridot, hogy váltogatják az edzőket, de évek óta az első indokolt váltás volt.

Nagyot húzott vele a Madrid, de nem lesz elég. :twisted:

Bár én még a mai napig nem értem Juan de Ramos menesztését.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Jason
Jugador del Barça
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.24. 11:25:45

2010.05.23. 10:10:04

marci. írta:

sz.r focival fog nyerni 6 kupát,ami ugye.. :P
Várjál még azzal a 6 kupával sztem. :lol: Egyébként pedig nem José szerződtetése lenne a nagy szám nálatok,hanem perez eltávolitása a buta átigazolási politikájával együtt.
Avatar
marci.
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2009.05.12. 15:53:17
Tartózkodási hely: budapest

2010.05.23. 10:05:14

socio66 írta:
marci. írta: Mi várunk téged,mester ! [-o<
...
Nehogymár lebassz.l ember.. :roll:
Az tény,hogy minden évben edzőt cserélt az elnökség,de most érzem azt először,hogy megérte.
2003 óra kb 3 darab normális ezdőnk volt.
VDB - Fabio - José
Nem tudunk mit csinálni,biznunk kell a portugálban.

Már annyira bele vagytok esve,hogy még ilyen sz.r focit játszatva is tapsoltok neki,

sz.r focival fog nyerni 6 kupát,ami ugye.. :P
csakamadrid
Lezárt