Javier Mascherano

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
raffa
Barça B
Hozzászólások: 81
Csatlakozott: 2008.08.29. 10:34:59

2015.12.07. 11:28:16

Én egy kicsit jegelném ,mert látszik a sitt megzavarta.....
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.12.05. 11:50:55

Normandia írta:
barca0000 írta: Kár, aki ekkora hülye az megérdemelné a börtönt !!!!! :evil:
Azért nem embert ölt.
Persze nem embert ölt, de attól még egy idióta! Azért rendre csuknak le embereket adócsalásért, és ezt nyilván Masc is tudta, de ö inkább kockára tett mindent pár euróért. Szerintem aki nem értékeli azt amije van és törvényt szeg mint Mascherano, azt legalább tanító jelleggel zárják be egy picit, vagy legalább szedessenek vele szemetet vagy valami, de ez a felfüggesztett ez egy vicc !
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.12.05. 07:03:50

barca0000 írta: Kár, aki ekkora hülye az megérdemelné a börtönt !!!!! :evil:
Azért nem embert ölt.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.12.04. 23:53:21

Túl nagy média felhajtást nem kapott a dolog, pedig szép kis bírság ez és az egy év felfüggesztett senkinek nem áll jól, pláne nem a Barca egyik csapatkapitányának. Remélem most már több balhé nem lesz a klub körül.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.12.04. 21:47:48

Örülök h ennek is vége. Csúnya folt lesz az a felfüggesztett az önéletrajzán, amikor majd edző akar lenni vagy hasonló, de szerencsére a Barcás karrierjét nem befolyásolja. Szegény Benzema más kártyapartner után kell majd nézzen.
A Fifa egy szégyen
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.12.04. 21:21:08

Mascherano írta:Ezeket az argentinokat vonzza az adócsalás? :lol:
Egy külföldi nehezebben talál dörzsölt adótanácsadót, mint egy spanyol.
Avatar
Mascherano
Jugador del Barça
Hozzászólások: 150
Csatlakozott: 2015.01.02. 12:09:02
Tartózkodási hely: Kecskemét

2015.12.04. 19:35:13

Ezeket az argentinokat vonzza az adócsalás? :lol:
Més que un club !
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2015.12.04. 19:20:22

MR. TROMORT777 írta:"Mascherano agrees to a €816.000 fine and one year in jail which he will not serve for tax evasion (marca.com)"

Megúszta egy kis felfügesztettel.
Kár, aki ekkora hülye az megérdemelné a börtönt !!!!! :evil:
MR. TROMORT777

2015.12.04. 01:06:03

"Mascherano agrees to a €816.000 fine and one year in jail which he will not serve for tax evasion (marca.com)"

Megúszta egy kis felfügesztettel.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10108
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2015.11.22. 12:24:46

Official: Mascherano, who was subbed off yesterday after getting a knock on his thigh, does not have a muscle injury.

Ezaz =D>
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3548
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.11.22. 11:08:16

westerngom írta:a kisfőnökről van valami hír?
Úgyanezt akartam én is kérdezni.Biztonsági csre volt vagy tényleg kapott?
Kép
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2015.11.21. 22:16:59

a kisfőnökről van valami hír?
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.16. 19:24:41

Azért nem embert ölt. Itt mindenki mondja a magáét, hogy bezzeg ő ezt meg ezt csinálta volna és biztosan minden ok lenne a bevallása körül. Biztosan ìgy van, csak azt felejtjük el, hogy mi kb a napi fizetésük után fizetünk adót egy évben és ez nyilvánvalóan átláthatóbb, mint ezek vagyona, éves bevétele. Állìtom, hogy az itt fórumozók többsége is könyvelőt, vagy könyvelő cégeket foglalkoztatna az ekkora vagyon "normális" kezelése végett. Ahogy Chino is ìrta valszeg ezeket elő is fogja venni, csak az nem hìr. A hìr az, hogy Masch adót csalt és azt be is vallotta.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7448
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.11.16. 16:09:20

Ez, hogy bevallotta szerintem nem változtat semmin. Gondolom nem azért tette, hogy jobb legyen a lelkiismerete, valószínű így kevesebbel ússza meg. Azt pedig nem tudni a megbízott könyvelőcégek, érdekelt emberekkel mi történik. Több, mint valószínű, hog ők is elő vannak véve a játékos "emberei" vagy közvetlen a hatóság felől, csak az ugye nem hír. Az kit érdekel, ha mondjuk a Masch-ot képviselő emberkék beperelik a céget?

Ezt nem védelemből mondom, hiszen úgy hírlik Benitezről is hasonló információk kerültek ki, legalábbis nagyon vizsgálódnak.
Mondjuk az is furcsa, hogy csak a Barca-s dél-amerikai játékosokat világítják így át, bár ez lehet véletlen vagy csak ők csinálnak hasonlókat :D .
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.11.16. 15:35:47

Messi meg Neymar végig tagadja/tagatda hogy ők is benne lettek volna,én hiszek nekik! :mrgreen:
Mivel még őket szinte még gyerek korban lévő ügyük miatt találták meg talán tényleg a kapzsi faterjaik stikliztek...
De Mascherano-t nem olyan régi ügyéért vették elő,ráadásul ő be is valotta a dologkat. Komolyan van olyan aki elhiszim hogy az ég világon egyik focista sem tudja hogy a könyvelőik össze-vissza csalnak,ők meg csak az ártatlan áldozati bárányok? :lol:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.11.16. 13:26:12

noname írta:Nem ő fektet be. Az ügynökök rendeznek mindent.
A focisták átlag alatti intelligenciájú emberek. Mégis hogy a fenébe kéne ő jó befektető legyen. Azt se felejtsd el h az átlag focista kb 15 évig keres, majd élete végéig sokszor abból kell megéljen. Muszáj befektetni. Szükség van sajnos az ügynökökre. Az, hogy az összes Dél-Amerikai korrupt, az nem a játékosok hibája. Ha valaki az ügynököd 10 éve, gyerekkorodtól, nem fogod csak úgy lecserélni.
Az átlag alatti intelligenciánál még el is fogadom, bár én őt eddig nem a legbutább embernek tartottam. Lángész sosem volt a szememben, de a piszkos húzásaitól eltekintve az átlaghoz soroltam. Attól, hogy valaki nem számmisztikai művész vagy Rockefeller, attól még meglehetne a józan esze. Nem kell egy zseninek lenni, hogy felmérd, nem kéne sunnyogni ilyen csipsz.rokon, mert rámehet a karriered. Én ekkora vagyonnál sosem csalnék adót, minek? Ilyen potom pénzeket ahhoz képest, amit ő keres, ilyen szinten, mi a francért érné meg? Most mit számít még egy millió, amikor egy évben csorog be 10-11? Eurómilliókról van szó, olyan eszméletlen vagyonról, aminek mennyiségét kevesen bírnák felmérni, vagy felfogni ép ésszel. És akkor ennyi, csak egy évben.
Még ha arról lenne szó, hogy az ügynöke cseszett el mindent, de nem, kifejezetten Mascherano ismerte be, hogy elcsalt ennyit és ennyit. Tovább mélyíti a szép imázsát a klubnak, aminek nem tudom hogy valami értékelhetője van-e egyáltalán azóta, hogy holmi brand lettünk egy arab tőkén ücsörögve. Hogy megyek a Sparban és minden gyerektermék, akármi Frozen/Hello Kitty és a Barca. A Barca címer egy kirakat cikk lett, elvesztette a lelkét. Én nem ezért kezdtem el támogatni a csapatot, de ez meg megint egy másik történet, mint ahogy Messi és Neymar és a többi kapcsolódó szép sorminta...

Elcseszte, akárki is legyen a menedzsere, befektetője, anyjakínja, ő tehet róla. De akármit is csinál, ne a csapat viselje a sarat. Mert jobban kellenek most a középpályások, mint az elmúlt években bármikor. 15 év alatt keres annyit, amiből ~3-4 generáció megélne. Nevetséges ez az érv, amit írtál. Mások napi 1000 Ft-ból élnek, nehogy már sajnáljam szegényt, mert egy ostoba, felelőtlen ember.
Ja és amúgy, ha mondjuk nekem a bátyám intézné az ügyeimet, átverne és hülyének nézne, úgy rúgnám ki, mint a macskát egészségügyi kiskörútra és vigyék el őt a rendőrök. Ne az én életemet és munkámat tegye tönkre.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2015.11.16. 12:18:06

Egyik legfontosabb láncszem a csapatban, de te kirúgnád a kabzsi könyvelője miatt. Ez körülbelül pont annyira okos, mint amikor itt a fórumon látatlanból megakarja mondani valaki, hogy Messi hány percet játszon szombaton.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2015.11.16. 11:57:50

Leon írta:Sosem voltam igazán oda érte amikor a Barcában játszik (az argentin nemzeti 11ben a saját posztján inkább) de amit ő is itt tett az már több mint gáz. Ha nem lenne az átigazolási ban akkor a vezetőség helyében megköszönném az eddigi munkját,adnék neki két puszit aztán páros lábbal rugnám ki a klubtól! :evil:
Oké, de akkor Messit és Neymart is páros lábbal rugod ki, ugye? Vagy ha ők csinálják ezt, akkor ejnye bejnye?
Kép

Titi - The Legend!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.11.16. 10:23:04

Leon írta:Ha nem lenne az átigazolási ban akkor a vezetőség helyében megköszönném az eddigi munkját,adnék neki két puszit aztán páros lábbal rugnám ki a klubtól! :evil:
Gondolom Messivel es Neymarral egyetemben akkor..

Amugy en ertem amit Rinku mond, egyet is ertek vele. Ha nem tudja, hogy mibe fektetik a penzet, alap, hogy olyan szertodest kot, hogy ne ot vonjak felelossegre, hanem a konyvelot. Nyilvan nem ilyet irt, mert akkor csak lecserelte volna, beperelte volna o az urget, aztan elte volna tovabb boldogan az eletet. Vaaagy ilyen szerzodest irt, csak kozben tudott rola, hogy megy a mutyi.. De ha meg nem ilyet, akkor valoban megkerdojelezem a jozan paraszti eszet, ennyi millional meg a legjobb baratomban sem bizok meg, nemhogy egy penzhajhasz uzletemberben..
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2015.11.16. 09:35:14

Rinku írta: És ki a fenét érdekli, hogy hol és mint van neki érdekeltsége? Hogy túl nehéz átgondolni? Ki a bánatos lóvirágot érdekli? Aki nem képes számontartani, hogy miben van a pénze, az ne fektessen be, vagy vegyen fel olyan könyvelőt, aki nem tolja bele a nyakig szrba. Vagy eleve benne volt, vagy hülye. Elég világosan leírtam, nem tudom mit nem értesz rajta.
Így is elég gyökér van már a világon, akik jóval többet kaptak már, mint amennyit megérdemelnének. Ja hogy mert nálunk játszik, ilyet ne mondjunk? A hülye ember hülye marad, viseljen bármilyen színű mezt, pólót, gatyát, bármit. Szégyen, hogy nála is itt tartunk.
Nem ő fektet be. Az ügynökök rendeznek mindent.
A focisták átlag alatti intelligenciájú emberek. Mégis hogy a fenébe kéne ő jó befektető legyen. Azt se felejtsd el h az átlag focista kb 15 évig keres, majd élete végéig sokszor abból kell megéljen. Muszáj befektetni. Szükség van sajnos az ügynökökre. Az, hogy az összes Dél-Amerikai korrupt, az nem a játékosok hibája. Ha valaki az ügynököd 10 éve, gyerekkorodtól, nem fogod csak úgy lecserélni.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2591
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.11.16. 06:35:00

Sosem voltam igazán oda érte amikor a Barcában játszik (az argentin nemzeti 11ben a saját posztján inkább) de amit ő is itt tett az már több mint gáz. Ha nem lenne az átigazolási ban akkor a vezetőség helyében megköszönném az eddigi munkját,adnék neki két puszit aztán páros lábbal rugnám ki a klubtól! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.15. 22:00:58

Rinku írta: És ki a fenét érdekli, hogy hol és mint van neki érdekeltsége? Hogy túl nehéz átgondolni? Ki a bánatos lóvirágot érdekli? Aki nem képes számontartani, hogy miben van a pénze, az ne fektessen be, vagy vegyen fel olyan könyvelőt, aki nem tolja bele a nyakig szrba. Vagy eleve benne volt, vagy hülye. Elég világosan leírtam, nem tudom mit nem értesz rajta.
Így is elég gyökér van már a világon, akik jóval többet kaptak már, mint amennyit megérdemelnének. Ja hogy mert nálunk játszik, ilyet ne mondjunk? A hülye ember hülye marad, viseljen bármilyen színű mezt, pólót, gatyát, bármit. Szégyen, hogy nála is itt tartunk.
Ha nem érted, akkor nem érted ezzel a hsz-el nem tudok mit kezdeni. Nem a mieinket védem, sőt egyáltalán nem védem,csak el tudom képzelni, hogy a lehetséges adóbevallásával foglalkozik esténként és azon agyal, hogy mennyit csaljon. A véleményed elfogadom, de nem értek vele egyet.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2555
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2015.11.15. 20:54:17

Normandia írta:
Rinku írta: Ha így van, akkor meg az előző komment-beli állításomnak extra alapja is van. Akkor tényleg egy ostoba ember.
De ettől miért ostoba? Nem havi 200 ezerből kell az adóbevallását elkészìtenie. Ezeknek már több vállalkozásaik vannak, nyilván nem ő készìti az adóbevallását, már csak azért sem, mert több országban is vannak érdekeltségeik és nem feltétlenül kellene tisztában lennie az adott országok adózási törvényeivel. Neki nem ez a dolga. Ennek semmi köze az ostobasághoz. Egyébkent nyilván egy barca játékos adócsalási ügye nagyobb hìr, mint mondjuk a Getafe balhátvédjé, pedig valszeg azoknak is van ilyen problémájuk, csak az nem hìr.
Az pedig, hogy vallomást tett egy egyesség, alku eredménye lehet.
És ki a fenét érdekli, hogy hol és mint van neki érdekeltsége? Hogy túl nehéz átgondolni? Ki a bánatos lóvirágot érdekli? Aki nem képes számontartani, hogy miben van a pénze, az ne fektessen be, vagy vegyen fel olyan könyvelőt, aki nem tolja bele a nyakig szrba. Vagy eleve benne volt, vagy hülye. Elég világosan leírtam, nem tudom mit nem értesz rajta.
Így is elég gyökér van már a világon, akik jóval többet kaptak már, mint amennyit megérdemelnének. Ja hogy mert nálunk játszik, ilyet ne mondjunk? A hülye ember hülye marad, viseljen bármilyen színű mezt, pólót, gatyát, bármit. Szégyen, hogy nála is itt tartunk.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2015.11.15. 20:00:26

De most én ezt komolyan nem értem. Ezek egy könyvelőt alkalmaznak csapaton belül, vagy mi a rosseb van már itt? :lol: Hát lassan a csapat fele adót csal, Messi, Nemyar most Mascherano. Lassan közröhej tárgya a klub, és nem is csoda. Vagy az adócsalás csak itt katalóniában divat, vagy ha nem, másokról akkor hogy a viharban nem derül ki mégsem? Vagy akkor kapjuk elő megint a jó öreg Perez lejáratókampány dumát? Azért itt már nagyon nincs mivel takarózni. Én borzasztóan szégyellem magam szurkolóként.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2015.11.15. 19:34:20

Rinku írta: Ha így van, akkor meg az előző komment-beli állításomnak extra alapja is van. Akkor tényleg egy ostoba ember.
De ettől miért ostoba? Nem havi 200 ezerből kell az adóbevallását elkészìtenie. Ezeknek már több vállalkozásaik vannak, nyilván nem ő készìti az adóbevallását, már csak azért sem, mert több országban is vannak érdekeltségeik és nem feltétlenül kellene tisztában lennie az adott országok adózási törvényeivel. Neki nem ez a dolga. Ennek semmi köze az ostobasághoz. Egyébkent nyilván egy barca játékos adócsalási ügye nagyobb hìr, mint mondjuk a Getafe balhátvédjé, pedig valszeg azoknak is van ilyen problémájuk, csak az nem hìr.
Az pedig, hogy vallomást tett egy egyesség, alku eredménye lehet.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Lezárt