Barca Igazolások 2010-2011

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Elégedett vagy-e az idei igazolásokkal/igazoláspolitikával?

Igen
95
34%
Nem
186
66%
 
Szavazatok száma: 281
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2010.05.20. 10:58:03

Jujuj 70millió font az vagy 90millió euró sac/kb. Erősen hápog, de belegondolva milyen vicces lenne, hogy a 3 legjobb spanyol csatár nálunk lenne: Bojanka, Villa, Torres. Egyébként nincs rá szükségünk.

Kis pletyka: állítólag a Chelsea és a City is érdeklődést mutat Ibra felé.
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
madmushroom
Capitá del Barça
Hozzászólások: 938
Csatlakozott: 2009.01.19. 21:33:13
Tartózkodási hely: Faulensee, Switzerland

2010.05.20. 10:57:38

ronaldinho89 írta:jó sok pénzünk van : http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... es-2029457
:D kacsa lesz ez
Nagyon remélem, az utóbbi időben kezdünk átmenni Real Madridba a költekezések terén, értem én, hogy mi hiányposztra igazolunk de ne essünk már át a ló túloldalára.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2010.05.20. 10:56:59

Egy eve, mikor meg nem volt Ibrank szivesen lattam volna Torrest helyette itt. De ez igy egyertemuen kacsa. Azert odaig csak nem sullyedunk, hogy 50-70 millios jatekosok ucsorogjenek a padon.
Mondjuk Laporta most jol kiszur a jovendobeli elnokkel, ha mar most elkolti az atigazolasra szant penzeket, az uj ember pedig mar nem tud kit hozni, hogy vigyorogjanak a sajtotajekoztaton egyutt.
Avatar
redmiller
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4097
Csatlakozott: 2004.10.12. 19:29:23
Tartózkodási hely: Kecskemét
Kapcsolat:

2010.05.20. 10:54:22

ronaldinho89 írta:jó sok pénzünk van : http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... es-2029457
:D kacsa lesz ez
Pont tegnap írtam a David Villa topikban, hogy már csak ő kellene! :) Vicces lenne, ha majdnem a teljes spanyol válogatott Barcelonába játszana... Azért ezt még sem kellene... Lassan Galaktikusok címére pályázunk... Túl sok lesz a sztár játékos...
By red
http://hirosliga.gportal.hu
Hajrá kecskeméti kosár! Hajrá KTE!
Catalonia is not Spain!Visca el Barça!
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2010.05.20. 10:31:32

jó sok pénzünk van : http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... es-2029457
:D kacsa lesz ez
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2010.05.20. 10:31:16

Reméljük Villa hozza majd nálunk is az elmúlt években tőle megszokott gólátlagot! Szerintem az érkezése Ibrán is segít, hiszen lesz mellette egy klasszikus csatár is, így megoszlik az ellenfél védőknek figyelme. Ebben az esetben Messi mint ék játszhatna a 2 csatár mögött. De ha klasszikus 4-3-3-ban állunk fel, akkor is jobb lesz Zlatannak, mert Villa nagyobb odafigyelést érdemel az ellenfél védelmétől, mint Pedro vagy Bojan. Őket nagyon szeretem, de azért sokszor súlytalanok a pályán! Összegezve semmiképpen nem adnám el Ibrát, csak akkor, ha helyére érkezik valaki, de szerintem 1 év bizalom még jár neki. Henry megy, Villa jött. Létszámban ugyanannyian, minőségileg viszont jobbak vagyunk.
Toure megtartása óriási dolog lenne, de szerintem neki nem ártana új menedzser után nézni, mert ez az ukrán állandóan lázítja. Ha Fabregas jönne, akkor középpályán elég bő és minőségi keretünk lenne. Az összeállítás majd Pep gondja lesz, mi meg jót fogunk vitázni a fórumon a meccsek előtt és után, hogy jól döntött-e Pep! :)
A védelemben és továbbra is keresnék egy Alves helyettest. A többi rendben van.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2010.05.19. 23:52:30

davidvillabest írta:Hát akkor mostmár jöhet Fabregas! Remélem ő is olyan gyorsan tud jönni min villa :P!
Sztem jóval komplikáltabb és nehezebb lesz őt megszerezni, mint Villa-t, de reménykedjünk a legjobbakban.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
davidvillabest
Jugador del Barça
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2010.05.12. 18:08:45
Tartózkodási hely: Várpalota

2010.05.19. 23:45:59

Hát akkor mostmár jöhet Fabregas! Remélem ő is olyan gyorsan tud jönni min villa :P!
Kép
¡illa, illa Illa, Villa maravilla!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.19. 23:32:08

baas11 írta:
visca el barca írta:na hát rúnitól óvjon meg az Isten :roll:
Pedig Állat lenne....:) gyilkos a csávó,így h "megtanult" fejelni ,nincs gyenge pontja... 8)
hát nekem az a csávó úgy ahogy van egy nagy gyenge pont :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.19. 23:28:15

visca el barca írta:na hát rúnitól óvjon meg az Isten :roll:
Pedig Állat lenne....:) gyilkos a csávó,így h "megtanult" fejelni ,nincs gyenge pontja... 8)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2010.05.19. 23:03:51

na hát rúnitól óvjon meg az Isten :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2010.05.19. 22:50:12

Semmi értelme nem lenne "csak úgy" eladni Ibrat....mivel Henry megy ...így a Villa-Ibra-Messi trió az alap és a Pedro,Bojan kettősnél keresve sem találnánk jobb helyetteseket !Vagy ha igen kell még egy csatárt venni....én csak Rooney-ra cserélném el :)
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2010.05.19. 22:25:36

Én sem értem az Ibrás találgatásokat. Azt hiszem Txiki elég egyértelműen fogalmazott. Ibra marad. Úgyhogy a felállásokat rajzolgatók figyelmébe ajánlanám.
Rivaldo-A Legnagyobb.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.19. 22:21:08

PIRAMIS!
fcb4ever írta:
Történetesen: a Chelsea és a City. :D
Ez gyakorlatilag meg lett cáfolva ma , amikor Txiki kijelentette, hogy Ibra nem eladó...az eladólistás szöveg bulvárszenny....

A Fabregas üggyel kapcsolatban az Arsenal drukkereknek üzenem ,hogy azért ne hibáztassanak már valakit, mert visszavágyódik a hazájába , gyerekkori barátjaihoz stb. Ez egy jó emberi tulajdonság + szakmai előrelépés is a Barcaban játszani...
A Csapatunk ráadásul elég komolyan zsebbe is nyúlna érte, pedig mehetne a durci , hogy márpedig mi nem fizetünk komoly összeget saját nevelésért (mi sem engedtük el annak idején Cesc-et csak Wenger megtalálta a jogi kiskaput egy 17 éves fiú pedig azért elég könnyen befolyásolható...)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcalaci84 2010.05.19. 22:37:24-kor.
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.19. 21:59:10

Messa írta:
fcb4ever írta:Engem Ibra sorsa foglalkoztat még, én nem látom sok esélyét a maradásának. Rögtön 2 jelentkező is van érte, amint "eladólistára" került.
Ezmiez? :D Tudsz valamit?
Történetesen: a Chelsea és a City. :D
Més que un club.
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3753
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2010.05.19. 21:56:47

fcb4ever írta:Engem Ibra sorsa foglalkoztat még, én nem látom sok esélyét a maradásának. Rögtön 2 jelentkező is van érte, amint "eladólistára" került.
Ezmiez? :D Tudsz valamit?
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
carlos1991
Barça B
Hozzászólások: 97
Csatlakozott: 2008.07.29. 14:29:54
Tartózkodási hely: Zalahaláp
Kapcsolat:

2010.05.19. 21:53:20

Tomco írta:Hello!
Ezért az egy kommentért regisztráltam ide. :D
Na, Arsenal szurkoló vagy és a Fabregas témához lenne hozzáfűzni valóm. Ezidáig semmi bajom nem volt a Barcelonaval. Gyönyörű játék, és saját nevelések. Tényleg dicséretes volt. DE, most már átment az egész Barca egy büdös Real Madridba. Nem tudják mi az átigazolás menet. 1. A két klub tárgyal egymással, ebben az esetben az Arsenallal és ha az Arsenal azt mondja, hogy nem akkor NEM!!!
Ehelyett a Barcelona Cesc-el kezdett el enyelegne és tulajdonképpen a csapata ellen uszítja. A másik meg az, hogy vannak a spanyol csapatoknak ezek a sportlajai (Realnak Marca, Barcanak az az ElMundoDepotivo vagy mi a rák) és ezeken az újságokon keresztül jönnek ki a pletykák amik nyomást gyakorolnak egy játékosra. Nem tudom mit szólnának a kedves Barca ha a Man. City a Sky Sportson keresztül [auto_cenzúra]á Messit, hogy megy 200 millió euróért meg hasonlók. Gondolom ti is idegesek lennétek.
És végül ami még idegesít az az, hogy a Barca magáénak érzi Cesc-et. Miért? Azért mert ott nevelkedett és katalán? Tudtommal a barcelona nem sok tehetséget látott benne korábban. Wenger sztárt csinált belőle és most már azt mondja a barca, hogy az ő tulajdonuk. Ennyi erővel Messinek Argentínában lenne a helye, mert Argentín meg stb.

Összességében most már rühellem a Barcelonát az idétlen költekezésük miatt. Tavaly is 40 millió egy csatárra és idén is. Na tehát Real madrid 2.
Ritkán íírok deh erree reagálnom kell.....!!
az a baj öreg hogy csak sajnálod hogy A játékos a te szeretett Arsenalodba aki tényelg húzzaa a csapatot(talán ő az egyetlen a jelenlegii csapatból)...és azért íírod ezt mert féltékeny vagy arraa hogy Fabre vissza akar menni a "nevelőklubbjához" nah csak ennyit akartam...

Welcomee Villa.....hamarosan Fabre is...és Toure remélem ittmarad:D köszii hogy elolvastad
Viva Espana és Viva Barca.....
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2010.05.19. 21:43:24

Tomco írta:Hello!
Ezért az egy kommentért regisztráltam ide. :D
Na, Arsenal szurkoló vagy és a Fabregas témához lenne hozzáfűzni valóm. Ezidáig semmi bajom nem volt a Barcelonaval. Gyönyörű játék, és saját nevelések. Tényleg dicséretes volt. DE, most már átment az egész Barca egy büdös Real Madridba. Nem tudják mi az átigazolás menet. 1. A két klub tárgyal egymással, ebben az esetben az Arsenallal és ha az Arsenal azt mondja, hogy nem akkor NEM!!!
Ehelyett a Barcelona Cesc-el kezdett el enyelegne és tulajdonképpen a csapata ellen uszítja. A másik meg az, hogy vannak a spanyol csapatoknak ezek a sportlajai (Realnak Marca, Barcanak az az ElMundoDepotivo vagy mi a rák) és ezeken az újságokon keresztül jönnek ki a pletykák amik nyomást gyakorolnak egy játékosra. Nem tudom mit szólnának a kedves Barca ha a Man. City a Sky Sportson keresztül [auto_cenzúra]á Messit, hogy megy 200 millió euróért meg hasonlók. Gondolom ti is idegesek lennétek.
És végül ami még idegesít az az, hogy a Barca magáénak érzi Cesc-et. Miért? Azért mert ott nevelkedett és katalán? Tudtommal a barcelona nem sok tehetséget látott benne korábban. Wenger sztárt csinált belőle és most már azt mondja a barca, hogy az ő tulajdonuk. Ennyi erővel Messinek Argentínában lenne a helye, mert Argentín meg stb.

Összességében most már rühellem a Barcelonát az idétlen költekezésük miatt. Tavaly is 40 millió egy csatárra és idén is. Na tehát Real madrid 2.
Buta vagy! Fogalmad nincs semmiről, de inkább nem részletezem mert a végén még ideges leszek :lol:
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
hArpi89
Jugador del Barça
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: 2009.03.17. 10:07:32

2010.05.19. 21:40:25

jesus navas kéne nekünk... csak nemtom hova :(
nagyon szeretem ezt a játékost... iszonyatosan sokat dolgozik.
pánikbetegségéről tud vki vmi újabb infot? bír menni a spanyol kerettel afrikába.
"A mai labdarúgásban vannak a Világklasszisok, előttük pár lépéssel pedig Lionel Messi. "
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.19. 21:35:29

emtivi írta:ma reggel olvastam az angol Daily Express nevu lapban,hogy a Barca £80m akar kifizetni Rooneyert.Errol nem hallottatok valamit?kicsit megijedtem mikor meglattam,hogy a kedvenc csapatom ra nem jellemzo dolgot cselekedne.
ElMundon is volt valami cikk de el sem olvastam csak a címét. Ez tuti kacsa mindegy hol jelenik meg. Most szereztük meg Villát, itt van még Messi, Bojan, Ibra, Pedro nem, hogy nem adnánk ki soha ennyit szerintem de nincs is semmi szükség még egy támadóra, emellett ha valakit hát Rooneyt nem engedné el a MU sem, a szurkolok legjobb esetben is elkergetnék Glazeréket.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2010.05.19. 21:31:33

fcb4ever írta:Jó látni hogy Touré megtartása mindenki számára a legfontosabb. Hihetetlen játékos, a hátvédsorban és a középpályán bárhol bevethető. Szükségünk van rá. MARADJ YAYA!!!

Más: Engem Ibra sorsa foglalkoztat még, én nem látom sok esélyét a maradásának. Rögtön 2 jelentkező is van érte, amint "eladólistára" került.
És innentől 2 eset lehetséges:

1. Ha Laportának sikerül megszereznie Fabregast, akkor nem látom a helyét a csapatban. Akármennyit is sérült Ini, azért egy ilyen kaliberű játékost, mint Fabregas, aki bármelyik klubban kezdő lehetne, még nekünk is luxus lenne padoztatni. Tehát ha érkezik Fabregas, akkor Ibrától szerintem el is köszönnek (különben nem lenne eladó) --> Ini lesz az ügyeletes a balszélen.

2. Ha Laporta nem szerzi meg Fabregast, és Rossel lesz az új elnök, akkor beváltja az ígéretét, és megveszi a nagy kedvencét, Torrest - Ibrát pedig elpasszolja. Persze ebben az esetben Pepnek is lenne beleszólása a dologba, de senkinek nem áll érdekében, hogy az ígéretét nem teljesítő Rossel már a "trónra" lépése után "botrányhős" legyen.
a 2. pontban van ráció de minimális rá az esély viszont nem értem az 1. pontot , mivel itt a legtöbben arról beszélnek , hogy Cesc padozni fog mindig.

Adott 6 támadószellemű játékos 5 posztra->minden meccsen más kezd padon( Iniesta baltámadót is tud Fabregas meg még vkp is végszükség esetén)

Lesz 5db lkezdőcsapat, amire azt mondhatod ez a legerősebb...
Avatar
fcb4ever
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 256
Csatlakozott: 2010.02.12. 16:04:50

2010.05.19. 21:22:36

Jó látni hogy Touré megtartása mindenki számára a legfontosabb. Hihetetlen játékos, a hátvédsorban és a középpályán bárhol bevethető. Szükségünk van rá. MARADJ YAYA!!!

Más: Engem Ibra sorsa foglalkoztat még, én nem látom sok esélyét a maradásárA. Rögtön 2 jelentkező is van érte, amint "eladólistára" került.
És innentől 2 eset lehetséges:

1. Ha Laportának sikerül megszereznie Fabregast, akkor nem látom a helyét a csapatban. Akármennyit is sérült Ini, azért egy ilyen kaliberű játékost, mint Fabregas, aki bármelyik klubban kezdő lehetne, még nekünk is luxus lenne padoztatni. Tehát ha érkezik Fabregas, akkor Ibrától szerintem el is köszönnek (különben nem lenne eladó) --> Ini lesz az ügyeletes a balszélen.

2. Ha Laporta nem szerzi meg Fabregast, és Rossel lesz az új elnök, akkor beváltja az ígéretét, és megveszi a nagy kedvencét, Torrest - Ibrát pedig elpasszolja. Persze ebben az esetben Pepnek is lenne beleszólása a dologba, de senkinek nem áll érdekében, hogy az ígéretét nem teljesítő Rossel már a "trónra" lépése után "botrányhős" legyen.
Így a kezdő:
Busquets, Xavi - Ini, Messi, Villa - Torres
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fcb4ever 2010.05.19. 22:00:22-kor.
Més que un club.
Avatar
barca_bome
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009.03.09. 22:50:08

2010.05.19. 21:12:58

nemespatro írta:http://www.stop.hu/articles/article.php?id=668182
ezt ugye nem kell elhinni???
"A katalán klubnál a jövő hónapban tartanak elnökválasztást, a jelenlegi presidente, Joan Laporta és Sandro Rossell közül választhatnak majd az illetékesek."

Már ebből le lehet szűrni az oldal szerkesztőinek hozzá nem értését... :wink: :lol:
emtivi
Barça B
Hozzászólások: 30
Csatlakozott: 2009.02.24. 20:16:56

2010.05.19. 21:06:18

ma reggel olvastam az angol Daily Express nevu lapban,hogy a Barca £80m akar kifizetni Rooneyert.Errol nem hallottatok valamit?kicsit megijedtem mikor meglattam,hogy a kedvenc csapatom ra nem jellemzo dolgot cselekedne.
Guardiola
Capitá del Barça
Hozzászólások: 699
Csatlakozott: 2004.10.14. 10:40:57

2010.05.19. 20:57:08

S.Agüero írta: Más: Azon gondolkodtam, hogy ha Laporta még elhozza Fabregast akkor az új elnök kivel fog kampányolni, mert gondolom valami nagy nevet ő is akar venni?!
Nem lesz kivel, azért szoktak kampányolni játékosokkal mert szavazatokat hoznak de most ha még idejön Fabregas akkor a Culék nagyrésze szerintem úgy fogja gondolni, hogy nem kell többet igazolni (max kiegészítő embert de nagy nevet semmiképp) és így már inkáb szavazatot veszít mint nyer aki még valakit hozni akar. Inkább azt tudom elképzelni, hogy a mostani csapat megtartásának ígérete lesz a legerősebb kampányígéret.
Lezárt