David Villa

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.22. 23:26:57

Azért ő a legnagyobb baj mert ő a leggyengébb a tavalyi "gála" kezdőből. És nem a mai meccs alapján mondjuk ezt. Nem véletlen volt a 12meccses góltalanság sem. Oké,hogy 1-2meccsen húz 1jó megoldást amiből gól lesz,de ez tőle kevés, és csak ritkán csinálja.
Majd nézd végig a videókat mekkora fontos gólokat lőtt....................
Aztán a nagy hang,már bocs....
Hidd el te is átgondolod!


Majd ráfogjuk másra a bajokat? mi lesz?
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.22. 23:18:41

barcadv7 írta:Peccerta teljesen egyetértek veled.

Egyébként az egészhez hozzáfűzve szerintem egy darabig békén lehet hagyni Villát a teljesítményével, mert a mostanában elég sokat kapott mind a sajtótól mind a "kedves" hívő emberkéktől (muszlimok) akik fenyegették/fenyegetik őt.
Biztosan össze fogja szedni magát és belelendül, de szerintem legyünk kissé toleránsabbak másokkal szemben.
Köszönöm...
Végre érti valaki a csíziót...
25 éve amióta eszem tudom ennek a csapatnak drukkolok,kicsit elfogult lettem,lehet nem mondom hogy nem,de értékítéletem mindig lesz ,volt,van.


Én nagyon büszke vagyok Villara igazi katalán szív lélek,remélem többen így gondoljuk,és ami a csúnya nem ő a kedvencem,de lehet egy ekkora gárdában kedvenc?
nem hinném...

Mindenesetre köszönök neki mindent amit értünk tett és ha más nem egy rajongója biztosan van és elítélem az összes ostoba divatdrukker beszólást.....
Avatar
barcadv7
Barça B
Hozzászólások: 92
Csatlakozott: 2011.01.13. 15:45:09

2011.08.22. 23:11:07

Peccerta teljesen egyetértek veled.

Egyébként az egészhez hozzáfűzve szerintem egy darabig békén lehet hagyni Villát a teljesítményével, mert a mostanában elég sokat kapott mind a sajtótól mind a "kedves" hívő emberkéktől (muszlimok) akik fenyegették/fenyegetik őt.
Biztosan össze fogja szedni magát és belelendül, de szerintem legyünk kissé toleránsabbak másokkal szemben.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.22. 23:10:09

Hát azt se bánom ha csak a legnagyobb meccseinket dönti el a góljaival a többit meg végigszenvedi :) egye fene...
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.22. 23:09:18

peccerta írta:
Capon írta:Szerintem kulturáltabban is lehet fogalmazni :!:

Villa elég gyatra paszban van sajnos, reméljük mihamarabb kinövi :)
Viszont azt se felejtsük el, hogy ha nem kapja idejében össze magát , akkor hip-hop kikerülhet a csapatból ami aztán tényleg nem tenne jót az önbizalmának.
Tetszik nem tetszik elég sablonos a játéka sajnos, ahogy megy felé a labda 10-ből 9szer tudod mi fog történni. Vagy belevezeti a védőjébe és elakad, vagy megáll és visszapasszol. Azért ez így tényleg kevés. Nem sok fantázia van a játékéban. Remélem mihamarabb belejön mert nagy szükség van Villara is :!:
Elnézést.de már elegem van abból mindenki rá ken mindent.
Igazatok van,nem szabadna így,de kérdem én miért ő a legnagyobb baj?
Hányszor segített már rajtunk?
Azért ő a legnagyobb baj mert ő a leggyengébb a tavalyi "gála" kezdőből. És nem a mai meccs alapján mondjuk ezt. Nem véletlen volt a 12meccses góltalanság sem. Oké,hogy 1-2meccsen húz 1jó megoldást amiből gól lesz,de ez tőle kevés, és csak ritkán csinálja.
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.22. 23:09:06

Villa a nagyobb meccsekre tartogatja góljait!
Majd sikerül neki a Porto ellen :)
Kép
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.22. 23:08:06

Ehh mi van itt...
Szerintem ha tudná azt a formát hozni, amit a BL döntőn, egy rossz szót sem szólnátok róla.

Én senkitől sem várok csodát, ő is ember. Ha rosszul játszik, majd lesz Sánchez.
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.22. 23:07:18

Capon írta:Szerintem kulturáltabban is lehet fogalmazni :!:

Villa elég gyatra paszban van sajnos, reméljük mihamarabb kinövi :)
Viszont azt se felejtsük el, hogy ha nem kapja idejében össze magát , akkor hip-hop kikerülhet a csapatból ami aztán tényleg nem tenne jót az önbizalmának.
Tetszik nem tetszik elég sablonos a játéka sajnos, ahogy megy felé a labda 10-ből 9szer tudod mi fog történni. Vagy belevezeti a védőjébe és elakad, vagy megáll és visszapasszol. Azért ez így tényleg kevés. Nem sok fantázia van a játékéban. Remélem mihamarabb belejön mert nagy szükség van Villara is :!:
Elnézést.de már elegem van abból mindenki rá ken mindent.
Igazatok van,nem szabadna így,de kérdem én miért ő a legnagyobb baj?
Hányszor segített már rajtunk?
Én is te is ,mindannyian tudjuk neki nem ez a posztja,így is a szívét beleteszi,mindent megtesz amit lehet,,tényleg mindent,de neki nem ez a játéka.Aki ezt nem veszi észre az buta a focihoz?
Így is segít hajt,szenved...Ezt nem lehet észrevenni.
?

Idő kell meg kell szoknia ő nem a namber van barca,eddig hozzászokott,de itt más...Fabri is rájő majd,vele is gond lesz meglátjátok.
Egy biztos Villa nagyon nagy egyéniség és illik időt adni neki mielőtt elküldőm melegebbre,nah ez az amit nem bírok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peccerta 2011.08.22. 23:11:14-kor.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.22. 23:03:15

Szerintem kulturáltabban is lehet fogalmazni :!:

Villa elég gyatra paszban van sajnos, reméljük mihamarabb kinövi :)
Viszont azt se felejtsük el, hogy ha nem kapja idejében össze magát, akkor hip-hop kikerülhet a csapatból (mert elég nagy konkurencia van) ami aztán tényleg nem tenne jót az önbizalmának.
Tetszik nem tetszik elég sablonos a játéka sajnos, ahogy megy felé a labda 10-ből 9szer tudod mi fog történni. Vagy belevezeti a védőjébe és elakad, vagy megáll és visszapasszol. Azért ez így tényleg kevés. Nem sok fantázia van a játékéban. Remélem mihamarabb belejön mert nagy szükség van Villara is :!:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2011.08.22. 23:07:50-kor.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
peccerta
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.08.14. 15:49:41
Tartózkodási hely: BP

2011.08.22. 22:57:37

Villa nagyon nagy játékos.
Miért bántják egyesek?

Hányszor volt ott,amikor ott kellett lennie?
Elég már ebből,nem lehet elismerni?
Miért gond az,minden meccsen nem rúg 10 et???????????????


Fejezzétek már be,idő kell neki,majd megmutatja,így is sokat tett értünk,hagyjátok már végre békén......

Majd Alexist mindenkit így utáltok mert meccsenként nem éri el Messit?

Hagyjuk már végre békén őket.
Hányingerem van a sok idiótától.


Kerülj oda,tedd azt amit ő és akkor bírálj,addig meg csendesen a véleményeddel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

stíluson állíts, mert így gondok lesznek! Alattad eggyel én is kifejtettem, miért nem kell bántani feltétlen,de normális stílusban, te is tegyél úgy! Ozsi

Nem fogok állítani,rúgj ki,de akkor sem tűrőm hogy olyas valakit bántsanak aki nem érdemel ilyet.
Ne haragudj,de ez már sok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára peccerta 2011.08.22. 23:04:39-kor.
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.22. 22:51:24

Nem bukott itt még semmit sem el Villa, tavalyi góltermése simán elfogadható, nála is jött egy rosszabb időszak,de a fontos meccseken gólokat szerzett, ennyi elég, főleg ha olyan szaladgálnak körülötte,mellette mint Messi,Pedro,Ini, Alexis,stb.

Idén is el fogja érni azt a számot mint tavaly,és ha a fontos meccseken is benne lesz a veszély, és a gól, óriási elfogultság azt írni,h megbukott volna bármi téren is.

Persze rossz látni,ha sok nagy helyzetet kihagy,és bosszantó,de várjuk ki a végét.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.08.22. 22:48:32

Azért ha megnézzük, hogy milyen befejezőcsatárok buktak meg itt egyik pillanatról a másikra: Henry, Ibra, Bojan, és most lehet h Villa.

Sztem már Ibránál be kellett volna látni, hogy ha úgyis Messire játszik az egész csapat, akkor nincs szükségünk vérbeli befejezőcsatárra és még nagyobb pocsékolás őket a szélen erőltetni

Nem lepődnék meg, ha jövőre, vagy már ettől a szezontól a Pedro-Messi-Sanchez lenne a tridenténk
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.08.22. 22:30:38

albicelesteX írta:Szerintem is.Henry effektus,ezért nem támogatom az ilyen játékosok leigazolását,mint Villa,Henry,hogy minden meg van csak klub szinten semmi aztán idejönnek csinálnak 1-1,5 jó szezont aztán elmennek Ámerikába.
A viccet elővéve. Én ha csak azon múlna, hogy egy évekre veszünk játékost, akik azért jönnek, hogy megnyerjék a BL-t és Bajnokságot, és megis nyerik. Hát legyen! [-o< Adjuk el villát, és jöjjön pl Drogba!
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.22. 22:25:11

Varatrix írta:
Sanama írta:Villa egyiket sem képes megcsinálni. :roll:
Megint olyan barokkos túlzás. Tényleg csak azért védem, mert rosszul esik amit írsz. Nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod, vagy csak mindent ennyire kisarkítassz. A formályát kritizálhatod, de a képességei jócskán magasabbak az átlagnál.

Nem akarom hogy fasírtba legyünk! Nem a személyednek szól, hogy folyton beléd kötök. :D Csak gondoltam jobb ha tisztézom.
Nem baj :D
A képességeit Henry-nak sem vitattam sosem,szidni viszont szidtam mikor botladozott a saját lábában! Sőt Dinho képességeit sem vitatom ma sem,de szidtam mikor nem ment neki. Képesség az egy dolog, láttuk,hogy van neki,DE NEM MA :D ( meg nem az elmúlt 6hónapban.Jó egy két szép megmozdulása volt,de ez kevés)

A képességét nem vitatom,azzal tisztában vagyok,de ettól függetlenül a teljesítménye egyenlő a nullával. De ha megcsinált 2szép cselt, várom a videót :D :D
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2011.08.22. 22:22:11

Sanama írta:Villa egyiket sem képes megcsinálni. :roll:
Megint olyan barokkos túlzás. Tényleg csak azért védem, mert rosszul esik amit írsz. Nem tudom eldönteni, hogy komolyan gondolod, vagy csak mindent ennyire kisarkítassz. A formályát kritizálhatod, de a képességei jócskán magasabbak az átlagnál.

Nem akarom hogy fasírtba legyünk! Nem a személyednek szól, hogy folyton beléd kötök. :D Csak gondoltam jobb ha tisztézom.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2011.08.22. 22:18:43

Sanama írta:Nem értem, ma is nulla. Adriano megmutatta,hogy kell a balon elvinni a labdát,remélem figyelt.
Az egy dolog,hogy néha vannak nagy húzásai mint a Madridnak a gól,de attól függetlenül a stabil kezdőből a leggyengébb szerintem.
2ziccerből egyet se tud belőni, elbotlik a saját lábában...

Alexis így hamar kezdő lesz...
Szerintem is.Henry effektus,ezért nem támogatom az ilyen játékosok leigazolását,mint Villa,Henry,hogy minden meg van csak klub szinten semmi aztán idejönnek csinálnak 1-1,5 jó szezont aztán elmennek Ámerikába.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.22. 22:18:38

krampusz írta:Nézd meg Messi estetét! Válogatottban teljesen más poszton játszik, mint itt Barca-ban és közel se tud olyan hatékony lenni mint itt. Hiába egy ZSENI!!!!

Sanama írta:Krampusz
Egy 40millióba került játékosnál ez nem lehet kifogás! HA jön a védő meg kell verni. Nem azt mondom,hogy csak úgy lehet ahogy Adriano,lehet befelé is menni mint Messi,Dinho,stb.

Villa egyiket sem képes megcsinálni. :roll:
De egy embert ki tud cselezni :D
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.08.22. 22:17:26

Nézd meg Messi estetét! Válogatottban teljesen más poszton játszik, mint itt Barca-ban és közel se tud olyan hatékony lenni mint itt. Hiába egy ZSENI!!!!

Sanama írta:Krampusz
Egy 40millióba került játékosnál ez nem lehet kifogás! HA jön a védő meg kell verni. Nem azt mondom,hogy csak úgy lehet ahogy Adriano,lehet befelé is menni mint Messi,Dinho,stb.

Villa egyiket sem képes megcsinálni. :roll:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.22. 22:11:03

Krampusz,
Egy 40millióba került játékosnál ez nem lehet kifogás! HA jön a védő meg kell verni. Nem azt mondom,hogy csak úgy lehet ahogy Adriano,lehet befelé is menni mint Messi,Dinho,stb.

Villa egyiket sem képes megcsinálni. :roll:
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.08.22. 22:07:50

Egy fontos dolgot nem ártana tisztába rakni:Adriano tipikus szélső, míg Villa nem. akkor lenne értelme amit írtál, ha mindkettő szélső lenne....

Nem esek kétségbe ha esetleg Pep elmegy, itt annyi remek képességgel megáldott edzőjelölt van, hogy megoldott az utánpótlás sok-sok évre. Csodálkozom, hogy Madrid nem csapott le valakire innen José helyett...


Sanama írta:Nem értem, ma is nulla. Adriano megmutatta,hogy kell a balon elvinni a labdát,remélem figyelt.
Az egy dolog,hogy néha vannak nagy húzásai mint a Madridnak a gól,de attól függetlenül a stabil kezdőből a leggyengébb szerintem.
2ziccerből egyet se tud belőni, elbotlik a saját lábában...

Alexis így hamar kezdő lesz...
krampusz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2007.06.26. 22:13:09

2011.08.22. 22:00:35

annak ellenére-állítólag, meg nem erősített információk szerint :lol: :lol: -rúgott fontos gólokat
TT írta:nem láttam tőle semmi ÚJAT vagy fél éve...
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2011.08.22. 21:43:37

nem láttam tőle semmi ÚJAT vagy fél éve...
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.22. 21:33:06

Nem értem, ma is nulla. Adriano megmutatta,hogy kell a balon elvinni a labdát,remélem figyelt.
Az egy dolog,hogy néha vannak nagy húzásai mint a Madridnak a gól,de attól függetlenül a stabil kezdőből a leggyengébb szerintem.
2ziccerből egyet se tud belőni, elbotlik a saját lábában...

Alexis így hamar kezdő lesz...
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2011.08.19. 14:13:06

Henrynál is az volt, mikor a bal oldalon kellett játszania. S Ibra sem tudott érvényesülni már az új taktikai hadrendben...
"And my heart will leave you never."
Frank Rijkaard
Capitá del Barça
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2006.07.24. 15:56:30

2011.08.19. 13:47:39

visca el barca írta:bár továbbra sem értem messit miért kellet betenni középre, villat meg baloldalra... messi jobbon is veszelyes, goleros volt, de ezzel az értelmetlen lépéssel lényegében vesztettünk 1 embert...
Pep fő taktikájának alapja és kiindulópontja, Messinek ez a poziciója, hogy minél közelebb legyen a kapuhoz.
Itt egy jó elemzés, hogy José hogyan próbált meg válaszolni rá a mostani meccsen (kevés sikerrel):
http://www.zonalmarking.net/2011/08/18/ ... alse-nine/
Lezárt