Barca vs Real

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Melyik csapat fog többet kiadni játékosokra ezen a nyáron?

Real
243
64%
Barca
135
36%
 
Szavazatok száma: 378
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.09.01. 15:34:02

NSO: Nem azt mondom, hogy nem szeretnék trófeát nyerni az első évben, de nem ez a fő cél. Még épülőben vagyunk" – mondta Mourinho.

lol. akkor mi a fészkes fene? biztos örülnek a drukkerek.
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.09.01. 00:41:03

Szerintem a legkevésbé sem jó meglátás, amit sjd írt. Minden edző másra fekteti a hangsúlyt, és tudtommal Mounál pl mindig kidolgozzák a belüket a játékosok, Chelseanél legalábbis ez volt.
A Barcás rész meg végképp marhaság.

Boixos: brutális terhelést kap mindenki, aki a Primerában játszik. Mégsincs minden csapatnak 6-8 sérültje. Nekünk például egy se, pedig Pep aztán dolgoztat első perctől az utolsóig piszok keményen, ezt legalábbis tudjuk biztosan, ha a többi csapatét nem is.

Pepe cuccan meg akkor is szörnyülködnénk, ha valami világ nyolcadik csodája védő lenne hat aranylabdával. :roll: nem is értem mire gondolsz, nyilván nem járja hogy az ember rúg, tapos, üt, harap, lő a pályán.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.09.01. 00:00:02

Norberto 25 írta:Az uccso hollandot is eluldoztek potom 8 millio eur-ert...
Van Der Vart-Tottenham
kedd, 23:52 - Az angol szövetség álláspontja szerint Van der Vaart átigazolása időn túl ment végbe, így nem tekinthető érvényesnek. A FIFA ellenben mindent rendben talált.
ahammm... tényleg..... :roll:
ja és az 8 millió font, nem euró....

amúgy ötletem sincs mi lesz ebből.... :lol:
madridista
Norberto 25
Jugador del Barça
Hozzászólások: 186
Csatlakozott: 2007.04.08. 11:33:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 23:57:32

Az uccso hollandot is eluldoztek potom 8 millio eur-ert...
Van Der Vart-Tottenham
Cali
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1090
Csatlakozott: 2008.04.05. 18:15:31

2010.08.31. 22:39:26

hehe írta:
Úgyhogy kicsit beljebb van ott a baj (gyenge orvosi stáb,primadonna játékosok)..
..szóval aki a Madridhoz igazol és megsérül-->primadonna játékos?
Vagy sérülés nélkül is primadonna? Kik ezek a játékosok? Mindenki? Miért? A Madrid egy primadonna képző? A Barcánál vannak ilyen életformák?
Te nem az a srác vagy, akit a másik oldal fórumozói most a legantimadridistább madridistájának tartanak, és jelenleg ki is vagy tíltva onnan? :)
Remélem itt is hasonló okosságokat fogsz írni, mint a másik oldalon... Jókat lehet nevetni a stílusodon meg néhány elvakult hsz.-odon. :D

Hogy ne legyen teljesen off.
A real az átigazolási időszakban elkövetett pár hibát. Megvehették volna a világ egyik legjobb jobbhátvédjét, de pont rajta kezdtek el spórolni. Nem vettek csatárt így előre maradt a két fiatal, az egyik csak a kicsiket szokta kitömni, a másik pedig még nem találta meg a helyét a csapatban. Ha most eladnák Vaartot az utolsó pillanatban, szerintem az is egy rossz húzás lenne. Cserejátékosnak tökéletes nekik. Alázatos, tud újat vinni a játékba és elég jol ismeri fel a helyzeteket.
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.31. 21:52:56

sjd írta: Azt hiszem az nem meglepő, hogy mivel minden évben új az edző, ezért a taktikai felkészítésre mindegyik többet ad, mint az erőnlétire
Miután a Barcánál már a taktika évek óta kész, az előszezonban lehet az erőnlétre fókuszálni (amennyiben valamilyen barom nem szervez spanyol válogatott meccset közbe :x )
jó meglátás, nagyon jó :wink:
:D :D :D
madridista
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2010.08.31. 21:51:55

sztem nem azért sérülnek meg "tömegével" ezek a gyerekek, mert egyik v másik klubnál a piócás ember szintjén mozognak az orvosok, hanem olyan brutális terhelést kapnak, h egyszercsak eljön az az idő, amikor egyszerűen már nem bírja tovább a szervezetük. ilyenkor leoffolnak, mert kell az idő a regenerálódásra.

pepe zombulásain meg sztem nem röhögne/szörnyülködne senki sem, ha nem úgy lett volna meglengetve anno az az egyébként tök középszerű gyerek, ahogy.
PUYOL-XAVI-INIESTA
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2010.08.31. 21:41:58

Főleg, hogy (ha jól tudom) maguk a játékosok nyilatkozták, hogy kemények az edzések. Ha csak nem edzésen sérülnek/sérültek le, Mourinhonak nem sok köze van hozzá
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2010.08.31. 21:37:32

noname írta: Akkor nem csak Mou, más is béna :twisted: :P
Azt hiszem az nem meglepő, hogy mivel minden évben új az edző, ezért a taktikai felkészítésre mindegyik többet ad, mint az erőnlétire
Miután a Barcánál már a taktika évek óta kész, az előszezonban lehet az erőnlétre fókuszálni (amennyiben valamilyen barom nem szervez spanyol válogatott meccset közbe :x )
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 21:28:34

ferninho írta:most komolyan észre se vettétek, már, hogy évek óta van folyamatosan 3-4-5 sérültünk?.....
mert itt olvasom, hogy Mou így meg úgy... miközben pedig már évek óta így van.... :) sajnos... :(
Akkor nem csak Mou, más is béna :twisted: :P
A Fifa egy szégyen
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2010.08.31. 21:25:24

most komolyan észre se vettétek, már, hogy évek óta van folyamatosan 3-4-5 sérültünk?.....
mert itt olvasom, hogy Mou így meg úgy... miközben pedig már évek óta így van.... :) sajnos... :(
madridista
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2010.08.31. 21:18:53

Amúgy eszembe jutott ha amikor sok volt nálunk a sérült(izomproblémák+térdproblémák), akkor Abdial volt az, aki szóvá tette h a Lyonnál sokkal keményebb volt a fizikai felkészítés, utána aztán már nálunk is komolyabb hangsúlyt fektettek erre, azóta javult a csapt állóképessége látványosan, a legtöbb ki és közepes csapat ellen ha nem sikerül hamar gólt szerezni, meccs végére egyszerűen felőröljük. Talán az a gond a Realnál h Mou túl nagy hangsúlyt fektet a technikai,taktikai felkészítésre, ami a fizikainak a róvására megy. Emiatt könyen sérülnek a játékosok.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 20:55:40

No igen, írta is h a sorstól. :)
És valahol egyet is értek, de őszintén szólva nem tartom igazságosnak. Dolgozhatott érte hogy minél előbb játszhasson, ez motiválta, kapott fizetést, meg minden.
Nade ez már a régmúlt.

Csak azt sajnálom hogy pár hét múlva már törheti a lábakat újra a pd-ben.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2010.08.31. 19:50:32

Capon írta:Barca Norbi Pepe sehol nem kapott 6 hónapos büntetést. A szezon hátralévő meccseit ki kellett hagynia meg talán 1-2 meccset az új szezon kezdetén. max. 10 meccs lehetett.
6 hónapra lesérült. De ok, tévedtem.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2010.08.31. 19:45:28

Capon írta:Barca Norbi Pepe sehol nem kapott 6 hónapos büntetést. A szezon hátralévő meccseit ki kellett hagynia meg talán 1-2 meccset az új szezon kezdetén. max. 10 meccs lehetett.
Igen,csak 10 meccses eltiltást kapott.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2010.08.31. 19:41:06

Barca Norbi Pepe sehol nem kapott 6 hónapos büntetést. A szezon hátralévő meccseit ki kellett hagynia meg talán 1-2 meccset az új szezon kezdetén. max. 10 meccs lehetett.

Ahogy Andris is mondta Rijkaard alatt rengeteg hasonló térdérülés volt. Majdnem úgy festett a helyzet mintha járvány menne végig a csapaton, persze voltak más jellegű sérülések is. Pep ezt spéci erősítésekkel és orvosi stáb cserével oldotta meg.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 19:20:45

Könnyen lehet az is h csak pech, de emlékezhettek hogy Rijkaarddal mennyi sérülésünk volt végig az 5 év alatt. Pep óta nincsen, ráadásul mikor eldőlt két éve nyáron h ő az edző, elég terjedelmes tájékoztató volt arról hogy ő hogy is csinálja az edzéseket sérülésmegelőzőre. Hogy hogyan és milyen típusú izmokat kell dolgoztatni, emlékeim szerint az orvosi stábot is lecserélte nagyjából, stbstb.
Barca Norbi írta:Ugyan már emberek! Tény, hogy Pepe őrült módon viselkedett, de mérjük őt is emberi mércével. Elborult az agya. Sok mindenkivel előfordulhat. Bánja meg a tettét, gondolkozzon el rajta és változtasson a viselkedésén. Különben vannak olyan esetek, amikor konkrétan tömegverekedés bontakozik ki a játékosok között, mégis folytathatják a pályafutásukat. A sorstól amúgy is megkapta a 6 hónapos büntetését. Az ilyen szakadékos megoldások... kicsit túlzás. Nem hiszem ha te bíráskodnál felette, akkor is ezt mondanád.

ui.: Nem védeni akarom, vagy felmenteni őt!
Emlékeim szerint max 10 meccsről, de lehet annyiról se tiltották el végül, a hátralévő bajnokikat kellett kihagynia.
Ezalatt pedig úgy elgondolkozott, h a VBn már szinte kisangyal volt, szanaszét rúgott valakit megint és le is kellett cserélni nehogy pirosat kapjon. Asszem spanyolok ellen volt 1-0 után de nem biztos.

Egyébként a szélsőséges megoldás a kifejezés, amit kerestél szerintem. :)

Bőven belefért volna neki a hátralévő bajnokik mellé egy teljes szezon eltiltás is még. Az teljesen ésszerű lett volna, még tulajdonképp kegyes is. Persze fizetés nélküli eltiltás. És a madrid helyében el is adtam volna. De őket nem érdekli semmi, csak hogy legyen kupa. Nem mintha ez összejönne, de ha ezért henteseket, favágókat, balett hercegnőket, idegbeteg állatokat, bérgyilkosokat és titkosügynököket kell alkalmazni, valamint milliárd eurókat elkölteni, ám legyen.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Barca Norbi
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:27:11

2010.08.31. 19:19:20

Ugyan már emberek! Tény, hogy Pepe őrült módon viselkedett, de mérjük őt is emberi mércével. Elborult az agya. Sok mindenkivel előfordulhat. Bánja meg a tettét, gondolkozzon el rajta és változtasson a viselkedésén. Különben vannak olyan esetek, amikor konkrétan tömegverekedés bontakozik ki a játékosok között, mégis folytathatják a pályafutásukat. A sorstól amúgy is megkapta a 6 hónapos büntetését. Az ilyen szakadékos megoldások... kicsit túlzás. Nem hiszem ha te bíráskodnál felette, akkor is ezt mondanád.

ui.: Nem védeni akarom, vagy felmenteni őt!

Chonggy említette a szakadék szélére állást, én arra gondoltam :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Barca Norbi 2010.08.31. 19:29:20-kor.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.08.31. 19:15:03

Inkább csak pech ez a sok sérülés szerintem. Ennyire nem lehet gyenge egy ekkora klub orvosi stábja.
Rivaldo-A Legnagyobb.
hehe
Barça C
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.08.30. 20:18:13

2010.08.31. 19:08:25

Úgyhogy kicsit beljebb van ott a baj (gyenge orvosi stáb,primadonna játékosok)..
..szóval aki a Madridhoz igazol és megsérül-->primadonna játékos?
Vagy sérülés nélkül is primadonna? Kik ezek a játékosok? Mindenki? Miért? A Madrid egy primadonna képző? A Barcánál vannak ilyen életformák?
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2010.08.31. 18:11:09

Andris írta:Ahogy nézem, CR is megsérült most pár hétre, meg Lass is kiesik kicsit.

Vagy Mourinho nem ért a sérülések megelőzéséhez (nálunk ugye sok volt Rijkaard alatt, Pep óta jóformán nincsen, annak ellenére hogy milyen mennyiségű szabálytalanságot szenvedünk el, és mennyi meccset játszunk. így ha van valami amiben a katalán világelső, akkor ez az. ), vagy pedig szintén Mourinho agyon dolgoztatja őket, ami rendjén is van, csak épp puhány a társaság a madridnál.

Persze az istentelen pechszéria is bennevan a pakliban, de minden újabb sérüléssel valószínűtlenebb.

Szóval valamit ki kell találni most José mesternek, és nem a sajtó irányába, hanem szakmai téren. Bármelyik is a gond, akár az ő hibája akár nem.
Szerintem José azelőtt sem tudott többet,a Chelsea és az Inter játékosai-tudtommal-mégse voltak állandóan sérültek...Úgyhogy kicsit beljebb van ott a baj (gyenge orvosi stáb,primadonna játékosok)..
Pepet pedig csak egy szakadék elé állítani,elszámoltatni vele 10-ig (ha tud),hogy gondolja át még egyszer,azután pedig...
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.08.31. 17:58:07

Chino írta:
xeros írta:Charlie: Mégis mikor CR a földre köpött,az hónapokig a vilkág legnagyobb vétsége volt,meg ,h nem is a földre,hanem a kamerást köpte le...
Bezzeg,mikor Messi köpött le játékost,akkor hamar sikerült a felejtés:)..
amugy pepe télleg vadállat. De sztem CR semmivel sem hisztizik többet(mióta nálunk van),mondjuk D.Alvesnál...az is egyfolytában fel vanm háborodva,és vicsorit:D Messi amiért pici,gyorsan eliszkol a lábak elöl,és a becsúszások csak 10%-a éri el őt..Cr-nél ez az arány 80%:) persze hogy idegesitő,mikor egy meccsen,30x földbedöngölnek:)..Azt se tartom kizáűrtnak,h sokszor,azért látványos az esése,mert "megtanult" esni..jobb az ha ő kitudja számítani,h hova,mijére esik....

itt egy durva video:

http://www.youtube.com/watch?v=7NlCO3s_ ... 1&index=60
Azért azt te sem gondolod komolyan hogy azért csinál annyi műesést hogy ki tudja számítani , hogy a legjobb esni, főleg amikor hozzá sem értek.
Nagyon durva a video, majd el ájulok tőle (főleg amikoor 20mp-nél ő hajítja el ellenfelét és ahogy földet söpri ki cé lábát) de sztem 2x annyit lehet találni a kamuzásaiból. Ez is kb pont ide illik:
http://www.youtube.com/watch?v=sBXO-loQ1Sg

Messit pedig azért nem találják el mert pici és el tud futni a lábak elől? :lol: :lol:

nem akarom őt agyba-főbe isteníteni, de Messibe becsülendő hogy az esetek többségében akkor is tovább próbál menni, mikor simán eleshetne.

Dani Alvest aláírom, de úgy tűnik szerencsére kezd leszokni róla.
Pepe eseténél nem az a lényeg -vagyis nem elsősorban- hogy ellenfele megsérült-e vagy sem, hanem hogy szándékosan ilyet tett. És nem csak a rúgás volt ott a durva. Tudom hogy át lett már tárgyalva, csak arra hivatkozni hogy az ellenfelének nem lett baja egy szemernyit sem menti fel.
Messit nem igazán látom színészkedni, de Ronaldohoz ha kicsit hozzáérnek dobja magát. És ne feledkezzünk meg arról,amikor az El Clásicón mindenki fel akarta rúgni Messit...
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2010.08.31. 17:57:00

A Getafés esetnél a legdurvább,hogy még ő volt felháborodva :lol:
IQbetyár a csávó :D
Rúgott kétszer,taposott kétszer,ütött kétszer.Aranyos.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Mental_Theo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2005.09.11. 11:38:40
Tartózkodási hely: Árnyékszék

2010.08.31. 17:54:29

daffy írta:
Andris írta:Pepe egy vadállat, nem szezon végéig, évekre eltiltottam volna.

Gerinctelen tetű.


Megjegyzem, műesésekért és színészkedésért igazán bevezethetnék már az utólagos eltiltást, hamar leszokna róla cé is meg sergi is.
így van. én már pepét elaltattattam volna. cé-t a rinyálás és műesés miatt utálom. Andris kb leírta a véleményem.
Egyetértek, és tényleg Sergi Busquetset is el lehetne tiltani pár meccsre a színéskedésért, de Pepét meg egy vasketrecben kellene kivinni a pálya mellé.
---=FORCA BARCA=---
ELADÓ DEDIKÁLT Barcelona mezek Certificate-tel, továbbá dedikált Spanyol,Barcastb fotók,kártyák. Iniesta és Messi KLUBVB-s logóval MEZ és NADRÁG!
ha érdekel írj: batikaa@freemail.hu
Avatar
kilibarca
Capitá del Barça
Hozzászólások: 756
Csatlakozott: 2007.06.13. 14:35:35
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.08.31. 17:40:06

Jason írta:Ez a Fairplay kérem:
http://www.youtube.com/watch?v=GBGLk_jj ... re=related :shock: :!:

Ami Alvésünk azt hiszem hogy hozzá képest egy kis angyal. :shock: :evil:
Ehhez képest mindenki egy az...

Csak azt az egyet nem értem ,hogy az életbe nem rúgták ki?! Akárhányszor megnézem ezt a videót majd szétrobbanok.Egy ilyen eset után maradhatott a világ egyik legnagyobb kklubbjába több milliós fizetéssel. Madrid meg még védte is ahelyett ,hogy úgy kirúgta volna hogy a lába se érje a földet!
10 meccses eltiltás meg egy vicc volt, sőt inkább szánalom.
Szerencséje volt ,hogy Getafe játékos nem szálltak el mert én azon se csodálkoztam volna ha meglincselik.
Lezárt
cron